בוקר-ערב-שישי-שבת

תתחדשו

גם לנו יש קמין כזה. זה ממש נעים להיות בבית עם חימום של קמין בחורף. נשמח לבוא להתחמם אצלכם ולהשוות...

בוקר טוב ותתחדשו!

מה עם תמונה של התנור? איך בסוף מצאתם ואיפה קניתם? אשמח לשמוע סיכום של הציד תנורים....

*שיר

New member
איך קנינו? עצלנות וחוסר זמן...

לא עשינו סקר שוק (מודה ומתוודה) - הלכנו לפי המלצות של חברה (אחת) והורים (שלי)...- קנינו אצל היבואן של חברת Efel/Nestor Martin וגם התקנו דרכו (בטח עשק אותנו בכמה מאות שקלים, אבל למי יש כוח/זמן לחפש מתקין?) בדרך הסתבר לנו שחצי כפר עשה אצלו, אז החלטנו שזה מספיק טוב. וזה הקמין שבחרנו

michal66

New member
שיר תתחדשו, ואני מבינה שלא יהיה לנו

קר כשנבוא לקשט את העוגות..... אפרופו עוגות, מה נסגר? ואם בכלל.(חוץ מהתאריך)

שירוק

New member
בוקר טוב

הילדים היו מקסימים בשבת, אור כל היום הולך לו מקצה לקצה ועושה לנו התקפי לב עם המדרגות, כבר לא נאה לו לרדת למצב זחילה ולרדת שלוש מדרגות, הוא רוצה לעשות זאת בעמידה. והילה המצחיקולה עוד לא הולכת , אבל מצאה פטנט היא הולכת על הברכיים, משהו שמע על דבר כזה? יום טוב לכולם

מ12

New member
בוקר טוב ../images/Emo9.gif

שיהיה לכולנו שבוע הרב יותר טוב!! גם יעל הלכה עלהברכיים מגיל 9 חודשים עד גיל 13 חודשים. אח"כ היא גם הלכה רגיל. עד גיל שנתיים היא נגמלה לחלוטין מהליכה על הברכיים. אני מצרפת תמונה של יעל מהברית (לפני 10 חודשים) לכבוד יום ההולדת שחוגגים לה היום בצהרון(בעצם זה לכבוד זה שאחותי סוף סוף שלחה לי את התמונה שצילמה חמותה). יום נעים לכולם.

michal66

New member
מרג', היא מזכירה לי את הבובות

חרסינה המקסימות של פעם עם שיער בקבוקים. יש לה פנים ממש מתוקות ויפות.

gilal

New member
ולי היא מזכירה את הילדות מהסרטים

האנגלים בתקופת המאה ה- 19. כזאת בובתית. היא מדהימה

למעלה