בינג' פרינג' - עונה 1 (שרשור מקורי)

LeAnnDyIan

Well-known member
מעניין, תודה על ההסברים :-):
@LeAnnDyIan ראית? לא התקדמתי הרבה היום, רק בפרק אחד :-D
חח את חמודה.
העקיצה על התקדמות מהירה הייתה על לונה האמת שאין לי סיכוי להדביק איתה פערים😅
אני רוצה שתתקדמי בקצב שנוח לך. אל תרגישי צורך להדביק את לונה כי לא נראה לי שזה אפשרי (או שזה אפשרי אבל מאבדים את ההנאה באמצע כי זה מרגיש כמו מטלה ולא משהו שעושים לכיף) אבל גם אל תאטי את הקצב שלך בגללי.
אני אדביק פערים|חיבוק|
תכף הטוסט שלי יהיה מוכן ואני אלך לצפות בכמה פרקים :)

Lhuna3

Well-known member
למה את צריכה להדביק פערים? זה סדרה שכבר צפית בה כמה פעמים, את אמורה לדעת כל מה שכתבתי בע"פ! ;-#

@It's Always Sunny באמת אל תרגישי צורך להשיג אותי, תצפי בקצב שיהיה לך כיף!

LeAnnDylan

Well-known member
למה את צריכה להדביק פערים? זה סדרה שכבר צפית בה כמה פעמים, את אמורה לדעת כל מה שכתבתי בע"פ! ;-#
מהסיבה שכבר פעמיים נפלט לי איזה משהו בטעות (פעם אחת לך ופעם אחת לאור) שמעיד על הפרקים הבאים. למזלי אף אחת מכן לא שמה לב אבל זה קורה כי אתן מגיבות למשהו שנדמה לי שקרה בפרקים אבל בפועל הוא אמור לקרות פרק אחרי או כמה פרקים אחרי ואני לא רוצה לעשות לכן ספוילרים בטעות. אז אני צריכה לעבור על הפרקים (גם אם אני מריצה כמה קטעים פה ושם) כדי לוודא שמה שאני מגיבה עליו אכן קרה באותו פרק.

Lhuna3

Well-known member
מהסיבה שכבר פעמיים נפלט לי איזה משהו בטעות (פעם אחת לך ופעם אחת לאור) שמעיד על הפרקים הבאים. למזלי אף אחת מכן לא שמה לב אבל זה קורה כי אתן מגיבות למשהו שנדמה לי שקרה בפרקים אבל בפועל הוא אמור לקרות פרק אחרי או כמה פרקים אחרי ואני לא רוצה לעשות לכן ספוילרים בטעות. אז אני צריכה לעבור על הפרקים (גם אם אני מריצה כמה קטעים פה ושם) כדי לוודא שמה שאני מגיבה עליו אכן קרה באותו פרק.
אוקיי קודם כל אני מבינה ומעריכה מאוד את הזהירות! |חיבוק|
וזה בסדר שלא תגיבי לי הרבה, אני אשמח אפילו רק לדעת שאת קוראת ו(בתקווה) נהניית (או לחילופין מתעצבנת על משהו, גם זה מעניין לדעת).

LeAnnDylan

Well-known member
אוקיי קודם כל אני מבינה ומעריכה מאוד את הזהירות! |חיבוק|
וזה בסדר שלא תגיבי לי הרבה, אני אשמח אפילו רק לדעת שאת קוראת ו(בתקווה) נהניית (או לחילופין מתעצבנת על משהו, גם זה מעניין לדעת).
בהחלט קוראת ויש לי הרבה מה להגיב לך! (רוב הזמן נהנית, לפעמים גם קצת מתעצבנת:-D)
אבל נראה לי שיהיה לי קל יותר להגיב בקצב של אור ואז גם כשהיא תגיע לפרקים שלך יהיה לנו פחות בלאגן של המון תגובות מפוזרות בעמודים שונים על אותם פרקים. אבל אני בהחלט הולכת להגיב לכל ההודעות שלך!

It's Always Sunny

Well-known member
חח את חמודה.
אני רוצה שתתקדמי בקצב שנוח לך. אל תרגישי צורך להדביק את לונה כי לא נראה לי שזה אפשרי (או שזה אפשרי אבל מאבדים את ההנאה באמצע כי זה מרגיש כמו מטלה ולא משהו שעושים לכיף) אבל גם אל תאטי את הקצב שלך בגללי.
אני אדביק פערים|חיבוק|
תכף הטוסט שלי יהיה מוכן ואני אלך לצפות בכמה פרקים :)
כנראה שגם לי אין סיכוי להדביק פערים, לא בזמן הקרוב בכל מקרה :-D:-D
אבל זה דווקא היה לי טוב לצפות היום בפחות, כמו שאמרת אם צופים בהרבה פרקים מאבדים את ההנאה. אז לאט לאט :-): כשיהיה לי יותר זמן, אני אגדיל את כמות הפרקים.
תיהני :-): באיזה פרק את כרגע?
@It's Always Sunny באמת אל תרגישי צורך להשיג אותי, תצפי בקצב שיהיה לך כיף!
תודה |4U||4U|

LeAnnDylan

Well-known member
  • מתחילים את הפרק עם אישה בשם אמילי שנזרקת מואן, נכנסת לדיינר, גורמת לכולם שם למות ע"י קרינה ואז הראש שלה מתפוצץ. התחלה בקליל כזה.
מאוד קליל, למעשה אכלתי את הטוסט שלי בזמן שצפיתי בזה:-P: פתח לי את התיאבון (NOT)
  • החבורה שלנו מגיעה לשטח ומגלים שהראש של אמילי איננו :-/ ו-וולטר כמובן ברגע הכי לא קשור רוצה מרק בצל :-D|פנים|
זה שהוא תמיד חושב על אוכל ברגעים הכי דוחים כבר הבנתי, אבל הצחיק אותי שהוא אמר it looks delicious וזה ליטרלי היה הדבר הכי לא מגרה שקיים:-D
מצד שני הוא אוהב ליקריץ אז הטעם שלו באוכל גרוע כמעט כמו זה של ניק.

• לאמילי הייתה מחלה סופנית ומתגלה עוד מקרה שבו מישהי בשם קלייר עם מחלה סופנית נחטפה.
אני זכורת שרציתי לגגל אם המחלה הזאת אכן קיימת או שהם המציאו אותה בסדרה, אבל לא היה לי כוח לעשות את זה:-D

• אוליביה ופיטר מתפרצים לאשכבה של אמילי ואוליביה עולה לחדר שלה ומתחילה לחטט בחפצים שלה, אימא של אמילי תופסת אותם וכמובן כועסת. אוליביה מדברת על קלייר ומסתבר שאמילי וקלייר הכירו. אני חייבת לומר שמה שאוליביה עשתה לא היה מאוד חכם ובעיקר היה לה מזל שהאימא התרככה בסוף, זה היה יותר להיגמר אחרת, נניח באימא זורקת אותם מהבית ואז מתקשרת למשטרה.
מה שאוליביה עשתה בהחלט לא היה חכם וגם קצת מעצבן אם להודות באמת. זה היה ממש חצוף מצידה. ז"א, אני מבינה את הרצון שלה לתפוס את מי שאחראי לזה לפני שיקרה משהו לקלייר, אבל הדרך שבה היא עשתה את זה הייתה נוראית. גם מענין מאוד איך היא ישר ידעה איפה החדר של אמילי:-D

• הבעל של קלייר כמובן שיקר לפיטר ולאוליביה, אין לי מושג איך הם לא חשדו בזה קודם. זה היה כזה ברור, לפחות בשבילי. קלייר, אמילי ועוד חולים נוספים (ביחד עם הרופא של אמילי) עבדו על תרופה. אוליביה הולכת להתעמת עם הרופא, הוא נותן לה שם ומתאבד ;-#
אני חושבת שבתור צופה אני יוצאת מנקודת הנחה שכולם משקרים תמיד אז אני לא סומכת על שום דמות (שהיא לא "שלנו") אבל אני חושבת שבנקודה הזאת לא הייתה להם סיבה לחשוד שהבעל משקר כי הם לא חשדו שהטיפולים שקלייר ואמילי עברו היו כביכול לא חוקיים.

• אוליביה הולכת על דעת עצמה לכנס כדי לפגוש את הבחור, דיוויד אסטרברוק, היא מאיימת עליו והוא בתורו מאיים עליה ואומר לה את הדברים הבאים: את בחורה צעירה, את בטח רוצה להקים משפחה. זה הכניס אותי קצת הלם כי האיום הזה מאוד אישי ומאוד לא במקום.
אוי, זה מזכיר לי שאני עד היום לא מבינה בדיוק מה היה האיום הזה. האם הוא איים שהוא יעקר אותה איכשהו? שהוא ידאג שיפטרו אותה והיא לא תמצא עבודה ולא תוכל לתמוך במשפחה שלה? שהוא יגנוב לה את התינוק וימכור אותו לעמלקים? מה??

• ברוילס לא סומך על אוליביה בכלל בגלל מה שהיא עשתה.
אוליביה היא הדמות הכי סמיכה בסדרה הזאת ברוילס. הגיע הזמן שתבין את זה|שפם|

• פיטר מציע לאוליביה להיפגש עם גברת שארפ כדי לקבל ממנה מידע, אוליביה לא יכולה לעשות את זה. אז פיטר עושה את זה בשבילה. מסתבר שוולטר וגברת שארפ מכירים הרבה שנים ושגברת שארפ הכירה את פיטר כשהוא היה ילד. הוא חותם על עסקה עם השטן ובתמורה מקבל את מה שהם היו צריכים.
מענין מה היא הולכת לרצות בתמורה... זה לא יכול להיות טוב|אילם|

• בפרק הזה קיבלנו קצת סיפור רקע על אוליביה: היה לה אבא חורג שהיה מכה את אימא שלה כשהוא היה שיכור. יום אחד אחרי שהוא הכה את אימא שלה, אוליביה בת ה-9 לקחה את האקדח שלו וירתה בו, הוא הגיע לבית חולים וניצל, אך לא חזר לחיים שלהם. מאז הוא שולח לה ביום ההולדת מכתב. והפרק הזה היא חוגגת יום הולדת. אני צריכה קצת לחשוב על הסיפור הזה כדי להבין איך הוא היה חלק בלהפוך את אוליביה למי שהיא היום.
אז היא ירתה בו בגיל 9 ואז היא החליטה שהיא רוצה להיות סוכנת FBI כדי שתוכל להמשיך לירות באנשים בלי להסתבך?|תוהה|
סתם, האמת שזה דבר ממש מחריד עבור כל אחד, אבל על אחת כמה וכמה עבור ילדים קטנים שצופים בהתעללות הזאת. אני מניחה שהביאו לנו את הסיפור הזה כדי להצדיק את ההתנהגות הסוררת של אוליביה הפרק הזה. וזה אולי מצדיק את ההתפרצות שלה על אסטרברוק, אבל אני עדין לא חושבת שזה מצדיק את ההתפרצות לאשכבה של אמילי. ברוילס אולי לא סומך על אוליביה אבל נראה שאוליביה אכן סומכת על ברוילס לשחרר אותה מכל צרה שהיא תיקלע אליה...

