דיוני סדרות #129

keren or5

Well-known member
גם עם נטפליקס יש לי איזה סיפור אז אני כבר לא נכנסת לשם ולא חידשתי מינוי לפריים. מאז אוקטובר אני פחות נהנית מדברים. בקושי שומעת מוזיקה ולא מצליחה אפילו ליהנות מסדרה טובה כי זה לא מרגיש לי נכון. אז הפסקתי לעקוב אחרי הסדרות שפעם אהבתי. אם משהו משודר בערוצים של יס אני אראה אבל כבר לא מחפשת את הסדרות הספציפיות שאהבתי. הכל די מחורבן.
אז אחרי החפירה הזאת, החפירה שלשמה התכנסנו.
|נחמה| אני ממש מצטערת לשמוע שאת מרגישה ככה. כמי שהייתה במצבים כאלה בחיים שלה אני יודעת זו הרגשה פשוט נוראית, (העניין שדברים שאהבנו גורמים לנו פחות ההאה מאשר בעבר בעבר). לא מזמן גיליתי מונח שמתאר דיי מדוייק את התופעה והוא נקרא- Anhedonia. אני לא יודעת למה, אבל משהו בזה שמצאתי למילה למשהו שהרגשתי קושי גדול להסביר לפני ניחם אותי קצת. אני מקווה שזה יעבור לך או ישתפר לפחות |נחמה|

מילי08

Well-known member
וואו BLAST FROM THE PAST! |חיבוק| כיף לראותך!
תודה |חיבוק|. אני באמת מתגעגעת
הכל מחורבן לחלוטין, אני מסכימה, והתחושה היא שרק הולך להיות יותר גרוע.
אישית אני כרגע לוקחת את זה יותר לכיוון של "תנסי להינות מהדברים הקטנים בחיים כל עוד את יכולה", וכן זה גם בא עם רגשות אשמה ברקע ומחשבות רעות, ואני מבינה מאוד את מי שלא רוצה או לא מסוגל לזה. |נחמה|

