It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

didalf

Well-known member
🍎שם: ניק הסתמניק
או תודה שהצטרפת אלינו

🎱שאלת החודש: למה הזמן בחופש עובר כל כך מהר?
שאלה טובה מאד

🎱סיפור החודש: אוקי, עניתי כבר על כל השאר והשארתי לעצמי לחשוב על סיפור לסוף.
מה לגבי אם אני אספר לכם את הסיפור האמיתי של יציאת מצרים. מה שאנחנו מכירים זאת גרסה מאוד משובשת של הסיפור האמיתי כמובן.
במרכז הסיפור יש את הנערה משי שנולדה לנסיך המצרי לפני כמה אלפי שנים. באותה תקופה לא הייתה עבדות במצרים, אבל הפועלים התחילו להיות מאוד ממורמרים כי באופן קבוע כל כמה ימים מישהו מהם נקרא לארמון ואף פעם לא חזר. בהחלה סופר שכל אדם כזה פשוט הוצב מחדש בעיר אחרת, אבל רבים התחילו לפקפק בזה. במיוחד כשמספר האנשים שנעלמו הלך וגדל בקצב הולך וגדל.
כשהגיעה משלחת של פועלים לארמון משי פגשה אותה ויצרה קשר עם אחד הפועלים הצעירים שנקרא אהרון. היא הבטיחה לו שהיא תחקור מה קורה לפועלים הנעלמים. היא התחילה לשאול את אנשי הארמון שאלות אבל לא מצאה שום הסבר משכנע. בוקר אחד היא התעוררה מסיוט שבו היא ראתה את סבא שלה, הפרעה, מותקף על ידי אנשים. היא רצה לחדר הפרעה וראתה שהוא באמת מותקף על ידי קבוצה של שומרים. היא תפסה את אחד השומרים והעיפה אותו מחוץ לחלון. היא הופתעה מאוד מהכוח שלה והסתובבה מהר כדי להמשיך לעזור לפרעה. אבל היא הופתעה לגלות שהוא לא היה זקוק לעזרה שלה. הוא הרג שלושה מהשומרים בכוחות עצמו ואז בעודה צופה הוא נשך את צווארו של שומר רביעי. כשהוא הרים את מבטו אליה היא נבהלה לראות שפרצופו מעוות ודם זולג מפיו.
משי ברחה מהארמון אך בחצר קפץ מולה השומר שהיא העיפה החוצה. היא בעטה בו והוא עף אל עץ. משי שוב נבהלה מהכוח שלה והלכה לבדוק אם השומר בסדר. השומר היה חבול מאוד ולא הצליח לקום אך הוא פנה אל משי והסביר לה שפרעה הפך לפני כמה שנים לערפד ושהוא כבר הפך את רוב שאר השומרים לערפדים. הקבוצה הקטנה שנותרה אנושית ניסו להרוג אותו ביום הזה אך נכשלו. אבל הוא אומר שזה היה שווה את זה כי עכשיו הוא גילה שהיא, נכדתו של הפרעה, היא הקוטלת החדשה והיא תוכל להביס את פרעה.
לרוע המזל גם פרעה הבין עכשיו שמשי היא הקוטלת ולכן בעזרת שומריו המיר את כל שאר אנשי הארמון לערפדים.
משי נאלצה למצוא מסתור בקרב הפועלים, אצל אהרון שגילה לה שהוא צופה וניחש שהיא הקוטלת ולכן פנה אליה.
בין אנשי הארמון היו הקוסם הראשי של פרעה שהשתמש בקסמים שלהם כדי לפגוע באנשים שבחוץ. הוא הטילו בהם מכות כמו שחין, ברד ועוד. לבסוף הוא הכה בהם עם המכה הקשה ביותר - חושך. חושך נצחי שהיה על כל ארץ מצרים ואיפשר לערפדים להסתובב ללא הפרעה כל הזמן. כל כך הרבה אנשים נהרגו שהנילוס נעשה אדום מרוב דם שנשפך אליו.
אהרון נאלץ לעשות כישוף מורכב שימנע מערפדים להכנס לבתים של הפועלים וזה בעזרת מריחת דם על משקופי הבתים שלהם. (*אבל הקסם היה כל כך חזק שהוא מונע מערפדים להכנס לבתים של אנשים עד היום).
משי בסוף ניצחה כשהיא הצליחה למצוא את הקוסם הראשי של פרעה וכרתה לו את הראש. זה גרם לשמש לחזור לשמיים וכך כל הערפדים שהיו בחוץ מתו מיד. את המעט ששרדו בצללים היא הצליחה לצוד ולקטול גם. רק פרעה עצמו בסופו שרד על ידי כך שהוא עטף את עצמו בתחבושות והתחבא בתוך הקבר שלו שנבנה במעוד מועד.
משי ואהרון התאהבו ורצו לחיות יחד, אבל בתור השריד האחרון למשפחת המלוכה משי הייתה אמורה להיות הפרעונית הבאה. אהרון ניסה לשכנע אותה שיש לבטל את שיטת השלטון הזאת ושכל מה שקרה עם פרעה הוכיח שמשטר פרעוני הוא מסוכן. לבסוף הם לא הצליחו להסכים. חלק גדול מהעם עזב את מצרים תחת הנהגת אהרון בעוד משי נשארה והמשיכה את שושלת הפרעונים.
יפה ניק תציע את זה להוליווד, קרוסאובר בין נסיך מצריים לבאפי. זה הרבה יותר מקורי מרוב הדברים שהם מפיקים כרגע.

