נעים להכיר .....

מ ה פ כ ן

New member
אחושילינג מהפכה !!!....../images/Emo24.gif

אשמח לשמוע מכן למה הכוונה בלאמץ בת או שתהייה לכם בת משלכם... רק אם בא לך לספר, את לא חייבת...

גם אנחנו שמחים להכיר אתכן ../images/Emo24.gif

מותר לשאול כמה זמן אתן יחד ואיך החלטתן מי תלד ? מאחלת לכן בהצלחה בהולדת היורש/ת
ולענין הפורום אתן מוזמנות לספר על שווקים או מקומות מיוחדים בהם אתו עורכות קניות האם אתן קונות באופן אקראי או מחפשות בשווקים דברים מסויימים?

dify

New member
השווקים שלנו ../images/Emo8.gif

הזקנה יותר תלד ראשונה
אנחנו מנהלות משק בית משותף כבר שנתיים אנחנו מאאאאאד אוהבות שווקים (הפגישה הראשונה שלנו היתה השוק הבדוואי בבאר שבע) אנחנו כעיקרון קונות כמעט כל מה שאפשר בשווקים ולא בחנויות ממוסדות. אנחנו מכירות כמו כף ידינו את השוק בראש העין, שהוא המועדף עלינו, וכל פעם שצריך משהו, או סתם בשביל הכייף, אנחנו מתייצבות שם. בכל הזדמנות, בעיקר לשם הטיול אנחנו נוסעות לשוק בלוד או בראשון, אבל אנחנו לא מצליחות להתאפק ותמיד חוזרות עם מלא שקיות, כבר הגענו לשלב שהחלטנו שלא קונים דברים חדשים לפני שזורקים דברים ישנים... זה לא עובד לנו :) כשיש חופש אנחנו משתדלות לכוון את ימי הטיול שלנו לפי העיר והשוק שיש בה באותו יום. מה שטוב בפורום הזה, מבחינתינו, זה שסוף סוף נוכל ללמוד איפה יש עוד שווקים ובאילו ימים (כן, כן, עד שהגענו לנצרת הצלחנו לפספס את יום השוק שם וזה בהחלט לימד אותנו שיעור חשוב בחיים...
) אני אשתף אתכם בפנטזיה קטנה שיש לנו בגלל השוק בראש העין. אנחנו חולמות על זה שיהיה לנו אוטובוס פרטי ונוכל לאסוף את כל מי שאנחנו מכירות ולקחת אותם איתנו :) לדעתינו לא להגיע לשם זה פשוט- פספוס :)

../images/Emo141.gif../images/Emo141.gifברכות לפורום חדש

ערב טוב לכולם שמחה לקרוא שיש פה עוד פריקים לשווקים בארץ ובעולם. מקווה לתרום ולהיתרם פה. כרטיס ביקור: מקור השם - כמעט שמי האמיתי ותאריך שנת הלידה. תאריך לידה - 09.02.1970 אזור מגורים- מישור החוף , השרון , הרצליה! עיסוק - סטודנטית לחינוך מיוחד ומעצבת פנים. מצב משפחתי - נשואה +4 (3 שלי ואחת באומנה). בעלי חיים - כלב תחביבים - המון............מוסיקה, ספורט,טיולים, ועוד ועוד.....

M הדרך

New member
ברוכה הבאה בצל קורתינו החמה

והמשפחתית. את עשוייה מהחומר שהוכים את העולם שלנו לטוב יותר דאגה ליתום, דאגה לבעלי צרכים מיוחדים דאגה לבעל החי ועשיית סביבת אדם נעימה. יישר כח. אין לי ספק שהפלוס שרשמת נותן לך המון פלוסים נוספים.

תודה לך יקירתי

על מילותייך זה פשוט מחמם את הלב ונותן לי עוד תמריץ לתת ולהעניק לאחרים במה שהתברכתי בו. דרך אגב אהבתי לקרוא על מרוקו ושווקיה מאחר ואני מ א ו ד רוצה להגיע לשם!!!!

יפה צריך אנשים כמותך ../images/Emo189.gif

כדי שעולמנו יהיה טוב יותר התרגשתי לקרוא כאן ובכרטיסך על הרצון הגדול לנתינה שטבוע בך ועל שאיפתך לתרום לסביבה בה את חיה מתוך אותה אמונה. את פשוט נהדרת קבלי
גדול

Liyah

New member
ואני...

הניק שלי ( מקור השם ): Liyah ע"ש הזמרת ז"ל Aaliyah. הניק Aaliyah היה תפוס, אז פשוט קיצרתי ל-Liyah. עם השנים למדתי לאהוב את Liyah יותר...
תאריך לידה: 05.06.1986
איזור מגורים בארץ: ת"א
עיסוק: כתבת ארועים
מצב משפחתי: הכי רווקה שיש.
בעלי חיים: אני זה מספיק.
תחביבים: לכתוב, לשיר, לרקוד, אינטרנט, חברים... אה, וגם השוק וסביבתו!

