למה גברים חייבים להיות כל כך מטומטמים

פנומן 72

New member
זו אכן שאלה טפשית מעצם הסיטואציה

הרי לא מדובר על שיחת נפש עם חברה שמבררת את טיב היחסים בינה לביני, אלא על אדם זר ולא נראה לך הגיוני שבעקבות שאלתו היא תשתפך ותגיד לו: "אתה יודע מה, אני לא יודעת למה אני נמצאת איתו. אולי התרגלתי. ואולי בגלל שפעם הוא היה טוב איתי והיום הוא סתם חרא ואני זוכרת לו חסד נעורים. גם הסקס כבר לא משהו ובכלל יש לו קטן. אבל אתה - אתה נראה לי דווקא אחלה - אתה רוצה לצאת איתי, או שאתה יודע מה, עזוב לצאת, בוא ניגש ישר לסקס, נראה לי שיש לך גדול ואתה גם נראה טוב"... יש אנשים שחיים בסרט, ולא סתם סרט אלא צרוב.

גם אני חשבתי שיש דבר כזה ידידים../images/Emo4.gif

אין כזה מוסד, אין כזו מכונה ואין כאלו נפשות... זה פשוט לא נכון. היו לי כל כך הרבה.. הרבה הרבה הרבה.. היו "כאילו" באים ללמוד לבשל או סתם להביט במה שיש לי ולעזור לי - אז זהו, שלא! חוץ מאיזה ידיד אחד שהיה הומו.. אבל גם הוא סרח וגרמתי לו להתאדות. אחר כך בלימודים - היה את זה שלא הפסיק לדבר איתי על "הרגשות שלי"... עד שאמרתי לעצמי שזה כבר גובל בכניסה לנשמה - אז אמרתי לו "תכיר, זה חבר שלי". הוא התייבש ומאז הוא שמר דיסטנס אבל עדיין מנסה מדי פעם. אחר כך היה את זה שהיה עוזר לי למצוא פרוייקטים "מעניינים" כאילו.. - "בואי, נשתה קפה ואחר כך נראה מה יש לי להציע לך".. גם בלי וגם לא אחרי - לא היה דבר כזה. אחר כך יש את זה בעבודה שנורא מתעניין במה שיש לך להגיד על הסרט החדש של ג'יין סימור עם גלן קלוז... או על הסרט בנות החדש של ג'וליה רוברטס.. (שוב, אחרי שהבנת שהוא לא הומו - הוא כבר מתעלק).. או שהוא נורא רוצה קפה ועוגיות שתכיני כי הוא חושב ומחכה כל יום לשעת הבראנצ' הזאת.. (אשכרה, כמו "הפי אוור" אצל המאצ'ואים). אחר כך היה את המניאק - "החבר של החברה" שרצה רק לזיין.. היה מחמיא ומה לא.. אז סיפרתי לחבר וחיפפתי אותו יפה. אחר כך היה את זה שיש לו פתאום כזה טעם טוב בלבוש - "אוי, בואי נלך לקנות יחד היום, מחר ומחרתיים"... באותו רגע, אמרתי לעצמי - איזה כיף, יופי, יש לי ידיד הומו.. אבל זהו, שהוא לא הומו, הוא רצה גם קפה ואחר כך *&)^*^ ויש את הטיפוס ה"אהוב" עלי ביותר - ה"בייביסיטר" - זה שרוצה "רק לשמור" עלייך בלילה, כשהחבר/ בן הזוג חוזר מהעבודה מאוחר. בפעם השלישית הבנתי שאם אני לא משלמת לו, אני צריכה לשמור ממנו מרחק של לפחות חדר. בקיצור... מלא חולירות...מלא.... מי שרוצה עוד טיפוסים שנתקלתי בהם מוזמן לבקש כי יש עוד הרבה.. מסתבר שבאמת כולם רוצים דבר אחד רק בצורות שונות..

יש ידידות בין אנשים

כשאנשים מוצאים תכונות טובות בעיניהם זה באופי של זה, הם אוהבים זה את זה ורוצים להיות בקשר רגשי. אנשים יכולים לאהוב את האופי בלי תלות במינם, גם אם הם בן ובת. אם האהבה לא אישית וזוגית, הם ידידים

אתה פילוסוף ב...מאדים.

אין יותר ידידות בין אנשים. אני גם חשבתי כך!!! היה לי שכן שידע שאני גרה עם חבר שלי וכל יום, אבל כל יום באדיקות היה דופק לי בדלת "תגידי, גם לך יש סתימה בכיור"? "יש לך חלב?", "כמה שכ"ד את משלמת?", "מתי את קופצת לקפה, נו, אנחנו שכנים"..."היתה לי פעם חברה יפה כמוך".. "הבן שלי חושב שאת כל כך יפה... נו, בובי - תגיד לה שלום!!!". אז בהתחלה הוא היה כאילו חביב.. אבל בסוף- את הפאנצ'ליין הוא ידע להגיד, בזמן שלו. ודי, אני לא קונה יותר את אלה שרוצים "רק" לדבר על מה אני מרגישה. ואני לא קונה יותר את אלה שרוצים לדעת כל יום איך ומה קורה איתי. או את אלה שרוצים רק לשתות איתי קפה. (גם בעבודה הנוכחית וגם בעבודות קודמות ו..גם באוניברסיטה). תכונות טובות יש גם לסבתא שלי, אתה יודע? רוצה להכיר אותה?

כמו שהיא אמרה

כולנו רוצים דבר אחד..

GAL426

New member
מה שפנומן שכח להזכיר....

