בינג' פרינג' - עונה 1 (שרשור מקורי)

Lhuna3

Well-known member
זה נשמע כמו משהו שידרוש עבודה ממני.
אבל אני מוכן לאתגר אם בא לכן
אישית אני אשמח אם בא לך לעשות את זה.
אם זה יותר מידי עבודה אז תגיד ואני אעביר את ההודעות שלי ידנית לשרשורים חדשים (כלומר אעתיק אותן לשם ואמחוק מכאן).

It's Always Sunny

Well-known member
  • מתחילים את הפרק עם וולטר מסמם זחלים עם LSD. ואז אסטריד מגיעה ומעדכנת את כולם שאוליביה נחטפה.
  • משם ממשיכים לאוליביה, היא נמצאת בחדר חשוך, יש סביבה מספר אנשים ואחד מהם עם מסכה. בהתחלה ראיתי את המסכה ונבהלתי כי חשבתי שאלה פנים אמיתיות ואז קלטתי שזו מסכה. גם חשבתי שזה ג'ונס ואז נחשפו הפנים של מיטשל.
  • אוליביה המסכנה עוברת עינויים ;-(
  • היא מוכיחה שוב שהיא חכמה כי היא מבקשת מים ואז את האפשרות לקום ולשתות בישיבה. כי בנינו מי נותן לבן אדם אחר לשתות מים בשכיבה? וחוץ מזה, זה כישלון שלהם שהם לא קלטו שהכוס מזכוכית. אוליביה שוב מוכיחה שהיא badass כשהיא נלחמת ומחלצת את עצמה. הייתי בטוחה שהעלילה הזו תימשך כל הפרק כי זה מה שסדרות בדרך כלל עושות.
  • היא לוקחת דגימות חשודות ומפתח לרכב ואקדח. וואלה, אם הייתי במקומה, הייתי פשוט בורחת מבלי להסתכל אחורה.
  • אוליביה מוצאת את האוטו של המפתח שהיא לקחה, יוצרת קשר עם ברוילס ונתקלת בניידות (נראה לי?), בקיצור יורים בה :-[ (במה אגב? ראיתי את הסצנה הזו שוב ונראה שזה אקדח אבל מן הסתם לא אקדח עם כדורים) הייתי בטוחה ששוב פשוט חטפו אותה אבל מסתבר שהיא מתעוררת בבית חולים, אזוקה.
  • ואז מגיע הקטע שהכי הכעיס אותי. סנפורד האריס מדבר עם אוליביה? מי זה סנפורד האריס? מסתבר שזה הבחור שאוליביה הרשיעה עם 3 עבירות מין והוא יצא לחופשי והוא הולך לנהל את החטיבה של ברוילס ואוליביה. כל כך כעסתי לשמוע על זה שהוא הולך להידחף לאוליביה בחיים ולמרר אותם, מזל שיש את ברוילס שנותן לה גב. אני מניחה שגם ברוילס לא שמח לשמוע על זה חקירות פנים רצו שהאריס יבצע ביקורת על הסניף שלו.
  • הערה קטנה: צ'ארלי הוא הסגן של ברוילס, אז אני מניחה שהוא ברמה גבוהה יותר מאוליביה.
  • אנחנו מכירים הפרק את אחות של אוליביה (ואחיינית), רייצ'ל. היא נראתה לי קצת חשודה כשאוליביה שאלה אותה אם הכל בסדר, אבל אולי אני חושבת על זה יותר מדי. ובזמן המסך הקצר שלהן ביחד אהבתי את אהבה שלהן אחת לשנייה, כל כך חמודות |מאוהב|
  • וולטר הפרק: פיטר מאוד דאג לך [לאוליביה] וולטר, אתה רוצה אולי לגלות את כל הסודות של פיטר חחח?
  • מיטשל מומנה על החטיפה של אוליביה. במקרה הזה הוא הבן אדם הכי גרוע לחקור את החטיפה, עדיף כבר שאוליביה תחקור את החטיפה של עצמה.
  • בעלילה אחרת, פרופסור קינברג מרצה מול כיתה, שותה מים ומתעלף. אה, וגם יוצא לו משהו מוזר מהפה. בסופו של דבר הוא מת.
  • בהתחלה לא הבנתי מה הקשר עכשיו כשהביאו את המקרה הזה, אבל אז גילינו שיש קשר בין החוטפים של אוליביה לבין מי שהרעיל את פרופסור קינברג. אוליביה לא יכולה לחקור את זה כי זה קשור לחקירה שלה וברוילס ברגע מקסים פשוט מגבה אותה :-]
  • פרופסור נוסף בשם ראסל סיימון גם הוא כמו קינברג מומחה לחקר מגיפות. מה שאומר שמישהו רוצה להפיץ מגיפה :-( (חשבתי עכשיו שכל מגפה מזכירה לי את הקורונה). אוליביה רוצה להגן עליו אבל הבעיה היא שמיטשל קיים. מיטשל מצליח להגיע אליו ולהרוג אותו בתחנה.
  • אוליביה מגלה במקרה שמיטשל חטף אותה, בזכות well, הנעליים שלו. מזל שהוא עצלן. היא הולכת לצ'ארלי ומספרת לו על זה, צ'ארלי כמובן מוכן לעזור. זה מה שאני אוהבת אצל צ'ארלי. את הנאמנות שלו לאוליביה.
  • אחרי שאוליביה עושה את הקישור בין מיטשל לחקירות, היא הולכת לבית של מיטשל ונתקלת בסמנת'ה. וכאן מתחיל סאשן מותח שבו פיטר מצותת לבני הזוג לוב ובמקביל מיטשל אומר לסאם להרוג את אוליביה. לרגע פחדתי בשביל אוליביה אבל פיטר התקשר אליה והזהיר אותה, אמר לה לברוח. אוליביה בהיותה אוליביה לא בורחת אלא מכוונת נשק על סאם. הן מתחילות ללכת מכות ואז שתיהן יורות, סאם מחטיאה ואוליביה קולעת בול במצח. אוליביה כרגע רצחה את סמנת'ה. וואו.
  • בחדר החקירות אוליביה מראה למיטשל תמונה של סאם ואומרת לו שהיא הרגה אותה. אני לא בטוחה שזה היה מהלך חכם. מיטשל אומר שהם התכוונו לשחרר אותה וניסו להגן עליה. מעניין.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
ואז מגיע הקטע שהכי הכעיס אותי. סנפורד האריס מדבר עם אוליביה? מי זה סנפורד האריס? מסתבר שזה הבחור שאוליביה הרשיע עם 3 עבירות מין והוא יצא לחופשי והוא הולך לנהל את החטיבה של ברוילס ואוליביה. כל כך כעסתי לשמוע על זה שהוא הולך להידחף לאוליביה בחיים ולמרר אותם, מזל שיש את ברוילס שנותן לה גב. אני מניחה שגם ברוילס לא שמח לשמוע על חקירות פנים שרצו שהאריס יבצע ביקורת על הסניף של ברוילס.
יואו זה מעצבן ברמות!
בעלילה אחרת, פרופסור קינברג מרצה מול כיתה, שותה מים ומתעלף. אה, וגם יוצא לו משהו מוזר מהפה. בסופו של דבר הוא מת.
אוף איך אני שונאת יצורים דוחים שיוצאים לאנשים מהפה!!
איך את עם כל הגועל? את גם מסתירה את היד עם המסך או מעבירה מהר את הקטעים הדוחים, או שאין לך בעיה עם זה?
אוליביה מגלה במקרה שמיטשל חטף אותה, בזכות well, הנעליים שלו. מזל שהוא עצלן.
חחח אני האמת חשבתי שזה קצת קלוש, כי זה נראו לי נעלי גברים די סטנדרטיות שיש עוד מלא גברים שנועלים אותן. נגיד אם היה עליהן איזה כתם ספציפי או משהו זה היה הגיוני לי יותר.
אוליביה לא יכולה לחקור את זה כי זה קשור לחקירה שלה וברוילס ברגע מקסים פשוט מגבה אותה :-]
צ'ארלי כמובן מוכן לעזור. זה מה שאני אוהבת אצל צ'ארלי. את הנאמנות שלו לאוליביה.
|מאוהב| כן, אנחנו אוהבים את כל מי שתומך באוליביה |לב|

It's Always Sunny

Well-known member
אוף איך אני שונאת יצורים דוחים שיוצאים לאנשים מהפה!!
איך את עם כל הגועל? את גם מסתירה את היד עם המסך או מעבירה מהר את הקטעים הדוחים, או שאין לך בעיה עם זה?
יחסית בסדר, לא כל כך נורא עבורי.

חחח אני האמת חשבתי שזה קצת קלוש, כי זה נראו לי נעלי גברים די סטנדרטיות שיש עוד מלא גברים שנועלים אותן. נגיד אם היה עליהן איזה כתם ספציפי או משהו זה היה הגיוני לי יותר.
אני חושבת שהם רצו להראות שעם כמה שהוא נזהר בסוף משהו קטן הפיל אותו אבל כן יש הגיון במה שרשמת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אישית אני אשמח אם בא לך לעשות את זה.
אם זה יותר מידי עבודה אז תגיד ואני אעביר את ההודעות שלי ידנית לשרשורים חדשים (כלומר אעתיק אותן לשם ואמחוק מכאן).
אוקי, פיצלתי לפי עונות.
ניסיתי לעבור כמה שיותר במדיוק, אני מקווה שהכל הועבר נכון.
יכול להיות שפה ושם הייתה איזו הודעה שמישהו בה הגיב גם על עונה 1 וגם על עונה 3 במקביל אבל דברים שהם לא ספוילרים ולכן חשבתי שהם שייכים לעונה 1.

בכל מקרה, לונה, זה גם אומר שתצטרכי לפתוח שרשור חדש כשתעברי לעונה 4

It's Always Sunny

Well-known member
אוקי, פיצלתי לפי עונות.
ניסיתי לעבור כמה שיותר במדיוק, אני מקווה שהכל הועבר נכון.
יכול להיות שפה ושם הייתה איזו הודעה שמישהו בה הגיב גם על עונה 1 וגם על עונה 3 במקביל אבל דברים שהם לא ספוילרים ולכן חשבתי שהם שייכים לעונה 1.

בכל מקרה, לונה, זה גם אומר שתצטרכי לפתוח שרשור חדש כשתעברי לעונה 4
תודה :) אבל מה עם עונה 2?

