בינג' פרינג' - עונה 1 (שרשור מקורי)

It's Always Sunny

Well-known member
  • בתחילת הפרק מזכירים לנו שג'ונס ברח מהבית כלא.
  • אהבתי שהכותבים לא מתעצלים ונותנים לעובדי בית הכלא הגרמני לדבר גרמנית.
  • אומנם ג'ונס הצליח לברוח מבית הכלא בהצלחה אבל יש השלכות לאיך שהוא ברח; מסתבר כששיגרו אותו המולקולות שלו נפרדו ואז הורכבו מחדש.
  • בינתיים בדוכן עיתונים המוכר מקבל שטר חשוד ואז לפתע הפנים שלו נעלמות, הקטע המזעזע זה שהוא לא מת ישר אלא נחנק בזמן שאין לו פנים |טריגר|
  • אוליביה מנסה לדלות מידע ממיטשל שמסרב לשתף פעולה. מתקשרים אליה בקשר למקרה הנ"ל.
  • מסתבר שזי-אף-טי זה לא שם הארגון אלא כתב יד אנונימי שפורסם והושמד.
  • ג'ונס מגיע ל-FBI ומסגיר את עצמו אבל הוא מוכן לדבר רק עם אוליביה.
  • האריס מסרב לתת לה לעשות את זה ובמקום זה שולח אותה למצוא הוכחות בפשיטה שה-FBI עושה על מחסן.
  • במהלך הפשיטה הזו אחד מהסוכנים נתקל בכסף (מה שהרג את המוכר) ומתחיל לאבד גם הוא את הפנים שלו. בהתחלה חשבתי שהוא משתף פעולה עם ג'ונס ויתברר שהוא רע אבל מסתבר שהוא פשוט היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.
  • האריס וג'ונס מדברים, ג'ונס מבקש רשימת מכולת ומעוניין בשעון של האריס.
  • אחרי מותו של הסוכן, נותנים לאוליביה לדבר עם ג'ונס סוף סוף, כמובן עם מצלמות והכל, מסתבר שמה שהוא ביקש מהאריס להביא היו דברים שמהם הוא בנה מכשיר שחוסם את ציוד המעקב של ה-FBI. הוא אומר לה שהוא דאג שרכב מסחרי יעביר מנגנון נפץ שיהרוג מאות אנשים ורומז לה להשתמש במפתח שהוא הביא איתו ל-FBI כשהוא נעצר. אוליביה אומר לברוילס והאריס שהיא צריכה שעתיים לבד, האריס שואל לאן היא הולכת ואוליביה עונה שהיא הולכת לעשות עיסוי :-D
  • מה שג'ונס רצה שאוליביה תעשה זה מבחן ראשון מסדרת מבחנים, שבו היא צריכה לכבות את הנורות שעל לוח המשחק מבלי לגעת בשום דבר. כן, נשמע מאוד הגיוני תכלס. אהבתי איך אוליביה סקפטית ודי צוחקת על הסיטואציה.
  • ג'ונס ואוליביה מדברים שוב בפרטיות, ג'ונס אומר שבילדותה אוליביה טופלה בחומר בשם קורטקסיטפן וזו הסיבה שהם חטפו אותה ולקחו לה נוזל מעמוד השדרה. בינתיים המצב הרפואי שלו מתדרדר ובמקום לקחת אותו לבית חולים, אוליביה דואגת שייקחו אותו לוולטר.
  • קורטקסיטפן הוא פטנט רשום כמובן ע"י... מאסיב דיינמיק.
  • אוליביה מבקשת מפיטר שיעזור לה לרמות במבחן.
  • היא בינתיים הולכת לנינה שארפ שאומרת שהיו ניסויים בקורטקסיטפן על ילדים על מנת לבדוק האם אפשר לצמצם את כמות ההגבלה של המוח, אבל הניסויים התקיימו רק באוהיו ואוליביה גדלה בכלל בפלורידיה.
  • אוליביה מרמה במבחן, ג'ונס נותן לה את הכתובת שאליה המטען מחובר. וכשאוליביה ופיטר מגיעים הם מגלים להפתעתם שהפצצה מורכבת מנורות ואין אפשרות לנתק או להזיז אותה, רק לכבות אותה כמו שאוליביה "עשתה" במבחן. מסתבר שהוא גם ידע שאוליביה רימתה אבל הוא מאמין בה. יפה, כי זה בדיוק מה שהיא רצתה, שרשע כמוהו יאמין בה.
  • אוליביה מנסה בכל זאת לכבות את הנורות וזה עובד לה. מאוחר יותר בשיחה עם נינה מתגלה לנו ולאוליביה שכן היה ניסוי בפלורידה.
  • ג'ונס הצליח לברוח מבית החולים. אנחנו עוד נפגוש איתו בהמשך *sigh*
  • וולטר ועוגת הקפה שלו כל הפרק, שמישהו יביא לו עוגה :-D

It's Always Sunny

Well-known member
  • מתחילים את הפרק באתר הריסה, לאחד העובדים יש תחושת בטן והוא בודק את הבניין שוב. יש בו חדר סודי ובתוכו נמצא ילד שנראה שהיה כלוא שם הרבה זמן.
  • אוליביה מתעוררת בגלל האחיינית שלה, יש להן כמה רגעים חמודים שם. זה גורם לי להרגיש כאילו אני דודה מזניחה |מובך| זה מעניין לראות את הקשר בין אדם בוגר למשפחה הקרובה שלו אחרי שהוא יצא מהבית, אני מרגישה שלא מאוד מראים את זה בטלוויזיה. כאילו יש שני מצבים: או שמראים את חייהם של ילדים ומתבגרים והתמודדות עם ההורים/משפחה, או שמראים אנשים בוגרים שיש להם משפחה משלהם (בן/בת זוג וילדים בדרך כלל).
  • צ'ארלי מתקשר לאוליביה בנוגע לתיק ישן שלהם של מישהו בשם "האמן", היא מקבלת עוד שיחת טלפון ממש אחרי זה מברוילס שאומר לה לבוא לבית החולים בשביל תיק שונה. מצחיק אותי איך הוא אומר לה להביא את הבישופים, כאילו היא באמת נהג אגד :-D אין להם רכב משלהם? ראינו את פיטר נוהג כמה פעמים. אני חייבת להודות שעד שלא ראינו את פיטר נוהג, חשבתי שאולי אין לו בכלל רישיון כי אוליביה באמת הייתה הנהגת שלו ושל וולטר.
  • בכל מקרה, החבורה מגיעה לבית החולים, ופה וולטר כמעט הרג אותי מצחוק. ברוילס שואל את וולטר אם יש לו מסקנות לגבי הילד, וולטר אומר שהוא צריך משטח מסתובב ואז ברוילס חושב שזה סוג של ציוד ו-וולטר אומר שזה נגן תקליטים. המאה ה-20 התקשרה (בטלפון ציבורי כמובן), היא רוצה את הנגן תקליטים בחזרה. בכל מקרה, התגובה של ברוילס היא כזו פרייסלס.
  • בינתיים במכבסה בסאמרוויל, גבר על כיסא גלגלים פונה אל אישה מקועקעת ומתחיל לדבר איתה. אף פעם לא הבנתי מה הקטע בלפתוח שיחת חולין עם בן אדם זר, אבל זו רק אני כנראה. בכל מקרה, כשהיא באה לצאת משם הוא מבקש ממנה עזרה ואז מתגלה (הפתעה!) שהוא לא נכה בכלל והוא "האמן". את הטוויסט הזה יכולתי להרגיש מהרגע שהוא ביקש עזרה להיכנס לרכב.
  • בינתיים החבורה בבית החולים מנסים לתקשר עם הילד. וולטר זורק הערה שהאוכל בבית החולים לא טעים ומזכיר את סיינט קלייר, הרופאה שואלת אם הוא היה חלק מהצוות הרפואי, וולטר אומר שהיה מטופל שם ופיטר נראה לי חצי מובך חצי מנסה לגונן על וולטר מנסה לגרום לרופאה להתעלם מהסיפור הזה.
  • אוליביה מקבלת שיחת טלפון נוספת בקשר לקורבן של "האמן" והילד מצליח להבין מה היא אומרת ואז רושם לה על פנקס (הפוך!) את השם סאם גילמור. שמסתבר שזהו שמה של הקורבן עם הקעקועים שראינו ממקודם. אז בסופו של דבר היה קשר בין שני המקרים, לא שזה מפתיע אותי ממש.
  • וולטר העלה השערה שאולי הילד הוא לא באמת ילד אבל לא קיבלנו אישור או הפרכה עד סוף הפרק, אני מניחה שהם השאירו את זה לצופים שיחליטו בעצמם מה הם חושבים.
  • וולטר: חדשות טובות, מצאתי את המשטח המסתובב שלי, אתה לא צריך לקנות לי אחד נוסף, הוא היה מתחת לכיור בשירותים, אז מובן מאליו כשישבתי על האסלה... :-D:-D המבטים והאי נוחות של אוליביה ופיטר בזמן שהוא דיבר ואז פיטר שמיד קטע את וולטר היו פרייסלס. TMI וולטר.
  • "האמן" מסתובב ברחוב שוב (החלים מהר) ומוצא אישה עם הכלב שלה, poor thing. שניהם.
  • אוליביה ו-M&M :-]
  • לבית החולים מגיע "עובד שירותי הרווחה" בשם אליוט מייקלס. הוא מדבר עם אוליביה לגבי העברת הילד למתקן שיתאים לו והילד מתחיל להילחץ. אחרי שהוא יוצא מהחדר אליוט מנהל שיחת טלפון חשודה כי כמובן הוא לא משירותי הרווחה.
  • הילד רושם לאוליביה כתובת. היא מביאה את צ'ארלי והם מנסים לחפש את הקורבן הבא, אבל לצערם הם עוברים ממש ליד הואן שלו. אחר כך, אוליביה יושבת בבית עם רייצ'ל ומקבלת מצ'ארלי שיחה, והיא קשה עם עצמה כי הם היו ממש באזור שבו הקורבן נרצחה.
  • אוליביה הולכת לדבר עם משפחת בישופ. וולטר בא לעשות אמבטיה, פיטר מוציא אותו משם די בכוח, ואז וולטר שואל למה פיטר לא אמר לו שאוליביה שם (כשהוא אכן עדכן אותו שאוליביה רוצה לדבר איתו), אוי וולטר :-D
  • וולטר משווה את הילד לכריש |לויתן| (זה האייקון הכי קרוב לכריש שמצאתי).
  • בהמשך השיחה הזו וולטר גם אומר את המילים הבאות שגרמו לי קצת להלם: (לפיטר) אל תתחסד, אני בטוח שהסוכנת דאנהם יודעת כיצד נראה איבר מין 8-*והמבטים של אוליביה ופיטר :-D
  • החבורה מגיעה למסקנה שכדאי לנסות לקרוא את המחשבות של הילד, אוליביה לוקחת אותו מבית החולים, וולטר מוציא את המכשיר שהוא השתמש בו כשהוא קדח לבחור המסכן ההוא חורים בראש. אוליביה ופיטר כמובן מתנגדים, וולטר שואל: אתם חושבים שהוא יתנגד? אני מניח שאוכל לשנות את המכשיר. ופיטר אומר: לא יכולת להזכיר את זה בפני הבחור האחרון? וולטר הורג אותי מצחוק בפרק הזה באמת :-D
  • וולטר משנה את המכשיר, הוא מפעיל מוזיקה ומתחיל לראות, לפיטר כבר מתחיל להימאס ממש. אבל הוא שינה את המכשיר ועל הדרך גרם לילד לחייך קצת.
  • אליוט מייקלס "משירותי הרווחה" מתפרץ למעבדה עם ברוילס ומתגלה שהוא בעצם אלא מה-CIA. ומחלק המידע מקבל משמורת מלאה על הילד. נשמע לא ממש פייר אבל בסדר. ברוילס מצליח לשכנע אותו להשאיל את הילד ליום נוסף כדי לחקור חטיפה נוספת שקרתה (היה להם מזל שזה לא קרה כמה שעות אחרי השיחה הזו אחרת זה הם היו צריכים להילחם עם מייקלס).
  • הדם מתחת לציפורני הקורבן השני הוא לא של הרוצח אלא של פרה. במילותיה של אוליביה: קיווינו שהדם תחת ציפורני הקורבן השני יתאים לזה של הרוצח. פיטר: אבל לא? אוליביה: אלא אם ג'ין היא הרוצחת. :-D חוץ מהדם יש גם שרידי פלסטיק מה שמוביל את פיטר למחשבה שמדובר במפעל לאריזת בשר. למה? כי הוא עובד במפעל כזה. מי ידע?
  • הילד מתחיל לסבול מקור, פיטר חושב שזה קורה בגלל שהם הפעילו את המכשיר אבל מסתבר שהוא פשוט מרגיש שאוליביה קר, הוא מחובר אליה רגשית. אוליביה מגלה שהרוצח עובד במפעל לאריזת בשר. בינתיים הוא מוצא את הקורבן הבא שלו.
  • בזמן שפיטר ואוליביה מדברים על מצבו של הילד, וולטר מבין למה לילד היה קר. בזכות זה אוליביה מצליחה לשכנע אותו לעזור לה למצוא את הרוצח. כי כל מה שהוא רצה זה לא לעזוב את אוליביה :-]
  • צ'ארלי ואוליביה מתשאלים רכבים בכתובת שהילד נתן להם, אוליביה מצליחה לזהות את הרוצח, הוא בורח, היא רודפת אחריו והם מתחילים להיאבק. היה לי חשש קל שזה יהיה פרק כפול ושהוא יחטוף אותה אבל היא דוקרת אותו. אוליביה המסכנה, זה הדבר האחרון שהיא צריכה.
  • אוליביה מצליחה לשכנע את ברוילס להביא את הילד לרופאה, אני מניחה לאימוץ. אני אוהבת שעכשיו הוא סומך עליה ומוכן לעזור לה כשצריך.
  • הרופאה והילד נוסעים אבל הוא רואה את הבחור שהציל את וולטר ופיטר ולא יכול להפסיק להסתכל עליו, אמממ.
  • רייצ'ל רוצה לעבור לבוסטון, אני מניחה שכבר לא נעים לה לגור אצל אוליביה. נראה שאוליביה דווקא אוהבת את זה.
  • אלה בת 4? הייתי בטוחה שהיא גדולה יותר 8-*