• לאוליביה יש קור רוח. כשקלייר הייתה צריכה להזריק לעצמה את הנוגדן, היא המשיכה לדבר איתה עד שקלייר עשתה את זה. אני לא יודעת אם הייתי יכולה להיות במקומה של אוליביה במיוחד בסיטואציה כזו מותחת, או במקומה של קלייר למען האמת. אין לי פחד ממחטים אבל להזריק לעצמך מחט בצוואר |מזיע|
אני רוצה להאמין שלא הייתה לי בעיה להגיד למישהו לדקור את עצמו בצוואר עם מחט:-D אבל אני לא יודעת אם הייתי מוכנה בעצמי לעשות את זה למישהו או אפילו לעצמי (כלמור לדקור מישהו אחר בצוואר או לדקור את עצמי בצוואר) אבל עצם זה שהיא מכניסה את עצמה למצבים כאלה שהשליטה על האם היא תחיה או תמות לא בידיים שלה זה משהו מאוד בעייתי. כלומר, אם מישהו היה אומר לה יש לך דקה וחצי לרוץ לתוך הבנין, לדקור את הבחורה הזאת בצוואר ולצאת החוצה, היא יכולה להחליט בעצמה אם זה משהו שהיא, פיזית, מסוגלת לעשות. אבל ברגע שהיא נכנסת לשם וזה תלוי כביכול במישהי אחרת שהראש שלה עומד להתפוצץ להציל את המצב, זה בעייתי ואני לא יודעת שהייתי סומכת על יכולות השכנוע שלי:-D
אבל כבר סיכמנו שהיא לא סתם אוליביה, היא סופר אוליביה|כתר|

• אוליביה עוצרת את אסטרברוק ומעדכנת בערך את כל כתבי החדשות כדי שיצלמו אותו יוצא מהבניין עם אזיקים :-D זכתה לנקמה שלה בסוף.
חחח מלכה|כתר||כתר|
אני גם לא תומכת באלימות משטרתית, אבל בהחלט אהבתי שהיא דפקה לו את הראש בשולחן כשהיא אזקה אותו:-D

• אוליביה מדברת עם ברוילס בסוף הפרק ומסבירה לו שהרגשנות שלה הופכת אותה לסוכנת טובה יותר. הוא לא מפטר אותה אבל מרגיש לי שהמתח שעכשיו נוצר במערכת היחסים שלהם (כי תכלס הוא אמר לה כמה פעמים לא לגעת באסטרברוק והיא התעלמה ממנו) הולך להישאר בפרקים הבאים.
הצחיק אותי שהיא נכנסה למשרד שלו והוא כולו בפרצוף רציני/עצבני (מניחה שזה הפרצוף הרגיל שלו:-D) והיא אומרת "אני מניחה ששמעת" והוא מתאר לה את השתלשלות האירועים והיא מחזיקה את עצמה שלא לחייך בזחיחות:-D
אבל דווקא בסוף אחרי שהיא דופקת לו נאום שם באסרטיביות וקשיחות ואומרת לו "אתה יכול לפטר אותי" ואז ברכות "אבל אני מקווה שלא" והיא מסתובבת ללכת והוא אומר לה "את לא תפטרי מזה בכזאת קלות, אני אראה אותך מחר בבוקר" זו הדרך הפיליפית שלו להגיד לה שהוא סולח לה:-D ככה לפחות אני רואה את זה. כי הרי בתאכלס הוא יכול לפטר אותה בקלות.

• וולטר ופיטר מגיעים לבית מלון, אוליביה מחכה להם. וולטר שואל את אוליביה אם היא ננעלה מחוץ לבית שלה :-D
זה היה חמוד, וגם הפרצוף שלו כשפיטר אומר לו שזה המלון שלהם:-D

• ואז כשהוא עולה לחדר, פיטר אומר לו להשתמש במברשת שיניים הלבנה ולא האדומה :-D ו-וולטר אומר משהו מעניין: White as Walter, לא צפיתי בשובר שורות אבל אני יודעת שלדמות הראשית קוראים וולטר וויט. צירוף מקרים מעניין או משהו מכוון? |תוהה|
אה, מענין. אני פשוט הבנתי את זה כמו השיטה הזאת שמלמדים ילדים מה שלהם. בוחרים משהו בצבע שמתחיל באות של השם שלהם, בגלל שבתאכלס וולטר מתנהג כמו ילד, אז פיטר משתמש בשיטות של ילדים:-D

• אה, כן ומסתבר שוולטר לפעמים נכנס למיטה של פיטר באמצע הלילה :-D
חחח זה היה מטריד ממש:-D
  • אוליביה מקבלת מכתב ממי שאני מסיקה שהוא אביה החורג :-/
בא לי שהיא תמצא אותו ותירה בו שוב. אבל הפעם שתהרוג אותו:-[

• וגם |מזלט| לאוליביה
oliviadunham-bday10.jpg
(אנשים באינטרנט זה דבר נפלא ומוזר:-D)

דברים ששיעשעו אותי:
בתחילת הפרק כשוולטר מזמזם לו ואוליביה כולה עצבנית ונוזפת בו, פיטר שואל אותה מה קורה והיא כזה "כנראה שיש לי פיוז קצר היום" ואז וולטר מתחיל עם איזה חפירת כן, אפשר לראות לפי שפת הגוף שלך שאת חסרת סבלנות היום לפי הטון ובלה בלה ואז פיטר כזה "וולטר, נראה לי שהיא העדיפה את הזמזום שלך":-D

ואז כשהם בודקים את הגופה של אמילי וקולטים את הסימני קשירה אוליביה כזה "אז היא הייתה מוחזקת בניגוד לרצונה" וולטר עונה "או זה, או שהיא בענין של סאדו מאזו" ואז הוא כזה "scientific observation, not judgment":-D
ואז הוא הופך את זה למטריד יותר ומוסיף "למעשה, חלק מהזכרונות האהובים עליי ביותר הם של" ואז פיטר עוצר אותו וכזה "וולטר תעצור! לאן שזה לא הולך פשוט אל
!" :-D
אוי ושוולטר עשה את הניסוי על מר פאפיה כדי לשחזר מה קרה לראש של אמילי והוא שם על הפאפיה עיניים :-D:-D ואז הוא כזה "This is upsetting, it is the friendliest fruit" :-D:-D

LeAnnDylan

Well-known member
חח וולטר והסוכריות מנטה שלו:-D

ברוילס מסרב לתת לאוליביה לטוס לגרמניה בטענה שאין סיכוי שהיא תצליח לדבר עם ג'ונס ואוליביה כזה "אתה לא מכיר את מספיק טוב כדי להניח הנחות כאלה לגביי"
YASS QUEEN, YOU TELL HIM|כתר|
  • אני אתחיל מהסוף ואגיד שהייתה לי הרגשה שמיטשל הוא החפרפרת אבל לא ציפיתי שגם אשתו תהיה בעסק. הם קיבלו את התשובה שהם רצו שהיא "ליטל היל".
גם אותי זה ממש הפתיע שהיא בעסק. אבל מודה שכבר מההתחלה היא עיצבנה אותי. אני לא אוהבת נשים היסטריות מידי. אם כי אובייסלי בהתחשב במצב זו תגובה לגיטימית.
אבל גם מה זה ליטל היל, זה נראה כמו תשובה סתמית מידי מכדי להיות משהו חשוב. לעבור את כל זה בשביל זה נראה קצת קיצוני...
  • וולטר מצחיק אותי; קורא לאסטריד "אסטרו" ו"אסטרואיד" (פעם ראשונה ששמתי לב), וכשהוא מדבר עם פיטר בטלפון, הוא מציג את עצמו באופן רשמי כאילו פיטר לא יודע שהוא מדבר עם וולטר :-D
אוי זה היה מעולה. בא לי גם להציג את עצמי ככה בטלפון לאנשים שמכירים אותי עם שיחה מזהה סתם כדי לעצבן אותם:-D
ואני חושבת שמידי פעם נפלט לוולטר והוא קורא לאסטריד בשם שלה. אבל רוב הזמן הוא סתם מחרטט.
  • פעם ראשונה שאנחנו פוגשים את לוקאס, נכון? בכל מקרה, הייתה לי תחושה שהם יחלקו רגע רומנטי אבל זה ילך לאיבוד כי יפריעו להם.
זו אכן הפעם הראשונה שאנחנו פוגשים את לוקאס, והוא די חמוד. ולמרות שאני רוצה את אוליביה עם פיטר, גם לא הייתה לי בעיה שהיא תקבל איזה לילה סוער עם לוקאס. בעיקר כדי שישחרר אותה קצת ואולי היא לא תהיה כזאת כבדה:-P: (סתם, זה בעיקר כי הוא חמוד:-P:)

