מועדון דיסני – מהדורה ימית 🏖️ (10) - מואנה, אטלנטיס, מוצאים את נמו, לוקה

It's Always Sunny

Well-known member
אני יודע שלא שאלת אותי, אבל ראיתי את סרטי שרק, מדגסקר הראשון, Antz, Chicken Run, מגה-מיינד, Bee Movie, מפלצות נגד חייזרים, הקרודים ועוד כמה.
אבל יש המון שלא ראיתי. כמו סרטי קונג פו פנדה וסרטי איך לאמן את הדרקון שלך.
נראה לי שבאמת אחרי דיסני נעשה מועדון דרימוורקס.
אוי, משום מה הייתי בטוחה שכבר הגבתי לך ומסתבר שרק קראתי את ההודעה שלך |פנים|
איך יצא שראית את הקרודים אבל לא את קונג פו פנדה?
כן, אני מבינה שזה מצחיק כשזה בא ממני, שלא ראיתי חצי מסרטי דיסני :-D

ודבר נוסף שכבר חשבתי עליו לפני כמה ימים אבל כל פעם אני שוכחת מחדש, אם זו מהדורה ימית, הסרט הבא יהיה גם קשור לים/נספחיו? כי אם כן, אני הולכת לויקיפדיה לנסות לנחש את התשובה :-D

lemon lyman

Well-known member
בעקבות החיפוש גיליתי משהו שזיעזע אותי יותר (כאמור כי לגבי התוספות האלו ניחשתי לבד)
אמנם פיבי מעולם לא בלטה בתחום הזה, אבל בעונות המאוחרות דווקא אהבתי גם את השיער שלה מאוד.
אז מסתבר שבעונה 6 היא לובשת פיאה :-0
גם לסי ג'יי בבית הלבן בעונות מתקדמות
זה תמיד מצחיק שגילתי את פרט הזה כי ג'וש מלינה מתח אותה פעם מה שגרם לפאה שלה להרס

אגב אור נכון שצפית בפרוזן אז רציתי לשאול אותך אם את הכרת קטעים מהסרט בעקבות הצפייה בעד העצם היום הזה
אבל הנחתי שלא אז לא שאלתי אבל בגלל שבמילא הגבתי פה אני אשאל בכל זאת

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
בעקבות החיפוש גיליתי משהו שזיעזע אותי יותר (כאמור כי לגבי התוספות האלו ניחשתי לבד)
אמנם פיבי מעולם לא בלטה בתחום הזה, אבל בעונות המאוחרות דווקא אהבתי גם את השיער שלה מאוד.
אז מסתבר שבעונה 6 היא לובשת פיאה :-0
לא יודעת איך פיספסתי את התגובה הזו |פנים|
זכור לי כשגיליתי שליסה קודרו לובשת פאה בעונות המאוחרות היו פעמים שזה ממש בלט לי שזו פאה.
אני מאוד אוהבת את השיער של פיבי בעונה הראשונה (ובכלל, כולם נראים טוב בעונה הראשונה לדעתי).

אגב אור נכון שצפית בפרוזן אז רציתי לשאול אותך אם את הכרת קטעים מהסרט בעקבות הצפייה בעד העצם היום הזה
אבל הנחתי שלא אז לא שאלתי אבל בגלל שבמילא הגבתי פה אני אשאל בכל זאת
נכון, צדקת. לא הכרתי קטעים מהסרט עד שראיתי אותו. אני לא מכלילה את לט אייט גו, כי זה אחד הקטעים האייקונים בסרט ונראה לי שגם מי שלא צפה בסרט מכיר את השיר הזה.
באיזה הקשר את שואלת?

lemon lyman

Well-known member
שגם מי שלא צפה בסרט מכיר את השיר הזה.
באיזה הקשר את שואלת?
את לא הבנתי אותי
אני שאלתי אם הצפייה בסדרה עד העצם היום הזה גרמה לך להכיר דברים שאחר כך ראיתי בסרט עצמו
אבל אני מניחה שאת לא זוכרת דברים מהסדרה
פשוט שאלתי כי אני לא ראיתי את הסרט אבל כן אהבתי את העלילה שהייתה על זה בסדרה
אני מתכוונת שאהבתי שצפיתי בה כי אם תשאלי מה אהבתי אני לא אוכל להגיד לך כי אני פשוט לא זוכרת

It's Always Sunny

Well-known member
את לא הבנתי אותי
אני שאלתי אם הצפייה בסדרה עד העצם היום הזה גרמה לך להכיר דברים שאחר כך ראיתי בסרט עצמו
אבל אני מניחה שאת לא זוכרת דברים מהסדרה
פשוט שאלתי כי אני לא ראיתי את הסרט אבל כן אהבתי את העלילה שהייתה על זה בסדרה
אני מתכוונת שאהבתי שצפיתי בה כי אם תשאלי מה אהבתי אני לא אוכל להגיד לך כי אני פשוט לא זוכרת
ואוו, שאלה טובה.
מבחינתי פרוזן היה בעיקר בזמנו הסרט הפופולארי שכולם מדברים עליו. זה בעיקר היה לי מוזר שהכניסו אותן לסדרה. אני לא זוכרת משהו שהכרתי על הסרט דרך הסדרה, אבל יכול להיות שאני לא זוכרת.
אהבת את העלילה של פרוזן בעד עצם היום הזה?

lemon lyman

Well-known member
ואוו, שאלה טובה.
מבחינתי פרוזן היה בעיקר בזמנו הסרט הפופולארי שכולם מדברים עליו. זה בעיקר היה לי מוזר שהכניסו אותן לסדרה. אני לא זוכרת משהו שהכרתי על הסרט דרך הסדרה, אבל יכול להיות שאני לא זוכרת.
אהבת את העלילה של פרוזן בעד עצם היום הזה?
כן אהבתי אותה אבל אני לא זוכרת ממנה כלום ורק זוכרת שאהבתי
כי היה לי אנטי גדול כלפי הסרט הזה.ובכלל ששמעתי שתהיה עלילה שקשור אליו בסדרה זה עיצבן אותי אבל בסוף אהבתי את זה וחשבתי לעצמי אולי אני סתם אנטי אבל גם יכול להיות שאין קשר בין מה שהיה בסדרה לסרט
בגלל זה שאלתי אותך על זה כי ידעתי שראית את הסדרה לפני שראית את הסרט

