דיוני סדרות #130

didalf

Well-known member
וואו מרגיש לי שנועה עשתה את טעות חייה לחזור לפלוגה המטורפת הזאת.
היה לה כזה שקט לבד במזווה!
חחח כן הא? מה דחוף לה להוכיח דברים פשוט תשתחררי כבר די:-D
מוח של קצינים זה תעלומה.

אני לא זוכרת שראינו אותה בכלל.
אגב אני קצת חשדתי שאולי היא גם נשלחה ע"י ניקול להיות כאילו מזהירה אותו, אבל בעצם לגרום לו להציע לטולי עוד משהו שיתקבל רע. אבל לא.
היא הייתה אחת משלושת המ"מ של הפלוגה בעונות הקודמות. (היה את נועה, אפי השמנהנה החביבה ודורין. בפרק הקודם צליל ציינה שדורין התקדמה לפקד בקו"מ.)
ודורין תמיד הייתה המ"מ השפויה ביותר.
בגלל זה דווקא לא חשדתי בה, היא הייתה חלק מהפלוגה ההיא עדיין יש לה רגשות כלפיהם.

כן... אני תוהה אם הולכים לתת לו איזו התפתחות או שישאר על תקן הדביל הקומי.
דווקא לא דחוף לי, שישאר דביל קומי:-D
(אגב תזכירי לי איך נגמר הסיפור עם הסמלת ששיחקה מיה לנדסמן, שהיה לו רומן איתה בסתר?)
אממ בעונה הראשונה הוא היה מועמד לאיזה קידום מחוץ לבסיס ודווקא נראה שיש לו סיכוי טוב ואז היא הלכה למב"סית וחשפה את הרומן שלהם כנראה ודפקה אותו. ואז אני לא כזה זוכרת אבל נראה לי שהוא ממש כעס עליה ונפרד ממנה.
ואז בעונה 2 היא נעלמה אחרי הפרק הראשון, לא זוכרת אם היא פשוט התשחררה או עברה לתפקיד אחר.
ולא זכרתי אבל נראה שבעונה 2 היה לו קטע עם דורין.

אני לא לגמרי הבנתי, איך זה יכול לשמש אותה הפרטים האלו?
אין לי מושג אין לי ראש כזה קרימנלי. אבל היא נחשושה רצח אז עוד נגלה.

אני ממש שמחתי שזה לא התפוצץ לה ושזה עבד כל כך טוב ויישר את כולם!
חחח כן אה?
מעניין אם היא תנסה את הטריק הזה שוב.

כן, זה היה נוגע ללב :-(
אוף אחותי ממש כעסה על נועה והיא שונאת אותה ואני מנסה להסביר לה שהיא אוטיסטית קצת ולא מבינה. אני שמחה שאת מבינה חח.

Lhuna3

Well-known member
חחח כן הא? מה דחוף לה להוכיח דברים פשוט תשתחררי כבר די:-D
מוח של קצינים זה תעלומה.
כן מראש זה אנשים עם מוטיבציה בלתי מובנת חחחח
היא הייתה אחת משלושת המ"מ של הפלוגה בעונות הקודמות. (היה את נועה, אפי השמנהנה החביבה ודורין. בפרק הקודם צליל ציינה שדורין התקדמה לפקד בקו"מ.)
ודורין תמיד הייתה המ"מ השפויה ביותר.
בגלל זה דווקא לא חשדתי בה, היא הייתה חלק מהפלוגה ההיא עדיין יש לה רגשות כלפיהם.
אה אוקיי.
אממ בעונה הראשונה הוא היה מועמד לאיזה קידום מחוץ לבסיס ודווקא נראה שיש לו סיכוי טוב ואז היא הלכה למב"סית וחשפה את הרומן שלהם כנראה ודפקה אותו. ואז אני לא כזה זוכרת אבל נראה לי שהוא ממש כעס עליה ונפרד ממנה.
ואז בעונה 2 היא נעלמה אחרי הפרק הראשון, לא זוכרת אם היא פשוט התשחררה או עברה לתפקיד אחר.
תודה, לא זכרתי שהיא היתה רק בהתחלה בעונה 2!
אוף אחותי ממש כעסה על נועה והיא שונאת אותה ואני מנסה להסביר לה שהיא אוטיסטית קצת ולא מבינה. אני שמחה שאת מבינה חח.
רגע על מה היא בדיוק כעסה על נועה?

