מועדון דיסני (6) - אלדין, בת הים הקטנה, במבי

didalf

Well-known member
וכשחושבים על זה אז במילות השיר אין שום דבר המזכיר ישירות קשר רומנטי, ולראות שני אחים שרים את השיר נותן לזה משמעות אחרת ומקסימה
על איך הבכור בא ומציג לקטן את העולם
וואלה, זה רעיון חמוד

נכון רק שאלאדין יצא ב1992 ומלך האריות ב1994
אה חח נכון. אז מלך האריות היה רפרנס לזה.

1665185087187.png
:-D

:-]|מאוהב|

דווקא גדלתי גם על סרטים מצוירים, רק שמה שאנחנו קראנו סרטים מצוירים זה היה סרטונים חמודים של טום וג'רי, של דונלד דאק ומיקי מאוס. וסדרות כמו הלב, פינוקיו, נילס הולגרסון, גברת פלפלת, הקטקטים, והקלאסיקה הכי גדולה - הדרדסים!
נו גם אני ראיתי את כל זה.
ואל תגרשו אותי, אבל זה הרבה יותר טוב מסיפורי נסיכות ונסיכים ;-#
מה הקשר, אלו סדרות לצפות בהם בצהריים ואז סרט לצפות בו אחרי הצהריים. והשירים|מאוהב|

אם אף אחד אחר לא ירים את הכפפה אז אני ארים אותה.
חשבתי פשוט לתת עוד כמה ימים לראות אם יש מציעים.
חבורה של עצלנים.
בתכלס אני לא אובייקטיבית מספיק לקחת אחריות. הייתי בוחרת רק את הסרטים שאני רוצה ומנפה את כל מה שבא לי עליו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי אתמול, אבל כבר לא היה לי זמן להגיב
ארביאן ניייטסססססססססססססססס
אפילו השיר הזה, שהוא בטח הכי פחות טוב בסרט, הוא ממש טוב
המספר זה הג'יני?
מבחינתי זה לא קאנון - המספר הוא הסוחר הזה והוא לא קשור.
ג'פאר אחד המפחידים.
אבל מאוד גבוה
אחותי אומרת שאני נשמעת בבוקר כמו המערה:-D
חחחחחחחחח
תקליטי את עצמך בבוקר אומרת diamond in the rough
חחח יאגו צריך צ'יל פיל:-D
לחלוטין.
ומה הקטע שלו שליד אנשים אחרים הוא מעמיד פנים שהוא תוכי אידיוט שחוזר על דברים בצורה מעצבנת? כלומר אני מבין שהוא לא רוצה שידעו שהוא חכם, אבל למה לעשות את הקטע של לומר מילים בחזרתיות?
אלאדין גם די חתיך. יאיי שיר חמוד.
שיר מעולה. אני צריך להוסיף לרשימת השירים הקבועים שלי.
ואכן חתיך. אז מה אם אין לו פטמות (מישהו כאן ציין)
כמות ההשקעה במאבים על מנת לתפוס גנב אחד שגנב רק כיכר לחם אחד מרגישה מוגזמת. בטח הרבה פשע אחר מתרחש ככה בסתר בזמן שהם משתתפים איתו בשיר.
בדרך יש המון קלישאות (או משהו כזה, של דברים שנחשבים מזרח) כמו מיטת מסמרים, בולע חרבות, יורק אש, הליכה על גחלים, מישהו עם חבל מעופף.
אוי והקטע של אבו יש חרב וכולם מפוחדים עד שהמפקד מזכיר להם שגם להם יש חרבות
gotta eat to live
gotta steal to eat
otherwise we'd get along
WRONG
היי פורשאדינג לשטיח המעופף.
כן, אני לא בטוח אם הריחוף שלו על השטיח הלא קסום הוא הגיוני מבחינה פיזיקאית. הייתי מקבל בערך אם הוא היה רק משתמש בו כמצנח.
אבל שנדע שאלדין הוא גנב טוב לב הוא נותן את קצת הלחם שלו עם ילדים רעבים. (אבו פחות טוב לב, אבל הוא קוף) אה לא הוא גם קוף טוב.
לעומת איש עשיר ומגעיל שעמד להכות ילדים קטנים.
זה כי אלדין הוא diamond in the rough
(איך תרגמו את זה בעברית?)
אבו בסופו של דבר מתרצה ונותן גם הוא את הלחם שלו.
אגב, באופן כללי היה חכם יותר אם היו מתחלקים בלחם. או שאלדין ילמד אותם גם איך לגנוב.
הרי יש את הפתגם הזה: תן לאדם כיכר לחם והוא יאכל ליום, אבל תלמד אותו כיצד לגנוב כיכר לחם בעצמו והוא יאכל כל חייו (שזה עד שהשומרים יתפסו אותו).
לגבי האיש העשיר (בעצם נסיך, כי הוא היה מחזר של יסמין) אהבתי שאלדין אומר שלא כל יום רואים סוס עם two rear ends
כפרעל ראז'ה|מאוהב| אני גם רוצה טיגריס מחמד. אולסו הבגד של יסמין אייקוני|מאוהב|
אדון סולטן אתה המלך תשנה את החוק!!!
הוא לא ממש רצה לשנות את החוק כי הוא רצה שהיא תתחתן. יש בטח לא מעט הורים שהיו רוצים חוק שהילדים שלהם חייבים להתחתן. במקום זה הם צריכים להיות רק פאסיב אגרסיב.
כזה מחדל שאין ליסמין שיר משלה, יכל להיות אייקוני כמו השיר של אריאל. (השיר שנתנו לה בלייב אקשן לא משהו, וגם מאוחר מידי).
אוי, עדיף לא לדבר על השיר של יסמין בלייב אקשן. היו דברים שעבדו בעיבוד הזה והיו דברים שלא.
אם ממציאים שיר חדש אז שלפחות יהיה טוב.
אבל באמת חבל נורא שאין ליסמין שיר. באופן כללי העלילה של אלדין היא הרבה יותר מרכזית לסרט מאשר העלילה של יסמין. אם היו נותנים לה שיר זה היה קצת מאזן את זה.
אם כי באמת לסרט קוראים "אלדין" ולא "יסמין"
*בעוד בבת הים הקטנה לא קוראים לסרט "אריק" ולכן הגיוני שאין לו שיר (אין לו שיר, נכון? אני בקושי זוכר את הסרט ההוא)
פתאום שמתי לב - תמיד בסרטי דיסני יש איזה חיה סיידקיק, אבל פה לכל דמות יש חיה סיידקיק משלה.
חחחחח לא חשבתי על זה שבאמת לכמעט כל הדמויות יש חיה סיידקיק (רק לסולטן המסכן אין)
בעצם גם לג'יני אין חיית סיידקיק. אלא אם כן מחשיבים את השטיח. אבל הוא יותר חיית מחמד שניה עבור אלדין.
אוי ג'אפר מהפנט את הסולטן עם המקל שלו לעשות כרצונו.
זה הזכיר לי שבסדרה Once Upon a Time In Wonderland ג'פאר הוא דמות די חשובה ורואים שם איך הוא יצר את השרביט הזה.
*אגב, האם אלדין או יסמין אי פעם הופיעו בסדרה? (כלומר המקורית)
יסמין בורחת וראג'ה לא רוצה שהיא תלך אבל הוא עוזר לה, והוא עצובי;-( איזה חמוד אני מתה|מאוהב|