אוקיי אבל המציאות מענישה אותנו מספיק, אני לא חושבת שאת צריכה להעניש את עצמך יותר עם סדרות שאת סובלת מהן ;-)
נכון לשתי הנקודות. אבל זה אפילו לא עניין של רגשות אשמה אלא סתם תחושה שזה לא נכון לי. ולגבי ההענשה העצמית, זו נקודה שלא חשבתי עליה אבל בחיי שאין לי כוח לחפש בצורה יזומה משהו אחר וזה פשוט נוח ונגיש
איזה כיף לראות אותך שוב
|חיבוק| כנ"ל
בדיוק באתי לומר שאת באה רק כשאנחנו על סף מלחמה, אבל אז קלטתי שבעצם לא ראינו אותך מאז המלחמה. אלא אם כן אני טועה?
לצערי לא ראיתם אותי הרבה לפני המלחמה ☹️
ובמשפט הזה אני מתייחס לגידול חתולים, לא לשום מלחמה
גם חתולים בבית הם סוג של מלחמה :-D אבל מלחמה טובה ומצחיקה רוב הזמן
בכל מקרה נחמד מאוד לראות אותך שוב ונשמח לראות אותך יותר גם אם אין לך דברי טלוויזיה לדבר עליהם (תמונות של חתולים גם מתקבלות)
הלוואי.. אין לי באמת זמן. עכשיו אני חצי רדומה כל הספה וצריכה עוד לנקות את החול של החתולים, לעשות כלים ולעבור על השיש כי הם כל הזמן רובצים שם ולצאת עם הכלב לשעה שלו. אם אתה נורא רוצה לדעת, אני אספר שאני ישנה בערך 5.5 שעות בלילה. לא כיף
חשבתי שאת מדברת על שיקגו פייר, אבל עושה רושם שאת מדברת על סרטי מארוול ישנים
עלית עלי :-D
אווו בדיוק לפני כמה ימים חשבתי עלייך. אני מתגעגעת אלייך נורא |לב| |לב| |לב| .
גם אני! |מאוהב||מאוהב||מאוהב| בחיי שאני כל הזמן חושבת עליכם.
החוצפה הזאת של החיים למנוע מאיתנו לרבוץ 24/7 בפורום. איכ! פויה!
זה, והשטות הזאת של להיות מבוגר אחראי. בלעע
עכשיו, אני הגעתי למסקנה(אם תמצאי ראנטים ישנים שלי, כבר הזכרתי את זה) שזו בכלל סדרה על כת. וזה ההסבר: ביידן הוא ראש הכת והלוטננטים ומאוץ' וסטלה הם בכירים ויש את החפ"שים . ואם תשימי לב כל פעם שמישהו מגיע אחרי כמה פרקים הוא עובר שטיפת מוח ועובר להפיץ את האידיאולוגיה של הכת לתחנות אחרות(אלא אם הוא על תקן הרע).
והקטע הכי מעצבן זה שאם מישהו סובל מהפציעה הכי קטנה כולם הולכים ללוות אותו לMED ומחכים שעות בחדר המתנה כאילו הם לא אמורים להיות במשמרת ולהתכונן לקריאות הבאות.
הכי אני אוהבת שם את ברט וקייסי, הם היחידים שאין לי תלונות כלפיהם(למרות שקייסי הוא כזה קלישאה על אמריקאיות).
זהו, שחיפשתי ראנטים שלך אבל לא מצאתי. אני גם נזכרתי כמה עלוב החיפוש באתר הזה.
בגדול את צודקת, אבל בשביל להיות מנהיג כת דרושה כריזמה כלשהי ופה.. פשוט אין. בודן בעיקר מתאמץ להיות מגניב אבל אין לו את זה.
וקייסי הוא לגמרי קלישאה של אמריקה'ס סוויטהארט. הבעיה שלו ולברט אין שום כימיה. מזכירים אחים יותר מכל דבר אחר..
הבעיה היותר גדולה שטיילור קיני שחקן נוראי, עם מנעד הבעות פנים של יתושה עם קדחת הנילוס
:-D :-D :-D התגעגעתי לעולם הדימויים שלך!
אף אחד שם לא באמת יודע לשחק. מנסים, אבל לא נרשמת הצלחה גדולה
|נחמה| אני ממש מצטערת לשמוע שאת מרגישה ככה. כמי שהייתה במצבים כאלה בחיים שלה אני יודעת זו הרגשה פשוט נוראית, (העניין שדברים שאהבנו גורמים לנו פחות ההאה מאשר בעבר בעבר). לא מזמן גיליתי מונח שמתאר דיי מדוייק את התופעה והוא נקרא- Anhedonia. אני לא יודעת למה, אבל משהו בזה שמצאתי למילה למשהו שהרגשתי קושי גדול להסביר לפני ניחם אותי קצת. אני מקווה שזה יעבור לך או ישתפר לפחות |נחמה|
תודה. אני מקווה שנחזור לשפיות מתישהו במקום הנוראי הזה ונצליח לחיות בשקט.
לעזאזל, אני רוצה שכל הבעיות שלי בחיים יסתכמו בדמויות מעצבנות בסדרה.

יאללה, דיוטי קולס
חיבוקים ונשיקות

dory30

Well-known member
דחיתי את הצפייה בסדרה הרבה זמן ולאחרונה התחלתי לראות אותה. סדרה מעולה, שמדגישה עד כמה מגוכחת הרודנות. אגב, חלק ניכר מהתיאורים יכול להתרחש (ולא אתפלא שאכן מתרחש) במדינות דמוקרטיות או דמוקרטיות למחצה כמו אצלנו. בכל מקרה, קייט וינסלט מעולה

dilly snake

Active member
:-D :-D :-D התגעגעתי לעולם הדימויים שלך!
היום לקחנו את הגורה למקלחת אצל ספרית כלבים ומאז אני טוענת שיש לה ריח של מרכז מסחרי בפריפרייה.