LeAnnDyIan

Well-known member
זה בדיוק הקטע, שכן היה עליהן כתם לבן (נראה כאילו טיפה של אקונומיקה נפלה לו עליהן וזה השאיר כתם על הנעל השחורה שלו)

354DD389-53B2-419F-816D-82EA25B05FF9.jpeg
A64174F0-3982-44E8-BBE2-6FFDB85DFCB1.jpeg

LeAnnDylan

Well-known member
מתחילים את הפרק עם וולטר מסמם זחלים עם LSD.
חח אוי וולטר.
הצחיק אותי שפיטר עושה לו כזה "היי וולטר, נחש מה קרה עכשיו?" ואז הוא אומר "הגילוי שאבא שלי נותן סמים לחרקים איכשהו הפך לרגע שיגרתי בחיים שלי" והתגובה של וולטר? "זה נפלא, לא כן?" :-D:-D
ואז אסטריד מגיעה ומעדכנת את כולם שאוליביה נחטפה.
רק עכשיו החבר'ה שלנו מגלים שאוליביה נעלמה? חטפו אותה בלילה לפני, למה ברוילס לא חשב שזה רלוונטי להודיע להם?
משם ממשיכים לאוליביה, היא נמצאת בחדר חשוך, יש סביבה מספר אנשים ואחד מהם עם מסכה. בהתחלה ראיתי את המסכה ונבהלתי כי חשבתי שאלה פנים אמיתיות ואז קלטתי שזו מסכה. גם חשבתי שזה ג'ונס ואז נחשפו הפנים של מיטשל.
חח מיטשל עם המסכת שמעון פרס שלו:-D
הצחיק אותי שהוא אומר לאוליביה "זה לא ייקח הרבה זמן" והיא, כולה קשורה וחבולה על השולחן מצליחה לשמור על חוש ההומור שלה ועונה לו "אני בטוחה שאתה אומרת את זה לכל הבנות" :-D
אוליביה המסכנה עוברת עינויים ;-(
די כבר שיפסיקו להתעלל לי בה😭😭
אחד החסרונות הבולטים בצפייה חוזרת זה שאני צריכה לצפות בסצינות ההתעללויות האלה שוב ושוב;-(
היא מוכיחה שוב שהיא חכמה כי היא מבקשת מים ואז את האפשרות לקום ולשתות בישיבה. כי בנינו מי נותן לבן אדם אחר לשתות מים בשכיבה? וחוץ מזה, זה כישלון שלהם שהם לא קלטו שהכוס מזכוכית. אוליביה שוב מוכיחה שהיא badass כשהיא נלחמת ומחלצת את עצמה. הייתי בטוחה שהעלילה הזו תימשך כל הפרק כי זה מה שסדרות בדרך כלל עושות.
אני לא יודעת אם במקרה הזה היא כזאת חכמה כמו שהם ממש טיפשים|פנים|
אבל היא בהחלט רבת תושייה כפרעליה|לב| ואגב, כנראה שההתעללות שלו לא הייתה כזאת חמורה אם בשניה היא הצליחה להתאושש, להשתחרר מהשולחן ולנטרל 2 אנשים...
או שהיא באמת כזאת באדאסית|כתר|
היא לוקחת דגימות חשודות ומפתח לרכב ואקדח. וואלה, אם הייתי במקומה, הייתי פשוט בורחת מבלי להסתכל אחורה.
חח תאכלס גם אני. אם לא הייתי משתינה על עצמי מפחד קודם😳;-#😂
אגב הצחיק אותי שכשהיא התקשרה לפיטר ואמרה לו "תפגוש אותי בנקודה בלה בלה ותביא את אבא שלך" ופיטר בתגובה "אני חייב?" :-D
אוליביה מוצאת את האוטו של המפתח שהיא לקחה, יוצרת קשר עם ברוילס ונתקלת בניידות (נראה לי?), בקיצור יורים בה :-[ (במה אגב? ראיתי את הסצנה הזו שוב ונראה שזה אקדח אבל מן הסתם לא אקדח עם כדורים)
זה רובה של חיצי הרדמה. כמו שירו בה בהתחלה. כי לא ניסו להרוג אותה אלא רק לנטרל אותה.
הייתי בטוחה ששוב פשוט חטפו אותה אבל מסתבר שהיא מתעוררת בבית חולים, אזוקה.
אז מי אלה בעצם האנשים שירו בה שוב? אותם אנשים ממקודם והם השאירו אותה פשוט שוכבת שם כדי שיוכלו לרוקן את המחסן?|תוהה|
ואז מגיע הקטע שהכי הכעיס אותי. סנפורד האריס מדבר עם אוליביה? מי זה סנפורד האריס? מסתבר שזה הבחור שאוליביה הרשיעה עם 3 עבירות מין והוא יצא לחופשי והוא הולך לנהל את החטיבה של ברוילס ואוליביה. כל כך כעסתי לשמוע על זה שהוא הולך להידחף לאוליביה בחיים ולמרר אותם, מזל שיש את ברוילס שנותן לה גב. אני מניחה שגם ברוילס לא שמח לשמוע על זה חקירות פנים רצו שהאריס יבצע ביקורת על הסניף שלו.
אויש איזה יצור נאלח הוא. ואיך הוא אומר לה בזחיחות מגעילה כזאת בבית חולים שהפכו את גזר הדין שלו. איכס.
מה שכן, באמת כל הכבוד לברוילס שאם את זוכרת שבפרקים הראשונים הוא היה קצת מרשע לאוליביה כי היא הרשיעה את האריס הזה שברוילס החשיב לחבר. אבל עכשיו הוא עושה את הדבר הנכון, אפילו שמדובר בחבר שלו (האם הם עדין חברים?) ומגבה את אוליביה. כפרעליו|לב|
הערה קטנה: צ'ארלי הוא הסגן של ברוילס, אז אני מניחה שהוא ברמה גבוהה יותר מאוליביה.
ברוילס אמר להם שמהרגע הזה צ'ארלי הוא הסגן שלו. כלומר, הוא מינה אותו באותו הרגע רק כדי שיפקח על החקירה. אבל גם קחי בחשבון שצוות פרינג' הוא צוות טרי, אז אין לו יותר מידי שרשרת פיקוד. יש את ברוילס ויש את כל השאר שפקודים תחתיו.
אבל צ'ארלי אכן נמצא יותר שנים מאוליביה ב-FBI, אז הגיוני שהוא בדרג מעליה באופן כללי.
אנחנו מכירים הפרק את אחות של אוליביה (ואחיינית), רייצ'ל. היא נראתה לי קצת חשודה כשאוליביה שאלה אותה אם הכל בסדר, אבל אולי אני חושבת על זה יותר מדי. ובזמן המסך הקצר שלהן ביחד אהבתי את אהבה שלהן אחת לשנייה, כל כך חמודות |מאוהב|
הן באמת חמודות ביחד|לב| ואני אוהבת את הצד הרך שזה מוציא מאוליביה. ואיזה חמודה היא הייתה בסוף הפרק שהיא נרדמה עם אלה על הספה😭:love:
וולטר הפרק: פיטר מאוד דאג לך [לאוליביה]
חח זה היה חמוד. וגם זה שבסוף הוא אומר לאוליביה "גם אני דאגתי לך. אבל פיטר יותר" :-D
מיטשל מומנה על החטיפה של אוליביה. במקרה הזה הוא הבן אדם הכי גרוע לחקור את החטיפה, עדיף כבר שאוליביה תחקור את החטיפה של עצמה.
ברור שעדיף שאוליביה תחקור הכל, אבל כנראה שגם לאוב נמצא בדרגה גבוהה יותר ממנה.
בעלילה אחרת, פרופסור קינברג מרצה מול כיתה, שותה מים ומתעלף. אה, וגם יוצא לו משהו מוזר מהפה. בסופו של דבר הוא מת.
זוכרת שאמרתי לך שהיו 2 דברים ממש דוחים מבחינתי ברמה של פרק הפתיחה? אז זה אחד מהם.
אחרי הפעם הראשונה שצפיתי בזה והחלטתי שזה הספיק לי, בכל פעם שאני צופה בפרק הזה שוב אני מכסה את המסך בחלק שרואים את הגועל הזה יוצא לו מהפה8-{8-{
מה שכן, הצחיק אותי ממש איך שהם כולם שם מנסים לתפוס את הייצור הזה ו-וולטר עומד שם מסתכל על המסך ומתלהב מכל המחלות שיש שם כמו איזה ילד קטן בחנות ממתקים:-D:-D
בהתחלה לא הבנתי מה הקשר עכשיו כשהביאו את המקרה הזה, אבל אז גילינו שיש קשר בין החוטפים של אוליביה לבין מי שהרעיל את פרופסור קינברג. אוליביה לא יכולה לחקור את זה כי זה קשור לחקירה שלה וברוילס ברגע מקסים פשוט מגבה אותה :-]
באמת חשבתי לעצמי בהתחלה לא רק מה קשור המקרה הזה באמצע המתח אבל גם מה אתם מביאים מקרה דוחה כזה?!
אבל ברוילס באמת היה חמוד וגם אוליביה חמודה שכשהאריס שאל אותה אם ברוילס אישר לה להביא את סיימון כדי לאבטח אותו והיא אמרה שלא|לב|
פרופסור נוסף בשם ראסל סיימון גם הוא כמו קינברג מומחה לחקר מגיפות. מה שאומר שמישהו רוצה להפיץ מגיפה :-( (חשבתי עכשיו שכל מגפה מזכירה לי את הקורונה).
אויש באמת כל פעם שמדברים על מגיפה בסדרה כלשהי היום, הדבר הראשון שאני חושבת עליו זה בעע קורונה.
אוליביה רוצה להגן עליו אבל הבעיה היא שמיטשל קיים. מיטשל מצליח להגיע אליו ולהרוג אותו בתחנה.
אין שם מצלמות בחדר חקירות כדי שיבדקו אם מישהו נכנס אליו? נראה לי היה יכול לפטור הרבה בעיות. במיוחד כשבשלב הזה הם ידעו כבר שצריך לשתות את הגועל הזה.
אוליביה מגלה במקרה שמיטשל חטף אותה, בזכות well, הנעליים שלו. מזל שהוא עצלן. היא הולכת לצ'ארלי ומספרת לו על זה, צ'ארלי כמובן מוכן לעזור. זה מה שאני אוהבת אצל צ'ארלי. את הנאמנות שלו לאוליביה.
כפרה על צ'ארלי|לב| הוא באמת נסיך! אבל זה גם מעבר לנאמנות, הוא מאמין בה בעיניים עצומות מבלי לחשוב לרגע שהיא לא שפויה. אני אוהבת שהוא לא מבזבז זמן בלפקפק בה.
אחרי שאוליביה עושה את הקישור בין מיטשל לחקירות, היא הולכת לבית של מיטשל ונתקלת בסמנת'ה. וכאן מתחיל סאשן מותח שבו פיטר מצותת לבני הזוג לוב ובמקביל מיטשל אומר לסאם להרוג את אוליביה. לרגע פחדתי בשביל אוליביה אבל פיטר התקשר אליה והזהיר אותה, אמר לה לברוח. אוליביה בהיותה אוליביה לא בורחת אלא מכוונת נשק על סאם. הן מתחילות ללכת מכות ואז שתיהן יורות, סאם מחטיאה ואוליביה קולעת בול במצח. אוליביה כרגע רצחה את סמנת'ה. וואו.
אחד הדברים שהכי מציקים לי בסדרות זה איך תמיד שוטרים מצליחים ברגעי לחץ כאלה של מאבק או מרדף להצליח לירות לפושע פגיעה ישירה בין העיניים:-D
אבל איכשהו כשאוליביה עושה את זה זה לא מעצבן אותי:-D זה כי היא מלכה! ברור שהיא תצליח לפגוע לה בין העיניים! :-D
בחדר החקירות אוליביה מראה למיטשל תמונה של סאם ואומרת לו שהיא הרגה אותה. אני לא בטוחה שזה היה מהלך חכם. מיטשל אומר שהם התכוונו לשחרר אותה וניסו להגן עליה. מעניין.
גם אני לא חשבתי שזה היה חכם, אבל היי- זה עבד.