חחח יסמין המהבולה שלא יצאה מהארמון מחייה לא יודעת שצריך לשלם בשוק.
אלאדין מציל אותה. חחח היא זורמת יפה עם ההצגה.
עם כל אהבתי ליסמין, לצאת לעיר לבדה לא היה חכם במיוחד. זה שהיא אפילו לא יודעת שמשלמים בשוק על דברים רק מוכיח את זה.
היה יכול להיות סרט מאוד שונה אם היו חותכים לה את היד די בהתחלה.
אלאדין ויסמין כל אחד מרגיש לכוד בחיים שלו ומקנא בחיים של האחר. קלאסי.
כן, רק שיסמין לא בסכנת מוות קבועה משומרים או רעב בכלא שלה, אז לא בדיוק אותו דבר.
*אגב, יש את הקטע שיסמין קופצת עם מקל בין גגות - אני תוהה אם היא קיבלה שיעורים מיוחדים בקפיצה עם מקל.
תנו לאבו תפוח הוא רעב מסכן!!
כי אלדין כל הזמן מכריח אותו לתת את האוכל שלו לילדים חוצפנים שאפילו לא יודעים שלא לרוץ לכביש.
השומרים הורסים רגע רומנטי!! חחח אלאדין ויסמין כל אחד חושב שהם רודפים אחריו.
אוי הדו יו טראסט מי הזה, איזה הטרמה יפה.
וזה שהיא סומכת עליו בקפיצה מהגג זה לא כל כך חכם.
יסמין מנסה להשתמש בסמכותה אבל זה לא עובד. ג'פאר אומר לה שהוא הוצא להורג. אהה אולי בגלל זה היא לא קולטת בהמשך, היא חושבת שהוא כבר מת.
אם לא מקשיבים לנסיכה אז למי מקשיבים?
ג'פאר גם מכניס ברגע האחרון את זה שאלדין הוצא להורג באשמת חטיפת הנסיכה. ככה שהיא בטח די מאשימה את עצמה.
אלאדין בכלא. אבו משחרר אותו ויורד עליו קצת.
האסיר-ג'פאר הזה מפחיד יותר מג'פאר עצמו.
איך הוא עשה את השיניים המוזרות האלו?
יאא הנה השטיח, חלום שלי שטיח מעופף. מתה על זה שהשטיח מתנהג כמו כלב:-D ושיש לו אופי ואפשר להרגיש במצב רוח שלו אפילו שאין לו פנים.
כן השטיח חמוד מאוד. וכמו שאמרתי הוא כמו חיית מחמד נוספת של אלדין
אואו אבו מוסח ע"י אבן רובי נוצצת. לא לגעת!!!! וופס. המערה כועסת. הכל קורס!!!
בעצם מראש המערה נותנת לאבו להכנס. האם זה אומר שגם אבו הוא worthy בנוסף לאלדין? או שחיות לא נחשבות? אבל אם חיות לא נחשבות אז זה לא צריך להחשב כשהוא נוגע באוצר.
ג'פאר מקבל את המנורה ועושה סקאר. יאיי שטיח להצלה.
חחחחח "עושה סקאר" (אם כי זה כמה שנים לפני סקאר)
אוי ג'אפר קרח בלי הכובע הגדול שלו???? איזה מכוער.
כן, הוא נראה מאוד מוזר שם
חחח אבו הקלפטומן הזה הספיק לסחוב את המנורה|כתר|
הדבר המאוד לא ברור זה - כיצד אבו מסתיר את המנורה על הגוף שלו כשהיא כמעט בגודל של הגוף שלו.
והנה בא הג'ינייייייייייייייי
חחחח לא יכולה לפרט פה את כל הטירופים של הג'יני הוא על 1000 קמ"ש:-D עובדה ידועה היא שרובין ווילאמס אלתר בטירוף בהקלטות והאנימטורים המסכנים היו צריכים לצייר בהתאם לטירוף שלו.
טהטהטהטהטטהה יו אינט נבר גוט א פריינד לייק מי!!!!!!
הג'יני בהחלט מעולה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחח אני אוהבת את אלאדין מתחמן את הג'יני להוציא אותם מהמהערה בלי לבזבז משאלה.
כן, זה חכם.
אגב, חשבתי על זה שבעצם בסופו של דבר בכל הסרט אלדין מבקש רק משאלה אחת לעצמו. כי הרי הוא לא באמת ביקש שהג'יני יציל אותו מטביעה מאוחר יותר.
זה די מוזר שהבקשה של להיות נסיך כללה כל כך הרבה נספחים עליה. או שהג'יני הוסיף את כל המופע והדברים בעצמו כי הוא יכול.
אבל בעצם בכלל לא ברור הקטע של המשאלות כי מאוחר יותר כשג'אפר מבקש לשלוט בתור הסולטן אז לא ברור למה זה כולל את זה שג'יני מזיז את כל הארמון למעלה של הר.
ג'אפר לא כזה חכם אם רק עכשיו הוא חשב להתחתן עם הנסיכה ולהיות סולטן. לא חכם בכלל בעצם התוכי שלו חשב על זה. תוכי פסיכופט היאגו הזה:-D
בהתחלה גם חשבתי שמוזר שג'אפר לא חשב על זה לפני. אבל בעצם הייתה לו תונכית שיהיה לו ג'יני, אז הוא לא היה צריך להתחתן איתה.
חחח פינוקיו.
ג'יני רוצה להיות חופשי, אלאדין הנחמד מוכן להשתמש במשאלה השלישית לשחרר אותו.
כן, מהר מאוד הוא מסכים על זה. מהר מידי ובלי מחשבה ולכן לא מפתיע בכלל שאחר כך הוא חוזר בעצמו (לפני שבסוף הוא כן עושה את זה)
מסכן אבו הפך לכל מיני חיות. עכשיו הוא פיל.
מאוד לא ברור למה הוא יכל לתת לו אחר כך איזה מיליון חיות אחרות (75 גמלים זהובים) אבל לא יכל ליצור לו פיל מכלום, אלא היה צריך להפוך את אבו לפיל.
*עכשיו שאני חושב על זה, מה קרה עם כל החיות והפמליה הענקית של הנסיך עלי. אחרי שהוא נכנס לארמון לא רואים אותם. האם הם פשוט נשארים מחוץ לארמון? האם הם נעלמים כי הם לא אמיתיים והג'יני יצר אותם?
ג'פאר כמעט מהפנט את הסולטן לחתן את יסמין איתו, אבל הוא זקן:-D ופרינס עלי מגיע לעיר ומסיח את דעתו.
יסמין לא מתרשמת.
הונסטלי הייתי מסתפקת במרבד המעופף. הסולטן גם מתלהב.
עוד שיר מעולה. והפמליה (והגן חיות) של הנסיך עלי מוגזמים לחלוטין אבל זה כיף.
יסמין לא מתלהבת מעוד נסיך שחצן ועשיר. אבל פתאום שמה לב למשהו שונה בו.
המלך מיד מתרשם לטובה. ג'אפר מיד רוצה להרוג אותו
לא זכרתי שהוא לא מיד מבין שזה אלדין.

בעצם עוד משהו משמעותי שלא זכרתי זה שהג'יני מיד מנסה לשכנע את אלדין לומר ליסמין את האמת, אבל אלדין לא מאמין שהיא תרצה אותו אם היא תדע שהוא בעצם עני. אדיוט שלא בוטח במה שהיה בינהם בדקה וחצי שהם הכירו בעיר.
כן גם יסמין מתלהבת מהשטיח הקסום, בצדק. דו יו טראסט מי. אה היא כבר קלטה שזה הוא|לב| אני תמיד שוכחת.
זמן לשיר מספר אחת לסלואו חתן כלה בחתונות מאז 92!!!!!
א הול ניו וורלדדדדדדדדדדדדדדדדדד|מאוהב|
עוד שיר מדהים. איזה סרט מפוצץ.
השטיח אפילו מנשק לה את היד (איכשהו יש קול של נשיקה למרות שלשטיח אין שפתיים
שיר מושלם ואייקוני|מאוהב| אולסו חלומה של כל בחורה הטיול הזה על השטיח המעופף.
איך הם הגיעו מאגרבה וואטאבר שזה נמצא למצריים ליוון לסין? למי אכפת. הם בדיוק הגיעו לסיום של מולאן.
זאת עובדה שמעט אנשי יודעים ששטיחים קסומים יכולים לנוע במהירות שגדולה ממהירות הקול, ובלי שהאנשים שיושבים עליהם ירגישו
וזה אשמתם שלספינקס שבמצרים יש אף שבור.
איפה הפיצויים?
אהבתי איך היא התחכמה עם אבו.
אלאדין יטיפש אבל יסמין רוצה את הבחור מהשוק ולא נסיך אידיוט.
אה כן, זה מה שאני אמרתי. באמת מאכזב עוד יותר שגם אחרי שהיא מבינה שהוא אלדין אז הוא מתעקש לשקר לה.
אוי הבריונים של ג'אפר משליכים את אלאדין למים:-(
מילא זה, אבל הם קושרים את השטיח לעץ. מסכן.
אוי אלאדין מאבד הכרה אבל הספיק לשפשפף את המנורה. ג'יני בדיוק התקלח. הוא מציל את אלאדין.
ותכלס לא ברור למה הוא לא יכול להציל את אלדין גם בלי משאלה. האם אין לו יכולת לעשוות דברים פשוטים בלי פקודה?
יפה ליסמין פזור.
אוי ההפנוט של הסולטאן הצליח.
אבל פרינס עלי חזר. והוא מנפץ את נחש ההפנוט וחושף את ג'אפר!! אבל ג'אפר נעלם בתרגיל עשן.
הסולטאן מבואס מג'אפר אבל לא להרבה זמן כי יסמין בחרה נסיך. אבל אלאדין מרגיש אשם כשהסולטן מכריז שהוא יהיה סולטאן כי הוא יודע שלא מגיע לו.
אולסו ג'פאר קלט שלאלאדין יש מנורה.
יאיי
אבל אוי לא
ועכשיו אלאדין לא רוצה לשחרר את הג'יני. ג'יני נעלב. מסתבר שאלאדין אנוכי כמו כולם.
אלדין נלחץ כי עכשיו החליטו שהוא יהיה הסולטן. בעוד שהגיוני שיסמין תהיה סולטנית והוא יהיה רק הבעל של הסולטנית.
בהחלט היה מאכזב מצד אלדין. ועוד ממש אחרי שג'יני הציל אותו.
אוי ג'פאר השיג את הג'יני. משאלה ראשונה: להיות סולטן. והכל נהיה אפל פתאום.
משאלה שניה: להיות המכשף הכי חזק.
הי עד הטיגריס:-[
דילגת על כל הקטע שבו יאגו מתחזה לפלמינגו ומחקה את הכל של יסמין כדי שאלדין יצא החוצה (אם כי היה לו מזל שהוא לא לקח את המנורה איתו)

*אגב, בכלל שכחתי לדבר על גילברט גוטפריד בתור יאגו. גם תפקיד קלאסי וקול שקשה לדמיין מישהו אחר עושה.

אז כמו שאמרתי לא ברור למה הג'יני מרים את כל הארמון אחרי המשאלה של ג'אפר להיות הסולטן.
בכל מקרה המשאלה השניה של להיות המכשף הכי חזק בעולם היא כמעט גאונית. ותכלס ג'אפר היה מנצח אם הוא פשוט היה משתמש בקסם שלו כדי לכלוא את המנורה בתוך משהו שאף אחד אחר לא יוכל להשיג אותה.
ג'אפר מעיף את אלאדןי רחוק רחוק. אף פעם לא בטוחה אם זה שלג או חול. נראה לי שלג. עד לאן הוא עף שיש שם שלג?
אה, זה ברור שזה שלג, לא?
גם רואים שקר להם. והשטיח קופא.
אני אוהב את זה שהמגדל מתגלגל אז אלדין מצליח להיות בנקודה שבה החלון כדי לא להמחץ.
תכלס אם ג'אפר לא היה "הורג" את השטיח אז לא היה סיכוי לאלדין להנצל.

