איפה הגברים, איפה?

*יערית

New member
יונה יקרה../images/Emo140.gif

לרגע לא שפטתי אותך לא מתחתי ביקורת לא מזלזלת בכאב שחשת ועדיין חשה... ואני בטח לא במקום שלך ולא הרגשתי אז לא יודעת מה זה... אך צרמו לי המילים כמו:שטן,ילד רע,שנאה.... אלו מילים שמכניסות אותנו לסינכרון שקשה לצאת ממנו, סינכרון של ריחוק ....לא חיובי כלל וכלל... כאשר הראש חושב למרות הקושי אחרת..כך גם המילים מלטפות למרות שקשה וזה עיניין של תירגול..ילדים הם לא רעים..אני לא אוהבת את הביטוי הזה ילדים הם בעלי התנהגות לא טובה...והרבה בגלל חינוך, ללא גבולות,משקעי ילדות..ויש עוד הרבה דוגמאות למה הם כך מתנהגים, נכון את לא כרית איגרוף עבור אף אחד...הוא לא אף אחד..הוא ילד שכנראה זקוק להרבה תשומת לב...על פי מה שכתבת הבוקר אני חשה שהילד הזה זקוק לתשומת לב שאולי לא בנימצא..ולכן יש לבדוק את שורש הבעיה עם הילד.. גם הילדים שלי כשהם כועסים אחד דוחף..אחד אומר כמה שהוא לא אוהב אותי.. ואני משתפת פעולה איתם"כן אני אמא רעה..אמא מכשפה..אני אמא מרגיזנית..אני אמא....ופתאום הם משתתקים וצוחקים...והבן אומר.. אמא אל תדברי על אמא שלי כך...אז אני לומדת גם כשבאים הדחיפות או שהבת נותנת לי פליק קטן..אני מעמידה דברים על מקומם מרימים ידיים אומר= אין לכם מילים=אין לכם שפה=זה לא פיתרון לגבי הדחיפה של הילד...אולי הוא באמת רוצה בקירבתך..ולו קשה לשבור את המחסומי רגשות שעוטפות אותו...לכן לדעתי אולי ייעוץ עם פסיכולוגית או יועצת משפחתית יעזור כאן לגשר בין כולכם... אם לא היית רוצה בזאת לא היית משתתפת כאן בפורום הזה.. את גם רוצה עזרה....והגיע הזמן לעשות צעד כזה גם עם הבעל לא משתף פעולה! ויותר מכל אני מאחלת לך הרבה מנוחה השבת..נחת רוח מכל הסובבים אותך ואושר שלעולם לא יעזוב אותך

יערית היקרה

אל תחששי לבקר אותי ,אני קוראת בשקיקה כל מילה ומילה גם אם אני חושבת או מרגישה אחרת. אין לי שום רצון לזכות בהנהון.... כולנו זקוקים לתשומת לב ,הוא בחר לקבלה בדרך השלילית ,רק חבל שלא השכלתי במהלך השנים להתעלם ממנו לחלוטין ,אז אולי הייתי סובלת פחות. אני לא משווה את היחסים של הילדים שלי להתנהגות שלו,הוא אף פעם לא מפצה על התנהגות לא טובה,הילדים שלי יודעים לבקש סליחה,ומעולם לא זכור לי שדחפו אותי או קללו אותי.אבל אולי אני סנילית...
יערית,שלרגע לא תחשבי שאני לא רוצה או רציתי יעוץ ,הלכתי גם לבד,ויש לי חברה שהיא יועצת מקצועית ואיתה אני בקשר יום יומי,אבל היא קודם כל חברה ...לצערי בעלי לא מעוניין ביעוץ...... שבת שלום ותודה עמוקה

ח ד

New member
סליחה, אני רוצה להבין.

