נעים להכיר .....

sarlior

New member
נעים מאד../images/Emo140.gif

ניק-שילוב של שמי ושל החצי שלי ת.לידה-2.8.65 גרה בעמק חפר שנים רבות עבדתי במזכירות וניהול משרד, כרגע בשל אילוצים שונים עובדת בצהרון. נשואה+2 בבית יש שתי חתולות הכי מהממות שנולדו אי פעם והיה גם תוכי שמת ביום שבת
הכי בעולם אוהבת לקרוא,תולעת ספרים אמיתית וחוץ מזה אוהבת לעסוק ביצירה ואומנות שימושית, שיפוץ רהיטים ישנים וכו' אבל מקוצר זמן לא עוסקת בזה הרבה וחבל...

SARLIOR את מוכשרת!

קראתי את כרטיסך בעולמות . התחומים בהם את עוסקת די קרובים אלי במיוחד הקריאה והכתיבה כמוני כמוך בשל קוצר זמן דוחה תחביבים אבל חיה בתקווה שאמצא יום אחד זמן להתעסק בהם יותר. שמחים לראותך איתנו

טוב, עכשיו תעשו גם לי מקום ../images/Emo211.gif

הניק שלי הוא הנשנוש האהוב עלי ביותר , ורצוי שהאגוזים יהיו בו שלמים ת.ל. 29.12.47 , אוטוטו מחליפה קידומת , אבל מרגישה בת 20 ..מהו גיל בעצם? סתם נתון בת.ז. גרה באיזור המרכז , נשואה בשנית , אני עם 3 + שלישית נכדים מדהימים, הוא הביא קונטיינר עם עוד 3 + נכד כמעט שבט , אבל לא צריך לדאוג לנו איך נגמור את החודש כי כל היורשים כבר מחוץ לבית
עוסקת במגוון תחומים כאשר העיקרי שבהם תחום המשלב הפקת ארועים, תרבות, ומופעים עיסוק מהנה ומאתגר. תחביבים שאלתם? המון..... אמנה כמה טיולים, אהבתי הגדולה אחרי הנכדים... גם בארץ גם בחו"ל קניות ושווקים כבר ציינתי? הכי הרבה אוהבת לשוטט במקומות חדשים, לא תמיד אולי כדי לקנות , בדרך כלל קונה כאשר מזהה מציאות שוות או מפתות . ספרים תאטרון בישול מוזיקה ...מוזיקה...מוזיקה..... שרתי שנים בחבורת זמר .אולי אחזור מתי שהוא ...בנתיים מחוברת אליה בכל מקום ביממה. גידול צמחים גלישה באינטרנט ויש עוד איזה 100 נוספים שפשוט אין מקום בדף לציינם ...... אני מוצאת את עולם האינטרנט כעולם מרתק ואין סופי , כלי אדיר שמאפשר גישה בלתי אמצעית לאנשים מענינים ומרתקים שספק רב אם הייתי פוגשת אותם בדרך אחרת. שמחה שהרעיון שלי קרם עור וגידים ואתם שותפים לו ,אני מקווה שכל אחד ואחת מכם יתרום כאן לקהילה שנוצרה , יתנהל כאן דיאלוג מפרה בכל התחומים באוירה טובה בהבנה ובידידות. שלכם שוקלד

ועכשיו אני...

הניק שלי ( מקור השם ) - חיפשתי שם מדליק וסתם זה מה שיצא לי. תאריך לידה (אותו נשבץ בלוח ימי ההולדת של חברי הפורום ולמשלוח המתנות) - 17/9- מזל בתולה איזור מגורים בארץ - תל-אביב עיסוק - מחשבים מצב משפחתי - נשואה+2 בעלי חיים - חתולת זבל שהפכה לנסיכה מהממת
תחביבים - ספורט, ספינינג, סקי (הכל ב-ס' שלא בכוונה) וכמובן שופינג

בואי נוסיף לך עוד ס אחת....

