מועדון דיסני – מהדורה ימית 🏖️ (10) - מואנה, אטלנטיס, מוצאים את נמו, לוקה

didalf

Well-known member
לא ראיתי נסיך מצריים (אבל כן ראיתי שרק + המשך אחד שלו)
שרק 2 סרט מושלם|מאוהב|
וגם בדיוק היום הייתי בסרט "החתול של שרק 2" והוא ממש טוב.
טוב בפסח נראה נסיך מצריים|פטיש| סרט מהמם|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה זה לא של דיסני? :-0
גם אני הופתעתי נורא לפני כמה חודשים כשהכרזתי שכמובן שזה מה שנראה בפסח ואז הודיעו לי שזה לא של דיסני
ואני כל כך אוהבת את השיר where you are.
consider the coconut
THE WHAT?!
והחלק שהסבתא שרה נפלא כזה.
אני מרגיש כאילו אני כבר צריך לראות את הסרט שוב כי בגלל שהשיר הזה היה בהתחלה (ובגלל שראיתי את הסרט בשני חלקים עם איזה 8 שעות הפסקה באמצע) אז אני מרגיש כאילו אני בקושי זוכר את זה
היי היי הוא סיידקיק מתוק ברמות! |מאוהב|
אני מתה על כמה שהוא טיפש. הקטע שמאווי שם לו אוכל בשביל לפטם אותו והוא מנקר בצד, ומאווי עושה פרצוף של "מה? כמה דביל אתה יכול להיות?" ומזיז אותו לאוכל. ואני אוהבת איך שגם האוקיינוס דואג להציל אותו כל הזמן, ובסוף נמאס לו והוא סוגר אותו בסל.
גם האוקיינוס עצמו הוא סיידקיק מתוק וגאוני.
עלה לי עכשיו רעיון לסרט דיסני שבו כל הסיידקיקים האלו מתאחדים לאיזו הרפתקאה.
כלומר אין לי רעיון לאיך וכיצד או מה, אבל הבסיס שם.
מה?!?!
הם כל כך חמודים ומצחיקים ואדירים!! בחיים לא ראיתי אויבים חמודים כל כך!! :-D איך היא אומרת בהתחלה "הם די חמודים" ואז הם צובעים את עצמם למלחמה וכל זה :-D ויש את השניים שיורים בטעות באחד מהם :-D הם קורעים וחבל שאין מהם יותר |פטיש|
נכון
אבל זה מצחיק כשהוא משכנע אותה להיות פיתיון עם דברים נוצצים והיא הולכת ככה ממורמרת עם הבונגו.
חחחחחח
יהה מגניב! לא מכירה את הג'ורדן הזה, אבל לין |לב|
נזכרתי שראית את העונות הראשונות של הפלאש
כי בעונות מאוחרות יותר ג'ורדן הזה משחק את הבן של בארי (הפלאש) שמגיע לבקר מהעתיד)
מתחילים את הסרט עם סבתא של מואנה שמספרת לילדים את האגדה שבה מאווי גנב לטה-פיטי את הלב שלה. סבתא מפחידה את כל הילדים חוץ מאת מואנה כמובן.
חחחח יש את הקטע שכל וילונות עם ציורים של מפלצות נפתחות ביחד ורוב הילדים בוכים
מואנה מתאמנת על הדרך שבה היא תכריח את מאווי לבוא איתה והיא מגלה שהיי-היי הצליח לעלות על הסירה. הרגע שבו התמקדו בעיניים שלו ואז שמעו אותו צורח :-D ואם זה מספיק הוא מצליח ליפול למים,
זה גדול :-D
מאווי מסרב לעזור למואנה במשימה שלה, אז היא מחליטה לפנות אל האגו שלו וזה כמובן עובד (אהבתי איך שהיא השקיעה עם קולות רקע).
זה היה מצחיק. ואם אני זוכר נכון מאוחר יותר הוא עושה אותו דבר עבורה
אחרי שמאווי מתחיל ללמד את מואנה איך להפליג בזמן שהם מתכוננים לקחת את הקרס של מאווי.
אה, בשלב הזה הוא לא רוצה ללמד אותה אבל הוא נדקר על ידי חץ של האנשי קוקוס וקורס על הרצפה של הסירה. רגע, מי דקר אותו עם החץ? האוקיינוס?
