מועדון הסרט הטוב - גרסת דיסני📽️🐭 (1) - שרשור פתיחה + מלך האריות

Lion_Heart

Well-known member
סיכום כללי:
  • מתחילים עם השיר Circle of Life, שיר מגניב, סימבה גור חמוד. בסצנה הזו ממליכים אותו להיות המלך העתידי שאם תשאלו אותי קצת מוקדם מדי לעשות את זה.
  • סקאר ממש ממורמר כי הוא רצה להיות מלך. אם הוא לא היה מנדה את עצמו, אולי הייתה לו אפשרות להיות מלך.
  • זאזו כזה sassy חח.
  • כל מה שהאור נוגע בו שייך לממלכה שלנו, חחח. אני זוכרת שראיתי את Honest Trailer של מלך האריות והם הזכירו את זה.
  • זאזו המסכן, מופסה משתמש בו בשביל ללמד את סיבה הסתערות.
  • סקאר מניפולטיבי כי הוא יודע שברגע שיגיד שאסור לסימבה ללכת למקום מסוים הוא רק ירצה ללכת אליו עוד יותר.
  • סימבה ונלה נגעלים מהמחשבה שהם אמורים להתחתן בעתיד :-]:-P:
  • הצבועים 8-{
  • אהבתי איך הצבועים לועגים לשאגה של סימבה ואז כשמופסה שואג הם מופתעים ונראים דבילים.
  • מופסה רוצה ללמד את סימבה לקח, הוא אומר לסימבה שהוא מאוכזב ממנו, גם אימא שלי הייתה אומרת את זה פעם, זה יותר עובד יותר טוב מכעס לדעתי.
  • יש כל כך הרבה צבועים?8-*
  • הסצנה הכי טראומית בסרט ;-(;-(;-( אם לא הייתי מכירה אותה, לא יודעת איך הייתי מגיבה. זכור שלפני כמה שנים ראיתי אותה כשהאחיינים ראו את הסרט, לא אהבתי אותה גם אז.
  • סקאר גורם לסימבה להאמין שהוא הרג את מופסה, זה ממש מרושע.
  • טימון ופומבה, זהו זה מה שיש לי לרשום. פומבה מזכיר לי את הפאג של אחותי משום מה :-D
  • סימבה ברח מהממלכה בדיוק בזמן. סקאר הוא לא מלך משהו.
  • בשלב הזה של הסרט יש קפיצת זמן. סימבה כבר גדול וחזק. אבל בסצנה שבה הוא חשב על אבא שלו חשבתי: סימבה המסכן, מתגעגע לאבא שלו ;-(
  • סימבה ונלה מתאחדים. טימון ופומבה לא ממש מרוצים. חברים אולי תגזימו עוד קצת עם הדרמתיות? :-D
  • הצחיק אותי שנלה אומרת שהם צריכים את סימבה בממלכה, עד לפני רגע לא ידעת שהוא בחיים!
  • למה אימא של סימבה לא משמעותית בסרט הזה?
  • סימבה עובר משבר זהות :-/
  • רפיקי עושה סוף סוף משהו אקטיבי במקום להסתכל לצייר את סימבה :-D אבל ברצינות, בזכות רפיקי סימבה מקבל קצת עידוד ממופסה.
  • סימבה הולך להתעמת עם סקאר.
  • סקאר וסראבי חושבים שסימבה הוא מופסה, מה הם עד כדי כך דומים?
  • סקאר מגלה לסימבה שהוא הרג את מופסה, יהירות זו תמיד החולשה של הנבלים בסרטים. אם הם היו חכמים כמו שהם חושבים הם לא היו מתגאים בזה |חבול|
  • אבל בזכות הטיפשות של סקאר, סימבה מתאפס על עצמו וכמובן שהוא יכול להביס את סקאר בקלות.
  • סקאר רוצה שסימבה יחוס על חייו, אה, עכשיו זה חשוב לך, ברור. והוא מנסה להפיל את האשמה על הצבועים. סקאר, זה לא חכם מאוד.
  • אבל הוא לא מוותר הנודניק, וממשיך להילחם. אולי תפסיד בכבוד?
  • הצבועים נוקמים בסקאר, זה מה שקורה כשזורקים מישהו מתחת לאוטובוס?
  • סימבה חוזר לממלכה כבתור המלך ועכשיו הוא בוגר וחכם יותר.
  • סימבה ונלה מתחתנים ונולד להם גור, בסוף הסרט ממליכים את הגור שלהם למלך, אכן מעגל החיים.
שירים מובחרים:
  • אז סימבה ונלה מצליחים להיפטר מזאזו באמצעות שיר? גם אהבתי שבמהלך Can't Wait to be King, החיות זזו ימינה ומחצו את זאזו ואז כשהוא זז לצד השני הם שוב מחצו אותו :-D
  • השיר של סקאר מתעסק בעיקר בלרדת על הטיפשות על הצבועים :-D אה, וגם על זה שהוא רוצה להיות מלך.
  • האקונה מטטה, שיר אייקוני |כתר| ומשפט אייקוני |כתר|