.איך שכחת דבר כל כך חשוב, זה הרי הדלק המניע את העולם ........ תראי על איזה אוקטן נוסע הנשיא קצב......
נו, טוב אני חוזרת להיות ממלכתית ........ איפוא את עושה סקי ? וכמה זמן את עוסקת בתחביב הזה? המשפחה שותפה? קבלי צל"ש על העברת הקובץ ,אח"כ אמחוק את נסיון החדירה הבלתי חוקי שלך ....

המממממממממ

אה כן סקס, איך לא חשבתי על זה. לגבי סקי. מגיל מאד צעיר כל שנה בחנוכה הייתי נוסעת למשפחה בארה"ב ושם עושה סקי. בשנים האחרונות באתרים באירופה ולפעמים בארה"ב. הבעל והילדים לא שותפים לטירוף שלי רק בני הדודים בארה"ב. ואגב, שכחתי שגם משתתפת בטריאטלונים (רכיבה, ריצה, שחיה) לרוב במסלול אולימפי ולפעמים כשאין כוח להתאמן גם במסלול ספרינט. וגם בימי ו' מרצה בוינגייט (בשלוחה של אוניברסיטת תל-אביב) בביה"ס למאמני כושר. מה מרצה? אבל מכאן ללא שאלות נוספות... תזונת ספורט. זהו זה ובאמת ממש נחמד כאן ומקוה שאשתלב ויהיה ממש כיף.

עידית רון מאמנת למציאת זוגיות

- הניק שלי:
השם שלי. תאריך לידה:
6/9 איזור מגורים בארץ
מושבניקית מעמק חפר. עיסוק
מאמנת למציאת זוגיות. מצב משפחתי
נשואה +3 בעלי חיים
מתחברת יותר לאנשים. תחביבים
קרמיקה, פסיפס, עיסת ניר.

היי עידית ../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה מבין השורות שלך שם למטה, שמעתי המון סיפוק על המקצוע בו את עוסקת כייף לעזור לאנשים...נכון? וכשרואים תוצאות כייף כפליים.... כרטיס מועדון בדרך אליך

עזבי כרטיס

יש לי בארנק עשרות, אף פעם אני לא זוכרת להשתמש בהם. מעדיפה
להתעורר.

שלפ מעבדה חקלאית

שמי עודד ואני בעליה של מעבדה חקלאית ברחובות והמקצוע רופא עצים וכך קוראים לי נכדי ואני אומר שלא רק גם מאבחן מחלות צמחים ביקורי בית גן ושטחים חקלאיים מוזמן בכל יום לקצווי ארץ לבדוק בעיות חקלאיות או גנניות והתחביב איסוף ספרים חקלאיים ישנים כל כך מענין לקרא ספרים בשפה עיברית תאור של עץ או מקום פרח וחלקיו ותאור של מחלה שפוגעת בצמח תולדות חיי המזיק א המחלה מול הצמח ושיטת הטיפול הסבר לפי ימים ופתחי הנשימה והחומרים בהם השתמשו לפני 60-70 שנה חומרים פשוטים מצמחים תערובות ותחביב ישן נושן ומכשירי מעבדה ישנים כלי עבודה קטנים מרסס בן 80 ממטרה מנחושת ברז מזרק מזכוכית חיפוש במחסן עשוי עץ של מושבניק ישן עשוי מאבן אני גם אוהב לפגוש אנשים ולשמוע סיפורים ותחביב חדש לכתוב סיפורים על התישבות ועל הצמח האדם והאדמה על פרח ושמירת טבע ועל השבוע שלי בנושאי חקלאות וזה רק חלק נולדתי בפרדס בירקונה ב 30 וגם ב31 למאי 45 בברכה עודד יפה מנהל המעבדה לחקלאות ולסביבה

עודד בוקר טוב.....

