סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

metm98

New member
הנמשל (תודה ששאלת):

בקלחת העולמית של תגובות ופרשנויות בנוגע לדרך התיאטרלית המגוחכת בה בחר נתניהו להציג את האקדח המעשן של פיתוח נשק השמדה המונית באיראן, אולי כדאי גם להשקיע קצת מחשבה על איך יוצאים מהבור הזה של פצצה גרעינית במשטר אייטולות.

(לרגע עברה במוחי המחשבה שביבי בגאונותו מצא דרך לגרום לנושא הזה להופיע בכל העיתונים, בידיעה שאחרי שישככו הצחוקים תישאר הצריבה בתודעה. אבל אז נזכרתי שיש לנו עסק עם ר"מ שמעולם לא ויתר על הזדמנות להידחף לקדמת הבמה, אז סביר שהמניע הוא יותר בסיסי).

debby12

New member
מנהל
נמשל הגיוני מאוד

שלא נדע

Midriff

New member
היה מביך

היה הרבה יותר מכובד אם דובר צהל או מישהו בכיר היה עושה את המצגת וראש הממשלה היה מסכם. אבל הוא חושב שאף אחד לא יכול לדבר אנגלית כמוהו.
מעבר לזה אם הייתי מציגה מצגת כזאת בעבודה היו מפטרים אותי, אני לא מצליחה להבין איך אף אחד לא לפחות עבד על הפורמט של המצגת כדי שזה יראה מכובד (והסדינים בכלל היה מגוחך)
ואכן נראה לי שזה לא הגיע לראש החדשות בשום מקום חוץ מישראל

Fellowship

New member
ההישג של המוסד הוא עצום, בלתי נתפס כמעט

המצגת של ביבי היתה בקושי ברמת פרוייקט סיום בית ספר יסודי,
ערימת הדיסקים הזכירו לי את שנות ה 80, מזל שהוא לא הציג דיסקטים של 360K.
אבל הוא דיבר יפה, תמיד הוא היה נואם בחסד עליון.
&nbsp
לדעתי ברור שאיראן עבדה ועובדת על כולם, חבל על הזמן שעובר, צריך לתקוף.
אבל זה כבר דיון אחר

randomwinds

New member
היות וזה מתבקש, ומישהו חייב לעשות את זה - אז הינה

רק בגלל שזה מתבקש

danakama10

New member
מה אתם עושים עם חדשות לא טובות?

אם יש חלילה חדשות בריאותיות לא טובות כאן - האם אתם מספרים לקרובים בארץ?
אם המצב הפוך, האם מספרים לכם? האם הייתם רוצים שיספרו לכם או מעדיפים שיחסכו לכם את הדאגות ויספרו בדיעבד או כשצריך לבוא להפרד?

John the Savage

New member
אני מאד בעד להיות גלויים עם המשפחה

גם מבחינת דברים שקורים אצלי וגם אצליהם. אני מעדיף לדעת מה קורה עם ההורים שלי או בני משפחה אחרים. במשפחה שלי אני יודע שאם יש למישהו במשפחה בעיות בריאותיות, אני יכול לסמוך עליהם שיספרו לי. אז יכול להיות שזה ידאיג אותי, ובצדק, אבל אילו לא היו מספרים לי והיו מסתירים ממני דברים "בשביל לא להדאיג" הייתי רק מודאג יותר כי הייתי שואל את עצמי כל הזמן מה בדיוק הם לא מספרים לי.

וגם להיפך, אם לי קורה משהו, העובדה שאני מספר ומשתף מאפשרת לי לקבל תמיכה. וגם תמיכה מרחוק בטלפון ובסקייפ זה הרבה יותר טוב מכלום. וכבר קרה לי בעבר שהייתי צריך באופן לא צפוי לעבור ניתוח רציני, וכמובן שיתפתי. אמא שלי קנתה כרטיסי טיסה וטסה לכאן במיוחד ברגע ששמעה על זה. ובסך הכל, מאד שמחתי שהיא הגיעה, גם אם היו רגעים בהם עיצבנו אחד את השניה באותו ביקור ...

mal1

New member
מאמינה בפתיחות (מדודה)