didalf

Well-known member
רגע על מה היא בדיוק כעסה על נועה?
אה על הכל אבל ספציפית היא צעקה ממש על הטלוויזיה כשנועה אמרה למייקי שהם לא באמת התגעגעו אליה כי הם לא נלחמו. מה שהקצינה ההיא הכניסה לה לראש. ואחותי כזה "אבל הוא נחמד אלייך מה את פותחת את זה שובבבבבב".
להגנתה היא הייתה אחרי מיני מרתון של האחיות המוצלחות שלי + המפקדת וזה הרבה יותר מידי ישראלים מעצבנים בבת אחת:-D

Lhuna3

Well-known member
* למב"סית יש פאראנויות שמישהי מהבה"ד שרוצה את התפקיד שלה שולחת אליה חיילים "שתולים", והכי היא חושדת באביב הקלולסית המוחלטת ביותר בעולם|פנים|

* אחרי שחגו מתחמנת אותה לחשוד גם בפקידה שלה היא מפחדת שהרעילה לה את הקפה :-D

* מייקי לצליל: רואה? כשזה פייר אני מנצח.
כן ממש פייר בן נגד בת בתחרות ריצה |יעני| (אבל אני כמובן לא מאשימה אותו על היחס שלו אליה, מתה עליה אבל ממנו זה מגיע לה)

* וואי מה טולי ממש בקטע של להתעלל בצימר עכשיו? לא הבנתי! למה היא שמה אותה סמלת של צליל?? יכול להיות שככה היא מתנהגת אחרי שיורד לה ממישהי שהיתה איתה, במקום להפרד בצורה נורמלית? כי זה יכול להסביר למה ניקול שונאת אותה כל כך.

* יוגב נהיה פתטי בקטע עם אביגייל שזרקה אותו, לאן הם הולכים עם זה? נראה לי שהוא הולך לעשות משהו קיצוני. בינתיים סתם מביך.

* זהו הפעם טולי באמת קלטה איך נועה השתמשה בשם שלה בפרק שעבר, אבל אני שמחה שזה נגמר בנזיפה אישית בפרטי ולא חשפה אותה מול השאר.
אז זה לא היה נורא.

* אז ניקול השתמשה במידע שכפיר נתן לה על התלונת "אלימות כלפי חייל" נגד טולי בשביל שיקחו ממנה את התחרות.

* די אני לא יכולה עם 2 האוטיסטיות המתוקות האלה נועה ואביב חחחח (וזה נדיר שאני משפפת זוג לסביות אבל הן תמימות כאלו)

* אבל מה שעבד עם מייקי לא יעבוד עם ציר הרשע, מסכנה היא לא יכולה להבין את ההבדלים האלה כנראה.

* אוף למה גם זאת מהמטבח עכשיו שונאת אותה? מגזימה! מה היא עשתה לך?

* מהמבטים שלהם על נועה נראה היה לי לרגע שציר הרשע מתרכך ומגלה אמפתיה...?

* נשמע שלטולי יש משהו מורכב בבית.

* אויש נו חגו מסבכת את אביב כי נעלבה ממחמאה שאביב התמימה ניסתה לתת לה! רק שלא תפגע בה באמת! |שטן|

* וואי זה נכון, ציר הרשע התהפך לטובת נועה (מרחמים, אבל לא משנה)! 😃
חחח איזה קרועות בסוף עשו מזה ריקוד טיקטוקי :-D

* טולי מחליטה למשוך את התלונה שלה על הטרדה מינית בשביל להחזיר לה את התחרות :-(
זה ממש לא הוגן. שמחתי שכפיר גם חשב ככה, אבל הוא תומך במה שהיא מחליטה.

* חגו מארגת את החיילים שלה להפליל את אביב! 😡

* ואביב שכל כך אין לה מושג מה קורה מארגנת לחגו בקשה מחודשת לקורס מ"כיות!
וואי חסר לחגו שהיא לא תבטל עכשיו את תוכנית ההפללה שלה!
אני לא יודעת, כמו שחשבתי גרמו לי שוב לקצת רגשות מעורבים כלפיה, קצת יותר המחישו את הרקע הקשה שלה מסביבה עבריינית ואת האפליה שהיא חשה, ומצד שני אני גם באמת חושבת שלא נכון לתת למישהי שמתנהגת בכזאת בריונות ועבריינות להיות מפקדת. לא כל מי שבא מרקע בעייתי כזה מתנהג ככה. בעיני היא לא ראויה, סורי. למרות שנראה לי שהסדרה כן מתכוונת לתת לה ארק כזה של שיקום ורדמפשן ואולי הצלחה, אז אולי ישנו את דעתי.

didalf

Well-known member
המפקדת 3X04

טוב בעקרון ראיתי אתמול אבל אחותי הייתה פה אז לא יכלתי לכתוב סיכום ואז בסוף במיטה כתבתי מהטלפון עם מלא טייפוז כדי לא לשכוח מחשבות ועכשיו אני עורכת נורמלי. ובינתיים לונה כתבה גם אבל אני אשאיר את שלי ואז אגיב חעחע.