יצא ארוך 8-*
אגב, הפרק הזה זו הפעם הראשונה שקלטתי שפיטר הוא בחור מאוד נאה, לא מאמינה שלא קלטתי את זה עד עכשיו |מובך|

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
  • הפרק מתחיל עם אוליביה שמקריאה לאלה ספרים לפני השינה. בהחלט דודת השנה, שוב רגשות האשמה שלי עולים וצפים.
  • פיטר מתקשר לטלפון הביתי של אוליביה, היא ישר מניחה שיש מקרה חירום :-D אבל הוא רוצה לדבר עם רייצ'ל.
  • במקום אחר, סטודנטים פעילים למען זכויות בע"ח משחררים חיות מהמעבדה ואז אחד מהם מוצא דלת נעולה. כל הסימנים מעידים שהוא צריך לעזוב אבל הוא לא עושה את זה. בן אדם אחר מקבל התראה לפלאפון (אזעקה שקטה) ונוסע למקום כדי לבדוק מי הפורץ. חייבת להודות שבהתחלה חשבתי שזה האריס :-D ואם מדברים על האריס זה הפרק השני שלא ראינו אותו או את נינה.
  • כמובן שאין שום דבר משמח מאחורי הדלת והיצור המסתורי תופס את בעלי המקום ואחד מהסטודנטים, השאר בורחים אבל לצערם זה מאוחר מדי והם מוצאים את מותם.
  • במעבדה פיטר רואה חביתה אז הוא רוצה לאכול, וולטר אומר לו לא לאכול אותה, פיטר חושב שהוא לא חולק אוכל אבל מסתבר שהוא פשוט עשה ניסוי ושם בחביתה אוזן אנושית, כאילו וולטר מה נסגר?
  • ואז מתחיל דיאלוג משעשע בניהם: פיטר: אולי בעתיד תוכל לעשות לי טובה ולשים שלט אזהרה כדי שלא אתבלבל בין צעצועי המוות שלך לארוחת הבוקר (הערה שלי: פיטר תקנה ארוחת בוקר משלך). וולטר: אולי תקנה ארוחת בוקר במקום לאכול את שלי (הא, בדיוק רשמתי את זה!). פיטר: זו לא הנקודה, זוכר שאתמול שטפתי את הפנים בכיור מלא חומצה? או לפני שלושה ימים חיברת את ג'ין ללוחות סולאריים וכמעט התחשמלתי? 8-* וולטר: זו מעבדה, אתה צריך להיזהר, אני בטוח שאתה מסתכל ימינה ושמאלה לפני שאתה חוצה את הרחוב. ההומור בסדרה הזו פשוט נפלא.
  • אוליביה מתקשרת וקוטעת את השיחה בין וולטר לפיטר והם הולכים לזירת הפשע בה וולטר פשוט לוקח כריך/מאפה חצי אכול (לא קלטתי מה זה) מהמכונית ומתחיל לאכול את זה. קטע משעשע שקלטתי רק עכשיו; וולטר אומר שזה לא מה שיביא לפריצת דרך, אבל זה בהחלט קידם אותם בתיק הזה.
  • פיטר: כל האוכל הזה הוא מג'אנקי ג'יניס, רשת מזון של MIT. ברוילס: חשבתי שזייפת את התואר שלך מ-MIT. וולטר: כן, פיטר, למה להשקיע במשהו כשאפשר לזייף? :-D
  • מפה לשם, החבורה מזהה את הקורבנות ואוליביה הולכת לדירה של כריס הוקינס, היא מדברת עם השותף שלו, קארל. הרגשתי שהוא די נדלק עליה, ניסה להסתיר את העובדה שהוא עישן :-D קארל אומר לאוליביה שכריס היה פעיל למען זכויות בע"ח.
  • בינתיים animal control (איך זה מתורגם לעברית?) מקבלים קריאה ונתקלים ביצור.
  • אוליביה מדברת עם פיטר על השיחה עם רייצ'ל, נדמה לי שהיא קצת מקנאת.
  • צ'ארלי הולך לזירת הפשע החדשה והוא מותקף ע"י היצור, אוליביה מגיעה קצת אחריו ורצה לבדוק אם הכל בסדר, בהתחלה פחדתי שהוא מת אבל הוא נראה בסדר, לבינתיים.
  • וולטר: העור של החיה היה מחוספס כמו קרנף? צ'ארלי: לא חשתי בקרנפים לאחרונה :-D
  • וולטר מגלה לפיטר ולאוליביה שהוא חושב שמדובר בהכלאת בע"ח.
  • אסטריד מגלה שיש ליד זירת הפשע הראשונה חברה בשם "סוויפט בע"מ" שעובדת בשביל חברות של תרופות וקוסמטיקה.
  • וולטר מספר לאוליביה ולפיטר שלפני 20 שנה הוא ניסה ליצור את היצור הנ"ל ללא הצלחה.
  • בינתיים משהו זז בשק של הגופות, אנחנו מגלים שמה שזז אלו טפילים ושהיצור שותל את הביצים באמצעות עוקץ, זאת אומרת דוקר את הבן אדם שהוא מתכנן שיישא בתוכו את הטפילים 8-{
  • מה שאומר שצ'ארלי נמצא בסכנה. בדיוק שהוא מתכנן לסיים את היום אוליביה מגיעה אליו הביתה לבשר את החדשות.
  • וולטר מחליט להרעיל את הטפילים כי הוא לא יכול פשוט להוציא אותם מהגוף של צ'ארלי. הבעיה היא שזה גם מרעיל את הדם של צ'ארלי, וולטר חושב אם הם ייקחו עירוי דם של היצור זה יציל את צ'ארלי אבל קודם הם צריכים למצוא את היצור.
  • בפארק שעשועים ילד כמעט נעקץ ע"י היצור ואימא שלו מגיעה בשנייה האחרונה ומצילה אותו, פיו. בזכות זה, החבורה מגלה שהיצור נע בביוב.
  • וולטר מתחיל להרגיש רגשות אשמה, הוא מגלה שפיטר ואוליביה לא סיפרו לצ'ארלי שהוא כנראה עמד מאחורי הרעיון של היצור.
  • בזכות שיחת טלפון מקארל, אוליביה מתעמתת עם ד"ר סוויפט וגורמת לו להודות שהחברה שלו הייתה קשורה ליצור.
  • בסוף מסתבר שהיצור בכלל לא קשור לוולטר, הוא קשור למדען אחר, דגלמן. עוד שיחה קצרה בין פיטר לוולטר שהצחיקה אותי (לגבי דגלמן): פיטר: לא חשבת שהוא מעורב? וולטר: היה לו פרצוף שנשכח בקלות.
  • לאוליביה וצ'ארלי יש רגע חמוד שבו הוא מבקש שהיא לא תיפגע למענו והיא אומרת שהוא היה נפגע למענה אם זה היה הפוך. חמודים.
  • גם השיחה בין צ'ארלי לאשתו הייתה מקסימה. נתנה לנו אפשרות לראות צד שונה של צ'ארלי.
  • החבורה יושבת בביוב (מה, אתם לא עושים את זה להנאתכם?) ו-וולטר מתחיל לקשקש קצת, הוא אומר שהוא צריך ללכת לשירותים אבל מסתבר שזו בכלל תחבולה כי הוא מחליט לקחת אחריות על המעשים שלו ולהתמודד עם היצור לבדו.
  • הוא אכן מצליח להתמודד עם היצור לבדו ויורה בו.
  • וולטר מייצר את תרופת הנגד לרעל ומציל את חייו של צ'ארלי. למעשה במהלך הפרק התלבטתי האם הם יהרגו את צ'ארלי או לא. לא חושבת שהייתי מסוגלת להתמודד עם מותו של צ'ארלי אז אני שמחה שהם לא הרגו אותו.