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? באבודים. כי הכי סיכוי שהוא ילך שם לאיבוד (ובגלל שהדעה שלי על הסדרה הזאת היא די דומה לדעה שלי על מצות)
:-D:-D

🎱סיבה למסיבה: חופשה של 8 ימים בפסח. ובאפי בחיים שלי שוב
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? צפייה פורומית משותפת בבאפי. (לחלוטין בחרתי בשאלה הזאת בגלל שהייתה לי את התשובה הזאת)
הצפיה הזאת נותנת לך יותר מידי סיפוק זה לא מוצא חן בעיניי.

🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) משום מה כשאני חושב על זה מיד עולה לי שיימלס. אני מדמיין את המשפחה חיה בסיפונים המאוד מוזנחים של תחנת חלל ומתפרנסת מכל מיני דברים קטנים ותחבולות קטנות שכוללות שוד של חלליות שמגיעות לתחנה.
מה קשור שיימלס לחלל מההההה תרחיק את הגלאגרים היפים שלי משטויות בין כוכביות!!

זה מתחיל להרגיש כמו קו הזמן הגרוע ביותר (השראה מקומיוניטי)
חחח ממש:-D

זה משהו על כך שאם לא לוקחים סיכונים אז החיים משעממים. ואני לא ממש מסכים עם זה. לפחות לא באופן גורף.
|כן|
מילי באופן קבוע הייתה יוצאת נגד אמירות בסגנון הזה. יש אנשים שרק רוצים לחיות את החיים המשעממים שלהם בשקט, עזבו אותנו!!

*זה מזכיר לי שבדיוק ראיתי שמתכננים לעשות גרסת לייב אקשן של מואנה. אבל זאת לא סדרה.
ראיתי גם דייי כבר דיסני דיייייייייייייייייייייייייייייייי עוד לא עבר עשור אוף.

WhatsApp Image 2023-04-06 at 23.23.09.jpeg
:-D
זה נכון לגבי עם ה100 והשיער של קלארק:-D
או עם טיילור.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה קשור שיימלס לחלל מההההה תרחיק את הגלאגרים היפים שלי משטויות בין כוכביות!!
רק שתדעי שבגרסה שלי יש הרבה יותר מיקי/איאן
חוץ מזה בגרסה שלי פיונה לא עוזבת (זה ספויילר לסדרה שיימלס)
ראיתי גם דייי כבר דיסני דיייייייייייייייייייייייייייייייי עוד לא עבר עשור אוף.
הולכים ונגמרים להם הסרטים מהעבר.
בקרוב הם פשוט יפיקו את גרסאות האנימציה במקביל לגרסאות הלייב אקשן.

It's Always Sunny

Well-known member
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? שעון חורף.
כי אני אוהבת שהימים קצרים ושמחשיך מוקדם.

ואי אני מצדי רק לראות דברים שכבר ראיתי
:-]:-] זה מנחם אותך לחזור לפרקים שאת מכירה?

אגב לפעמים בא לי לראות דארמה וגרג ( אני מתכוונת שבא לי שזה יהיה לי זמין)
ממש בא לי לראות אותה שוב לפחות קצת, מעניין אם היא עומד במבחן הזמן.
מה מיוחד בסדרה הזו שאתן אוהבות אותה? האם זה בגלל הנוסטלגיה?

🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? שהרוח זזה יותר ולכן מקומות מתאווררים יותר מהר
חח זו דרך מעניינת לתאר את זה.
ובעקרון בקיץ הישראלי זה מאוד קשה לאוורר חדר מהאוויר שבחוץ, כי מתים מחום.
נכון. וזה נשמע מטופש, אבל ניסיתי בל זאת למצוא משהו חיובי בחורף, כי הכל שלילי בעיני.
אני אצא פדחנית ואודה שבהתחלה שכתבת מקומות מתאווררים יותר מהר, הייתי בטוחה שאת מדברת על בתי שחי |פנים|:-D
שבקיץ, אין רוח טובה כמו בחורף, אז אם מזיעים אין רוח שמאווררת את בתי השחי. חחח, זו פרשנות מעניינת.

It's Always Sunny

Well-known member
🍎גיל הירח: 39 שנה (כמו רוב שאר היקום הוא נוצר כשנולדתי ואז הוכנס באופן רטרואקטיבי לזיכרון של כולם)
חחח, כמובן.
Wolf Pack - קצת מרגיש מיותר, אבל כלל גם מספיק דברים טובים.
העלילה לא מספיק טובה או שזה בגלל משהו אחר?

באפי קוטלת הערפדים - כיף ענק, אפילו שזה רמה של עונה 1, ואני שמח שהתחלנו להתקדם מהר יותר.
(y)כשכתבת את זה סיימת לצפות בעונה 1?

🎱ספרי החודש: They both die at the end של אדם סילברה
וואי, משום מה הייתי בטוחה שזה ציטוט החודש שלך. אתה קורא את הספר עכשיו או שסיימת לקרוא אותו במהלך החודש?

🎱שירי החודש: שיר האינטרו של Up Here. הוא לא מדהים אבל הוא לא ספוילרי לסדרה
ראית את הסדרה הזו? אם כן, מה חשבת עליה?

שאלה נוספת שקשורה למה ששאלת היא למה הזמן עובר כל כך לאט כשסובלים?

מה לגבי אם אני אספר לכם את הסיפור האמיתי של יציאת מצרים. מה שאנחנו מכירים זאת גרסה מאוד משובשת של הסיפור האמיתי כמובן.
במרכז הסיפור יש את הנערה משי שנולדה לנסיך המצרי לפני כמה אלפי שנים. באותה תקופה לא הייתה עבדות במצרים, אבל הפועלים התחילו להיות מאוד ממורמרים כי באופן קבוע כל כמה ימים מישהו מהם נקרא לארמון ואף פעם לא חזר. בהחלה סופר שכל אדם כזה פשוט הוצב מחדש בעיר אחרת, אבל רבים התחילו לפקפק בזה. במיוחד כשמספר האנשים שנעלמו הלך וגדל בקצב הולך וגדל.
כשהגיעה משלחת של פועלים לארמון משי פגשה אותה ויצרה קשר עם אחד הפועלים הצעירים שנקרא אהרון. היא הבטיחה לו שהיא תחקור מה קורה לפועלים הנעלמים. היא התחילה לשאול את אנשי הארמון שאלות אבל לא מצאה שום הסבר משכנע. בוקר אחד היא התעוררה מסיוט שבו היא ראתה את סבא שלה, הפרעה, מותקף על ידי אנשים. היא רצה לחדר הפרעה וראתה שהוא באמת מותקף על ידי קבוצה של שומרים. היא תפסה את אחד השומרים והעיפה אותו מחוץ לחלון. היא הופתעה מאוד מהכוח שלה והסתובבה מהר כדי להמשיך לעזור לפרעה. אבל היא הופתעה לגלות שהוא לא היה זקוק לעזרה שלה. הוא הרג שלושה מהשומרים בכוחות עצמו ואז בעודה צופה הוא נשך את צווארו של שומר רביעי. כשהוא הרים את מבטו אליה היא נבהלה לראות שפרצופו מעוות ודם זולג מפיו.
משי ברחה מהארמון אך בחצר קפץ מולה השומר שהיא העיפה החוצה. היא בעטה בו והוא עף אל עץ. משי שוב נבהלה מהכוח שלה והלכה לבדוק אם השומר בסדר. השומר היה חבול מאוד ולא הצליח לקום אך הוא פנה אל משי והסביר לה שפרעה הפך לפני כמה שנים לערפד ושהוא כבר הפך את רוב שאר השומרים לערפדים. הקבוצה הקטנה שנותרה אנושית ניסו להרוג אותו ביום הזה אך נכשלו. אבל הוא אומר שזה היה שווה את זה כי עכשיו הוא גילה שהיא, נכדתו של הפרעה, היא הקוטלת החדשה והיא תוכל להביס את פרעה.
לרוע המזל גם פרעה הבין עכשיו שמשי היא הקוטלת ולכן בעזרת שומריו המיר את כל שאר אנשי הארמון לערפדים.
משי נאלצה למצוא מסתור בקרב הפועלים, אצל אהרון שגילה לה שהוא צופה וניחש שהיא הקוטלת ולכן פנה אליה.
בין אנשי הארמון היו הקוסם הראשי של פרעה שהשתמש בקסמים שלהם כדי לפגוע באנשים שבחוץ. הוא הטילו בהם מכות כמו שחין, ברד ועוד. לבסוף הוא הכה בהם עם המכה הקשה ביותר - חושך. חושך נצחי שהיה על כל ארץ מצרים ואיפשר לערפדים להסתובב ללא הפרעה כל הזמן. כל כך הרבה אנשים נהרגו שהנילוס נעשה אדום מרוב דם שנשפך אליו.
אהרון נאלץ לעשות כישוף מורכב שימנע מערפדים להכנס לבתים של הפועלים וזה בעזרת מריחת דם על משקופי הבתים שלהם. (*אבל הקסם היה כל כך חזק שהוא מונע מערפדים להכנס לבתים של אנשים עד היום).
משי בסוף ניצחה כשהיא הצליחה למצוא את הקוסם הראשי של פרעה וכרתה לו את הראש. זה גרם לשמש לחזור לשמיים וכך כל הערפדים שהיו בחוץ מתו מיד. את המעט ששרדו בצללים היא הצליחה לצוד ולקטול גם. רק פרעה עצמו בסופו שרד על ידי כך שהוא עטף את עצמו בתחבושות והתחבא בתוך הקבר שלו שנבנה במעוד מועד.
משי ואהרון התאהבו ורצו לחיות יחד, אבל בתור השריד האחרון למשפחת המלוכה משי הייתה אמורה להיות הפרעונית הבאה. אהרון ניסה לשכנע אותה שיש לבטל את שיטת השלטון הזאת ושכל מה שקרה עם פרעה הוכיח שמשטר פרעוני הוא מסוכן. לבסוף הם לא הצליחו להסכים. חלק גדול מהעם עזב את מצרים תחת הנהגת אהרון בעוד משי נשארה והמשיכה את שושלת הפרעונים.
ואוו, התרשמתי מהיצירתיות שלך. האם אילתרת במהלך הכתיבה?

🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? צפייה פורומית משותפת בבאפי. (לחלוטין בחרתי בשאלה הזאת בגלל שהייתה לי את התשובה הזאת)
חחח, זה נחמד שהחלום הזה התגשם?

🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? סטארגייט SG1 (שהיא עשר עונות) או כל סדרות מסע בין כוכבים אם זה מותר לפי השאלה (שזה כמעט 40 עונות). בשביל עשר עונות של SG1 אני בטח יכול לעשות את זה ב3 חודשים. את כל מסע בין כוכבים בטח יקח לי שנה.
מרשים. יש עוד סדרות מד"ב שאתה אוהב?
יצא לך לראות את בבילון 5? (לא ראיתי אותה, פשוט סקרנית לדעת אם אתה מכיר אותה כי אתה אוהב מאוד סדרות מד"ב)

🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? למה לא ניסיתי לחשוב על משהו כשבחרתי את השאלה? אה בעצם יש משהו שלפני כמה שבועות דיברנו עליו בעבודה. זאת אולי לא אמירה ממש מקובלת, ואני לא זוכרת בדיוק איך היא מנוסחת אז אני אצטרך לחשוב ולחפש...
זה משהו על כך שאם לא לוקחים סיכונים אז החיים משעממים. ואני לא ממש מסכים עם זה. לפחות לא באופן גורף.
מסכימה.

📢תמונות, סרטונים או ריקוד...
משהו שחשוב שתדעו לגבי היכולות שלי:
צפה בקובץ המצורף 74185
מזכיר לי את השיער של מרשיקה הרגיטאי מחוק וסדר: מדור מיוחד. מעריצים יכולים לזהות באיזו עונה מדובר לפני התסרוקת שלה.

|פנים||פנים|

lemon lyman

Well-known member
החלקים שאני אוהבת באמת? בעקרון מאמצע עונה 3 התחלתי להינות מהסדרה. עונות 4-7 הייתי כבר לגמרי fangirl. [באפי]
מעניין|כן|
את יכולה לסמן בספוילר את המספר של הפרק ?
פחות בולט, אבל האמת שעכשיו אני אוהבת אותו גם מאוד, ואני לא יכולה להסביר לך למה (כי את ורעות מעצבנות).
זה בסדר .זה דווקא משמח אותי או שטעם שלנו ממש שונה ומה שגרם לך לאהוב אותו עכשיו יגרום לי פחות לאהוב אותו:LOL:
אבל אז לא הייתי רואה לעולם את רוב הדברים שהיום את אוהבת |פטיש|
אולי את אבודים והבית הלבן לא
אבל שולחן לחמישה כן