ציטוטים מובחרים:
  • זאזו: הוא יראה מעולה כבתור שטיח [על סקאר] :-D
  • סימבה לזאזו [על הצבועים]: אבל אמרת שהם פולשים טיפשים מוכי שחין וזאזו אומר: אל תזכיר את המילה טיפשים :-D
  • הצבועים [כשסקאר מופיע לפתע ומפתיע אותם]: פחדנו שזה יהיה מישהו חשוב, אאוץ' :-D
  • אני מוקף בחבורת אידיוטים :-D הוא לא טועה.
  • אתה חייב לקום ;-(
  • הבית הוא המקום שבו אתה מניח את ישבנך. אז בעצם כל העולם? |תוהה|
  • כשאחד מהצבועים אומר את השם של מופסה ואז סקאר אומר בכעס: מה אמרת? והצבוע ישר מתקן: אמרתי קה פאסה :-D
  • טימון: מה אתה רוצה שאעשה, אלבש חצאית קש וארקוד הולה? :-D

דעתי על הסרט בלי ספוילרים: שירים טובים, ההומור משעשע, אהבתי את משחקי המילים.
וסתם שאלה כללית: ראיתם את הסרט באנגלית או בעברית? מה אתם מעדיפים?
תמיד אנגלית! בלי יוצא מן הכלל!

didalf

Well-known member
  • מתחילים עם השיר Circle of Life, שיר מגניב, סימבה גור חמוד. בסצנה הזו ממליכים אותו להיות המלך העתידי שאם תשאלו אותי קצת מוקדם מדי לעשות את זה.
וול הוא הבן היחיד/בכור של המלך, ברור שהוא המלך הבא. ככה עובד משטר מלוכני.

• סקאר ממש ממורמר כי הוא רצה להיות מלך. אם הוא לא היה מנדה את עצמו, אולי הייתה לו אפשרות להיות מלך.
נופ. רק אם כל מי שלפניו מועמד לכתר מת. והוא דואג לזה|שפם|

• סקאר מניפולטיבי כי הוא יודע שברגע שיגיד שאסור לסימבה ללכת למקום מסוים הוא רק ירצה ללכת אליו עוד יותר.
כמובן
חחחח מתה עליהם.

• הצחיק אותי שנלה אומרת שהם צריכים את סימבה בממלכה, עד לפני רגע לא ידעת שהוא בחיים!
נו ועכשיו כשהיא גילתה שכן היא רואה פתאום תקווה למצב שהיא חשבה שאבוד ולכן צריך אותו.
  • למה אימא של סימבה לא משמעותית בסרט הזה?
כי זה סרט די קצר סה"כ.

• סקאר וסראבי חושבים שסימבה הוא מופסה, מה הם עד כדי כך דומים?
מה הם לא?8-* ותחשבי שככה הם זוכרים את מופסה, את סימבה הם זוכרים כגור. אז פתאום כשהם רואים אריה בוגר שנראה ככה ועוד מופיע בדרמטיות משום מקום בתוך ברק זה לרגע נראה כמו מופסה.