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממשיכים עם המוטיב הימי
אבל בגלל שבסופש הזה צפוי גשם
אנחנו נרד אל מתחת לים
ואם כבר שם אז נחפש אילו אוצרות ישנם

ולכן סרט השבוע של מועדון דיסני הוא:
אטלנטיס: האימפריה האבודה

1673464882545.png

It's Always Sunny

Well-known member
גם את הסרט הזה ראיתי (מפתיע, אה?)
אהבתי את הקישור של הסרט למהדורה הימית, כי למען האמת לא הייתי חושבת על זה :-D

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אטלנטיס

את הסרט הזה אני כמעט בטוחה שראיתי בקולנוע כשהייתי ילדה. אני חושבת שהייתה לנו קלטת של זה כי ראיתי את זה יותר מפעם אחת אבל מצד שני לא המון, אז אני לא בטוחה. לדעתי גם ראיתי אותו יחסית לא מזמן ב5 שנים האחרונות +-.

אוקי זה לא היה חכם מצידי לנסות לאכול, לשתות, לצפות ולהקליד בו זמנית|פנים|
וואי האנימציה מרגישה מיושנת יותר מסרטים הרבה יותר ישנים8-* אחרי שנות הזהב של הניינטיז דיסני קצת חיפפו בתחילת שנות ה2000.

אוי זה שאמא שלה נלקחת למעלה ולוקחת לה את הצמיד:-(

אה מיילו קוראים לו נכון. מיילו הוא חננה שמאמין שאטלנטיס קיימת ומכין פיץ' כדי שיתנו לו משלחת לשם. אוי המניאקים הקדימו לו את הפגישה ואפילו לא שמעו את הפיץ' לפני שדחו אותו.

אוו מחכה לו הפתעה בדירה. וואלה לא זוכרת כלום בינתיים. האישה המסתורית לוקחת את מיילו למעסיק המסתורי שלה בטירה מסתורית.

כולם פה נורא מרובעים. כאילו באיך שציירו אותם.

המעסיק המיסתורי הוא ווירדו חביב שהכיר את סבא שלו. הא הוא לא כזה ווירדו כמו שהוא עשה את עצמו. הוא רוצה לממן למיילו את המשלחת. יוהו.
או חמוד הזקני הוא רוצה להוכיח את קיומה של אטלנטיס למען הסבא של מיילו שהיה חבר שלו|לב|

יאללה יוצאים לדרך.

"בשביל מה צריך כוסברה" - שום דבר, אף פעם. צודק!!

הגרנל הזה לא מוצא חן בעיניי.

חחחחחחח איזה מטורף איש החול הזה:-D

חחח הרופא הגדול דומה לטרי מברוקלין 99:-D הוא גם נחמד כמוהו.

חחח הזקנה הממורמרת.

חחח "הלווייתן" כשהוא אומר את זה בעברית זה נשמע כמו יצור עתיק, כולה לוויתן:-D
או הלוויתן התעורר. והוא עשוי מאבן או משהו.
"זה הפסיק" אז אנחנו יודעים שעוד שניה זה יתקוף. והוא תוקף.
חחחחחחחה הזקנה עדיין בטלפון:-D עם הסיגריה:-D

ובכן איבדנו את כל הצוות חוץ מדמויות עם שם. אה לא יש פה עוד כמה ניצבים.

חחח מיילו מסתבך עם הנהיגה. זה קשה לנהוג על הילוכים!
כולם חברים אבל לא חברים של מיילו, לא יפה:-(
או סופסוף הם הזמינו אותו לשבת איתם. לא הם מאניקאים זה כרית פלוץ. לא זה רק החפרפרת השאר כן נחמדים.
חחח כולם פה בשביל הכסף. אין דברים פחות מפחידים לעשות בשביל כסף?

אוו תראו מה זה מתחת לחזות החנונית למיילו יש שרירים פתאום כשהוא לובש גופיה.

אוו לוחמים קופיפיים הולכים לעשות צרות.
אוי יצאו מהדבר הירוק גחליליות או משהו והכל עולה באש. אטלנטיס ממש מגנה על עצמה מפולשים.

אוקי עכשיו באמת נשארו רק דמויות עם שם, ביי לשאר הניצבים.

הוו קידה ומיילו נפגשים לראשונה. היא מרפאה אותו בקסם.מיילו רודף אחרי הלוחמים המשונים היישר לאטלנטיס.
אה לא עדיין יש ניצבים חיים.

הנסיכה קידה חושפת את עצמה ומדברת עם מיילו בשפות שונות. אה יופי הם יודעים אנגלית כמה נוח. איזה יפה היא, והבגד שלה מהמם.
היא מזמינה אותם לפגוש את אבא שלה.

המפקד והבלונדה שיידי.

המלך אבא הזקן פחות מכניס אורחים.

אוו יש בעיות בעיר המאשבים אוזלים.

לקידה ומיילו יש שאלות אחד לשניה. חח מזכירים לי טיפה את פוקהונטס וג'ון סמית'.
קידה בת 8000. אבל הם נראים באותו גיל אז זה לגיטימי.
בין כמה אבא שלה אז? יותר זקן מלונה:-D
מסתבר שאטלנטים לא יודעים לקרוא את השפה שלהם.
יאיי הם מפעילים את הרכב המגניב הזה.
אה חח רק עכשיו היא אמרה את השם שלה אופס.
איזה נוף יפה יש באטלנטיס.

אוי לא למה כלי נשק.

אוו נכנסים למיים ומיילו קצת מבולבלי. בולשיט שהם מחזיקים את הנשימה כ"כ הרבה זמן ומצליחים בכלל לפתוח עיניים. ואיך לא נפלו לו המשקפיים?:-D

מיילו וקידה מגלים סודות של אטלנטה מתחת למים.

אוי לא כולם מניאקים הם רוצים לגנוב את הקריסטלים והכוח של אטלנטיס:-(
ידעתי שהגנרל והבלונדה מניאקים:-[ כלומר זכרתי חח אבל גם הם היו שיידי.
מה הוא מרביץ לאיש זקן???:-[ איש רע רע פויה.

אוי הם מצאו את הכניסה הסודית לקריסטל.

הגנרל מפעיל את הקריסטל. הקריסטל קורא לקידה. היא סוג של זומבי עכשיו. אוי היא הולכת על המים איזה יופי. הקריסטל לוקח אותה אליו. היא הפכה לקריסטל?