המב"סית הזאת קצת עבריינית בפני עצמה עם איך שהיא משתמש בחגו כמרגלת שלה בבסיס. אבל זאת תפנית משעשעת ומעניינת.
הצחיק אותי איך שבכל פעם שהיא העירה לה לאסוף שיער חגו רק סידרה את המעיל קצת חחח.
ושימו לב שוב איך בסוף כשחגו שוב רוצה עתיד פיקודי השיער אסוף ומתוח. אני אוהבת איך משתמשים פה בשיער כמשל.
בכלל העלילה של חגו נוגעת ללב, עם אביב הקצינה המוזרה. איך היא באה לרחרח ואז ממש נבהלה כשהיא חשבה שזה יריות. היא הייתה ממש מעורערת, ראינו קצת צד אחר שלה. ונגע לליבה שאביב הייתה נחמדה אליה באמת, אבל למרבה הצער אין לה אמון באנשים אז מיד היא נהייתה חשדנית והתהפכה עליה, עצוב. העיקר אחותי אמרה שחגו תאמץ את אביב חחח בדיוק להפך קרה.
אבל אז אביב עשתה צעד ממש מרשים לכיוונה עם בקשת המעבר. פחדתי ממש שחגו תתהפך על המסכנה אבל היא לא. אביב היא גם קצת אוטיסטית כמו נועה לא מבינה קיויים חברתיים. אני ממש רוצה לראות את חגו כמפקדת אבל בספק שזה כבר יקרה כי זאת העונה האחרונה והקורס לוקח זמן.

גם אם קודם די הצחיקו אותי איך המשק"יות של אביב מתייחסות אליה עם השקרים והדברים שהן זורקות, ואז כשהיא צעקה עליהן והן צחקו ריחמתי עליה ממש זה כאב.
היא ונועה שתי מוזרות כאלה. השיחות ביניהן מכאלה קרינג'יות ועם זאת קצת חמודות.

אז טולי כן גילתה שנועה השתמשה בשם שלה אבל זה לא היה פיצוץ גדול רק נזיפה קטנה.

חחחחחח המד"ס הזה איך צליל ומייקי רצים באמוק:-D אני צימר שם מאחורה:-D
לא חחח אני ציר נרשע איך הן זוחלות שם חחחחחחחחחחח:-D הן כאילו ממש מעצבנות אבל גם אני מזדהה מאד עם הצורך לא לרוץ וללכת לשקם:-D
וואי הן בלתי נסבלות אבל איכשהו גם ממש מצחיקות.
לא הבנתי מה גרם לשינוי הפאתומי שגאם להן לרוץ ברבאק אבל זה היה משעעש מאד וגם נחמד מצידן.

נועה חמודה ממש איך היא מנסה לדבר איתן. זה ככ כואב לי לראות אותה חח היא כזה רובוט אבל היא מנסה. אני שמחה שווטאבר הסיבות שלהן הן החליטו להתאמץ בשבילה.

וואי טולי היא חידה. כאילו אלוהים ישמור להתחמק מלצאת הביתה בצבא??? בחיים לא היה עולה על דעתי!!
מעניין מה הסיפור שלה בבית, השיחה עם אמא שלה הייתה מאד קרה. אבל האח אוי:-(

כפיר כזה דביל חחחח

ניקול נזאת נחשושה. אז זה מה שהיא עשתה עם המידע.

אוי זה שובר את הלב שטולי צריכה למשוך את התלונה כדי להתקדם. או שתשיגי צדק או שתשיגי קידום. אין גם וגם. אישית אני לא מבינה מה יש להם אלה, יש חיים מחוץ לצהל אבל שיהיה.

