מועדון הסרט הטוב - גרסת דיסני📽️🐭 (1) - שרשור פתיחה + מלך האריות

Aranel Nenharma

Well-known member
שרשר לכל סרט?
אני חשבתי להמשיך בשרשור הזה
להתנהג כאילו זה שרשור של סדרה שכותבים על כל הפרקים בשרשור אחד וכשהוא יתמלא ליצור חדש
אבל לא יודעת מה עדיף
ניק אתה המנהל תחליט אתה (ואני יודעת שאתה תיכנס הים לפורום כי יש לך איזה שרשור לפתח [למען האמת שני שרשורים לפתוח היום])

מילי08

Well-known member
אני גם בעד שרשורים נפרדים. גם אם הם יהיו של עמוד או שניים, יהיה קל יותר לאתר מידע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מוכנים.......

הנה זה מתחיל........

הסרט הראשון שיקח אותנו על כנפי הדמיון, שיחזיר אותנו לילדות הוא|תוף||תוף||תוף|

צפה בקובץ המצורף 61758
מעולה
ומה שמצפה לנו בהמשך הינו מסע קסום ונפלא
נטייל ברחבי העולם, ברחבי הזמן
מדיסני לפיקסאר, משנות ה-40 דרך תקופת רנסאנס עד ימינו:

- הקיסר נפל על הראש
- ראלף ההורס
- מולאן
- קוקו
- בת הים הקטנה
- אנקאנטו
- משפחת סופר על
- פנטזיה
- היפה והחיה
- דמבו
- פרוזן
- צעצוע של סיפור
- במבי
- פרוזן 2
- מואנה
זה גם הסדר שנראה אותם?
שרשר לכל סרט?
אני חשבתי להמשיך בשרשור הזה
להתנהג כאילו זה שרשור של סדרה שכותבים על כל הפרקים בשרשור אחד וכשהוא יתמלא ליצור חדש
אבל לא יודעת מה עדיף
ניק אתה המנהל תחליט אתה (ואני יודעת שאתה תיכנס הים לפורום כי יש לך איזה שרשור לפתח [למען האמת שני שרשורים לפתוח היום])
לדעתי נמשיך בשרשור הזה.
אם נראה שיש הרבה תגובות אני תמיד אוכל לפצל בהמשך
*אבל בסופו של דבר ההחלטה שלך

Aranel Nenharma

Well-known member
זה גם הסדר שנראה אותם?
כן
לדעתי נמשיך בשרשור הזה.
אם נראה שיש הרבה תגובות אני תמיד אוכל לפצל בהמשך
*אבל בסופו של דבר ההחלטה שלך
אני אישית מעדיפה בשרשור הזה
יותר אוהבת שיש שרשור מקבץ מאשר הרבה שרשורים קטנים

didalf

Well-known member
מלך האריות

טוב יאללה הסרט האהוב עליי בעולם|מאוהב|
כיוון שאני חיה את הסרט הזה אני לא באמת צריכה ריכוז ולכן אני הולכת לעשות צפיית לייב טוויט|זורו|
(רק שבמקום לצייץ כל שניה אני ארכז הכל בהודעה אחד)
ואני אפרסם כשנחליט באיזה שרשור עושים.

לשים בספוילר? מרגיש לי מגוחך לשים את זה בספוילר כי זה פאקינג מלך האריות אבל יצא ארוך אז אני אשים במילא.

בחרתי לראות באנגלית וזה תמיד מוזר לי כי הגרסה העברית חרוטה לי בראש.

נההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ציבניההההההההההההההההההההההההההההההה
והשמש האייקונית אעהאהההההההההההההההה
יש היום אינפלציה נוראית בשימוש במילה "אייקוני" אבל באמת שאין דבר יותר אייקוני מהמנגינה הזאת והשמש הזאת!!!! וכל הפתיחה הזאת.
יאא אני מתרגשת מהמוזיקה שוב|מאוהב|

אוי לאאא האפליקציה הכושלת הזאת שוב קופצת!! מנסה לצאת ולהכנס. אוקי נתקע קצת אבל הסתדר. נראה לי שכל היוזמה הזאת זאת קונספיריציה של יעל שבכלל מושתלת של דיסני שלא נבטל את הדיסני+ אחרי החצי שנה של יס!

איטס דה סירקלללללללללללללללללללללללללללללללללל אוף לייףףףףףףףףףףףףףף
וסימבה באוויר!!!!! ההורים שלי הכינו לי קליפ לבת מצווה שנפתח בזה ששמו את הראש שלי התינוקת על סימבה בסצנה הזאת:-D

מתה על סקאר:-D

יאא סימבה ילד קרציה תן לישון.
"כל מה שהאור נוגע בו הוא הממלכה שלנו" יש סרט יותר אייקוני מזה??