אומייגאד תפוז ליטרלי אמר לי שאני חופרת ואני צריכה לפצל את ההודעה הזאת ל-2
HOW RUDE!:-[

LeAnnDylan

Well-known member
המשך
אגב, מענין אותי אם האמנת למיטשל שהם חטפו את אוליביה כי הם ניסו לעזור/להציל אותה או אם את טים פיטר ואת חושבת שהוא סתם אמר את זה כדי לעצבן אותה אחרי שהיא אמרה לו שהרגה את אישתו?

אני חושבת שיש טיעונים לשני הצדדים - מצד אחד, הם באמת לא הרגו אותה, הם ירו בה בכוונה עם חיצי הרדמה. ובפעם השניה שוב לא הרגו אותה. אולי הם צריכים אותה למשהו? או צריכים ממנה משהו? האם שמנו לב אם הוציאו לה נוזל מעמוד השדרה או הכניסו לה נוזל לשם? (ראיתי את הפרק אתמול ולא שמתי לב|תוהה|)
ומצד שני, אם היא באמת הייתה חשובה והם ניסו להציל אותה, כמו שמיטשל טען - אז למה לו להגיד לסמנתה להרוג אותה? הרי הוא יכול לבקש ממנה לנטרל אותה נגיד כדי שלא תגלה מה שהיא יודעת, או חושבת שהיא יודעת.
מענין אותי מה את חשבת.

עוד כמה דברים קטנים ששיעשעו אותי:
פיטר נכנס למעבדה כשוולטר בודק את היצור הדוחה. ופיטר קצת נגעל שואל אותו "למה אתה לא פשוט הורג את זה?" וולטר בתגובה: "תמיד אפשר להרוג אותו בן, לא תמיד אפשר להחזיר לחיים" ואז אסטריד כזה "אתה בטח יכול" ואז הוא כזה כולו מבסוט עושה "זה נכון" :-D שכח לרגע שהוא ד"ר פרנקנשטיין:-D

או בזמן שהוא בודק את הדבר הדוחה הזה וולטר כזה "אתם יודעים מה בא לי עכשיו?"
אסטריד: "אל תגיד לי אוכל"
וולטר: "צ'יזסטייק!!"
אסטריד: "איך אתה יכול לחשוב על אוכל עכשיו?!"
פיטר: "נכון?! זה דוחה!!"
ואז שניה אחרי זה
פיטר: "ובכל זאת..."
אסטריד: "אתה גם רוצה אחד, נכון?"
פיטר *מחייך* : "אקסטרה גבינה"
אסטריד: "Like father like son"
פיטר: "Oh come on, don't say that" :-D:-D
סורי פיטר, אבל אתה בדיוק כמו וולטר:-D

עוד משהו זה כשאוליביה באה לתחקר את הסטודנטית הזאת שהייתה שם כשהפרופסר הראשון מת והיא כולה בוכה ומקשקשת על זה שזה מאוד קשה לראות דבר כזה ומה היא תעשה ובלה בלה ואוליביה בלי למצמץ על ההצגה המגוכחת הזאת קוטעת אותה וכזה "כמה זמן את שוכבת איתו?" :-D

אוי ובקטע בבית כשאוליביה מבשלת פסטה (האוכל האהוב עליי|מאוהב| שתבוא לבשל גם לי:love:) ורייצ'ל כזה "אוי, אני הייתי צריכה לבשל לך" ואוליביה כזה "אמממ טעמתי את האוכל שלך - לא תודה" :-D:-D

ואגב לא קשור אבל רציתי לציין שהיה לאוליביה ממש יפה החולצה החומה הזאת. היא תמיד לובשת לבן או שחור ופתאום החום הזה היה ממש יפה|לב|

ועוד קטע חמוד זה שכשהם במעבדה ומבינים שהחומר שאוליביה גנבה במבחנה זה אותו חומר שהשתמשו בו להרוג את קינגברג וסיימון ופיטר כזה "מה שאותי מענין לדעת זה מה הם רצו ממך" ואוליביה כזה "למי אכפת ממני, אני רוצה לדעת מי הבא בתור" ופיטר כזה "לי אכפת ממך!"|מאוהב||לב|

It's Always Sunny

Well-known member
רק עכשיו החבר'ה שלנו מגלים שאוליביה נעלמה? חטפו אותה בלילה לפני, למה ברוילס לא חשב שזה רלוונטי להודיע להם?
אולי הוא לא חשב עליהם?

חח מיטשל עם המסכת שמעון פרס שלו:-D
הצחיק אותי שהוא אומר לאוליביה "זה לא ייקח הרבה זמן" והיא, כולה קשורה וחבולה על השולחן מצליחה לשמור על חוש ההומור שלה ועונה לו "אני בטוחה שאתה אומרת את זה לכל הבנות" :-D
Oh Snap! לא מאמינה שפיספסתי את זה.

אויש איזה יצור נאלח הוא. ואיך הוא אומר לה בזחיחות מגעילה כזאת בבית חולים שהפכו את גזר הדין שלו. איכס.
מה שכן, באמת כל הכבוד לברוילס שאם את זוכרת שבפרקים הראשונים הוא היה קצת מרשע לאוליביה כי היא הרשיעה את האריס הזה שברוילס החשיב לחבר. אבל עכשיו הוא עושה את הדבר הנכון, אפילו שמדובר בחבר שלו (האם הם עדין חברים?) ומגבה את אוליביה. כפרעליו|לב|
מהרגע שקלטתי מי הוא, התחלתי להתעצבן.

ברוילס אמר להם שמהרגע הזה צ'ארלי הוא הסגן שלו. כלומר, הוא מינה אותו באותו הרגע רק כדי שיפקח על החקירה. אבל גם קחי בחשבון שצוות פרינג' הוא צוות טרי, אז אין לו יותר מידי שרשרת פיקוד. יש את ברוילס ויש את כל השאר שפקודים תחתיו.
אבל צ'ארלי אכן נמצא יותר שנים מאוליביה ב-FBI, אז הגיוני שהוא בדרג מעליה באופן כללי.
נשמע הגיוני.

חח זה היה חמוד. וגם זה שבסוף הוא אומר לאוליביה "גם אני דאגתי לך. אבל פיטר יותר" :-D
וולטר מגלה את כל הסודות של פיטר :-D

זוכרת שאמרתי לך שהיו 2 דברים ממש דוחים מבחינתי ברמה של פרק הפתיחה? אז זה אחד מהם.
אחרי הפעם הראשונה שצפיתי בזה והחלטתי שזה הספיק לי, בכל פעם שאני צופה בפרק הזה שוב אני מכסה את המסך בחלק שרואים את הגועל הזה יוצא לו מהפה8-{8-{
מה שכן, הצחיק אותי ממש איך שהם כולם שם מנסים לתפוס את הייצור הזה ו-וולטר עומד שם מסתכל על המסך ומתלהב מכל המחלות שיש שם כמו איזה ילד קטן בחנות ממתקים:-D:-D
דווקא היה סביר מבחינתי. אבל אהבתי שכולם רדפו אחרי היצור הזה ו-וולטר בסוף תפס אותו.

באמת חשבתי לעצמי בהתחלה לא רק מה קשור המקרה הזה באמצע המתח אבל גם מה אתם מביאים מקרה דוחה כזה?!
אבל ברוילס באמת היה חמוד וגם אוליביה חמודה שכשהאריס שאל אותה אם ברוילס אישר לה להביא את סיימון כדי לאבטח אותו והיא אמרה שלא|לב|
אני אוהבת איך היא מוכנה להגן עליו מבלי להסס, גם אם זה אומר שהאריס ישנא אותה יותר (לא שזה אפשרי לדעתי).

כפרה על צ'ארלי|לב| הוא באמת נסיך! אבל זה גם מעבר לנאמנות, הוא מאמין בה בעיניים עצומות מבלי לחשוב לרגע שהיא לא שפויה. אני אוהבת שהוא לא מבזבז זמן בלפקפק בה.
אני אוהבת את הקשר שלהם :)
אגב, מענין אותי אם האמנת למיטשל שהם חטפו את אוליביה כי הם ניסו לעזור/להציל אותה או אם את טים פיטר ואת חושבת שהוא סתם אמר את זה כדי לעצבן אותה אחרי שהיא אמרה לו שהרגה את אישתו?