וצימר וואי שוברת לי את הלב. כמה שהיא קשוחה ומרמרה כלפי חוץ היא כזאת רכרוכית בפנים היא כולה מאוהבת בטולי עושה כל מה שהיא רוצה, כל מה שמנוגד לערכים שלה, שהם טוסט.
אגב סופסוף הבנתי מה התפקיד שלה כרגע שהיא רספית (הבנתי את זה בפרק הקודם כשצפיתי בו שוב עם אחותי בחמישי). יהיה מעניין אבל אם צימר צהיה הסמלת של צליל. אגב עד כמה שידוע לי צריך לצאת לקורס סמלים לא כל אחד יכול זה מוזר לי קצת כל העלילה הזאת.

אה ומצחיק אותי הגאג שאף אחד לא יודע מי זאת אביגיל.
"ראית את אביגיל?" "מי" "ויסלר".
איפה היא הייתה היום ולמה אף פעם לא רואים את המחלקה שלה? מי המכים שלה?

* למב"סית יש פאראנויות שמישהי מהבה"ד שרוצה את התפקיד שלה שולחת אליה חיילים "שתולים", והכי היא חושדת באביב הקלולסית המוחלטת ביותר בעולם|פנים|
כן מצאה במי לחשוד חחח
* אחרי שחגו מתחמנת אותה לחשוד גם בפקידה שלה היא מפחדת שהרעילה לה את הקפה :-D
:-D:-D

* מייקי לצליל: רואה? כשזה פייר אני מנצח.
כן ממש פייר בן נגד בת בתחרות ריצה |יעני|
אה תכלס.
זה כזה לא פייר שבנים חזקים יותר טבעית.
(אבל אני כמובן לא מאשימה אותו על היחס שלו אליה, מתה עליה אבל ממנו זה מגיע לה)
ממ כן

* וואי מה טולי ממש בקטע של להתעלל בצימר עכשיו? לא הבנתי! למה היא שמה אותה סמלת של צליל?? יכול להיות שככה היא מתנהגת אחרי שיורד לה ממישהי שהיתה איתה, במקום להפרד בצורה נורמלית? כי זה יכול להסביר למה ניקול שונאת אותה כל כך.
הא וואלה יכול להיות. כאילו כן ניקול נחשושה אבל נראה שטולי לא ממש יודעת להתנהל במערכת יחסים. ובכלל ככ אובססיבית לצבא שהיא שמה את זה לפני כולם כולל רגשות של מי שאיתה.
כי אני לא בטוחה שזה נקמה כמו שפשוט צליל צריכה סמלת, וטולי אובססיבית לתחרות. היא בכלל לא שמה על הרגשות של אחרים כשיש לה תחרות לנצח.

* יוגב נהיה פתטי בקטע עם אביגייל שזרקה אותו, לאן הם הולכים עם זה? נראה לי שהוא הולך לעשות משהו קיצוני. בינתיים סתם מביך.
כן.

* זהו הפעם טולי באמת קלטה איך נועה השתמשה בשם שלה בפרק שעבר, אבל אני שמחה שזה נגמר בנזיפה אישית בפרטי ולא חשפה אותה מול השאר.
אז זה לא היה נורא.
כן אני גם. ציפיתי לאיזה פיצוץ אבל יש בזה משהו אמיתי יותר שזה נגמר ככה.
ואחכ נועה ניסתה לדבר בשם עצמה עם המחלקה שלה, לא ככ שמו עליה וגלשה שוב לטולי, אבל אז כן הצליחה לחזור לדבר בשם עצמה, יפה.

* אז ניקול השתמשה במידע שכפיר נתן לה על התלונת "אלימות כלפי חייל" נגד טולי בשביל שיקחו ממנה את התחרות.
נבלה.
* די אני לא יכולה עם 2 האוטיסטיות המתוקות האלה נועה ואביב חחחח (וזה נדיר שאני משפפת זוג לסביות אבל הן תמימות כאלו)
חחחחחחחחח אני לא הייתי אומרת משפפת כל השיחות ביניהן קרינג'יות לי מאד אבל זה גם חמוד.

* אויש נו חגו מסבכת את אביב כי נעלבה ממחמאה שאביב התמימה ניסתה לתת לה! רק שלא תפגע בה באמת! |שטן|
היא נבהלה כי היא לא רגילה שמאמינים בה אז היא ישר מסובבת את זה להעלבה כי זה מה שהיא מכירה.