בכל אופן אם תהיה לי אפשרות או לראות כל מה שראיתי נגיד עד 2010 ולא לראות שום דבר שראיתי אחרי השנה הזאת או לראות דברים מהשנה הזה והלאה
אני בוחרת באפשרות הראשונה
מעניין
אחת מהסיבות שלא אהבתי באפי זה בגלל שיש הרבה סצנות חשוכות בגלל הערפדים
:-]:-] זה מנחם אותך לחזור לפרקים שאת מכירה?
פשוט אין לי עניין לראות תכנים חדשים ואצלי זה עיקר לראות משהו
חחחח אור את נותנת יותר מדי קרדיט לזיכרון שלי :-D.אם אני לא זוכרת מה קרה בעד עצם אני בהחלט לא זוכרת מה קרה בסדרה מתחילת 2000 או מתי שהיא הייתה אין לי כוח לבדוק
אני אפילו לא זוכרת מה הפואנטה של הסדרה
אני פשוט אוהבת את השחקן שדילן הזכירה .שמשחק את גרג בדארמה וגרג
יאא... |לב| חמודה. את אוהבת שירים של בילי
לא ממש
פעמים אהבתי את
bad guy ואת bury a friend
והיום אני אוהבת רק את everything i wanted וגם זה רק בגלל שראיתי אותו בקליפ מעריצים של איזה סדרה
(אני פשוט זכרתי שאת בחרת בו כשיר החודש שלך בגלל זה זה מזכיר לי אותך )

אגב אני זוכרת שאת גם אוהבת את השיר insatiable של דארן הייז (נראה לי כי ראיתי אותו בקליפ מעריצים של איאן ומיקי)
אז רציתי לדעת אם את מכירה אוהבת עוד שירים של דארן ושל Savage Garden

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
רק שתדעי שבגרסה שלי יש הרבה יותר מיקי/איאן
חוץ מזה בגרסה שלי פיונה לא עוזבת (זה ספויילר לסדרה שיימלס)

SparklingDishonestAdmiralbutterfly-size_restricted.gif

אני רק פה כדי לציין שניק בחר בדמות חודשית שגילם שחקן החודש שלו
בושה!!!!
זמן להדיח אותו!!!

מההה למההה?:-0
אני כ"כ שונאת לצאת מהעבודה ב5 וכבר חושך.

אני אצא פדחנית ואודה שבהתחלה שכתבת מקומות מתאווררים יותר מהר, הייתי בטוחה שאת מדברת על בתי שחי |פנים|:-D

It's Always Sunny

Well-known member
בכל אופן אם תהיה לי אפשרות או לראות כל מה שראיתי נגיד עד 2010 ולא לראות שום דבר שראיתי אחרי השנה הזאת או לראות דברים מהשנה הזה והלאה
אני בוחרת באפשרות הראשונה
(y)
אבל את רואה גם סדרות שיצאו בעשור האחרון, נכון?

מעניין
אחת מהסיבות שלא אהבתי באפי זה בגלל שיש הרבה סצנות חשוכות בגלל הערפדים
אה, חחח.

חחחח אור את נותנת יותר מדי קרדיט לזיכרון שלי :-D.אם אני לא זוכרת מה קרה בעד עצם אני בהחלט לא זוכרת מה קרה בסדרה מתחילת 2000 או מתי שהיא הייתה אין לי כוח לבדוק

אני פשוט אוהבת את השחקן שדילן הזכירה .שמשחק את גרג בדארמה וגרג
את אוהבת את מחשבות פליליות?