עד היום הצורך בלשתף בחדשות מסוג זה היה מהכיוון שלהם אלי. מאוד היה חשוב לי להיות מעורבת ולדעת. בשניים מהמקרים נסעתי לארץ במיוחד (מספר פעמים בכל אחד מהמקרים הנ"ל - נמשך על פני 3 שנים בכל אחד מהמקרים אז כ-12 נסיעות במצטבר) , בשני מקרים אחרים - לאחר התייעצות - ליוותי מרחוק. באחד מהשניים - שיתפו אותי בשלב שבו לא יכולתי להגיע. בהתחלה די כעסתי - בדיעבד - צדקו (ולזה כוונתי בפתיחות מדודה - אם הייתי מגיעה זה לא היה מוסיף או עוזר - אולי מיצר יותר לחץ מיותר - הסתדרו בלעדי פיזית עם תמיכה מרחוק).
מבחינתי - הים שביננו לא אמור לשנות את רמת השיתוף. אני משתפת בכל מה שהייתי משתפת אם הייתי חיה בארץ בעיר הסמוכה - ולא משתפת בכל מה שלא הייתי משתפת גם בארץ (מסיבות שונות). אני מצפה להדדיות מהם (-:
במאמר מוסגר כאמא לשני בנים שהאחד חיבשיקגו והשני סטודנט בוושינגטון DC - חסר להם אם קורה משהו והם לא משתפים (-:

Boston Guy

New member
זה תלוי כמה החדשות לא טובות...

אם החדשות הלא טובות הן "הרופא אמר שאני אשאר מכוער" - אפשר לחסוך את זה מהצד השני.
אם החדשות הלא טובות הן You are checking out using the express lane - אני חושב שכל אחד מהצדדים צריך לעדכן את השני.

לגבי "האם הצד השני מספר לכם" - כיום יותר. בעבר - פחות.
נשארו לנו כרגע 3 הורים בישראל, שסכום הגילאים של כולם הוא 268.
זה שלא יספרו לנו לא יגרום לזה ש"נדאג פחות". להפך - נדאג יותר.
כל פעם שמתקשרים להורים בישראל והם לא עונים - המחשבה האוטומטית היא "לא סיפרו לנו משהו". הדאגה היא built in בעקבות תקריות מהעבר.

ומצד שני
כשהטלפון מצלצל "לא ביום הרגיל"
או "לא בשעה הרגילה"
וה CALLER ID הוא של מישהו מהמשפחה בישראל,
עוד לפני שמרימים את השפופרת אני כבר עובר בראש על אפשרויות הטיסה הרלוונטיות ליום ולשעה - איך ניתן להגיע הכי מהר שאפשר לישראל.

KallaGLP

New member
ברור שמספרים ומצפים שיספרו לנו.

בשביל מה צריך משפחה קרובה אם לא בשביל תמיכה ברגעים קשים?

Midriff

New member
ברור שמספרים

היה מצב אחד שהסתירו ממני חדשות ממש רעות כי הייתי בהריון מאוד מתקדם. בדיעבד חבל שהסתירו למרות המצב.

BigMatilda

New member
לא מספרים לי מספיק לדעתי

אבל המשפחה שלי, בעיקר ההורים, הם מהזן הסגור.
לצערי ירשתי את זה, אבל אני מנסה במודע לספר כשיש מה. אבל בהחלט לא הכל. בתחום הבריאות כן. בתחום העבודה ושאר החיים, לא.

debby12

New member
מנהל
כתוב שם שהוא מבקר של הנשיא זה מכבר

כך שנראה שזה לא דבר חדש - לא?

על כל פנים - אם כבר פתחת את השרשור - אשמח לכמה הסברים עובדתיים לטמבלים כמוני

1. מאיפה ג'וליאני יודע שטראמפ שילם לעורך הדין כהן? הוא הפקיד בסניף הבנק שלו? או שזה סתם היה ניחוש מושכל? (שמן הסתם היה הניחוש של רוב האוכלוסיה)

2. ג'וליאני הוא רפובליקני, נכון? (היה דמוקרט בשנות ה-70, עבר המרה). אז הוא לא אמור להיות "בצד" של הנשיא?

xbuffalomen

New member
לי זו פעם ראשונה שאני נתקל בביקורת

כה נוקבת על טראמפ בפוקס. גוליאני אכן בעדו אבל כשהחרא פוגש מאוורר הכל מתפזר ללא שליטה ...
או ... שהם מנסים להגן על עורך הדין שהמשטרה פשטה על מישרדו בכדי שלא יפתח את הפה

debby12

New member
מנהל
אה - ואללה - לא ידעתי שהוא עורך הדין שלו

אם כוונתו היתה "טובה" (כלומר היתה בעד טראמפ - לא נגדו) בחשיפת המידע הזה, אז הייתי אומרת שהוא עורך דין די דביל...

הם מנסים לתקן את הנזק מאז, אבל מה שג'וליאני

כנראה התכוון להשיג זה להראות שטראמפ ואנשיו לא עברו על חוקי מימון הבחירות (עבירה שפיטה), גם אם במחיר הצגת טראמפ כשקרן (לא עבירה שפיטה. ומישהו מופתע מהשקר השלושת אלפים ומשהו שלו??...).

למעלה