כתבתי לך גם למטה........ הספור שלך מענין , והמקצוע שלך קרוב לליבי ..עכשיו תהיה לנו כתובת לשאול על כנימות ובעיות בגדול צמחים תגיד.....איך נולדים גם ב30 וגם ב31 למאי ???????? אתה אוהב לשוטט בשווקים? היכן אתה מוצא את החפצים הישנים הללו? יום נפלא לך

וורשאי ושני ימי הולדת יום אחרי יום

מקצוע מענין ואיך בן אדם נולד ב 30 31 במאי 45 מקום ירקונה אבי בצבא האנגלי במצרים אחי הגדול בבריגדה באירופה ואח נוסף בפלמח אימי מנסה לשמור על המשק ומשקה את הפרדס על הגבול המזרחי ופתאם צריכה ללדת חוזרת הבית לצריף ויוצאים שני מוישבניקים עם חמור ועגלהלבילינסון ובדרך ירים השירה חוזרת ואימי מתאפקת ושומרת את הילד עוד יום ולמחרת שיירה גדולה והבטחה ינה אבטחה עם רובים שיצאו מהסליק של שמיון סליק שהסוד נשמר עד לפני שנתים בחג המושב ביתו גילתה את הסוד על כל פנים יצאו במהירות לבילינסון ושם נולדתי אימי אמרה שהתאריך הוא ה 30 ובתעודה שאין כזו רשום 31 אימי צודקת ואימי אמרה עודלה וורשאי יש לך יומיים 30 ו 31 למאי בברכה עודד יפה מנהל המעבדה לחקלאות ולסביבה

../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif שקולד בבקשה להכין.

ערב טוב. בבקשה תכני רשימה של ימי הולדת של הילדים . תודה מאיר כרמיאל

cohen chaim1

New member
טוב, לא אמלט

וזה מה שיש לי לספר על עצמי: נולדתי במושב במערב עמק יזרעאל בסוף 45 (15/10) תחילת תש"ו ועד היום אני חבר באותו מושב. איתי ביחד, אשתי ושלושת ילדיי. נכדים אין עדיין. כפי שאתם יכולים להבין אני חקלאי מאז ומתמיד, יוצא מהבית בחושך וחוזר אליו בחושך (עם הפסקות באמצע - צריך גם לאכול). בין לבין יש גם שגעונות, כמו אספנות למשל. אוסף כל מיני דברים שהחוט המקשר ביניהם הוא גילם הגבוה. אוסף ספרים ישנים שעניינם תולדות היישוב וכן ספרים ישנים בענפי החקלאות השונים. מסמכים וניירות מא"י הישנה. וחפצים ישנים שעבר זמנם, ביניהם כלים חקלאיים ישנים, אוסף של אנכי בנייה (פיונים), אוסף משקולות ומאזניים ועוד. ברור שאיני יכול להחזיק הכל בבית. חלק מהכלים והחפצים נמצאים מסביב לבית וחלק מאוחסנים בלול ישן עד שאמצא להם סידור נאות. בתמונה המצורפת זוג אנכי בנייה עותומניים . קשה לתארכם, בסביבות מאתיים שנה.

cohen chaim1

New member
משהו נוסף מהאוספים השונים

"תותח" נגד חפרפרות (חולד). בעבר השתמשו בכלי זה כדי להלחם בשוכני המחילות הללו שעשו נזקים גדולים בגן הירק. תחבו לתוך הצינור כדור של רובה ציד, גילו את המחילה והניחו את התותח בפתח המחילה כשהכלי דרוך ומוכן לפעולה. החולד שהרגיש שפתחו את המחילה הגיע כדי לכסות את הפתח ואז נגע בתותח והפעילו. השימוש בתותח זה פסק בשנות ה-50 לאחר שקרו כמה מקרי אסון בעת הכנת התותח.

חיים אתה לא יחיד ביחידה ../images/Emo63.gif

אם שמת לב התקבל למסדר עודד שיש לו אוספים דומים לשלך תשאיר אחוזים על השדוך ביניכם .... איך התחלת לאסוף מהו הפריט הכי יקר אצלך באוסף והיכן אתה מוצא את המציאות , האם מתרומות או שאתה גם קונה חוצמזה ספר איזה גידולים אתה מגדל?

למעלה