* אוף למה גם זאת מהמטבח עכשיו שונאת אותה? מגזימה! מה היא עשתה לך?
היא מרגישה נבגדת ומנוצלת מאז שהיא הבינה שנועה באה לעזור לה בלחם רק כדי לבהות ולהתחיל עם הקצינה החדשה ולא כדי לעזור לה וגם שהיא לא רצתה להיות מפקדת שלה.
* מהמבטים שלהם על נועה נראה היה לי לרגע שציר הרשע מתרכך ומגלה אמפתיה...?
בגלל זה הן רצו בראבק אחכ?

חחח איזה קרועות בסוף עשו מזה ריקוד טיקטוקי :-D
כן:-D
ואז אני ואחותי תהינו מה הסלוגן של מחלקה 1?
מחלקה 3 תמיד בראש.
מחלקה 2 רעל בעיניים.
מחלקה 1 מה?

* טולי מחליטה למשוך את התלונה שלה על הטרדה מינית בשביל להחזיר לה את התחרות :-(
זה ממש לא הוגן. שמחתי שכפיר גם חשב ככה, אבל הוא תומך במה שהיא מחליטה.
אוף זה ממש מתסכל:-[

* חגו מארגת את החיילים שלה להפליל את אביב! 😡
זה הצחיק אותי איך כל הגברים הגבוהים האלה סביבה והיא שולטת בהם חחחח

וואי חסר לחגו שהיא לא תבטל עכשיו את תוכנית ההפללה שלה!
נראה לי שכן. לפי איך שהיא הלכה למבסית למחרת וזה.
למרות שלאדעת אם המבסית תסרב לה אולי היא תוציא את העצבים על אביב כי היא שתלה בה את התקווה שוב. מקווה שלא.

אני לא יודעת, כמו שחשבתי גרמו לי שוב לקצת רגשות מעורבים כלפיה, קצת יותר המחישו את הרקע הקשה שלה מסביבה עבריינית ואת האפליה שהיא חשה, ומצד שני אני גם באמת חושבת שלא נכון לתת למישהי שמתנהגת בכזאת בריונות ועבריינות להיות מפקדת. לא כל מי שבא מרקע בעייתי כזה מתנהג ככה. בעיני היא לא ראויה, סורי. למרות שנראה לי שהסדרה כן מתכוונת לתת לה ארק כזה של שיקום ורדמפשן ואולי הצלחה, אז אולי ישנו את דעתי.
דווקא זאת אולי יכולה להיות דרך לשקם מישהי כמוה. במקום שהיא תמשיך לחיי עבריינות שתמצא את היעוד שלה בפיקוד בצה"ל ותתעל את האופי שלה לדברים טובים יותר. ואולי להוציא אותה לגמרי מהחיים האלה. היא כאילו ממש רוצה לעשות את הדבר הנכון אם מישהו רק מאמין בה ודוחף אותה לכיוון הנכון. הבעיה שכל תאקל הכי קטן מחזיר אותה אחורה כי אין לה אמון באנשים או בעצמה.
וגם אני ממש סקרנית איך היא תהיה בתור מפקדת.

בינתיים העונה הזאת ממש טובה. אני חושבת שרואים את זה רק מאורך הסיכומים שלנו חחחח שיש הרבה מה להגיד.