יאללה, דיוטי קולס
חיבוקים ונשיקות
לאאאאא תשארי! אנחנו נהיה ילדים טובים!
בבקשה תבואי לעיתים קרובות יותר.
1722451338648.png

didalf

Well-known member
שלדון הצעיר סיום סדרה (בעצם פרק אחד לפני)

לא הבנתי, אני צופה ביס קומדי בחצי עין כדי שיהיה משהו ברקע לא ביקשתי להתייפח ככה מול סיטקום מה זה???;-(;-(

didalf

Well-known member
הבנתי למה לא בא לי על שום סדרה אחרת עכשיו.
1722800691158.png

דיברגנט חדש

Well-known member
מתענג על זהות בדויה עם ג'ניפר שבתפקיד סידני בריסטו.
אני כבר בעונה רביעית, קצת פחות טובה מקודמותיה, אך גם טובה.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מתענג על זהות בדויה עם ג'ניפר שבתפקיד סידרני בריסטו.
אני כבר בעונה רביעית, קצת פחות טובה מקודמותיה, אך גם טובה.
אני פרשתי אחרי הפרק הראשון של עונה 4 (לפני הרבה מאוד שנים)

כל הזמן היה אובר קומפליקציות עם כל ארגוני הריגול השונים וזה נעשה מגוחך שכל מה שמעניין את כל ארגוני הריגול האלו זה איזשהם המצאות/תחזיות/משהו של איזה אישה שחי לפני מאוד שנים. אני כבר לא זוכר בדיוק. וכל הזמן היו גילויים של זה בעצם בוגד בזה וזה בעצם סוכן סודי של זה וסוכן סודי כפול ומשולש ואשתו של זה סוכנת סודית וכל הקטע של השנתיים הנעלמות של סידני...
אבל בסדר כי מתגלגלים עם זה.
אבל אז בתחילת עונה 4 כאילו יש ארגון חדש ובו כל האנשים הקרובים לסידני כולל מי שהיה הרע בעונות הראשונות שאני כבר לא זוכר אפילו איך בדיוק הפך ללא רע. אבל זה גרם לי פשוט לוותר.

במהלך השנים שמעתי דברים על עונות 4 ו5 ומצד אחד חבל לי שלא המשכתי כי הצטרפה לכמה זמן שחקנית שאני מאוד אוהב. ומצד שני שמעתי על התפתחות עלילתית שנראה לי שהייתה מעצבנת אותי אפילו יותר.

LeAnnDyIan

Well-known member
הבנתי למה לא בא לי על שום סדרה אחרת עכשיו.
צפה בקובץ המצורף 111848
יופי לונה, עכשיו עשית לי חשק לראות נקמה.
אני פרשתי אחרי הפרק הראשון של עונה 4 (לפני הרבה מאוד שנים)

כל הזמן היה אובר קומפליקציות עם כל ארגוני הריגול השונים וזה נעשה מגוחך שכל מה שמעניין את כל ארגוני הריגול האלו זה איזשהם המצאות/תחזיות/משהו של איזה אישה שחי לפני מאוד שנים. אני כבר לא זוכר בדיוק. וכל הזמן היו גילויים של זה בעצם בוגד בזה וזה בעצם סוכן סודי של זה וסוכן סודי כפול ומשולש ואשתו של זה סוכנת סודית וכל הקטע של השנתיים הנעלמות של סידני...
אבל בסדר כי מתגלגלים עם זה.
אבל אז בתחילת עונה 4 כאילו יש ארגון חדש ובו כל האנשים הקרובים לסידני כולל מי שהיה הרע בעונות הראשונות שאני כבר לא זוכר אפילו איך בדיוק הפך ללא רע. אבל זה גרם לי פשוט לוותר.

במהלך השנים שמעתי דברים על עונות 4 ו5 ומצד אחד חבל לי שלא המשכתי כי הצטרפה לכמה זמן שחקנית שאני מאוד אוהב. ומצד שני שמעתי על התפתחות עלילתית שנראה לי שהייתה מעצבנת אותי אפילו יותר.
מה שלי הפריע בסדרה הזאת בעיקר זה שהרבה מהאלמנטים שלה נראו לי כבר מוכרים מסדרות אחרות (אבודים, פרינג׳ ומבוקש לחקירה) ואז ליאורה אמרה לי שזה כי הוא עבד על כולן וכנראה גנב לעצמו רעיונות😂
הבעיה היא שאת השלוש האחרות ראיתי לפני שראיתי את זהות בדויה, ככה שזה הרגיש לי כמו חיקוי פחות מוצלח, אפילו שזה היה המקור.