בזמן שהם מטפסים על ההר כדי להגיע לקרס, מאווי מקניט את מואנה. הם נכנסים לתוך הבית (?) של טמטואה הסרטן ומואנה מוצאת את הקרס של מאווי. אבל מאווי מסרב לתת לה לקחת את הקרס בעצמה ומשתמש בה כבתור פיתיון :-D|פנים|
רוב התוכנית של מאווי כאן עבדה. טמטואה באמת מוסח ומאווי באמת מצליח להגיע אל הקרס. הבעיה היא אז שמאווי לא מצליח לשלוט בכוח שינוי הצורה של הקרס.
לך מראש אין לב.
זה מסביר למה אנשים מסביבי כל הזמן צועקים "אההההההה!!!! מפלצת לבה!!!! תברחו!!!!"
אבל הצדף מסמל אותה. היא ממשיכה את המסורת של האבות עם הטוויסט האישי שלה, זה כל היופי.
אבל הקטע הוא שעל כל אבן אפשר לשים אבן נוספת. אי אפשר לשים עוד אבן או עוד צדף על גבי הצדף שהיא שמה.
נסיך מצריים? לא, של דרימוורקס (האולפן של שרק גם)
ראית נסיך מצריים?
מצווה על כל יהודי לראות את הסרט נסיך מצריים
נכון. לא חשבתי על זה.
אני חושבת שגם פה יש סאב-מסר אקולוגי לסרט, למרות שבעולם מוזר הוא הרבה יותר ברור, ופה פחות.
אני דווקא כן חשבתי על הדימיון לסרט עולם מוזר מהבחינה שהם חיים במקום מבודד משאר העולם, שמוקף באיתני טבע שלכאורה לא ניתן לעבור, ומי שניסה לא חזר (פה זה הים הסוער שמעבר לשונית ושם זה ההרים הגבוהים).
הא, לא חשבתי על זה.
בעצם אפשר לומר שזה שמאווי גונב את הלב של טפיטי בשביל בני אדם כדי שיהיה להם כוח ליצור (נראה לי שזה מה שהוא אמר) זה מטפורה לכך שבני אדם לוקחים את הכוח ליצור מהטבע.
גם נכון מה שאת אומרת על הדימיון הבסיסי לעולם מוזר.
רגע, דיסני אף פעם לא עשו סרט על כיפה אדומה? :-0 מחדל.
זה באמת מוזר.
הם גם לא עשו על זהבה ושלושת הדובים.
מרגיש לי כאילו אולי הסיפורים האלו קצרים מידי בשביל סרט. אבל הגיוני שאפשר להרחיב אותם.
כן, האמת שבעיני אפילו כשהוא באמת ממש מאנייק, הוא מצחיק כזה, אז זה צפוי שהוא יהיה טוב בסופו של דבר.
נכון. זה מרגיש כאילו ברור שהוא יהיה איש טוב בסרט. גם מזה שרק ראיתי את השיר זה ברור (אפילו שרואים שבסוף השיר הוא כולא אותה במערה). בגלל זה זה מוזר שלוקח לו זמן בעצם להתנהג כמו בחור נחמד.
הממ... לדעתי אין בסרט נבל של ממש (הקוקוסים הם נבלים, אבל הם בקטע כל כך קצר ומשני).
רוב הסרט "הנבל הגדול" לכאורה היא טה-קא, עד שמגלים שהיא לא.
את מאווי אפשר להגדיר כמאנייק חלק מהזמן, אבל לא הייתי קוראת לו נבל.
כן, אני לא באמת חושב שמאווי הוא הנבל של הסרט. הוא ברור שם בתור סוג של גיבור משנה של הסרט (למעשה היו יכולים לעשות כמה שינויים קטנים יחסית לעלילה ולקרוא לסרט מאווי).
אין באמת נבל גדול שמלווה את הסרט, יש יותר כמה נבלים לאורכו - הקוקוסים, אז הסרטן הענק ובסוף טה-קה. אפילו שהוא סוג של נבל שבסוף מגלים שהוא לא נבל.
אבל באמת בסרטים של העשור האחרון של דיסני יש נראה לי די הרבה סרטים בלי ממש נבל.
רגע עד עכשיו היית עם הלב שלך?
אני זורק כדורי לבה עליך ועל עדי.
כמו שכתבתי כבר אני חושבת שיש לזה משמעות סמלית, אבל מצד שני גם נורא הטריד אותי איך הבא בתור ישים אבן/צדף/משהו מעל הצדף שלה, כי הרי אי אפשר לאזן על זה משהו.
בדיוק מה שאמרתי.
זה מרגיש כאילו היא מסיימת את התקופה של אבותיה.