Lhuna3

Well-known member
טוב בעקרון ראיתי אתמול אבל אחותי הייתה פה אז לא יכלתי לכתוב סיכום ואז בסוף במיטה כתבתי מהטלפון עם מלא טייפוז כדי לא לשכוח מחשבות ועכשיו אני עורכת נורמלי. ובינתיים לונה כתבה גם אבל אני אשאיר את שלי ואז אגיב חעחע.
ואני עוד ניסיתי לדחות את התגובה שלי כדי שאת תסכמי קודם ותעשי לי חיים קלים יותר. בסוף התייאשתי ממך.
הצחיק אותי איך שבכל פעם שהיא העירה לה לאסוף שיער חגו רק סידרה את המעיל קצת חחח.
ושימו לב שוב איך בסוף כשחגו שוב רוצה עתיד פיקודי השיער אסוף ומתוח. אני אוהבת איך משתמשים פה בשיער כמשל.
|כן| זה באמת יפה.
בכלל העלילה של חגו נוגעת ללב, עם אביב הקצינה המוזרה. איך היא באה לרחרח ואז ממש נבהלה כשהיא חשבה שזה יריות. היא הייתה ממש מעורערת, ראינו קצת צד אחר שלה. ונגע לליבה שאביב הייתה נחמדה אליה באמת, אבל למרבה הצער אין לה אמון באנשים אז מיד היא נהייתה חשדנית והתהפכה עליה, עצוב.
זה באמת עצוב. עדיין קשה לי לא לשנוא אותה לפחות קצת, כשהיא מאיימת לפגוע באנשים הכי תמימים.
העיקר אחותי אמרה שחגו תאמץ את אביב חחח בדיוק להפך קרה.
אולי זה עוד יקרה עכשיו ובסוף הן יהיו בסטיז :p
גם אם קודם די הצחיקו אותי איך המשק"יות של אביב מתייחסות אליה עם השקרים והדברים שהן זורקות, ואז כשהיא צעקה עליהן והן צחקו ריחמתי עליה ממש זה כאב.
כן :-( אותי זה לא הצחיק בכלל, זה רק כואב.
חחחחחח המד"ס הזה איך צליל ומייקי רצים באמוק:-D אני צימר שם מאחורה:-D
לא חחח אני ציר נרשע איך הן זוחלות שם חחחחחחחחחחח:-D הן כאילו ממש מעצבנות אבל גם אני מזדהה מאד עם הצורך לא לרוץ וללכת לשקם:-D
וואי הן בלתי נסבלות אבל איכשהו גם ממש מצחיקות.
לא הבנתי מה גרם לשינוי הפאתומי שגאם להן לרוץ ברבאק אבל זה היה משעעש מאד וגם נחמד מצידן.
הן מצחיקות אותי רק אחרי שהן מפסיקות להיות מרושעות אליה.
וואי טולי היא חידה.
ממש! בבירור יש לה איזה סיפור שעוד נגלה, כי ההתנהגות שלה לא ברורה בכלל.
מעניין מה הסיפור שלה בבית, השיחה עם אמא שלה הייתה מאד קרה. אבל האח אוי:-(
חשבתי לרגע שאולי האח הקטן זה בכלל בן שלה שהיא ילדה בתיכון ואמא שלה מגדלת במקומה וזה קשה לה או משהו... אוקיי אני יודעת שהלכתי קצת רחוק. אבל שאלתי את עצמי מה מנסים לרמוז לנו איתו.
וצימר וואי שוברת לי את הלב. כמה שהיא קשוחה ומרמרה כלפי חוץ היא כזאת רכרוכית בפנים היא כולה מאוהבת בטולי עושה כל מה שהיא רוצה, כל מה שמנוגד לערכים שלה, שהם טוסט.
:-D
אה ומצחיק אותי הגאג שאף אחד לא יודע מי זאת אביגיל.
"ראית את אביגיל?" "מי" "ויסלר".
איפה היא הייתה היום ולמה אף פעם לא רואים את המחלקה שלה? מי המכים שלה?
אנחנו בכלל יודעים שהיא בפלוגה של טולי?
הא וואלה יכול להיות. כאילו כן ניקול נחשושה אבל נראה שטולי לא ממש יודעת להתנהל במערכת יחסים. ובכלל ככ אובססיבית לצבא שהיא שמה את זה לפני כולם כולל רגשות של מי שאיתה.
כי אני לא בטוחה שזה נקמה כמו שפשוט צליל צריכה סמלת, וטולי אובססיבית לתחרות. היא בכלל לא שמה על הרגשות של אחרים כשיש לה תחרות לנצח.
יכול להיות, אבל וואו, כאילו זה רמה מטורפת של חוסר רגישות כלפי צימר לא לקלוט שזה הדבר הכי משפיל מבחינתה או לא להתחשב בזה.
ואחכ נועה ניסתה לדבר בשם עצמה עם המחלקה שלה, לא ככ שמו עליה וגלשה שוב לטולי, אבל אז כן הצליחה לחזור לדבר בשם עצמה, יפה.
כן |כן|
חחחחחחחחח אני לא הייתי אומרת משפפת כל השיחות ביניהן קרינג'יות לי מאד אבל זה גם חמוד.
קרינג'יות לגמרי! :-D אבל מתוקות.
היא נבהלה כי היא לא רגילה שמאמינים בה אז היא ישר מסובבת את זה להעלבה כי זה מה שהיא מכירה.
כן :(
היא מרגישה נבגדת ומנוצלת מאז שהיא הבינה שנועה באה לעזור לה בלחם רק כדי לבהות ולהתחיל עם הקצינה החדשה ולא כדי לעזור לה וגם שהיא לא רצתה להיות מפקדת שלה.
בסדר עדיין מרגיש לי מוגזם. היא לא עשתה שום דבר נגדה בכוונה.
בגלל זה הן רצו בראבק אחכ?
לדעתי כן, כי יש גם את הקטע בחד"א שכולם ממש גועליים כלפי נועה והן רואות את זה ומסתכלות אחת על השניה במבטים של "לא נעים",
ואז את הקטע שהן רואות את נועה רודפת אחרי טולי ומנסה להתחנן בנואשות, והן שוב עם אותן מבטים של "אוי היא מסכנה".
אז זה הרגיש לי שזה גרם להן להתחרט על היחס שלהן אליה.
למרות שלאדעת אם המבסית תסרב לה אולי היא תוציא את העצבים על אביב כי היא שתלה בה את התקווה שוב. מקווה שלא.
אוי ויי, גם אני מקווה שלא.
דווקא זאת אולי יכולה להיות דרך לשקם מישהי כמוה. במקום שהיא תמשיך לחיי עבריינות שתמצא את היעוד שלה בפיקוד בצה"ל ותתעל את האופי שלה לדברים טובים יותר. ואולי להוציא אותה לגמרי מהחיים האלה. היא כאילו ממש רוצה לעשות את הדבר הנכון אם מישהו רק מאמין בה ודוחף אותה לכיוון הנכון. הבעיה שכל תאקל הכי קטן מחזיר אותה אחורה כי אין לה אמון באנשים או בעצמה.
כן, נראה אם הכותבים רוצים לתת לנו סוף אופטימי ורדמפשן.
בינתיים העונה הזאת ממש טובה. אני חושבת שרואים את זה רק מאורך הסיכומים שלנו חחחח שיש הרבה מה להגיד.
נכון ואני גם לא מבינה למה עוד אנשים פה לא צופים או לא כותבים עליה, מומלצת לכולם!
אגב את יודעת כמה פרקים אמורים להיות?