didalf

Well-known member
אקדמיית המטריה 4X01

שרשור העונה הקודמת למי שצריך תזכורות

הא אני ידעתי שתמי ורון יהיו בעונה הזאת? בכל מקרה יאיי:-D

אז עברו 6 שנים והחבורה פשוט התרגלה לחיים רגילים. באמת עדיף חח כי אף אחד לא נראה בגיל שהם היו כשהם התחילו את הסדרה, במיוחד לא חמש.
הפער בין כמה לות'ר חתיך (ועכשיו כשהוא לא קוף הוא נראה ממש טוב) לכמה הוא טמבל לא יוצלח מדהים. וזה הופך אותו לכזה לא סקסי למרות נתוני פתיחה טובים. אני תוהה אם הוא נהנה להיות עכשיו חשפן רק כי הוא יכול להוריד חולצה בלי בושה:-D

בן זה בן הרע והוא היה בכלא. על הונאת קריפטו. אז בטיימליין הזה יש טכנלוגיה נורמלית? אז למה אין להם קבוצת טקסט?

קלאוס מסכן איבד את הכוח של להיות אלמוות ועכשיו הוא חרדתי ברמות על. כי כמובן. והוא גר במרתף של אליסון? שעדיין מרמרה.

ויקטור החים שלו לא רעים נראה.

ולילה ודייגו השריצו יותר מידי ילדים והם זוג נשוי מבאס.

וחמש סוכן CIA כי כמובן. מעניין איך הוא קורא לעצמו שם.

דווקא נהניתי לראות אותם חיים חיים קצת נורמלים.

ויש קבוצת קונספירציה של טרלולים שמאמינים שהם בקו הזמן הלא נכון ובעצם מאמינים באקדמיית המטריה. רק שהם צודקים.
ותמי ורון מעכשיו ג'ין הבן וג'ין הבת מובלים אותה.

ואיזה אחד שהבת שלו בשם *ג'ניפר* (זוכרים שבן מת בתקרית ג'ניפר שאנחנו לא יודעים עדיין מה היא?) הצטרפה לכת ונעלמה צריך את עזרתם.
והם מוצאים את הכוחות שלהם בחזרה ולא רוצים אותם חוץ מבן. וואי הם כאלה סתומים בחיי היה ברור שבן הכניס להם את המשקה לכוסות|פנים|

didalf

Well-known member
אקדמיית המטריה 4X02
והם מוצאים את הכוחות שלהם בחזרה ולא רוצים אותם חוץ מבן. וואי הם כאלה סתומים בחיי היה ברור שבן הכניס להם את המשקה לכוסות|פנים|
אה אז כאילו לא הייתי אמורה להבין מהפרק הקודם שבן שם להם את המריגולד בסאקה? הרסתי למישהו את ההפתעה?:-D

לותר הדבע הזה איך הוא שם את המדים של החשפן ולא שם לב בשום שלב שהוא קוף שוב? באסה אבל היה חתיך.

חחחח הם תקועים עם בייבי שארק עילה מספיקה לרצח:-D:-D

היה ברור שהבחורה שבן פגש זאת ג'ניפר. אבל כשהיא אמרה שהיא גודלה ע"י האיש הזה מגיל 6 זה כבר היה מבלבל.
מוזר מאד אבל שהיא סומכת על איש שהיא רק פגשה ולא על אנשי העיירה שהיא גדלה בה8-*

הקטע של דייגו עם הכדורים מגניב ממש.

כשקלאוס נורה חשבתי שתיכף נגלה שהוא בסוף כן התפתה לקחת מריגולד ולכן הוא לא ימות. אבל הוא לא. אבל הצילו אותו עם זה. זה אומר שהוא יקבל את הכוחות שלו למרות שהוא לא שתה את זה?
קצת התמרמרתי שבן מפלרטט עם מישהי כי אני עדיין רוצה חבר לקלאוס!!:-D

ובכן חמש הגיע לתחנת רכבת קוריאנית שמעבירה אותו בין מימדים? מעניין8-*

ווי ג'ין וג'ין חטפו את ג'ניפר. שהיא לא הבת של ההוא או שמעולם לא הייתה לו בת|תוהה| (כנראה השני).
בינתיים יש הרבה שאלות ואני מסוקרנת.