חחח אוקי הקטע של זאזו במורנינג ריפורט הולך לאיבוד בתרגום או שסתם לא הבנתי בתור ילדה. "אמרתי לפילים לשכוח אבל הם לא יכולים":-D

"דוד סקאר, כשאני אהיה מלך מה אתה תהיה?" "דוד של קוף". תמיד בדיבוב העברי חשבתי שזה תרגום עקום אבל מסתבר שככה המקור. יום אחד אני ואחותי בדקנו וזה באמת ביטוי באנגלית אבל שכחתי מה זה אומר.
עריכה: חיפשתי שוב:
The term monkey's uncle, most notably seen in the idiom "(Well,) I'll be a monkey's uncle", is used to express complete surprise, amazement or disbelief.[1] It can also be used to acknowledge the impossibility of a situation, in the same way that "pigs might fly" is used. An example is if one says: "I may agree that if two plus two equals five, then I am a monkey's uncle".
זהו זכרתי שגילינו שלא רק זה ביטוי אמיתי, זה אשכרה מתאים לסיטואציה מה שהופך את זה לכפל משמעות מחוכם למדי. גם כי סקאר בפשטות דוד של סימבה, וגם כי הוא אומר שהוא יהיה מופתע מאד אם זה יקרה, או רומז שזה לא יקרה.

משתגע כבר מלך להיות!!!!! אני והטלוויזיה בדואט אנגלית-עברית.
לפחות התרגום תואם למילים באנגלית. בסרט התועבה לייב אקשן בקולנוע חרפן אותי התרגום היה רגיל ואז פתאום בשירים שמו את המילים של השירים המדובבים שלא בהכרח תואמים זה היה מעצבן בטירוף.

הבית קברות לפילים תמיד הפחיד אותי, אף פעם לא הבנתי למה הם בכלל רוצים ללכת לשם.
"הזמנו את הארוחה טו גו"? "לא למה?" "קוז דר איט גוססססססססססס!":-D:-D

אני אוהבת את האימג' של הכף הקטנה של סימבה בטביעת הכף הגדולה של מופסה.
כל השיחה הזאת יפה|לב|
"תמיד נהיה ביחד" אעעהאההההה לאאא;-( כל הקטע הזה עם המלכים בשמיים כשיודעים מה יקרה לא יכולה הורג אותי כל פעם מחדש;-(

חחחחחח אד צוחק כמו אחותי:-D אד הוא ספיריט אנימל:-D
"מופסה" "אוווו"
"מופסה" "אוווו"
"מופסה מופסה מופסה" "אוווווווווווווווווווווווו" אני ואחותי תמיד עושות את זה על דברים מפחידים. בתקופה של אוז למשל עם שילינגר:-D
"אני מוקף מטומטים" קלאסיק. איי פיל יו סקאר, אני גם.

השיר הכי טוב בעולםםםםםםםםםםםםםםםםם|מאוהב||מאוהב| עוד דואט עברית-אנגלית! שיר מושלם|מאוהב|

אוי לא העמק אוי לא אוי לא. אוי לא הנה זה מגיע לאאאאאאאאאאא. מפחדת מעכשיו. כל פעם כשאני צופה בסרט אני מנסה לשנות את מה שיקרה תיכף בכוח המחשבה, זה לא מצליח;-(
"דוד סקאר, אני אוהב את ההפתעה?" "אתה תמות עליה" אעהההה ;-(;-(;-(
אוי לא הנה מגיע העדר!!
למה אני בלחץץץץ כאילו לא ראיתי את זה מליון פעםםםםםםםם
"סקאר, אחי, עזור לי"
"יחי המלך החדש" אעעהאההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
לפעמים אני שוכחת כמה הוא רשע כי יש לו כזה שיר נהדר!! לא עושים כבר רעים כ"כ רשעים טהורים כאלה היום וזה קצת חבל לי.
"אבא קום צריך ללכת הביתה" לאא אני לא עומדת בזה שוב;-(;-( האם אני בוכה? כן;-(
יאוו והאימג' של סקאר צץ שם אמאלה. מסכן סימבה;-(

טימון ופומבה! תמיד מוזר לי שבאנגלית מבטאים טימון אחרת. הייתי אומרת מה מלעיל ומה מלעל אבל אובייסלי אני לא זוכרת.
"מה אוכל אותך" "כלום הוא בראש שרשרת המזון":-D
"כשהעולם מפנה לך את גבו הפנה אתה את גבך לעולם בחזרה"! הונסטלי מוטו יותר טוב מהאקונה מטטה.
יאו חלום שלי לגור שם|מאוהב|
חחח תמיד מגעיל אותי קצת כשהם אוכלים חרקים.
"מלוכלך אבל משביע" אנחנו אומרות על זה אוכל לפעמים:-D [לא באמת מלוכלך כמובן]
והנה סימבה המבוגר החתיך.

"איששששששששש לא ידע מה רב כאביייייייייי אישששששששש לא סובל כמונייייייייייייייייייייייייי" - איי נואו רייט? זה היה הצלצול של אבא שלי לבוס שלו תקופה ארוכה:-D
"זה עולם קטן מאד" "הכל רק לא זה!!!!!!" - דיסני בשייד לעצמם על המתקן הבלתי נסבל הזה:-D אולסו משהו שאני ואחותי אומרות על דברים נוראיים.
"אגוזים של קוקוס מהעץ קטפתי טמטמטמ הנה הם עומדים כאן בשורה טהטהטטהה יש קטנים יש גדולים אפילו יותר מהראש" אני שרה את זה כל יום.
"אני הוא המלך!!!!!!"