מוסיפה משהו קטן נוסף:
הרגע גיליתי שאשתו של צ'ארלי בסדרה היא אשתו בחיים האמיתיים וגם היא שחקנית. מגניב שהם הביאו אותה לסדרה.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
וואו, זה היה חתיכת פרק.
  • מתחילים את הפרק עם אישה והבת שלה שמגיעות לרכבת ומאחרות אותה, הייתה לי בדיחה על רכבת ישראל ועל זה שאם האישה הזאת הייתה פה היא הייתה צריכה לחכות לפחות עוד 10 דקות, טוב לא משנה. הרכבת מגיעה ודוחפים את האישה לרציף ואז מתגלה אוליביה, זה היה די מפתיע, לא ציפיתי לזה. אבל אז מתגלה שזה חלום של אוליביה. עד לרגע שאוליביה רואה טלוויזיה ומגלה בעצם שמה שהיא חלמה אמיתי. מטריד מאוד.
  • אוליביה הולכת לברוילס ומבקשת לחקור את המקרה הזה, הוא נותן לה 24 שעות.
  • אוליביה מספרת את מה שעבר עליה לחבורה, וולטר בודק אם יש עליה קרינה, משום מה זה קצת הצחיק אותי כשהוא אמר שהיא לא רדיואקטיבית.
  • וולטר: Astro. אסטריד: Astrid. וולטר: projection :-D אסטריד המסכנה, עד שהיא מתקנת את וולטר מסתבר שהוא בכלל התכוון למה שהוא אמר |פנים|
  • אוליביה ופיטר נוסעים לניו יורק לרכבת שבה התרחש הרצח/התאבדות. אגב בדקתי בגוגל כמה זמן זה מבוסטון לניו יורק והיה רשום בערך 4 שעות? אני מניחה שזה אפשרי לעשות את זה בנסיעה? אבל צריך לתכנן מראש כי זו נסיעה ארוכה?
  • בכל מקרה, במהלך בדיקת המצלמה של תחנת רכבת, רואים בוודאות שריסה קפצה ושאוליביה לא דחפה אותה אבל אוליביה עדיין לא משוכנעת כי הכל הרגיש לה אמיתי.
  • אנחנו רואים את אוליביה נכנסת למסעדה ויושבת שם, היא מסתכלת על כולם, רואה זוג רב ולפתע היא קמה והיא והאישה דוקרת את הבעל ביחד, והיא שוב מתעוררת מהחלום ומתקשרת לצ'ארלי כדי לעדכן על הרצח.
  • אגב צ'ארלי, מרגיש לי שהוא חזר לעבודה די מהר אחרי מה שקרה בפרק הקודם.
  • כשאוליביה ופיטר הולכים לראיין את האישה בבית החולים, אוליביה מתחילה קצת לאבד את זה. שזה מאוד הגיוני בהתחשב במה שעובר עליה.
  • כשפיטר חיבק את אוליביה בבית החולים |נחמה|
  • הם הולכים למסעדה, אחרי שאוליביה די מאיימת על המנהל, הוא אומר שבמקום שאוליביה חשבה שהיא ישבה בו באותו לילה ישב בעצם בחור בלונדיני עם צלקת, אוליביה מזהה אותו מהמצלמה של הרכבת.
  • דבר אחד שלא ברור לי, הם חזרו מניו יורק בשלב הזה?
  • ב-FBI אוליביה מקבלת התאמה לבחור שהיא מחפשת, קוראים לו ניק ליין, הכתובת האחרונה שלו הייתה במוסד פסיכיאטרי. וולטר בחוכמתו אומר שלשם הוא לא חוזר ודי בצדק.
  • וולטר הרס את מכונת הקפה של ה-FBI :-D
  • ברוילס נוזף קצת באוליביה ומונה את כל הדברים הבעייתים שהיא עשתה בפרק עד עכשיו, היא מסבירה לו מה קרה, מבקשת ממנו יום חופש. הייתי בטוחה שהוא ייתן לה יום חופש ויעלים עין בזמן שהיא תחקור את זה באופן עצמאי, במקום זה הוא מתקשר לצ'ארלי ואומר לו לעזור לאוליביה כי הוא (ברוילס) פותח חקירה בנוגע לניק ליין.
  • אוליביה ופיטר הולכים לסיינט ג'וד ובזמן שהם ממתינים לרופאה, פיטר מספר שהוא מתחיל לראות את מה שוולטר עבר בסיינט קלייר מנקודת מבטו (של וולטר). פיטר מתחיל לפתח קצת סימפטיה לוולטר, יפה מאוד.
  • ד"ר מילר מגיעה ומתחילה לדבר עם אוליביה ופיטר. מעניין מאוד לדעתי שהיא הייתה מוכנה לדבר איתם בפתיחות על תיק רפואי של מטופל לשעבר, אבל יש מצב שהם הביאו איתם צו ובגלל זה היא משתפת פעולה. קשה לי לדמיין רופאים שיפרו את החיסיון הרפואי מבלי שהמטופל יסכים לכך/צו. אני מניחה שהצו זו האופציה ההגיונית.
  • ד"ר מילר מספרת שלניק הייתה הארה רגשית, זאת אומרת כשהוא היה שמח הוא האיר את החדר תרתי משמע וכנ"ל לכיוון השני. ניק גם סבל מנטיות אובדניות והיה מושכנע שהוא גויס לסדרה של ניסויים כשהיה ילד.
  • ואם זה לא מספיק, ניק גדל בג'קסונוויל ופחות או יותר בגיל של אוליביה.
  • אוליביה מתעמתת עם וולטר לגבי קורטקסיפן ואנחנו מגלים שניק מסוגל לשנות את המציאות עם המחשבות שלו בגלל הקורטקסיפן. אוליביה מגיעה למסקנה שהסיבה שאותם אנשים בתחילת הפרק מתו הייתה כי ניק ניסה להתאבד אבל במקום זה הם "נדבקו" בתחושה שלו.
  • וולטר מדבר על ניסויים בילדים ופיטר (בצדק) אומר: אפשר לעצור לרגע ולנתח את המשפט האחרון?
  • וולטר מספר שבניסויים הם היו מחלקים את הילדים לזוגות כדי לגרום להם לפחד פחות ולפעמים נוצר קשר עז בין השניים. ופה מתחיל הקטע המעניין כי גם האמת יוצאת לאור וזה נתן לאוליביה את החותמת שהיא טופלה עם קורטקסיפן.
  • וולטר מכניס את אוליביה למצב חלום בו היא מתארת מה ניק מרגיש. ויש פה בסצנה רגע חמוד שבו וולטר מבקש מפיטר לעזור לאוליביה, פיטר מחזיק לה את היד והיא נרגעת. חמודים. אחרי שהיא נרגעת, אוליביה מצליחה לגלות איפה ניק גר.
  • אנחנו רואים את שגרת הבוקר של ניק (שזהה לשגרת בוקר של אוליביה בתחילת הפרק, רוב הסיכויים שזה הפוך) ואז הוא יוצא מהבית ומוביל אחריו עדר של אנשים ועולה לגג.
  • אוליביה עולה לגג, ניק מזהה אותה וקורא לה אוליב. מסתבר שאוליביה לא זוכרת את הניסויים כי הם רצו שהילדים ישכחו את הניסויים אבל ניק זוכר והוא מבקש מאוליביה שתהרוג אותו. אוליביה יורה לו ברגל במקום. ובבית החולים ניק מוכנס לקומה, לצמיתות. זה די מדכא לחשוב שזה מה שנשאר לו מהחיים שלו, רק להיות צמח.
  • צ'ארלי מביא לאוליביה את התיק של ניק ואני מניחה שאנחנו עוד נשמע על זה בהמשך.
  • בסוף הפרק אנחנו רואים את וולטר צופה בקלטת של אוליביה. מה שאומר שהוא ידע על הניסויים כל הזמן, מן הסתם.
  • אני חייבת לציין שזה מוזר לי שגם וולטר וגם ניק קראו לאוליביה אוליב. אני מבינה שזה כינוי אבל אוליב זה גם שם בפני עצמו ומבחינתי היא אוליביה ומוזר לי לשמוע אנשים קוראים לה אוליב.
כמו שרשמתי מקודם, חתיכת פרק. אני חייבת להגיד שברמה האישית הזדהיתי מאוד עם עניין הרגשות. אני חוויתי הרבה רגשות שליליים לאחרונה והיכולת להדביק אנשים ברגשות שליליים נשמע לי דבר מטריד מאוד. מרגיש לי שבשביל בן אדם שכבר מתמודד עם רגשות שליליים זה רק מוסיף עוד לחץ והופך בסוף למעגל בלתי נגמר.

LeAnnDylan

Well-known member
מתחילים את הפרק במטוס עם נוסע שהאף שלו מדמם, הוא עושה לעצמו בדיקה בשירותים. הייתי בטוחה בהתחלה שהוא שותה משהו. הוא הולך לדיילים ומבקש מהם להביא לו סמי הרגעה אבל זה מאוחר מדי והוא משנה את הצורה שלו והופך לסוג מפלצת, מה שגורם למטוס להתרסק.
חח הוא הופך לקיפי הקיפוד:-D
בבית של אוליביה אלה משחקת עם האיפור והתכשיטים של אוליביה. רייצ'ל מגלה את טבעת האירוסין של ג'ון, מה שגורם לאוליביה להתבאס קצת ולספר לרייצ'ל מה קרה באמת.
חח אלה כזאת חמודה "אני יפה עכשיו" sure you are :-D
ואוי אוליביה, די כבר אם "אני לא יודעת אם הוא אהב אותי" את יודעת שהוא כן. אהבתי שאסטריד מאוחר יותר בפרק אמרה לה שתסמוך על תחושת הבטן שלה. ואוליביה הלכה עם המיה של ג'ון. ז"א שאת כן מאמינה לו אז למה להכפיש;-(
אנחנו מגלים שאוליביה דרך הזיכרונות של ג'ון מזהה את הנוסע הקוצני, קוראים לו מרשל באומן, דרך מרשל, היא מגלה שהיא גם מזהה את הבחור השני שג'ון מכיר, קוראים לו דניאל היקס. בפעם הראשונה היא אומרת לצ'ארלי שפשוט הייתה לה תחושת בטן, בפעם השנייה היא כבר מבינה שהיא צריכה לספר לו את האמת ומפילה עליו הכל. צ'ארלי כהרגלו מקבל את זה יחסית בסדר, אין על צ'ארלי.
צ'ארלי זה הפרטנר הכי טוב שאפשר לבקש|לב|
אבל גם, איזה מטריד זה לראות זכרונות של מישהו אחר, ומצד שני - איזה אדיר זה!
וולטר והפטמות :-D ואז פיטר אומר לאסטריד: היית חייבת לשאול?
אני עד היום לא הבנתי את ההסבר שלו:-D הוא טוען שלנקבה יש מספר פטמות שזהה לכמות הצאצאים המקסימלית שהיא יכולה ללדת, אבל אז לא כל כך הבנתי מה הוא טען בהקשר של לידות של יותר מתאומים, שזה לא דבר כזה נדיר.
פיטר עונה לפלאפון: בית הזוועות של בישופ :-D
מענין אותי אם בשנה הזאת שהם חיים יש להם סיחה מזוהה והוא יודע מי מתקשר או שהוא סתם חושב שזה לגיטימי לענות ככה לטלפון:-D
אנחנו מגלים בנתיחה של מרשל שהיה לו דיסק בכף יד, כמו שהיה לסוכנת באחד הפרקים הראשונים.
זה היה אחד הקטעים שאהבתי בפרק. כלומר לא הגועל הזה של וולטר מפשפש לו שם בתוך היד של קיפי, אלא זה שזה מתקשר לעוד עלילה וזה לא עוד סתם תעלומה שמוצגת בתחילת הפרק ותיפתר בסופו.
מסתבר שמה שהיה למרשל היה וירוס מהונדס. אז אוליביה וצ'ארלי מביאים את דניאל היקס לחקירה ובמהלכה הוא חוטף התקף שהיה זהה להתקף של מרשל. וולטר מציל את חייו ומכניס אותו לקומה. לפני שהוא עושה את זה אוליביה רוצה תשובות
חחח הצחיק אותי איך כולם שם בהיסטריה להזריק לו את החומר הרדמה לפני שהוא הורג את כולם ואוליביה כזה, לא, יש לי שאלות:-D הילדה אובדנית קצת:-D
אוליביה מבקשת מוולטר לבדוק אם להיקס יש דיסק בכף היד שלו, כשמתגלה שיש לו, אוליביה הולכת לברוילס ומבקשת אישור להוציא את הגופה של ג'ון כדי לבדוק אם גם לו היה דיסק בכף היד. רק שזה לא אפשרי כי הוא נמצא במאסיב דיינמיק. פייר, אוליביה לקחה את זה יחסית בסדר, חשבתי שהיא תכעס.
לי היא דווקא נראתה כועסת. אבל גם הפרצוף התמידי שלה די רוטן. נראה לי שנמאס לה כבר מהבולשיט של כולם שם:-D
אוליביה רוצה להיכנס למיכל כדי לקבל תשובות.
לא הבנתי את זה, וולטר אמר לה לפני איזה פרק או שניים שזה לא בטוח והוא צריך למצוא שיטה בטוחה יותר לעשות את זה, ואז הוא מכניס אותה למיכל הזה שלוש פעמים הפרק!|חבול|
חמרות שאני חייבת להודות שאני ממש אוהבת את הקטעים האלה שהיא דיברה עם ג'ון באיפה שזה לא יהיה שהיא הייתה.
וולטר אולי הגיע הזמן להאמין לאוליביה?
אם מישהו היה מספר לוולטר שג'ון נמצא במאסיב דיינמיק מחובר לכל מיני אלקטרודות, הוא היה מבין שאוליביה צודקת, אבל לפני מה שידוע לו, אין סיכוי שג'ון יכול לתקשר איתה בזיכרון.
אסטריד: אימא שלי תמיד אמרה לי שאני מתערבת בעניינים שהם לא שלי :-D:-D
:-D הבנו את זה בפרק הקודם כשחיטטת בפח:-D
אהבתי שהאות של אוליביה שהיא מצאה את הנשק הוא חג המולד ושצ'ארלי אמר: כולנו מחכים לראות איך היא תשלב את זה בשיחה :-D
היא שילבה את זה יפה בסוף:-D
פיטר מפגין כישורי אלתור כשאחד מהאנשים של קונראד שואל אותו איפה הוא פגש את אנדרסון (כי אוליביה אמרה שהוא מכיר את אנדרסון).
כל הכבוד לו. למרות שבתאכלס הוא היה יכול להגיד כל דבר שלא ניתן לאמת, מאיפה הגאווין הזה היה יודע?
כעקרון אוליביה אמורה לאותת לחבר'ה ב-FBI אבל היא מגלה שקונראד מגיע בכבודו ובעצמו ומחליטה לחכות קצת כדי לתפוס אותו. העניינים מסתבכים כשהיקס חוטף עוד התקף ואוליביה ופיטר אין ברירה אלא לאלתר
זה כבר היה אילתור הרבה יותר מרשים של פיטר👏
אוליביה מגלה שהתודעה שלה כבר כמעט ולא מקושרת לתודעה של ג'ון ומתחננת לוולטר שייתן לה להיכנס למיכל שוב כי לדבר עם ג'ון בפעם האחרונה. וולטר נכנע ונותן לאוליביה להיכנס וזה טוב כי זה נתן לה סגירה מסוימת שהיא הייתה צריכה.
טוב נראה לי שעכשיו אני יכולה לספר לך שכשהגבתי לך על זה שאוליביה קיבלה סגירת מעגל, חשבתי שמדובר בסצינה הזאת|מובך| אני זכרתי לא נכון ובראש שלי חשבתי על זה כשבפועל היא רק גילתה את הטבעת באותו פרק. סליחה|נחמה|
אבל עכשיו אני כבר יכולה להגיב ולהגיד שמאוד אהבתי את הסצינה הזאת. ואפילו שהיא לא הספיקה להגיד לג'ון שהיא אוהבת אותו לפני שהוא נעלם לגמרי, זה בהחלט הרגיש כאילו זה הספיק בשבילה כדי להמשיך הלאה. וג'ון היה כזה חמוד שהוא שם לה את הטבעת ואמר לה "אולי אני לא אדע את ההבדל" כלומר בין זה שזו לא המציאות|לב-ש|
יש דבר אחדשאני לא בטוחה לגביו: ג'ון בסוף היה ב-NSA או לא? או שהשאירו את זה פתוח כדי שאנחנו נחשוב מה מתאים לנו? זה ספוילר
אני חושבת שעשו מאמץ ממש גדול כדי להראות לנו שלמרות שלא ניתן להוכיח את זה- ג'ון לא היה בוגד.
לא חשבתי בכלל על האופציה שזה "פתוח" כדי שנפרש את זה איך שבא לנו🤷‍♀️
בכל מקרה אני בוחרת להאמין לאסטריד שמאמינה לתחושות הבטן של אוליביה שמאמינות לג'ון:-]