• סקאר מגלה לסימבה שהוא הרג את מופסה, יהירות זו תמיד החולשה של הנבלים בסרטים. אם הם היו חכמים כמו שהם חושבים הם לא היו מתגאים בזה |חבול|
לגמרי יהירות זאת חולשה של נבלים.

• הצבועים נוקמים בסקאר, זה מה שקורה כשזורקים מישהו מתחת לאוטובוס?
בדיווווווווווווווווווק.

• השיר של סקאר מתעסק בעיקר בלרדת על הטיפשות על הצבועים :-D אה, וגם על זה שהוא רוצה להיות מלך.
BEST SONG EVERRRRRRRR|מאוהב|

וסתם שאלה כללית: ראיתם את הסרט באנגלית או בעברית? מה אתם מעדיפים?
כל החיים שלי בתור ילדה בעברית, כי הייתה לנו קלטת בעברית. עכשיו ראיתי באנגלית. מידי פעם עדיין צופה בעברית.
לא בטוחה מה אני מעדיפה כי האנגלית זה המקור אבל הדיבוב העברי מושלם. אז שניהם.

It's Always Sunny

Well-known member
כי זה סרט די קצר סה"כ.
כן, האמת שכשבאתי לראות הסרט חשבתי שזה יהיה שעתיים פלוס או משהו כזה ופתאום אני רואה שעה וחצי (כולל קרדיטים בסוף) אז היה סבבה. יש סדרות שיש להן פרקים של שעה |שפם|

רציתי להגיב לך אבל אני חושבת שאין לי מה לרשום, כל מה שרשמת מקובל עליי/מרגיש לי נכון 8-*

It's Always Sunny

Well-known member
מדיסני לפיקסאר, משנות ה-40 דרך תקופת רנסאנס עד ימינו:

- הקיסר נפל על הראש
- ראלף ההורס
- מולאן
- קוקו
- בת הים הקטנה
- אנקאנטו
- משפחת סופר על
- פנטזיה
- היפה והחיה
- דמבו
- פרוזן
- צעצוע של סיפור
- במבי
- פרוזן 2
- מואנה
@Aranel Nenharma האם יש אפשרות להוסיף עוד סרטים או שעדיף בהמשך? נזכרתי בעוד סרט שניים שנראה לי ששווה להוסיף

Lion_Heart

Well-known member
כן, האמת שכשבאתי לראות הסרט חשבתי שזה יהיה שעתיים פלוס או משהו כזה ופתאום אני רואה שעה וחצי (כולל קרדיטים בסוף) אז היה סבבה. יש סדרות שיש להן פרקים של שעה |שפם|

רציתי להגיב לך אבל אני חושבת שאין לי מה לרשום, כל מה שרשמת מקובל עליי/מרגיש לי נכון 8-*
רק שעה?

keren or5

Well-known member
זה מרגיש לי כ"כ מוזר אנשים שלא ראו מיליון פעם את הסרטים של דיסני של שנות ה-90. שלא יודעים לדקלם את מלך האריות, אלאדין, בת הים הקטנה והיפה והחיה. איזה ילדות עשוקה ומסכנה זה. זה מרגיש לי כבר חלק מההיסטוריה של העולם, זה הפאקינג תנ"ך כאילו.
בת הים היא האהובה עלי |מאוהב|

It's Always Sunny

Well-known member
זה מרגיש לי כ"כ מוזר אנשים שלא ראו מיליון פעם את הסרטים של דיסני של שנות ה-90. שלא יודעים לדקלם את מלך האריות, אלאדין, בת הים הקטנה והיפה והחיה. איזה ילדות עשוקה ומסכנה זה. זה מרגיש לי כבר חלק מההיסטוריה של העולם, זה הפאקינג תנ"ך כאילו.
אני נולדתי בסוף שנות ה-90 ולא ראיתי הרבה סרטי דיסני בילדותי אז יש לי תירוץ? |מובך|

