דיוני סדרות #114

didalf

Well-known member
לא חשבתי על זה. כלומר הנחתי שכן, לא חשבתי שבעצם יכול מאוד להיות שלא. לא נראה לי שנאמר שום דבר לגבי אמא שלו.
אני חושבת שפעם אחת הוא הזכיר את אמא שלו אבל זה לא אמר לי כלום.

ואז לנער או נערה יהיו את אריק ודונה וקלסו וג'קי (אולי) בתור סבים.
הולי שיט ילד שהגנים שלו זה עירוב של ג'קי קלסו אריק ודונה:-0
ואני לא יודע אם קיטי ורד עדיין יהיו בעניין
או בחיים...|אילם|

גם מוזר הקטע שכנראה אם תהיה עונה נוספת אז היא תהיה בקיץ הבא.
כן זה הרעיון.
שגם מסכימה שכתבו בוואלה שזה באסה כי זה נורא קוטע את הרצף של החברות שלהם.

אגב, מופע שנות ה70 הייתה 8 עונות, אבל התפרשה רק על 4 שנים (היא התחילה ב1976 ונגמרה בסוף 1979) איך בעצם דחסו את כל העונות האלו כביכול ל4 שנים?
ואם ליאה היא בת 15 בקיץ 1995 זה אומר לא אומר שדונה כבר הייתה אמורה להיות בהריון איתה בסוף 1979? (אם כי אני לא זוכר כלום מסוף הסדרה, אולי זה הגיוני).
חחח אני גם חשבתי את זה ולא הסתדר לי!!!!
בעצם גם נרמז שג'יי הוא מבוגר ממנה (הוא חבר של אח של גוון שמבוגר ממנה). זה אומר שהוא היה צריך כבר להוולד בסוף 1979 נראה לי.
אוי נכון:-0
פשלה רצינית יש להם בגילאים.

מה חשבתן על הדמות של שרי, אמא של נייט וגוון? בהתחלה הרגישה לי מאוד מיותרת, אבל בסופו של דבר אהבתי אותה. הקטעים שלה עם רד היו מצחיקים. והשחקנית הייתה מצחיקה. היא נראתה לי מוכרת ואז גיליתי שהיא באמת הייתה בהמון דברים שראיתי, בין היתר הסדרה של ג'ואי מחברים וBetter Off Ted.
בסדר כזה. בהתחלה מעצבנת אבל התרגלתי אליה. בא לי אבל להעיף לה את הקוקיה הזאת מאמצע הראש.

אני חשבתי שבגלל שהם שחקנים עסוקים יחסית אז אולי היה בעייתי שהם יהיו על הסט באותו זמן.
אבל מסתבר שהם כן היו על הסט באותו זמן:
1674770971593.png
יאאא|לב|
נוו אז מה כאב לתת לי איחוד קטן??
והאם בעצם כל החבורה לא נשארה בקשר בכלל? כאילו איך אריק וקלסו לא מכירים את הילדים אחד של השני? והילדים לא מכירים?
הייתי מצפה שאם קלסו נשאר בפוינט פלייס ואריק ודונה באים לבקר מידי פעם הם גם יבקרו את החברים שלהם והילדים יתחברו כי הם קרובים בגיל. אני לפחות בילדותי הייתי חברה של ילדים של חברים של ההורים כי הפגישו בינינו כשהיינו קטנים.
אני חושבת על זה יותר מידי קלירלי הם לא חשבו כזה הרבה:-D