זה פרט מאוד חשוב בקשר לחברתו,אני כמובן לא אציין, אבל אני יודע,וגם הוא יודע,שהפרט הזה-הוא מה שמביא לכך שחברה שלו לא יכולה ללכת 5 מטר ברחוב מבלי שיתחילו איתה, ולכל הסקרנים-ירצה יספר,לא ירצה לא יספר,בגדול זה משהו טוב, ומתוך ניסיון דומה שהיה לי,אכן ארץ ישראל מלאה בחרא של אנשים, ל-א כ-ו-ל-ם,לא הכללתי,אבל ברחובות מסתובבים הרבה זבל אנושי,לצערי הם מצליחים להאפיל על כל השאר הטובים. קיצור פנו......תעבור תלאביבה.....שם היא תסבול פחות........

k e r e n m

New member
עכשיו הכל ברור

בלונדה עם חזה מוגדל.. או מתנדבת שוודית או שניהם יחד ..

פנומן 72

New member
אני לא יודע כמה ה"פרט" הזה רלוונטי

מהמרחק שבו הטיפוסים האלה מתבייתים עליה כמו כוונת רובה, אני בספק אם הם מזהים את מה שאתה מדבר עליו. יש משהו משותף אליה ולאחרות - היא נראית טוב והיא הולכת לבדה. יותר מזה לא צריך כדי להיות מוטרדת ע"י בבונים. ואגב, למה אתה חושב שבתל אביב היא תסבול פחות ? או שאמרת את זה בציניות ? בתל אביב הן סובלות הרבה הרבה יותר לדעתי.

murphy

New member
אם הוא לא יסכים לתמונה מלאה

נבקש יפה שיעלה תמונה לפחות של אותו פרט מדובר

פנומן 72

New member
התחלנו לשחק זוג או פרט ?

אני לא מעלה תמונות שלה. בכל זאת, צריך לכבד את הפרטיות שלה. וכמו שאני מכיר אותה - יש סיכוי גדול יותר שתתעורר מחר עם עין שלישית הבוקעת לך מהתחת מאשר שהיא תעלה תמונה בפורום...

GAL426

New member
זה לא סיליקון תרגעו.......

היה די ברור שכולם יחשבו שכן,אבל לא..... פנו,גלה את הפרט,שנפתח או נסגור את הדיון, ולמה זה כן רלבנטי?! כי במדינתנו,שערס מצוי רואה את חברה שלך,זה ישר מעלה לו אסוציאציות כמו,הטיול שטוף הזימה שהוא עשה ב--------- הכסף בודאי שהיא זקוקה לו,כי היא ענייה,ומסכנה,ועובדת קשה,ובטח היא תהיה מוכנה ל---- לו תמורת איזה כמה לירות, ובעיקר המראה שלה,שברירי,עדיני,כ''כ לא כמו הישראלית הממוצעת עם הטוסיק הגדול,הלבוש הפרובוקטיבי והחוסר נשיות,שלא נדבר על סחבקיות עם מדים ורובה, כל אלה שקשורים לאותו "פרט" מסתורי על חברתך הם רלבנטים. ולמה ת''א? 1-כי בת''א יש הרבה כמוה,ואנשים כבר הפסיקו להתרגש, 2.כי האוכלסיה בד''כ צעירה,ליברלית,ושוב-לא מתרגשים 3.כי האזור שאתה גר בו הוא בדיוק ההפך:) בכל אופן,אני בעדך, ונראה לי שאפשר כבר לנחש באיזה פרט מדובר לכל אלה שמנסים לנחש.......

פנומן 72

New member
אתה פותח תיבות פנדורה מסוכנות

בחורות ארצישראליות מצויות מאוד אוהבות לשמוע משפטים כמו: "הישראלית הממוצעת עם הטוסיק הגדול,הלבוש הפרובוקטיבי והחוסר נשיות,שלא נדבר על סחבקיות עם מדים ורובה" אתה מחפש אקשן, אה ? יא חתיך. הזכרת לי סיפור שאני לא יודע אם סיפרתי לך : חברה שלי נסעה פעם ברכבת. לבד. קורה. התיישב מולה איזה פוץ שבאיזשהו שלב שלף סטיפה של שטרות מהכיס והתחיל לספור לה מול העיניים ולא התבלבל כשהציע לה חלק צנוע מהסטיפה אם תבוא אליו "לעבוד". 1. אז נכון שבתל אביב יש הרבה כמוה, אבל יש שם גם משטרת הגירה מעצבנת שבצפון אין. 2. עדיין לדעתי יותר בטוח בקריות מאשר בתל אביב (אם כי אני לא בטוח לאחרונה). 3. מה שאני כן בטוח זה שתל אביב יקרה הרבה יותר. 4. יש לה ראיון עבודה שבוע הבא ואם היא תתקבל עם משכורת טובה - אני אשקול בכובד ראש. 5. הייתי משדך אותך לאיזה חבר שלי שיש לו סיפורים על תאילנד שייגרמו לך לא רק להשתין מצחוק אלא לאבד את השלפוחית מרוב צחוק. הסיפורים שלו הם הסטנד אפ הכי טוב. נ.ב. אני נגד סיליקון וכל מיני דברים לא טבעיים. מצדי שתהיה בחורה שטוחה ולא תדחוף לעצמה כל מיני עצמים טפשיים.

רק שתדע שאיכזבת קשות

קמתי בבוקר, ורק אחרי שגמרתי חצי בקבוק טיפות עיניים לחינם, גיליתי שלא בקעה לי שום עין מהתחת. אין לך מילה, ואתה חייב לי חצי בקבוק סטילה. מזל שמשקפי שמש לתחת עוד לא הספקתי לקנות....

למעלה