• אוליביה מדברת גרמנית |כתר| מה עוד היא יודעת לעשות?
חח כשהיא דיברה גרמנית המנהל של הכלא עושה כזה "I Like her" ואני חושבת לעצמי "תעמוד בתור" :-D
  • בבית כלא, כשאוליביה התיישבה עם ג'ונס והם התחילו לדבר באנגלית, כעסתי כי חשבתי שזה מעצבן שמשתמשים בטרופ של אנשים מארצות לא דוברות אנגלית מדברים אנגלית חלקה אבל אז נזכרתי שהוא דובר אנגלית אז הסדרה דווקא יצאה בסדר בקטע הזה |מובך|
בזה היית עסוקה?:-D
לי הג'ונס הזה נראה כמו קניבל ופחדתי שהוא יתן לאוליביה ביס בכל רגע נתון:-D
פיטר הפך לכלי הקיבול של וולטר בפרק הזה. הצחיק אותי כשהוא בא לרשום ליטל היל וכל מה שיצא לו זה קווים ישרים, במיוחד אחרי סצנה מותחת שלא ברור אם זה יעבוד או לא :-D
הוא גם החזיק את הטוש בצורה ממש מוזרה כמו איזה ילד בן שנתיים. וכן, זה כל מה שלקחתי המסצינה המלחיצה הזאת.
  • אהבתי שפיטר הסביר לברוילס שהוא לא שולט באבא שלו, מישהו סוף סוף היה צריך לומר את זה לברוילס.
חחח זה הצחיק אותי שפיטר פוצח לו שם במונולוג וברוילס רק עומד שם ולא אומר מילה גם אחרי שפיטר סיים ואז פיטר כזה "אני מניח שישבתי על זה הרבה זמן" ואז ברוילס עושה כזה "apparently" :-D
  • ברוילס החמיא לאוליביה, איזה יופי :-]
זו הייתה מחמאה מוזרה אבל העיקר שהוא גאה לעבוד איתה:-]
  • פיטר קרא לוולטר בפעם הראשונה אבא (Daddy) במקום וולטר :-0
הייתי שמחה אם זה לא היה תחת השפעת סמים 😅

דברים ששיעשעו אותי:
וולטר מסביר את התיאוריות שלו בתחילת הפרק על מה הדבר הזה שהם מתמודדים איתו והוא כזה "it can be something as simple as giardia duodenalis
ואוליביה כזה: Really? as simple as that :-D

או כשוולטר מנסה לקחת דגימה מהדבר הזה והמדדים של לואב קורסים, פיטר מזריק לו איזה משהו וזה עובד ווולטר כולו מבסוט ואומר לפיטר "עבודה מצוינת בן, נראה שמצאת את הייעוד שלך בחיים - לעבוד איתי!" ופיטר צועק לו בחזרה "I certainly hope not!":-D

ברוילס בא לדבר עם וולטר כולו רציני ומודה לוולטר על העבודה שהוא עושה ומספר לו כמה המקרה הזה חשוב לו כי לואב הוא חבר ווולטר מקשקש על קוקטייל פירות שהוא שתה פעם:-D

וכשהם מביאים את הגופה של ג'וזף למעבדה וולטר מתעצבן על זה שירו לו בראש ופיטר לא מבין מה זה משנה, וולטר כולו כזה "אם ירו לו בראש זה מעיד על טראומה למוח!" ופיטר כזה "זה גם מעיד שהוא מת אבל לא נראה שהיה לך בעיה עם זה, אז סליחה באמת שאני לא יודע את החוקים!" :-D
או כשוולטר ופיטר מחברים לג'וזף את האלקטרודות לראש הוא מסתכל על הראש הקירח שלו ואומר "זה מדהים כמה שזה מזכיר לי" ואז אסטריד כזה "את הטוסיק העירום של פיטר בתור תינוק?" ווולטר כולו מופתע וכזה "איך ידעת?" :-D
או שהוא אומר לפיטר למרוח על ג'וזף ג'ל כדי שלא יתחשמל והוא כזה "אל תשכח את הפטמות!" :-D

גם לא קטע משעשע אבל למדנו שוולטר היה עושה על פיטר ניסויים כשהיה ילד. פיטר נזכר שוולטר היה מחבר את המוח שלו לבטריות של מכוניות ומחשמל אותו. פיטר מזועזע מהזיכרון הזה, או מזה שהוא מבין פתאום שזה באמת קרה ולא היה משהו שהוא דמיין או חלם וכל מה שיש לוולטר להגיד זה "כן, אספתי מידע" :-D|פנים|

אוי וכשהם מחברים את ג'וזף למנורה הזאת לראות אם זה עובד ואז היא נשרפת וולטר כזה "אוי פיטר, מזל שזה לא היה הראש שלך" :-D

LeAnnDylan

Well-known member
זה פרק ממש טוב בעיני. ובן ממש חמוד|לב|
זה היה נורא מה שהאישה הזאת עשתה לו;-(
מתחילים את הפרק עם אב ובנו (שקוראים לו בן חח) שנוסעים במהלך גשם זלעפות (אחד מהסיוטים שלי בכל מה שקשור לנהיגה)
אוי גם אני לא אוהבת לנהוג בגשם. אבל את שיעור הנהיגה הראשון שלי בחיים שלי עשיתי בחושך ובגשם|חבול|

הם נתקלים באישה שהרכב שלה תקול, האב יוצא לעזור ואז מהופנט ע"י אורות ומגלה שהבן שלו נחטף.
שזו אחת הסיבה שלא עוזרים לזרים באמצע הדרך! שתתקשר ל-AAA!
השותף לשעבר של וולטר בסיינט קלייר נחטף ע"י אותה אישה ו-וולטר נשלח על מנת להוציא ממנו מידע. מה שלי קצת הרגיש שגרם לוולטר לרגרסיה. המנהל של סיינט קלייר מחליט להחזיר את וולטר לסיינט קלייר.
אוי, זה שהוא נכנס בחזרה למוסד כולו מבועת עשה לי ממש רע. למרות שלאט לאט אנחנו מגלים כל מיני דברים מפוקפקים שוולטר עשה, הוא עדין במצב מאוד שברירי היום ולחוות מחדש את השנים שלו שם עשה לי מועקה בלב :-(

בסוף הפרק מתגלה שג'ואן עובדת עם מיטשל, אה כן, והוא מחליט להרוג אותה אחרי כל מה שהיא עשתה למענו בפרק.
אין, אי אפשר לסמוך על גברים|שפם|
אגב מודה שהייתי צריכה לצפות בקטע הזה יותר מידי פעמים כדי להבין מה הלך שם. הייתי בטוחה שהוא מנסה להעלים את התפוח או לגרום לתפוח לעבור ממקום למקום שבכלל לא שמתי לב שהוא הצליח להעביר את היד שלו דרך מתכת או ברזל או וואטאבר שזה היה|חבול|

אוליביה יודעת ללכת מכות. אני מרגישה שאני חוזרת על אותו משפט, אבל יש משהו שהיא לא יודעת לעשות? |מאוהב|
היא לא יודעת לאכול קורנפלקס כמוש צריך:-D
חח כן אבל יכולות הלחימה שלה בהחלט מרשימות. במיוחד בחליפה:-D אני לא יודעת איך היא מצליחה לזוז איתה, בטח שלא להילחם:-D

ההערה השבועית של וולטר: עשית מסיבה בלעדי? (נאמר לפיטר בהקשר שהחדר היה מבולגן בזמן שוולטר היה בסיינט קלייר) אני אוהבת את הדינמיקה שלהם.
חחח אין על היציאות שלו:-D
גם אהבתי שפיטר אמר לו שהוא גאה בו|לב|

לא רשמתי כל כך הרבה כי צפיתי בפרק בחלקים הודות לאינטרנט הבעייתי שלי |פנים| רק בזכות אח שלי יש עכשיו אינטרנט |סגידה|
אוי, לא כיף.
אני צופה בסדרה דרך HBO MAX ולאפליקציה שלהם יש המוווון בעיות והרבה פעמים באתי לשים פרק וזה פשוט הוציא אותי מדעתי איך כל פעם זה זרק אותי לעמוד הבית של האפל TV והייתי צריכה להיכנס מחדש ולפעמים להתחבר שוב עם שם משתמש וסיסמה, ולפעמים פשוט התייאשתי והחלטתי לצפות במשהו אחר בשירות סטרימינג אחר במקום.
נראה לי שבגלל שאני משלמת על HBO דרך המנוי של בהולו זה עושה בלאגן כי בעצם אני מתחברת לאפליקציה דרך third party, אבל עדין. אפליקציה לא נוחה בכלל.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אחרי 17 שנים במוסד פסיכיאטרי, כל אחד היה חושב רק על אוכל :-D
גם בלי 17 שנים במוסד פסיכיאטרי אני חושבת על אוכל רוב היום:-D
אבל כאילו לוולטר יש חשקים מוזרים כמו של אישה בהיריון:-D
איזה קטע. כאילו הפסקתי לצפות בSVU אחרי עונה 12 אבל המשכתי לעקוב אחרי הסדרה מדי פעם. אחרי שקראתי את מה שרשמת הבנתי שגם פיטרו את השחקנית :-/ אם אני לא טועה היא הייתה דמות שנויה במחלוקת אבל עדיין...
כן, ראיתי שהיה כתוב משהו על זה שמרישקה ניסתה להילחם כדי שישאירו אותה בסדרה וגם התסרטאי הראשי. אבל הרשת או מי שאחראי לחידוש לא הצליחו להגיע להסכם לגבי השכר שלה ואז החליטו לוותר עליה.
למה בעצם הפסקת אחרי עונה 12? בגלל סטייבלר?
לא יודעת אם היא הייתה דמות שנויה במחלוקת. היו לה רגעים שנויים במחלוקת אבל בתאכלס היא הייתה דמות סבבה. אני האמת התחלתי לראות את הסדרה בגללה. אהבתי את הדמות שלה (שהייתה משנית ביותר) באישה הטובה ואיזה יום אחד שהייתי חולה שכבתי מול הטלוויזיה ויש איזה ערוץ שמשדור כל היום בלופ שידורים חוזרים של תוכניות משטרה ונפלתי על יום של SVU וראיתי אותה לאיזה כמה שניות בסוף הפרק והתלהבתי אז המשכתי לפרק הבא ואז לזה שאחריו וכבר נשארתי לצפות בכל עונה 13 ואחרי זה עשיתי השלמות של עונות מוקדמות יותר.
אם את רוצה אני יכולה להאט את הקצב. הסיבה היחידה שאני צופה מהר זה כדי להדביק את הקצב בשרשור הזה אבל לצערי נראה לי שזה לא יקרה.
לא, כמו שאמרתי העקיצה הייתה ללונה, לא לך:-P: אני סתם צוחקת (בעיקר מתפעלת) מיכולות הבינג' שלה.
אבל שוב, תראי באיזה קצב שנוח לך.
גם לי יש סיפור על רכבת הרים, היום הוא דווקא מצחיק אותי אבל בזמנו כמובן שממש לא.
אנחנו אוהבים סיפורים בפורום הזה, אז אם בא לך, תרגישי חופשי לספר|חיבוק|
LOL, פיספסתי את זה
חח גרמתי לזה להישמע רע יותר. היא אכלה את הקורנפלס עם חלב, אבל היא מזגה לעצמה כוס וויסקי לפני וזה היה נראה לי כמו שילוב ממש מוזר:-D
יותר גרוע אנשים שעוברים נתיב ורק אז מאותתים |שפם|
חח לא נתקלתי בכאלה עדין:-D איזה טמטום|פנים|
מה? שהוא באמת אהב אותה?
ממ כן, אני חושבת שלא באמת האמנתי שהוא אוהב אותה וחשבתי שהוא ניצל אותה עבור משהו. אבל אחרי הפרק הזה כן השתכנעתי שהוא אהב אותה.