ורגע, לפני שג'אפר מעיף את אלדין יש את הReprise של השיר פרינס עלי
שבו ג'אפר מגלה ליסמין שעלי הוא באמת לא נסיך
הוא אפילו סוטר לאלדין
*אגב הצד החיובי זה שהוא מחזיר את אבו להיות קוף
חחח יאגו מתעלל בסולטאן כמו שהוא תמיד רצה זה קצת מצחיק.
הקטע שהוא מתנהג כאילו הסולטן בכוונה התעלל בו. הסולטן בטח חשב שיאגו אוהב את הקרקרים האלו. אם ג'פאר פשוט היה אומר לסולטן שיאגו לא אוהב את זה אז הוא בטח היה מפסיק.
אולסו זה אכזרי מה שהוא עושה להם אבל הלוק של יסמין יפה ככה.
זה לחלוטין slave princess Lea (זה משהו ממלחמת כוכבים אז כנראה לא תכירי)
חחח פוסיקאט? בסרט של דיסני?? אולסו אני אוהבת שיסמין קלטה אל אלאדין ומשתפת פעולה במזימה להסיח את דעתו של ג'אפר.
אוי אבל איכס היא נאצלה לנשק אותו.
אה, היא באמת נישקה אותו? כנראה הדחקתי את זה
לאאא השטיח:-0
מעניין אבל שהשטיח מאבד יכולת תעופה כשהוא נפרם? האם לא הגיוני שגם החוט יוכל לעופף? איפה בעצם נמצא הקסם שלו?
ג'אפר לקח מילולית את זה שקראו לו נחש. מאד טיילור-רפיוטישיין-ארה מצידו.
חחח ג'יני הצ'ירלידר:-D
חחחח זה קטע מעולה, שהוא עושה כאילו הוא מעודד את ג'אפר בשיא הלא כנות.
אלאדין מתמרן את ג'אפר לרצות להיות ג'יני כדי לכלוא אותו במנורה זה מבריק ואחד הנצחונות-על-נבלים האהובים עליי. כי זה מחוכם מאד ולא סתם אלימות.
אוי מסכן יאגו אבל נתקע שם גם.
באמת מסכן יאגו.
זה באמת נצחון מתוחכם. אפילו הג'יני עצמו לא הבין שלהפוך את ג'אפר לג'יני בעצם יכלא אותו.
השטיח חזר!! כל הכשופים מבוטלים! חח הם רבים בתוך המנורה:-D
בדרך כלל בדברים האלו כשהמכשף הרע מת אז כל הכשפים שלו מתבטלים. מאוד נוח.
אלאדין מבצע הקרבה ומשחרר את הג'יני להראות לנו שהוא למד לקח והוא בוחר טובת משהו אחר על טובתו האישית. אולסו הג'יני חופשי איך הוא מתרגש חמוד.
כל הקטע של הג'יני מתלהב וזה שהוא אומר לאלדין לבקש את נהר הנילוס (למרות שאלדין בטח אפילו לא יודע מה זה) ואז אומר לו "לא"
*למרות שגם טכנית אלדין כבר ביקש את שלושת המשאלות שלו אז בכל מקרה הג'יני כבר לא צריך לעשות מה שהוא מבקש.

**אם כי גם זה לא ברור. אז אחרי שאלדין ביקש 3 משאלות (ונניח והוא לא היה משחרר את הג'יני) אז האם הוא לא יכול פשוט להרים את המנורה, לשפשף אותה שוב ואז לבקש עוד 3 משאלות? האם זה מוגבל עבור אדם והוא לא יוכל יותר לעולם לבקש משאלות?
ובכל מקרה האם הוא לא היה יכול לתת ליסמין את המנורה והיא הייתה מבקשת עוד שתי משאלות ואז משחררת את הג'יני?
או שבעצם עכשיו שהג'יני משוחרר הוא יכול לעשות כל דבר שהוא רוצה. ובגלל שהוא חבר של אלדין אז הוא יכול להגשים את כל המשאלות שלו בכל מקרה.
בקיצור מסתבר שגם כשאני לא מסטול אני מתקשה על נקודות של הגיון.
הסולטאן הגאון נזכר שהוא קובע את החוק ומשנה את החוק|פנים|:-D
כן, כי עכשיו יש לו סיבה לשנות את החוק. כי הוא רוצה שיסמין תתחתן (אפילו אם זה עם עכבר רחוב)
חתונה זיקוקים הפי אנדינג עולם חדש פור יו אנד מייייייייייייייי|לב|
4U&me

Lhuna3

Well-known member
**אם כי גם זה לא ברור. אז אחרי שאלדין ביקש 3 משאלות (ונניח והוא לא היה משחרר את הג'יני) אז האם הוא לא יכול פשוט להרים את המנורה, לשפשף אותה שוב ואז לבקש עוד 3 משאלות? האם זה מוגבל עבור אדם והוא לא יוכל יותר לעולם לבקש משאלות?
ובכל מקרה האם הוא לא היה יכול לתת ליסמין את המנורה והיא הייתה מבקשת עוד שתי משאלות ואז משחררת את הג'יני?
לפי דעתי אי אפשר פשוט להעביר למישהו את המנורה סתם ככה.
את המנורה צריך "להשיג", צריך להתאמץ קצת בשביל לזכות בה, לגנוב אותה או למצוא אותה.
אין לי שום סימוכין למה שכתבתי, אבל ככה זה נראה לי הגיוני. בגלל זה גם היא היתה קבורה במערה סודית ומסוכנת.

didalf

Well-known member
אבל מאוד גבוה
זה הכובע בתכלס

ומה הקטע שלו שליד אנשים אחרים הוא מעמיד פנים שהוא תוכי אידיוט שחוזר על דברים בצורה מעצבנת? כלומר אני מבין שהוא לא רוצה שידעו שהוא חכם, אבל למה לעשות את הקטע של לומר מילים בחזרתיות?
כי זה מה שאנשים מניחים שתוכים עושים.

זה כי אלדין הוא diamond in the rough
(איך תרגמו את זה בעברית?)
לא שמתי לב, כנראה יהלום לא מלוטש.

יש בטח לא מעט הורים שהיו רוצים חוק שהילדים שלהם חייבים להתחתן. במקום זה הם צריכים להיות רק פאסיב אגרסיב.
:-D:-D

*בעוד בבת הים הקטנה לא קוראים לסרט "אריק" ולכן הגיוני שאין לו שיר (אין לו שיר, נכון? אני בקושי זוכר את הסרט ההוא)
אין. הוא בכלל די למלמ

בעצם מראש המערה נותנת לאבו להכנס. האם זה אומר שגם אבו הוא worthy בנוסף לאלדין? או שחיות לא נחשבות? אבל אם חיות לא נחשבות אז זה לא צריך להחשב כשהוא נוגע באוצר.
הוא נספח של אלאדין. הוא נכנס תחת חסותו, אז גם מה שהוא עושה נחשב כמעשה של אלאדין.

אה כן, זה מה שאני אמרתי. באמת מאכזב עוד יותר שגם אחרי שהיא מבינה שהוא אלדין אז הוא מתעקש לשקר לה.
ממש

ותכלס לא ברור למה הוא לא יכול להציל את אלדין גם בלי משאלה. האם אין לו יכולת לעשוות דברים פשוטים בלי פקודה?
חחח כן החוקיות שלו לא 100% ברורה

בקיצור מסתבר שגם כשאני לא מסטול אני מתקשה על נקודות של הגיון.
חחחחחח אבל זה ברגיל:-D
אבל אלוהים איך אתה נהנה מסרטים מצויירים עם כל הניטפוקים האלה???

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל אלוהים איך אתה נהנה מסרטים מצויירים עם כל הניטפוקים האלה???
הניטפוקים הם רק כשאני כותב על זה ועובר על זה בראש שלי.
זה לא שאלו דברים שמציקים לי בזמן הצפיה.
הוא נספח של אלאדין. הוא נכנס תחת חסותו, אז גם מה שהוא עושה נחשב כמעשה של אלאדין.
אוקי, אני ניטפקתי.
אבל עדיף להשאיר את זה בלי תשובה מאשר תשובה מוזרה כזאת.
"תחת חסותו"
לפי דעתי אי אפשר פשוט להעביר למישהו את המנורה סתם ככה.
את המנורה צריך "להשיג", צריך להתאמץ קצת בשביל לזכות בה, לגנוב אותה או למצוא אותה.
אין לי שום סימוכין למה שכתבתי, אבל ככה זה נראה לי הגיוני. בגלל זה גם היא היתה קבורה במערה סודית ומסוכנת.
זה נשמע לי מאוד מוזר
אז ג'אפר יכל להשתמש בה בגלל שהוא גנב אותה?
איך מחליטים מה נחשב לגנוב אותה?
כלומר כל מה שאלדין צריך לעשות אחרי שהוא משתמש בשלושת המשאלות שלו זה לא לתת את זה ליסמין, אבל לתת לה לחפש את זה בכוחות עצמה בחדר שלו.
ומה אם שמים את המנורה בכיכר העיר, אבל אומרים שמי שפשוט לוקח אותה משם לא יכול להשתמש בה, אבל אם מישהו לוקח אותה ואז אדם אחר גונב אותה ממנו אז הגנב יכול להשתמש בה.

באופן כללי נראה לי יותר הגיוני שהיא הייתה קבורה במערה סודית ומסוכנת (עם פתח בצורה של ראש נמר משום מה) בגלל שהכוח שלה הוא כל כך מסוכן.
לכן גם רק אדם שהוא ממש טוב מבפנים מורשה להכנס ולקחת אותה. כי זה מסוכן אם היא תהיה בידיים של אדם לא מוסרי.

It's Always Sunny

Well-known member
אולי ככה הוא חושב שתוכים אמורים להתנהג?