אני חושבת שיש טיעונים לשני הצדדים - מצד אחד, הם באמת לא הרגו אותה, הם ירו בה בכוונה עם חיצי הרדמה. ובפעם השניה שוב לא הרגו אותה. אולי הם צריכים אותה למשהו? או צריכים ממנה משהו? האם שמנו לב אם הוציאו לה נוזל מעמוד השדרה או הכניסו לה נוזל לשם? (ראיתי את הפרק אתמול ולא שמתי לב|תוהה|)
ומצד שני, אם היא באמת הייתה חשובה והם ניסו להציל אותה, כמו שמיטשל טען - אז למה לו להגיד לסמנתה להרוג אותה? הרי הוא יכול לבקש ממנה לנטרל אותה נגיד כדי שלא תגלה מה שהיא יודעת, או חושבת שהיא יודעת.
מענין אותי מה את חשבת.
אני לא בטוחה עדיין, אני נוטה להאמין למיטשל יותר, הרגע שבן הוא צעק את זה שהם ניסו להגן עליה הרגש אמיתי. נראה לגבי זה בהמשך.

פיטר נכנס למעבדה כשוולטר בודק את היצור הדוחה. ופיטר קצת נגעל שואל אותו "למה אתה לא פשוט הורג את זה?" וולטר בתגובה: "תמיד אפשר להרוג אותו בן, לא תמיד אפשר להחזיר לחיים" ואז אסטריד כזה "אתה בטח יכול" ואז הוא כזה כולו מבסוט עושה "זה נכון" :-D שכח לרגע שהוא ד"ר פרנקנשטיין:-D

או בזמן שהוא בודק את הדבר הדוחה הזה וולטר כזה "אתם יודעים מה בא לי עכשיו?"
אסטריד: "אל תגיד לי אוכל"
וולטר: "צ'יזסטייק!!"
אסטריד: "איך אתה יכול לחשוב על אוכל עכשיו?!"
פיטר: "נכון?! זה דוחה!!"
ואז שניה אחרי זה
פיטר: "ובכל זאת..."
אסטריד: "אתה גם רוצה אחד, נכון?"
פיטר *מחייך* : "אקסטרה גבינה"
אסטריד: "Like father like son"
פיטר: "Oh come on, don't say that" :-D:-D
סורי פיטר, אבל אתה בדיוק כמו וולטר:-D
מעולה :)

עוד משהו זה כשאוליביה באה לתחקר את הסטודנטית הזאת שהייתה שם כשהפרופסר הראשון מת והיא כולה בוכה ומקשקשת על זה שזה מאוד קשה לראות דבר כזה ומה היא תעשה ובלה בלה ואוליביה בלי למצמץ על ההצגה המגוכחת הזאת קוטעת אותה וכזה "כמה זמן את שוכבת איתו?" :-D
ניחשתי את זה ברגע שהם אמרו שהוא מגיע הביתה מאוחר ושהיא נראתה מאוד עצובה. אבל אוליביה :-D

ועוד קטע חמוד זה שכשהם במעבדה ומבינים שהחומר שאוליביה גנבה במבחנה זה אותו חומר שהשתמשו בו להרוג את קינגברג וסיימון ופיטר כזה "מה שאותי מענין לדעת זה מה הם רצו ממך" ואוליביה כזה "למי אכפת ממני, אני רוצה לדעת מי הבא בתור" ופיטר כזה "לי אכפת ממך!"|מאוהב||לב|
אווו :-]

LeAnnDylan

Well-known member
עוד קצת תשובות לאור-
אז בדקתי כשיו ונראה לי שהמחלה הזו לא קיימת באמת.
חח תודה שבדקת|4U| זה באמת הציק לי שלא ידעתי אבל העצלנות מנעה ממני לבדוק בעצמי. אני פרדוקס מהלך|פנים|
כן, אבל הוא התנהג בצורה חשודה. הוא אמר שהוא לא מכיר את אמילי אבל שפת הגוף אמרה אחרת.
האמת שאת צודקת, הוא באמת התנהג בצורה חשודה.
אבל אני תמיד מנסה לחשוב איך אני אגיב אם איזה שוטר (או גרוע יותר- סוכן FBI) ידפוק לי בדלת וישאל אותי על איזה גופה שמצאו. כאילו גם אם אני לא מכירה את הבן אדם נראה לי שמהלחץ אני אדבר שטויות|פנים|
כל אלה שאלות נפלאות. אני מניחה שלעולם לא נדע. זה היה איום דבילי |שפם|
בהחלט דבילי|כן|
כן, אני מסכימה. אולסו, אני רוצה להוסיף שבזמן הפשיטה, הבחורה שטיפלה בקלייר ובאמילי הייתה שם, נראה לי ליד מחשב ואוליביה באה ואומרת לה: תתרחקי מזה בבקשה. גם כשהיא פוקדת על אנשים לעשות משהו, היא מבקשת יפה :-D
חחח אם לא הייתי יודעת יותר טוב, הייתי אומרת שאוליביה גדלה בדרום:-D

כפי שאת רואה, אנחנו מתעסקות בדברים החשובים :-D
חחח כן, ועוד יש לי את החוצפה להתלונן שאת מתעסקת בטפל:-D
וולטר |כתר| חוץ מהניסויים על פיטר.
ממ לא יודעת, נראה לי שזה בונה אישיות:-P:
אז יש לו טעם ייחודי באוכל כנראה ;-)
חחח, זו דרך אחת לתאר את הטעם הקולינרי של וולטר:-D
באסה :-/ זה מזכיר לי שזו בדיוק הסיבה שכריס מלוני עזב את SVU. חבל מאוד. את בטח יודעת שהיא שיחקה קורבן (השחקנית של רולינס) בפרק בעונה 7. אבל בחוק וסדר אוהבים באופן כללי למחזר שחקנים. וכן, אני הפסקתי בעונה 12 בגלל סטייבלר, אני לא מעריצה שרופה שלו אבל היה קשה לי לעשות את המעבר בין עונה 12 ל-13. אגב, כשאחי ואני עשינו צפייה חוזרת לפני שנה, החלטנו לתת צ'אנס לעונה 13, חשבנו שהיא בסדר, ראינו עד פרק 6 נראה לי ונטשנו בגלל סיבות טכניות |שפם|
חח כן, ידעתי שהיא שיחקה קורבן, ראיתי את הפרק הזה אחרי שראיתי את העונה הראשונה איתה (13) ואז כשהראו את הדמות שלה לא הבנתי למה אוליביה לא מזהה שזו רולינס:-D
האמת שאני לא הכי אהבתי את סטייבלר מהפרק שראיתי אז לא הכי הפריע לי שהוא עזב. הוא תמיד היה נראה לי אגרסיבי מידי בשביל המחלקה הזאת.
כשהייתי בת 8 בערך, הלכנו מהקייטנה לסופרלנד, זה היה כל שנה. הסייעת של הקייטנה ואני עלינו על רכבת הרים, לא יודעת למה. ואת מכירה שרכבות הרים מאטות לפני הנפילה, אז לא קלטנו על מה עלינו ואז הרכבת מתחילה להאט והגענו לשיפוע ונכנסנו ללחץ, התחלנו לצרוח מהפחד :-D והרי הנפילה מהירה יותר מהנסיעה לפני. ואז היה עוד קטע כזה, רק שהוא היה יותר גבוה :-0 וכשקלטנו שנצטרך לעשות את אותו הדבר רק יותר מפחיד :-D:-D היום אני יכולה לצחוק על זה, בזמנו זה היה ממש לא מצחיק. בגיל 13, הייתי בקייטנה אחרת והלכנו שוב לסופרלנד והמתנדבת שהייתה איתי ממש רצתה לעשות לי תיקון ועלינו והחוויה הייתה טובה.
אוי רכבות הרים זה סיוט. זה תמיד עושה לי בחילה. אבל אני לא זוכרת שבקייטנות היו מעלים אותנו עליהן|תוהה| מה שכן פעם אחת בת דודה שלי הכריחה אותי לעלות איתה על רכבת הרים. לא זוכרת אם זה היה בסופרלנד או בלונה פארק אבל אין לי מושג איך היא שיכנעה אותי. זה היה סיוטי והצטערתי על כל רגע שעליתי על זה. והיא עוד התעצבנה עליי שעצמתי עיניים כל הדרך. זה הייתה הדרך שלי לדמיין שזה לא קורה. נראה לי מפחיד יותר עם עיניים פקוחות.
אגב, חברה שלי בדיוק אמרה לי שיש לה כרטיסים חינם לדיסנילנד לשבוע הבא ושאלה אם אני רוצה לבוא איתה ואני מפחדת שהיא תרצה שאני אעלה איתה למתקנים של ילדים מעל גיל 3|קר|
אני הולכת לשבת במתקן של בת הים הקטנה כל היום נראה לי😅
חחחחח, אולי הקורנפלקס לא טעים לה אז היא צריכה לשתות וויסקי לפני.
אני לא שופטת. אני מעריכה.
במיוחד את הטעם שלה בוויסקי. גם אני אוהבת ג'וני ווקר|מאוהב| (למעשה זה היחיד שאני אוהבת).
כן, יש נהגים שקודם עוברים נתיב ואז מאותתים, לא יודעת אם הם עדיפים על פני נהגים שלא מאותתים בכלל.
לא נתקלתי בזה. אבל פה יש נהגים שמאותתים שנה ולא עוברים נתיב. גם אלה מעצבנים. כי תמיד כשאני רואה מישהו מאותת אני מאטה כדי לתת להם להשתלב אבל לפעמים הם סתם שוכחים לכבות את האיתות ואני נוסעת לאט בלי סיבה|חבול|
Good to know. אבל אני מרגישה שזה היה בא משום מקום, כי הם אפילו לא הכריזו בפני כולם על מערכת יחסים, שלא לדבר על לגור ביחד. [אוליביה וג'ון]
טוב, לא נתנו לנו יותר מידי רגעים שלהם ביחד (כששניהם בחיים) מהמעט שראו בתחילת הפיילוט היה נראה שטוב להם ביחד ושהם מאוהבים. ואוליביה בכל זאת טסה לצד השני של העולם כדי לנסות להציל אותו. עכשיו כשאנחנו מכירים את אוליביה קצת יותר טוב אנחנו מבינים שזה משהו שהיא תעשה עבור כמעט כל אחד, אבל בהתחלה זה עשה רושם שממש אכפת לה ממנו ויש לה רגשות עמוקים כלפיו, אז רציתי לדעת שגם הוא אהב אותה. בין אם הוא היה טוב או רע, זה עוד לא לגמרי ברור, אבל כן רציתי לדעת שהרגשות שלו כלפיה לא היו שקר מוחלט.