איזה בני זונה הם שמו אותה בתא ולוקחים אותה:-0 גועל נפש של אנשים.
או לחלקם יש קצת רגשות ומצפון. יו גו אודרי. והשאר. חחח איך לא נגמרות לה הסיגריות לזקנה?:-D

הגנרל והבלונה חסרי מצפון לחלוטין.
אוי לא הלכו המים וכל הקריסטלים כבים:-(

הסוד המלא של הקריסטל מתגלה מהמלך הגוסס. והוא מת.

יאיי כולם מפעילים את הדגים המעופפים. הולכים להציל את קידה!

איזה מניאק הגנרל זרק את בלונדה. חלאה בוגדני עד הסוף. אבל גם קצת מגיע לה כי היא גם חלאה חמדנית.
היא נוקמת חזרה ומפוצצת לו את הכדור פורח. אופס הוא שבר את החלון של הקריסטל והפך לכחול. אוי זה מזעזע אבל מגיע לו! אוי לא הוא לא מת הוא זומבי עכשיו שימות כברררררר.

הר הגעש התעורר. אבל מיילו לא מוותר על קידה.
הר הגעש עומד לשרוף את העיר אבל הקריסטל מתעורר ומייצר שכבת מגן, יאיי.
חחח הזקנה מצלמת:-D
הם בתוך כדור בדולח עצום איזה יופי.

יאיי קידה חוזרת. עם הצמיד שאמא שלה לקחה כילדה|מאוהב|;-(

הנה מי שלא היה מניאק מקבל כסף בלי להרוס אוכלוסיה שלמה.

אוי אני גם צריכה שחרור כזה לצוואר.

חחחחח איך כולם לבושים כמו עשירים חסרי טעם:-D

מיילו עבר ללבוש שבטי ללא חולצה, יפה מאד.
איזה חמודים הם|מאוהב|
ראיתי איפשהו שאנשי האינטרנט רוצים ללהק את טום הולנד וזנאדיה ללייב אקשן אם יום אחד יעשו כזה, נראה לי ליהוק מושלם. וואי זנדיה תהיה מהממת בסטייל הזה|מאוהב|
יאיי מצאתי. וואי אני ממש רוצה את זה עכשיו:-D

היי חח בתמונה השניה הם באמת ליהקו את טרי לתפקיד הרופא, אמרתי לכם שהם זהים!

חחח איזה קטע, השארתי את הכתוביות לרוץ ופתאום התחיל משהו אז חשבתי שיש סצנה אחרי הכתוביות. ואז חשבתי שזה טריילר לכוכב המטמון ששמו אחרי הכתוביות. אבל מסתבר שדיסני החליטו על דעת עצמם להמשיך לסרט אחר8-*

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
את הסרט הזה אני כמעט בטוחה שראיתי בקולנוע כשהייתי ילדה. אני חושבת שהייתה לנו קלטת של זה כי ראיתי את זה יותר מפעם אחת אבל מצד שני לא המון, אז אני לא בטוחה. לדעתי גם ראיתי אותו יחסית לא מזמן ב5 שנים האחרונות +-.
האמת היא שאני קצת מופתעת, חשבתי שזה לא יהיה סרט שיעניין אותך.
חוץ מזה הוא מרגיש לי לא הכי סרט לילדים אז אני גם מופתעת שראית בילדותך.
וואי האנימציה מרגישה מיושנת יותר מסרטים הרבה יותר ישנים8-* אחרי שנות הזהב של הניינטיז דיסני קצת חיפפו בתחילת שנות ה2000.
באמת מיושנת, ופחות נעימה לעין, למשל הדמויות מאוד חדות בקווים שלהם, לעומת העגלגלות שנותנים להן לרוב.
בצד החיובי, זה גורם לי להעריך את הנועם והיופי של האנימציות המודרניות, שזה דבר שקל לקחת כמובן מאליו ולא לשים לב אליו.
אה מיילו קוראים לו נכון.
יואו רק עכשיו בדקתי בגוגל וראיתי שהמדבב הוא מייקל ג'יי פוקס!
מיילו הוא חננה שמאמין שאטלנטיס קיימת ומכין פיץ' כדי שיתנו לו משלחת לשם. אוי המניאקים הקדימו לו את הפגישה ואפילו לא שמעו את הפיץ' לפני שדחו אותו.
להגנתם, עושה רושם שהוא כבר מנדנד להם על זה הרבה זמן ובכל הזדמנות, ובואו - הוא מבקש מימון לפרויקט סופר סופר יקר, על בסיס מיתוס שאף מדען מכובד לא מאמין בו, ואף קרן מחקר לא היתה מסכימה לממן, ובצדק.
אוו מחכה לו הפתעה בדירה. וואלה לא זוכרת כלום בינתיים. האישה המסתורית לוקחת את מיילו למעסיק המסתורי שלה בטירה מסתורית.
ציפיתי שהמעסיק המסתורי יהיה הרבה יותר פוץ, אבל הוא דווקא עושה רושם נחמד.
כולם פה נורא מרובעים. כאילו באיך שציירו אותם.
וואלה, כתבתי על זה גם.
המעסיק המיסתורי הוא ווירדו חביב שהכיר את סבא שלו. הא הוא לא כזה ווירדו כמו שהוא עשה את עצמו. הוא רוצה לממן למיילו את המשלחת. יוהו.
או חמוד הזקני הוא רוצה להוכיח את קיומה של אטלנטיס למען הסבא של מיילו שהיה חבר שלו|לב|
חחח, תפסיקי להעתיק ממני :p
יאללה יוצאים לדרך.

נכון!! |כן|

לא הבנתי עד עכשיו מה זה האיש-חפרפרת ההזוי הזה :-D
אוי נכון :-D
:-D
באמת מגעילים אליו.
או סופסוף הם הזמינו אותו לשבת איתם. לא הם מאניקאים זה כרית פלוץ. לא זה רק החפרפרת השאר כן נחמדים.
הם חבורה של אנשים מאוד לא פחדנים.

אוי יצאו מהדבר הירוק גחליליות או משהו והכל עולה באש. אטלנטיס ממש מגנה על עצמה מפולשים.