אבל קחי בחשבון שהשחקנים כנראה באמת בני 14 ו15.
כתבו בוואלה שליאה נולדה שנה אחרי שהסדרה הסתיימה (!!!!!!!!) וזה גרם לי למות מזקנה;-(:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
או בחיים...|אילם|
אני לא רציתי לומר...
בא לי אבל להעיף לה את הקוקיה הזאת מאמצע הראש.
גם אני רציתי.
אבל זה חלק ממה שהפך אותה מבחינתי לבלתי נסבלת בקטע טוב
והאם בעצם כל החבורה לא נשארה בקשר בכלל? כאילו איך אריק וקלסו לא מכירים את הילדים אחד של השני? והילדים לא מכירים?
הייתי מצפה שאם קלסו נשאר בפוינט פלייס ואריק ודונה באים לבקר מידי פעם הם גם יבקרו את החברים שלהם והילדים יתחברו כי הם קרובים בגיל. אני לפחות בילדותי הייתי חברה של ילדים של חברים של ההורים כי הפגישו בינינו כשהיינו קטנים.
אני חושבת על זה יותר מידי קלירלי הם לא חשבו כזה הרבה:-D
לא חשבתי על זה, אבל את צודקת לחלוטין.
אם כי לפעמים יש נתק לחלוטין מאנשים שהיו חברים שלך בתיכון.
ובעצם בבית ספר היו לי שני חברים טובים (שהיו חברים גם אחד של השני) שאחד עדיין גר במושב שלי ואחד אמא שלו עדיין גרה במושב. לשניהם יש ילדים. ואני ממש לא אתפלא אם הם כבר שנים לא נפגשו ובטח לא בצורה שהפגישה ילדים. הם בטח חברים בפייסבוק רק.

keren or5

Well-known member
היה חסר לי אבל מפגש ביניהם (אריק ודונה וקלסו וג'קי). ותגובה יותר היסטרית מההורים של ליאה לזה שהיא יוצאת עם קלסו ג'וניור. דונה הייתה רגועה מידי לגבי זה!!
אולסו לא הבנתי האם ג'יי הוא גם הבן של ג'קי?
האמת לא חשבתי על זה בזמן אמת, אבל עכשיו שאמרתם זה באמת מבאס שלא הפגישו אותם. זה מוזר מאוד. חשבתי על משהו שהיה יכול אפילו לגרום לי יותר להתרגש ה אם הם היו נפגשים ועושים מעגל ביחד.
כשקלסו נכנס הוא אומר על ג'יי "יש לו את המראה של אבא שלו, ואת השכל של אמא שלו" ואז ג'קי נכנסת. לי זה גרם להבין שג'קי היא האמא, ובכלל לא פקפקתי בזה עד שכתבת שאת לא בטוחה. כאילו לא יודעת, למה שיגיד משהו על האמא שלו אם לא הכוונה לג'קי? זכור לי בהמשך שג'יי אומר שיש לו ציונים טובים. אני לא זוכרת אם ג'קי הייתה תלמידה טובה, אבל ה יתכן (היא אמנם ביצ'ית וחסרת טאקסט אבל זה לא אומר שהיא מטומטמת).
את זה בכללללללללללל לא זכרתי.
(על פז ופנטון)
ניסיתי למצוא קטע שלהם מהסדרה המקורית ומאתי משהו (הקטע שלה מההתחלה עד דקה ומשהו בערך):

האם בעוד 20 שנה תהיה סדרת נוספת עם הבת של ליאה שנות ה2010?:-0
אם רמת הסיקוולים/ריבוטים שיש עכשיו תשאר, יש סיכוי גדול