:-D:-D מה זה AAA?כאלה שמחלצים רכבים?
כן, שירות ביטוח לרכב כזה. לכולם יש כזה. אגב לא יודעת איך זה במדינות האחרות כאן, אבל בקליפוניה יש שירות כזה שאם את נתקעת עם הרכב שלך איפשהו, יש את הCHP שאפשר להתקשר אליהם והם יעזרו לך בחינם. אז אולי גם במסאצ'וסטס או איפה שזה לא היה יש להם שירות כזה. (אבל זה רק אם את נתקעת על כביש מהיר).
ואיך השוטרות בסדרות משטרה רצות עם עקבים?? דקים במיוחד!!
אולי זה תנאי קבלה למשטה 🤷‍♀️
איזה מעצבן :-/:-/ חבל שזה בעייתי ככה
באמת מציק. אבל בסדר, למדתי להסתדר. לפעמים אני פשוט מתחברת מהטלפון ועושה מירורינג לטלוויזיה. רוב הזמן זה עובד. אבל אז אני לא יכולה לשחק קנדי קראש תוך כדי:-P:

חחח, מה פתאום, נינה היא טלית שכולה תכלת :-D
נינה שלנו בהחלט צדיקה. מניחה תפילין 3 פעמים ביום, לא סתם.
אוליביה הייתה מהממת ככה. והנהג אגד זה :-D
אני לא כל כך זוכרת על איזה סצינה דיברנו אבל הגיוני שאוליביה הייתה מהממת:-D
אה בעצם אני כן זוכרת, זה כשהיא התכוננה לצאת לבלות עם חברים (אחרי שהיא אמרה לפיטר שאין לה חברים....! אה הא! היה לה דייט בטינדר!)
אה, כן. שכחתי מזה, זה הראה לנו צדדים לא טובים של וולטר :-/
נכון אבל סולחים לו כי הוא טמבל חמוד ולא מזיק היום.

זה השם של השיפ שלהם? :-0
חחח האמת שאין לי מושג. זה נראה לי כמו משהו הגיוני:-D לא צפיתי בסדרה בזמן ששודרה אז לא הייתי חלק מהפאנדום ולא יצא לי להיתקל ביותר מידי דברים עליה במשכן הפאנדומים AKA טמבלר
אהבתי את הגרסה שלי יותר :-D
למען האמת גם אני. עכשיו קצת בא לי שהיא תירה למישהו בישבן:-D
הא, בגלל זה זה היה מוזר לי שהם הצליחו להחזיר את ג'ונס עם מכונת זמן (נראה לי שהשם הפרטי שלו הוא רוברט? טוב, למי אכפת)
נראה לי שקוראים לו דיוויד רוברט ג'ונס. אני לא יודעת אם יש לו שני שמות פרטיים או שרוברט זה השם האמצעי שלו|תוהה| בגלל זה פשוט יותר כמו שאוליביה קוראת לו - ג'ונס:-P:
וכן, נדמה לי שוולטר אמר לפיטר שאומנם הוא בסופו של דבר לא השתמש במכונה כי פיטר החלים לבד, אבל שבתיאוריה בעזרת המכונה ניתן למשוך כל אחד מכל מקום.
התחלתי לעלות תיאוריית שאולי הם החזירו אותו מהעבר או משהו, ההסבר שלך יותר הגיוני.
אממ, לפני שראו אותו בכלא?|תוהה| כי היה נראה לי מובן שעם כל רשימת הדברים המוזרים שהוא ביקש מהעו"ד שלו זה כי הוא מתכונן ל"טיול" הזה. הכי הצחיק אותי שהוא מרח על עצמו קרם הגנה:-D כן, כאילו שזה יעזור לך:-D
אבל מענין אותי הרעיון שלך שאם הם היו מושכים אותו מנקודה מסוימת בעבר. מה קורה בעצם לג'ונס של ההווה? |תוהה|
לגבי המשפט השני שלך, לגמרי. הייתי שמחה לחסוך לעצמי נסיעה באוטובוס אפילו שלא לדבר על טיסה של 16 שעות חחח.
חח למזלי אני כבר לא נוסעת באוטובוס. אני לא משוכנעת בכלל שאני יודעת איך נוסעים פה באוטובוס (ז"א, האם אני צריכה לרכוש מראש כרטיס באשראי, או להטעין כרטיסיה או משהו? כי אני לא חושבת שהנהגים פה לוקחים תשלום במזומן|תוהה|)
אבל כן הייתי שמחה לחסוך לעצמי טיסות כי אני שונאת לטוס. גם אם הן קצרות.
חשבתי על זה אבל היו לי דברים לעשות ואחרי שסיימתי איתם לא הייתי במצב רוח טוב בשביל לראות פרק. וגם בעיות באינטרנט |פנים||פנים| מקווה שזה יסתדר סוך סוף 🤞
חח לי לא היה הכוח רצון שלך, אז ישר כשהסתיים הפרק צפיתי בבא אחריו. אבל חיכיתי שאת תגיבי קודם כדי שאוכל להגיב לדברים שלך, מאותה סיבה שאמרתי ללונה - אני לא רוצה להתייחס לדברים שאני יודעת שיהיו חשובים בהמשך ולך אולי הם יראו לא חשובים ואז בעיקיפין לעשות לך ספוילר לא מכוון.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
חח למזלי אני כבר לא נוסעת באוטובוס. אני לא משוכנעת בכלל שאני יודעת איך נוסעים פה באוטובוס (ז"א, האם אני צריכה לרכוש מראש כרטיס באשראי, או להטעין כרטיסיה או משהו? כי אני לא חושבת שהנהגים פה לוקחים תשלום במזומן|תוהה|)
אבל כן הייתי שמחה לחסוך לעצמי טיסות כי אני שונאת לטוס. גם אם הן קצרות.
איפה זה פה? בארה"ב או בישראל?

למען האמת גם אני. עכשיו קצת בא לי שהיא תירה למישהו בישבן:-D
לא יודעת אם את זוכרת אבל במדור מיוחד ירו למאנץ' בישבן :-D :-D :-D

• מתחילים את הפרק עם מה שמרגיש לי שהיה נושא מרכזי בסדרות של שנות ה-90, גרג נמצא על המחשב שלו ואז מקבל קובץ חשוד, במקום להתעלם הוא פותח אותו ואז יד יוצאת מהמסך והורגת אותו. זה מרגיש כאילו זה בא מסרט/סדרה של שנות ה-90 קצת.
  • אוליביה מתקשרת לאסטריד ומעדכנת שיש גופה, וולטר בהתלהבות רבה מדי אומר שזה החלק שהוא הכי מצפה לו ביום :-D
  • פיטר קורא מדף, אחר כך זורק אותו לפח. אסטריד מחטטת בפח (חח למה?).
  • בזמן שהחבורה עוברת על הראיות, וולטר אומר לאסטריד: אל תשכחי לבדוק את כונן הדיסקטים. חחח, וולטר.
  • בנוסף לבלשנות, אסטריד עשתה תואר במדעי המחשב ומפרקת מחשבים מגיל 6, מגניב.
  • עוד מקרה מוות קורה, בדיוק כמו עם גרג. אגב, אני לא חושבת שהסבירו למה זה קשור.
  • אם דיבורים על דיסקטים עשו לנו נוסטלגיה, אז בסצנה שבה החבורה עובדת על הכונן של המנהל סוכנות מכירות, הטלפון במעבדה מצלצל. פיטר עונה ונראה שהוא לא מרוצה. בסוף הפרק הוא ינתק את הטלפון הזה.
  • פיטר אומר שיש לו מישהו שיכול לעזור עם הכוננים, אוליביה אומרת לו להיזהר עם הראיות ופיטר כמובן מחליט לעשות בכוונה את מה שהיא אמרה לו לא לעשות, לפעמים הוא קצת ילד. קצת.
  • האריס מאיים לסגור את המחלקה, רוצה להראות אולי יותר את הרצון שלך לנקום באוליביה?
  • בינתיים פיטר וחברו האקים מגלים שהמטרה הבאה של הרוצח נמצאת בבית של אוליביה, אלה, האחיינית של אוליביה משחקת במחשב, מופיעה לה את אותה הודעה שהופיעה לגרג. רייצ'ל עסוקה בלבשל. נראה לי שזו פעם ראשונה שלהפסיק להכין אוכל היה מציל חיים אבל אלה כבר פותחת את הקובץ. אוליביה מגיעה בזמן ומצילה אותה. מאוחר יותר אלה מספרת מה קרה ורייצ'ל לא ממש מאמינה לה.
  • פיטר היה בייביסיטר בעברו? או שאולי הוא מתכוון שעכשיו הוא בייביסיטר לוולטר? בכל מקרה, נראה שבינו לבין רייצ'ל יש קצת ניצוצות.
  • בינתיים אנחנו מגלים שאבא של לוק אחראי לכל הבלאגן הזה (השחקן אגב היה בדם אמיתי).
  • מחוץ לאוניברסיטה עומדת אישה ומסתכלת על פיטר ואוליביה. פיטר מדבר איתה ומתגלה לנו שהיא אימא של העוזרת שנהרגה לפני 17 שנים במעבדה של וולטר. אני אוהבת שהסדרה לא מתעלמת מהדברים שנאמרו בפרקים קודמים לא משנה כמה הם שוליים.
  • יש קורבן נוסף באילינוי. אסטריד ואוליביה מגלות שהוא היה אביו החורג של לוק ומגיעות למסקנה שאבא של לוק הוא הרוצח.
  • אוליביה ופיטר מדברים על ג'סיקה, אוליביה אומרת לפיטר שהוא ממעיט בערכו של וולטר.
  • וולטר שואל למה אוליביה ופיטר רבו, פיטר ממציא שהוא ניסה לגרום לאוליביה לחייב את ה-FBI על כרטיסים בשבילו ו-וולטר אומר שהוא מקווה שהיא לא תשים לב ל-2000$ של נוזל זרע בבונים שהוא הזמין. חח, וולטר, מה? :-D
  • החבורה מביאה את לוק לחקירה בתקווה שהוא יאמר להם איפה אבא שלו. האריס מתנהג כמו טיפש ומסרב להקשיב לאוליביה. נדמה שגם אם אוליביה תהיה אימא תרזה הוא עדיין ימצא בה פגמים. בכל מקרה, אוליביה מחליטה לשחרר את לוק (צ'ארלי: מה עם האריס? אוליביה: שיז***ן :-D), היא עוקבת אחריו, בינתיים היא ופיטר רבים עוד קצת. היא נכנסת לבניין, אבא של לוק נמצא שם, הוא מסרב להקשיב לה, מסתכל על מסך המחשב ויורה בעצמו. לוק נתפס ע"י ה-FBI.
  • האריס כמובן לא מרוצה כי למה שהוא יהיה מרוצה? ברוילס מאיים עליו ואומר לו: אם אתה תחליט לרדוף אחרי אוליביה דנהאם אתה רודף אחריי. וואו.
  • וולטר נפגש עם ג'סיקה, היא לא נוטרת לו טינה רק רוצה לדבר קצת על הבת שלה, קרלה. פיטר היה מתוק לפני השיחה הזו, אמר לוולטר שאם הוא יצטרך לעצור שיאמר.
  • אוליביה (לגבי וולטר): אני יודעת איך זה לחיות עם משהו לא פתור. פיטר: ברכותיי, הרגע תיארת את כל כדור הארץ :-D