"אכלתי כמו חזיר" "אבל פומבה אתה חזיר":-D:-D:-D אנחנו משחזרות את הדיאלוג הזה בכל ארוחת חג וסתם בכל פעם שאנחנו אוכלות יותר מידי.
לקח לי שנים להבין את הבדיחה שפומבה בעצם היחיד שקלע לגבי מה זה הכוכבים, וגם "פומבה, אצלך הכל נגמר בגז":-D:-D גם את זה לקח לי זמן להבין.
אגב יש סרט מלך האריות 1.5 שזה אירועי הסרט הזה מנקודת המבט של טימון ופומבה, ויש קטע שהם כאילו יושבים בג'קוזי עם בועות ואז פומבה יוצא והבועות נעלמות וכולם יוצאים בבהלה. גם את זה לקח לי שנים להבין:-D
אגב2 אצלנו בבית הפעולה של הוצאת גז מכונה "לעשות פומבה":-D

אין דה ג'ונגל דה מייטי ג'נגל דה ליון סליפס טונייט אאאאאוווווווווווווווווווווווווויייייייייייייייייייייייייייייי איך אני אוהבת כשזה ברדיו אני עושה את שני הקולות ביחד.

חחחחחח מתה על הפרצוף של טימון כשסימבה ונלה מתחברים:-D

החלק האהוב עליי בשיר זה החלק הממורמר של טימון:-D
אהבה יש באוויררררררררר

"אמרת שתמיד תהיה לצידי"!!!!! ;-(;-(
כן הדואט עברית אנגלית של עם הטלוויזיה הוא לא רק בשירים גם בדיאלוגים.

"סימבההההההההההה"
"זכור מי אתה"
ואעהאאההה כל הסצנה הזאת;-(|מאוהב| ICONIC!

מתה על המטאפורה של רפיקי עם המקל. "העבר כואב, אבל אתה יכול לברוח ממנו או ללמוד ממנו". ואז סימבה אכן לומד.

סימבה חוזרררררררררר והמוזיקההההה|מאוהב|
יאוו הפסקול [כאילו האינסטרומנטלי] של הסרט הזה מדהים|מאוהב| לפעמים הייתי שמה אותו לשמוע בעבודה.

"צבועים. אני שונא צבועים" - אנחנו על ילדים או כל דבר מעצבן.
לוההההההה!!!!

סקאר מה אתה מרביץ לסראבי:-[
סימבה בכניסה דרמטית!
תמיד לא הבנתי למה בעצם הוא כ"כ מאשים את עצמו כי זה אובייסלי תאונה אבל עכשיו עניתי לעצמי שהגיון של ילד קטן שכרגע בטראומה גדולה לא הכי הגיוני, פלוס גזלייטינג אכזרי ממישהו שהוא חושב שלטובתו יכול לגרום לילד לחשוב כל חייו שהוא רוצח ושלא יקבלו אותו חזרה בבית.

"מה זה מזכיר לי? המבט בעיניו של אביך לפני שהוא מת. וזה הסוד הקטן שלי אני הרגתי את מופסהה" - ואעהאההההההההההההההה

"דיברת אלי?"
"דיברת אלי????"
"דיברת אלי?????????"
"בשבילך אני מר חזיררררררררררררררררררררררררררררר ואהההההההאההההההההההההההההההה" חחח עוד ציטוט משומש למדי במשפחת חזיר וואנקרו.

חחח סקאר מאשים את הצבועים בשעת לחץ ואז קורא להם ידידיייי כשהם באים להרוג אותו תמיד נותן לי וייב של ביבי:-D
חחחח קרב הכאפות הגדול!!!

המוזיקה מושלמת|מאוהב| וסימבה עולה בדרמטיות בצוק|מאוהב| REMEMBER!

(רציתי לשים את הגיף הזה על חצי מהסרט)

וואנס אגיין - הסרט הכי טוב ביקום כולו|מאוהב||כתר|

היה כיף לי הלייב טוויט הזה אולי אני אעשה גם לסרטים הבאים|זורו| לפחות אלה שחרשתי עליהם.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
מלך האריות

טוב יאללה הסרט האהוב עליי בעולם|מאוהב|
כיוון שאני חיה את הסרט הזה אני לא באמת צריכה ריכוז ולכן אני הולכת לעשות צפיית לייב טוויט|זורו|
(רק שבמקום לצייץ כל שניה אני ארכז הכל בהודעה אחד)
ואני אפרסם כשנחליט באיזה שרשור עושים.

לשים בספוילר? מרגיש לי מגוחך לשים את זה בספוילר כי זה פאקינג מלך האריות אבל יצא ארוך אז אני אשים במילא.

בחרתי לראות באנגלית וזה תמיד מוזר לי כי הגרסה העברית חרוטה לי בראש.

נההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ציבניההההההההההההההההההההההההההההההה
והשמש האייקונית אעהאהההההההההההההההה
יש היום אינפלציה נוראית בשימוש במילה "אייקוני" אבל באמת שאין דבר יותר אייקוני מהמנגינה הזאת והשמש הזאת!!!! וכל הפתיחה הזאת.
יאא אני מתרגשת מהמוזיקה שוב|מאוהב|

אוי לאאא האפליקציה הכושלת הזאת שוב קופצת!! מנסה לצאת ולהכנס. אוקי נתקע קצת אבל הסתדר. נראה לי שכל היוזמה הזאת זאת קונספיריציה של יעל שבכלל מושתלת של דיסני שלא נבטל את הדיסני+ אחרי החצי שנה של יס!

איטס דה סירקלללללללללללללללללללללללללללללללללל אוף לייףףףףףףףףףףףףףף
וסימבה באוויר!!!!! ההורים שלי הכינו לי קליפ לבת מצווה שנפתח בזה ששמו את הראש שלי התינוקת על סימבה בסצנה הזאת:-D

מתה על סקאר:-D

יאא סימבה ילד קרציה תן לישון.
"כל מה שהאור נוגע בו הוא הממלכה שלנו" יש סרט יותר אייקוני מזה??

חחח אוקי הקטע של זאזו במורנינג ריפורט הולך לאיבוד בתרגום או שסתם לא הבנתי בתור ילדה. "אמרתי לפילים לשכוח אבל הם לא יכולים":-D

"דוד סקאר, כשאני אהיה מלך מה אתה תהיה?" "דוד של קוף". תמיד בדיבוב העברי חשבתי שזה תרגום עקום אבל מסתבר שככה המקור. יום אחד אני ואחותי בדקנו וזה באמת ביטוי באנגלית אבל שכחתי מה זה אומר.

משתגע כבר מלך להיות!!!!! אני והטלוויזיה בדואט אנגלית-עברית.
לפחות התרגום תואם למילים באנגלית. בסרט התועבה לייב אקשן בקולנוע חרפן אותי התרגום היה רגיל ואז פתאום בשירים שמו את המילים של השירים המדובבים שלא בהכרח תואמים זה היה מעצבן בטירוף.

הבית קברות לפילים תמיד הפחיד אותי, אף פעם לא הבנתי למה הם בכלל רוצים ללכת לשם.
"הזמנו את הארוחה טו גו"? "לא למה?" "קוז דר איט גוססססססססססס!":-D:-D

אני אוהבת את האימג' של הכף הקטנה של סימבה בטביעת הכף הגדולה של מופסה.
כל השיחה הזאת יפה|לב|
"תמיד נהיה ביחד" אעעהאההההה לאאא;-( כל הקטע הזה עם המלכים בשמיים כשיודעים מה יקרה לא יכולה הורג אותי כל פעם מחדש;-(

חחחחחח אד צוחק כמו אחותי:-D אד הוא ספיריט אנימל:-D
"מופסה" "אוווו"
"מופסה" "אוווו"
"מופסה מופסה מופסה" "אוווווווווווווווווווווווו" אני ואחותי תמיד עושות את זה על דברים מפחידים. בתקופה של אוז למשל עם שילינגר:-D
"אני מוקף מטומטים" קלאסיק. איי פיל יו סקאר, אני גם.

השיר הכי טוב בעולםםםםםםםםםםםםםםםםם|מאוהב||מאוהב| עוד דואט עברית-אנגלית! שיר מושלם|מאוהב|

אוי לא העמק אוי לא אוי לא. אוי לא הנה זה מגיע לאאאאאאאאאאא. מפחדת מעכשיו. כל פעם כשאני צופה בסרט אני מנסה לשנות את מה שיקרה תיכף בכוח המחשבה, זה לא מצליח;-(
"דוד סקאר, אני אוהב את ההפתעה?" "אתה תמות עליה" אעהההה ;-(;-(;-(
אוי לא הנה מגיע העדר!!
למה אני בלחץץץץ כאילו לא ראיתי את זה מליון פעםםםםםםםם
"סקאר, אחי, עזור לי"
"יחי המלך החדש" אעעהאההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
לפעמים אני שוכחת כמה הוא רשע כי יש לו כזה שיר נהדר!! לא עושים כבר רעים כ"כ רשעים טהורים כאלה היום וזה קצת חבל לי.
"אבא קום צריך ללכת הביתה" לאא אני לא עומדת בזה שוב;-(;-( האם אני בוכה? כן;-(
יאוו והאימג' של סקאר צץ שם אמאלה. מסכן סימבה;-(

טימון ופומבה! תמיד מוזר לי שבאנגלית מבטאים טימון אחרת. הייתי אומרת מה מלעיל ומה מלעל אבל אובייסלי אני לא זוכרת.
"מה אוכל אותך" "כלום הוא בראש שרשרת המזון":-D
"כשהעולם מפנה לך את גבו הפנה אתה את גבך לעולם בחזרה"! הונסטלי מוטו יותר טוב מהאקונה מטטה.
יאו חלום שלי לגור שם|מאוהב|
חחח תמיד מגעיל אותי קצת כשהם אוכלים חרקים.
"מלוכלך אבל משביע" אנחנו אומרות על זה אוכל לפעמים:-D [לא באמת מלוכלך כמובן]
והנה סימבה המבוגר החתיך.