איזה מתוקית!../images/Emo99.gif

חתבת עלינו כבר? אני מקווה שאת לא "בלומה" ההיא שמציקה לפוני של נינט כל שבוע
אם את מכירה את הכתבת אנא תבקשי בשמי שתצמצם מינונים עכשיו תסבירי בבקשה- מה זה הכי רווקה שיש ? כאילו מה .......לא נוכל לשדך לך מישו? תראי איך הגנים של בז'זינה מתעוררים אצלי כשאני מזהה רווקה בשטח ...ישר מחפשת לשדך......... טוב טוב אני מפסיקה במיידית , באיזה שווקים הספקת להסתובב, איזה חנויות שוות את מכירה , מה את הכי אוהבת לקנות ...... את הכי צעירה כאן וזה מקסים בעיני

Liyah

New member
תודה... ../images/Emo9.gif

לא, לא, אני לא בלומה... והאמת היא שאני רוצה להכיר את האשה שעומדת מאחורי הכינוי!! אולי יום אחד אזכה לראות את זיו פניה... הכי רווקה שיש - כרגע אני לבד, ואני לא מעוניינת בקשר. מאוד טוב לי עם עצמי כרגע, ועם כל הגילויים החדשים שאני מגלה בתקופה זו. אז כרגע זה לא רלוונטי. אבל היי... אני בת 20 בסה"כ. בעיקר שוק הכרמל ובצלאל. אני אוהבת את כל הסביבה שם (אלנבי, שנקין, קינג-ג'ורג'...), וגם את האאוטלט האגדי בהרצלייה. הכי אוהבת לקנות? משתנה בהתאם לתקופה. כרגע מדובר בבגדים מאחר והשתחררתי ממדי הצבא לפני חודש, וכעת אני מתפרעת... ושוב תודה (=

דנטל

New member
אני

הניק שלי - עיוות השם המלא שלי שנוצר בחטיבה, כי היינו בכתה 3 דנות. בצרפתית הפירוש הוא תחרה ומכיוון שהאופי שלי מאוד לא עדין ולא "תחרתי", כולנו בכתה אהבנו את ההפוך-על-הפוך הזה והכינוי דבק בי. תאריך לידה 9/4 איזור מגורים בארץ - תל אביב עיסוק - כתבנית מצב משפחתי - רווקה בעלי חיים - החתולה פומה והחתולים חמש, מקס וליאון תחביבים - בילויים, בילויים, בילויים, שזה אומר בעיקר מסיבות ריקודים

קחי אותי לרקוד.........../images/Emo168.gif

מתה על ריקודים והקב"ה שלח אלי בן זוג שמסרב בתוקף להזיז רגל, לקחתי לו שעורים בהתכתבות רשמתי אותו לחוג עם מדריכה צרפתית ........סוף הדרך....... התעלף מהבושם שלה חזר הביתה שברתי תכנית חסכון קניתי מערכת ודיסקים גורנישט נאדה אין לו ויברציות בגוף משום מוזיקה........ אז רקדתי רקודי עם ובכל מסיבה אני משחילה עצמי למעגל הרוקדים בתקווה שאיש לא יראה את החרפה
תגידי, ראיתי שאת מנהלת פורומים , כמה זמן את מנהלת ? מה העצה הכי טובה שתוכלי לתת מנסיונך לטירונית שכמוני?

דנטל

New member
את תמיד מוזמנת להצטרף אלי ../images/Emo13.gif

איזו מוסיקה הוא אוהב? גם מוסיקה שהוא אוהב לא מרקידה אותו? אני מנהלת פורומים אוטוטו 4 שנים. העצה הכי טובה שיש לי הוא להתעדכן כל הזמן בעניני הניהול ואשלח מסר עם פירוט של מה שאני רומזת לו פה, כי אני לא יכולה להרחיב על גבי הפורום.

../images/Emo45.gifנעים

נייק בא מהשם של הבת שלי נועה=נוני כשהיתה קטנה קראנו נוני צנוני והיא מאוד אהבה את השם . כמומו אנחנו כבר לא קוראים לה כך אבל הנייק נישאר וקצת עלי נשואה +2 גרה במרכז הארץ לפני שלושה חודשים סגרתי עסק שצלע (הרגתי פרה קדושה)למען להמשיך הלאה בזמן הקרוב אני ניכנסת לתחום חדש עדכונים בקרוב תחביבים טיולים קצת ספורט המון אומנות בעיקר מתה על פיסול בניר .שוכחת את עצמי תחליף לשופינג

נוני שכחת משו......./images/Emo124.gif

את לא רוצה מתנות ליום ההולדת? מה יום הולדתך? עזבי שנה , כולנו כאן צעירות ....... בקשר לפרה ההיא שהרגת ....
כל סיום הוא התחלה של משהו חדש ....... ותבואי לשתף בפתיחה של העסק החדש בנתיים נחזיק לך אצבעות להצלחה

טוף מומלדת היה ממש לא מיזמן../images/Emo10.gif

אז הולכת לחקות איזה קרוב לשנה
אני 23.12 לא מתבישת בגיל שלי כל קמט הרוחתי ביושר אבל מאוד אוהבת לגלות אותו רק פנים מול פנים
נ.ב עם ניזכרים בעוד מקומות או חנויות שוות איפו משרשרים או פותחים הודעה או או ????????????????????

למעלה