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
מתחילים את הפרק עם מה שמרגיש לי שהיה נושא מרכזי בסדרות של שנות ה-90, גרג נמצא על המחשב שלו ואז מקבל קובץ חשוד, במקום להתעלם הוא פותח אותו ואז יד יוצאת מהמסך והורגת אותו. זה מרגיש כאילו זה בא מסרט/סדרה של שנות ה-90 קצת.
טוב מוח נוזלי זה עוד משהו בקטגוריית האיכס. אבל בעיקר כי זה נראה כאילו הם הקיאו על עצמם8-{
אבל אוי הסצינה הזאת שהוא יושב מול המחשב וזולגות לו דמעות הייתה עצובה :-(
אוליביה מתקשרת לאסטריד ומעדכנת שיש גופה, וולטר בהתלהבות רבה מדי אומר שזה החלק שהוא הכי מצפה לו ביום :-D
חח כמו שאמרתי - ילד בחנות ממתקים:-D
פיטר קורא מדף, אחר כך זורק אותו לפח. אסטריד מחטטת בפח (חח למה?).
אסטריד לא שמעה על פרטיות. אבל גם פיטר לא שמע על גורס אשפה:-D
בזמן שהחבורה עוברת על הראיות, וולטר אומר לאסטריד: אל תשכחי לבדוק את כונן הדיסקטים. חחח, וולטר.
הסצינה הראשונה בהחלט גורמת לסדרה להרגיש כאילו היא מצולמת בשנות ה-90/80 אז זה מרגיש הגיוני חח.
בנוסף לבלשנות, אסטריד עשתה תואר במדעי המחשב ומפרקת מחשבים מגיל 6, מגניב.
בחורה מוצלחת.
עוד מקרה מוות קורה, בדיוק כמו עם גרג. אגב, אני לא חושבת שהסבירו למה זה קשור.
למה זה קשור לעלילה הכללית את מתכוונת או למה זה קשור למקרה של גרג?
אם דיבורים על דיסקטים עשו לנו נוסטלגיה, אז בסצנה שבה החבורה עובדת על הכונן של המנהל סוכנות מכירות, הטלפון במעבדה מצלצל. פיטר עונה ונראה שהוא לא מרוצה. בסוף הפרק הוא ינתק את הטלפון הזה.
מה שאותי הצחיק זה שכשהטלפון צלצל כולם מסתכלים אחד על השני ולא מבינים מה קורה. ואז וולטר כזה "לא שמעתי את הרעש הזה במשך שנים" ואסטריד כזה "נראה לי שזה הטלפון" די באמת?! ממש שרלוק הולמס את|פנים|😂
פיטר אומר שיש לו מישהו שיכול לעזור עם הכוננים, אוליביה אומרת לו להיזהר עם הראיות ופיטר כמובן מחליט לעשות בכוונה את מה שהיא אמרה לו לא לעשות, לפעמים הוא קצת ילד. קצת.
אוי רציתי שהיא תזרוק עליו משהו. איזה נודניק הוא|פנים|
האריס מאיים לסגור את המחלקה, רוצה להראות אולי יותר את הרצון שלך לנקום באוליביה?
עוד מישהו שצריך לזרוק עליו משהו|פנים|
בינתיים פיטר וחברו האקים מגלים שהמטרה הבאה של הרוצח נמצאת בבית של אוליביה, אלה, האחיינית של אוליביה משחקת במחשב, מופיעה לה את אותה הודעה שהופיעה לגרג. רייצ'ל עסוקה בלבשל. נראה לי שזו פעם ראשונה שלהפסיק להכין אוכל היה מציל חיים אבל אלה כבר פותחת את הקובץ. אוליביה מגיעה בזמן ומצילה אותה. מאוחר יותר אלה מספרת מה קרה ורייצ'ל לא ממש מאמינה לה.
אפילו שלא האמנתי שיקרה לאלה משהו זו הייתה סצינה מפחידה. במיוחד כשאוליביה מחזיקה אותה בסוף וקוראת לה בשם כמה פעמים ואלה יושבת שם כמו זומבי. אמאל'ה.
אבל גם רייצ'ל הייתה קצת נודניקית, מה את מפריעה לאוליביה.
פיטר היה בייביסיטר בעברו? או שאולי הוא מתכוון שעכשיו הוא בייביסיטר לוולטר? בכל מקרה, נראה שבינו לבין רייצ'ל יש קצת ניצוצות.
חח אכן התכוון לבייביסטר שהוא עושה על וולטר.
וכן, בהחלט עושה רושם שהוא ורייצ'ל מחבבים אחד את השניה.
הצחיק אותי שהוא אומר לה שתדבר עם אחותה שתיתן לו חופש. הוא זוכר שברוילס זה הבוס שלו, נכון? וגם היא לא הצליחה לקבל חופש כדי לצאת קצת עם חברים אז תוותר מעכשיו פיטר:-P:
בינתיים אנחנו מגלים שאבא של לוק אחראי לכל הבלאגן הזה (השחקן אגב היה בדם אמיתי).
אני באמת לא הבנתי את האנדגיים שלו. מי בדיוק הוא רצה שיתפעל ממנו? כל האנשים שהוא רצח??
מחוץ לאוניברסיטה עומדת אישה ומסתכלת על פיטר ואוליביה. פיטר מדבר איתה ומתגלה לנו שהיא אימא של העוזרת שנהרגה לפני 17 שנים במעבדה של וולטר. אני אוהבת שהסדרה לא מתעלמת מהדברים שנאמרו בפרקים קודמים לא משנה כמה הם שוליים.
בהתחלה חשבתי שהשחקנית הזאת זו זאתי ששיחקה את אמא של פיטר פטרלי בגיבורים. אבל אח"כ הבנתי שהיא מוכרת לי כי היא שיחקה את אמא של פיטר פלורק באישה הטובה. אז זכרתי פיטר, אבל לא זכרתי נכון את הסדרה:-P:
אגב, אם כבר פיטר, אז היא שיחקה עם פיטר שלנו בדוסון קריק.
יש קורבן נוסף באילינוי. אסטריד ואוליביה מגלות שהוא היה אביו החורג של לוק ומגיעות למסקנה שאבא של לוק הוא הרוצח.
הסקת המסקנות של אוליביה זה רמה אחת מעל כולם|כתר|
אוליביה ופיטר מדברים על ג'סיקה, אוליביה אומרת לפיטר שהוא ממעיט בערכו של וולטר.
האמת שכל הקטעים האלה בפרק עצבנו אותי ממש.
מצד אחד, אני מבינה את הצד של פיטר, והאמת היא שאני גם נוטה לצדד בו. לא חשבתי שוולטר מוכן לפגוש את האישה הזאת, ובאמת האמנתי שזה יעשה לו רע. במיוחד אחרי הביקור הזה שלו בסיינט קלייר לפני כמה פרקים שראינו כמה זה טילטל אותו. HAVING SAID THAT, בסופו של דבר הביקור הזה בסיינט קלייר נתן לוולטר איזושהי סגירת מעגל, זה עזר לו ונתן לו תחושה שהוא הועיל במשהו.
במקרה הזה לא חשבתי שזה יכול לתת לו הרגשה שהוא הועיל במשהו, לכן לא ראיתי טעם בלתת לו לפגוש את האישה הזאת. אבל מכיוון שהיא הייתה די עיקשת, כן חשבתי כבר בהתחלה שפיטר היה צריך להגיד לאישה הזאת שאין בעיה שהיא תדבר עם אבא שלו אבל שהוא צריך להיות שם בגלל שאבא שלו לא יציב נפשית. הרי הוא לא נמצא עם וולטר 24/7, מה הוא היה עושה אם האישה הזאת הייתה מחכה לוולטר מחוץ למעבדה כל יום עד שתצליח לתפוס את וולטר רגע לבד? להסתיר ממנו דברים זה לא לטובתו. אבל מה שעיצבן אותי במיוחד היה היחס של פיטר לאוליביה כל הפרק. אתה יכול שלא להסכים איתה, אבל ההתפרצויות זעם האלו שלו, או זה שהוא יוצא מהחדר בסערה כמו איזה ילד קטן שלא מסוגל לנהל שיחה בוגרת לא נותנים לו יותר מידי נקודות. או שכשהם ישבו ברכב והתחילו להתווכח על זה הוא צעק עליה שזה ממש לא עניינה- it wasn't called for, זה לא כאילו שהיא אמרה אני לא מסכימה עם הדרך שלך אז אני אקח את וולטר לדבר עם האישה הזאת אפילו שאתה לא מסכים. היא בסך הכל אמרה את דעתה והתגובה שלו הייתה מגעילה.
יש לו מזל שבסוף הוא בא להתנצל והיה ממש חמוד אז סלחתי לו לגמרי|לב|
וולטר שואל למה אוליביה ופיטר רבו, פיטר ממציא שהוא ניסה לגרום לאוליביה לחייב את ה-FBI על כרטיסים בשבילו ו-וולטר אומר שהוא מקווה שהיא לא תשים לב ל-2000$ של נוזל זרע בבונים שהוא הזמין. חח, וולטר, מה? :-D
כשחושבים שוולטר לא יכול להיות יותר מוזר ממה שהוא, הוא בא עם יציאה כזאת:-D
ואגב, פיטר לא אמר שהוא ניסה לחייב את ה-FBI על הכרטיסים, אלא ניסה להזדכות עליהם כהוצאה:-P: (האופציה שלך זו עבירה פדרלית אז יש הבדל:-P:)
החבורה מביאה את לוק לחקירה בתקווה שהוא יאמר להם איפה אבא שלו. האריס מתנהג כמו טיפש ומסרב להקשיב לאוליביה. נדמה שגם אם אוליביה תהיה אימא תרזה הוא עדיין ימצא בה פגמים.
אני די משוכנעת שכבר עכשיו היא סוג של אמא תרזה:-P:
בכל מקרה, אוליביה מחליטה לשחרר את לוק (צ'ארלי: מה עם האריס? אוליביה: שיז***ן :-D)
:-D