didalf

Well-known member
אבל הקטע הוא שעל כל אבן אפשר לשים אבן נוספת. אי אפשר לשים עוד אבן או עוד צדף על גבי הצדף שהיא שמה.
בדיוק מה שאמרתי.
זה מרגיש כאילו היא מסיימת את התקופה של אבותיה.
אני תמיד הבנתי את זה שהם מפליגים למצוא אי חדש, כי הם חזרו להיות יורדי ים נודדים, אז היא באמת מסיימת את התקופה שלהם באי הזה.
אבל פתאום אני לא בטוחה כי החיים כן חזרו לאי שלהם.

נכון מאד.

הם גם לא עשו על זהבה ושלושת הדובים.
אתמול ראיתי החתול של שרק והיו דמויות של זהבה ושלושת הדובים (בדיבובה של אהובתי פלורנס פיו)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני תמיד הבנתי את זה שהם מפליגים למצוא אי חדש, כי הם חזרו להיות יורדי ים נודדים, אז היא באמת מסיימת את התקופה שלהם באי הזה.
אבל פתאום אני לא בטוחה כי החיים כן חזרו לאי שלהם.
לא נראה לי שאי פעם היה קטע של לנטוש את האי הקודם שלהם. אני חושב שהיו יוצאים לגלות איים חדשים ואז כשגילו הקימו בו יישוב חדש עם חלק מהאנשים והשאר חזרו לאי המקור.
גם זכור לי שנאמר בסרט שהם הפסיקו לשלוח סירות כי הסירות שהם שלחו הפסיקו לחזור.

באופן כללי מאוד מעניין אותי מתישהו לקרוא על כל ההיסטוריה הפולינזית הזאת כי זה מעניין איך הם התפשו ככה על כל האוקיינוס השקט. ממה שהבנתי הם עשו מסעות ימיים מאוד ארוכים על כלי שייט שנחשבו מאוד פשוטים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בקשר למאווי...אמ. בגלל שיש לי נטייה לקרוא על מיתולוגיות ואלים, הלכתי וקראתי עליו...והתחרטתי |פנים| ,
הסתקרנתי בסוף גם ונכנסתי לקרוא עליו בויקיפדיה
אני לא יודע למה התחרטת, זה דווקא נחמד לראות שם שהרבה דברים שאמרו בסרט מבוססים באמת על האגדה.
בעצם בעיקר מה שהיה בשיר שלו.
אומנם רוב מה שאנחנו רואים בסרט בהקשר אליו לא קשור לאגדה, אבל זה עדיין נחמד בעיקרון.

אה ומסתבר שהקבוצת כוכבים שהיא בצורה של הקרס שלו היא מה שאצלנו מתייחסים בתור קבוצת הכוכבים עקרב (הקרס זה כאילו הזנב של העקרב)

Lion_Heart

Well-known member
הסתקרנתי בסוף גם ונכנסתי לקרוא עליו בויקיפדיה
אני לא יודע למה התחרטת, זה דווקא נחמד לראות שם שהרבה דברים שאמרו בסרט מבוססים באמת על האגדה.
בעצם בעיקר מה שהיה בשיר שלו.
אומנם רוב מה שאנחנו רואים בסרט בהקשר אליו לא קשור לאגדה, אבל זה עדיין נחמד בעיקרון.

אה ומסתבר שהקבוצת כוכבים שהיא בצורה של הקרס שלו היא מה שאצלנו מתייחסים בתור קבוצת הכוכבים עקרב (הקרס זה כאילו הזנב של העקרב)
אתה צודק לגמרי!
אופס!

It's Always Sunny

Well-known member
גם לא זכרתי שזה מתחיל במואנה הקטנה. באמת גן עדן שם למה לעזוב?
אוי איזה חמודה היא עוזרת לצבון ים להגיע למים|לב|
נכון, מואנה התינוקת ממש חמודה :-]

המים הקסומים קוראים לה מאז שהיא קטנה. מה זה הים נפתח בשבילה כמו ים סוף. וואי לדעתי בפסח נעשה חריגה מדיסני בשביל נסיך מצריים.
חחח, והים עושה לה תסרוקת חדשה :-D
זה לא אמור להפתיע אף אחד בשלב הזה אבל לא ראיתי נסיך מצרים (אבל כן ראיתי שרק! זה אומר שאני לא כל כך בורה בנוגע לסרטים :-D)

יאוו תן לה ללכת לים איזה אבא מבאס.
:-D:-D:-D

יאוו האנימציה של השיער שלה כ"כ מושלמת אני מרותקת לשיער שלה בכל פעם שאני צופה בסרט|מאוהב|
זה חמוד שאת מעריכה את השיער שלה :-]

אז מואנה עכשיו סוגשל מנהיגה וכולם באים אליה לעזרה.למרות שהצי'ף עדיין חי ומתפקד. אבל הוא מכין אותה. תכלס חוץ מהקטע שהוא לא מרשה לה ים הוא אחלה אבא.
חחח, עושה לה חפיפה לתפקיד :-D
זה נשמע לי מאוד הגיוני כי אני חושבת יש שיש דבר כזה בסרטים שהמנהיג מת ואז היורש שלו צריך להמשיך אחריו והיורש לא יודע מה לעשות ולומד את המלאכה תוך כדי הסרט.