LeAnnDylan

Well-known member
מתחילים את הפרק עם מישהו בשם מארק יאנג שמעביר מצגת בעבודה, אחרי שהיא מסתיימת תוקפים אותו פרפרים (?) ועושים לו חתכים בגוף ובעקבות מתקפה של מלא פרפרים, הוא נופל דרך החלון אל מותו וכך אנחנו מגלים ש-הפתעה, היא עבד במאסיב דינמייק.
חח לא יכול להיות שמשהו בלתי ניתן להסברה קשור למאסיב דיינמיק! נינה לא הייתה עושה לנו את זה:-0
אגב זה מוות ממש רע. בעע. עכשיו הוספתי גם פרפרים לרשימת החיות שאני מפחדת מהם ;-#
אוליביה המסכנה, עד שסוף סוף יש לה חיי חברה, אומרים לה לבוא לעבודה.
יואו היא הייתה כזאת יפה|מאוהב||בוכה| כאילו, היא תמיד יפה, אבל היה לה כזה יפה ככה;-(
והצחיק אותי שהיא עושה לברוילס כזה "אני אגיד לך משהו ואתה תחשוב שאני צוחקת אבל אני לא - אני מתפטרת" "אבל רק לסופ"ש הזה" :-D והוא בשלו "תאספי את האחרים ותגיעו לשדה תעופה" מה היא נהג אגד? שיבואו לבד:-D

אוי ונכון אח"כ כשהיא דיברה עם צ'ארלי ואמרה לו שהיא חושבת שהיא צריכה כמה ימי חופשה. בהתחלה לא התייחסתי לזה וחשבתי שהיא באמת מוטרדת מהאימייל והצפרדעים וזה שהיא רואה את ג'ון. עכשיו אני מבינה שהיא בסך הכל רצתה לחזור לעקבים שלה|מאוהב|:-D
אוליביה מגיעה לזירת הפשע, שם היא רואה את ג'ון, הפעם מסופר.
חח באמת תהיתי לעצמי מתי היה לו זמן להסתפר:-D
וולטר הודה שהוא אובססיבי לאוכל והתגובה של אסטריד: אתה חושב? :-D
יוגורט בטעם קפה? נשבעת שוולטר בהיריון:-D
פיטר נפגש הפרק עם טסה, כרגע לא אמרו מה היא בשבילו. הוא מגלה שהבן זוג מכה אותה אז הוא הולך לריב איתו מכות. מעניין לאן קו העלילה הזה הולך להתפתח.
אני לא יודעת שאני אוהבת את פיטר הגנגסטר. תנו לי את פיטר של פרק 5 שמסתכל על אוליביה במבטים מאוהבים בבקשה.
מגלים שמארק סבל מהזיות בעקבות סם שהוזרק לו, מה שגרם לפצעים שלו להפוך לאמיתיים. מטריד.
מה שמטריד היה הוידאו הזה שוולטר הראה להם של הבחור המסכן הזה שהוא הניח עליו קובית קרח ושיכנע אותו שזה גחל וזה עשה לו כוויה קשה ביד.

אוליביה שוב מתנדבת להיות שפן הניסיונות של וולטר והוא תוקע לה כל מיני יתדות בעורף (שלא תתפלא אח"כ|שפם|)
אוליביה שואלת את וולטר כמה זמן זה ייקח והוא אומר איזה משהו בסגנון של "אנחנו מפרים את חוקי הפיזיקה לא צולים תרנגול הודו":-D
אוי וכשהוא מסביר מה הוא מנסה לעשות בניסוי הזה ואוליביה יושבת לה שם חצי ערומה עם כאבים בעורף והוא מקשקש ופתאום כזה "אוי, יש לי זיקפה" אוליביה ואסטריד שתיהן מוטרדות, ובצדק, והוא כזה "אה, זה לא קשור למצב הלא-לבושי שלך, אני פשוט צריך להשתין" וטפ וולטר:-D
וגם זה שאוליביה רואה את אסטריד עם איזה ספר תנ"ך ושואלת את וולטר בשביל מה זה ובהתחלה הוא לא מגיב ואז כשהיא בתוך המיכל היא שואלת אותו שוב והוא כזה "את שוכבת בתוך מים עם חוטי חשמל מחוברים לך למוח, חשבתי שמן הראוי להתפלל שלא תתחשמלי" :-D ואוליביה כזה Praise the Lord:-D
ג'ון נותן לאוליביה רמז מה שמוביל אותה להיכנס למיכל שוב על מנת למצוא את התשובות בזיכרון שלו. מה שמוביל לקטע מוזר ומעניין; בזמן זיכרון של אוליביה וג'ון בדייט ראשון, אוליביה של הזיכרון הולכת, אז אוליביה שלנו מתיישבת במקומה ומתחעלה לשאול את ג'ון שאלות ואז הוא מסתכל עליה ומחייך חיוך מרושע :-0
זה היה מקריפ ביותר.
וגם עצוב איך שהיא התיישבה שם ואמרה לו "אהבתי אותך. כשישבתי איתך כאן בדייט הזה אהבתי אותך"|לב-ש|
אוליביה ממשיכה ללכת בזיכרון של ג'ון, היא רואה אותו עם מארק ועוד שני בחורים. הבחור הלטיני הוא היחיד שנשאר בחיים ובזכות זיהוי הקול של הבחור, ה-FBI עוצרים אותו.
אין, האוליביה הזאת שוטרת על:-D איך היא אומרת לצ'ארלי "זיהיתי את הקול שלו" והוא כולו כזה הא?🤔
הבחור הלטיני (השם שלו נאמר ופיספסתי אותו אולי?) מבקש הגנה וחסינות, אבל בזמן שאוליביה הולכת לאיים על גברת שארפ, ג'ון הורג אותו.
קראו לו ג'ורג' מורלס. איך בכלל אפשר להגן על מישהו מפני מאסיב דיינמיק. כל יום הם ממציאים איזה נשק מוזר שאף אחד לא יודע איך להגן מפניו. ג'ורג' היה צריך לדעת את זה.
בסוף הפרק מתגלה לנו ואוליביה שג'ון בהחלט שמע אותה מדברת אליו בזיכרון שלו. מעניין.
מה שאותי הטריד בסצינה הזאת זה הווינדאוז 95 הזה שאוליביה משתמשת בו:-D|פנים|
וולטר יפתח שיטה יותר בטוחה מהמיכל.
היה לי קצת עצוב שאוליביה באה אליו מתחננת שיעזור לה והוא סירב. כלומר, זה היה בצדק, אבל היא הייתה כזאת נואשת והיא כמעט אף פעם לא מבקשת עזרה, אז עד שהיא כבר מבקשת, היא מקבלת סירוב.
אבל כל הכבוד לוולטר שדואג לאינטרסים שלה ולא רק להנאה המוזרה שלו מניסויים על בני אדם.

It's Always Sunny

Well-known member
אני זכורת שרציתי לגגל אם המחלה הזאת אכן קיימת או שהם המציאו אותה בסדרה, אבל לא היה לי כוח לעשות את זה:-D
אז בדקתי כשיו ונראה לי שהמחלה הזו לא קיימת באמת.

מה שאוליביה עשתה בהחלט לא היה חכם וגם קצת מעצבן אם להודות באמת. זה היה ממש חצוף מצידה. ז"א, אני מבינה את הרצון שלה לתפוס את מי שאחראי לזה לפני שיקרה משהו לקלייר, אבל הדרך שבה היא עשתה את זה הייתה נוראית. גם מענין מאוד איך היא ישר ידעה איפה החדר של אמילי:-D
כן, כמו שאמרתי, היה לה מזל שהאימא הגיבה כמו שהיא הגיבה. וחוץ מזה, LOL על איך היא ידעה איפה החדר של אמילי :-D

אני חושבת שבתור צופה אני יוצאת מנקודת הנחה שכולם משקרים תמיד אז אני לא סומכת על שום דמות (שהיא לא "שלנו") אבל אני חושבת שבנקודה הזאת לא הייתה להם סיבה לחשוד שהבעל משקר כי הם לא חשדו שהטיפולים שקלייר ואמילי עברו היו כביכול לא חוקיים.
כן, אבל הוא התנהג בצורה חשודה. הוא אמר שהוא לא מכיר את אמילי אבל שפת הגוף אמרה אחרת.

