סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

Kender00

New member
אישית אני לא אוהב את אמריקן אקספרס (אבל זה העדפה אישית)

יש מקומות שלא מקבלים אותו...
יש לכרטיס תקרה של 6000 דולר הוצאות על סופר ואז זה יורד ל 1%
בשל BofA התקרה היא 10000 דולר (2500 לרבעון) והיא משותפת גם לדלק...
במקרה שלי עם הבונוס אני מקבל יותר מזה של אמריקן אקספרס...
ולדלק אני משתמש בכרטיס של קוסטקו

&nbsp
יש כל מיני סוגים של Cash Back והיכולת לפדות את הסכום שנצבר (זה תלוי בחברת האשראי ובכרטיס הספיציפי)
למשל בכרטיס אשראי של BofA הראשון (Cash Back) אתה יכול לבקש לקבל צ׳ק בדואר (לא תקבל את הבונוס) אתה יכול לבקש את ב Cash Back לחשבון ב Checking או לחשבון Saving (יש עוד אפשרויות), וניתן לבצע את זה כל עוד יש לך יותר מ 25 דולר סה״כ החזר (לא ניתן אם זה פחות)
&nbsp
בכרטיס של קוסטקו אתה מקבל פעם בשנה את ה Cash Back בצורה של מכתב שאיתו ניתן ללכת לחנות של קוסטקו ולפדות למזומן או להשתמש בזה לקניות בקוסטקו (לפי דעתי עדיף מזומן ואת הקניות לבצע שוב בכרטיס)
&nbsp
בכרטיס של Chase Freedom לבצע העברה בנקאית ו/או צ׳ק (צריך מינימום אני חושב גם 25 דולר) או לקנות Gift Card או למי שיש Chase Sapphire Reserve לנצל להזמין מלונות או טיסות אז מקבלים עוד 50%
&nbsp
יש הרבה מידע על זה ברשת והרבה השוואות איך למקסם אבל שוב זה גם תלוי ביעד...
למשל לי שרוצה טיולים יש הרבה משחקים
&nbsp

Fellowship

New member
הבנתי, תודה רבה! אגב, סתם תהייה, מדוע שמישהו ירצה

לקבל צ'ק בדואר, במקום הפקדה של הכסף ישירות לחשבון?
בהנחה והצ'ק הוא למוטב בלבד, מה הוא יעשה איתו פרט להפקדה בחשבון?

Kender00

New member
אנשים שלא רוצים לתת את פרטי החשבון שלהם לכל אחד...

ולפי ידעתי אין פה חיה כזאת צ׳ק למוטב בלבד, צ׳ק שקול למזומן

debby12

New member
מנהל
אם כבר בענייני מוסדות פיננסיים

האם לחובבי הבנקים הוירטואליים (למשל שוואב) יש איזו אסטרטגיה להרגעת בני זוג חששנים שחושבים שבבנק עם סניפים ליד הבית הכסף בטוח יותר?

האם ערכתם פעם מחקר לגבי יציבותם הפיננסית? (אני יודעת - הם מבוטחים על ידי ה FDIC, אבל עדיין - עדיף שלא יתמוטטו כלל)

וגם - מה עושים כשנזקקים מדי פעם לשירות בנקאי של ממש? נגיד - העברת כספים לישראל שהאינטרנט לא נותן לעשות, או הוצאת צ'ק בנקאי/קשירז צ'ק למטרה מסוימת. או המרה של שטרות זרים לדולרים (קורה שנתקעים עם כאלה). הרי אין סניפים - אז איך עושים את זה?

בנוגע ל"מה עושים",

הפתרון שלי הוא לנהל את עיקר הכסף בבנק הוירטואלי אבל גם לשמור חשבון בבנק פיזי, ובמידת הצורך לנייד כספים בין החשבונות (זה חינם, אבל לוקח משהו כמו 3 ימים עד שהכסף זמין).

debby12

New member
מנהל
אני לא האדם הנכון לשאול אותו

מטעמי עצלנות וגם רצון להיסטוריית אשראי ארוכה, אני עם אותם 2 כרטיסים כבר איזה עשור
. אחד נותן מיילים ביונייטד ואחד נותן 1% קשבק (הוא של קאפיטל וואן אם זה משנה)

לאנשים עם משכנתא בקרדיט יוניון יש בד"כ כרטיס שנותן הטבות לא רעות שהולכות לתשלום המשכנתא מהר יותר. לא שעשיתי אחד כזה... אבל אני קוראת את הדואר זבל שלהם.