Lion_Heart

Well-known member
מסכים בקשר למוזרות
ואלאדין הוא האהוב עלי

keren or5

Well-known member
אני נולדתי בסוף שנות ה-90 ולא ראיתי הרבה סרטי דיסני בילדותי אז יש לי תירוץ? |מובך|
א. זה אומר שאת צעירה שזה כבר מעצבן אותי!
ב. לא ממש, כי כשהייתי ילדה ממש קטנה היו לי גם את כל הסרטים הישנים בקלטות- שילגיה, היפייפה הנרדמת, אליס בארץ הפלאות, דמבו, היפייפיה והיחפן, סינדרלה פינוקיו ועוד. והייתי חורשת עליהם קבוע, חלקם יצאו כמה עשרות שנים לפני שנולדתי.

Lion_Heart

Well-known member
ב. לא ממש, כי כשהייתי ילדה ממש קטנה היו לי גם את כל הסרטים הישנים בקלטות- שילגיה, היפייפה הנרדמת, אליס בארץ הפלאות, דמבו, היפייפיה והיחפן, סינדרלה פינוקיו ועוד. והייתי חורשת עליהם קבוע, חלקם יצאו כמה עשרות שנים לפני שנולדתי.
שאני הייתי צעיר
היו סרטים כמו...
"לא תזהו"
"כנראה לא תזהו"
וסרט ההמשך שלו
"לא תזהו רוכב שנית"
בקלטות וידאו

keren or5

Well-known member
מסכים בקשר למוזרות
לגמרי! כאילו הם חיו ביקום מקביל, אני לא מצליחה לתפוס את זה.
שאני הייתי צעיר
היו סרטים כמו...
"לא תזהו"
"כנראה לא תזהו"
וסרט ההמשך שלו
"לא תזהו רוכב שנית"
בקלטות וידאו
חחח.. לא נראה לי שהבנתי למה התכוונת

didalf

Well-known member
בדיוק!!!!!!

ממ לא בכלל לא, להפך. כל הסרטים האלה היו זמינים לך אפילו כבר בDVD ובVOD. היית צריכה לראות אותם כל הזמן!
:-D:-D:-D
|כן|בדיוק

It's Always Sunny

Well-known member
אבל נולדתי בשנות ה-90, לא בשנות ה-2000, זה הבדל גדול. אני לא מבינה את הטיקטוק.

לא היו לנו הרבה קלטות. כפי שציינתי בשרשור אחר הייתה לנו קלטת של היפיפייה הנרדמת שרק לראות אותה הפחיד אותי אז אימא שלי החביאה אותה. הייתי ממש פחדנית (והאמת שאני עדיין פחדנית) כבתור ילדה, הסרטים המצוירים של דיסני ממש הפחידו אותי

Lion_Heart

Well-known member
אבל נולדתי בשנות ה-90, לא בשנות ה-2000, זה הבדל גדול. אני לא מבינה את הטיקטוק.

לא היו לנו הרבה קלטות. כפי שציינתי בשרשור אחר הייתה לנו קלטת של היפיפייה הנרדמת שרק לראות אותה הפחיד אותי אז אימא שלי החביאה אותה. הייתי ממש פחדנית (והאמת שאני עדיין פחדנית) כבתור ילדה, הסרטים המצוירים של דיסני ממש הפחידו אותי
הנה סיפור משעשע, בילדותי ראיתי את "שובו של הג'דיי" וכל כך אהבתי אותו שביקשתי מהוריי שיארגנו לי עותק בקלטת וידאו, אז יום אחד -ערב אחד, הם הביא קלטת ואמרו "הבאנו מחבר, אבל בגלל שמאוחר, נראה את זה מחר"...כן , אז בצורה הגיונית למדי התגנבתי באמצע הלילה לסלון ובשקט ניגנתי את הקלטת ...עכשיו קחו שנייה ותחשבו...איזה סרט היה על אותה קלטת? רמז -לא היה לזה קשר למלחמת הכוכבים,באמצע הלילה...כן...

אות משמים- אם אתם יודעים-אתם יודעים

למעלה