אוי, זה מזכיר לי שאני עד היום לא מבינה בדיוק מה היה האיום הזה. האם הוא איים שהוא יעקר אותה איכשהו? שהוא ידאג שיפטרו אותה והיא לא תמצא עבודה ולא תוכל לתמוך במשפחה שלה? שהוא יגנוב לה את התינוק וימכור אותו לעמלקים? מה??
כל אלה שאלות נפלאות. אני מניחה שלעולם לא נדע. זה היה איום דבילי |שפם|

אז היא ירתה בו בגיל 9 ואז היא החליטה שהיא רוצה להיות סוכנת FBI כדי שתוכל להמשיך לירות באנשים בלי להסתבך?|תוהה|
סתם, האמת שזה דבר ממש מחריד עבור כל אחד, אבל על אחת כמה וכמה עבור ילדים קטנים שצופים בהתעללות הזאת. אני מניחה שהביאו לנו את הסיפור הזה כדי להצדיק את ההתנהגות הסוררת של אוליביה הפרק הזה. וזה אולי מצדיק את ההתפרצות שלה על אסטרברוק, אבל אני עדין לא חושבת שזה מצדיק את ההתפרצות לאשכבה של אמילי. ברוילס אולי לא סומך על אוליביה אבל נראה שאוליביה אכן סומכת על ברוילס לשחרר אותה מכל צרה שהיא תיקלע אליה...
המשפט הראשון שלך די הצחיק אותי אבל אז קראתי את ההמשך וכבר הרגשתי פחות טוב. מעניין מה שאת כותבת, לא חשבתי על הדברים ככה.

אני רוצה להאמין שלא הייתה לי בעיה להגיד למישהו לדקור את עצמו בצוואר עם מחט:-D אבל אני לא יודעת אם הייתי מוכנה בעצמי לעשות את זה למישהו או אפילו לעצמי (כלמור לדקור מישהו אחר בצוואר או לדקור את עצמי בצוואר) אבל עצם זה שהיא מכניסה את עצמה למצבים כאלה שהשליטה על האם היא תחיה או תמות לא בידיים שלה זה משהו מאוד בעייתי. כלומר, אם מישהו היה אומר לה יש לך דקה וחצי לרוץ לתוך הבנין, לדקור את הבחורה הזאת בצוואר ולצאת החוצה, היא יכולה להחליט בעצמה אם זה משהו שהיא, פיזית, מסוגלת לעשות. אבל ברגע שהיא נכנסת לשם וזה תלוי כביכול במישהי אחרת שהראש שלה עומד להתפוצץ להציל את המצב, זה בעייתי ואני לא יודעת שהייתי סומכת על יכולות השכנוע שלי:-D
אבל כבר סיכמנו שהיא לא סתם אוליביה, היא סופר אוליביה|כתר|
כן, אני מסכימה. אולסו, אני רוצה להוסיף שבזמן הפשיטה, הבחורה שטיפלה בקלייר ובאמילי הייתה שם, נראה לי ליד מחשב ואוליביה באה ואומרת לה: תתרחקי מזה בבקשה. גם כשהיא פוקדת על אנשים לעשות משהו, היא מבקשת יפה :-D

דברים ששיעשעו אותי:
בתחילת הפרק כשוולטר מזמזם לו ואוליביה כולה עצבנית ונוזפת בו, פיטר שואל אותה מה קורה והיא כזה "כנראה שיש לי פיוז קצר היום" ואז וולטר מתחיל עם איזה חפירת כן, אפשר לראות לפי שפת הגוף שלך שאת חסרת סבלנות היום לפי הטון ובלה בלה ואז פיטר כזה "וולטר, נראה לי שהיא העדיפה את הזמזום שלך":-D

ואז כשהם בודקים את הגופה של אמילי וקולטים את הסימני קשירה אוליביה כזה "אז היא הייתה מוחזקת בניגוד לרצונה" וולטר עונה "או זה, או שהיא בענין של סאדו מאזו" ואז הוא כזה "scientific observation, not judgment":-D
ואז הוא הופך את זה למטריד יותר ומוסיף "למעשה, חלק מהזכרונות האהובים עליי ביותר הם של" ואז פיטר עוצר אותו וכזה "וולטר תעצור! לאן שזה לא הולך פשוט אל
!" :-D
אוי ושוולטר עשה את הניסוי על מר פאפיה כדי לשחזר מה קרה לראש של אמילי והוא שם על הפאפיה עיניים :-D:-D ואז הוא כזה "This is upsetting, it is the friendliest fruit" :-D:-D
וולטר :-D|פנים|

בזה היית עסוקה?:-D
לי הג'ונס הזה נראה כמו קניבל ופחדתי שהוא יתן לאוליביה ביס בכל רגע נתון:-D

הוא גם החזיק את הטוש בצורה ממש מוזרה כמו איזה ילד בן שנתיים. וכן, זה כל מה שלקחתי המסצינה המלחיצה הזאת.
כפי שאת רואה, אנחנו מתעסקות בדברים החשובים :-D

דברים ששיעשעו אותי:
וולטר מסביר את התיאוריות שלו בתחילת הפרק על מה הדבר הזה שהם מתמודדים איתו והוא כזה "it can be something as simple as giardia duodenalis
ואוליביה כזה: Really? as simple as that :-D

או כשוולטר מנסה לקחת דגימה מהדבר הזה והמדדים של לואב קורסים, פיטר מזריק לו איזה משהו וזה עובד ווולטר כולו מבסוט ואומר לפיטר "עבודה מצוינת בן, נראה שמצאת את הייעוד שלך בחיים - לעבוד איתי!" ופיטר צועק לו בחזרה "I certainly hope not!":-D

ברוילס בא לדבר עם וולטר כולו רציני ומודה לוולטר על העבודה שהוא עושה ומספר לו כמה המקרה הזה חשוב לו כי לואב הוא חבר ווולטר מקשקש על קוקטייל פירות שהוא שתה פעם:-D

וכשהם מביאים את הגופה של ג'וזף למעבדה וולטר מתעצבן על זה שירו לו בראש ופיטר לא מבין מה זה משנה, וולטר כולו כזה "אם ירו לו בראש זה מעיד על טראומה למוח!" ופיטר כזה "זה גם מעיד שהוא מת אבל לא נראה שהיה לך בעיה עם זה, אז סליחה באמת שאני לא יודע את החוקים!" :-D
או כשוולטר ופיטר מחברים לג'וזף את האלקטרודות לראש הוא מסתכל על הראש הקירח שלו ואומר "זה מדהים כמה שזה מזכיר לי" ואז אסטריד כזה "את הטוסיק העירום של פיטר בתור תינוק?" ווולטר כולו מופתע וכזה "איך ידעת?" :-D
או שהוא אומר לפיטר למרוח על ג'וזף ג'ל כדי שלא יתחשמל והוא כזה "אל תשכח את הפטמות!" :-D

גם לא קטע משעשע אבל למדנו שוולטר היה עושה על פיטר ניסויים כשהיה ילד. פיטר נזכר שוולטר היה מחבר את המוח שלו לבטריות של מכוניות ומחשמל אותו. פיטר מזועזע מהזיכרון הזה, או מזה שהוא מבין פתאום שזה באמת קרה ולא היה משהו שהוא דמיין או חלם וכל מה שיש לוולטר להגיד זה "כן, אספתי מידע" :-D|פנים|

אוי וכשהם מחברים את ג'וזף למנורה הזאת לראות אם זה עובד ואז היא נשרפת וולטר כזה "אוי פיטר, מזל שזה לא היה הראש שלך" :-D
וולטר |כתר| חוץ מהניסויים על פיטר.

It's Always Sunny

Well-known member
זה פרק ממש טוב בעיני. ובן ממש חמוד|לב|
זה היה נורא מה שהאישה הזאת עשתה לו;-(
מסכימה (y)

אוי גם אני לא אוהבת לנהוג בגשם. אבל את שיעור הנהיגה הראשון שלי בחיים שלי עשיתי בחושך ובגשם|חבול|
:-0:-0 לא התנאים הכי אידיאליים בעליל.

שזו אחת הסיבה שלא עוזרים לזרים באמצע הדרך! שתתקשר ל-AAA!
:-D:-D מה זה AAA?כאלה שמחלצים רכבים?

אוי, זה שהוא נכנס בחזרה למוסד כולו מבועת עשה לי ממש רע. למרות שלאט לאט אנחנו מגלים כל מיני דברים מפוקפקים שוולטר עשה, הוא עדין במצב מאוד שברירי היום ולחוות מחדש את השנים שלו שם עשה לי מועקה בלב :-(
זה מאוד הגיוני שהוא הפך למה שהוא בגלל כל השנים במוסד הפסיכיאטרי.

אין, אי אפשר לסמוך על גברים|שפם|
אגב מודה שהייתי צריכה לצפות בקטע הזה יותר מידי פעמים כדי להבין מה הלך שם. הייתי בטוחה שהוא מנסה להעלים את התפוח או לגרום לתפוח לעבור ממקום למקום שבכלל לא שמתי לב שהוא הצליח להעביר את היד שלו דרך מתכת או ברזל או וואטאבר שזה היה|חבול|
גם אני פיספסתי בפעם הראשונה.

היא לא יודעת לאכול קורנפלקס כמוש צריך:-D
חח כן אבל יכולות הלחימה שלה בהחלט מרשימות. במיוחד בחליפה:-D אני לא יודעת איך היא מצליחה לזוז איתה, בטח שלא להילחם:-D
ואיך השוטרות בסדרות משטרה רצות עם עקבים?? דקים במיוחד!!

אוי, לא כיף.
אני צופה בסדרה דרך HBO MAX ולאפליקציה שלהם יש המוווון בעיות והרבה פעמים באתי לשים פרק וזה פשוט הוציא אותי מדעתי איך כל פעם זה זרק אותי לעמוד הבית של האפל TV והייתי צריכה להיכנס מחדש ולפעמים להתחבר שוב עם שם משתמש וסיסמה, ולפעמים פשוט התייאשתי והחלטתי לצפות במשהו אחר בשירות סטרימינג אחר במקום.
נראה לי שבגלל שאני משלמת על HBO דרך המנוי של בהולו זה עושה בלאגן כי בעצם אני מתחברת לאפליקציה דרך third party, אבל עדין. אפליקציה לא נוחה בכלל.
איזה מעצבן :-/:-/ חבל שזה בעייתי ככה.