keren or5

Well-known member
The Last of Us - מעולה. אני מאו דמצפה לעונה שניה.
התחלתי לראות, ראיתי בנתיים שני פרקים. זה מעולה בנתיים אני כנראה אמשיך.
Yellowjackets - כל כך כיף שהיא חזרה. סדרה מדהימה.
בעקבות השרשור שלכם בפורום התחלתי לראות את העונה הראשונה וגם את זה אני בנתיים ממש אוהבת (ראיתי רק 2 פרקים מהעונה הראשונה).
שבקיץ, אין רוח טובה כמו בחורף, אז אם מזיעים אין רוח שמאווררת את בתי השחי. חחח, זו פרשנות מעניינת.
:-D:-D מעניין, בהחלט לא התכוונתי לזה אלא למה שלונה אמרה.
אגב אני זוכרת שאת גם אוהבת את השיר insatiable של דארן הייז (נראה לי כי ראיתי אותו בקליפ מעריצים של איאן ומיקי)
הייתי צריכה לגגל ולשמוע את השיר כי לא הכרתי את השיר, ואני זוכרת מאיזה קליפ מעריצים זה היה 8-* ולא של איאן ומיקי אלא של הזוג שלא אהבת מלוקינג. מרשים שאת זוכרת שירים מקליפ מעריצים ששמתי!
לא, לא ממש אוהבת שירים של Savage Garden. בדקתי עכשיו מה השירים המוכרים שלהם ואני לא שונאת אבל גם לא כזה אוהבת. חצי כוח כזה.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
🍎גיל הירח: 39 שנה (כמו רוב שאר היקום הוא נוצר כשנולדתי ואז הוכנס באופן רטרואקטיבי לזיכרון של כולם)
זה מה שרצינו שתחשוב...
פילדלפיה זורחת - כיף מטורף כרגיל.
Master of Karate and friendship for everyone
תופעת טבע ידועה.
מצוין. אבל איפה גייז משתלבים פה?
🎱ציטוט החודש: משהו מבאפי
משהו מבאפי???????????????
כאילו שנבחר בעצמנו במקומך? לא מקובל! |פטיש|
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? באבודים. כי הכי סיכוי שהוא ילך שם לאיבוד (ובגלל שהדעה שלי על הסדרה הזאת היא די דומה לדעה שלי על מצות)
למצות גם היה סוף טיפשי ומאכזב?
|כן| חלום ראוי.
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים. נדיר שעושים זומבים מעניינים (דוגמה חריגה היא Warm Bodies)
מה זה? סרט? מעניין אותי איך עשו שם זומבים מעניינים.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) משום מה כשאני חושב על זה מיד עולה לי שיימלס. אני מדמיין את המשפחה חיה בסיפונים המאוד מוזנחים של תחנת חלל ומתפרנסת מכל מיני דברים קטנים ותחבולות קטנות שכוללות שוד של חלליות שמגיעות לתחנה.
יכול להיות טוב. שיימלס + ה-100.
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? לכך שלפעמים לא היה חם. מסיבה מוזרה כלשהי (*שיעול* התחממות גלובלית *שיעול*) חלק גדול מהחורף הזה כן היה חם. אבל אני אתגעגע לימים הקרים.
היה חורף מעולה מבחינת מזג אוויר וממש נעים. פה ושם היה קצת חם, אבל רוב הזמן היה נהדר.
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? ניקול באייר המנחה של Nailed It
הפתעת.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? כאילו ברור שהאירוע המרכזי של "הנותרים" אבל כבר יש שם יום זיכרון בשביל זה.
אוי נכון.
📢תמונות, סרטונים או ריקוד...
משהו שחשוב שתדעו לגבי היכולות שלי:
צפה בקובץ המצורף 74185
:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
[דארמה וגרג] בעיני היא פשוט היתה כתובה ממש טוב והיתה ממש מצחיקה, ולמרות שהיה משהו מאוד קיטשי בסיפור שלהם, זה היה מספיק חמוד ומצחיק בשביל לא לעצבן אותי. אז מעניין אותי אם עדיין הייתי חושבת ככה היום.
שאלה נוספת שקשורה למה ששאלת היא למה הזמן עובר כל כך לאט כשסובלים?
נכון :-(
את יכולה לסמן בספוילר את המספר של הפרק ?
אני לא זוכרת איזה פרק עכשיו. אני חושבת שאוכל להגיד לך רק כשנגיע לזה בצפיה.
[באיזה פרק התחלתי באמת לאהוב את באפי בצפיה הראשונה]
זה בסדר .זה דווקא משמח אותי או שטעם שלנו ממש שונה ומה שגרם לך לאהוב אותו עכשיו יגרום לי פחות לאהוב אותו:LOL:
אבל לא ידעתי שאת אוהבת אותו בכלל [קונור מיורשים]
אני אזכיר לך: הפואנטה, או יותר נכון הפרמיס, של הסדרה דארמה וגרג היה (זה ספוילר משמעותי לפרק הראשון) שהם נפגשים פעם ראשונה ומחליטים לדלג על כל הקטע הזה של דייטים וישר הולכים להתחתן בלי להכיר בכלל. זה ההתחלה. ואח"כ העניין העיקרי זה ההבדלים בין דארמה וההורים שלה, שהם כאלו היפים ו"נפש חופשיה" וליברלים מאוד ואומנותיים ואין להם כסף, לבין גרג והמשפחה שלו, שהם בדיוק ההיפך: שמרנים, עשירים, פוצים וסנובים (למרות שגרג בעצמו הוא הכי חמוד בעולם). אז ההתנגשויות ביניהם תמיד מצחיקות.
אני כ"כ שונאת לצאת מהעבודה ב5 וכבר חושך.
כנ"ל.
נותן לי תחושה של סוף יום.
נותן לי לגיטימציה לשבת בבית כי בחוץ חשוך.
אבל גם כנ"ל.
אולי אני בעצם בכלל ערפדית :-P:
:eek:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי ויי, התקדמתם הרבה ואין לי זמן לכלום!! |מזיע|
ככה אני מרגיש תמיד
(y)כשכתבת את זה סיימת לצפות בעונה 1? [של באפי]
כן
וואי, משום מה הייתי בטוחה שזה ציטוט החודש שלך. אתה קורא את הספר עכשיו או שסיימת לקרוא אותו במהלך החודש?
אני כרגע בין ספרים.
ראית את הסדרה הזו? אם כן, מה חשבת עליה?
כתבתי את דעתי על Up Here בהודעה שלי:
Up Here - סדרה מאוד חמודה עם שירים נחמדים. גם קצת גורמת לחשוב על החיים שלנו באופן מעניין.