אבל אח"כ הם איכשהו מופיעים שוב :-D
הוו קידה ומיילו נפגשים לראשונה. היא מרפאה אותו בקסם.מיילו רודף אחרי הלוחמים המשונים היישר לאטלנטיס.
אה לא עדיין יש ניצבים חיים.
הם קיימים/לא-קיימים בהתאם לצרכי העלילה באותו רגע.
זה מאוד נוח מצידם, הלוואי שכולם היו ככה.
הנסיכה קידה חושפת את עצמה ומדברת עם מיילו בשפות שונות. אה יופי הם יודעים אנגלית כמה נוח. איזה יפה היא, והבגד שלה מהמם.

המפקד והבלונדה שיידי.

הלו! |אליהו|
אגב איך אין להם שם עדיין פיצוץ אוכלוסין, בהתחשב בזה שהם כמעט לא מתים והם במקום הסגור הזה כבר 8000 שנה?
איזה נוף יפה יש באטלנטיס.

אוי לא למה כלי נשק.
המלך ידע על מה הוא מדבר.
אוו נכנסים למיים ומיילו קצת מבולבלי. בולשיט שהם מחזיקים את הנשימה כ"כ הרבה זמן ומצליחים בכלל לפתוח עיניים. ואיך לא נפלו לו המשקפיים?:-D
:-D:-D

הגנרל מפעיל את הקריסטל. הקריסטל קורא לקידה. היא סוג של זומבי עכשיו. אוי היא הולכת על המים איזה יופי. הקריסטל לוקח אותה אליו. היא הפכה לקריסטל?

או לחלקם יש קצת רגשות ומצפון. יו גו אודרי. והשאר. חחח איך לא נגמרות לה הסיגריות לזקנה?:-D
כבודו של המין האנושי קצת ניצל בכל זאת.
תמיד יש גם כאלה.
זה כמו ווקאנדה מתחת למים.
|כן|
ראיתי איפשהו שאנשי האינטרנט רוצים ללהק את טום הולנד וזנאדיה ללייב אקשן אם יום אחד יעשו כזה, נראה לי ליהוק מושלם. וואי זנדיה תהיה מהממת בסטייל הזה|מאוהב|
אני בספק שיש סטייל שהיא לא.
חחחח יפה.

:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
צפיתי הבוקר
פעם ראשונה שאני צופה בסרט הזה
לא התרשמתי במיוחד. כלומר אני בהחלט יכול להבין למה הוא לא הצליח. לא היה בו כמעט שום דבר ממש טוב.
הולי שיט אני כרגע קולט שכנראה לא היה בו סיידקיק חמוד. איך דיסני יכלו לשכוח את זה?
אולי הם חשבו שאיש החפרפרת הוא סיידקיק חמוד כי זה מה שקידה חשבה שהוא.

זה כן די מצחיק שאנחנו שוב רואים סרט שבו קבוצה יוצאת להצלת הלב של משהו (הלב של פנדו, הלב של טפיטי, הלב של אטלנטיס. בכל המקרים הם גם מצליחים להציל את הלב, אפילו אם המשימה היא בסוף לא בדיוק מה שחשבו שהיא.
גם ממש כמו בעולם מוזר יש כאן סב ונכד שהם שניהם הרפתקנים שכאלה.

כאן הקבוצה היא גדולה יחסית. אפילו יותר מאשר בעולם מוזר.

*עכשיו בדקתי בויקיפדיה ומסתבר שמייקל ג'יי פוקס דיבב את מיילו. זה מגניב.

אני חושב שהחלק שהכי אהבתי בכל הסרט היה משהו קטן שכזה שבו האישה המבוגרת שאחראית על הקשר מרכלת עם איזו מישהי בקשר כל הזמן ובין לבין עושה את העבודה שלה. לא הבנתי אם האישה שהיא קישקשה איתה היא מיהי אחרת בצוללת שאז כנראה מתה.

היה די צפוי שמנהיג המשלחת יהיה בסוף הרע (זה סרט מתחילת שנות ה2000, חייב להיות רע)
הופתעתי מזה שבהתחלה שאר חברי המשלחת שהכרנו הצטרפו אליו בקלות. אם כי היה ברור שהם יתחרטו בהמשך.
חוץ מזה חבל שלא הסבירו את סיפור הרקע של איש החפרפרת.

כן, זה מרגיש מאוד מחופף מבחינת אנימציה. אבל ממה שקראתי זה היה מאוד משוקע פשוט הלכו על איזה סטייל מסוים שלדעתי לא עבד טוב. חוץ מזה קראתי שגם לזמנו זה היה סרט דיסני עם הרבה אנימציה ממוחשבת. ולדעתי דיסני פשוט לא היו טובים ביישום אנימציה ממוחשבת בתקופה ההיא.
אוי זה שאמא שלה נלקחת למעלה ולוקחת לה את הצמיד:-(
כנראה קלפטומנית
אה מיילו קוראים לו נכון. מיילו הוא חננה שמאמין שאטלנטיס קיימת ומכין פיץ' כדי שיתנו לו משלחת לשם. אוי המניאקים הקדימו לו את הפגישה ואפילו לא שמעו את הפיץ' לפני שדחו אותו.
היה מצחיק שבהתחלה נראה שהוא עושה הרצאה כבר בפני אנשים, אבל אז מתברר שהוא עושה את זה מול בובות תצוגה או משהו והכל הכנה.
והמניאקים שלחו לו בכוונה מאוחר עידכון שהפגישה מוקדמת ואז שהוא פיספס אותה.
הזקן הזה חמוד. אבל כל הזמן תהיתי אם אולי גם הוא נבל. ובעצם גם בסוף לא לחלוטין ברור לי אם הוא היה מאשר את הדברים שרורק עשה.
מה שממש לא ברור זה למה הוא פונה אל מיילו רק יום אחד לפני המשלחת. כלומר הוא הכיר את סבא של מיילו וידע שמיילו מתעניין באטלנטיס ועשה את כל המסע חיפוש אחר הספר בעקבות ההתערבות עם הסבא והכין צוות וציוד והכל מראש. אז למה להכין את הכל ואז לקרוא למיילו רק יום אחד לפני היציאה?
(כלומר אפילו מבחינת נוחות עלילה. זה לא שהעלילה לא הייתה עובדת אם היה למיילו יותר זמן להתכונן מראש)