כמות ההשקעה במאבים על מנת לתפוס גנב אחד שגנב רק כיכר לחם אחד מרגישה מוגזמת. בטח הרבה פשע אחר מתרחש ככה בסתר בזמן שהם משתתפים איתו בשיר.
בדרך יש המון קלישאות (או משהו כזה, של דברים שנחשבים מזרח) כמו מיטת מסמרים, בולע חרבות, יורק אש, הליכה על גחלים, מישהו עם חבל מעופף.
אוי והקטע של אבו יש חרב וכולם מפוחדים עד שהמפקד מזכיר להם שגם להם יש חרבות
נכון :-D כאילו הם החליטו לשים לעצמם מטרה לרדוף רק אחרי אלאדין.
והקטע עם אבו :-D|פנים| הם לא ממש חכמים, חוץ מהמנהיג (וגם לו לקח רגע לקלוט שיש להם חרבות).

הרי יש את הפתגם הזה: תן לאדם כיכר לחם והוא יאכל ליום, אבל תלמד אותו כיצד לגנוב כיכר לחם בעצמו והוא יאכל כל חייו (שזה עד שהשומרים יתפסו אותו).
חחחחחחחחחחח

זה הזכיר לי שבסדרה Once Upon a Time In Wonderland ג'פאר הוא דמות די חשובה ורואים שם איך הוא יצר את השרביט הזה.
אהבת את הסדרה הזו?

וזה אשמתם שלספינקס שבמצרים יש אף שבור.
איפה הפיצויים?
חחחח

דילגת על כל הקטע שבו יאגו מתחזה לפלמינגו ומחקה את הכל של יסמין כדי שאלדין יצא החוצה (אם כי היה לו מזל שהוא לא לקח את המנורה איתו)
בהתחלה הייתי בטוחה שהפלמינגו השני הוא ג'אפר, לא יודעת למה.

בכל מקרה המשאלה השניה של להיות המכשף הכי חזק בעולם היא כמעט גאונית. ותכלס ג'אפר היה מנצח אם הוא פשוט היה משתמש בקסם שלו כדי לכלוא את המנורה בתוך משהו שאף אחד אחר לא יוכל להשיג אותה.
טוב, ג'אפר כבר הוכיח שהוא לא המרקר הכי זוהר בקלמר.

הקטע שהוא מתנהג כאילו הסולטן בכוונה התעלל בו. הסולטן בטח חשב שיאגו אוהב את הקרקרים האלו. אם ג'פאר פשוט היה אומר לסולטן שיאגו לא אוהב את זה אז הוא בטח היה מפסיק.
לג'אפר לא מספיק אכפת כדי לומר לסולטאן.

זה לחלוטין slave princess Lea (זה משהו ממלחמת כוכבים אז כנראה לא תכירי)
8-*8-* נכון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ברוכים השבים למועדון דיסני

לתקופה הקרובה לפחות אני ארים את הכפפה ואנהל את המועדון
לא שזה אומר שיהיו שינויים
אני התעייצתי עם יעל לגבי סדר הסרטים לכמה החודשים הקרובים

והסרט של השבוע הוא...
בת הים הקטנה
1665651185628.png

It's Always Sunny

Well-known member
ברוכים השבים למועדון דיסני

לתקופה הקרובה לפחות אני ארים את הכפפה ואנהל את המועדון
לא שזה אומר שיהיו שינויים
אני התעייצתי עם יעל לגבי סדר הסרטים לכמה החודשים הקרובים

והסרט של השבוע הוא...
בת הים הקטנה
צפה בקובץ המצורף 65365
איזה יופי :-]
כנראה אראה מחר

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
האמת זה סרט שפחות גדלתי עליו, לא הייתה לי קלטת לדעתי. אני בשלב מסויים פחדתי מהכל בגלל שלגיה, והנטיה בבית שאני לא בטוחה אם הגיעה יותר מאחותי או מההורים שלי הייתה לסרטי חיות של דיסני ופחות נסיכות. אבל עדיין לפני כמה שנים כשצפיתי בתור בוגרת הרגיש לי שאני מכירה את הסרט, אז כנראה כן ראיתי אותו מתישהו. קיצר פה הגרסה העברית לא חרוטה לי בראש. בכל מקרה מאז ראיתי מספיק פעמים. ואת השירים כמובן הכרתי כל חיי. ואת גם את העלילה הכללית, הדמויות והדימויים והרפרנסים המוכרים.
אותו כנל גם לגבי בת הים הקטנה.
אחותי אומרת שהייתה לנו בייביסיטר שכנראה הראתה לנו את הסרטים האלה. אני בעיקר זוכרת שהיא שרה לנו את השירים אבל אולי גם הסרטים.

מסתרקת עם מזלג ויושבת לצפות.

וואלה לא זכרתי שזה מתחיל בשיר מלחים. שירי מלחים הם כאלה חמודים.

האינסרומנטלי של פארט אוף יור וורלד בהתחלה כזה יפה|מאוהב|

חחח הסוסון ים הכרזן כזה חמוד.

איך הדפים של סבסטיאן לא רטובים?:-D

אוי לא איפה אריאל? היא הבריזה מהטקס:-0

הנה אריאל, הלכה לחקור ספינה טרופה. למה רק לאריאל החזיה לא תואמת לסנפיר? ויש יותר מושלם מהשיער שלה?? ולוק יותר אייקוני??
פלאונדר החרדתי כזה חמודי.
אוי לא כרישששששששששששששששששש. איך כריש מעז להעסק עם הבת של מלך הים?

חחח סקאטל כזה מסטול.
א דינגלהופר!

אוו אורסולה כבר חורשת מזימות.

אבא כועס על אריאל. אופס פלאונדר מפליל אותם. אסור לעלות לפני הים שלא יראו בני האדם!
תכלס הוא צודק אבל, בני האדם יעשו בה ניסויים אם יגלו שיש דבר כזה. אנחנו חלאות.
את רק בת 16 את כן ילדה.
חח סבסטיאן מחמם. ודפק את עצמו בלהיות בייביסיטר. זה עונשו של סכסכן:-D

הוו המערה הסודית של אריאל עם כל החפצים.
"איך עולם שעושה דברים נוראים יכול להיות רע" - אוי חמודה.
ושוב אחד השירים הכי יפים בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם|מאוהב| הכי כיף לעשות לו קריוקי באוטו. בעיקר בסוף כשמגיעים לגבהים בלתי אפשריים לזייפנים כמוני.
סצנה אייקונית|מאוהב|
"בטח על האדמה הם מבינים הם לא מדכאים את הבנות שלהם" - אוי חמודה #2.
אאוט אוף דה סייי
ויש איי קוד בייייי
פארט אוף דאט ווורלדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד
|מאוהב|

אני גם מוקסמת מזיקוקים איי פיל יו גירל.

אריאל מתאהבת בנסיך אריק רק כי הוא חתיך. צודקת. הוא דומה להארי סטיילס, היא מבינה עניין.
1665691190653.png
והוא רוקד עם הכלב שלו שזה חמוד.
איזה סלב ראיתי לאחרונה שאמר שהוא היה הקראש הראשון שלו? אה ג'ונתן ביילי החמודי|מאוהב|

אוי לא סערה.
כולם כבר בסירת הצלה אבל אריק הגיבור יוצא להצלת הכלב. גבר שיוצא להצלת הכלב הוא גבר לחתונה.
אבל אוי לא אריק טובע. אריאל מצילה אותו ומביאה אותו לחוף. ואז בוהה בו קצת בקריפיות, אבל הוא חתיך אז זה מובן. ושרה לו וזה מעיר אותו לחיים. מי לא היה רוצה להתעורר עם בחורה יפיפיה שרה בקול של מלאך?? אבל אוי הוא נעלמה.

אוי לא אורסולה. והיא מרוצה למדי מהשתלשלות העניינים.

אנדר דה סייייייייייייייי
אנדר דה סיייי
הטוסיק שלי רוקד אוטומטית ואני מוחאת כפיים בקצב.
תכלס צודק סבסטיאן הם רוצים לבשל אותם שם למעלהההההההה
אחד השירים הכי משמחים בעולם!
מסקרן אותי איך יעשו את זה בלייב אקשן יש לזה פוטנציאל לנאמבר מרהיב.
אופס אבל אריאל ברחה בינתיים.

וופס המלך חושב שאריאל מאוהבת בבן ים אבל סבסטיאן פולט שמדובר בבן אדם.

פלאונדר מצא לאריאל את הפסל של אריק שיהיה לה. אני שומרת תמונות של הארי והיא פסלים, לגיטימי.
אוי לא אבא טרייטון מצא את המערה הסודית שלה:-0
"דאדי איי לאב הים!" את לא מכירה אותו. סתם אבל אני טים אריאל אפילו שהיא קצת פוסטמה, כי אם נתחיל להסתכל על הסרטים האלה מזווית הגיונית או בסנטדרטים של היום נוציא מהם את כל הכיף. אז אני זורמת עם ההגיון הטיפשי של אריאל.
אוי לא הוא משמיד את המערה ואת הפסל;-(

יופי טריטון דחפת אותה ישר לזרועות המרובות של אורסולה.
הונסטלי סבסטיאן עכשיו היה זמן טוב להלשין.

חח לאורוסלה יש קול של מישהי שמעשנת שתי חפיסות מלבורו ביום:-D

פור אנפורצ'נט סולס!!! שיר הנבל השני הכי טוב.
האמת פה יש הברקה בדיבוב שאני זוכרת שעובדת דווקא בעברית ולא באנגלית - " זה לא יעלה הרבה - רק הקול/הכל"
אריאל לאאא זה לא עסקה טובה אל תחתמיייייייייי

ועכשיו יש לה רגליים. חח איזה שחף מסטול:-D היא מנסה לעמוד חח מהבולה.
שמישהו יביא לה מכנסיים. אני מניחה ששק זה גם טוב.

יאוו אריק ידבע איך הוא מסיק שהיא לא מה שהוא חיפש כי היא לא מדברת אולי היא רק איבדה את הקול באופן זמני??