יורד ילד בן 16 במדרגות, חולף על פני אדם מבוגר, נותן לו דחיפה, ושותקים לו? ככה זה היה מאז שהוא בין חמש? הוא ירק לך בפנים ואת שתקת ובלעת והלכת לבכות בצד? מה היה קורה אם היית אומרת לו משהו כמו "תיזהר לאן שאתה הולך", או אפילו: "זאת הפעם האחרונה שאתה מעיז לגעת בי ככה". או "גס רוח שכמוך, תלמד להתנהג" או "מה אני נראית לך? אוויר? סמרטוט רצפה?" או: "מה, אני חברה שלך שאתה דוחף אותי?" או אפילו: "גם את אמא שלך היית דוחף ככה?" - אמירה קשה ביותר, אבל אולי היתה מזיזה כמה גלגלים במוח. נכון, זה היה פוגע בו, אבל הגיע הזמן שמשהו יפגע בו, שמשהו יערער את המבנה האטום והחסין שהוא בנה לעצמו. יונה, האם ישנן איזשהן נסיבות מקלות שפוטרות אותך מן העמידה על כבודך העצמי? איזשהן נסיבות בעולם הזה? גם לשטן בכבודו ובעצמו אין זכות להתנהג ככה. עד כמה עמדת במשך השנים האלה על הזכויות שלך לשקט, לפרטיות, להגינות, ולדבר הכי חשוב בהיעדר אהבה - לכבוד? דחיפה זאת לא אדישות. זה ניסיון פעיל להיות איתך בקשר. קשר כזה ולא אחר, אבל קשר. קשר סאדיסטי שבו את הקורבן. אחד המצבים הקשים ביותר זה התוקפן הפגיע. הכיבשה עם המלתעות. זה שתוקף ורומס את זכויות הזולת תחת חסינות של מסכנות. זה שאם לא תגיב מפאת מסכנותו ובתוקף בגרותך העודפת - רק ימשיך. ואם כן תגיב, אז אוי, כמה שהוא יפגע - וישיב מנה אפיים. יש לי ניסיון עשיר עם כאלה. הייתי נשוי לאחת 14 שנה, ובני היקר הפנים ממנה גם כמה דפוסים כאלה שאני עסוק בלעקור ממנו. כמובן שכשמדובר בילד לא חייבים לרמוס בחזרה. אבל לגלות התנגדות? יונה, אני רוצה לשאול אותך, האם יתכן שלא עמדת מספיק על הזכויות שלך? האם יתכן שכך נתת לו את הכוח במו ידייך?

חד ערב טוב

תודה שהורדת לי את הדמעות ושתפת לי את העיניים... כל החלק האחרון מדוייק,ואף הצלחתי להקריא לבעלי אותו והוא הסכים עם הדברים. אתה שואל האם לא עמדתי על הזכויות שלי? חד,אני למדתי שתמיד בודקים את הדרך לפי התוצאה,חד התוצאה אומרת שטעיתי בגדול לאורך כל הדרך . אני לא חושבת שאני נתתי לו לבד את הכח,אני חושבת שבעלי ואני עשינו זאת נפלא יחד,כל אחד והסיבות שלו. בפעם האחרונה שאמרתי לו שהוא חוצפן ואני לא חברה שלו מהכיתה ,הוא ענה לי ,מי בכלל רוצה להיות חבר שלך,וחוץ מזה אני לא חוצפן,את חוצפנית. נו אז יש את מי לחנך? שבת שלום וגם לך תודה מהלב

*יערית

New member
יונה לבנה ../images/Emo141.gif

קוראת אותך..קוראת את חד ואומרת לעצמי.. זהו צו השעה! הגיע הזמן להחזיר את הסמכות ההורית{גם אם את לא האמא שלו} בבית!הגיעה הזמן להציב גבולות זה לא מאוחר יש דרך... יש דרך לפתור בעיות שכאלו...חוצפנית גם הילדים שלי מחזירים לי כאשר אני קוראת להם כך...אז אני מפתחת דרך אחרת להוסיף לאוצר מילים שלהם מילים שלא יחזרו אליי כבומרנג...נשתדלת בכל אופן. לא רק את בתמונה גם אביו בעלך...אל תרימו ידיים..הילד זועק לגבולות ומשמעת....הוא רק לא יודע את הדרך..זה גם גיל קשה גיל המרד{בכל בית נורמלי עוברים את זה}בבבקשה תחשבו על עזרה מבחוץ..זה אומנם עולה כסף..אך חוסך בבריאות ותורם הרבה למשפחה. בהחלט צו השעה..ואל לך לבכות על הטעויות שעשית בדרך.. אלא תצמחי מתוכם...

avitalp

New member
יונה צחורה ../images/Emo20.gif

אמרו לך כבר הכל... ואני נשארתי עם ה-
... שולחת לך אחד חם כזה... מחזק... ומאחלת לך ולאישך, שתצליחו למצוא את הדרך, לצאת ממעגל הקסמים השלילי הזה, ולעזור לעצמכם ולילד... כמו שכבר נכתב, ואני מסכימה - כדאי לפנות לעזרה מקצועית...