iris mom of two

New member
תבדוק קרדיט

דרך קרדיט קרמה
&nbsp
זה לא עולה כלום, זו בדיקה רכה, כך שלא משפיעה על כלום. תקבל המלצות טובות דרכם לכרטיס הכי מתאים עבורך
&nbsp
&nbsp

Fellowship

New member
Credit Karma ומידע מעניין

מה הכוונה שזו בדיקה רכה דרך קרדיט קארמה?
קרדיט קראמה רק ממליצים על הכרטיסים (בהתאם לפרופיל וכו'), אבל כפתור ה Apply מוביל לאתר של חברת האשראי להגשה רגילה.

להלן ההמלצות שלהם, הם לא מסדרים אותן לפי רמת סיכוי יורדת, אלא כנראה לפי גובה עמלה ירד

נראה שהכרטיס של אילן מככב

(מעניין שהם מציעים אותו רק לאחד מאיתנו, למרות שהנתונים מאוד דומים)
  • Bank of America® Cash Rewards Credit Card - FAIR APPROVAL ODDS
  • Citi® Double Cash Card - FAIR APPROVAL ODDS
  • Chase Freedom® - VERY GOOD APPROVAL ODDS
  • Bank of America® Travel Rewards Credit Card - VERY GOOD APPROVAL ODDS
  • Chase Sapphire Preferred® Card - FAIR APPROVAL ODDS
  • Blue Cash Everyday® Card from American Express - EXCELLENT APPROVAL ODDS

Fellowship

New member
מה הכוונה ״הפרופיל״? עצם ההרשמה והצפייה

בציון?
אם כן, אז אנחנו רשומים כמובן, תודה.

iris mom of two

New member
כן

המודל של קרדיט קארמה, הוא שאתה לא משלם כלום, אבל חברות האשראי משלמות כדי שיופיעו כאופציה בשבילך. היות וממילא אלו חברות האשראי העשירות יותר, ומה שאתה רוצה זה עובד בשבילך ועובד בשבילם.
&nbsp
אני מניחה שאם תפתח את האשראי דרך לחיצה על הלינק מקרדיט קארמה הם יקבלו איזושהי עמלה. טוב בשבילך, טוב בשבילם.

קיץ. ניו יורק.

סטודנט צעיר שאבא שלו מוכן להמליץ עליו (ילד טוב, משפחה לא משהו) סידר לעצמו אינטרנשיפ בניו יורק סיטי בקיץ ועכשיו צריך למצוא מגורים.
חוץ מאייר-בי-אנד-בי הכללי, אני זוכר ששמעתי/קראתי פה או במקור מידע אחר שיש בפייסבוק דף של סאבלטים של ישראלים בניו יורק. יגעתי, חיפשתי ולא מצאתי.
מישהו מכיר במקרה את הדף הזה, או אתר/דף אחר לסאבלטים בניו יורק?
מישהו במקרה מכיר מישהו, שאולי מכיר מישהו, שמסבלט בקיץ?
עצות אחרות למציאת מגורי קיץ בניו יורק יתקבלו גם הן בברכה.
תודה.

מלטג

New member
מעונות של קולומביה

אני לא מכיר את הפרטים, אבל יודע שהם מאפשרים סאבלט בקיץ גם לנון-אפיליאייטד, ושזה סידור נפוץ לאינטרנים באזור. (אני לא משם, זה מניסיון של חברים שהיו באותה סיטואציה)
אני מניח שכדאי לבדוק גם מעונות של אוניברסיטאות אחרות (NYU?), וקבוצות פייסבוק של דיור אוף-קמפוס לסטודנטים, שבטח קיימות ובטח המוני סטודנטים מנסים להיפטר שם מהחדרים שלהם לקיץ.

תודה! בכלל לא

חשבתי על זה. גיגול קצר מעלה באמת שקולומביה מציעים את האופציה הזאת. בהחלט ייבדק. תבוא ברכה על ראשך.

עריכה: אבל, מתברר שהכל כבר Sold out. הוא נרשם בינתיים לוויט ליסט. תודה רבה בכל מקרה.

The Other One

New member
אם יש בקולומביה אולי גם בשאר הקולג׳ים יש למשל

,NYU, School of visual arts , the new school' Hunter college, FIT

למעלה