"איששששששששש לא ידע מה רב כאביייייייייי אישששששששש לא סובל כמונייייייייייייייייייייייייי" - איי נואו רייט? זה היה הצלצול של אבא שלי לבוס שלו תקופה ארוכה:-D
"זה עולם קטן מאד" "הכל רק לא זה!!!!!!" - דיסני בשייד לעצמם על המתקן הבלתי נסבל הזה:-D אולסו משהו שאני ואחותי אומרות על דברים נוראיים.
"אגוזים של קוקוס מהעץ קטפתי טמטמטמ הנה הם עומדים כאן בשורה טהטהטטהה יש קטנים יש גדולים אפילו יותר מהראש" אני שרה את זה כל יום.
"אני הוא המלך!!!!!!"

"אכלתי כמו חזיר" "אבל פומבה אתה חזיר":-D:-D:-D אנחנו משחזרות את הדיאלוג הזה בכל ארוחת חג וסתם בכל פעם שאנחנו אוכלות יותר מידי.
לקח לי שנים להבין את הבדיחה שפומבה בעצם היחיד שקלע לגבי מה זה הכוכבים, וגם "פומבה, אצלך הכל נגמר בגז":-D:-D גם את זה לקח לי זמן להבין.
אגב יש סרט מלך האריות 1.5 שזה אירועי הסרט הזה מנקודת המבט של טימון ופומבה, ויש קטע שהם כאילו יושבים בג'קוזי עם בועות ואז פומבה יוצא והבועות נעלמות וכולם יוצאים בבהלה. גם את זה לקח לי שנים להבין:-D
אגב2 אצלנו בבית הפעולה של הוצאת גז מכונה "לעשות פומבה":-D

אין דה ג'ונגל דה מייטי ג'נגל דה ליון סליפס טונייט אאאאאוווווווווווווווווווווווווויייייייייייייייייייייייייייייי איך אני אוהבת כשזה ברדיו אני עושה את שני הקולות ביחד.

חחחחחח מתה על הפרצוף של טימון כשסימבה ונלה מתחברים:-D
החלק האהוב עליי בשיר זה החלק הממורמר של טימון:-D
אהבה יש באוויררררררררר

"אמרת שתמיד תהיה לצידי"!!!!! ;-(;-(
כן הדואט עברית אנגלית של עם הטלוויזיה הוא לא רק בשירים גם בדיאלוגים.

"סימבההההההההההה"
"זכור מי אתה"
ואעהאאההה כל הסצנה הזאת;-(|מאוהב| ICONIC!

מתה על המטאפורה של רפיקי עם המקל. "העבר כואב, אבל אתה יכול לברוח ממנו או ללמוד ממנו". ואז סימבה אכן לומד.

סימבה חוזרררררררררר והמוזיקההההה|מאוהב|
יאוו הפסקול [כאילו האינסטרומנטלי] של הסרט הזה מדהים|מאוהב| לפעמים הייתי שמה אותו לשמוע בעבודה.

"צבועים. אני שונא צבועים" - אנחנו על ילדים או כל דבר מעצבן.
לוההההההה!!!!

סקאר מה אתה מרביץ לסראבי:-[
סימבה בכניסה דרמטית!
תמיד לא הבנתי למה בעצם הוא כ"כ מאשים את עצמו כי זה אובייסלי תאונה אבל עכשיו עניתי לעצמי שהגיון של ילד קטן שכרגע בטראומה גדולה לא הכי הגיוני, פלוס גזלייטינג אכזרי ממישהו שהוא חושב שלטובתו יכול לגרום לילד לחשוב כל חייו שהוא רוצח ושלא יקבלו אותו חזרה בבית.

"מה זה מזכיר לי? המבט בעיניו של אביך לפני שהוא מת. וזה הסוד הקטן שלי אני הרגתי את מופסהה" - ואעהאההההההההההההההה

"דיברת אלי?"
"דיברת אלי????"
"דיברת אלי?????????"
"בשבילך אני מר חזיררררררררררררררררררררררררררררר ואהההההההאההההההההההההההההההה" חחח עוד ציטוט משומש למדי במשפחת חזיר וואנקרו.

חחח סקאר מאשים את הצבועים בשעת לחץ ואז קורא להם ידידיייי כשהם באים להרוג אותו תמיד נותן לי וייב של ביבי:-D
חחחח קרב הכאפות הגדול!!!

המוזיקה מושלמת|מאוהב| וסימבה עולה בדרמטיות בצוק|מאוהב| REMEMBER!