LeAnnDylan

Well-known member
שלא תביני אותי לא נכון, אני ממש לא הייתי ממעריצי סטייבלר, להפך אני מסכימה שהוא לא התאים למחלקה. גם באיזשהו שלב הוא ובנסון כבר היו ממש קרובים שראו שהם השפיעו אחד על השני לרעה. אני לא יודעת למה, אבל פשוט לא המשכתי מעבר לעונה 12. אולי לא נתתי צ'אנס אבל זה פחות מעניין אותי כרגע :-D אני כן חושבת שכריסטופר מלוני הוא גבר די נאה.
אה אז אוקיי. האמת שזו אחת הסדרות שעדין, גם בעונה השלושתלאפים שלה, מצליחה עדין לעניין אותי. אומנם כל עונה יש פרקים קצת פחות מעניינים (נגיד אני ממש לא אוהבת פרקים של נערות ליווי, צבא או כל מיני עובדים זרים מסין) אבל גם יש פרקים מאוד טובים ומאוד רלוונטיים לתקופה ורוב הזמן הם גם לא ממש קרינג'ים שזה בונוס:-P:
בהצלחה! יש עוד מתקנים שהם פחות הארדקור?
ממ, זכורים לי עוד מתקנים, רק שאני לא זוכרת אם הם בפארק של הדיסני או של ה-adventure. אבל מכיוון שאנשים באים לשם עם הילדים הקטנים שלהם ברור שיש בשני הפארקים מתקנים שמתאימים לילדים קטנים. הענין הוא האם אצליח לשכנע את חברה שלי לא לעלות על שום מתקן מפחיד ;-#
אני לפעמים עושה את זה |מובך| אבל זה בא יותר ממקום של הססנות ולפעמים אני מאותת אבל לא בטוחה מתי לעבור כי אני עדיין לא ממש יודעת לקרוא את הכביש.
אני לא חושבת שזה אותו הדבר, כי אני דווקא מצפה לאנשים כמוך על הכביש לכן אני כן מאטה כדי לתת להשתלב מבלי שזה יראה מפחיד (עד כמה שאפשר), אני מדברת על אנשים שפשוט לא שמים לב שהם לא טרחו לכבות את האיתות שלהם. או כאלה שעסוקים בדברים אחרים בזמן נהיגה. אתמול למשל על הכביש היה איזה זקן אחד שנסע כאילו הוא באמצע איזה התקף או משהו. הוא כל שניה נצמד לנתיב שלידו ואז לנתיב מהצד השני ואז הוא אותת כאילו והא רוצה להשתלב בנתיב שלי אז האטתי והוא הוא גלש לנתיב מהצד השני שלו - כלומר הוא אותת שמאל אבל נסע ימינה. אז חשבתי לעצמי שהוא בטח סתם התבלבל, אבל אז הוא חזר לנתיב שלו, עדין מאותת שמאלה, מתחיל לגלוש שמאלה - ושוב אני נותנת לו המון מקום להשתלב אפילו שהוא עושה את זה בצורה ממש לא בטוחה. אבל אז הוא כבר חצי בתוך הנתיב שלי ושוב הוא חוזר ימים לנתיב שלו וככה איזה כמה פעמים עד שהחלפתי נתיב ועקפתי אותו כי הוא ממש הלחיץ אותי.
אה אוקיי :-): זה בסדר אם אשאל כמה זמן את חיה בארה"ב?
אממ כמעט 8 שנים. יש ימים שזה מרגיש לי כאילו אני פה כל החיים. ויש ימים שזה מרגיש לי כאילו אני פה רק שנה.
אגב, מבחינתי אני חייבת לומר שלמרות שאני שונאת לנהוג, הפעם הראשונה שהייתי צריכה לעלות על אוטובוס אחרי חודשים שהתניידתי רק ברכב הייתה קצת מבאסת. אמרתי לאימא ולאח שלי שלמרות שאני לא ממש אוהבת לנהוג די התרגלתי לנוחות של האוטו (מינוס חנייה כמובן).
אני נוהגת רק אם למקום שאני נוסעת אליו יש חניה מקורה. להשאיר את הרכב בחום היום זה סיוט ולא בא לי להיכנס אליו בכלל8-{
אבל האופציה שלי אם אני לא נוהגת זה לא לקחת אוטובוס, אלא לקחת אובר, אז זה לא כל כך נורא.

למה זה קשור למקרה של גרג. לא חושבת שהסבירו.
אה, אממ וואלה אני לא באמת זוכרת. הם אמרו שכל האנשים שהוא רצח זה אנשים שהיו קרובים למישהו שעשה לו משהו. אולי הבחור הזה קשור לאיזה עו"ד שטיפל בתיק הגירושים שלו. הם כן אמרו שבריאן ואישתו עברו גירושים מכוערים.
:-D:-D:-D אהבתי איך הם פשוט בהלם ולא יודעת מה לעשות.
חחח כן, ומה הם משחקים אותה, הם עדין מדברים עם טלפון חוגה שם:-D
לנבלים בסדרות יש הגיון לא הגיוני 🤷‍♀️
חח מסתבר:-D
לא ראיתי דוסון קריק או גיבורים (מתישהו אני אראה בעתיד). אבל האישה הטובה ראיתי, לפני איזה 5 שנים, עכשיו כשאת אומרת את זה, זה נשמע לי מאוד הגיוני שזו היא.
לא נראה לי שדוסון קריק עומדת במבחן הזמן.
למען האמת אני לא חושבת שגיבורים עומדת בו גם. בטח לא אם זו הפעם הראשונה שאת צופה בה. אבל בזמנו היא הייתה אחת התוכניות האהובות עליי, אם לא ה..
מסכימה איתך. אני גם חייבת לציין שבזמן הריב שלהם במכונית (כשהם עקבו אחרי המונית) היה איזה קטע שהייתי בטוחה שהם יאבדו את המונית. חשבתי לעצמי: תתרכזו במונית!
אוי תמיד בקטעים כאלה ששני אנשים נוסעים ברכב וזה שנוהג מסתכל על הבן אדם שיושב לידו אני בחרדות שהם יעשו תאונה ואני כל הזמן צועקת על הטלוויזיה "תסתכלו על הכביש!!!"
אופס, אז כנראה שלא התכוונתי לזה ככה :-D|פנים| בכל מקרה פיטר כבר קצת עבריין.
חח יאפ:-D

It's Always Sunny

Well-known member
:-D הבנו את זה בפרק הקודם כשחיטטת בפח:-D
חחחחחח

טוב נראה לי שעכשיו אני יכולה לספר לך שכשהגבתי לך על זה שאוליביה קיבלה סגירת מעגל, חשבתי שמדובר בסצינה הזאת|מובך| אני זכרתי לא נכון ובראש שלי חשבתי על זה כשבפועל היא רק גילתה את הטבעת באותו פרק. סליחה|נחמה|
לא קלטתי את זה בכלל עד שרשמת, אין צורך להתנצל :-):

לא הבנתי את זה, וולטר אמר לה לפני איזה פרק או שניים שזה לא בטוח והוא צריך למצוא שיטה בטוחה יותר לעשות את זה, ואז הוא מכניס אותה למיכל הזה שלוש פעמים הפרק!|חבול|
חחחחחחחחחחח
לא יודעת למה אבל איך שרשמת את זה גרם לי קצת לצחוק

אה אז אוקיי. האמת שזו אחת הסדרות שעדין, גם בעונה השלושתלאפים שלה, מצליחה עדין לעניין אותי. אומנם כל עונה יש פרקים קצת פחות מעניינים (נגיד אני ממש לא אוהבת פרקים של נערות ליווי, צבא או כל מיני עובדים זרים מסין) אבל גם יש פרקים מאוד טובים ומאוד רלוונטיים לתקופה ורוב הזמן הם גם לא ממש קרינג'ים שזה בונוס:-P:
ראית את כל העונות של SVU? מה דעתך על העונות החדשות? יש מעריצים שממש שונאים את העונות החדשות.

ממ, זכורים לי עוד מתקנים, רק שאני לא זוכרת אם הם בפארק של הדיסני או של ה-adventure. אבל מכיוון שאנשים באים לשם עם הילדים הקטנים שלהם ברור שיש בשני הפארקים מתקנים שמתאימים לילדים קטנים. הענין הוא האם אצליח לשכנע את חברה שלי לא לעלות על שום מתקן מפחיד ;-#
מקווה שתצליחי לשכנע אותה 🤞או שבמקרה הכי גרוע שתעלו על מתקנים שיהיו לא ממש מפחידים.

אני לא חושבת שזה אותו הדבר, כי אני דווקא מצפה לאנשים כמוך על הכביש לכן אני כן מאטה כדי לתת להשתלב מבלי שזה יראה מפחיד (עד כמה שאפשר), אני מדברת על אנשים שפשוט לא שמים לב שהם לא טרחו לכבות את האיתות שלהם. או כאלה שעסוקים בדברים אחרים בזמן נהיגה. אתמול למשל על הכביש היה איזה זקן אחד שנסע כאילו הוא באמצע איזה התקף או משהו. הוא כל שניה נצמד לנתיב שלידו ואז לנתיב מהצד השני ואז הוא אותת כאילו והא רוצה להשתלב בנתיב שלי אז האטתי והוא הוא גלש לנתיב מהצד השני שלו - כלומר הוא אותת שמאל אבל נסע ימינה. אז חשבתי לעצמי שהוא בטח סתם התבלבל, אבל אז הוא חזר לנתיב שלו, עדין מאותת שמאלה, מתחיל לגלוש שמאלה - ושוב אני נותנת לו המון מקום להשתלב אפילו שהוא עושה את זה בצורה ממש לא בטוחה. אבל אז הוא כבר חצי בתוך הנתיב שלי ושוב הוא חוזר ימים לנתיב שלו וככה איזה כמה פעמים עד שהחלפתי נתיב ועקפתי אותו כי הוא ממש הלחיץ אותי.
נשמע נוראי |מזיע|

אממ כמעט 8 שנים. יש ימים שזה מרגיש לי כאילו אני פה כל החיים. ויש ימים שזה מרגיש לי כאילו אני פה רק שנה.
מגניב :) את שמחה שעברת?