מה חשבתן על הדמות של שרי, אמא של נייט וגוון? בהתחלה הרגישה לי מאוד מיותרת, אבל בסופו של דבר אהבתי אותה. הקטעים שלה עם רד היו מצחיקים. והשחקנית הייתה מצחיקה. היא נראתה לי מוכרת ואז גיליתי שהיא באמת הייתה בהמון דברים שראיתי, בין היתר הסדרה של ג'ואי מחברים וBetter Off Ted.
בהתחלה לא כ"כ היה אכפת לי ממה, אבל בסוף שמחתי שהיא חזרה לפז, כי יש סיכוי שיהיו קטעים מצחיקים איתם בהמשך.
כתבו בוואלה שליאה נולדה שנה אחרי שהסדרה הסתיימה (!!!!!!!!) וזה גרם לי למות מזקנה;-(:-D
אוי שיט. זאת באמת מחשבה מדכאת ;-(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עברו כ-3 חודשים.
זה באמת הרגיש כמו 3 חודשים לפחות
כצפוי, יש סיבוך כלשהו עם ההריון של ליאה.
ועוד צפוי, מרפי מציע ניתוח לא שגרתי לפתור את הבעיה.
ועוד כצפוי, יש סיבוכים עם הניתוח, אז אח"כ צריך עוד ניתוח.
ועוד כצפוי, זה נגמר בטוב.
הרוב באמת צפוי,
אבל אני דווקא לחלוטין הייתי מוכן לכך שתהיה עוד הפלה.
ואז הם יאמצו ילד עם אוטיזם.
אבל עכשיו שהם עברו את המכשול הזה נראה לי שכבר לא תהיה הפלה בהמשך.
והלידה עוד די רחוקה, אבל הם כבר מכינים את חדר הילדים בשביל התינוק. שזה בן הפעם.
מרגיש יותר מידי מוקדם לעשות אפילו עם הריון שהוא לא בסיכון גדול.
בתחילת הפרק עושים אולטרסאונד וליאה לא רוצה לדעת את מין התינוק, שזה קטע שבד"כ מעצבן אותי בסדרות אמריקאיות, כי זה נראה לי ילדותי ומטופש שהם רוצים שזאת תהיה "הפתעה". אבל פה דווקא היה לליאה נימוק מאוד מובן ויפה, שזה בגלל שכשהיא איבדה את ההריון הקודם זה היה לה קשה יותר כי היא הרגישה מחוברת יותר לעובר אחרי שידעה שזו תינוקת וחשבו על שמות בשבילה.
כן, לחלוטין יכלתי להבין למה היא לא רוצה לדעת את המין. גם ניחשתי ששון כבר יודע כי הוא בטח מספיק הסתכל על תמונות אוטרסאונד כדי לפספס את זה.
בזמן שליאה היתה בהשגחה אחרי הניתוח הראשון, מרפי מגונן עליה יתר על המידה, מתעקש שתישאר עוד בבי"ח, ומרחיק ממנה את כל המבקרים, עד שדר' וולק מאיר את עיניו שזה לא כל כך טוב, והוא מרשה קצת יותר.
כאיך שהוא מנע מאנשים אחרים לדבר איתה הרגיש כמעט כמו מערכת יחסים רעילה שבה הוא לא נותן לה להיות בקשר עם אנשים אחרים בחיים שלה כדישרק הוא יהיה והוא יקבע לה הכל. הייתי צריך להזכיר לעצמי שהוא באמת בלחץ נורא ומנסה לגונן עליה ועל התינוק.
אבל עדיין בסוף מתברר שהעובדה שנשארה בבי"ח הצילה את חייה כשהיה צריך את הניתוח השני.
לרוב בסוף מגלים שמה ששון עשה היה הדבר הנכון.
זו היתה סצינה יפה כשמרפי יושב מפוחד מחוץ לחדר הניתוח כאשר היא בסכנה, וכל שאר הצוות מגיע לשבת איתו.
אבל גם תהיתי מי מטפל בזמן הזה בשאר החולים.
שאר החולים בבית החולים גוססים, אבל לצוות לא אכפת.