אוי סבסטיאן הגיע למטבח, או מה שהוא מגדיר - חדר עינויים. והוא צופה בסרט אימה של שף מזמר ורוצח דגים. הם ידע על מה הוא שר שם!! איזה סצנה אכזרית.

חחחח איזה סתומה היא נראית עם המזלג שהיא חושבת שמסתרקים בו:-D והמקטרת:-D
חחח היא עדיין מסתרקת עם מזלג גם אח"כ:-D

אריק היא מוצאת חן בעינייך תשחרר מהבחורה בדמיון שלך שזאת ליטרלי היא.
שלהלהלהלה יו גוטטה קיס דה גירל
תראו מה זה הבחור ג'נטלמן לא ממהר לנשק אותה וכולם מאיצים בו.
אוי הצלופחים הרסו את הרגע.

אוי לא אריק כבר היה מוכן לוותר על הפנטזיה אבל אורסולה הפכה לבחורה והפנטה אותו עם השירה הגנובה שלה.

איכשהו אורסולה הפכה את עצמה לבחורה יפה ועדיין מכוערת.

ואריק המהבול ממהר להתחתן איתה תוך חצי יום. מה יהיה? אבל הוא מהופנט בעצם.

יאיי השחף מגלה שזאת אורוסלה ומזהיר את אריאל! בדרכו העקומה.

אופס אריאל מגלה שבלי סנפירים היא לא ממש יודעת לשחות.

יאיי אריאל קיבלה את הקול של בחזרה. וההפנוט נשבר. אבל מאוחר מידייייי השמש שקעההההההה היא שוב בת ים!

אבל היא חתמה על חוזה. חוקי ומחייב. אני תמיד מתייעצת עם אבא שלי לפני חתימה על חוזה.

אבא חותם במקומה והופך ליצור קטן ועצוב. אורוסלה קיבלה את הקלשון. אריק בא לעזרה אבל אתה בנאדם אתה צריך אוויר!

אוי הצלופחים:-(
אורסולה הופכת לענקית עכשיו.
והיא יוצרת סערה.
בבבבוום אריק משפד אותה עם סירה! נבל דיסני שנרצח ולא נופל למותו.
אורסולה מתה אז כל השבויים שלה חוזרים לעצמם, כולל המלך.

כמובן שהמסקנה מכל ההרפתקאה הזאת הייתה צריכה להיות שהיא הייתה צריכה להקשיב לאבא שלה ולא לצאת מהחדר עד גיל 30, אבל איכשהו אבא שלה הגיע למסקנה שצריך לשחרר אותה. ולתת לה להתחתן עם בן אנוש. בגיל 16. אבל אני זורמת אמרתי. אני מקווה שהוא נותן לה אופציה גם וגם. כמו בסדרה ההיא H2O, ביבשה רגליים ובים סנפירים.

וכמובן שהם מתחתנים, סוף טוב הכל טוב. זה דיסני פה. ומהקלאסים.
האם אבל בעקבות זה שהוא מתחתן עם נסיכת הים יעברו למטבח צמחוני כאן?

אני ממש סקרנית לגבי איך יעשו את הלייב אקשן.
מצד אחד אני מתנגדת לכל העיבודים המיותרים האלה.
מצד שני לין מנואל מירנדה אמור להוסיף שירים שזה כבר - |מאוהב| פלוס הוא מעריץ גדול של הסרט הוא לא יהרוס אותו. פאן פאקט - הוא קרא לבן שלו סבסטיאן על שם סבסטיאן הסרטן.
וגם יש פה פוטנציאל לנאמברים ממש יפים.
אבל גם עלילה עם מסרים מאד בעייתים שמצד אחד לא לעניין לשים בסרט חדש, מצד שני יהיה מעצבן אם ישנו את כל הסרט. בטח יעשו אותה איכשו יותר עצמאית ופמניטסטית. מעניין איך יעשו את זה וכמה עקום זה יצא להם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי עכשיו
תמיד הנחתי שאני ראיתי את הסרט הזה מתישהו כשהייתי קטן ואני פשוט כמעט לא זוכר שום דבר.
הנחתי שכשאני אראה אני אזכר בדברים.
אבל כנראה אף פעם לא ראיתי אותו כי הדבר היחיד למעשה שזכרתי היה מי הדמויות הראשיות והשיר Under The Sea שהגיוני שראיתי בנפרד.

אריאל מאוד חמודה.
זה כאילו היא fangirl ענקית של להקה שנקראית "בני אדם", אבל היא צריכה להסתיר את זה כי אבא שלה שונא אותם וחושב שהם השפעה רעה.
ואז כשאבא שלה מגלה את החדר שבו יש לה את כל המרצ'נדייז של בני האדם האלו הוא מתפוצץ מעצבים והורס את כל האוסף שלה.
אז היא בורחת ומנסה לפתות את הזמר הראשי.

רק שמקרה הזה היא הזמרת.
והיא מאבדת את הקול שלה.

את העלילה הכללית של זה שהיא נותנת את הקול שלה לאורסולה המכשפה (התמנונית) תמורת זוג רגליים. וזכרתי שהיה עוד קאץ', אבל לא זכרתי מה הוא.
בכלל לא הייתי מודע ליצורים המוזרים האלו שהיו בעבר בני ים. זה היה די מגעיל.

משהו שהפתיע אותי זה שאורסולה ממש לא הסתירה שום פרט ממנה כשהיא הסבירה את העסקה. אני חשבתי שזה שהיא צריכה לתת את הקול שלה יבוא כהפתעה, או זה שהיא תהפוך לאצה מוזרה אם היא לא תקבל נשיקה תוך 3 ימים. אבל לא. אורסולה הסבירה לה את הכל.
ותכלס זה לחלוטין היה צריך לשחק לידיים של אורסולה. מה הסיכוי שאריק הנסיך יתאהב בבחורה רנדומלית שיוצאת מהים ואפילו לא יכולה לדבר.
רק אחרי שאריאל איכשהו מצליחה לגרום לאריק להתאהב בה אז אורסולה מתחילה לרמות, בכך שהיא לוקחת את הקול של אריאל ומשתמשת בו כדי להפנט את אריק.
לא ברור לי למה היא מנסה להתחתן עם אריק, כל מה שהיא הייתה צריכה זה למנוע ממנו מלנשק את אריאל עד השקיעה. מה היא הייתה מרוויחה מזה שהיא גם הייתה נשואה לו?

אז הממלכה הזאת היא המקום הכי נחמד בכל העולם, בטח שבעולמות האגדות. הם כל כך נחמדים שהם נותנים לנערה שהופיעה משום מקום לישון בארמון ואז מעודדים את הנסיך להתחתן איתה. האם נסיך לא אמור להתחתן עם נסיכה? או לפחות עם מישהי עם מעמד. או מישהי שיודעת לדבר.
האדם היחיד שהוצג כרע בממלכה הזאת הוא הטבח. וזה די לא נחמד כי כולם אוכלים דגים, אבל האשמה כאילו נוחתת עליו.*

אגב, אני הופתעתי לגלות שסבסטיאן הוא במקור לא חבר קרוב של אריאל כמו פלאונדר, אלא המלחין המלכותי או משהו כזה.

בסוף שוברים את ההיפנוזה של אורסולה על אריק ואריאל מקבלת את הקול שלה מחדש ואריק כבר בא לנשק אותה, אבל זה מאוחר מידי כי השמש שקעה אז אורסולה זכתה בלהפוך את אריאל לאצה.
טריטון כועס, אבל הדבר היחיד שהוא יכול לעשות כדי להציל את הבת שלו זה להחליף אותה בחוזה (האם זה לא אומר שהוא צריך לקבל 3 ימים כדי לגרום לאריק להתאהב בו?)(אוקי, אריק סטרייט מידי, בוא ישר נהפוך אותו לאצה)
ואז אורסולה זוכה בכתר שלו ובקלשון והופכת לענקית והולכת להרוג את כולם (אז לא החלטה כל כך חכמה של טריטון)
אבל אריק מצליח לנווט ספינה שהיא העלתה מהמצולות ככה שתפגע בה ותהרוג אותה וכמובן שכל הקסמים מתבטלים והאצות חוזרות להיות בני ים.
ואז יש סוף טוב ויפה וטריטון אפילו הופך את הזנב דג של אריאל חזרה לרגליים ככה שהיא יכולה להתחתן עם אריק ולחיות חיים טובים עד עצם היום הזה. (או עד שהם מתו)

*מעניין אם בממלכה הזאת עכשיו הפסיקו לאכול דגים וחיות אחרות מהים. אני מניח שהנסיך אריק הוציא איזה חוק שלא יאכלו את החברים של אשתו.

מה עוד...
היו את ג'טסאם ופלוטסאם שאלו שמות ששמעתי בעבר ככינויים בכל מיני סרטים/סדרות ולא ידעתי שהם מתייחסים לזה.
היו שירים נהדרים. הכי הכרתי את under the sea של סבסטיאן
אבל גם די הכרתי את השיר של אריאל על כמה שהיא רוצה להיות חלק מעולם בני האדם
וכשהתנגן השיר של kiss the girl גם הוא נשמע לי מוכר.