אייב בין סטרינג אט דה אדג' אוף דה וואטר יאייייייייייייייייייי|מאוהב| שיר מהמם|מאוהב|
יותר יפה מלט אט גו לדעתי.
אנד נואו וואן נואוסססססססססססס האו פאר אייל גוווווווווווווווווווווווווווווו|מאוהב|
בהחלט שיר מקסים.

אוקי היא לא הגיעה רחוק במיוחד.
חחח, המשפט הזה מצחיק מאוד.
אבל הסצנה (גם כשצופים בצפייה חוזרת) מאוד מלחיצה לדעתי.

"מה שקרה, תאשימי את החזיר":-D
"את תספרי לאבא?" "אני אמא שלו, אני לא חייבת לספר לו כלום":-D
"אני האישה המשוגעת של הכפר זה התפקיד שלי":-D
קווין סבתא|כתר|

הסבתות בסרטי דיסני תמיד גאונות. גם של מולאן הייתה מצחיקה, אה וגם סבתא ווילו מפוקהונטס. דיברו הרבה על היצוג של אמהות חורגות, אף פעם לא מדברים על הסבתות בסרטים האלה ואיזה מאגניבות הן.
נראה לך שיש לסבתות תפקיד מסויים בסרטים?

רגע הלב של טפטיטי היה אצל סבתא כל הזמן הזה?
שמרה עליו יפה במשך כל השנים, כל הכבוד לה :-D

אוי לאאאא סבתא מתה;-( טוב אי אפשר גם הורים חיים וגם סבתא זה מוגזם.
היי למולאן היו שני הורים חיים וסבתא!!! וזה עוד דיסני קלאסי איזה מחדל מצידם.
נכון, אבל אצל מולאן היה עליהם פחות דגש, הסרט יותר התרכז במולאן בצבא.

מואנה יוצאת להרפתקה. יאו האנימציה של השיער הרטוב עוד יותר מהממת!|מאוהב|
סבתא חזרה בתוך צלופח זוהר להראות לה את הדרך עם השיר והכל, אוח|מאוהב|;-(
בהתחלה פיספסתי את סבתא של מואנה ואז ראיתי שכתבת את זה.
בזכותך שמתי לב לזה יותר :-):

חחח התרנגול הטמבל הצטרף למסע.

אני מתה על איך שהיא אוספת את השיער לפעילות.
נכון?? אני מעריכה את זה ששינו לה תסרוקות במהלך הסרט.

חחחח אני אוהבת שהיא צועקת על המים:-D
"דגים משתינים בך":-D
חחח היא מבינה שהיא הגיעה לאי הנכון והאוקיינוס כזה "יו וולקאם ביץ'":-D
:-D:-D:-D:-D:-D

"כשמתשמשים בציפור לכתוב זה נקרא לצייץ" חחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
מעולה.

חעחעחע זמן לשיר התגובה הכי טוב:-D (אם זה בווטספ בגיף, אם בלייב אני נאלצת לשיר יו וולקאם למי שאמר לי תודה)
רגע, זה ברצינות?
אם כן, אילו תגובות את מקבלת מהסביבה?

אוי חח שכחתי מהקוקוסים הרצחניים. חלק מיותר בתכלס.
למה את מרגישה ככה?

חח מואנה יודעת איך לשכנע את מאווי לעזור לה בפניה לאגו שלו:-D
:-D:-D

באמת למה האוקיינוס לא החזיר את הלב של טפיטי בעצמו?
אולי הוא צריך מישהו שיש לו ידיים?

שניה רגע הם מתחת למים? איך היא נושמת? אה הם כאילו מתחת-מתחת למים?
חחח, שאלה מצויינת.

ווי איזה הורים פויה היו לו הם פשוט זרקו אותו לים?:-0
זו דרך אכזרית לנטוש את הילד שלך :-/

הייתה להם שיחת נפש ועכשיו הם בסטיז ומאווי מצליח להשתמש שוב בקרס הקסומה שלו. והוא מלמד אותה לשוט. חמודים.
זה תמיד מפחיד אותי שהכל טוב אצל הדמויות כי אחר כך חייב להגיע קטע של משבר.

מואנה נשברת ומחזירה את הלב לאוקיינוס:-(
צלופח-סבתא-זוהר בא לעידוד|מאוהב|
בפעם הראשונה נראה לי שבכיתי בקטע הזה כשסבתא שרה, ואז מואנה, ואז זה חוזר להאו פאר אייל גו|מאוהב| וואי זה כזה לין|מאוהב|
איי אמ מואנהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
אוקי אני בוכה קלות שוב
:-)::-)::-):
זה מאוד יפה שהקטע הזה ריגש אותך כל כך.