It's Always Sunny

Well-known member
העלילה שואבת אותי יותר ויותר ככל שאני מתקדמת בפרקים, אני ממש מחכה לסוף העונה.
  • הפרק מתחיל עם בוב שמשקר לחברה, אז הוא שהוא הרוצח שדיברו עליו או שהוא סתם בוגד. התשובה מתגלה אחרי כמה דקות, מסתבר שהבחורה שהוא התחיל איתה (ויש לה עיניים בצבע לא טבעי בכלל) היא הרוצחת והיא ניזונה ממנו.
  • בבית של אוליביה, רייצ'ל ואוליביה נפגשות עם זוג שמנסה לשכנע את אוליביה להירשם לאתר שידוכים שהם הכירו בו :-D האקס של רייצ'ל מגיש בקשה לגירושין. כשאוליביה ניסתה לנחם את רייצ'ל, הצחיק אותי שרייצ'ל אמרה שהיא לא רוצה לדבר על זה באותו הרגע כי הזוג הזה ינסה לשכנע גם אותה להצטרף לאתר הזה :-D
  • בינתיים במטה ברוילס תוהה מה קרה לימים הטובים והפשוטים שזה היה וודאי שהרוצח הוא תמיד אנושי ואין את הסיכוי הקטן שהוא מפלצת. אוליביה מבקשת מברוילס את המספר של העו"ד שלו לגירושין. זה קצת הצחיק אותי איך היא ביקשה ממנו את זה ובו זמנית הרגישה לא נעים.
  • אסטריד (לפיטר): כשתמצא בחורה נחמדה סוף סוף, תמנע מלהביא אותה הביתה ככל שתוכל :-D
  • אנחנו מגלים שלרוצחת היה זן של עגבת שכבר נכחד. אחרי בדיקה של ה-FBI מסתבר שהזן הזה נשלח לחברה בשם לובוב תרופות, חוץ מהזן הזה לחברה הזו גם נשלח חומר שמשמש לייצור כלי נשק ביו-כימיים. מה שגורם לאוליביה וברוילס להגיע למסקנה שמדובר בזי אף טי.
  • ה-FBI מגיע לבית של מייסד לובוב מדען בשם בון, הם עוצרים אותו הוא אומר להם שהוא יכול לעזור להם אבל אשתו נחטפה ע"י זי אף טי והוא ישתף פעולה אחרי שהם יצילו אותה.
  • אוליביה מאמינה לו ומצליחה לשכנע את צ'ארלי וברוילס, הם יוצאים לפשוט על מסעדה סינית שהם חושדים שהאישה מוחזקת בה, בדרך לפשיטה אוליביה מקבלת שיחת טלפון מרייצ'ל שאומרת שהאקס שלה רוצה משמורת בלעדית על אלה. אוליביה מנסה לנחם אותה אבל כל מה שאני הצלחתי לחשוב עליו באותו רגע זה כמה מביך זה בשביל אוליביה לעשות את השיחת טלפון הזו כשכולם מקשיבים וכמה זה לא מתאים לסיטואציה. בכל מקרה הם מגיעים למסעדה אבל אשתו של בון לא נמצאת שם, בון אומר לאוליביה שזי אף טי לא חטפו את אשתו אלא הדביקו אותה בנגיף והיא זו שרוצחת את האנשים שראינו בתחילת הפרק.
  • אוליביה מדברת מנדרינית (?) (או שזו שפה אחרת ואני סתם גזענית). כמה שפות היא עוד מדברת? בינתיים שמענו על גרמנית.
  • ואלרי הורגת בן אדם נוסף וניזונה ממנו ואנחנו מגלים שהסיבה שבון נמצא בכיסא גלגלים היא שהוא נתן לה לאכול את נוזל עמוד השדרה שלו אבל היה לזה מחיר פיזי וזו הסיבה שהיא הורגת אנשים. בון מבקש מאוליביה שיתנו לו רשות ליצור תרופת נגד והוא ו-וולטר מתחילים לעבוד ביחד.
  • בון אומר שויליאם בל הוא האיש העשיר בעולם, חחח בסדר, נניח.
  • אסטריד קולטת שעל הקורבנות יש חותמת של מועדון והחבורה הולכת למועדון כדי לנסות לתפוס את ואלרי.
  • בינתיים בון משכנע את וולטר להשתמש בנוזל עמוד שדרה שלו אחרי שהניסיון לייצר תרופת נגד לא עבד.
  • פיטר ואוליביה תופסים את ואלרי (זאת אומרת צ'ארלי יורה בה חצי הרדמה אז הקרדיט צריך ללכת אליו בעצם). פיטר נוהג רק מסיבה אחת, הוא רוצה להפעיל את הצ'קלקה :-D הוא לפעמים כזה ילד. החיצי הרדמה פגים די מהר כי ואלרי מנסה להרוג את אוליביה אבל פיטר יורה בה שוב ומציל את חייה של אוליביה.
  • מסתבר שד"ר בון שיקר לוולטר לגבי כמות נוזל עמוד השדרה שוולטר יכול להוציא והוא עובר שבץ. פייר החל מהרגע הזה הייתה לי תחושה שהוא ימות ואשתו תחיה. אני מבינה למה סדרות עושות את זה וזה קיטשי אבל זה גם מאוד עצוב.
  • החבורה מצילה את ואלרי, ד"ר בון מת. וולטר מביא לאוליביה קלטת של ד"ר בון בה הוא מספר כל מה שהוא יודע על זי אף טי.
  • אוליביה וברוילס נפגשים ואוליביה אומרת לו שוויליאם בל מממן את זי אף טי. פייר ציפיתי ליותר, חשבתי שאולי מישהו ב-FBI חבר בארגון הזה או משהו אבל זה שבל עומד מאחורי זי אף טי זה קצת underwhelming.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
  • הפרק מתחיל באישה שממהרת להגיע לאוטובוס, באמצע הנסיעה היא מחליטה לרדת ממנו, היא מרגישה שהיא לא מצליחה לנשום ואז עולה באש.
  • בינתיים וולטר עובר על כתב היד של זי אף טי וחושב שוויליאם בל חיבר את אותו אבל בניגוד לפיטר שמניח ישר שוויליאם אשם בהכל, וולטר אומר שהיה צריך להיות בכתב יד פרק שעוסק במוסריות ומישהו הסיר אותו.
  • אוליביה מגיעה לזירת הפשע, יש שם שתי גופות שרופות. אבל אז מתברר לה שיש בעצם גופה אחת.
  • נינה מגיעה לדבר עם ברוילס כדי להגן על וויליאם ועל מאסיב דיינמיק.
  • אוליביה נכנסת למשרד של ברוילס כדי לדבר על התיק, היא מבחינה שהוא שינה את הסידור של המשרד וכמו בזירת הפשע היא מתחילה לחוות הרגשה מוזרה כשברוילס אומר לה שיש שתי גופות. מסתבר שהיא בכלל עומדת במשרד של ברוילס שמסודר כרגיל.
  • האריס נכנס וזועם כי הוא שמע שברוילס האשים את בל במתקפה ביולוגית. הוא אומר לברוילס להפסיק עם החקירה, אבל ברוילס רק מעמיד פנים שהוא מסכים איתו ואומר לאוליביה שהם ימשיכו לחקור את בל. אגב מעניין שעכשיו שמתי לב שהאריס היה צריך לבקש מאוליביה לצאת מהחדר במקום לדבר כשהיא שם. כנראה שלא ממש אכפת לו אבל הוא לא אמור לעשות את זה לדעתי.
  • וולטר ואסטריד מנתחים את הגופה ומגלים את זהות האישה, סוזן פראט. צ'ארלי ואוליביה הולכים לדירה שלה ומגלים שהיא אישה סגורה. מעניין שצ'ארלי חושב שזה אומר שמשהו לא בסדר איתה כי אוליביה היא פחות או יותר אותו הדבר (למרות שיש לה אנשים מסביבה שאכפת להם ממנה, אבל זו יכולה להיות תזכורת למה היה יכול להיות). בכל מקרה הם מגלים שהשרפה שקרתה לסוזן ברחוב לא הייתה חד פעמית, היא גם קרתה לה באמבטיה.
  • וולטר מגיע למסקנה שמה שקרה לסוזן זה סוג של טלקניסיס, תופעה שבאמצעותה אפשר לעורר עצמים ברמת המולקולרית. ומכיוון שהיכולת שלה כנראה חדשה היא הופנתה כלפי פנים, כלומר הגוף של סוזן.
  • צ'ארלי מתקשר לאוליביה בנוגע לתוצאות של הצ'ק שנמצא בדירה של סוזן; הוא של עו"ד בשם אייזיק ווינטרס. צ'ארלי ואוליביה הולכים למשרד שלו אבל המשרד נעול אז אוליביה פורצת אליו. יש פה דיאלוג קצר ומשעשע: צ'ארלי: למה אני לא מופתע שהבאת את זה? [נראה לי שזה אולר? אולי משהו אחר] אוליביה: כי אתה מכיר אותי יותר מדי טוב. צ'ארלי: אם ניתפס, אני לא מכיר אותך בכלל :-D
  • הם נכנסים למשרד ומגלים שסוזן השאירה הודעות לווינטרס בנוגע למבחנים. לאחר מכן אוליביה יוצאת והיא רואה בניין עולה באש. בדומה לפעמים הקודמות, היא חוזרת למציאות ורואה שהכל בסדר.
  • היא מספרת את זה לפיטר ולוולטר, הדבר הראשון שוולטר שואל אם היא בטוחה שהיא לא לקחה כדורי LSD :-D הוא אומר לה שיכול להיות שהיא חווה דז'ה וו ומסביר שלכל החלטה שאנחנו עושים בחיים נוצר מסלול חדש וכן הלאה. באופן אישי אני חושבת שזה די מעניין, לא בטוחה אם אני מאמינה בזה אבל זה נושא מרתק. מסתבר שהדז'ה וו שאוליביה חווה אלה המסלולים האחרים שהיו קורים בעקבות קבלת החלטות אחרת.
  • אסטריד מוצאת קורבן נוסף ואוליביה ופיטר הולכים לפגוש אותו אבל מסתבר שהוא בכלל מדמיין ומאמין שהוא ספוק ממסע בין כוכבים :-D
  • בסצנה הבאה נינה מדברת עם ראש ממשלה ומנתקת עליו (חחח כן) בשביל שיחה אחרת שמתגלה כיותר דחופה.
  • אוליביה רוצה לחזור ליקום המקביל כדי לזהות את הגופה השנייה.
  • בינתיים האריס מגיע אליה ודורש ממנה לעבור הערכה פסיכיאטרית, אוליביה מתפרצת אליו לראשונה מאז שראינו אותו בתחילת העונה. כמה חבל רק שהשיח שלהם היה בפומבי, מצד שני להאריס לא אכפת מאוליביה אז מה זה משנה לו אם הוא משפיל אותה בפני כולם? אני יודעת שהיא יצאה אחריו ושאלה אותו לגביו אבל ההתנהגות שלו הייתה (גם בפרק הזה וגם בשאר העונה) ממש לא מקצועית בשביל מישהו בדרג שלו. הוא גם אומר שההערכה הפסיכיאטרית היא פקודה |שפם|
  • אוליביה מקבלת עוד ד'זה וו שבו היא מגלה שלסוזן הייתה אחות תאומה. האחות ננסי נעלמה לפני 11 שנים. צ'ארלי ואוליביה הולכים לדבר עם ננסי אבל ווינטרס מקדים אותם וחוטף אותה. אז בקשר לאחים התאומים הטיעון של השחקן אחד מהפרק הראשון תקף גם פה |שפם| סורי אני יודעת שזה פרט קטן ושולי ועדיין זה מעצבן אותי.
  • פיטר מחלץ טביעות אצבע בדרך מגניבה, מסתבר שמה שהוא עשה במהלך כל הפרק זה להכין לוולטר עותק דיגיטלי של התקליטים של וולטר שניזוקו. אז פיטר חושב שאפשר להשתמש בזה על מנת לצלם תמונה, להעביר אותה למחשב כדי שיתרגם אותה לצליל ואז יהיה אפשר להקשיב למה שקרה בדירה. אני ממש פישטתי את מה שפיטר אמר כי לא היה לי כוח בלהשקיע בלכתוב את כל מה שהוא אמר אבל מה שהוא אמר היה יותר מרשים.
  • זה עובד והם שומעים מה קרה בדירה. אוליביה אומרת שהפלאפון שלה מסוגל לחייג למספר לפי צלילים (זה דבר אמיתי? כי אם כן זה ממש מגניב) והיא מתקשרת להאריס (הלם!)
  • אוליביה וצ'ארלי עוקבים אחרי האריס כדי לראות לאן הוא הולך. אני מתה לדעת איך השיחה עם ברוילס הלכה כי מן הסתם הם לא עשו את זה על דעת עצמם והיו איתם עוד סוכנים.
  • אוליביה מוצאת את ננסי, האריס כולא אותה בחדר עם ננסי שבינתיים נמצאת בלחץ (שמשפיע על היכולת שלה לשלוט על היכולת שלה), אוליביה מנסה להרגיע את ננסי ולגרום לה להתמקד במשהו אחר על מנת שהיא לא תפוצץ את שתיהן, בצדק פואטי ננסי מעלה את האריס באש. What goes around comes back around?
  • וולטר ופיטר שותים משהו בבית קפה, פיטר הולך לשירותים, אוליביה נכנסת ומתחילה להתעמת וולטר לגבי הניסויים שהוא ובל ערכו עליה ועל שאר הילדים ו-וולטר מפגין חרטה ומתחיל לבכות. אוליביה עוזבת אותו ופיטר חוזר, רואה שוולטר בוכה והם חולקים רגע יפה של אב ובן.
  • נינה מגיעה לבית של ברוילס ומספרת שהאיש הקירח שהציל את פיטר ו-וולטר תועד מספר רב של פעמים ב-24 שעות האחרונות ומביעה חשש.
  • וולטר יושב לבד במעבדה והאיש הקירח מופיע ואומר לו שהגיע הזמן ללכת, וולטר לא מתנגד ויוצא איתו.
  • נינה מגיעה לאחוזת של בל (נראה לי?) יש מצב שזה הבית שלה אבל אני לא סגורה על זה. אבל בזמן שהיא יוצאת מהמעלית יורים בה (רוב הסיכויים שאלה חיצי הרדמה אבל נראה כבר בפרק הבא).
  • אני עדיין לא בטוחה מה לחשוב על השיחה של וולטר ואוליביה, אני יכולה להבין את שני הצדדים וכואב לי על שניהם, אולי אמור לי לכאוב על אוליביה ושאר הילדים יותר כי בסך הכל היו ילדים תמימים שעשו עליהם ניסויים אבל קשה לי לכאוב על וולטר. מה שמעלה את השאלה לגבי האחריות של וולטר ומוסריות וכו'. זה נושא כבד מדי בשבילי כרגע.