מסתרקת עם מזלג ויושבת לצפות.
חחחחח
מצחיק גם שהיא ממשיכה להסתרק איתו גם אחרי שהיא מבינה שזה כנראה לא השימוש הנכון בו
פלאונדר החרדתי כזה חמודי.
פלאונדר מאוד חמוד
חחח סקאטל כזה מסטול.
א דינגלהופר!
חחחחח שכחתי ממנו גם מצחיק
"בטח על האדמה הם מבינים הם לא מדכאים את הבנות שלהם" - אוי חמודה #2.
יצא לה מזל שהיא הגיעה לממלכה הכי נחמדה בעולם
אריאל מתאהבת בנסיך אריק רק כי הוא חתיך. צודקת. הוא דומה להארי סטיילס, היא מבינה עניין.
1665691190653.png
לחלוטין חתיך.
רגע, מי משחק אותו בסרט בסוף? זכור לי שהיו דיבורים שאולי יקחו את הארי סטיילס באמת.
כולם כבר בסירת הצלה אבל אריק הגיבור יוצא להצלת הכלב. גבר שיוצא להצלת הכלב הוא גבר לחתונה.
כן חמוד. אבל כמו שאמרתי זאת ממלכה של אנשים נחמדים
מי לא היה רוצה להתעורר עם בחורה יפיפיה שרה בקול של מלאך??
הייתי מעדיף להתעורר עם אריק שר לי
אייקוני
"דאדי איי לאב הים!" את לא מכירה אותו. סתם אבל אני טים אריאל אפילו שהיא קצת פוסטמה, כי אם נתחיל להסתכל על הסרטים האלה מזווית הגיונית או בסנטדרטים של היום נוציא מהם את כל הכיף. אז אני זורמת עם ההגיון הטיפשי של אריאל.
Daddy don't preach
ו
I'm keeping my baby
חח לאורוסלה יש קול של מישהי שמעשנת שתי חפיסות מלבורו ביום:-D
לחלוטין מלכה
פור אנפורצ'נט סולס!!! שיר הנבל השני הכי טוב.
אבל לא התלהבתי מהשיר הזה
תראו מה זה הבחור ג'נטלמן לא ממהר לנשק אותה וכולם מאיצים בו.
כן, הממלכה הזאת מאוד לחוצה לחתונה
אבל היא חתמה על חוזה. חוקי ומחייב. אני תמיד מתייעצת עם אבא שלי לפני חתימה על חוזה.
זה טיפ טוב לחיים
כמובן שהמסקנה מכל ההרפתקאה הזאת הייתה צריכה להיות שהיא הייתה צריכה להקשיב לאבא שלה ולא לצאת מהחדר עד גיל 30, אבל איכשהו אבא שלה הגיע למסקנה שצריך לשחרר אותה. ולתת לה להתחתן עם בן אנוש. בגיל 16. אבל אני זורמת אמרתי.
נראה לי שהוא הבין שעדיף לוותר עליה. זה כמו שהורים מוותרים על הילד הבעייתי ופשוט נותנים לו להרוס את החיים שלו ולא מנסים לעצור אותו כי אם הם מנסים אז הוא רק עושה עוד יותר צרות כדווקא.
מי יודע אולי יש עוד מכשף ימי שהיא הייתה הולכת אליו. לא נראה לי שהיא למדה את הלקח שלה.
חוץ מזה לטריטון יש 7 (או 6?) בנות אחרות שהוא יכול לסמוך עליהן.
אני מקווה שהוא נותן לה אופציה גם וגם. כמו בסדרה ההיא H2O, ביבשה רגליים ובים סנפירים.
זה בהחלט יהיה טוב.
אני מניח שנוכל לגלות בסרטי המשך
זה גם בערך מה שאני שאלתי.
אבל אני מניח שאין לה בעיה לאכול חיות קרקע.
בעצם גם לא ציפורים. אבל אני מניח שהיא לא יכולה לדבר עם פרות.
אני ממש סקרנית לגבי איך יעשו את הלייב אקשן.
מצד אחד אני מתנגדת לכל העיבודים המיותרים האלה.
מצד שני לין מנואל מירנדה אמור להוסיף שירים שזה כבר - |מאוהב| פלוס הוא מעריץ גדול של הסרט הוא לא יהרוס אותו. פאן פאקט - הוא קרא לבן שלו סבסטיאן על שם סבסטיאן הסרטן.
וגם יש פה פוטנציאל לנאמברים ממש יפים.
אבל גם עלילה עם מסרים מאד בעייתים שמצד אחד לא לעניין לשים בסרט חדש, מצד שני יהיה מעצבן אם ישנו את כל הסרט. בטח יעשו אותה איכשו יותר עצמאית ופמניטסטית. מעניין איך יעשו את זה וכמה עקום זה יצא להם.
מעניין באמת איך זה יהיה.
אבל ראיתי את רוב הרימייקים עד כה, אז אני מניח שאני אראה גם את זה.
שירים של לין לפחות יהיו בונוס גדול.

didalf

Well-known member
תמיד הנחתי שאני ראיתי את הסרט הזה מתישהו כשהייתי קטן ואני פשוט כמעט לא זוכר שום דבר.
הנחתי שכשאני אראה אני אזכר בדברים.
אבל כנראה אף פעם לא ראיתי אותו כי הדבר היחיד למעשה שזכרתי היה מי הדמויות הראשיות והשיר Under The Sea שהגיוני שראיתי בנפרד.

את כל המרצ'נדייז של בני האדם
חחחחח "מרצ'נדייז":-D:-D

מה היא הייתה מרוויחה מזה שהיא גם הייתה נשואה לו?
הוא חתיך. דה.

האם נסיך לא אמור להתחתן עם נסיכה? או לפחות עם מישהי עם מעמד. או מישהי שיודעת לדבר.
הם כנראה ממש נואשים שהוא יתחתן, בכל זאת הוא כבר בן 18 (נראה לי?) טוב לדעת שלא רק על נסיכות לוחצים בדיסני להתחתן, גם על נסיכים.

(אוקי, אריק סטרייט מידי, בוא ישר נהפוך אותו לאצה)
:-D:-D:-D

*מעניין אם בממלכה הזאת עכשיו הפסיקו לאכול דגים וחיות אחרות מהים. אני מניח שהנסיך אריק הוציא איזה חוק שלא יאכלו את החברים של אשתו.
חחחחחחחחחח בדיוק מה שחשבתי

אבל גם די הכרתי את השיר של אריאל על כמה שהיא רוצה להיות חלק מעולם בני האדם
אוקי נרגעתי. כשכתבת קודם שהכרת רק את אנדר דה סי חשבתי שאתה לא מכיר את השיר של אריאל ונבהלתי.

מצחיק גם שהיא ממשיכה להסתרק איתו גם אחרי שהיא מבינה שזה כנראה לא השימוש הנכון בו
כן:-D

לחלוטין חתיך.
רגע, מי משחק אותו בסרט בסוף? זכור לי שהיו דיבורים שאולי יקחו את הארי סטיילס באמת.
באמת היו דיבורים, שאני לא בטוחה אם זה היה באמת אפשרות או קמפיין מעריצים. אבל אני שמחה שלא בחרו בו, לאדעת להסביר למה.
ומי כן אמממ בוא נגלה....
הבחור הזה: Jonah Hauer-King

נראה מתאים דווקא.

הארי בכלל רצה לשחק את אריאל. הייתה לו תחרות עם טיילור. בסוף לקחו בחורה אחרת לגמרי, הפסד שלהם.

הייתי מעדיף להתעורר עם אריק שר לי
בטח יוסיפו לו שיר בסרט החדש.

כן חמוד. אבל כמו שאמרתי זאת ממלכה של אנשים נחמדים
הם באמת אקסטרה נחמדים.

בהחלט|כתר|
Daddy don't preach
ו
I'm keeping my baby
אבל לא התלהבתי מהשיר הזה
:eek:
אתה בעצמך פור אנפורצ'ונט סול!

כן, הממלכה הזאת מאוד לחוצה לחתונה
אולי הם בכלל פולנים ולא דנים.

מי יודע אולי יש עוד מכשף ימי שהיא הייתה הולכת אליו. לא נראה לי שהיא למדה את הלקח שלה.
יש:eek:
יש סרט שני מהסרטים האלה של ישר לוידאו שבו הבת של אריאל מתגלה כמרדנית כמוה ומתסבכת עם אחותה של אורסולה, שהיא גם מכשפת ים.

אבל ראיתי את רוב הרימייקים עד כה, אז אני מניח שאני אראה גם את זה.
אני גם אראה בטוח|פנים| אבל לא נראה לי בקולנוע.
רק מלך האריות ראיתי בקולנוע ואני מתביישת שתרמתי להם כסף לתועבה הזאת.
אם בעצם גם היפה והחיה ראיתי בקולנוע, הוא דווקא היה חמוד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הוא חתיך. דה.
לא נראה לי שאורסולה בקטע של בנים
באמת היו דיבורים, שאני לא בטוחה אם זה היה באמת אפשרות או קמפיין מעריצים. אבל אני שמחה שלא בחרו בו, לאדעת להסביר למה.
ומי כן אמממ בוא נגלה....
הבחור הזה: Jonah Hauer-King

נראה מתאים דווקא.
אה כן, זה הבחור מהסדרה World on Fire (אני זוכר שעוד מישהו כאן ראה איתי)
שלפי ויקיפדיה היא חודשה לעונה שניה, אבל כבר עברו כמה שנים טובות
הארי בכלל רצה לשחק את אריאל. הייתה לו תחרות עם טיילור. בסוף לקחו בחורה אחרת לגמרי, הפסד שלהם.
חחחח
אגב, בפרק האחרון של SNL קולין ג'וסט ראיין את בלאק אריאל בוויקאנד אפדייט (היא כל הזמן התעצבן שהוא קורא לה בלאק אריאל ולא פשוט אריאל)
בטח יוסיפו לו שיר בסרט החדש.
אני רק מקווה שזה יהיה שיר טוב ולא כמו השיר שדחפו ליסמין באלדין.
אה בעצם זה לין, אז בטוח השיר יהיה טוב.
אתה בעצמך פור אנפורצ'ונט סול!
אז מובן למה לא אהבתי את השיר הזה
אולי הם בכלל פולנים ולא דנים.
חחחחחח
לא ידעתי שהם אמורים להיות דנים
*אה נכון, זה מבוסס על סיפור של האנס כריסטיאן אנדרסון
יש:eek:
יש סרט שני מהסרטים האלה של ישר לוידאו שבו הבת של אריאל מתגלה כמרדנית כמוה ומתסבכת עם אחותה של אורסולה, שהיא גם מכשפת ים.
רגע, אז הבת של אריאל נולדת גם כבת ים?
או שהיא נולדת בת אדם והיא דווקא רוצה לחיות בים כי זה בגנים שלה לעשות דווקא להורים שלה.
(אוי, איזה קטע, הסתכלתי עכשיו וזה באמת מה שכתוב שיש בסרט)
(ואז יש סרט שלישי שהוא פריקוול)
אני גם אראה בטוח|פנים| אבל לא נראה לי בקולנוע.
רק מלך האריות ראיתי בקולנוע ואני מתביישת שתרמתי להם כסף לתועבה הזאת.
אם בעצם גם היפה והחיה ראיתי בקולנוע, הוא דווקא היה חמוד.
היפה והחיה הוא בין הרימייקים הטובים.
גם את זה של ספר הג'ונגל אהבתי.