חוץ מזה "נחמד" שיש כאן את ההומופוביה הקלילה של תחילת שנות ה2000 (סטייל חברים) - זה שהזקן מראה תמונה של איך זה הגעיל גם אותו וגם את הסבא כשהם התנשקו (ומצד שני זה כנראה עדיין הכי קרוב שדיסני אי פעם הגיעו ללהראות נשיקה חד מינית באחד מסרטי האנימציה שלהם)
חחחח קוקי הטבח. נראה לי שנדיר שעוסקים במסעות במי מכין את האוכל
מה?
חבל לי שלא גילינו את סיפור המקור שלו
נכון. הרגיש לי שהוא מזכיר לי מישהו וזה באמת מי.
חחח הזקנה הממורמרת.
דמות אהובה
חחח "הלווייתן" כשהוא אומר את זה בעברית זה נשמע כמו יצור עתיק, כולה לוויתן:-D
או הלוויתן התעורר. והוא עשוי מאבן או משהו.
כן זה מצחיק כי בהרבה סדרות מד"ב ופנטזיה משתמשים במושג לוויתן בתור משהו גדול ומפחיד או רשע (בסדרה על טבעי היה סוג של שדים שנקראו לוויתן). ולנו זה פשוט לוויתן.
זה עוד יותר היה מוזר בסרט הזה כי הוא אומר לוויתן ואז מתאר את זה בתור נחש מים, אבל במקביל רואים שזה בכלל סרטן ענק.
*וזאת גם נקודת דמיון לסרט מואנה.
וזה היה סרטן מכני לדעתי כמו כלי התחבורה של האטלנטים.
חחחחחחה הזקנה עדיין בטלפון:-D עם הסיגריה:-D
כמו שציינתי - זה הקטע שהכי הצחיק אותי בסרט
ובכן איבדנו את כל הצוות חוץ מדמויות עם שם. אה לא יש פה עוד כמה ניצבים.
כן, בעיקר בסוף הניצבים נהיו חשובים. אבל מצחיק שהניצבים שמרו רוב הזמן על המסכות שלהם.
זה כמו בסדרות משטרה שרואים שצוות לוחמה מיוחד מתפרץ לאיזו דירה אז לכל השוטרים הסתם יש קסדות, אבל לשוטרים המיוחדים שהם דמויות עם שם אז אין קסדה.
חחחחח יש את הקטע שהוא אומר "יש את ההגה, הגז, הברקס, המוט ברזל הזה..."
זה נורא מצחיק שאת מתארת את הרגשות שלך מרגע לרגע. הם נחמדים. לא הם מניאקים. לא הם רובם כן נחמדים.
כן, זה מרגיש די מוגזם.
יש גם את הקטע שנכנסים לסיפורי מקור שלהם.
והבחור עם הפצצות בכלל גדל במשפחה של אנשי פרחים (האם אין מילה בעברית לflorist?)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למרות שאחר כך קידה אומרת שלפי זה שזה שהוא לא שרירי רואים שהוא אקדמאי.
אני לא חשבתי על זה כמערכת הגנה.
ובכל מקרה היה לי ברור שהאטלנטים יהיו כאן הטובים.
עדיין יש ניצבים. רואים אותם אחר כך. אבל באמת בשלב מסוים זה הרגיש שלא נשארו.
הוו קידה ומיילו נפגשים לראשונה. היא מרפאה אותו בקסם. מיילו רודף אחרי הלוחמים המשונים היישר לאטלנטיס.
תכלס דרך גרועה למנוע מפולשים להגיע - לתת להם לרדוף אחריך עד העיר.
אבל בעצם היא כן רצתה שהם יגיעו כי היא קיוותה שהם יעזרו.
היה איזה הסבר הזוי ולא הגיוני לגבי הסיבה שהם יודעים אנגלית. לפחות הבהירו שזה לא סתם שהם מדברים באנגלית (כמו שעושים המון במד"ב/פנטזיה), אלא נותנים הסבר וגם מבהירים שהם יודעים את כל השפות.
כבר בדייט הראשון?
המפקד והבלונדה שיידי.
קיוויתי שהיא לא תהיה
והאם הוא עיוור?
ואיכשהו זאת בעיה אחרי כמה אלפי שנים.
אבל כאן ניתן הסבר "מדעי" לכך שהם יכולים לדבר.
אוי זה מזכיר לי שחשבת שפוקהונטס למדה אנגלית שלא בדרך קסם.
לפחות אחרי 8000 שנה היא כבר לא ילדה. אבל היא בטח הייתה תקועה בגיל הנעורים כמה אלפי שנים.
איך הם שכחו את השפה שלהם כשהם היו חיים גם כשאטלנטיס הייתה חזקה? ואיך הם לא הצליחו בשום דרך ללמוד אותה? ואיך מישהו מבחוץ כן הצליח ללמוד אותה?
ומסתבר שהיא ידעה כמעט איך להפעיל את הרכב, אבל בכמה אלפי שנים שהיו לה לנסות היא אף פעם לא חשבה להשאיר את היד על המסך בזמן שהיא מסובבת את המשהו.
נראה לי שאמרו אותו בקטע פתיחה של הסרט
אוי לא למה כלי נשק.
כי איך אחרת הם ישדדו את המקומיים?
המים באטלנטיס קסומים?
ונראה לי שהם גם חידשו את the flow of dust אם את יודעת למה אני מתכוון
הם כולם שם אנשים זקנים. מה ההבדל בין מישהי בת 8000 ומישהו בן 8080...