didalf

Well-known member
ואני עוד ניסיתי לדחות את התגובה שלי כדי שאת תסכמי קודם ותעשי לי חיים קלים יותר. בסוף התייאשתי ממך.
חחחחח סורי
תאשימי את אחותי ההומלסית:-D

אולי זה עוד יקרה עכשיו ובסוף הן יהיו בסטיז :p
אולי:-D
כן :-( אותי זה לא הצחיק בכלל, זה רק כואב.
בפרק הקודם או לפני שניים כשהיא חרטטה לה כזה "זה בשביל הרשפל"צ" ואז אמרה לצימר "תיכף נגמרות לי האותיות" זה הצחיק אותי:-D
עכשיו פחות:-(

הן מצחיקות אותי רק אחרי שהן מפסיקות להיות מרושעות אליה.
בגלל שאני נורא מזדהה עם העצלנות הן עדיין קצת מצחיקות אותי:-D
נגיד בפרק הקודם שהן כתבו על הציפית "אייס קפה" כאילו סליחה אבל זאת אני:-D וגם העצלנות בריצה חחחחחח

חשבתי לרגע שאולי האח הקטן זה בכלל בן שלה שהיא ילדה בתיכון ואמא שלה מגדלת במקומה וזה קשה לה או משהו... אוקיי אני יודעת שהלכתי קצת רחוק. אבל שאלתי את עצמי מה מנסים לרמוז לנו איתו.
אני גם ממש חשבתי את זה!!
אבל הוא קרא לטולי טולי ואז גם נדמה לי שאמר לאמא "אמא". אבל אולי הן משקרות לו בעצם.

אנחנו בכלל יודעים שהיא בפלוגה של טולי?
כןכן היא המ"מ השלישית ראינו בהתחלה עם צליל ואפי. אם נועה מחלקה 3 וצליל 2 אז היא 1. גם בגלל זה נועה יכלה להעיף את יוגב בתירוץ של "טולי אמרה לי".

יכול להיות, אבל וואו, כאילו זה רמה מטורפת של חוסר רגישות כלפי צימר לא לקלוט שזה הדבר הכי משפיל מבחינתה או לא להתחשב בזה.
כן זה העניין איתה היא לא רואה בעיניים כשזה מגיע לצבא. זה נורא.