ואוו, התרשמתי מהיצירתיות שלך. האם אילתרת במהלך הכתיבה?
תודה.
בהתחלה הסיפור במוח שלי היה שונה בכמה דברים ובין היתר היה אמור לכלול את חלוקת ים סוף. אבל עשיתי שינויים תוך כדי.
מרשים. יש עוד סדרות מד"ב שאתה אוהב?
יצא לך לראות את בבילון 5? (לא ראיתי אותה, פשוט סקרנית לדעת אם אתה מכיר אותה כי אתה אוהב מאוד סדרות מד"ב)
ראיתי המון סדרות מד"ב.
בבילון 5, כל סדרות מסע בין כוכבים, כל סדרות סטארגייט, כל סדרות מלחמת הכוכבים (למרות שלפי מחמירים זה לא מד"ב), באטלסטאר גלקטיקה, ה100, פארסקייפ, אודיסאה 5, The Expanse, אבודים בחלל, Foundation, אקדמיית המטרייה, הפריפרל, מראה שחורה, ריק ומורטי, For All Mankind, פיירפליי, רוזוול, דוקטור הו ועוד ועוד
התחלתי לראות, ראיתי בנתיים שני פרקים. זה מעולה בנתיים אני כנראה אמשיך.
והיא רק משתפרת
בעקבות השרשור שלכם בפורום התחלתי לראות את העונה הראשונה וגם את זה אני בנתיים ממש אוהבת (ראיתי רק 2 פרקים מהעונה הראשונה).
איזה כיף שאת רואה. זאת סדרה מעולה.
אם יעניין אותך בתחילת השרשור של עונה השניה יש קישור לשרשור שלנו על העונה הראשונה.
לא שאלת אותי, אבל אני אגיב. אני מאוד אוהב כמה שירים שלהם. בעיקר את: I Want You
Master of Karate and friendship for everyone
חחחחחחחח
מצוין. אבל איפה גייז משתלבים פה?
וואו, באמת מוזר שכתבתי סיפור כל כך סטרייטי.
הייתי עסוק מידי בלהפוך את זה לסיפור עם הקוטלת.
משהו מבאפי???????????????
כאילו שנבחר בעצמנו במקומך? לא מקובל! |פטיש|
אני יודע שזה נוראי. אבל אני גם ידעתי שאם אני אתחיל לחפש איזה ציטוט מבאפי לשים אז זה יאכל לי איזה 3 שעות עד שאני אחליט (וגם אז אני אצמצם את זה לחמש ציטוטים שאני אשים את כולם)
למצות גם היה סוף טיפשי ומאכזב?
אוקי, צודקת. מצות הן גרועות מההתחלה.
אבל התחושה בפה ששתיהן נותנות לי היא דומה מאוד.
מה זה? סרט? מעניין אותי איך עשו שם זומבים מעניינים.
[Warm Bodies]
לא רק שזה סרט. עם ניקולאס הולט המקסים.
זה גם ספר שקראתי לפני שראיתי את הסרט. והספר הוא בכללי יותר טוב מהסרט (כמובן). ובאופן כללי מאוד חמוד.
אם כי אולי אני ראיתי את הטריילר לסרט ואז בעקבות זה קראתי את הספר, כי אחרת אני לא יודע מה גרם לי לבחור את הספר הזה דווקא.
(אין בו שום דבר להטבי)