(רציתי לשים את הגיף הזה על חצי מהסרט)

וואנס אגיין - הסרט הכי טוב ביקום כולו|מאוהב||כתר|

היה כיף לי הלייב טוויט הזה אולי אני אעשה גם לסרטים הבאים|זורו| לפחות אלה שחרשתי עליהם.
קודם כל סרט שמבוסס...בערך על האמלט, אני זוכר את הפעם הראשונה שראיתי את הטריילר של הדבר הזה...שזה השיר הראשון! אז כמה דברים - כמה סקאר היה צריך להיות שליט גרוע ש הוא גרם לפאקינג בצורת?
מי אבא של נלה?
אני אהבתי את הכניסה הדרמטית של סימבה בסוף שהוא ממש נראה כמו אבא שלו! מרשים ביותר! וגם את הקטע שבו ה...קוף מקבל את הנבואה שסימבה חי...באמת קטע מרגש!

didalf

Well-known member
קודם כל סרט שמבוסס...בערך על האמלט,
כן אני יודעת
אני זוכר את הפעם הראשונה שראיתי את הטריילר של הדבר הזה...שזה השיר הראשון!
איזה כיף לך!! הסרט יצא כשהייתי בת שנתיים אין לי שום זיכרון מתי ואיך ראיתי אותו לראשונה. בטח שלא ראיתי את הטריילר.
אז כמה דברים - כמה סקאר היה צריך להיות שליט גרוע ש הוא גרם לפאקינג בצורת?
למה להתקטנן?
אם מתעקשים אז יש לי שתי אפשרויות
1. אולי הוא לא גרם לבצורת אבל עקב ניהול כושל שלו וחלוקת משאבים גרועה המצב החמיר. אולי מלך טוב היה מנהל את המשבר יותר טוב.
2. מלכי העבר בשמיים כעסו על מה שהוא עשה והפילו עליו בצורת. מי אמר שזה לא אמיתי? ראינו את מופסה נגלה לסימבה!
מי אבא של נלה?
למה להתקטנן #2.
אני אהבתי את הכניסה הדרמטית של סימבה בסוף שהוא ממש נראה כמו אבא שלו! מרשים ביותר! וגם את הקטע שבו ה...קוף מקבל את הנבואה שסימבה חי...באמת קטע מרגש!
|מאוהב|

Lion_Heart

Well-known member
כן אני יודעת

איזה כיף לך!! הסרט יצא כשהייתי בת שנתיים אין לי שום זיכרון מתי ואיך ראיתי אותו לראשונה. בטח שלא ראיתי את הטריילר.

למה להתקטנן?
אם מתעקשים אז יש לי שתי אפשרויות
1. אולי הוא לא גרם לבצורת אבל עקב ניהול כושל שלו וחלוקת משאבים גרועה המצב החמיר. אולי מלך טוב היה מנהל את המשבר יותר טוב.
2. מלכי העבר בשמיים כעסו על מה שהוא עשה והפילו עליו בצורת. מי אמר שזה לא אמיתי? ראינו את מופסה נגלה לסימבה!

למה להתקטנן #2.

|מאוהב|
ומלך האריות 2 מבוסס על?

Lhuna3

Well-known member
טוב אתם צריכים לעזור לי להבין מה קרה לי (חוץ מהעובדה שהזכרון שלי הוא מהגרועים).

אני חשבתי שכבר ראיתי פעם את הסרט מלך האריות.
אבל צפיתי בו היום, ובעקבות כך אני חושבת שאולי לא וזו היתה הצפיה הראשונה.
מצד שני אני לא בטוחה בזה. כי...

העניין הוא שאני זוכרת בוודאות שראיתי סרט (אנימציה) שהעלילה שלו בגדול היא יותר מידי דומה, כלומר זה ממלכה כזאת של חיות עם אריה מלך ובן קטן שלו שאמור לרשת אותו ואז הולך לאיבוד ואז כשהוא גדל קצת הוא חוזר ויש לו איזה קונפליקט עם מישהו/משהו ובסוף הוא הופך למלך הטוב.

אבל הפרטים שלו שונים, למשל הוא הולך לאיבוד נדמה לי עם רכב של בני אדם שלוקחים אותו לעיר או משהו,
את האנימציה אני זוכרת כשונה (אולי יותר ממוחשבת),
אני לא זוכרת בכלל את הסצינות מהסרט הזה, אלא סצינות אחרות (נדמה לי שיש סצנה עם עדר זברות מצחיקות, בוודאות לא הצבועים האלה), לא את המוות של מופאסה, לא את סקאר... ולא את טימון ופומבה שאני בטוחה שהייתי זוכרת אם הייתי רואה. נדמה לי שהיו שם קופים מצחיקים שליוו אותו מתישהו.

אז איזה סרט לעזאזל אני ראיתי?
אולי אני בכלל עושה סלט משני סרטים שונים?
עזרו לי לפתור את התעלומה!

Lion_Heart

Well-known member

העניין הוא שאני זוכרת בוודאות שראיתי סרט (אנימציה) שהעלילה שלו בגדול היא יותר מידי דומה, כלומר זה ממלכה כזאת של חיות עם אריה מלך ובן קטן שלו שאמור לרשת אותו ואז הולך לאיבוד ואז כשהוא גדל קצת הוא חוזר ויש לו איזה קונפליקט עם מישהו/משהו ובסוף הוא הופך למלך הטוב.