חח לא יכול להיות שמשהו בלתי ניתן להסברה קשור למאסיב דיינמיק! נינה לא הייתה עושה לנו את זה:-0
אגב זה מוות ממש רע. בעע. עכשיו הוספתי גם פרפרים לרשימת החיות שאני מפחדת מהם ;-#
חחח, מה פתאום, נינה היא טלית שכולה תכלת :-D

יואו היא הייתה כזאת יפה|מאוהב||בוכה| כאילו, היא תמיד יפה, אבל היה לה כזה יפה ככה;-(
והצחיק אותי שהיא עושה לברוילס כזה "אני אגיד לך משהו ואתה תחשוב שאני צוחקת אבל אני לא - אני מתפטרת" "אבל רק לסופ"ש הזה" :-D והוא בשלו "תאספי את האחרים ותגיעו לשדה תעופה" מה היא נהג אגד? שיבואו לבד:-D
אוליביה הייתה מהממת ככה. והנהג אגד זה :-D

מה שמטריד היה הוידאו הזה שוולטר הראה להם של הבחור המסכן הזה שהוא הניח עליו קובית קרח ושיכנע אותו שזה גחל וזה עשה לו כוויה קשה ביד.
אה, כן. שכחתי מזה, זה הראה לנו צדדים לא טובים של וולטר :-/

אוליביה שוב מתנדבת להיות שפן הניסיונות של וולטר והוא תוקע לה כל מיני יתדות בעורף (שלא תתפלא אח"כ|שפם|)
אוליביה שואלת את וולטר כמה זמן זה ייקח והוא אומר איזה משהו בסגנון של "אנחנו מפרים את חוקי הפיזיקה לא צולים תרנגול הודו":-D
אוי וכשהוא מסביר מה הוא מנסה לעשות בניסוי הזה ואוליביה יושבת לה שם חצי ערומה עם כאבים בעורף והוא מקשקש ופתאום כזה "אוי, יש לי זיקפה" אוליביה ואסטריד שתיהן מוטרדות, ובצדק, והוא כזה "אה, זה לא קשור למצב הלא-לבושי שלך, אני פשוט צריך להשתין" וטפ וולטר:-D
וגם זה שאוליביה רואה את אסטריד עם איזה ספר תנ"ך ושואלת את וולטר בשביל מה זה ובהתחלה הוא לא מגיב ואז כשהיא בתוך המיכל היא שואלת אותו שוב והוא כזה "את שוכבת בתוך מים עם חוטי חשמל מחוברים לך למוח, חשבתי שמן הראוי להתפלל שלא תתחשמלי" :-D ואוליביה כזה Praise the Lord:-D
:-D:-D:-D

מה שאותי הטריד בסצינה הזאת זה הווינדאוז 95 הזה שאוליביה משתמשת בו:-D|פנים|
שוב, הדברים החשובים :-D

היה לי קצת עצוב שאוליביה באה אליו מתחננת שיעזור לה והוא סירב. כלומר, זה היה בצדק, אבל היא הייתה כזאת נואשת והיא כמעט אף פעם לא מבקשת עזרה, אז עד שהיא כבר מבקשת, היא מקבלת סירוב.
אבל כל הכבוד לוולטר שדואג לאינטרסים שלה ולא רק להנאה המוזרה שלו מניסויים על בני אדם.
(y)(y)

גם בלי 17 שנים במוסד פסיכיאטרי אני חושבת על אוכל רוב היום:-D
אבל כאילו לוולטר יש חשקים מוזרים כמו של אישה בהיריון:-D
אז יש לו טעם ייחודי באוכל כנראה ;-)

כן, ראיתי שהיה כתוב משהו על זה שמרישקה ניסתה להילחם כדי שישאירו אותה בסדרה וגם התסרטאי הראשי. אבל הרשת או מי שאחראי לחידוש לא הצליחו להגיע להסכם לגבי השכר שלה ואז החליטו לוותר עליה.
למה בעצם הפסקת אחרי עונה 12? בגלל סטייבלר?
לא יודעת אם היא הייתה דמות שנויה במחלוקת. היו לה רגעים שנויים במחלוקת אבל בתאכלס היא הייתה דמות סבבה. אני האמת התחלתי לראות את הסדרה בגללה. אהבתי את הדמות שלה (שהייתה משנית ביותר) באישה הטובה ואיזה יום אחד שהייתי חולה שכבתי מול הטלוויזיה ויש איזה ערוץ שמשדור כל היום בלופ שידורים חוזרים של תוכניות משטרה ונפלתי על יום של SVU וראיתי אותה לאיזה כמה שניות בסוף הפרק והתלהבתי אז המשכתי לפרק הבא ואז לזה שאחריו וכבר נשארתי לצפות בכל עונה 13 ואחרי זה עשיתי השלמות של עונות מוקדמות יותר.
באסה :-/ זה מזכיר לי שזו בדיוק הסיבה שכריס מלוני עזב את SVU. חבל מאוד. את בטח יודעת שהיא שיחקה קורבן (השחקנית של רולינס) בפרק בעונה 7. אבל בחוק וסדר אוהבים באופן כללי למחזר שחקנים. וכן, אני הפסקתי בעונה 12 בגלל סטייבלר, אני לא מעריצה שרופה שלו אבל היה קשה לי לעשות את המעבר בין עונה 12 ל-13. אגב, כשאחי ואני עשינו צפייה חוזרת לפני שנה, החלטנו לתת צ'אנס לעונה 13, חשבנו שהיא בסדר, ראינו עד פרק 6 נראה לי ונטשנו בגלל סיבות טכניות |שפם|

אנחנו אוהבים סיפורים בפורום הזה, אז אם בא לך, תרגישי חופשי לספר|חיבוק|
כשהייתי בת 8 בערך, הלכנו מהקייטנה לסופרלנד, זה היה כל שנה. הסייעת של הקייטנה ואני עלינו על רכבת הרים, לא יודעת למה. ואת מכירה שרכבות הרים מאטות לפני הנפילה, אז לא קלטנו על מה עלינו ואז הרכבת מתחילה להאט והגענו לשיפוע ונכנסנו ללחץ, התחלנו לצרוח מהפחד :-D והרי הנפילה מהירה יותר מהנסיעה לפני. ואז היה עוד קטע כזה, רק שהוא היה יותר גבוה :-0 וכשקלטנו שנצטרך לעשות את אותו הדבר רק יותר מפחיד :-D:-D היום אני יכולה לצחוק על זה, בזמנו זה היה ממש לא מצחיק. בגיל 13, הייתי בקייטנה אחרת והלכנו שוב לסופרלנד והמתנדבת שהייתה איתי ממש רצתה לעשות לי תיקון ועלינו והחוויה הייתה טובה.

חח גרמתי לזה להישמע רע יותר. היא אכלה את הקורנפלס עם חלב, אבל היא מזגה לעצמה כוס וויסקי לפני וזה היה נראה לי כמו שילוב ממש מוזר:-D
חחחחח, אולי הקורנפלקס לא טעים לה אז היא צריכה לשתות וויסקי לפני.

חח לא נתקלתי בכאלה עדין:-D איזה טמטום|פנים|
כן, יש נהגים שקודם עוברים נתיב ואז מאותתים, לא יודעת אם הם עדיפים על פני נהגים שלא מאותתים בכלל.

ממ כן, אני חושבת שלא באמת האמנתי שהוא אוהב אותה וחשבתי שהוא ניצל אותה עבור משהו. אבל אחרי הפרק הזה כן השתכנעתי שהוא אהב אותה.
Good to know. אבל אני מרגישה שזה היה בא משום מקום, כי הם אפילו לא הכריזו בפני כולם על מערכת יחסים, שלא לדבר על לגור ביחד.

מילי08

Well-known member
אה, מענין. אני פשוט הבנתי את זה כמו השיטה הזאת שמלמדים ילדים מה שלהם. בוחרים משהו בצבע שמתחיל באות של השם שלהם, בגלל שבתאכלס וולטר מתנהג כמו ילד, אז פיטר משתמש בשיטות של ילדים:-D
בזמן הצפייה נראה לי שזה בדיוק מה שאני חשבתי. לא עבר לי בראש לקשר את זה למשהו אחר
oliviadunham-bday10.jpg