בכל מקרה אם מעניין אותך איך הפכו שם את הזומבים למעניינים אני יכול לתת הסבר שאני אנסה שיהיו בו כמה שפחות ספוילרים.
ואת גם יכולה לצפות ב4 דקות הראשונות של הסרט. הן אומנם לא ממש מייצגות את כל מה שקורה בהמשך, אבל זה מראה את הבסיס:
אני לא זוכרת איזה פרק עכשיו. אני חושבת שאוכל להגיד לך רק כשנגיע לזה בצפיה.
[באיזה פרק התחלתי באמת לאהוב את באפי בצפיה הראשונה]
מה שמעניין אותי זה יותר האם את מרגישה שונה לגבי הפרקים של עונה 1 ו2 עכשיו כשאת צופה בהם שוב. כי עכשיו את כבר יותר מחוברת לדמויות.
[דארמה וגרג] בעיני היא פשוט היתה כתובה ממש טוב והיתה ממש מצחיקה, ולמרות שהיה משהו מאוד קיטשי בסיפור שלהם, זה היה מספיק חמוד ומצחיק בשביל לא לעצבן אותי. אז מעניין אותי אם עדיין הייתי חושבת ככה היום.
זאת סדרה שאהבתי כשהיא שודרה, אבל די לא חשבתי עליה מאז שהיא הסתיימה.
*חוץ מלהיות מופתע לראות את גרג בתפקיד רציני במחשבות פליליות (למרות שמבחינת מראה הוא לחלוטין מתאים לתפקיד רציני)
היה חורף מעולה מבחינת מזג אוויר וממש נעים. פה ושם היה קצת חם, אבל רוב הזמן היה נהדר.
את אומרת את זה כי את בצד של התחממות גלובלית.

keren or5

Well-known member
והיא רק משתפרת
(על "האחרונים שבניינו")
עכשיו סיימתי לראות את הפרק. לא בואו, עדיף שתדקרו אותי בלב עם חץ ותסובבו זה פחות יכאב מהפרק הזה. מה לעזאזל?! ;-(;-(;-(
איזה כיף שאת רואה. זאת סדרה מעולה.
אם יעניין אותך בתחילת השרשור של עונה השניה יש קישור לשרשור שלנו על העונה הראשונה.
כן ראיתי ופתחתי את השרשור של העונה הראשונה ואני אנסה לקרוא אחרי כל פרק שאני רואה מה כתבתם, זה גם יעזור לי לזכור דברים כי זאת סדרה שצריך ממש להתרכז בה.

Lhuna3

Well-known member
[Warm Bodies]
לא רק שזה סרט. עם ניקולאס הולט המקסים.
|מאוהב|
זה גם ספר שקראתי לפני שראיתי את הסרט. והספר הוא בכללי יותר טוב מהסרט (כמובן). ובאופן כללי מאוד חמוד.
אם כי אולי אני ראיתי את הטריילר לסרט ואז בעקבות זה קראתי את הספר, כי אחרת אני לא יודע מה גרם לי לבחור את הספר הזה דווקא.
(אין בו שום דבר להטבי)

בכל מקרה אם מעניין אותך איך הפכו שם את הזומבים למעניינים אני יכול לתת הסבר שאני אנסה שיהיו בו כמה שפחות ספוילרים.
ואת גם יכולה לצפות ב4 דקות הראשונות של הסרט. הן אומנם לא ממש מייצגות את כל מה שקורה בהמשך, אבל זה מראה את הבסיס:
undefined
וואי זה פרמיס מגניב, אהבתי את הקטע הזה, ואני שמה את הספר ברשימת הקריאה שלי.
מה שמעניין אותי זה יותר האם את מרגישה שונה לגבי הפרקים של עונה 1 ו2 עכשיו כשאת צופה בהם שוב. כי עכשיו את כבר יותר מחוברת לדמויות.
כן, ברור שעכשיו אני הרבה יותר אוהבת.
חוץ מזה היה לי חלום הלילה על... אנג'ל |מובך| ובחלום הוא הציע לי נישואין! :-D |מאוהב|
את אומרת את זה כי את בצד של התחממות גלובלית.
לא, אני לא! אני בצד של 18-22 מעלות צלזיוס עם רוח קלילה גלובלית.

Lhuna3

Well-known member
החלומות שלך ממש מגניבים!
אני צריכה להתחיל לספר לך גם על כל הסיוטים שבהם אני רק מנסה לברוח ולהסתתר מפסיכופאט שרודף אחרי בשביל לרצוח אותי.
שתדעי שיש לי גם הרבה כאלה. (מעניין אותי אם לעוד אנשים פה יש כאלה)

למעלה