הישרדות - פרק 5 -=הדחה בג'יבארו=-

Imai

New member
אממ,

הוא בכוונה בחר ביעל שתבין שכולם דפקו אותה מאחורי הגב, שונאת את ג'יבארו שבט של נחשים, אני רק עם סאבנה!

Imai

New member
סאבנה לנצח!!!!! ../images/Emo13.gif

שלא ישאר אפילו אחד מוג'יבארו! שונאת אותם!

Imai

New member
סאבנה לנצח!!!!! ../images/Emo13.gif

שלא ישאר אפילו אחד מוג'יבארו! שונאת אותם!

efratcn

New member
בטח שהוא יכל להצביע פעמיים לעומר

זה בדיוק הרעיון של ההצבעה הכפולה. לדעתי הוא עשה את זה בכוונה, כדי להגיד לה שהיא על הכוונת בגלל החברות שלה עם עומר. דן טיפש. להחליש שבט שלם ולהעיף מישהו כזה חזק בשלב כזה זו פשוט טיפשות נטו.

RageBot

New member
דווקא אסור לו

מה שלמעשה, הופך את "כוח ההצבעה הכפולה" לחסר תועלת לגמרי.

CharmedRulez

New member
בכלל זה רעיון דפוק ההצבעה הכפולה הזאת.

זה אחד הרעיונות הכי לא קשורים שיש פה כי למעשה זה לא עוזר. זה סתם עוד דרך שלהם להעביר לנו את הזמן ובאמת שלא צריך את זה - הפרקים כל כך ארוכים!!!!!

rebecca121

New member
גם בפעם שעברה אצל סבאנה

אז טינה שהיה לה את כוח ההצבעה הכפולה הצביעה ליואב ואז...............לגיא הכי לא קשור שבעולם.. זה הטמטום בהצבעה הכפולה!

Volldemort

New member
זה הפתיע!

הייתי בטוח שסיוון תעוף. אבל עכשיו ברור מה יקרה- עומר ינצח את יואב באי המתים ויחזור למשחק..

פיבסי

New member
זהו גם לי נראה

עומר ישרודש את כל המפגים מסוואנה וגיברו ילך להתמודדות עם דן וישבור את הנבלה הזאת לגזרים

LiRs Lullaby

New member
הלוואי אמן.

בסוף, כשהוא דיבר על ההדחה ולפני שהוא הגיע לאי המתים, הוא נשמע ממש פגוע (ובצדק) ודיבר על נקמה. אני מקווה שייצא לו לנקום בנקניק החיפאי הזה(דן).

יערית 1

New member
דן תככן...וכניראה שאלה התכונות הנדרשות...

ויחד עם זאת לא האמנתי שישמעו לו כבר בתחילת המשחק..

efratcn

New member
הוא לא תותח. יש סביבו עדת מעריצות

שעושה הכל וסרה למרותו. מביך לראות את זה אבל ברמה האנתרופולוגית אין ספק שזה מעניין. מדהים איך איש קטן (תרתי משמע) מסוגל לסובב אנשים בצורה כל כך מחושבת ואטומה, בכזה קור רוח. לא הייתי רוצה לראות אותו בין החברים שלי... ברררררר.

פיבסי

New member
יצא תותח שיורה קפצונים מעכשיו

כל השבט יודע שהוא התככן עכשיו הם ימותו ברעב באמת

RageBot

New member
זה בגלל שהוא תותח :)

וכמובן שהגודל הפיזי לא קובע את יכולת ההנהגה של אנשים.

למעלה