סתם. הקטע הוא שלמרות שזה לא מרגיש ככה בטוח יש עוד הרבה רופאים בבית חולים. ואין סיבה הגיונית לכך שאנחנו כל הזמן רואים רק את הרופאים שאנחנו מכירים עובדים יחד על מקרים.
הניתוח של לים -
כצפוי עבר בהצלחה והיא הולכת שוב - הוריי!
קצת קיוויתי שנראה קטע שבו היא מודה לשון. או שהיחסים שלהם מתרפאים.
אבל ראינו שהיא מדברת איתו כרגיל והם אפילו התחבקו
והיא עדיין עם החבר שהציע לה נישואין לפני הניתוח, והיא עדיין לא נתנה לו תשובה, אבל היא לפחות מציעה לו לעבור לגור איתה.
האם במבט שלה בסוף הסצינה היה רמז עבורנו שהיא לא שלמה עם זה לגמרי?
הרבה יותר הגיוני באמת לעבור לגור יחד לכמה זמן לפני שמתחתנים.
אני מאוד מודאג לגבי המשך הקשר הזה ואני מאוד רוצה שהם כן ישארו יחד. אחרת זה מאוד מרגיש כאילו הם אומרים שאנשים על כסאות גלגלים יכולים להיות רק עם אנשים אחרים על כסאות גלגלים.
דר' פרז - שבסוף הפרק הקודם נמצא ע"י דר' אלן שבאה אליו לדייט, מחוסר הכרה על הריצפה אחרי שחזר לסמים -
אז הוא כמובן פוטר/הושעה, אבל נותנים לו צ'אנס לחזור לביה"ח, תחת השגחה צמודה ובדיקות סמים.
ביום הראשון לחזרתו הוא תחת השגחתה של אלן, ובסוף הוא מתוודה בפניה שזה בעיה בשבילו כי הוא חושש להתאהב בה שוב, וזה משהו שהחזיר אותו לסמים כשזה קרה.
מאוד מפתיע אותי שכבר אחרי 3 חודשים נותנים לו לחזור לעבוד.
מעניין אותי אם בתי חולים בארה"ב באמת נותנים לאנשים במצב כזה לחזור לעבוד כל כך מהר. או בכלל.
הוא כל הזמן טען שזה לא בגללה שהוא חזר לסמים, אבל אז בסוף מודה שזה כן היה בערך בגללה, עדיין בלי ממש להודות בזה.
ועכשיו הוא צריך לדחות סיפוקים ולא להיות איתה למרות שהוא ממשיך לראות אותה כל יום.
סדרות כאלו מתמחות בדרכים לעשות מתח מיני שמתמשך לאורך זמן בלי סיפוק.
פארק ורזניק |מזיע|
עדיין לא חזרו.
היא בטיפולי פוריות מעוברים שהקפיאה. אני לא זוכרת - האם הוא האבא שלהם? בכל אופן הוא רוצה לסייע לה ולהיות איתה אבל היא לא מסכימה, ובסוף מבקשת מגלסמן שיסיע אותה. בשביל לא לעשות את זה לבד.
אני די בטוח שזה לא מזרע שלו. היא לא הסכימה לקבל ממנו. ונראה לי שזה באמת היה מגוחך אם היא הייתה עושה את זה.
שמחתי שהיא מצאה פשרה בין לעשות את זה לבד לחלוטין ובין זה שהוא יסיע אותה. כי שוב, זה מוזר והם צריכים גבולות.
כלומר עד שהם יחזרו להיות יחד מה שבטח יהיה באמצע ההריון.
רזניק ופרז ואלן גם מטפלים בנער מסכן שאין לו סיכוי לחיות עוד הרבה אבל ממשיך להאבק בשביל אמא שלו, שהולכת להשאר לבד אחרי שהוא ימות... זה היה עצוב נורא.
זה היה לחלוטין קורע לב.
וכמובן מתקשר להחלטות של רזניק. ופחדתי שהיא תחליט לא לעשות את ההריון לבד בגלל זה.
זה גם היה נורא עצוב כי בהתחלה כשהם דיברו על כך שהוא צריך השתלה אז הנחתי שהם לפחות יקוו שזה ייתן לו סיכוי לחיים מלאים. אבל אפילו התחזית היחסית חיובית שלהם הייתה שזה יחזיק רק לעוד איזה שנה

