טרור אתם כאלה חכמים מאיפה כל החכמה?

randy kit orton

New member
תן לי לשאול אותך שאלה

מה באמת קשה לפגוע במדינה ששווה לכוח שלך או במדינה שחזקה פי 6-7-8 ויותר ממך. אם אני תוקף מדינה בכוח שלי זה יבש מישהו פה ידבר על זה? אבל אם אני תוקף מדינה שחזקה ממני פי כמה לוקח לה 393 אדמה בתקיפה אחת(!!!!) ואני תוקף אותה בתקיפה משותפת של הרבה אנשים ואנחנו גורמים לכל מי שבעשיריה להצטער על זה שהוא שם כי המדינה שלו נהרסת לו אז אני לא מבין מה עלוב בזה ואתה יודע מה?תחסוך להגיב כי אתה תגיב במשהו בסגנון:"אתה טיפש אתה לא מבין כלום" ודברים בסגנון הזה. אהה וכמה ג'וקרים לא יפילו מדינות שיש להם 2,000 מטוסים דרוג 200 ועו2 2,000 טה"א.

lidor500

New member
אממ בנוגע למשפט האחרון

טה"א לא מורידים מטוסים... זה מטוסים נגד מטוסים והטה"א מורידים מסוקים..

shaoran li

New member
מה מוריד לך תמטוסי טובלה?

או תמזל"טים אוו תמטוסי ריגול או ביון?

lidor500

New member
מטוסים..

אם תוקפים אותך עם מטוסים, אז המטוסים שלך משיבים ולא הטה"א.. בנוגע לביון וריגול אין לי מושג..

lidor500

New member
בטוח?

סתכל בחדר מלחמה בפעולות הפצצה או אוויריות שכחתי איך קוראים לזה.. לא כתוב שם שהמטוסים נלחמים בטה"א.. כתוב שהם נלחמים במטוסים.. לעומת זאת, אם תלך למסוקים תראה בבירור שכתוב שטה"א מורידים אותם..

randy kit orton

New member
לכל מתקפה זה שונה

יש מתקפות שהטילים נגד מטוסים ויש מתקפות שהמטוסים נגד מטוסים דוגמא: . מבצע פגאסוס –* סיכויי ההצלחה שלך תלויים בכמות מטוסי הקרב שברשות האויב וברמה הטכנולוגית שלהם. . מבצע יום שחור – * סיכויי ההצלחה שלך תלויים בכמות טילי ההגנה האווירית שברשות האויב וברמה הטכנולוגית שלהם.

cohenman

New member
חח חזרת לקלל

התעגעגתי לקללות בפורום לא ראיתי אותם במשך כמה שבוע?

lidor500

New member
זאת לא קללה

חח קרא לו אפס מה קללה בזה.. יואו איזה שרשור מצחיק חחח

DaRKzLORD

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gifחברי AIS../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif

להפסיק להגיב פה!@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבא שמגיב חוטף ממני אישית השמד למדינה+מוגבלת עם 10 אלף מטוסים מאח שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תומר
ושאף אחד לא יגיד שהוא לא ראה פרסמתי 5 פעמים את זה!

DaRKzLORD

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gifלחברי AIS../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif

להפסיק להגיב פה!@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבא שמגיב חוטף ממני אישית השמד למדינה+מוגבלת עם 10 אלף מטוסים מאח שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תומר

cohenman

New member
אני אוסיף עוד משהו

חחח אם הייתם יודעים איך עבדתי עליכם בקטע הזה, הייתם מזה מתבאסים בואו נגיד :) שכהןלנד בכלל לא המדינה שלי .. לפחות לא .. :) אבל שמחתי שביזבתם את כל הכח עליה והבאתם לי לגדול בשקט :)

assaf1992

New member
חחח אלעק לא המינה שלך

בטח מסרת אותה אחרי שקיבלת בראש.. יפה עידן דרך להתחמק מההשפלה.. להיות מושמד ראשון במשחק.. חח ציטוט של עידן:"כל עוד אני במשחק,IIB חוטפת" בוא נראה אותך ממש תמעשים שלך,בינתיים אתה קיבלת בראש מן הסתם בהודעה שלך אתה תכתוב שאני דפוק טיפש אבל אין לך כבר מה להגיד כולם יודעים שהמדינה שלך עלובה והכי קרוב להשמדה אז תפסיק לשחק אותה חכם גגדול

assaf1992

New member
תיקון קטן

נראה אותך ממש תמעשים שלך.. חח אי אפשר לממש מעשים.. טעות שלי..

למעלה