מוזר מאוד שהיא חזרה אליהם אחרי שהיא הפכה לקריסטל.
וחשבתי שהיא תשתמש באיזשהם כוחות קריסטל נגדם. אבל כלום
כן, לקח כמה זמן עד שהמצפון שלהם התעורר.
ואני לא הבנתי איפה הרופא בכל זה - ורק אחר כך מגלים שהוא בכלל נשאר עם המלך.
גם לא ברור למה הם לא ניסו להציל את קידה/קריסטל כשהם כבר קמו והתנגדו. מה עוזר לעמוד על האידיאלים שלך אם אתה לא פועל נגד מה שרע?
(הוא אמר יום לפני הפגנה גדולה שהוא כנראה לא ילך אליה)
אוי לא הלכו המים וכל הקריסטלים כבים:-(
אבל איכשהו ממשיכים לעבוד אחר כך
הסוד המלא של הקריסטל מתגלה מהמלך הגוסס. והוא מת.
למרות שעדיין נשאר מאוד לא ברור מה המלך ניסה לעשות עם כוח הקריסטל בתור נשק. חבל לי שלא ראו יותר מהעבר של אטלנטיס.
יאיי כולם מפעילים את הדגים המעופפים. הולכים להציל את קידה!
זה די מגניב שהם בצורה של כל מיני כרישים וכאלו
איזה מניאק הגנרל זרק את בלונדה. חלאה בוגדני עד הסוף. אבל גם קצת מגיע לה כי היא גם חלאה חמדנית.
היא נוקמת חזרה ומפוצצת לו את הכדור פורח. אופס הוא שבר את החלון של הקריסטל והפך לכחול. אוי זה מזעזע אבל מגיע לו! אוי לא הוא לא מת הוא זומבי עכשיו שימות כברררררר.
שמחתי שהוא עשה לה את זה גם כי מגיע לה וגם כי היה ברור שאז היא לפחוות תהיה נגדו והיא באמת פיצצה אותו.
הר הגעש התעורר. אבל מיילו לא מוותר על קידה.
זה היה מאוד מוזר כשנוצרה שכבה של לבה מוצקה מעל העיר. מזל שהיא התפוררה רגע אחרי.
חחח הזקנה מצלמת:-D
מה? לא שמתי לב לזה
יאיי קידה חוזרת. עם הצמיד שאמא שלה לקחה כילדה|מאוהב|;-(
לרגע חשבתי שגם אמא שלה תחזור.
כן, בסוף הם מקבלים אוצרות עצומים
חחחחח איך כולם לבושים כמו עשירים חסרי טעם:-D
זה היה קטע מוזר שהם כאילו מנסים לשכנע באופן לא משכנע את הזקן העשיר ההוא ששום דבר לא קרה. אבל במקביל הם כנראה נתנו לו תמונות של מיילו שמראים מה קרה. לא ברור לי הקטע.
מיילו עבר ללבוש שבטי ללא חולצה, יפה מאד.
איזה חמודים הם|מאוהב|
סוף טוב הכל טוב.

קראתי שדיסני התכוונו לעשות סדרת טלוויזיה שתמשיך את העלילה. אבל לאחר שהסרט נכשל היא בוטלה.

חוץ מזה ממש עכשיו רק גיליתי שגם יש סרט המשך שיצא שנתיים מאוחר יותר בוידאו - Atlantis: Milo's Return

*עכשיו גיליתי עוד משהו - שהשחקן שעשה את הקול של קוקי (הטבח) מת לפני שהסרט יצא לקולנוע

אוי זה באמת מגניב. עכשיו אני נורא רוצה שיעשו את זה.
(מאוד מפתיע שאני בעד זה, נכון?)

באמת מיושנת, ופחות נעימה לעין, למשל הדמויות מאוד חדות בקווים שלהם, לעומת העגלגלות שנותנים להן לרוב.
בצד החיובי, זה גורם לי להעריך את הנועם והיופי של האנימציות המודרניות, שזה דבר שקל לקחת כמובן מאליו ולא לשים לב אליו.
אבל זה פחות עניין של מיושן, ויותר סגנון ספציפי שהלכו עליו עם הסרט הזה בכוונה (כנראה בהשפעה של איזה סגנון)
כי בסרטים של דיסני משנות ה90 זה לא ככה.
להגנתם, עושה רושם שהוא כבר מנדנד להם על זה הרבה זמן ובכל הזדמנות, ובואו - הוא מבקש מימון לפרויקט סופר סופר יקר, על בסיס מיתוס שאף מדען מכובד לא מאמין בו, ואף קרן מחקר לא היתה מסכימה לממן, ובצדק.
מאוד מתאים לך לקחת את הצד שלהם (אבל זה באמת נכון)
ציפיתי שהמעסיק המסתורי יהיה הרבה יותר פוץ, אבל הוא דווקא עושה רושם נחמד.
כן היה איזה ניתוק לא ברור בין איך שהאישה שמביאה אותו לשם מציגה את הזקן ובין איך שהוא מתגלה.
אגב איך אין להם שם עדיין פיצוץ אוכלוסין, בהתחשב בזה שהם כמעט לא מתים והם במקום הסגור הזה כבר 8000 שנה?
לא חשבתי על זה. אולי הם לא מתרבים הרבה.

Lhuna3

Well-known member
זה כן די מצחיק שאנחנו שוב רואים סרט שבו קבוצה יוצאת להצלת הלב של משהו (הלב של פנדו, הלב של טפיטי, הלב של אטלנטיס
וואלה זה באמת מוטיב שחוזר הרבה.
חוץ מזה חבל שלא הסבירו את סיפור הרקע של איש החפרפרת.
אבל הבהירו שאתה לא רוצה לדעת!
מה שממש לא ברור זה למה הוא פונה אל מיילו רק יום אחד לפני המשלחת.
נכון זה טיפשי.
אני חשבתי כמו עדי.
לא רק שזה מוזר, אני בכלל לא הבנתי את העניין הזה. כלומר המשאבים שלהם הם כאילו מהקריסטל, אבל הוא הוחבא ע"י המלך מזמן כי גרם לצרות (גם את זה לא הבנתי, בקטע בהתחלה נראה כאילו הם מותקפים במלחמה ע"י מישהו עם אותה טכנולוגיה), אז הוא ידע איפה הוא לא? אבל הקריסטל עדיין נתן להם חיים, אבל היה צריך להוציא אותו בשביל שימשיך? לא יודעת, התבלבלתי לגמרי מהעניין.

איך הם שכחו את השפה שלהם כשהם היו חיים גם כשאטלנטיס הייתה חזקה? ואיך הם לא הצליחו בשום דרך ללמוד אותה? ואיך מישהו מבחוץ כן הצליח ללמוד אותה?
אני יכולה איכשהו לקבל את זה, כי אחרי אלפי שנים שפות עוברות הרבה שינויים, ואפילו שזה אותם אנשים שחיו אז והכירו את השפה הישנה, אחרי אלפי שנים של שינויים אפשר לא לזכור.
זה שהם לא הצליחו ללמוד אותה והוא כן, זה אולי כי אין להם אקדמיה ובלשנים כמו שיש בעולם למעלה.
האמת שבכלל לא לגמרי ברור לי אם הם פיתחו את כל הטכנולוגיה שלהם בעצמם, ואז זה אומר שהם מאוד מתקדמים ואמורים היו כן להצליח, או שהם פשוט גילו איכשהו את הקריסטל הקסום שנתן להם את כל השגשוג הזה איכשהו, והכל שם בזכות קסם ולא ידע.
כי בחלק מהסרט זה נראה ככה וחלק ככה.