didalf

Well-known member
אה כן, זה הבחור מהסדרה World on Fire (אני זוכר שעוד מישהו כאן ראה איתי)
אה נכון. כן אני ראיתי. הצלחת לגרור אותי בתירוץ של M/M אבל זה היה קו עלילה שולי יחסית ולא מספיק מעניין.
הוא היה די מעיק שם אז, למרות שהוא היה חתיך.
בכללי זאת הייתה סדרה מעייפת.

אגב, בפרק האחרון של SNL קולין ג'וסט ראיין את בלאק אריאל בוויקאנד אפדייט (היא כל הזמן התעצבן שהוא קורא לה בלאק אריאל ולא פשוט אריאל)
ראיתי חלק מזה כי זה צץ לי בטיקטוק אבל השתעממתי באמצע.

אני רק מקווה שזה יהיה שיר טוב ולא כמו השיר שדחפו ליסמין באלדין.
אה בעצם זה לין, אז בטוח השיר יהיה טוב.
אאאאאמןן|הלוואי|
השיר של החיה בסרט החדש דווקא חמוד.

רגע, אז הבת של אריאל נולדת גם כבת ים?
או שהיא נולדת בת אדם והיא דווקא רוצה לחיות בים כי זה בגנים שלה לעשות דווקא להורים שלה.
(אוי, איזה קטע, הסתכלתי עכשיו וזה באמת מה שכתוב שיש בסרט)
כן היא נולדת בת אדם ואריאל מסתירה ממנה את הקשר שלהם לים כי זה מסוכן או משהו. אז כמובן שהיא עושה דווקא והופכת לבת ים איכשהו.
משומה את הסרט הזה כן היה לי בוידאו וראינו יותר8-*

גם את זה של ספר הג'ונגל אהבתי.
לא כ"כ אהבתי.

רוב הזמן נח

Well-known member
עשו סרט חדש על שד בבקבוק. ובלי ויל סמית! יצא יותר טוב, אבל עדיין לא עשוי הכי מעניין שאפשר בתחום הזה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה נכון. כן אני ראיתי. הצלחת לגרור אותי בתירוץ של M/M אבל זה היה קו עלילה שולי יחסית ולא מספיק מעניין.
הייתה לי תחושה שאת זאת שראית את זה איתי, אבל זה לא נשמע סדרה שתעניין אותך (באופן כללי היה די מעייף)
שכחתי לחלוטין שהיה שם קו עלילה MM
ראיתי חלק מזה כי זה צץ לי בטיקטוק אבל השתעממתי באמצע.
את לחלוטין gen Z אם את יכולה להסתעמם באמצע של סרטון טיקטוק :-D
השיר של החיה בסרט החדש דווקא חמוד.
המון המון שנים לא ראיתי את היפה והחיה המצויר (לפחות אותו אני בטוח שראיתי) אז בכלל לא קלטתי שהיה בחידוש שיר שלא היה במקורי.

עשו סרט חדש על שד בבקבוק. ובלי ויל סמית! יצא יותר טוב, אבל עדיין לא עשוי הכי מעניין שאפשר בתחום הזה.
אה כן, הסרט Three Thousand Years of Longing
עושה רושם מאוד טוב.
משחקים בו אידריס אלבה וטילדה סווינטון
וביים אותו ג'ורג' מילר - שביים את כל סרטי מקס הזועם ואת המכשפות מאיסוויק

It's Always Sunny

Well-known member
  • אני זוכרת שקראתי לפני כמה שנים שאריאל מבוססת על אליסה מילאנו.
  • מסתבר שבגלל הסרט, השם אריאל נהיה פופולארי לבנות וזה די מצחיק כי זה אמור להיות שם של בנים (בארץ) ואני קצת מרגישה רע בין גברים/ילדים בשם אריאל כשהם בחו"ל כי לפי דעתי זה יותר נפוץ שלנשים יהיה את השם הזה.
  • כבתור ילדה קצת סלדתי מאורסולה, היה בה משהו מפחיד מעט אבל בצפייה הזו הייתי בסדר גמור איתה, אני גם חושבת שהיא קצת מגניבה.
  • אם אני לא טועה, זה הסרט שהכניס את דיסני לתקופת הרנסאנס שלהם והוא היה סרט נסיכות שנוצר בהפרש של 30 שנים מהקודם (היפהפייה הנרדמת יצא ב-1959).
  • אריק מרגיש לי קצת כמו דמות חסרת אופי.
  • בכל מקרה, מספיק עם ההקדמה, נעבור עכשיו לסרט עצמו. הופתעתי מעט שהסרט התחיל בכלל עם אריק והספינה שלו. הכלב של אריק מאוד חמוד, המשרת בן לוויה שלו גרים מאוד משעשע אבל אריק עצמו קצת חלבי.
  • אנחנו עוברים לים ושם רואים את החיים מתחת למים, את הדגים, את בנות ובני הים.
  • אמור להתקיים מופע עבור המלך טריטון שבו כל הבנות שלו ישירו ויהללו את אבא שלהן, טריטון הוא האבא הכי לא משוחד בעולם כי הוא ישר אומר לסבסטיאן שהוא הכי מצפה לשמוע את אריאל. סבסטיאן הוא האתנחתא הקומית התורנית, הוא הצחיק אותי כשהוא עשה לאריאל shading על כך שהיא לא הגיעה לחזרות כמעט בכלל.
  • המופע נפתח וכל הבנות של טריטון מתחילות לשיר, אריאל לא הגיעה בכלל. הייתם חושבים שמישהו ישים לב לזה לפני שהמופע התחיל. שמתם לב שלכל אחת מהאחיות של אריאל יש צבע שיער שונה? ושהשמות של כולן מתחילים וגם נגמרים ב-A אבל אריאל היא היחידה שהשם שלה לא נגמר ב-A.
  • מסתבר שאריאל מעדיפה לחפש אוצרות בספינה נטושה, היא מאוד פזיזה ומתעלמת מפלאונדר למרות שהוא צודק לגבי הכרישים, אבל פלאונדר הוא גם זה שגורם לכריש לרדוף אחריהם כשהוא גורם לספינה להתפרק, בכל מקרה יש להם מזל והם מצליחים לברוח מהכריש.
  • נראה לי שסקאטל מחטט את אריאל, אבל כמו שאח שלי אומר: נכון לא נכון, חרטט בביטחון. אז כל עוד הוא אומר לאריאל בביטחון שהמזלג הוא מסרק, היא תאמין לזה (ואז תעשה פדיחות כשהיא תתחיל להסתרק עם המזלג שלה מול אריק וגרים).
  • קראתי תיאוריה שאומרת שאורסולה וטריטון הם בעצם אחים אבל אני לא יודעת כמה להאמין לה. בכל מקרה, אמרו בסרט למה אורסולה מנודה?
  • סבסטיאן המסכן, בטעות הצליח להכניס את עצמו למלכודת ולגרום לטריטון למנות אותו לבייביסיטר של אריאל :-D
  • אריאל עולה מעל המים ורואה את הספינה של אריק, הכל טובה ויפה עד שמתחילה סערה. לפי דעתי, אריק היה צריך לוודא שהכלב שלו איתו לפני שהוא קפץ לספינת הצלה אבל שיהיה. אריק טובע עם הספינה (צרות של עשירים כי וול, הוא עשיר מספיק כדי שתהיה לו ספינה משלו) ואריאל מצילה אותו.
  • סקאטל מנסה למצוא את הדופק של אריק בכף הרגל שלו :-D:-D
  • מעניין שבסרט הזה יש התייחסות לשירים שהדמויות שרות, כאילו מעבר לעובדה שהם שם כדי לשקף לנו את העולם הפנימי של הדמות, מסתבר שהדמויות (לפחות בסרט הזה, אבל יכול להיות שאני לא מכירה את דיסני מספיק כדי להיות נחרצת) מודעות לשירה של הדמויות האחרות.
  • השיר של סבסטיאן ממש קליט. אבל מבחינת העלילה, הוא לא באמת היה צריך לשיר, אם הוא לא היה שר, אריאל לא הייתה מוצאת דרך להתחמק ממנו. פרס העובד המצטיין הולך ל... לא לסבסטיאן זה בטוח :-D
  • סבסטיאן בטעות מגלה לטריטון שאריאל הצילה את אריק מטביעה וטריטון לא מרוצה ומחליט להרוס לה את כל החפצים של בני האדם שהיא אספה במהלך המסעות שלה. סך הכל, תגובה מאוד הגיונית (NOT).
  • המשרתים של אורסולה מגיעים אל אריאל ומצליחים לפתות אותה ללכת אל אורסולה.
  • שמתם לב שכל פעם שיש ציור של אריאל שוחה, היא נראית מאוד רצינית? (זה קרה כמה פעמים בסרט). 2022-10-15 (1).png
אגב, תמיד הייתה לי קצת תחושה של אי נוחות מהסרט הזה ונראה לי שהבנתי למה, הצבעים של הים מאוד כהים, זה משרה אווירה שקצת הטרידה והלחיצה אותי בעבר, עכשיו כבר פחות אבל עדיין זה לא ממש נעים לי.
  • אריאל הולכת לאורסולה וסוגרת איתה עסקה (וזה מאוד מטופש כי אורסולה ליטרלי אמרה לה מה יקרה לה אם היא לא תעמוד בעסקה ואריאל חתמה בכל זאת). בכל מקרה, אורסולה יצאה קצת מניאקית כי היא שינתה את אריאל לבת אדם לפני שהיא יצאה מהמים. יכלה לתת לה לשחות לפני מעל המים לפני שהיא עשתה את זה, אבל אני לא צריכה להיות מופתעת, אחרי הכל, היא רעה.
  • תכלס הסיבה שאריאל חושבת שהחיים של בני האדם טובים זה כי אריק הוא עשיר וחי בארמון עם משרתים, נכון? אם הוא היה עני, הדעה שלה הייתה שונה, מה אתם חושבים?
  • סבסטיאן המסכן, צריך לראות את העינוי שהדגים עוברים במטבח ובדרך כמעט הופך לאוכל בעצמו. הקרב בינו לבין השף :-D:-D יש לי תחושה שדיסני ניסו להעביר מסר צמחוני.
  • אריאל מנסה לסרק את השיער שלה עם המזלג :-D גם כמה סצנות אחרי כשהיא מתארגנת לשינה :-D (רק עכשיו קלטתי את זה).
  • אורסולה מחליטה להפסיק להיות פאסיבית ומחליטה להשתמש בקול של אריאל על מנת לפתות את אריק ולגרום לו לחשוב שהיא הנערה שהוא התאהב בה.
  • סקאטל תופס את אורסולה שרה לעצמה ואז רואה את ההשתקפות האמיתית שלה, מעניין מאוד שהשתקפות במראה לא משתנה.
  • אריאל רותמת את כל החיות על מנת שיעזרו לה לעצור את החתונה של אריק ו"ונסה" והם יוצרים מהומה. בזמן המהומה, התליון (שיש בו את הקול של אריאל) נשבר והקול של אריאל שב אליה, אריק מבין שהיא הבחורה שהוא התאהב בה. אבל הם מפספסים את המועד של הנשיקה ואורסולה לוקחת את אריאל איתה, אחרי שאריאל חוזרת להיות בת ים (מעניין כמההאורחים בחתונה היו בהלם והאם טריטון דאג שהזיכרון שלהם ימחק איכשהו).
  • טריטון מגלה שאריאל נלקחה על ידי אורסולה ומסכים לעסקה עם אורסולה שלפיה הוא ייקח את מקומה של אריאל. אז זו הייתה התוכנית המקורית של אורסולה לאורך כל הדרך, צריך לתת לה קרדיט, היא ממש מתוחכמת.
  • אריק הורג את אורסולה (שהפכה לענקית משום מה, בגלל הקלשון של טריטון?), טריטון משתחרר והכל מסתדר.
  • טריטון מחליט לשחרר את אריאל ולתת לה להתחתן עם אריק בגיל 16 למרות ששאר האחיות שלה כנראה יותר גדולות ממנה ועדיין לא נשואות (לפי מה שידוע לנו, יכול להיות שהן כן ואנחנו לא יודעים. מצד שני, אם היו להן בעלים, טריטון היה דואג להזכיר את זה כל הזמן ולהתמרמר על זה, אז לא יודעת? 🤷‍♀️)
  • סבסיטיאן נוקם בשף :-D
  • אריאל ואריק מתחתנים ומפליגים לעבר השקיעה בעודם מתנשקים.