אל תדאגי, החל משבוע הבא אני אראה איתך את הפרק באמצע השבוע

didalf

Well-known member
חשבתי על משהו שהיה יכול אפילו לגרום לי יותר להתרגש ה אם הם היו נפגשים ועושים מעגל ביחד.
וואי כן!!
היה בסוף את הפלאשבק למעגל אבל נראה לי קטע מהסדרה המקורית כי הם באמת צערים שם, זה היה מרגש קצת.

כשקלסו נכנס הוא אומר על ג'יי "יש לו את המראה של אבא שלו, ואת השכל של אמא שלו" ואז ג'קי נכנסת. לי זה גרם להבין שג'קי היא האמא, ובכלל לא פקפקתי בזה עד שכתבת שאת לא בטוחה. כאילו לא יודעת, למה שיגיד משהו על האמא שלו אם לא הכוונה לג'קי?
אה נכון זה מה שאמרו על אמא שלו.
כי הנחתי שאם אמא שלו זאת ג'קי אז יהיו קצת יותר בדיחות או רפרורים לזה, כמו שהוא קלסו ג'וניור. כמו שליאה מידי פעם הזכירה את שני ההורים שלה.
כאילו התייחסו אליו נטו בתור הבן של קלסו, ולא גם בתור הבן של ג'קי.
חוצמזה שלפי התאריכים שחישבנו זה ממש לא מסתדר:-D אבל זה סתם פשלה שלהם.
זכור לי בהמשך שג'יי אומר שיש לו ציונים טובים. אני לא זוכרת אם ג'קי הייתה תלמידה טובה, אבל ה יתכן (היא אמנם ביצ'ית וחסרת טאקסט אבל זה לא אומר שהיא מטומטמת).
לא זכור לי שהיא הייתה חכמה במיוחד אבל לא זוכרת.

ניסיתי למצוא קטע שלהם מהסדרה המקורית ומאתי משהו (הקטע שלה מההתחלה עד דקה ומשהו בערך):
וואלה לא מוכר בכלל.
עוד משהו שאני לא זוכרת - האם הם סיימו תיכון עם הסדרה? בעצם לא נכון? בעונה האחרונה הם כבר לא בתיכון. באיזה עונה הם סיימו?

בהתחלה לא כ"כ היה אכפת לי ממה, אבל בסוף שמחתי שהיא חזרה לפז, כי יש סיכוי שיהיו קטעים מצחיקים איתם בהמשך.
אהבתי כשהוא היה במעגל.

Lhuna3

Well-known member
אני מאוד מודאג לגבי המשך הקשר הזה ואני מאוד רוצה שהם כן ישארו יחד. אחרת זה מאוד מרגיש כאילו הם אומרים שאנשים על כסאות גלגלים יכולים להיות רק עם אנשים אחרים על כסאות גלגלים.
זהו שזה באמת יהיה "מסר" עגום מידי בשביל הסדרה הזאת, ולכן אני מניחה שזה חייב להגמר טוב, אבל שלפני זה כן תהיה איזו טלטלה בגלל העניין. או שאולי הם יפרדו אבל ככה שזה יהיה כאילו ברור שזה מסיבה אחרת לגמרי.
הוא כל הזמן טען שזה לא בגללה שהוא חזר לסמים, אבל אז בסוף מודה שזה כן היה בערך בגללה, עדיין בלי ממש להודות בזה.
ועכשיו הוא צריך לדחות סיפוקים ולא להיות איתה למרות שהוא ממשיך לראות אותה כל יום.
סדרות כאלו מתמחות בדרכים לעשות מתח מיני שמתמשך לאורך זמן בלי סיפוק.
אני חייבת להגיד שההתאהבות שלו בה לא משכנעת אותי כל כך. ובכלל משהו במערכת היחסים הזאת... לא יודעת, לא מצליחה להתחבר לזה. בלי קשר לזה ששניהם דמויות נחמדות שקל לחבב ואין לי משהו נגדם.
זה היה לחלוטין קורע לב.
וכמובן מתקשר להחלטות של רזניק. ופחדתי שהיא תחליט לא לעשות את ההריון לבד בגלל זה.
אוי לא חשבתי על הקשר הזה בכלל.

Lhuna3

Well-known member
אוף אתם מכריחים אותי לצפות בשנות ה-90 רק מ-FOMO על הדיון הכל כך ארוך שלכם. ואין לי כזה חשק.