(אנשים באינטרנט זה דבר נפלא ומוזר:-D)
:-D |מאוהב|

It's Always Sunny

Well-known member
וואו איזה פרק! מלא באירועים והיה כיף!
  • מתחילים את הפרק עם מיטשל וחבורתו שנכנסים לכספת בפילדלפיה וגונבים משהו. והקטע המפתיע הם יכולים לעבור דרך קירות. הצוות שלנו היה צריך לתת למיטשל למות כי מסתבר שהוא בן אדם מרושע ולא היה אכפת לו להרוג את חברו לצוות שנתקע בבטון. עם ירייה לראש, זה היה קצת אכזרי.
  • אוליביה לא אוהבת הרבה חברה, אומרת שהיא כמו האן סולו :-D
  • מסתבר שהיו עוד פריצות לכספות בבולטימור וקליבלנד, התגובה של וולטר: בבוליטמור פגשתי אישה עם חזה גדול :-D|פנים|
  • אנחנו מגלים שהבחור שנתקע בקיר הוא ראול לוגו, השם שלו מוכר לי, בטוח שמעתי אותו לפני בסדרה, אני לא אלך לחפש בגלל ספוילרים. בכל מקרה אוליביה אומרת שהיא מכירה אותו כי הוא היה ביחידה שלה בנחתים, זה היה די מפתיע בשבילי שאוליביה הייתה בנחתים. היא הולכת לבקר את אשתו, מסתבר שהם פרודים וסוזן (האישה) לא דיברה איתו כמה זמן מה. אוליביה מזכירה לה שהיא שירתה עם ראול אבל סוזן לא זוכרת אותה, מתגלה לנו שג'ון בעצם שירת עם ראול. בהתחלה חשבתי שאולי ג'ון הצליח לשנות לסוזן את המחשבות אבל זה הגיוני שהזיכרונות של ג'ון עברו לאוליביה. חתיכת טוויסט שלא ציפיתי לו.
  • על מנת לשחרר את ראול מהקיר, וולטר ופיטר הולכים לחנות ומתפתח בניהם ויכוח, וולטר מרגיש שפיטר לא מממש את הפוטנציאל שלו. הקטע המצחיק קורה כשהעובדת של החנות שואלת מה הם צריכים ו-וולטר אומר שהם צריכים מסור. היא שואלת אם זה לחיתוך עץ, ואז וולטר אומר: לרקמות אנושיות :-D:-D:-D:-D:-D והמבט שלה, ועוד פיטר מבקש אחר כך שלא תתקשר למשטרה.
  • הניסוי של וולטר באורז היה מגניב.
  • אסטריד המסכנה, כשפיטר ואוליביה הלכו וביקשו ממנה להישאר ולשמור על וולטר, כמו תמיד.
  • אוליביה ופיטר הולכים לבר ועושים קצת עבודת undercover, אוליביה משתמשת בזיכרון של ג'ון, לפחות משהו טוב יוצא מזה. הם שותים ויסקי ופיטר שואל את אוליביה אם היא מסוגלת לשתות רק שתי כוסות, התגובה של אוליביה: Is that a dare? :-D אבל מזל שהם נשארו שם, כי בזכות הבילוי שלהם בבר, הם עלו על כך שהכספות הן בעצם של וולטר והוא השתמש בסדרת פיבונאצ'י והחביא משהו יקר ערך. וולטר הצחיק אות כרגיל, כשאוליביה ופיטר נכנסו לחדר והוא שאל אם הם צריכים את החדר :-D|פנים|
  • החבורה מנסה להוציא מוולטר מה היה בכספות, וולטר מדבר הרבה וצ'ארלי שואל אם הוא מסומם :-D
  • מאסיב דיינמיק רוצים לחטוף את אוליביה |שפם|
  • וולטר מלמד את אסטריד להבריש את ג'ין ואחר כך מנסה לשדל אותה לצחצח לה שיניים :-D
  • אנחנו מגלים שמיטשל וחבורתו נמצאים בפרובידנס, אוליביה וצ'ארלי רודפים אחריהם, בחור בשם איסטווק נתקע מאחור ולא מצליח להיכנס לואן ואוליביה בהיותה צלפית טובה יורה בו, אני די בטוחה שזה היה בישבן :-D Well Done, אוליביה.
  • שכחתי לציין מקודם משהו מהותי בפרק, ג'ונס שהיה בכלא הגרמני הוא המעסיק של מיטשל?? :-0 והוא גם הורג את העורך דין שלו בסוף הפרק. ככה חוסכים שכר טרחה? |מובך|
  • מסתבר שפיטר היה ממש חולה כשהיה קטן, וולטר עשה מחקר וגילה על רופא שיכול לעזור לו, רק מה הרופא מת ב-1936, וולטר התחיל לבנות מכונת זמן. וזה הרגע שבו התחלתי להתלהב ממש. מכונת זמן!!
  • מיטשל והשאר חוטפים את אוליביה :-[ והם משתמשים במכשיר כדי להחזיר את ג'ונס. מניחה שנגלה על זה עוד בפרקים הבאים.
  • ברוילס מתקשר לגברת שארפ בעצבים ומאיים עליה, הוא מתנהג כמו אבא מגונן ונראה לי שאם הוא היה יכול הוא היה מתפרץ למשרד של גברת שארפ.
היה מגניב ואני ממש מחכה לראות את הפרקים הבאים :-)::-):

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
וואו איזה פרק! מלא באירועים והיה כיף!
באמת היה פרק מצוין!|כן|
מתחילים את הפרק עם מיטשל וחבורתו שנכנסים לכספת בפילדלפיה וגונבים משהו. והקטע המפתיע הם יכולים לעבור דרך קירות. הצוות שלנו היה צריך לתת למיטשל למות כי מסתבר שהוא בן אדם מרושע ולא היה אכפת לו להרוג את חברו לצוות שנתקע בבטון. עם ירייה לראש, זה היה קצת אכזרי.
מיטשל הזה באמת חתיכת חרא. מה שמדהים אותי זה שפתאום אני חושבת על זה שבמשך עשר שנים הם חטפו אנשים [כפי שראינו בפרק הקודם] כדי שיסיימו את הנוסחה הזאת שהייתה דרושה להם כדי לעבור דרך קירות. איזו מסירות! כשחושבים על זה שהם הגו את התוכניות הזאת מן הסתם הרבה יותר זמן מלפני שהתחילו לחטוף, מבינים כמה גדולה התמונה הכללית ואז גם ניתן להבין (עד כמה שאפשר) למה מיטשל ירה בבחור המסכן הזה שנתקע בקיר, כדי לא לסכן את כל התוכנית.
אוליביה לא אוהבת הרבה חברה, אומרת שהיא כמו האן סולו :-D
טוב, כשאת כזאת מוצלחת קשה למצוא אנשים דומים ששווים את הזמן שלך:-P:
אבל גם פיטר קצת חצוף, למה אחות זה לא נחשב? אם היא מבלה איתה ונהנית איתה זה אמור להיחשב.
מסתבר שהיו עוד פריצות לכספות בבולטימור וקליבלנד, התגובה של וולטר: בבוליטמור פגשתי אישה עם חזה גדול :-D|פנים|
אוי וולטר:-D:-D
אנחנו מגלים שהבחור שנתקע בקיר הוא ראול לוגו, השם שלו מוכר לי, בטוח שמעתי אותו לפני בסדרה.
חח אולי גם לך יש זכרונות של מישהו אחר:-D
אני לא אלך לחפש בגלל ספוילרים.
האמת שאני לא זוכרת שהשם שלו הוזכר לפני. אבל גם יכול להיות שאני טועה. אני גרועה בשמות כמעט כמו וולטר.
בכל מקרה אוליביה אומרת שהיא מכירה אותו כי הוא היה ביחידה שלה בנחתים,
חח הצחיק אותי שהיא אומרת לפיטר "אני מכירה אותו" והוא כזה "באמת? תני לי לנחש- הוא החבר הכי טוב שלך" :-D
זה היה די מפתיע בשבילי שאוליביה הייתה בנחתים. היא הולכת לבקר את אשתו, מסתבר שהם פרודים וסוזן (האישה) לא דיברה איתו כמה זמן מה. אוליביה מזכירה לה שהיא שירתה עם ראול אבל סוזן לא זוכרת אותה, מתגלה לנו שג'ון בעצם שירת עם ראול. בהתחלה חשבתי שאולי ג'ון הצליח לשנות לסוזן את המחשבות אבל זה הגיוני שהזיכרונות של ג'ון עברו לאוליביה. חתיכת טוויסט שלא ציפיתי לו.
דווקא זה אחד הדברים שכן חשבתי עליהם (שיש לה את הזכרונות של ג'ון). ודווקא הרעיון שג'ון הצליח לשנות לסוזן את המחשבות זה משהו שלא הייתי חושבת עליו בכלל :-D
אגב כשמראים את החבר'ה הרעים מנסים לפתוח את הכספת בהתחלה ללא הצלחה למה בעצם הם לא עשו את מה שמיטשל עשה עם התפוח ופשוט דוחפים את היד פנימה ומוציאים מה שיש שם?
על מנת לשחרר את ראול מהקיר, וולטר ופיטר הולכים לחנות ומתפתח בניהם ויכוח, וולטר מרגיש שפיטר לא מממש את הפוטנציאל שלו.
מה שאותי הפתיע זה שכשוולטר אמר "לא מפתיע שאתה יודע את זה" בהקשר לזה שפיטר אמר שיש חנויות כאלה בכל מקום. ופיטר כולו עצבני ושואל "מה זה אמור להביע" ו-וולטר כזה "כלום, רק שהיית בהרבה מקומות". בתאכלס לא יחסתי לזה יותר מידי חשיבות, כי זה היה נשמע הגיוני, אבל פיטר דפק איזה מונולוג בכייני ביותר על זה שוולטר בעצם מתכוון לזה שהוא מאוכזב מזה שהוא לא מימש את הפוטנציאל שלו. ואני כזה, וטפ פיטר, טאצ'י מאץ'? מאיפה הבאת את הקשקוש הזה?? אבל אז וולטר כזה "כן, אני מניח שלזה התכוונתי" ואני חושבת לעצמי מה לעזאזל? איך הוא הבין את כל זה מההערה של וולטר 😂
הקטע המצחיק קורה כשהעובדת של החנות שואלת מה הם צריכים ו-וולטר אומר שהם צריכים מסור. היא שואלת אם זה לחיתוך עץ, ואז וולטר אומר: לרקמות אנושיות :-D:-D:-D:-D:-Dוהמבט שלה, ועוד פיטר מבקש אחר כך שלא תתקשר למשטרה.
אוי זה היה מעולה:-D:-D:-D
הניסוי של וולטר באורז היה מגניב.
אכן|כן|
הצחיק אותי שאוליביה נכנסה ופיטר כזה "איפה היית?" והיא כזה "עבדתי. מה אתה עשית?" והוא כזה "קניתי אורז לצעצועים של וולטר" :-D
אסטריד המסכנה, כשפיטר ואוליביה הלכו וביקשו ממנה להישאר ולשמור על וולטר, כמו תמיד.
חח הצחיק אותי שאחרי שפיטר ואוליביה הלכו וולטר כזה "מיס, את רוצה לצפות בניסוי האורז שלי שוב?" והיא כזה בטון הכי לא מעונין שאפשר "לא":-D
אוליביה ופיטר הולכים לבר ועושים קצת עבודת undercover, אוליביה משתמשת בזיכרון של ג'ון, לפחות משהו טוב יוצא מזה. הם שותים ויסקי ופיטר שואל את אוליביה אם היא מסוגלת לשתות רק שתי כוסות, התגובה של אוליביה: Is that a dare? :-D
חח כפרעליה:-D אל תתעסק איתה פיטר, הילדה מומחית. היא שותה וויסקי עם הקורנפלקס שלה כבר שנים:-D
אבל מזל שהם נשארו שם, כי בזכות הבילוי שלהם בבר, הם עלו על כך שהכספות הן בעצם של וולטר והוא השתמש בסדרת פיבונאצ'י והחביא משהו יקר ערך. וולטר הצחיק אות כרגיל, כשאוליביה ופיטר נכנסו לחדר והוא שאל אם הם צריכים את החדר :-D|פנים|
:-D:-D וולטר הוא השיפר הכי גדול של פוליביה:-D
ואיזה חמודה אוליביה הייתה עם הקלפים:-D|לב| ופיטר שהתלהב כזה "וואו, קסם עם קלפים, נשים אף פעם לא משתמשות בקסמי קלפים!":-D|לב|
וגם איך וולטר מאוכזב מפיטר כזה "זה סדרת פיבנאצ'י, אם היית נשאר בקולג' היית יודע את זה" ואוליביה גם קצת נעלבת "וולטר לא כל אחד יודע את זה" ווולטר כזה "בטח שכן" :-D
החבורה מנסה להוציא מוולטר מה היה בכספות, וולטר מדבר הרבה וצ'ארלי שואל אם הוא מסומם :-D
it's giving :-D
אוי וזה מזכיר לי כשאוליביה חוזרת אחרי הביקור אצל סוזן פיטר שואל אותה אם היא בסדר והיא כזה כן ואז וולטר מסתכל עליה ואומר שהיא לא בסדר כי האישונים שלה מורחבים וזה מעיד על סטרס או לחלופין שהיא לוקחת סמי הזיות ואז הוא כזה are you tripping Agent Dunham :-D
מאסיב דיינמיק רוצים לחטוף את אוליביה |שפם|
בעע שמישהו ירביץ לנינה שארפ הזאת|שפם|
וולטר מלמד את אסטריד להבריש את ג'ין ואחר כך מנסה לשדל אותה לצחצח לה שיניים :-D
:-D:-D מסכנה אסטריד
אנחנו מגלים שמיטשל וחבורתו נמצאים בפרובידנס, אוליביה וצ'ארלי רודפים אחריהם, בחור בשם איסטווק נתקע מאחור ולא מצליח להיכנס לואן ואוליביה בהיותה צלפית טובה יורה בו, אני די בטוחה שזה היה בישבן :-DWell Done, אוליביה.
חח לא, זה היה ברגל. בירך ליתר דיוק. אם תשימי לב גם כשפיטר נכנס לחדר חקירות הוא אמר לו אני לא אדחוף לך את האגודל שלי לחור ירי שיש לך ברגל כי אתה בטח תצפה לזה ואני בטוח שזה גם לא ישבור אותך.
שכחתי לציין מקודם משהו מהותי בפרק, ג'ונס שהיה בכלא הגרמני הוא המעסיק של מיטשל?? :-0
כשהראו אותו בהתחלה אני כזה אוי לא עוד פעם המקריפ הזה|קר|
ואז כשהוא בא עם הרשימת דרישות המוזרה שלו לעו"ד חשבתי שהוא איזה סוג של וולטר כזה - בחור תמהוני שעשה יותר מידי סמים בשנות ה-70.
והוא גם הורג את העורך דין שלו בסוף הפרק. ככה חוסכים שכר טרחה? |מובך|
מעולה:-D:-D
מסתבר שפיטר היה ממש חולה כשהיה קטן, וולטר עשה מחקר וגילה על רופא שיכול לעזור לו, רק מה הרופא מת ב-1936, וולטר התחיל לבנות מכונת זמן. וזה הרגע שבו התחלתי להתלהב ממש. מכונת זמן!!
זה בהחלט היה מגניב. גם מצחיק/מדהים אותי ההיגיון שיש לוולטר. "הבן שלי חולה, יש רופא שמת לפני 50 שנה שאולי היה יכול להציל אותו, אז אני אבנה מכונת זמן כדי ללכת להביא אותו" :-D|כתר|
גם הקטע שהיה לפני זה שפיטר שיחק עם המטבע ו-וולטר כולו מבסוט ממנו כמו ילד קטן היה ממש חמוד. ואיך פיטר מחייך כזה בהתלהבות ואומר לו "מג'יק" |לב|:-D
מיטשל והשאר חוטפים את אוליביה :-[
🤬🤬🤬
והם משתמשים במכשיר כדי להחזיר את ג'ונס. מניחה שנגלה על זה עוד בפרקים הבאים.
מדהים אותי שבתאכלס זו מכונת זמן ברעיון שלה אבל אפשר להשתמש בה גם כדי לשגר אנשים מהצד השני של העולם בשניות.
הייתי שמחה להשתמש בזה ולחסוך לעצמי טיסה של 16 שעות לארץ:-D
ברוילס מתקשר לגברת שארפ בעצבים ומאיים עליה, הוא מתנהג כמו אבא מגונן ונראה לי שאם הוא היה יכול הוא היה מתפרץ למשרד של גברת שארפ.
זה היה חמוד מצידו.
היה מגניב ואני ממש מחכה לראות את הפרקים הבאים :-)::-):
היה פרק מצוין ואני מופתעת שלא התפתית לצפות בעוד אחד אחרי.