It's Always Sunny

Well-known member
איך הדפים של סבסטיאן לא רטובים?:-D
השאלות החשובות של הסרט :-D

חח סבסטיאן מחמם. ודפק את עצמו בלהיות בייביסיטר. זה עונשו של סכסכן:-D
חחח, לגמרי :-D

1665691190653.png
:-0:-0:-0:-0

האמת פה יש הברקה בדיבוב שאני זוכרת שעובדת דווקא בעברית ולא באנגלית - " זה לא יעלה הרבה - רק הקול/הכל"
מגניב! זה כמו הסרט מז"ל טוב.

אבא חותם במקומה והופך ליצור קטן ועצוב. אורוסלה קיבלה את הקלשון. אריק בא לעזרה אבל אתה בנאדם אתה צריך אוויר!
וואי, נכון! באמת התפלאתי איך הוא הצליח להגיע לתחתית הים מבלי למות בדרך.

אני זוכרת שקראתי את זה בויקיפדיה, הדבר הטוב בזה זה שהשם סבסטיאן הוא שם לגיטימי בניגוד לשמות של דמויות אחרות שהורים קראו לילדים שלהם אחריהן. לא אציין מה הם.

כנראה שכן, אז זה אומר שהשף שלו הולך להיות מפוטר :-D

משהו שהפתיע אותי זה שאורסולה ממש לא הסתירה שום פרט ממנה כשהיא הסבירה את העסקה. אני חשבתי שזה שהיא צריכה לתת את הקול שלה יבוא כהפתעה, או זה שהיא תהפוך לאצה מוזרה אם היא לא תקבל נשיקה תוך 3 ימים. אבל לא. אורסולה הסבירה לה את הכל.
נכון? קראתי לא מזמן תגובה בעין הדג על הסרט שאומרת בדיוק את מה שאתה אומר. אז חשבתי על זה כשראיתי את הסרט וזה מעניין איך היא מצליחה להפעיל על אריאל מניפולציה בזמן שהיא לא משקרת לה בכלל.

לא ברור לי למה היא מנסה להתחתן עם אריק, כל מה שהיא הייתה צריכה זה למנוע ממנו מלנשק את אריאל עד השקיעה. מה היא הייתה מרוויחה מזה שהיא גם הייתה נשואה לו?
כדי לעשות לאריאל דווקא ולהכאיב לה?

didalf

Well-known member
הייתה לי תחושה שאת זאת שראית את זה איתי, אבל זה לא נשמע סדרה שתעניין אותך (באופן כללי היה די מעייף)
חשבתי שאתה אהבת

את לחלוטין gen Z אם את יכולה להסתעמם באמצע של סרטון טיקטוק :-D
תודה אתה גורם לי להרגיש צעירה.

• מסתבר שבגלל הסרט, השם אריאל נהיה פופולארי לבנות וזה די מצחיק כי זה אמור להיות שם של בנים (בארץ) ואני קצת מרגישה רע בין גברים/ילדים בשם אריאל כשהם בחו"ל כי לפי דעתי זה יותר נפוץ שלנשים יהיה את השם הזה.
זה גם וגם בארץ לא?
אה אח"כ הבנתי מה ניסית להגיד.
מעניין למה בחרו דווקא בשם הזה שזה בתכלס באמת שם יהודי לבנים (אריה -אל?) לבת הים הקטנה.

• כבתור ילדה קצת סלדתי מאורסולה, היה בה משהו מפחיד מעט אבל בצפייה הזו הייתי בסדר גמור איתה, אני גם חושבת שהיא קצת מגניבה.
כנל
  • אם אני לא טועה, זה הסרט שהכניס את דיסני לתקופת הרנסאנס שלהם והוא היה סרט נסיכות שנוצר בהפרש של 30 שנים מהקודם (היפהפייה הנרדמת יצא ב-1959).
נראה לי שאת צודקת
  • אריק מרגיש לי קצת כמו דמות חסרת אופי.
קצת כן. אבל הפעם שמתי לב שיש לו קצת. הוא מציל את הכלב. הוא ג'נטלמן שלא רוצה לנשק בחורה שהוא פגש הרגע. אוקי זהו:-D

ושהשמות של כולן מתחילים וגם נגמרים ב-A אבל אריאל היא היחידה שהשם שלה לא נגמר ב-A.
וואלה. לא שמתי לב שהיא היחידה שהשם שלה לא נגמר בA

• תכלס הסיבה שאריאל חושבת שהחיים של בני האדם טובים זה כי אריק הוא עשיר וחי בארמון עם משרתים, נכון? אם הוא היה עני, הדעה שלה הייתה שונה, מה אתם חושבים?
יש מצב:-D

• טריטון מחליט לשחרר את אריאל ולתת לה להתחתן עם אריק בגיל 16 למרות ששאר האחיות שלה כנראה יותר גדולות ממנה ועדיין לא נשואות (לפי מה שידוע לנו, יכול להיות שהן כן ואנחנו לא יודעים. מצד שני, אם היו להן בעלים, טריטון היה דואג להזכיר את זה כל הזמן ולהתמרמר על זה, אז לא יודעת? 🤷‍♀️)

מגניב! זה כמו הסרט מז"ל טוב.
או "הקול בראש"

אני זוכרת שקראתי את זה בויקיפדיה, הדבר הטוב בזה זה שהשם סבסטיאן הוא שם לגיטימי בניגוד לשמות של דמויות אחרות שהורים קראו לילדים שלהם אחריהן. לא אציין מה הם.
חאליסי?:-D

נכון? קראתי לא מזמן תגובה בעין הדג על הסרט שאומרת בדיוק את מה שאתה אומר. אז חשבתי על זה כשראיתי את הסרט וזה מעניין איך היא מצליחה להפעיל על אריאל מניפולציה בזמן שהיא לא משקרת לה בכלל.
כי אריאל קצת פוסטמה וכ"כ רוצה להיות בת אדם וגם בטוחה שלגרום למישהו שהיא מאוהבת בו תוך 3 ימים זאת לא בעיה שהיא לא חושבת בכלל על ההשלכות.

למעלה