מואנה גילתה את הטוויסט של הסרט - טה קה זאת טפיטי בלי הלב שלה.
היא שרה לה אוי זה מרגש;-( מואנה מחזירה לה את הלב|לב|
אולי זו רק אני אבל השיר של מואנה לטה-פיטי הרגיש לי כאילו זה השיר שבסרטים הישנים היה אמור להיות בין הזוג של הסרט. מה שכתבתי ברור?

טה קה הופכת חזקה לטפיטי אי-אלה יפה וירוקה.
איזה נשמה אפילו מה שהוא עשה לה היא תיקנה לו את הקרס.
ותיקנה להם את הספינה בתוספת עיצוב פרחים מתנה.
ועכשיו לישון.
חחחח, אהבתי איך היא בכל זאת עשתה למאווי פרצוף ואז תיקנה לו את הקרס.

חחחח הסרטן בסוף "אם היו קוראים לי סבסטיאן והיה לי מבטא ג'מייקני מגניב הייתם עוזרים לי":-D
*כן גם אם לא היית רשע שניסה להרוג את מואנה, חצוף|שפם|
חחחחח

למשל תמיד הנחתי שדמות החיה המתלווה של הסרט הוא החזיר הקטן שרואים בשיר של מואנה בהתחלה.
אבל אז מסתבר שרואים אותו רק בהתחלה וקצת בסוף. החיה החברה של הסט הוא דווקא היי-היי התרנגול הטיפש. זה היה מאוד מצחיק ומוזר.
נכון, אני חושבת שהיה איזה קטע שכולם היו בטוחים שפואה יהיה ה-companion של מואנה אבל בסוף זה היה היי-היי. פואה אפילו מופיע בפוסטר של הסרט.

לא ציפיתי גם לכך שיקח כל כך הרבה זמן עד שהיחסים בין מאווי ומואנה יתחממו (וזה די מצחיק שבערך 5 דקות אחרי זה הם שוב רבים והוא עוזב)
נכון, הם רבים לא מעט.

ולא ציפיתי כמעט עד הסוף לגילוי שמפלצת הלבה היא בעצם האלה הטובה רק בלי הלב שלה.
נחמד.
לדעתי זה מסוג הטוויסטים אמורים להיות ברורים אבל עדיין איכשהו מצליחים להפתיע.

ונראה לי שאחרי שנסיים עם סרטי דיסני אז נעבור לסרטים מצויירים שהם לא של דיסני ואז נוכל לראות נסיך מצרים בפסח של שנה הבאה.
יש סרטים מסויימים שאתה רוצה לראות?

גם זה שהוא משאיר אותה כלואה על אי בודד ללא אוכל.
זה העניין שלא ציפיתי שהוא יהיה כל כך מניאק נוראי.
וואי, נכון. לא חשבתי על זה ככה. אולי כי היה ברור לי שהיא תצליח להשתחרר מהמערה.

אני מניח שהוא צריך מישהו עם יותר ידיים בשביל לעשות את זה.
אבל באופן כללי יש הרבה קטעים שמרגיש שהאוקיינוס היה יכול לעזור הרבה יותר ולא עשה את זה.
חחחח, יש מצב שקראתי את התגובה שלך וזה איכשהו נכנס לתת מודע שלי כשכתבתי את התגובה שלי :-D

כן זה רגע מרגש.
מעניין אם גם אני בלי הלב שלי הייתי הופך למפלצת לבה. כנראה לעולם לא נדע.
:-0:-0:-0

|כן| כנ"ל!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D
מקום שני בשיער המהפנט של כל הזמנים!
(מקום ראשון רייצ'ל מחברים כמובן)
רייצ'ל של העונה השנייה?

היי היי הוא סיידקיק מתוק ברמות! |מאוהב|
אני מתה על כמה שהוא טיפש. הקטע שמאווי שם לו אוכל בשביל לפטם אותו והוא מנקר בצד, ומאווי עושה פרצוף של "מה? כמה דביל אתה יכול להיות?" ומזיז אותו לאוכל. ואני אוהבת איך שגם האוקיינוס דואג להציל אותו כל הזמן, ובסוף נמאס לו והוא סוגר אותו בסל.
חחחח, זה באמת קטע מצחיק.

אגב רפרנסים, בקטע שמאווי משיג חזרה את הקרס ולא מצליח להשתנות לבאז אז הוא הופך לכמה חיות במהירות, וביניהן יש את סוון מפרוזן חחחח
באמת?? לא שמתי לב, מגניב!