באמת מוזר.
זה היה קטע מוזר שהם כאילו מנסים לשכנע באופן לא משכנע את הזקן העשיר ההוא ששום דבר לא קרה. אבל במקביל הם כנראה נתנו לו תמונות של מיילו שמראים מה קרה. לא ברור לי הקטע.
הזקן העשיר יודע מה קרה והוא איתם יחד ב"קנוניה" לשמור לעצמם את כל השלל ולא לגלות לעולם את אטלנטיס.
בשיחה הזאת הם רק מתאמים גירסאות לגבי מה שהם ידווחו על המסע שלהם.
אבל זה פחות עניין של מיושן, ויותר סגנון ספציפי שהלכו עליו עם הסרט הזה בכוונה (כנראה בהשפעה של איזה סגנון)
זה מיושן, כי זה סגנון שהיה קיים לפני זה.
אני דווקא חשבתי שככה העיר תשאר חבויה ומוגנת לנצח מפני פולשים נוספים.
אבל זה מזכיר לי שלמרות שזו ממלכה מאוד יפה וקסומה, אני גם בשלב מסויים חשבתי לעצמי שזה מאוד מדכא וקלסטרופובי לחיות אלפי שנים בלי לראות לעולם את אור השמש והשמיים ולנשום אוויר צח והכל.

didalf

Well-known member
האמת היא שאני קצת מופתעת, חשבתי שזה לא יהיה סרט שיעניין אותך.
למה?
חוץ מזה הוא מרגיש לי לא הכי סרט לילדים אז אני גם מופתעת שראית בילדותך.
את חושבת? אבל הוא מקוטלג כסרט ילדים אז פשוט לקחו אותי לקולנוע כנראה.
האמת הייתי שבוע שעבר בחתול של שרק שהוא סרט ילדים והוא הרגיש לי בכלל לא מתאים לילדים. עסק ברצינות בנושא מוות וחרדה, היה די מפחיד ודי אלים (וממש טוב)

|כן|
אז זהו שגם הישנות יותר שראינו כמו מלך האריות ובת הים וכ'ו' היו נעימות יותר ויפות יותר.

תכלס. אבל הם צחקו עליו בצורה מגעילה.

חחח, תפסיקי להעתיק ממני :p
גרייטס מיינד וכו'.

הם קיימים/לא-קיימים בהתאם לצרכי העלילה באותו רגע.
זה מאוד נוח מצידם, הלוואי שכולם היו ככה.
:-D:-D:-D

חחח שאלה טובה.

זה כמו ווקאנדה מתחת למים.
תכלס

אני בספק שיש סטייל שהיא לא.
נכון|מאוהב|

(זה סרט מתחילת שנות ה2000, חייב להיות רע)
אני מתגעגעת קצת לרעים שהם רעים ממש.

חוץ מזה "נחמד" שיש כאן את ההומופוביה הקלילה של תחילת שנות ה2000 (סטייל חברים) - זה שהזקן מראה תמונה של איך זה הגעיל גם אותו וגם את הסבא כשהם התנשקו (ומצד שני זה כנראה עדיין הכי קרוב שדיסני אי פעם הגיעו ללהראות נשיקה חד מינית באחד מסרטי האנימציה שלהם)
מה?8-* מתי הייתה תמונה כזאת?

חחחח קוקי הטבח. נראה לי שנדיר שעוסקים במסעות במי מכין את האוכל
הקטע שעד סוף הסרט כשהם פגשו שוב את הזקן הייתי בטוחה שקוקי זה הזקן ששלח אותם למשלחת והוא הצטרף אליהם|חבול||חבול|

גנרל.

כמו שציינתי - זה הקטע שהכי הצחיק אותי בסרט
מתה על הזקנה והסיגריות:-D

זה נורא מצחיק שאת מתארת את הרגשות שלך מרגע לרגע. הם נחמדים. לא הם מניאקים. לא הם רובם כן נחמדים.
חחח זה כיף לי גם להגיב ככה בלייב.

בתכלס כתבתי את זה תוך כדי צפיה אבל לפי איך שהמשיך הסרט כמו שאמרת שהיא כן רצתה אותם אני לא בטוחה לגבי מנגוני הגנה.

לא בקטע של השפה זה הזכיר לי, פשוט בקטע שהיא סוג של "פרא" והוא אדם לבן ואיך שהם הלכו בהליכה קופיפית כזאת בין העצים והיו להם הרבה שאלות אחד לשניה. כל הסיטואציה הייתה דומה.

נראה לי|תוהה|:-D
כאילו התכוונת לחומריו האפלים אבל הם בשלב הזה לא התנשקו והצילו את העולם בכוח הנשיקה אז אני לא בטוחה למה התכוונת:-D

וואי גם לי אין כוח

מה? לא שמתי לב לזה
היא צילמה את כולם עם הכסף לפני העליה למטוס.

הם לא מנסים לשכנע אותו כלום לא קרה, הם עוברים ביחד איתו על הגרסה שהם יציגו לשאר העולם.
לא היה לי ספק שתאהב:-D

לא רק שזה מוזר, אני בכלל לא הבנתי את העניין הזה. כלומר המשאבים שלהם הם כאילו מהקריסטל, אבל הוא הוחבא ע"י המלך מזמן כי גרם לצרות (גם את זה לא הבנתי, בקטע בהתחלה נראה כאילו הם מותקפים במלחמה ע"י מישהו עם אותה טכנולוגיה), אז הוא ידע איפה הוא לא? אבל הקריסטל עדיין נתן להם חיים, אבל היה צריך להוציא אותו בשביל שימשיך? לא יודעת, התבלבלתי לגמרי מהעניין.
אני חושבת שכשהוא קבור הוא נותן חיים ברמה פחותה.

הזקן העשיר יודע מה קרה והוא איתם יחד ב"קנוניה" לשמור לעצמם את כל השלל ולא לגלות לעולם את אטלנטיס.
בשיחה הזאת הם רק מתאמים גירסאות לגבי מה שהם ידווחו על המסע שלהם.
כן זה|כן|

It's Always Sunny

Well-known member
צפיתי בסרט אתמול והתכוונתי להגיב עליו היום כבר מהבוקר אבל כל פעם דחיתי את זה. החלטתי שלהגיב למה שכתבתם פה אבל גם זה היה טו מאץ' בשבילי.. אז אני אנסה מחר אם יש לי כוח.