אבל הפרטים שלו שונים, למשל הוא הולך לאיבוד נדמה לי עם רכב של בני אדם שלוקחים אותו לעיר או משהו,
אני לא זוכרת בכלל את הסצינות מהסרט הזה, אלא סצינות אחרות (נדמה לי שיש סצנה עם עדר זברות מצחיקות, בוודאות לא הצבועים האלה), לא את המוות של מופאסה, לא את סקאר... ולא את טימון ופומבה שאני בטוחה שהייתי זוכרת אם הייתי רואה. נדמה לי שהיו שם קופים מצחיקים שליוו אותו מתישהו.

הדבר היחיד שעולה לי לראש זה זה

ובבר המלך...אבל הוא היה פיל

didalf

Well-known member

חחחחחח מה לעזאזל לונה:-0
1. איך עברת כל חייך בלי לראות מלך האריות?:-0
2. יכול להיות שאת מערבבת חלקית עם מדגסקר? יש שם אריה (בסרט השני גם את האבא האריה שלו) וזברות וקופים אבל גם בני אדם, האנימציה ממוחשבת. ויש את הלמורים גם שהם קצת כמו קופים.
3. מסקרן אותי איך זה לראות מלך האריות לראשונה. כאילו הסרט כ"כ חרוט לי במוח אין לי שום זיכרון של צפיה ראשונה בו, כאילו ראיתי אותו כל חיי (מה שדי נכון). הכרת את השירים? שמות הדמויות? ידעת מה יקרה?

Lhuna3

Well-known member
חחחחחח מה לעזאזל לונה:-0
1. איך עברת כל חייך בלי לראות מלך האריות?:-0
🤷‍♀️
2. יכול להיות שאת מערבבת חלקית עם מדגסקר? יש שם אריה (בסרט השני גם את האבא האריה שלו) וזברות וקופים אבל גם בני אדם, האנימציה ממוחשבת. ויש את הלמורים גם שהם קצת כמו קופים.
יש מצב, ראיתי את מדגסקר, ועדיין נראה לי שיש שם עוד סרט, אולי באמת מדגסקר 2? אני צריכה לבדוק!
זה משגע אותי עכשיו!
3. מסקרן אותי איך זה לראות מלך האריות לראשונה. כאילו הסרט כ"כ חרוט לי במוח אין לי שום זיכרון של צפיה ראשונה בו, כאילו ראיתי אותו כל חיי (מה שדי נכון). הכרת את השירים? שמות הדמויות? ידעת מה יקרה?
תראי, אני קצת מפחדת לעצבן אותך עוד יותר ;-#:-D
אני חושבת שיש לזה אפקט שונה מאוד על ילדה כמו שהיית בגיל שראית את זה, מאשר על צפיה כמבוגרת, למרות שאני יודעת שגם הרבה כאלו שצפו לראשונה כמבוגרים אוהבים מאוד.
אבל בכל זאת האפקט הכל כך גדול (אחרי התגובה שלך אני רק מבינה עד כמה) שהיה לזה עליך - לא יכול להיות עלי עכשיו. לא מסרט כזה, ולא אחרי כל מה שראיתי כבר בסרטים בכלל כל חיי, וגם יש לקחת בחשבון שידעתי למשל שמופאסה ימות (לא שאני חושבת שהייתי מתרגשת מזה מאוד אם לא הייתי יודעת, אבל אולי במידה מסויימת כן).
אל תביני מזה שלא אהבתי, זה אחלה סרט בז'אנר שלו, אבל אין לזה עלי הרבה השפעה.
יש כל מיני רגעים חמודים ומשעשעים (התמונה שצירפת של התגובה של טימון לזה שסימבה ונלה מכירים - זה באמת רגע שאהבתי גם מאוד), הדיאלוגים מאוד שנונים באנגלית ועם משחקי מילים מוצלחים (כמו שציינת את חלקם אצלך בתגובה). הסה"כ - הייתי מסכמת כ"חמוד מאוד", אבל יש סרטים בז'אנר שדיברו אלי יותר. שוב - כמבוגרת. אין לי מושג איך הייתי מגיבה לזה כילדה, כנראה הרבה יותר כמוך.
אהבתי בעיקר את השיר אקונה מטאטה (שהכרתי קצת אבל לא מאוד).
את שמות הדמויות העיקריות הכרתי כן.