לסיכום אני אגיד שבדומה לפרוזן - מדובר בסרט דיסני מודרני מושלם בעיני, מבחינת הסיפור, האנימציה, המוזיקה (זה מעל הכל), האנימציה, ההומור וכל הסיידקיקס, הדמות הראשית והמסרים.
לדעתך הסרטים האלה יתיישנו טוב?

|כן| היא אנושית, אבל מאוד אמיצה וחכמה
סיכמת יפה מאוד את מה שניסיתי לומר.

רגע, דיסני אף פעם לא עשו סרט על כיפה אדומה? :-0 מחדל.
וואו, לא חשבתי על זה האמת. יש איזו אגדה שדיסני לא עשו עליה סרט והיית רוצה שיעשו?

כלומר אין לי רעיון לאיך וכיצד או מה, אבל הבסיס שם.
רעיון מעניין!
מי סיידקיק דיסני האהוב עלייך? (באופן כללי)

חחחח יש את הקטע שכל וילונות עם ציורים של מפלצות נפתחות ביחד ורוב הילדים בוכים
זה היה נפלא :-D

וואלה לא זוכרת מתי ראיתי את הסרט הזה ממש מתהחלה. נראה לי חוץ מהפעם הראשונה שראיתי אותו תמיד ראיתי רנדומלית ביס מהאמצע.
ראית אותו כשהוא יצא בקולנוע?

didalf

Well-known member
(אבל כן ראיתי שרק! זה אומר שאני לא כל כך בורה בנוגע לסרטים :-D)
מזל|מזיע|
ושרק 2? כי הוא אפילו יותר טוב.
חחח, עושה לה חפיפה לתפקיד :-D
זה נשמע לי מאוד הגיוני כי אני חושבת יש שיש דבר כזה בסרטים שהמנהיג מת ואז היורש שלו צריך להמשיך אחריו והיורש לא יודע מה לעשות ולומד את המלאכה תוך כדי הסרט.
תכלס. הבעיה שברוב הסרטים הוא מת בפתאומיות כשהיורש צעיר מידי. פה אבא עשה לה חפיפה כבר מילדות, איש אחראי.

נראה לך שיש לסבתות תפקיד מסויים בסרטים?
לפי המדגם הקטן שלי זה שהן כאילו זקנות הופך אותן משוחררות מכבלי החברה שבה הן נמצאות והן קול ההגיון וניצוץ המרד עבור הדמות הראשית, שתמיד מורדת בחברה. בנוסף להיותן מצחיקות, גם כי הן כבר זקנות ולא שמות על אף אחד.

נכון, אבל אצל מולאן היה עליהם פחות דגש, הסרט יותר התרכז במולאן בצבא.
חחחח אבל בכל סרטי דיסני איזה הורה חייב למות, אז זה מרשים שלא.

נכון?? אני מעריכה את זה ששינו לה תסרוקות במהלך הסרט.
אני גם. גם מאווי אסף את השיער לפני פעילות. זה כ"כ קטן אבל אמיתי לאנשים עם שיער ארוך אני מתה על זה.

רגע, זה ברצינות?
אם כן, אילו תגובות את מקבלת מהסביבה?
לשיר בתכלס זה רק לאחותי.
לגיף כולם רגילים. גם פה אני שמה אותו הרבה.

למה את מרגישה ככה?
כי כל הקטע שלהם היה משעמם בעיני.

זה מאוד יפה שהקטע הזה ריגש אותך כל כך.
את כזאת חמודה|לב|

אולי זו רק אני אבל השיר של מואנה לטה-פיטי הרגיש לי כאילו זה השיר שבסרטים הישנים היה אמור להיות בין הזוג של הסרט. מה שכתבתי ברור?
כן? זה לא הרגיש רומנטי8-*

לדעתי זה מסוג הטוויסטים אמורים להיות ברורים אבל עדיין איכשהו מצליחים להפתיע.
לגמרי

רייצ'ל של העונה השנייה?
דווקא בשבילי של העונה השישית, עם שיער ארוך מקלות|מאוהב|

ראית אותו כשהוא יצא בקולנוע?
לא, ראיתי כשיצא ליס.

Lhuna3

Well-known member
רעיון גדול, אני עכשיו רוצה לצפות בזה!!
למרות שיהיה קשה לצפות בסרט הזה מרוב חמידות.