יאללה, פרק הבא סיום עונה, בטח הולך להיות מותח 🤞

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
  • רק עכשיו קלטתי שוולטר ולוויליאם בל יש אותן ראשי תיבות 8-*
  • מתחילים את הפרק עם נינה הפצועה שמגיעה לבית החולים. ראיתי את הקטע הזה שוב ושוב אבל לא הבנתי למה הפרמדיקים הסבו את תשומת ליבה של הרופאה ליד הרובוטית של נינה.
  • ברוילס ואוליביה מגלים שנינה נורתה, הם מסתכלים על צילומי האבטחה, מצליחים להצליב את הקול של אחד מהאנשים שהיו במעלית להפתעה הפתעה, חברינו הותיק דיוויד רוברט ג'ונס. הם תוהים למה הוא היחידי בלי מסכה ובמקום זה חבוש. אני מופתעת שהם לא קישרו בין המעבר שלו במכונת השיגור לבין הגסיסה שלו, כי אני ישר חשבתי על זה שאם הוא חובש את הפנים שלו סימן שהוא נראה רע מאוד.
  • אוליביה מנסה לשכנע את ברוילס שהגיע הזמן לזמן את בל לחקירה רק כדי לגלות שהוא מסכים איתה. הצחיק אותי שהוא אמר לה להפסיק לקטוע אותו באמצע המשפטים.
  • אסטריד ופיטר מחפשים את וולטר. אסטריד חשבה שוולטר הלך הביתה ופיטר חשב שוולטר נשאר לישון במעבדה. זה מזכיר את הסרטים שבהם הילדים עובדים על הורים שלהם וכל אחד אומר שהוא ישן אצל החבר השני. חשבתי שזה מעניין שוולטר שיתף את פיטר במה שאוליביה אמרה לו אבל פיטר לא כעס על אוליביה. קטעים חמודים בהחלט |לב|
  • נינה מתעוררת אחרי הניתוח וברוילס יושב לידה, הם מדברים קצת ופתאום נינה צריכה את אוליביה. אגב, כל השיחה שלהם חשבתי על מה @LeAnnDylan שאמרת באחד מהפרקים הראשונים. שהמערכת היחסים בניהם מטרידה אותך כי הם כמו שני רובוטים :-D
  • במקום אחר, ג'ונס וחבורתו מנסים לפתוח פורטל ליקום מקביל, סתם ככה כמו כל יום רגיל.
  • מסתבר שג'ונס היה מראשוני העבודים במאסיב דיינמיק אך הוא פוטר. טוב עכשיו זה מובן למה הוא רוצה להגיע לבל כל כך.
  • נינה (על ג'ונס): ג'ונס תמיד חש הוא מיוחד ושאיש לא מכיר בכך. זה הרגיש לי שהיא מדברת קצת על ילד |פנים|
  • נינה אומרת לאוליביה שאם היא (אוליביה) תעצור את ג'ונס אז היא תקבל פגישה עם ויליאם בל.
  • אז מסתבר שלנינה יש תא אנרגיה עוצמתי ביד הרובוטית וזה מה שג'ונס גנב ממנה.
  • נינה מגיעה למעבדה, היא וברוילס מגלים שוולטר נעדר. נינה מחליטה לנצל את המשאבים שלה כדי למצוא את וולטר, שתכלס זה יהיה יותר מהיר ויעיל מאשר שאסטריד ופיטר יחפשו אותו באוניברסיטה.
  • הצוות של נינה מהיר כי הם מוצאים את וולטר די מהר בחוף ים בבית שהיה שייך למשפחת בישופ.
  • ואם כבר מדברים על וולטר, בחוף הים הצופה ו-וולטר מדברים על משימה שוולטר צריך לעשות והוא לא זוכר באותו רגע אז הוא נכנס לבית כדי לנסות להיזכר.
  • הנזק שג'ונס גרם בפתיחת השער היה להעלים חצי משאית. ואוליביה מתחילה להיות מתוסכלת מכל הסיפור ואז מתחיל הכיף; ויליאם בל נמצא ביקום מקביל.
  • וולטר ופיטר מעלים זיכרונות מהילדות |לב|
  • בזכות השיחה החמודה הזו, וולטר נזכר למה הוא היה צריך להגיע לבית החוף. הוא מוצא קופסה שהוא הסתיר אבל היא נעולה. הם מצליחים לפתוח אותה ו-וולטר מסביר לפיטר שמה שיש בקופסה הוא שסתום, והוא זה שהכין אותו על מנת לסגור את השער בין עולם אחד לשני אם יהיה צורך.
  • בזכות העבודה החרוצה של אוליביה היא מצליחה להבין מה המטרה של ג'ונס. אגב בואו נרים רגע לאוליביה שהצליחה לעשות כנראה בכמה שעות מה שאנליסטים במאסיב דיינמיק לא הצליחו לעשות במשך שנתיים בטח עם הרבה יותר משאבים.
  • נינה מסבירה שיש דבר שנקרא נקודות רגישות שזה אומר מקומות שבהם אפשר לעבור מעולם אחד לאחר ושג'ונס ניסה לחפש מקום שבו הוא יוכל לעבור ליקום המקביל.
  • גם וולטר ופיטר וגם אוליביה וכו' מצליחים למצוא את הנקודה הרגישה שהיא באגם ריידן וכולם מגיעים לשם, הם מגיעים בדיוק כשג'ונס פותח את השער, אוליביה יורה בו אבל זה לא עוזר כי הכדורים עוברים דרכו ואז פיטר זורק את השסתום כשג'ונס מתחיל לעבור בשער ובעצם חוצה אותו לשניים.
  • וולטר מדבר על משהו שהוא איבד ובגלל זה הוא היה נחוש לעבור ליקום מקביל.
  • ברוילס אומר לאוליביה להפסיק לחקור את ויליאם בל.
  • וולטר יוצא לטיול בבית הקברות ועומד ליד קבר (הקבר שראינו בתחילת הפרק). בהתחלה חשבתי שזו אימא של פיטר אבל אז מתגלה הכיתוב ורשום שזה הקבר של פיטר ושהוא מת בגיל 7. פתאום אני מתחילה לחשוד שמה שוולטר איבד היה את פיטר בגיל 7 מהמחלה (והוא לא הבריא סתם ככה) והוא נכנס ליקום המקביל כדי לקחת את פיטר שקיים שם ושפיטר שלנו הוא בעצם מהיקום המקביל ובגלל זה הוא לא זכר את המטבע שוולטר הביא לו. הא, זה מעניין מאוד. בטח בעונה הבאה יתעמקו בזה יותר.
  • נינה מתקשרת לאוליביה ומבקשת ממנה לבוא לבית מלון בניו יורק, אוליביה נוסעת לשם ובדרך כמעט עושה תאונה, היא מתיישבת במסעדה ומחכה לנינה הרבה זמן (rude), מסתבר שנינה בכלל בחו"ל |פנים| אוליביה עומדת לצאת מבית המלון כשהמעלית עושה מופע קולות, אותי אישית זה היה מלחיץ מאוד במיוחד שהיה את רגע שהיא עמדה עם עוד אנשים במעלית ואז הם נעלמו. אבל היא יוצאת מהמעלית בשלום ומישהי פונה אליה בשמה ומובילה אותה אל משרד. במשרד מתגלה ויליאם בל, ולנו מתגלה שאוליביה עברה ליקום מקביל, יאיי! אני זוכרת כשראיתי את אוליביה כמעט עושה תאונת דרכים לא הבנתי מה הקשר אבל חשבתי שבטוח יש לזה חשיבות אחרת לא היו מראים לנו את זה ואז נינה "הבריזה" לה במסעדה וברגע שהראו את ויליאם כבר ידעתי שהיא הגיעה ליקום המקביל. מגניב.

מחר עונה 2 :-]

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
לא קלטתי את זה בכלל עד שרשמת, אין צורך להתנצל :-):
מזל|מזיע|
ראית את כל העונות של SVU? מה דעתך על העונות החדשות? יש מעריצים שממש שונאים את העונות החדשות.
חירטטתי קצת באלו הממש ראשונות כי זה היה לי ישן מידי. אבל אני מאוד אוהבת את החדשות ומעדיפה אותן בהרבה על פני הישנות. אבל אולי זה בגלל שלא צפיתי בישנות בזמן ששודרו. נראה לי שהתחלתי לצפות רק משנת 2016.
מקווה שתצליחי לשכנע אותה 🤞או שבמקרה הכי גרוע שתעלו על מתקנים שיהיו לא ממש מפחידים.
עכשיו פתאום אני קולטת משהו חמור יותר מהמתקנים האלה. אנחנו אמורות ללכת ביום רביעי אבל הולך להיות ממש חם ואני לא בטוחה שאני מעוניינת להיות יום שלם בחוץ ולעמוד בתורים ;-#
מגניב :) את שמחה שעברת?
מאוד. זה משהו שרציתי לעשות מאז שאני זוכרת את עצמי.

LeAnnDylan

Well-known member
אהבתי שהכותבים לא מתעצלים ונותנים לעובדי בית הכלא הגרמני לדבר גרמנית.
חח כשראיתי את זה חשבתי שאת תאהבי את זה:-D
אומנם ג'ונס הצליח לברוח מבית הכלא בהצלחה אבל יש השלכות לאיך שהוא ברח; מסתבר כששיגרו אותו המולקולות שלו נפרדו ואז הורכבו מחדש.
זה נשמע כואב במיוחד.
בינתיים בדוכן עיתונים המוכר מקבל שטר חשוד ואז לפתע הפנים שלו נעלמות, הקטע המזעזע זה שהוא לא מת ישר אלא נחנק בזמן שאין לו פנים |טריגר|
אני חושבת שאחד הפחדים הכי גדולים שלי זה להיחנק למוות.
ולמרות שעשו את זה בצורה יחסית מגניבה, זה היה די נוראי.
האריס מסרב לתת לה לעשות את זה ובמקום זה שולח אותה למצוא הוכחות בפשיטה שה-FBI עושה על מחסן.
יואו איזה נודניק הוא|חבול|
במהלך הפשיטה הזו אחד מהסוכנים נתקל בכסף (מה שהרג את המוכר) ומתחיל לאבד גם הוא את הפנים שלו. בהתחלה חשבתי שהוא משתף פעולה עם ג'ונס ויתברר שהוא רע אבל מסתבר שהוא פשוט היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.
לא הבנתי למי התכוונת. לסוכן הזה שהוא משתף פעולה עם ג'ונס? למה בעצם?|תוהה|
האריס וג'ונס מדברים, ג'ונס מבקש רשימת מכולת ומעוניין בשעון של האריס.
חחח זה ממש הצחיק אותי:-D
אחרי מותו של הסוכן, נותנים לאוליביה לדבר עם ג'ונס סוף סוף, כמובן עם מצלמות והכל, מסתבר שמה שהוא ביקש מהאריס להביא היו דברים שמהם הוא בנה מכשיר שחוסם את ציוד המעקב של ה-FBI.
מטורף גאון:-D
האריס שואל לאן היא הולכת ואוליביה עונה שהיא הולכת לעשות עיסוי :-D
היא באמת צריכה מסאז', מסכנה:-D
מה שג'ונס רצה שאוליביה תעשה זה מבחן ראשון מסדרת מבחנים, שבו היא צריכה לכבות את הנורות שעל לוח המשחק מבלי לגעת בשום דבר. כן, נשמע מאוד הגיוני תכלס. אהבתי איך אוליביה סקפטית ודי צוחקת על הסיטואציה.
עם כל הדברים שאוליביה ראתה עד אותו הרגע הצחיק אותי שהיא כזאת סקפטית. אבל מצד שני, כנראה שהיא הייתה סקפטית רק בגלל שהיה מדובר בה. נגיד אם הוא היה אומר שוולטר או פיטר צריכים לכבות נורות בעזרת המחשבה אולי היא לא הייתה כזאת סקפטית?
קורטקסיטפן הוא פטנט רשום כמובן ע"י... מאסיב דיינמיק.
כמו כל הדברים הטובים בעולם:-]
אוליביה מבקשת מפיטר שיעזור לה לרמות במבחן.
תדעי לך שאם אוליביה הייתה איתך בכיתה, היא הייתה מנסה לרמות ממך בבגרות:-D
היא בינתיים הולכת לנינה שארפ שאומרת שהיו ניסויים בקורטקסיטפן על ילדים על מנת לבדוק האם אפשר לצמצם את כמות ההגבלה של המוח, אבל הניסויים התקיימו רק באוהיו ואוליביה גדלה בכלל בפלורידיה.
פלורידה זה הקארן של כל המדינות8-{
מופתעת שיצאה משם ילדה כזאת מוצלחת:-P:
אוליביה מרמה במבחן, ג'ונס נותן לה את הכתובת שאליה המטען מחובר. וכשאוליביה ופיטר מגיעים הם מגלים להפתעתם שהפצצה מורכבת מנורות ואין אפשרות לנתק או להזיז אותה, רק לכבות אותה כמו שאוליביה "עשתה" במבחן. מסתבר שהוא גם ידע שאוליביה רימתה אבל הוא מאמין בה. יפה, כי זה בדיוק מה שהיא רצתה, שרשע כמוהו יאמין בה.
היי, אנחנו לא בוחרים מי יאמין בנו:-P:
אוליביה מנסה בכל זאת לכבות את הנורות וזה עובד לה. מאוחר יותר בשיחה עם נינה מתגלה לנו ולאוליביה שכן היה ניסוי בפלורידה.
אוליביה היא גיבורת העל שהעולם צריך|לב|
כאילו, אני לא בטוחה מה אפשר לעשות עם כוח של כיבוי אורות כדי להציל את העולם, אבל אני עדין אקח אותה על פני מישהו שזוחל על קירות ויורה קורי עכביש:-D
ג'ונס הצליח לברוח מבית החולים. אנחנו עוד נפגוש איתו בהמשך *sigh*
לפחות ג'ונס הוא רשע מענין. האריס לעומתו הוא רשע מעצבן שבא לי לזרוק משהו על הטלוויזיה כל פעם שמראים אותו|חבול| (וחבל כי זו טלוויזיה חדשה ויפה:-])
וולטר ועוגת הקפה שלו כל הפרק, שמישהו יביא לו עוגה :-D
שמישהו יביא גם לי עוגה:-]
בדיוק עשיתי איזה משהו במחשב אתמול (כחלק מהעבודה) שהרוויח לעסק סכום מסוים של כסף שלא היה אמור להיכנס אם לא הייתי עושה את זה (לא עשיתי משהו מעבר להגדרות התפקיד שלי) אבל החלטתי בכל זאת להציק לבוסים שלי ולשלוח להם הודעות של "מה לא מגיע לי איזה בונוס של עוגה מהצ'יזקייק?" הם בתגובה - "כבר קנינו לך" :-D
זה כמו שוולטר ביקש מפיטר איזה פרק אחד מסטיק או מנטה כמה פעמים ואז במהלך הפרק הוא אומר לפיטר, אני צריך כמה דברים ממך ואז הוא אומר לו ואז "אה ואני עדין רוצה מסטיק" ופיטר ישר שולף לו חבילת מסטיקים, כולו מבסוט מעצמו:-D
אני מניחה שאני הוולטר של העבודה שלי:-D