היא עוקבת אחריו, בינתיים היא ופיטר רבים עוד קצת. היא נכנסת לבניין, אבא של לוק נמצא שם, הוא מסרב להקשיב לה, מסתכל על מסך המחשב ויורה בעצמו. לוק נתפס ע"י ה-FBI.
שוב, מה לעזאזל היה האנדגיים שלו?? מה הוא השיג בטרלול הזה|חבול|
האריס כמובן לא מרוצה כי למה שהוא יהיה מרוצה? ברוילס מאיים עליו ואומר לו: אם אתה תחליט לרדוף אחרי אוליביה דנהאם אתה רודף אחריי. וואו.
ברוילס הנסיך|לב| כפרעליו!
וולטר נפגש עם ג'סיקה, היא לא נוטרת לו טינה רק רוצה לדבר קצת על הבת שלה, קרלה. פיטר היה מתוק לפני השיחה הזו, אמר לוולטר שאם הוא יצטרך לעצור שיאמר.
זה היה קטע ממש חמוד של וולטר. הצחיק אותי שבהתחלה פיטר בא אליו ואומר לו "וולטר, יש כאן אישה שרוצה לדבר איתך" והתגובה של וולטר: "היא יפה?" :-D
אוליביה (לגבי וולטר): אני יודעת איך זה לחיות עם משהו לא פתור. פיטר: ברכותיי, הרגע תיארת את כל כדור הארץ :-D
חח אאוץ':-D

בתחילת הפרק כשהחבר'ה שואלים את וולטר מה לדעתו היה יכול לגרום למוח של גרג להתנזל (מה המילה בעברית?:-D) וולטר עונה STD
ואוליביה כזה "אתה אומר שהמוח שלו התנזל ממחלת מין?"
ו-וולטר מתחיל לקשקש "סקס בטוח זה חשוב. אני מקווה שכל הפרטנרים שלך מקפידים לשים קונדום" |פנים| וטפ וולטר:-D

והיה עוד קטע משעשע, שאוליביה הולכת לראיין את הבחור בסוכנות רכבים איפה שהבחור השני נרצח ומדברת עם אחד המנהלים שם שאומר לה שהפעם האחרונה שהוא ראה את הבחור הזה בחיים זה ערב לפני כשהם הלכו למכון חשפנות ביחד והוא אומר לה שהוא נשוי אז שזה לא תספר לאישתו והוא כזה "אל תשפטי אותי" ואוליביה מחייכת כזה "אני לא שופטת אותך" ואז היא מסיימת את הראיון ומבקשת ממנו כרטיס ביקור למקרה שיהיה לה עוד שאלות, ואז הוא מקשקש לה על קולקציית הרכבים החדשה שלהם ושאם היא צריכה רכב חדש הוא יכול למצוא משהו שיתאים לה והיא דופקת לו מבט של וטפ ואז הוא כזה "עכשיו את כן שופטת אותי" :-D:-D

גם שעשע אותי הקטע שוולטר מנסה להסביר לאוליביה איך התוכנה הזאת עובדת והוא משתמש בכל מיני מונחים מסובכים ומילים לא מובנות בשצף של בירבורים ואז אוליביה קוטעת אותו בחוסר עצבים כזה עם מבט של "על מה לעזאזל אתה מדבר?!" ואז אסטריד כזה "זה כמו וירוס של מחשב אבל שמשפיע על אנשים":-D:-D כל פעם שהוא מסבך דברים עם הסביר לא מובנים הוא קורע אותי מצחוק:-D:-D

וגם הקטע שאוליביה אומרת לצ'ארלי לחכות 5 ד' ולשחרר את לוק ואז הוא מתקשר למונית. אוליביה עושה לפיטר כזה "הוא הרגע התקשר למונית, ניחוש אחד לאן הוא הולך?" ופיטר כזה "הוא לא יכול להיות כזה טיפש..." ואוליביה מחזירה "הוא בן 19"🤷‍♀️ אחח התקופה של לפני אוברים... איך אנשים ביצעו פשעים בהצלחה פעם אני לא יודעת:-D

LeAnnDylan

Well-known member

It's Always Sunny

Well-known member
האמת שאני לא הכי אהבתי את סטייבלר מהפרק שראיתי אז לא הכי הפריע לי שהוא עזב. הוא תמיד היה נראה לי אגרסיבי מידי בשביל המחלקה הזאת.
שלא תביני אותי לא נכון, אני ממש לא הייתי ממעריצי סטייבלר, להפך אני מסכימה שהוא לא התאים למחלקה. גם באיזשהו שלב הוא ובנסון כבר היו ממש קרובים שראו שהם השפיעו אחד על השני לרעה. אני לא יודעת למה, אבל פשוט לא המשכתי מעבר לעונה 12. אולי לא נתתי צ'אנס אבל זה פחות מעניין אותי כרגע :-D אני כן חושבת שכריסטופר מלוני הוא גבר די נאה.

אגב, חברה שלי בדיוק אמרה לי שיש לה כרטיסים חינם לדיסנילנד לשבוע הבא ושאלה אם אני רוצה לבוא איתה ואני מפחדת שהיא תרצה שאני אעלה איתה למתקנים של ילדים מעל גיל 3|קר|
אני הולכת לשבת במתקן של בת הים הקטנה כל היום נראה לי😅
בהצלחה! יש עוד מתקנים שהם פחות הארדקור?

לא נתקלתי בזה. אבל פה יש נהגים שמאותתים שנה ולא עוברים נתיב. גם אלה מעצבנים. כי תמיד כשאני רואה מישהו מאותת אני מאטה כדי לתת להם להשתלב אבל לפעמים הם סתם שוכחים לכבות את האיתות ואני נוסעת לאט בלי סיבה|חבול|
אני לפעמים עושה את זה |מובך| אבל זה בא יותר ממקום של הססנות ולפעמים אני מאותת אבל לא בטוחה מתי לעבור כי אני עדיין לא ממש יודעת לקרוא את הכביש.

סורי, אני כבר יותר מידי זמן לא בארץ ש"פה" מתייחס לארה"ב.
אה אוקיי :-): זה בסדר אם אשאל כמה זמן את חיה בארה"ב?
אגב, מבחינתי אני חייבת לומר שלמרות שאני שונאת לנהוג, הפעם הראשונה שהייתי צריכה לעלות על אוטובוס אחרי חודשים שהתניידתי רק ברכב הייתה קצת מבאסת. אמרתי לאימא ולאח שלי שלמרות שאני לא ממש אוהבת לנהוג די התרגלתי לנוחות של האוטו (מינוס חנייה כמובן).

למה זה קשור לעלילה הכללית את מתכוונת או למה זה קשור למקרה של גרג?
למה זה קשור למקרה של גרג. לא חושבת שהסבירו.

מה שאותי הצחיק זה שכשהטלפון צלצל כולם מסתכלים אחד על השני ולא מבינים מה קורה. ואז וולטר כזה "לא שמעתי את הרעש הזה במשך שנים" ואסטריד כזה "נראה לי שזה הטלפון" די באמת?! ממש שרלוק הולמס את|פנים|😂
:-D:-D:-D אהבתי איך הם פשוט בהלם ולא יודעת מה לעשות.

וכן, בהחלט עושה רושם שהוא ורייצ'ל מחבבים אחד את השניה.
הצחיק אותי שהוא אומר לה שתדבר עם אחותה שתיתן לו חופש. הוא זוכר שברוילס זה הבוס שלו, נכון? וגם היא לא הצליחה לקבל חופש כדי לצאת קצת עם חברים אז תוותר מעכשיו פיטר:-P:
אוי, זה פשוט נפלא. פיטר, מה אתה מצפה שאוליביה תעשה? בקושי היא מצליחה לנצל את ימי החופש שלה.

אני באמת לא הבנתי את האנדגיים שלו. מי בדיוק הוא רצה שיתפעל ממנו? כל האנשים שהוא רצח??
לנבלים בסדרות יש הגיון לא הגיוני 🤷‍♀️

בהתחלה חשבתי שהשחקנית הזאת זו זאתי ששיחקה את אמא של פיטר פטרלי בגיבורים. אבל אח"כ הבנתי שהיא מוכרת לי כי היא שיחקה את אמא של פיטר פלורק באישה הטובה. אז זכרתי פיטר, אבל לא זכרתי נכון את הסדרה:-P:
אגב, אם כבר פיטר, אז היא שיחקה עם פיטר שלנו בדוסון קריק.
לא ראיתי דוסון קריק או גיבורים (מתישהו אני אראה בעתיד). אבל האישה הטובה ראיתי, לפני איזה 5 שנים, עכשיו כשאת אומרת את זה, זה נשמע לי מאוד הגיוני שזו היא.

האמת שכל הקטעים האלה בפרק עצבנו אותי ממש.
מצד אחד, אני מבינה את הצד של פיטר, והאמת היא שאני גם נוטה לצדד בו. לא חשבתי שוולטר מוכן לפגוש את האישה הזאת, ובאמת האמנתי שזה יעשה לו רע. במיוחד אחרי הביקור הזה שלו בסיינט קלייר לפני כמה פרקים שראינו כמה זה טילטל אותו. HAVING SAID THAT, בסופו של דבר הביקור הזה בסיינט קלייר נתן לוולטר איזושהי סגירת מעגל, זה עזר לו ונתן לו תחושה שהוא הועיל במשהו.
במקרה הזה לא חשבתי שזה יכול לתת לו הרגשה שהוא הועיל במשהו, לכן לא ראיתי טעם בלתת לו לפגוש את האישה הזאת. אבל מכיוון שהיא הייתה די עיקשת, כן חשבתי כבר בהתחלה שפיטר היה צריך להגיד לאישה הזאת שאין בעיה שהיא תדבר עם אבא שלו אבל שהוא צריך להיות שם בגלל שאבא שלו לא יציב נפשית. הרי הוא לא נמצא עם וולטר 24/7, מה הוא היה עושה אם האישה הזאת הייתה מחכה לוולטר מחוץ למעבדה כל יום עד שתצליח לתפוס את וולטר רגע לבד? להסתיר ממנו דברים זה לא לטובתו. אבל מה שעיצבן אותי במיוחד היה היחס של פיטר לאוליביה כל הפרק. אתה יכול שלא להסכים איתה, אבל ההתפרצויות זעם האלו שלו, או זה שהוא יוצא מהחדר בסערה כמו איזה ילד קטן שלא מסוגל לנהל שיחה בוגרת לא נותנים לו יותר מידי נקודות. או שכשהם ישבו ברכב והתחילו להתווכח על זה הוא צעק עליה שזה ממש לא עניינה- it wasn't called for, זה לא כאילו שהיא אמרה אני לא מסכימה עם הדרך שלך אז אני אקח את וולטר לדבר עם האישה הזאת אפילו שאתה לא מסכים. היא בסך הכל אמרה את דעתה והתגובה שלו הייתה מגעילה.
יש לו מזל שבסוף הוא בא להתנצל והיה ממש חמוד אז סלחתי לו לגמרי|לב|
מסכימה איתך. אני גם חייבת לציין שבזמן הריב שלהם במכונית (כשהם עקבו אחרי המונית) היה איזה קטע שהייתי בטוחה שהם יאבדו את המונית. חשבתי לעצמי: תתרכזו במונית!