Lion_Heart

Well-known member
אז legend of vox machina
מצד אחד, אני יודע הכל, אני יודע מה קורה, איך הכל יסתיים ולמה, ומצד שני הם עדיין מצליחים להפתיע אותי בהבדלים בין הסדרה המקורית לסדרה המקוצרת\מצוירת

לא יכול לחכות ל mighty nien:love:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק 3 של The Last of Us היה מעולה
אני לא בטוח מה יש לי לומר עליו, אולי אני אחשוב בהמשך,
אבל אם מישהו יכתוב אז אני אגיב

דיברגנט חדש

Well-known member
בהמשך לספוילר שכתבתי בשרשור קודם בתגובה #68 שלי על הפרק הראשון של הסדרה אבירם כץ, ראיתי גם את הפרק השני והנה הספוילר, הפעם בקיצור -
החקירה של הבלשים נמשכת, אבירם מתעקש שהוא לא יודע דבר, משכנע את הבלשים להעבירו בפוליגרף ולאחר מכן לעזור להם בפיענוח הפרשה. בינתיים, נכנס, שבו, לדירה של שכנו הרופא שכתב את העלילה, מוחק את אשר שלח לו ומתחיל לנסות לפענח את העלילה
פתאום אמרו שהיא לא דר' אלא רבע דר'.
פרק מוזר לחלוטין, איך אתם התרשמתם ממנו?
אגב, כמו טוני בתגובה מעליי בנושא אחר, גם אני לא בטוח מה יש לי לומר עליו, אולי אני אחשוב בהמשך,
אבל אם מישהו יכתוב אז אני אגיב :)

דיברגנט חדש

Well-known member
פתאום אמרו שהיא לא דר' אלא רבע דר'.
פרק מוזר לחלוטין, איך אתם התרשמתם ממנו?
אגב, כמו טוני בתגובה מעליי בנושא אחר, גם אני לא בטוח מה יש לי לומר עליו, אולי אני אחשוב בהמשך,
אבל אם מישהו יכתוב אז אני אגיב :)
אף אחד לא צופה בסדרה? יש טעם להמשיך לעשות ספוילרים?
אבירם מגיע לבקר אותו בבי"ח ומזהה שהוא מתקשר עמו למרות שהוא מורדם, הוא שואל אותו את השאלות ששאלו אותו בפוליגרף ומבחין שהוא עונה לו.
הבלשית רוצה שיבוא לתחנה והוא מצליח לדחות את זה בשעיים ובינתיים מלכה האחות האחראית שהוא פגש אותה בבי"ח, מודיעה לו שמכניסים אותו לניתוח לתרומת איברים.

limors2

Active member
פרק 3 של The Last of Us היה מעולה
אני לא בטוח מה יש לי לומר עליו, אולי אני אחשוב בהמשך,
אבל אם מישהו יכתוב אז אני אגיב
לגמרי. פשוט מושלם.

לחלוטין לא כמו במשחק, אבל פשוט מדהים. מרגש ועצוב ויפהפה. וניק אופרמן מושלם.

במשחק אנחנו לא מכירים את פרנק בכלל, רק רואים מכתבים ממנו מפוזרים בעיירה של ביל ומגלים מהם שהוא כבר לא היה יכול לסבול את ביל והוא התאבד. ביל עדיין שם, כועס ותמהוני ועם עיירה מלאה במלכודות, פוגש אותם ומביא להם בטרייה ודרכיהם נפרדות. אני מעדיפה בהרבה(!!!!!!) את מה שעשו פה, כי ביל דמות כיפית ועשו לו צדק עם הפרק הזה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לגמרי. פשוט מושלם.

לחלוטין לא כמו במשחק, אבל פשוט מדהים. מרגש ועצוב ויפהפה. וניק אופרמן מושלם.

במשחק אנחנו לא מכירים את פרנק בכלל, רק רואים מכתבים ממנו מפוזרים בעיירה של ביל ומגלים מהם שהוא כבר לא היה יכול לסבול את ביל והוא התאבד. ביל עדיין שם, כועס ותמהוני ועם עיירה מלאה במלכודות, פוגש אותם ומביא להם בטרייה ודרכיהם נפרדות. אני מעדיפה בהרבה(!!!!!!) את מה שעשו פה, כי ביל דמות כיפית ועשו לו צדק עם הפרק הזה.
כן, כבר ידעתי את כל זה כי אחרי הפרק קצת קראתי על הפרק, ואז ראיתי את מאחורי הקלעים של הפרק (עולה גם ביס).
אז הם מדברים על כך שבמשחק זה סוג של אזהרה שלילית בעוד כאן הלכו לכיוון החיובי - שהחיים שווים משהו אם יש לך מישהו שווה להגן עליו.
אומנם זה די נוראי עבור ג'ואל שכבר איבד את הבת שלו וממש כמה ימים קודם איבד את טס, אבל אני מניח שבהמשך הוא יבין שיש לו מטרה עדיין בחיים בלשמור על אלי.