LeAnnDylan

Well-known member
עוד כמה דברים על פרק 14
היו הרבה קטעים חמודים בפרק, אחד מהם זה פיטר עם הסוודר הזה שהוא לבש והבליט לו ממש את העיניים היפות שלו|לב|
הצחיק אותי הקטע שאוליביה מגלה ש-ZFT זה בעצם ספר אבל לא מוצאת עותק שלו בשום מקום והיא פונה לפיטר לשאול אם אחד ה"קשרים המוזרים" שלו יוכל לעזור למצוא את הספר. ופיטר כזה קצת נעלב תוהה "קשרים מוזרים?" ואוליביה כזה מחייכת ועונה "ובכן, הם תמיד קצת מוזרים" ואז הוא מגיב כמו ילד קטן כזה "את קצת מוזרה" :-D
ואז הם הולכים לפגוש את מארקם. ש"קצת מוזר" זה אנדרסטיימנט:-D אבל הוא שיעשע אותי. איך הוא מנסה להגיד לאוליביה שהוא יכול לנחש איזה ספרים יש לה ליד המיטה קצת בזלזול והיא ישר קוברת אותו:-D ואז בתגובה "I like her"... כולנו מארקם, כולנו...:-D

הצחיק אותי גם אחרי זה כשפיטר מקבל את הספר הוא מקריא לאוליביה כמה קטעים ממנו שמדברים על סוף העולם ואוליביה בתגובה: so, light reading :-D

עוד קטע ששיעשע אותי זה כשהביאו את ג'ונס למעבדה של וולטר, וולטר מוציא את ג'ין לטיול כזה ופיטר נוזף בו Walter put the cow away! והסוכן שהביא את ג'ונס מסתכל על וולטר עם הפרה וכזה "מה זה המקום הזה?!" פיטר בתגובה - It's a freak show :-D

והיה גם קטע חמוד בסוף שאסטריד אומרת לוולטר "תדע לך שלא נעלמה מעיני העובדה שיצרת מכונת טלפורטציה ואני חייבת להגיד לך שלמרות שזה בפועל הורג אותך - It's pretty damn cool" וזה היה חמוד כזה אבל אז וולטר כמובן "הורג אותך? זה עושה דבר בלתי יאומן אבל זה לא הורג..."
ואז כמובן שרואים את החדר בבית החולים שבו ג'ונס היה עם בור ענק בקיר. סרייסלי ג'ונס? האם אתה חייב להיות כזה אקסטרה?? אף אחד לא לימד אותך לברוח מהיציאה של מדרגות החירום כמו בן אדם נורמלי?! לא... בואו נפער חור בקוטר 5 מטר באמצע הקומה החמישית ונקפוץ אל מותנו במקום.. |פנים|
ויותר מלחיץ מזה? ג'ונס משאיר לאוליביה מסר על הקיר כמו בסרט אימה - "YOU PASSED" קריפ..
למרות שאני חייבת לציין לטובה שהקריפ הזה מצייר יפה:-P:
אה וגם למדנו שאוליביה הייתה בת 3 בשנת 1981 (השנה שבה בל עשה את הניסויים בקורטקסופן באוהיו) כלומר היא נולדה בשנת 1978 [לונה, נראה לי שדנו בגיל שלה בתגובה לאחד הפרקים, וזכרתי שבאיזשהו פרק מזכירים גיל אבל לא זכרתי באיזה, אבל כאן זה נותן לנו חלון]

It's Always Sunny

Well-known member
לא הבנתי למי התכוונת. לסוכן הזה שהוא משתף פעולה עם ג'ונס? למה בעצם?|תוהה|
כי הוא עלה למעלה לבד והוא פתח את המגירה אז זה גרם לחשוד בו.

עם כל הדברים שאוליביה ראתה עד אותו הרגע הצחיק אותי שהיא כזאת סקפטית. אבל מצד שני, כנראה שהיא הייתה סקפטית רק בגלל שהיה מדובר בה. נגיד אם הוא היה אומר שוולטר או פיטר צריכים לכבות נורות בעזרת המחשבה אולי היא לא הייתה כזאת סקפטית?
אבל זה תמיד ככה, כשמדובר בנו אז אנחנו הכי קטני אמונה, כשמדובר באחרים קל יותר להאמין.

תדעי לך שאם אוליביה הייתה איתך בכיתה, היא הייתה מנסה לרמות ממך בבגרות:-D
חחחח, יפה.

פלורידה זה הקארן של כל המדינות8-{
מופתעת שיצאה משם ילדה כזאת מוצלחת:-P:
מה, למה?

אוליביה היא גיבורת העל שהעולם צריך|לב|
כאילו, אני לא בטוחה מה אפשר לעשות עם כוח של כיבוי אורות כדי להציל את העולם, אבל אני עדין אקח אותה על פני מישהו שזוחל על קירות ויורה קורי עכביש:-D
היא יכולה לכבות לאנשים את האור בחדר ואז הם לא יצטרכו לקום. זה טוב בשביל מי שאין לו מנורת לילה בחדר ואז הוא לא יצטרך ללכת בחושך למיטה.

שמישהו יביא גם לי עוגה:-]
בדיוק עשיתי איזה משהו במחשב אתמול (כחלק מהעבודה) שהרוויח לעסק סכום מסוים של כסף שלא היה אמור להיכנס אם לא הייתי עושה את זה (לא עשיתי משהו מעבר להגדרות התפקיד שלי) אבל החלטתי בכל זאת להציק לבוסים שלי ולשלוח להם הודעות של "מה לא מגיע לי איזה בונוס של עוגה מהצ'יזקייק?" הם בתגובה - "כבר קנינו לך" :-D
זה כמו שוולטר ביקש מפיטר איזה פרק אחד מסטיק או מנטה כמה פעמים ואז במהלך הפרק הוא אומר לפיטר, אני צריך כמה דברים ממך ואז הוא אומר לו ואז "אה ואני עדין רוצה מסטיק" ופיטר ישר שולף לו חבילת מסטיקים, כולו מבסוט מעצמו:-D
אני מניחה שאני הוולטר של העבודה שלי:-D
:-D גדול

היו הרבה קטעים חמודים בפרק, אחד מהם זה פיטר עם הסוודר הזה שהוא לבש והבליט לו ממש את העיניים היפות שלו|לב|
הצחיק אותי הקטע שאוליביה מגלה ש-ZFT זה בעצם ספר אבל לא מוצאת עותק שלו בשום מקום והיא פונה לפיטר לשאול אם אחד ה"קשרים המוזרים" שלו יוכל לעזור למצוא את הספר. ופיטר כזה קצת נעלב תוהה "קשרים מוזרים?" ואוליביה כזה מחייכת ועונה "ובכן, הם תמיד קצת מוזרים" ואז הוא מגיב כמו ילד קטן כזה "את קצת מוזרה" :-D
אוי פיטר חח

עוד קטע ששיעשע אותי זה כשהביאו את ג'ונס למעבדה של וולטר, וולטר מוציא את ג'ין לטיול כזה ופיטר נוזף בו Walter put the cow away! והסוכן שהביא את ג'ונס מסתכל על וולטר עם הפרה וכזה "מה זה המקום הזה?!" פיטר בתגובה - It's a freak show :-D
חחח

ואז כמובן שרואים את החדר בבית החולים שבו ג'ונס היה עם בור ענק בקיר. סרייסלי ג'ונס? האם אתה חייב להיות כזה אקסטרה?? אף אחד לא לימד אותך לברוח מהיציאה של מדרגות החירום כמו בן אדם נורמלי?! לא... בואו נפער חור בקוטר 5 מטר באמצע הקומה החמישית ונקפוץ אל מותנו במקום.. |פנים|
ויותר מלחיץ מזה? ג'ונס משאיר לאוליביה מסר על הקיר כמו בסרט אימה - "YOU PASSED" קריפ..
הוא חייב להיות דרמטי אחרת איך הוא יהיה הנושא המרכזי של השיחה? :-D

אה וגם למדנו שאוליביה הייתה בת 3 בשנת 1981 (השנה שבה בל עשה את הניסויים בקורטקסופן באוהיו) כלומר היא נולדה בשנת 1978 [לונה, נראה לי שדנו בגיל שלה בתגובה לאחד הפרקים, וזכרתי שבאיזשהו פרק מזכירים גיל אבל לא זכרתי באיזה, אבל כאן זה נותן לנו חלון]
אז נכון לעונה הראשונה היא צריכה להיות בת 30-31 בערך.
אגב, לא יודעת למה אבל משום מה ישר הסקתי שרייצ'ל היא האחות הגדולה, זה נכון או שלא דיברו על זה בכלל?