It's Always Sunny

Well-known member
באמת היה פרק מצוין!|כן|

מיטשל הזה באמת חתיכת חרא. מה שמדהים אותי זה שפתאום אני חושבת על זה שבמשך עשר שנים הם חטפו אנשים [כפי שראינו בפרק הקודם] כדי שיסיימו את הנוסחה הזאת שהייתה דרושה להם כדי לעבור דרך קירות. איזו מסירות! כשחושבים על זה שהם הגו את התוכניות הזאת מן הסתם הרבה יותר זמן מלפני שהתחילו לחטוף, מבינים כמה גדולה התמונה הכללית ואז גם ניתן להבין (עד כמה שאפשר) למה מיטשל ירה בבחור המסכן הזה שנתקע בקיר, כדי לא לסכן את כל התוכנית.
וואלה, לא חשבתי על זה ככה. מעניין.

טוב, כשאת כזאת מוצלחת קשה למצוא אנשים דומים ששווים את הזמן שלך:-P:
אבל גם פיטר קצת חצוף, למה אחות זה לא נחשב? אם היא מבלה איתה ונהנית איתה זה אמור להיחשב.
כן! אני נהנית לבלות עם אחים שלי, מה רע בלבלות עם האחים?

חח הצחיק אותי שהיא אומרת לפיטר "אני מכירה אותו" והוא כזה "באמת? תני לי לנחש- הוא החבר הכי טוב שלך" :-D

מה שאותי הפתיע זה שכשוולטר אמר "לא מפתיע שאתה יודע את זה" בהקשר לזה שפיטר אמר שיש חנויות כאלה בכל מקום. ופיטר כולו עצבני ושואל "מה זה אמור להביע" ו-וולטר כזה "כלום, רק שהיית בהרבה מקומות". בתאכלס לא יחסתי לזה יותר מידי חשיבות, כי זה היה נשמע הגיוני, אבל פיטר דפק איזה מונולוג בכייני ביותר על זה שוולטר בעצם מתכוון לזה שהוא מאוכזב מזה שהוא לא מימש את הפוטנציאל שלו. ואני כזה, וטפ פיטר, טאצ'י מאץ'? מאיפה הבאת את הקשקוש הזה?? אבל אז וולטר כזה "כן, אני מניח שלזה התכוונתי" ואני חושבת לעצמי מה לעזאזל? איך הוא הבין את כל זה מההערה של וולטר 😂

אכן|כן|
הצחיק אותי שאוליביה נכנסה ופיטר כזה "איפה היית?" והיא כזה "עבדתי. מה אתה עשית?" והוא כזה "קניתי אורז לצעצועים של וולטר" :-D

חח כפרעליה:-D אל תתעסק איתה פיטר, הילדה מומחית. היא שותה וויסקי עם הקורנפלקס שלה כבר שנים:-D
מעולה, כל מה שרשמת זה זהב.

:-D:-D וולטר הוא השיפר הכי גדול של פוליביה:-D
זה השם של השיפ שלהם? :-0

חח לא, זה היה ברגל. בירך ליתר דיוק. אם תשימי לב גם כשפיטר נכנס לחדר חקירות הוא אמר לו אני לא אדחוף לך את האגודל שלי לחור ירי שיש לך ברגל כי אתה בטח תצפה לזה ואני בטוח שזה גם לא ישבור אותך.
אהבתי את הגרסה שלי יותר :-D

מדהים אותי שבתאכלס זו מכונת זמן ברעיון שלה אבל אפשר להשתמש בה גם כדי לשגר אנשים מהצד השני של העולם בשניות.
הייתי שמחה להשתמש בזה ולחסוך לעצמי טיסה של 16 שעות לארץ:-D
הא, בגלל זה זה היה מוזר לי שהם הצליחו להחזיר את ג'ונס עם מכונת זמן (נראה לי שהשם הפרטי שלו הוא רוברט? טוב, למי אכפת). התחלתי לעלות תיאוריית שאולי הם החזירו אותו מהעבר או משהו, ההסבר שלך יותר הגיוני.
לגבי המשפט השני שלך, לגמרי. הייתי שמחה לחסוך לעצמי נסיעה באוטובוס אפילו שלא לדבר על טיסה של 16 שעות חחח.

היה פרק מצוין ואני מופתעת שלא התפתית לצפות בעוד אחד אחרי.
חשבתי על זה אבל היו לי דברים לעשות ואחרי שסיימתי איתם לא הייתי במצב רוח טוב בשביל לראות פרק. וגם בעיות באינטרנט |פנים||פנים| מקווה שזה יסתדר סוך סוף 🤞

רואה עכשיו את הפרק הבא :-):

Lhuna3

Well-known member
@Lhuna3 האם כדאי לפתוח שרשור חדש?
אפשר, לא יודעת, חשבתי שאולי ננסה להפריד לפי עונות, כלומר להשאיר את זה בשביל עונה 1, ולהעביר לשרשור חדש את כל ההודעות שלי מעונה 2 והלאה, כך שאת גם תוסיפי לשם כשתגיעי בקרוב (ואולי גם שרשור נפרד לעונה 3).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אפשר, לא יודעת, חשבתי שאולי ננסה להפריד לפי עונות, כלומר להשאיר את זה בשביל עונה 1, ולהעביר לשרשור חדש את כל ההודעות שלי מעונה 2 והלאה, כך שאת גם תוסיפי לשם כשתגיעי בקרוב (ואולי גם שרשור נפרד לעונה 3).
זה נשמע כמו משהו שידרוש עבודה ממני.
אבל אני מוכן לאתגר אם בא לכן

למעלה