רייצ'ל של העונה השנייה?
רייצ'ל של כל העונות! יש מעט מאוד פרקים בסדרה שלא אהבתי את השיער שלה. אחד זה כשהיא פתאום עשתה קארה ממש ממש קצר, אבל נדמה לי שכבר פרק אחרי זה זה טיפה יותר ארוך וכבר נראה טוב. ויש פרק אחד או שניים שהחלק הקדמי תפוס למעלה שלא אהבתי.
חוץ מזה בכולם הוא נהדר, ובעיקר בכל אלו שהוא מוחלק.
דווקא בשבילי של העונה השישית, עם שיער ארוך מקלות|מאוהב|
כן... למרות שזה ברור שזה תוספות - זה מהמם |מאוהב|
לדעתך הסרטים האלה יתיישנו טוב?
וואו שאלה מעולה.
אני לא יודעת אם אפשר באמת לחזות דבר כזה, כי אנחנו לא יודעים איזה שינויים באמת יהיו בעתיד, מבחינת תפיסות חברתיות, אמונות, או אפילו טכנולוגיות אנימציה. ההגיון אומר שיבוא יום שזה יראה מיושן, אבל קשה לדמיין את זה עכשיו.

Lhuna3

Well-known member
זה תוספות??:-0
בתור מישהי עם שיער בערך באורך הזה אף פעם לא חשבתי על האפשרות הזאת:-0
האורך הוא לא בעיה, אבל השיער שלה "מלא" בחלקים התחתונים ברמה שאין לשיער הרגיל שלה.
אבל למען הסר ספק, אני גם וידאתי את זה בגוגל :-D

Lhuna3

Well-known member
אני מרגישה מרומה:-D
בעקבות החיפוש גיליתי משהו שזיעזע אותי יותר (כאמור כי לגבי התוספות האלו ניחשתי לבד)
אמנם פיבי מעולם לא בלטה בתחום הזה, אבל בעונות המאוחרות דווקא אהבתי גם את השיער שלה מאוד.
אז מסתבר שבעונה 6 היא לובשת פיאה :-0

It's Always Sunny

Well-known member
מזל|מזיע|
ושרק 2? כי הוא אפילו יותר טוב.
אני צריכה לראות מה העלילה של שרק 2, אני מניחה שראיתי אותו.
אילו סרטים של דרימוורקס ראית?

לפי המדגם הקטן שלי זה שהן כאילו זקנות הופך אותן משוחררות מכבלי החברה שבה הן נמצאות והן קול ההגיון וניצוץ המרד עבור הדמות הראשית, שתמיד מורדת בחברה. בנוסף להיותן מצחיקות, גם כי הן כבר זקנות ולא שמות על אף אחד.
מעניין מאוד. תודה על ההסבר :-):

אני גם. גם מאווי אסף את השיער לפני פעילות. זה כ"כ קטן אבל אמיתי לאנשים עם שיער ארוך אני מתה על זה.
סוף סוף מתייחסים לכך שהשיער יכול להפריע באמצע קרב :-D זה מחרפן אותי לפעמים שבסדרות/סרטים הגיבורים/גיבורות נלחמים עם שיער פזור (ולפעמים גם עקבים).

לשיר בתכלס זה רק לאחותי.
לגיף כולם רגילים. גם פה אני שמה אותו הרבה.
והיא בסדר עם זה?
זה חמוד בעיניי שאת שרה את זה לידה :-):

כן? זה לא הרגיש רומנטי8-*
אוי, לא התכוונתי לרומנטי. אז אני רוצה לחדד שלא התכוונתי לאהבה רומנטית בין מואנה לטה-פיטי. התכוונתי שהשיר שמואנה שרה (שהיא חיפשה את טה-פיטי) היה יכול להיות שיר רומנטי בסרט אחר ופה בחרו לעזוב את העלילה הרומנטית (ואין לי בעיה עם עלילה רומנטית) והפכו את השיר לאהבה אפלטונית יותר.

וואו שאלה מעולה.
אני לא יודעת אם אפשר באמת לחזות דבר כזה, כי אנחנו לא יודעים איזה שינויים באמת יהיו בעתיד, מבחינת תפיסות חברתיות, אמונות, או אפילו טכנולוגיות אנימציה. ההגיון אומר שיבוא יום שזה יראה מיושן, אבל קשה לדמיין את זה עכשיו.
(y)(y)
שאלתי את זה בעיקר כי הרבה סרטים ישנים של דיסני לא התיישנו טוב (מכל מיני בחינות) ואני מסכימה שכרגע קשה לי לדמיין את זה. אבל צריך לראות איך זה יהיה.

didalf

Well-known member
אני צריכה לראות מה העלילה של שרק 2, אני מניחה שראיתי אותו.
זה עם החתול!!|מאוהב|