בסדר עדיין מרגיש לי מוגזם. היא לא עשתה שום דבר נגדה בכוונה.
היה ממש ברור מהאופי של החני הזאת כבר מהתחלה שהיא מהאנשים האלה שאו שהיא מאד איתך או שהיא מאד נגדך, אין אמצע. וברגע שנועה לא איתה היא ממש נגדה.

לדעתי כן, כי יש גם את הקטע בחד"א שכולם ממש גועליים כלפי נועה והן רואות את זה ומסתכלות אחת על השניה במבטים של "לא נעים",
ואז את הקטע שהן רואות את נועה רודפת אחרי טולי ומנסה להתחנן בנואשות, והן שוב עם אותן מבטים של "אוי היא מסכנה".
אז זה הרגיש לי שזה גרם להן להתחרט על היחס שלהן אליה.
אה אולי. באמת לא הבנתי מה קרה במפגש המוזר ההוא. כאילו הבנתי שבעקבות זה הן שינו גישה אבל לא הבנתי מה הן ראו שם שגרם להן לשנות ככה.

נכון ואני גם לא מבינה למה עוד אנשים פה לא צופים או לא כותבים עליה, מומלצת לכולם!
נכון מאד!
אגב את יודעת כמה פרקים אמורים להיות?
אמממ בקודמות היו נראה לי 10 אז אני מניחה שאותו דבר?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי פרק ראשון של How to Die Alone
בהחלט אחד השמות הכי מדכאים לסדרה
וזה לא שהסדרה מתעלמת מזה, אבל זה יותר בהפוך - כלומר מרגיש שזה הולך לכיוון מאוד חיובי ומרים.
בקיצור רק על סמך פרק ראשון אני כבר ממליץ

1726511576821.png

keren or5

Well-known member
מישהו פה ראה "כאוס"? אני אישית סיימתי את העונה הראשונה עכשיו ואני חושבת שממש אהבתי את זה. מאוד בסיגנון של "בשורות טובות" וה"מקום הטוב"

didalf

Well-known member
רק רציחות בבניין 4X04

הצחיקו אותי כל העקיצות של מייבל על האייפד של אוליבר על הגודל והבהירות והרעש:-D זה כזה דבר של מבוגרים:-D
גם הטלפון של אמא שלי פסטיבל אורות וצלילים מוגדל:-D

אוליבר עייף מידי בבוקר להקשיב, רילייטבל. אולסו די אל תעשה שטויות עם לורטה!

חחחחחחחח המבטא האירי הגרוע של פול ראד:-D
הצחיקה אותי המחשבה שבסצנה ההיא שהוא הדגים להם פעלולים בטח היה שם פעלולן חחחח אז יש פעלולן שעושה פעלולים בשם פול ראד שמשחק פעלולן של עצמו:-D

וואי הכירופרקטית הזאת עשתה לי חשק גם לעשות קליקים בכל הגוף:-D
צ'ארלס הגיע למסקנה שהוא מערכת היחיסם הבעייתית של סאז אבל אני תוהה אם זה הוא או ג'אן.

לא הבנתי מה קרה בלוויה כאילו מי שם בקבוק אמיתי בכוונה? פול ראד? הוא ניסה לייצר קטטה? כי מה? הוא ניסה לפגוע בצ'ארלס? ואם לא הוא אז מי?

האם בזאת נגמרה סאגת הווירדוס בביין המערבי? הם פשוט חיים בקומבינה ממש ממש זולה? אמאלה 200 דולר זה מה? 700 שח? לדירה בניו יורק????????????? וואו אני גם הייתי לוקחת:-D
או שיהיו עוד הפתעות מכיוונם?

כשהוורארד קיבל עד לדלת הודעה על אודישנים רנדומלים זה כבר היה לי ממש חשוד. ואז זה כן היה המפיקה והבמאיות באמת ולא השכנים שניסו להוציא אותו. ואז התחלתי לחשוד אולי לסרט הזה יש מניעים נסתרים יותר ממה שנראה ובכלל יוצרי הסרט קשורים איכשהו לרצח של סאז. וול וול וול הייתי בכיוון בסוף. מה את עושה גברת מפיקה?

didalf

Well-known member
מישהו פה ראה "כאוס"? אני אישית סיימתי את העונה הראשונה עכשיו ואני חושבת שממש אהבתי את זה. מאוד בסיגנון של "בשורות טובות" וה"מקום הטוב"
אני צריכה קצת יותר פירוט על מה זה ולמה אהבת ואיך זה דומה. אפילו עם ספוילרים קלים זה בסדר.

למעלה