חוץ מזה כל הסיפור באמת מקסים. מאוד אהבתי את שני הדמויות שלהם.
הצחוק של ביל כשהוא אוכל את התותים הוא בדיוק אותו צחוק שיש לרון במחלקת גנים ונוף כשהוא מתרגש.
אני לא כל כך עקבתי אחרי כמה אומרים שקופצים בשנים כל פעם אז כשירו בביל אני באמת חשבתי שהוא הולך למות ושג'ואל יגיע לשם וימצא רק את פרנק. אז היה הזוי שפתאום קפצו 10 שנים. ובמיוחד הזוי כי אז דווקא פרנק הוא זה שבכסא גלגלים (אני ממש לרגע הייתי מבולבל שם).

זה די מדהים שהסדרה עשתה פרק שלם, ועוד כזה מדהים, מדמות רקע של דמות משנה במשחק.
שני הפרקים הראשונים היו מספיק טובים כדי שאני אמשיך לפחות לסוף העונה, אבל לא הייתי נלהב במיוחד. עכשיו אני ממש מצפה לראות מה עוד יעשו. הבעיה היחידה היא שאני לא מאמין שהם יצליחו להתעלות על זה, לפחות בעונה הזאת.

*קטע מעולה הוא כשפרנק צוחק על ביל שהוא מאמין בתיאוריות קונספירציה כמו ש9/11 זה עבודה מבפנים ושהממשלה הם נאצים. ואז ביל צועק "אבל הממשלה הם באמת נאצים!" ואז פרנק עונה "כן, עכשיו. אבל הם לא היו בעבר."

משהו מעניין שלא היה קשור לסיפור של ביל ופרנק זה הקטע שבו ג'ואל מסביר לאלי כיצד המגפה כנראה באמת פרצה - זה שזה היה כנראה בקמח שהגיע לכל העולם בערך באותו זמן.
*(אני מניח שזה אומר שאחוז הצליאקים ששרדו הוא יחסית גבוה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל הסיפור של שון, ליאה והכלב היה די חמוד.
ליאה כמובן הגזימה עם החיבור לכלב שהיא רק עכשיו פגשה, אבל אהבתי את זה וגם אהבתי את זה שהיא מועדת לכך שהיא מגזימה, אבל לא מוותרת.
הנחתי שבסוף תופיע המשפחה האמיתית של הכלב.
היה הורס כששון מספר להם כמה עלו הניתוחים. מעניין אם הם היו משלמים את כל זה. האמת שבכל מקרה בלי שון לא היו עושים את הניתוח ששיפר את מצבו, אז זה היה אומר שהכלב היה ממשיך לסבול.

אהבתי גם את השיחות של שון עם ליאה, של שון עם גלסמן ושל גלסמן עם ליאה.
זה רק העלה לי את הציפיה לראות כיצד שון יתמודד באמת עם גידול תינוק.

העלילה של פארק, רזניק והחולה שהיה צריך להחליט אם לכרות לו את היד לא היה הכי מעניין.
לחלוטין מהמקרים שהיה די ברור שבסוף יצליחו להציל לו את היד ואת החיים והכל יסתיים די טוב. והם לא הפתיעו.
זה עדיין היה מרגש כשהאב התעורר עם בנו ואמר לו כמה הוא גאה בו.
עצוב שההריון של רזניק לא הצליח.
אבל לכל הרוחות תפסיקו להעמיד פנים שאתם תהיו חברים טובים ותחזרו להיות יחד!