Lion_Heart

Well-known member
למרות שאחר כך קידה אומרת שלפי זה שזה שהוא לא שרירי רואים שהוא אקדמאי.

ובכל מקרה היה לי ברור שהאטלנטים יהיו כאן הטובים.

עדיין יש ניצבים. רואים אותם אחר כך. אבל באמת בשלב מסוים זה הרגיש שלא נשארו.

היה איזה הסבר הזוי ולא הגיוני לגבי הסיבה שהם יודעים אנגלית. לפחות הבהירו שזה לא סתם שהם מדברים באנגלית (כמו שעושים המון במד"ב/פנטזיה), אלא נותנים הסבר וגם מבהירים שהם יודעים את כל השפות.

כבר בדייט הראשון?

קיוויתי שהיא לא תהיה

והאם הוא עיוור?

אוי זה מזכיר לי שחשבת שפוקהונטס למדה אנגלית שלא בדרך קסם.

לפחות אחרי 8000 שנה היא כבר לא ילדה. אבל היא בטח הייתה תקועה בגיל הנעורים כמה אלפי שנים.

ומסתבר שהיא ידעה כמעט איך להפעיל את הרכב, אבל בכמה אלפי שנים שהיו לה לנסות היא אף פעם לא חשבה להשאיר את היד על המסך בזמן שהיא מסובבת את המשהו.

נראה לי שאמרו אותו בקטע פתיחה של הסרט

המים באטלנטיס קסומים?

הם כולם שם אנשים זקנים. מה ההבדל בין מישהי בת 8000 ומישהו בן 8080...

כן, לקח כמה זמן עד שהמצפון שלהם התעורר.
ואני לא הבנתי איפה הרופא בכל זה - ורק אחר כך מגלים שהוא בכלל נשאר עם המלך.
גם לא ברור למה הם לא ניסו להציל את קידה/קריסטל כשהם כבר קמו והתנגדו. מה עוזר לעמוד על האידיאלים שלך אם אתה לא פועל נגד מה שרע?

אבל איכשהו ממשיכים לעבוד אחר כך

למרות שעדיין נשאר מאוד לא ברור מה המלך ניסה לעשות עם כוח הקריסטל בתור נשק. חבל לי שלא ראו יותר מהעבר של אטלנטיס.

זה די מגניב שהם בצורה של כל מיני כרישים וכאלו

שמחתי שהוא עשה לה את זה גם כי מגיע לה וגם כי היה ברור שאז היא לפחוות תהיה נגדו והיא באמת פיצצה אותו.

מה? לא שמתי לב לזה

לרגע חשבתי שגם אמא שלה תחזור.

כן, בסוף הם מקבלים אוצרות עצומים

סוף טוב הכל טוב.

קראתי שדיסני התכוונו לעשות סדרת טלוויזיה שתמשיך את העלילה. אבל לאחר שהסרט נכשל היא בוטלה.

חוץ מזה ממש עכשיו רק גיליתי שגם יש סרט המשך שיצא שנתיים מאוחר יותר בוידאו - Atlantis: Milo's Return

*עכשיו גיליתי עוד משהו - שהשחקן שעשה את הקול של קוקי (הטבח) מת לפני שהסרט יצא לקולנוע

מאוד מתאים לך לקחת את הצד שלהם (אבל זה באמת נכון)

כן היה איזה ניתוק לא ברור בין איך שהאישה שמביאה אותו לשם מציגה את הזקן ובין איך שהוא מתגלה.

לא חשבתי על זה. אולי הם לא מתרבים הרבה.
משאלות אלו ועוד, נמשיך להתעלם!
teenagers!
באמת, איך?
המים באטלנטיס קסומים?

that must have sucked

אני חושב שהסרט הורכב מפרקים מהסדרה שלא נעשתה

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
סרט שראיתי כבר כמה וכמה פעמים (לפחות 3 גרסאות- זה פוקהונטס מהצד של ג'ון סמית, זה אווטאר, רק בלי ה...אוואטרים, סטארגייט בלי ה...נו,הבנתם את הרעיון, אהבתי את מיילו, אבל מה בדיוק הוא חשב שיקרה שהם יגיעו לשם?, שהם ימצאו את אטלנטיס, יפרסמו על זה מחקר, ולא יפלשו לשם כל צבאות העולם בחיפוש אחר טכנולוגיות ונשק?(וזהב ?) בכל מקרה, זה היה ממש טוב,שבסוף אטלנטיס נשארה מוסתרת, הרגיש לי...בטוח יותר,אני משער

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סרט שראיתי כבר כמה וכמה פעמים (לפחות 3 גרסאות- זה פוקהונטס מהצד של ג'ון סמית, זה אווטאר, רק בלי ה...אוואטרים, סטארגייט בלי ה...נו,הבנתם את הרעיון, אהבתי את מיילו, אבל מה בדיוק הוא חשב שיקרה שהם יגיעו לשם?, שהם ימצאו את אטלנטיס, יפרסמו על זה מחקר, ולא יפלשו לשם כל צבאות העולם בחיפוש אחר טכנולוגיות ונשק?(וזהב ?) בכל מקרה, זה היה ממש טוב,שבסוף אטלנטיס נשארה מוסתרת, הרגיש לי...בטוח יותר,אני משער
בהחלט יש את קווי הדמיון לסרטים האלו.
במיוחד אפשר לומר שמיילו = דניאל ג'קסון (מסטארגייט). הם בדיוק אותו דבר.

ונכון שמיילו תמים לגבי השאיפו של אנשים אחרים, אבל גם כך בחשבון שהוא לא חשב שהם ימצאו עיר עם אנשים חיים שגרים בה.

Lion_Heart

Well-known member
בהחלט יש את קווי הדמיון לסרטים האלו.
במיוחד אפשר לומר שמיילו = דניאל ג'קסון (מסטארגייט). הם בדיוק אותו דבר.

ונכון שמיילו תמים לגבי השאיפו של אנשים אחרים, אבל גם כך בחשבון שהוא לא חשב שהם ימצאו עיר עם אנשים חיים שגרים בה.
מה שנכון נכון

למעלה