עכשיו אני צריכה לבדוק איזה סרטים יש לדרימוורקס:-D
נסיך מצריים
שרק 1-3 (את הרביעי ראיתי בערך)
מדקסגר 1-3
הדרקון הראשון שלי 1-3 (סרטים ממש יפים ופסקול מושלם|מאוהב|, לפעמים אני שומעת אותו כשבא לי משהו אינסטורמנטלי יפה ברקע)
קונג פו פנדה
מגהמיינד
החתול של שרק 1-2
יצאת כריש
אל דוראדו - ווואווווווווו ראיתי את זה בקולנוע כשהייתי ילדה ממש לא זכרתי שהסרט הזה אפילו קיים חוץ מהגיף המפורסם אבל זה ברשימה.
הפינגוונים ממדקסגר

סוף סוף מתייחסים לכך שהשיער יכול להפריע באמצע קרב :-D זה מחרפן אותי לפעמים שבסדרות/סרטים הגיבורים/גיבורות נלחמים עם שיער פזור (ולפעמים גם עקבים).
וואי ראית הארלי קווין וציפורי הטרף? סרט בסדר סה"כ אבל הקטע שהכי אהבתי בו זה שבזמן שכמה בנות נלחמות אחת מבקשת מהשניה גומיה ועושה קוקו. סופסוף סרט שמבין בנות!!
מצד שני אני מתה על השיער המושלם של נטשה|מאוהב|
וגם מתה על זה שוונדר וומן כוח העל האמיתי שלה הוא שיער מושלם שלא זז סנטימטר תוך כדי קרב. זה מצחיק אותי נורא.

והיא בסדר עם זה?
מי שואל אותה?:-D

אוי, לא התכוונתי לרומנטי. אז אני רוצה לחדד שלא התכוונתי לאהבה רומנטית בין מואנה לטה-פיטי. התכוונתי שהשיר שמואנה שרה (שהיא חיפשה את טה-פיטי) היה יכול להיות שיר רומנטי בסרט אחר ופה בחרו לעזוב את העלילה הרומנטית (ואין לי בעיה עם עלילה רומנטית) והפכו את השיר לאהבה אפלטונית יותר.
אה לא יודעת לא להרגיש לי ככה.

It's Always Sunny

Well-known member
זה עם החתול!!|מאוהב|
אז כן, ראיתי :-):

נסיך מצריים
שרק 1-3 (את הרביעי ראיתי בערך)
מדקסגר 1-3
הדרקון הראשון שלי 1-3 (סרטים ממש יפים ופסקול מושלם|מאוהב|, לפעמים אני שומעת אותו כשבא לי משהו אינסטורמנטלי יפה ברקע)
קונג פו פנדה
מגהמיינד
החתול של שרק 1-2
יצאת כריש
אל דוראדו - ווואווווווווו ראיתי את זה בקולנוע כשהייתי ילדה ממש לא זכרתי שהסרט הזה אפילו קיים חוץ מהגיף המפורסם אבל זה ברשימה.
הפינגוונים ממדקסגר
בקיצור את כל הקלאסיים.

וואי ראית הארלי קווין וציפורי הטרף? סרט בסדר סה"כ אבל הקטע שהכי אהבתי בו זה שבזמן שכמה בנות נלחמות אחת מבקשת מהשניה גומיה ועושה קוקו. סופסוף סרט שמבין בנות!!
מגניב! לא ראיתי (חשבתי לראות סרטי DC אבל אחרי מארוול כבר התעייפתי מז'אנר)
לא ידעתי שיצא לך לראות סרטים של DC.

מצד שני אני מתה על השיער המושלם של נטשה|מאוהב|
וגם מתה על זה שוונדר וומן כוח העל האמיתי שלה הוא שיער מושלם שלא זז סנטימטר תוך כדי קרב. זה מצחיק אותי נורא.
חחח, לרגע חשבתי שכל סרטי DC הם על גיבורות על עם שיער פחות מושלם. אבל עכשיו אני מבינה שהשיער של וונדר וומן זה משהו שונה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מי סיידקיק דיסני האהוב עלייך? (באופן כללי)
קשה מידי לנסות לחשוב על זה (אבל כנראה אולף)
אני מבין למה את מתכוונת,
אבל במקרה זה ההפך הגמור מהסבתא באנקנטו
אני מרגישה מרומה:-D
אני גם קצת מרגיש מרומה, ואפילו לא חשבתי שזה משמעותי לי
אני יודע שלא שאלת אותי, אבל ראיתי את סרטי שרק, מדגסקר הראשון, Antz, Chicken Run, מגה-מיינד, Bee Movie, מפלצות נגד חייזרים, הקרודים ועוד כמה.
אבל יש המון שלא ראיתי. כמו סרטי קונג פו פנדה וסרטי איך לאמן את הדרקון שלך.
נראה לי שבאמת אחרי דיסני נעשה מועדון דרימוורקס.

למעלה