אני לא עצוב במיוחד לגבי הפיטורים של דניקה,
אני כבר ציינתי בעבר שאני לא אוהב אותה במיוחד.
זה שהיא ניסתה להשפיע על לים לעזור לה בכך שהיא אמרה שהיא עזרה לה לבחור נכון לסרב לניתוח הראשון שהוצע לה הרגיש כמו מניפולציה לא נחמדה. גם זה שהיא גררה את אשר לעניין היה מגעיל והוא באמת נענש על זה.
אבל בעיקרון כן אהבתי את מה שהיא עשתה, אפילו עם כל הבעייתיות של זה. היא בסופו של דבר הצליחה להציל את החיים של החבר שלה וגם למנוע ממנו לחזור לכלא. ואני אהבתי את זה שהיא לא התמרמרה על כך שבגלל זה היא איבדה את העבודה שלה, אלא קיבלה את זה שזה היה קורבן שווה מבחינתה.
אבל באמת אם היא בסדר עם לעבור על הכללים ככה אז באמת הגיוני לפטר אותה.

*חוץ מזה בפרק הקודם היא לא ישבה עם שון במסדרון לתמיכה (אוקי, לא אשמתה שהיא לא הייתה בפרק)

אוי, ובפרק הזה פרז לא היה.

Lhuna3

Well-known member
פרק 2 אהבתי את קטע הפתיחה של התחלת המגיפה באינדונזיה עם הרופאה הזאת שהשוטר לוקח אותה.
אח"כ זה היה לי די שחזור של סצנות שכבר ראיתי מיליון פעם במתים המהלכים: עיר אחרי אפוקליפסה ומתקפות זומבים, אז קצת השתעממתי, אפילו טיפה עשיתי פאסט פורוורד כשהם הולכים במלון הזה ונלחמים עם הזומבים.
אבל אוהבת מאוד את האופי של הילדה. ליהוק טוב של השחקנית.
המוות של טס ביאס (אבל לא הפתיע אותי).

אבל פרק 3, אחרי רבע השעה הראשונה, נהיה באמת נהדר - ניק אופרמן היה כזה רון סוונסון :-D
ואז נהיה מרגש ומקסים. וקצת מצחיק.
ואז נהיה מדכא ושובר לב וגרם לי לבכות. אני מנסה להגיד לעצמי שאין על מה להיות עצובים פה - הדמויות שלהם חיו חיים כנראה הכי טובים שאפשר אחרי האפוקליפסה (עם ארוחות גורמה!), הגיעו לגיל זקנה, ומתו בתנאים שלהם. זה בעצם סיפור נהדר ושמח. אבל הייתי מעדיפה שלא יראו לנו את השלב האחרון.
אבל צחקתי מהמכתב שביל השאיר לג'ואל :-D
זה די מדהים שהסדרה עשתה פרק שלם, ועוד כזה מדהים, מדמות רקע של דמות משנה במשחק.
א. נכון.
ב. מזכיר לי את הפרקים המיוחדים שעושים כל עונה בסדרה מסע אגדי.
שני הפרקים הראשונים היו מספיק טובים כדי שאני אמשיך לפחות לסוף העונה, אבל לא הייתי נלהב במיוחד. עכשיו אני ממש מצפה לראות מה עוד יעשו. הבעיה היחידה היא שאני לא מאמין שהם יצליחו להתעלות על זה, לפחות בעונה הזאת.
נכון :-(
*קטע מעולה הוא כשפרנק צוחק על ביל שהוא מאמין בתיאוריות קונספירציה כמו ש9/11 זה עבודה מבפנים ושהממשלה הם נאצים. ואז ביל צועק "אבל הממשלה הם באמת נאצים!" ואז פרנק עונה "כן, עכשיו. אבל הם לא היו בעבר."
כן :-D
משהו מעניין שלא היה קשור לסיפור של ביל ופרנק זה הקטע שבו ג'ואל מסביר לאלי כיצד המגפה כנראה באמת פרצה - זה שזה היה כנראה בקמח שהגיע לכל העולם בערך באותו זמן.
*(אני מניח שזה אומר שאחוז הצליאקים ששרדו הוא יחסית גבוה)
חחח

למעלה