It's Always Sunny

Well-known member
סיכום כללי:
  • מתחילים עם השיר Circle of Life, שיר מגניב, סימבה גור חמוד. בסצנה הזו ממליכים אותו להיות המלך העתידי שאם תשאלו אותי קצת מוקדם מדי לעשות את זה.
  • סקאר ממש ממורמר כי הוא רצה להיות מלך. אם הוא לא היה מנדה את עצמו, אולי הייתה לו אפשרות להיות מלך.
  • זאזו כזה sassy חח.
  • כל מה שהאור נוגע בו שייך לממלכה שלנו, חחח. אני זוכרת שראיתי את Honest Trailer של מלך האריות והם הזכירו את זה.
  • זאזו המסכן, מופסה משתמש בו בשביל ללמד את סימבה הסתערות.
  • סקאר מניפולטיבי כי הוא יודע שברגע שיגיד שאסור לסימבה ללכת למקום מסוים הוא רק ירצה ללכת אליו עוד יותר.
  • סימבה ונלה נגעלים מהמחשבה שהם אמורים להתחתן בעתיד :-]:-P:
  • הצבועים 8-{
  • אהבתי איך הצבועים לועגים לשאגה של סימבה ואז כשמופסה שואג הם מופתעים ונראים דבילים.
  • מופסה רוצה ללמד את סימבה לקח, הוא אומר לסימבה שהוא מאוכזב ממנו, גם אימא שלי הייתה אומרת את זה פעם, זה יותר עובד יותר טוב מכעס לדעתי.
  • יש כל כך הרבה צבועים?8-*
  • הסצנה הכי טראומית בסרט ;-(;-(;-( אם לא הייתי מכירה אותה, לא יודעת איך הייתי מגיבה. זכור שלפני כמה שנים ראיתי אותה כשהאחיינים ראו את הסרט, לא אהבתי אותה גם אז.
  • סקאר גורם לסימבה להאמין שהוא הרג את מופסה, זה ממש מרושע.
  • טימון ופומבה, זהו זה מה שיש לי לרשום. פומבה מזכיר לי את הפאג של אחותי משום מה :-D
  • סימבה ברח מהממלכה בדיוק בזמן. סקאר הוא לא מלך משהו.
  • בשלב הזה של הסרט יש קפיצת זמן. סימבה כבר גדול וחזק. אבל בסצנה שבה הוא חשב על אבא שלו חשבתי: סימבה המסכן, מתגעגע לאבא שלו ;-(
  • סימבה ונלה מתאחדים. טימון ופומבה לא ממש מרוצים. חברים אולי תגזימו עוד קצת עם הדרמתיות? :-D
  • הצחיק אותי שנלה אומרת שהם צריכים את סימבה בממלכה, עד לפני רגע לא ידעת שהוא בחיים!
  • למה אימא של סימבה לא משמעותית בסרט הזה?
  • סימבה עובר משבר זהות :-/
  • רפיקי עושה סוף סוף משהו אקטיבי במקום להסתכל לצייר את סימבה :-D אבל ברצינות, בזכות רפיקי סימבה מקבל קצת עידוד ממופסה.
  • סימבה הולך להתעמת עם סקאר.
  • סקאר וסראבי חושבים שסימבה הוא מופסה, מה הם עד כדי כך דומים?
  • סקאר מגלה לסימבה שהוא הרג את מופסה, יהירות זו תמיד החולשה של הנבלים בסרטים. אם הם היו חכמים כמו שהם חושבים הם לא היו מתגאים בזה |חבול|
  • אבל בזכות הטיפשות של סקאר, סימבה מתאפס על עצמו וכמובן שהוא יכול להביס את סקאר בקלות.
  • סקאר רוצה שסימבה יחוס על חייו, אה, עכשיו זה חשוב לך, ברור. והוא מנסה להפיל את האשמה על הצבועים. סקאר, זה לא חכם מאוד.
  • אבל הוא לא מוותר הנודניק, וממשיך להילחם. אולי תפסיד בכבוד?
  • הצבועים נוקמים בסקאר, זה מה שקורה כשזורקים מישהו מתחת לאוטובוס?
  • סימבה חוזר לממלכה כבתור המלך ועכשיו הוא בוגר וחכם יותר.
  • סימבה ונלה מתחתנים ונולד להם גור, בסוף הסרט ממליכים את הגור שלהם למלך, אכן מעגל החיים.
שירים מובחרים:
  • אז סימבה ונלה מצליחים להיפטר מזאזו באמצעות שיר? גם אהבתי שבמהלך Can't Wait to be King, החיות זזו ימינה ומחצו את זאזו ואז כשהוא זז לצד השני הם שוב מחצו אותו :-D
  • השיר של סקאר מתעסק בעיקר בלרדת על הטיפשות על הצבועים :-D אה, וגם על זה שהוא רוצה להיות מלך.
  • האקונה מטטה, שיר אייקוני |כתר| ומשפט אייקוני |כתר|

ציטוטים מובחרים:
  • זאזו: הוא יראה מעולה כבתור שטיח [על סקאר] :-D
  • סימבה לזאזו [על הצבועים]: אבל אמרת שהם פולשים טיפשים מוכי שחין וזאזו אומר: אל תזכיר את המילה טיפשים :-D
  • הצבועים [כשסקאר מופיע לפתע ומפתיע אותם]: פחדנו שזה יהיה מישהו חשוב, אאוץ' :-D
  • אני מוקף בחבורת אידיוטים :-D הוא לא טועה.
  • אתה חייב לקום ;-(
  • הבית הוא המקום שבו אתה מניח את ישבנך. אז בעצם כל העולם? |תוהה|
  • כשאחד מהצבועים אומר את השם של מופסה ואז סקאר אומר בכעס: מה אמרת? והצבוע ישר מתקן: אמרתי קה פאסה :-D
  • טימון: מה אתה רוצה שאעשה, אלבש חצאית קש וארקוד הולה? :-D

דעתי על הסרט בלי ספוילרים: שירים טובים, ההומור משעשע, אהבתי את משחקי המילים.
וסתם שאלה כללית: ראיתם את הסרט באנגלית או בעברית? מה אתם מעדיפים?

נערך לאחרונה ב:
למעלה