תודה נשמה

אביטל,גנבת לי את שמי האמיתי.....חשפתי סוד מקבלת את החיבוק בשמחה ושולחת לך זר של פרחים לשולחן שבת

avitalp

New member
../images/Emo12.gif

לא גנבתי... באמת... נולדתי איתו
(שם יפה יש לך...
) ו
על הפרחים ממממממממממ... מריחים כל כך טוב

יונה לבנה - מחשבה חיובית

אני דווקא נתפסתי לדבר אחד מתוך ההודעה שלך בתגובה לחד - שאני נוטה מאד להסכים איתו - והוא שהקראת את חלק מן ההודעה לבעלך ושהוא - אם קראתי טוב - הסכים. אולי יש תקווה שתוכלו ביחד לנסות לעשות משהו בעניין הבן שלו. אם הוא יבין שהוא לא עושה את זה (רק) בשבילך, אלא גם בשביל הילד, יכול להיות שהוא ישתף פעולה. וכל שיתוף פעולה מצידו יהפוך את חייך לפחות דמויי-גיהנום. שבת שלום!

קרן מתוקה אחת

את תמיד מוצאת את הטוב בכל בלגאן חשוב לי שתדעי וגם כולם,אני הראשונה לקבל עזרה או יעוץ,כל היום אני קוראת ספרים ומחפשת תשובות,הלואי והוא יסכים
שבת שלום גם לך,על כל התפתחות חיובית אדווח ב

yaeli4

New member
יונצו' אהובה, הלוואי הלוואי שיצליח

לך. מחזקת את ידייך בכל לב. נשיקות,

avitalp

New member
../images/Emo51.gif, יונה לבנה ../images/Emo20.gif

אין צורך לצעוק
אנחנו לא מתכוונים לשנות את המסגרת בטווח הנראה לעין... זה פשוט עובד נפלא... בינינו, בינינו לבין הילדים, בין הילדים... אחלה מתכון

avitalp

New member
בהחלט מרגש ../images/Emo141.gif

ואני שמחה מאד על הפינה החדשה הזו...

ע י ן

New member
הי אביטל ../images/Emo39.gif

שמחה מאוד שקפצת גם את לבקר . בטוחה שיש לך המון מה לתרום לנו בנוכחותך... חד וודאי ישמח לביקור של בן זוגך ...גם אני
אמא ל ארבעה פשוט כל הכבוד . אני מנהלת ארבעה פעמיים בשבוע - זה לא תמיד פשוט.. נשמח לשמוע ממך בהמשך...

ע י ן

New member
הי אביטל ../images/Emo39.gif

שמחה מאוד שקפצת גם את לבקר . בטוחה שיש לך המון מה לתרום לנו בנוכחותך... חד וודאי ישמח לביקור של בן זוגך ...גם אני
אמא ל ארבעה פשוט כל הכבוד . אני מנהלת ארבעה פעמיים בשבוע - זה לא תמיד פשוט.. נשמח לשמוע ממך בהמשך...

ח ד

New member
WOW!!! 4 X 3

הי אביטל. שבעה ילדים... אתם מפגישים בין הילדים? ואם כן, איך זה?

avitalp

New member
בטח שבודאי ../images/Emo20.gif

אנחנו נפגשים עם כולם ככל שניתן (איננו מתגוררים באותה עיר), הרבה פעמים ביוזמת הילדים... אם לא נפגשים הם מדברים בטלפון או דרך הרשת... הם מסתדרים טוב יחד, וכשהם רבים (וזה קורה) - פשוט נפרדים...עד העונג הבא

למעלה