חחחחחחחח
וחמש סוכן CIA כי כמובן. מעניין איך הוא קורא לעצמו שם.
חחחחחחחחחחחחח הם קוראים לו "מיסטר פייב":-D

didalf

Well-known member
אקדמיית המטריה 4X03

אוקי אז הג'ניפר הזאת הגיע לעולם בתוך תמנון ענקי ב95 בגיל 6. איכסוש. מוזר שהילדה נראתה אסייתית-קוראנית כזה וג'ניפר המבוגרת נראת יותר דרום-אסייתית.
לרגע חששתי שהיא ובן אחים ואז זה קצת מטריד המשיכה ביניהם אבל נראה לי שלא. הכל איכשהו קשור לזה שבן מת בתקרית ג'ניפר.
היה להם קטע יפה כשהוא מצא אותה אני קצת בעד השיפ הזה.

לא כזה שמתי לב מה הלך בפרק הקודם מי התעקש לתת לקלאוס את המריגולד ומי ניסה למחות כי הוא לא רצה כדי להחליט אם הוא צודק בכעס שלו על אליסון. למרות שבכל מקרה לא כ"כ כי מה הם היו אמורים לעשות? לתת לו למות?
אבל וואי הסצנה שהוא אומר לקלייר שזה מאוחר מידי וצועק עליה שברה לי את הלב;-(;-( אוף מסכני הקולות חזרו לשגע אותו.
אבל למה הוא תמיד בעלילות צד לא קשורות ולא עם המשפחה?

מסתבר שאף אחד לא זוכר איך בן מת. אנחנו יודעים איך הוא מת?
והם באים להתעמת עם רג'י שתמיד עושה צרות והוא מחבר אותם למכונה מוזרה וופסי.
אבל בן מת כשהם היו בני 16-17 אז הרבה אחרי שג'ניפר הגיע לעולם השני בתמנון.

כשחמש ולילה הגיעו לאפוקליפסה וחמש השני ירה עליהם זה פוטג' מהעונה הראשונה? כי הוא ממש נראה קטן יותר. היי דולורס.

didalf

Well-known member
אקדמיית המטריה 4X04

אז רג'י רצח את בן איזה סייקו:-0
ואת ג'ניפר שבטיימליין ההוא הייתה בתוך מיכל כלשהו8-*

והמגע שלהם מסוכן כי היא עשויה מהאנטי-חומר למריגולד.
שזה חבל כי היא ובן מאד נמשכים אחד לשניה והם ממש חמודים אני אוהבת. אז שמחתי שהיא סופסוף באה לנשק אותו!!
אבל אופס. אם טיפת מגע מסוכנת לעולם מה יקרה עם כ"כ הרבה מגע?:-D נראה שצרות צרורות. אבל כאילו הם לא מרגישים את זה על עצמם תוך כדי?

לא הבנתי למה לילה וחמש חשבו שזה רעיון טוב לחזור בזמן למנוע משהו מתי אי פעם זה הצליח להם??????.
ואולסו הם הגיעו בכלל לאקדמיית הפניקס ואז הרכבת חטפה אותם אל הלא נודע.

וואי מסכן קלאוס אשכרה מסרסרים בו:-( זה חולני ואם זה היה אישה זה לא היה עובר מסך בחיים.
והולי שיט קברו אותו סטייל קיל ביל בסוף:-0 אמאלה שיוציאו אותו!!

didalf

Well-known member
וואו, את בדרך כלל פחות בקטע של בינג' חזק.
אני עוד לא התחלתי ואני מתכוון לראות את שני הפרקים האחרונים של העונה הקודמת לפני.
שעמם לי והייתי צריכה הסחות דעת אתמול.
היה ריקאפ בהתחלה וקראתי את השרשור שלנו זה מספיק לי.

Lhuna3

Well-known member
אז העלו בסטינג את Ghosts (בריטניה) וראיתי עכשיו פרק 1 וזה ממש טוב!

למעלה