LeAnnDylan

Well-known member
אוי אני ממש אוהבת את הפרק הזה|לב|
מתחילים את הפרק באתר הריסה, לאחד העובדים יש תחושת בטן והוא בודק את הבניין שוב. יש בו חדר סודי ובתוכו נמצא ילד שנראה שהיה כלוא שם הרבה זמן.
אוי הסצינה הזאת שהם יורדים שם למטה הייתה לקוחה מסרט אימה. בעע פחדתי כל רגע שמשהו יקפוץ עליהם. וכשהם מצאו את הילד שם היה נראה שיש לו כלבת והוא עומד לנשוך אותם או משהו ;-#
אוליביה מתעוררת בגלל האחיינית שלה, יש להן כמה רגעים חמודים שם. זה גורם לי להרגיש כאילו אני דודה מזניחה |מובך|
חח זה מזכיר לי את הבן של בת דודה שלי שגם היה מעיר אותי ככה כל פעם שהייתי ישנה אצלהם והוא תמיד היה אומר לי שההורים שלו לא מרשים לו להעיר אותם מוקדם:-D
צ'ארלי מתקשר לאוליביה בנוגע לתיק ישן שלהם של מישהו בשם "האמן", היא מקבלת עוד שיחת טלפון ממש אחרי זה מברוילס שאומר לה לבוא לבית החולים בשביל תיק שונה.
הצחיק אותי שהיא אומרת לצ'ארלי "אהיה במשרד תוך 15 דקות", איך שהיא מתנתקת ברוילס מתקשר והיא עונה "עכשיו זה יהיה 14 דקות" מישהו צריך להסביר לה את הקונספט של זמן:-D
מצחיק אותי איך הוא אומר לה להביא את הבישופים, כאילו היא באמת נהג אגד :-D אין להם רכב משלהם? ראינו את פיטר נוהג כמה פעמים. אני חייבת להודות שעד שלא ראינו את פיטר נוהג, חשבתי שאולי אין לו בכלל רישיון כי אוליביה באמת הייתה הנהגת שלו ושל וולטר.
אני חושבת שפיטר נוהג ברכב הישן של וולטר. אולי הוא לא מתפקד כמו שצריך ומוניות זה יקר בבוסטון או משהו:-P:
צריך להביא לאוליביה איזה מיניוואן שהיא תתחיל לעשות סיורים מודרכים בתשלום:-D
בכל מקרה, החבורה מגיעה לבית החולים, ופה וולטר כמעט הרג אותי מצחוק. ברוילס שואל את וולטר אם יש לו מסקנות לגבי הילד, וולטר אומר שהוא צריך משטח מסתובב ואז ברוילס חושב שזה סוג של ציוד ו-וולטר אומר שזה נגן תקליטים. המאה ה-20 התקשרה (בטלפון ציבורי כמובן), היא רוצה את הנגן תקליטים בחזרה. בכל מקרה, התגובה של ברוילס היא כזו פרייסלס.
חחח אני אוהבת שברוילס כבר לא מתרגש מכל השטויות שיוצאות לוולטר מהפה. בהתחלה הוא היה מתרגז, עכשיו הוא כל הזמן עם פרצוף של 'מה ש'תגיד בן אדם' :-D
בינתיים במכבסה בסאמרוויל, גבר על כיסא גלגלים פונה אל אישה מקועקעת ומתחיל לדבר איתה. אף פעם לא הבנתי מה הקטע בלפתוח שיחת חולין עם בן אדם זר, אבל זו רק אני כנראה.
זה משהו מאוד אמריקאי של לספר לך את כל סיפור חייהם כולל כל הדרמות המשפחתיות שלהם אחרי היכרות של 5 ד'.
בכל מקרה, כשהיא באה לצאת משם הוא מבקש ממנה עזרה ואז מתגלה (הפתעה!) שהוא לא נכה בכלל והוא "האמן". את הטוויסט הזה יכולתי להרגיש מהרגע שהוא ביקש עזרה להיכנס לרכב.
חח היה לו פרצוף של נוכל. אני חושבת שהשחקן הזה שיחק איזה פשוע בסדרה אחרת כי הפרצוף שלו ממש מוכר לי. תכף אלך לגגל אותו לראות מאיפה הוא מוכר לי.
בינתיים החבורה בבית החולים מנסים לתקשר עם הילד. וולטר זורק הערה שהאוכל בבית החולים לא טעים ומזכיר את סיינט קלייר, הרופאה שואלת אם הוא היה חלק מהצוות הרפואי, וולטר אומר שהיה מטופל שם ופיטר נראה לי חצי מובך חצי מנסה לגונן על וולטר מנסה לגרום לרופאה להתעלם מהסיפור הזה.
אני לא יודעת אם זו הייתה בהכרח מבוכה של פיטר, אלא יותר כמו בקטע שוולטר הרגע נזף ברופאה הזאת שהיא לא יודעת מה היא עושה (עם מיכל החמצן) ובייסקלי אמר לה שאם אין לה IQ גבוה יותר משלו שתסתום. אז הידיעה שהוא היה חולה נפש במוסד פסיכיאטרי די מבטל את האמינות שלו מבחינתה, לכן אי אפשר לתת לאנשים שלא מכירים אותו ואת ההיסטוריה שלו פשוט להניח שהוא חולה נפש.
אוליביה מקבלת שיחת טלפון נוספת בקשר לקורבן של "האמן" והילד מצליח להבין מה היא אומרת ואז רושם לה על פנקס (הפוך!) את השם סאם גילמור. שמסתבר שזהו שמה של הקורבן עם הקעקועים שראינו ממקודם. אז בסופו של דבר היה קשר בין שני המקרים, לא שזה מפתיע אותי ממש.
חח הכל קשור!!
וולטר העלה השערה שאולי הילד הוא לא באמת ילד אבל לא קיבלנו אישור או הפרכה עד סוף הפרק, אני מניחה שהם השאירו את זה לצופים שיחליטו בעצמם מה הם חושבים.
דווקא בסוף הפרק כשעשו קלואזאפים על הילד הוא באמת היה נראה לי די מבוגר, לעומת בתחילת הפרק שהוא ממש היה נראה ילד.
אבל בתאכלס אכן לקחו ילד לשחק אותו. בדקתי עכשיו והשחקן ששיחק אותו נולד ב-98 כלומר הוא אכן היה בן 10 כשצילמו את הפרק (אולי 9 אם נניח שצילמו הכי הרבה שנה לפני).
וולטר: חדשות טובות, מצאתי את המשטח המסתובב שלי, אתה לא צריך לקנות לי אחד נוסף, הוא היה מתחת לכיור בשירותים, אז מובן מאליו כשישבתי על האסלה... :-D:-D המבטים והאי נוחות של אוליביה ופיטר בזמן שהוא דיבר ואז פיטר שמיד קטע את וולטר היו פרייסלס. TMI וולטר.
חח הכי ציפיתי מברוילס שיגיד לו "בכלל לא תיכננתי לקנות לך אחד" :-D
"האמן" מסתובב ברחוב שוב (החלים מהר) ומוצא אישה עם הכלב שלה, poor thing. שניהם.
לפחות הוא לא הרג את הכלב. פסיכופת עם מצפון:-]
אוליביה ו-M&M :-]
פויה M&M רק סקיטלס|מאוהב| אבל זה היה כזה חמוד שהילד האכיל אותה|לב|
לבית החולים מגיע "עובד שירותי הרווחה" בשם אליוט מייקלס. הוא מדבר עם אוליביה לגבי העברת הילד למתקן שיתאים לו והילד מתחיל להילחץ. אחרי שהוא יוצא מהחדר אליוט מנהל שיחת טלפון חשודה כי כמובן הוא לא משירותי הרווחה.
הצחיק/הטריד אותי שהילד נלחץ והמדדים שלו התחילו לעלות ואז אוליביה ואחות רצות לחדר והאחות באה לקרוא לרופא ואוליביה מחזיקה לילד את היד ואומרת לו "אתה בסדר" והוא נרגע קצת ואז האחות שואלת את אוליביה אם לקרוא לרופא. כאילו מה לעזאזל? את הפאקינג אחות. את אמורה לדעת! ומה את בכלל שואלת את אוליביה האם לקרוא לרופא? אין לה הסמכה רפואית. אין לה שום דרך לדעת אם הילד באמת בסדר או לא. זה היה כל כך חסר אחריות מצידה|פנים|
אוליביה הולכת לדבר עם משפחת בישופ. וולטר בא לעשות אמבטיה, פיטר מוציא אותו משם די בכוח, ואז וולטר שואל למה פיטר לא אמר לו שאוליביה שם (כשהוא אכן עדכן אותו שאוליביה רוצה לדבר איתו), אוי וולטר :-D
אוי צחקתי בקול בסצינה הזאת:-D
וולטר משווה את הילד לכריש |לויתן| (זה האייקון הכי קרוב לכריש שמצאתי).
חח אני מניחה שהוא היה יכולה להשוות אותו לדברים גרועים יותר:-D
בהמשך השיחה הזו וולטר גם אומר את המילים הבאות שגרמו לי קצת להלם: (לפיטר) אל תתחסד, אני בטוח שהסוכנת דאנהם יודעת כיצד נראה איבר מין 8-*והמבטים של אוליביה ופיטר :-D
אומייגאד הוולטר הזה הוא פרייסלס:-D:-D
החבורה מגיעה למסקנה שכדאי לנסות לקרוא את המחשבות של הילד, אוליביה לוקחת אותו מבית החולים
והיא נתנה לו את החולצה של האוניברסיטה שלה|לב|
וולטר מוציא את המכשיר שהוא השתמש בו כשהוא קדח לבחור המסכן ההוא חורים בראש. אוליביה ופיטר כמובן מתנגדים, וולטר שואל: אתם חושבים שהוא יתנגד? אני מניח שאוכל לשנות את המכשיר. ופיטר אומר: לא יכולת להזכיר את זה בפני הבחור האחרון? וולטר הורג אותי מצחוק בפרק הזה באמת :-D
חח וול, וולטר אכן אמר שהוא אוהב לחתוך דברים אז למה שהוא יטרח למצוא דרכים נחמדות יותר לעשות דברים כשאפשר לקדוח במוחות של אנשים:-D
וולטר משנה את המכשיר, הוא מפעיל מוזיקה ומתחיל לראות, לפיטר כבר מתחיל להימאס ממש. אבל הוא שינה את המכשיר ועל הדרך גרם לילד לחייך קצת.
זה היה ממש חמוד. ויצירתי|לב|
הדם מתחת לציפורני הקורבן השני הוא לא של הרוצח אלא של פרה. במילותיה של אוליביה: קיווינו שהדם תחת ציפורני הקורבן השני יתאים לזה של הרוצח. פיטר: אבל לא? אוליביה: אלא אם ג'ין היא הרוצחת. :-D
ג'ין הזאת תמיד נראתה לי מפוקפקת:-D
חוץ מהדם יש גם שרידי פלסטיק מה שמוביל את פיטר למחשבה שמדובר במפעל לאריזת בשר. למה? כי הוא עובד במפעל כזה. מי ידע?
חחחח פיטר הזה הוא jack of all trades
הילד מתחיל לסבול מקור, פיטר חושב שזה קורה בגלל שהם הפעילו את המכשיר אבל מסתבר שהוא פשוט מרגיש שאוליביה קר, הוא מחובר אליה רגשית. אוליביה מגלה שהרוצח עובד במפעל לאריזת בשר. בינתיים הוא מוצא את הקורבן הבא שלו.
בזמן שפיטר ואוליביה מדברים על מצבו של הילד, וולטר מבין למה לילד היה קר. בזכות זה אוליביה מצליחה לשכנע אותו לעזור לה למצוא את הרוצח. כי כל מה שהוא רצה זה לא לעזוב את אוליביה :-]
אלו היו סצינות ממש יפות|לב| איך שהראו אותו רועד מקור וגם אוליביה קופאת לה שם. אם כי בתור אחת שגדלה בבוסטון אני קצת מאוכזבת ממנה שהיא לא מסוגלת להתמודד עם קור של מקררים:-D
רייצ'ל רוצה לעבור לבוסטון, אני מניחה שכבר לא נעים לה לגור אצל אוליביה. נראה שאוליביה דווקא אוהבת את זה.
אם זה אומר שרייצ'ל ואלה ישארו בקרבת מקום אני בעד. אני מאוד אוהבת את הסצינות שלהן ביחד|לב|
אלה בת 4? הייתי בטוחה שהיא גדולה יותר 8-*
האמת היא שהיא דווקא לא נראית לי הרבה יותר מ-4|תוהה|

It's Always Sunny

Well-known member
חח זה מזכיר לי את הבן של בת דודה שלי שגם היה מעיר אותי ככה כל פעם שהייתי ישנה אצלהם והוא תמיד היה אומר לי שההורים שלו לא מרשים לו להעיר אותם מוקדם

:-D:-D:-D

אני חושבת שפיטר נוהג ברכב הישן של וולטר. אולי הוא לא מתפקד כמו שצריך ומוניות זה יקר בבוסטון או משהו:-P:
צריך להביא לאוליביה איזה מיניוואן שהיא תתחיל לעשות סיורים מודרכים בתשלום:-D
זה תמיד מצחיק אותי איך ברוילס אומר לה להביא את הבישופים כאילו היא ליטרלי צריכה לבוא אליהם לחדר מלון ולהסיע איתם. אבל זה בטח חוסך בחנייה.

זה משהו מאוד אמריקאי של לספר לך את כל סיפור חייהם כולל כל הדרמות המשפחתיות שלהם אחרי היכרות של 5 ד'.
אמיתי?

אני לא יודעת אם זו הייתה בהכרח מבוכה של פיטר, אלא יותר כמו בקטע שוולטר הרגע נזף ברופאה הזאת שהיא לא יודעת מה היא עושה (עם מיכל החמצן) ובייסקלי אמר לה שאם אין לה IQ גבוה יותר משלו שתסתום. אז הידיעה שהוא היה חולה נפש במוסד פסיכיאטרי די מבטל את האמינות שלו מבחינתה, לכן אי אפשר לתת לאנשים שלא מכירים אותו ואת ההיסטוריה שלו פשוט להניח שהוא חולה נפש.
אוקיי, נשמע הגיוני :-):

דווקא בסוף הפרק כשעשו קלואזאפים על הילד הוא באמת היה נראה לי די מבוגר, לעומת בתחילת הפרק שהוא ממש היה נראה ילד.
אבל בתאכלס אכן לקחו ילד לשחק אותו. בדקתי עכשיו והשחקן ששיחק אותו נולד ב-98 כלומר הוא אכן היה בן 10 כשצילמו את הפרק (אולי 9 אם נניח שצילמו הכי הרבה שנה לפני).
היי, זו שנת הלידה שלי :-] הוא בטח נראה מבוגר בגלל הקרחת/איפור לא?

הצחיק/הטריד אותי שהילד נלחץ והמדדים שלו התחילו לעלות ואז אוליביה ואחות רצות לחדר והאחות באה לקרוא לרופא ואוליביה מחזיקה לילד את היד ואומרת לו "אתה בסדר" והוא נרגע קצת ואז האחות שואלת את אוליביה אם לקרוא לרופא. כאילו מה לעזאזל? את הפאקינג אחות. את אמורה לדעת! ומה את בכלל שואלת את אוליביה האם לקרוא לרופא? אין לה הסמכה רפואית. אין לה שום דרך לדעת אם הילד באמת בסדר או לא. זה היה כל כך חסר אחריות מצידה|פנים|
מסכימה חחח

וולטר משנה את המכשיר, הוא מפעיל מוזיקה ומתחיל לראות לרקוד, לפיטר כבר מתחיל להימאס ממש. אבל הוא שינה את המכשיר ועל הדרך גרם לילד לחייך קצת.
זה היה ממש חמוד. ויצירתי|לב|
זה היה חמוד במיוחד שבהתחלה כולם חשבו שהוא שוב פעם עושה דברים שטיפוסיים לוולטר כמו לדבר על אוכל או על הנגן תקליטים.

אם כי בתור אחת שגדלה בבוסטון אני קצת מאוכזבת ממנה שהיא לא מסוגלת להתמודד עם קור של מקררים:-D
אבל חשבתי שאוליביה גדלה בפלורידה ושם אמור להיות חם, לא?

האמת היא שהיא דווקא לא נראית לי הרבה יותר מ-4|תוהה|
:-D נו בסדר, כבר כמה שנים טובות שלא הכרתי ילדים בני 4

נערך לאחרונה ב:
למעלה