כשחושבים שוולטר לא יכול להיות יותר מוזר ממה שהוא, הוא בא עם יציאה כזאת:-D
ואגב, פיטר לא אמר שהוא ניסה לחייב את ה-FBI על הכרטיסים, אלא ניסה להזדכות עליהם כהוצאה:-P: (האופציה שלך זו עבירה פדרלית אז יש הבדל:-P:)
אופס, אז כנראה שלא התכוונתי לזה ככה :-D|פנים| בכל מקרה פיטר כבר קצת עבריין.

בתחילת הפרק כשהחבר'ה שואלים את וולטר מה לדעתו היה יכול לגרום למוח של גרג להתנזל (מה המילה בעברית?:-D) וולטר עונה STD
ואוליביה כזה "אתה אומר שהמוח שלו התנזל ממחלת מין?"
ו-וולטר מתחיל לקשקש "סקס בטוח זה חשוב. אני מקווה שכל הפרטנרים שלך מקפידים לשים קונדום" |פנים| וטפ וולטר:-D

והיה עוד קטע משעשע, שאוליביה הולכת לראיין את הבחור בסוכנות רכבים איפה שהבחור השני נרצח ומדברת עם אחד המנהלים שם שאומר לה שהפעם האחרונה שהוא ראה את הבחור הזה בחיים זה ערב לפני כשהם הלכו למכון חשפנות ביחד והוא אומר לה שהוא נשוי אז שזה לא תספר לאישתו והוא כזה "אל תשפטי אותי" ואוליביה מחייכת כזה "אני לא שופטת אותך" ואז היא מסיימת את הראיון ומבקשת ממנו כרטיס ביקור למקרה שיהיה לה עוד שאלות, ואז הוא מקשקש לה על קולקציית הרכבים החדשה שלהם ושאם היא צריכה רכב חדש הוא יכול למצוא משהו שיתאים לה והיא דופקת לו מבט של וטפ ואז הוא כזה "עכשיו את כן שופטת אותי" :-D:-D

גם שעשע אותי הקטע שוולטר מנסה להסביר לאוליביה איך התוכנה הזאת עובדת והוא משתמש בכל מיני מונחים מסובכים ומילים לא מובנות בשצף של בירבורים ואז אוליביה קוטעת אותו בחוסר עצבים כזה עם מבט של "על מה לעזאזל אתה מדבר?!" ואז אסטריד כזה "זה כמו וירוס של מחשב אבל שמשפיע על אנשים":-D:-D כל פעם שהוא מסבך דברים עם הסביר לא מובנים הוא קורע אותי מצחוק:-D:-D

וגם הקטע שאוליביה אומרת לצ'ארלי לחכות 5 ד' ולשחרר את לוק ואז הוא מתקשר למונית. אוליביה עושה לפיטר כזה "הוא הרגע התקשר למונית, ניחוש אחד לאן הוא הולך?" ופיטר כזה "הוא לא יכול להיות כזה טיפש..." ואוליביה מחזירה "הוא בן 19"🤷‍♀️ אחח התקופה של לפני אוברים... איך אנשים ביצעו פשעים בהצלחה פעם אני לא יודעת:-D
:-D:-D:-D

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
בהצלחה! יש עוד מתקנים שהם פחות הארדקור?
ברור...
זה עולם קטן, חמוד ביותר
הטיסה של פיטר פן. איטי ונחמד
מפגשים עם דמויות
מתקני AR שבקושי זזים בהם
HOUNTED MANTION -זה לא מפחיד,יותר אווירתי!
שודדי הקריביים...יש שם נפילה אחת(בערך נפילה) אבל השאר זה נסיעה איטית בסירה
ויש עוד אבל אני צריך להגיע לשם בשביל להיזכר

It's Always Sunny

Well-known member
  • מתחילים את הפרק במטוס עם נוסע שהאף שלו מדמם, הוא עושה לעצמו בדיקה בשירותים. הייתי בטוחה בהתחלה שהוא שותה משהו. הוא הולך לדיילים ומבקש מהם להביא לו סמי הרגעה אבל זה מאוחר מדי והוא משנה את הצורה שלו והופך לסוג מפלצת, מה שגורם למטוס להתרסק.
  • בבית של אוליביה אלה משחקת עם האיפור והתכשיטים של אוליביה. רייצ'ל מגלה את טבעת האירוסין של ג'ון, מה שגורם לאוליביה להתבאס קצת ולספר לרייצ'ל מה קרה באמת.
  • אנחנו מגלים שאוליביה דרך הזיכרונות של ג'ון מזהה את הנוסע הקוצני, קוראים לו מרשל באומן, דרך מרשל, היא מגלה שהיא גם מזהה את הבחור השני שג'ון מכיר, קוראים לו דניאל היקס. בפעם הראשונה היא אומרת לצ'ארלי שפשוט הייתה לה תחושת בטן, בפעם השנייה היא כבר מבינה שהיא צריכה לספר לו את האמת ומפילה עליו הכל. צ'ארלי כהרגלו מקבל את זה יחסית בסדר, אין על צ'ארלי.
  • וולטר והפטמות :-D ואז פיטר אומר לאסטריד: היית חייבת לשאול?
  • פיטר עונה לפלאפון: בית הזוועות של בישופ :-D
  • אנחנו מגלים בנתיחה של מרשל שהיה לו דיסק בכף יד, כמו שהיה לסוכנת באחד הפרקים הראשונים.
  • מסתבר שמה שהיה למרשל היה וירוס מהונדס. אז אוליביה וצ'ארלי מביאים את דניאל היקס לחקירה ובמהלכה הוא חוטף התקף שהיה זהה להתקף של מרשל. וולטר מציל את חייו ומכניס אותו לקומה. לפני שהוא עושה את זה אוליביה רוצה תשובות, מי שהזריק את הוירוס הזה להיקס ולבאומן היה בחור בשם קונראד.
  • אוליביה מבקשת מוולטר לבדוק אם להיקס יש דיסק בכף היד שלו, כשמתגלה שיש לו, אוליביה הולכת לברוילס ומבקשת אישור להוציא את הגופה של ג'ון כדי לבדוק אם גם לו היה דיסק בכף היד. רק שזה לא אפשרי כי הוא נמצא במאסיב דיינמיק. פייר, אוליביה לקחה את זה יחסית בסדר, חשבתי שהיא תכעס.
  • אוליביה רוצה להיכנס למיכל כדי לקבל תשובות. היא מגיעה לזיכרון שלה ושל ג'ון במוטל, מזל שאף אחד לא יכול לראות את זה. ג'ון שוב מדבר עם אוליביה, וולטר אולי הגיע הזמן להאמין לאוליביה? ג'ון ואוליביה מועברים למקום אחר, ג'ון מספר לה שהוא, היקס ובאומן היו/עדיין סוכנים ממשלתיים מכוח משימה סודי של ה-NSA, הם נמצאים כרגע בזיכרון שבו ג'ון עמד לחסל את קונראד ולא הצליח.
  • אוליביה יוצאת מהמיכל, אני אוהבת איך פיטר מחזיק אותה כשהיא בהלם.
  • אי אפשר לאמת את הסיפור של ג'ון לגבי ה-NSA.
  • אסטריד: אימא שלי תמיד אמרה לי שאני מתערבת בעניינים שהם לא שלי :-D:-D
  • אבל בלי קשר היא גם מחמיאה לאוליביה ואומרת שהיא (אוליביה) שופטת אופי טובה.
  • אוליביה מבקשת שיעירו את היקס על מנת שיעזור ל-FBI במשימת undercover. אהבתי שהאות של אוליביה שהיא מצאה את הנשק הוא חג המולד ושצ'ארלי אמר: כולנו מחכים לראות איך היא תשלב את זה בשיחה :-D
  • פיטר מתלווה לאוליביה לשיקגו, הם נכנסים לפגישה, אוליביה מצליחה להסתיר את מכשיר הקשר בזכות עגילים (יפה!) והם מתיישבים ומתחילים לדבר על עסקים. פיטר מפגין כישורי אלתור כשאחד מהאנשים של קונראד שואל אותו איפה הוא פגש את אנדרסון (כי אוליביה אמרה שהוא מכיר את אנדרסון).
  • כעקרון אוליביה אמורה לאותת לחבר'ה ב-FBI אבל היא מגלה שקונראד מגיע בכבודו ובעצמו ומחליטה לחכות קצת כדי לתפוס אותו. העניינים מסתבכים כשהיקס חוטף עוד התקף ואוליביה ופיטר אין ברירה אלא לאלתר ואז לחשוף את עצמם אבל הסוף טוב כי הם מצליחים לתפוס את קונראד ולעצור את התוכנית שלו.
  • אוליביה מגלה שהתודעה שלה כבר כמעט ולא מקושרת לתודעה של ג'ון ומתחננת לוולטר שייתן לה להיכנס למיכל שוב כי לדבר עם ג'ון בפעם האחרונה. וולטר נכנע ונותן לאוליביה להיכנס וזה טוב כי זה נתן לה סגירה מסוימת שהיא הייתה צריכה.
  • יש דבר אחד שאני לא בטוחה לגביו: ג'ון בסוף היה ב-NSA או לא? או שהשאירו את זה פתוח כדי שאנחנו נחשוב מה מתאים לנו? זה ספוילר?

למעלה