סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

placid1

New member
לפי השכל הזה אלוהי התולעים

עשו בציפורים שפטים, ממש צדק פואטי...... מעניין מה לדעתך אלוהי החתולים צריכים לעשות......

לפחות בכתב קודש אחד,

ג׳ימס והאפרסק הענקי, אכן נעשה שימוש בתאוותם של שחפים לתולעים על מנת לרתום אותם להטסת האפרסק ונוסעיו אל מעבר לאוקיאנוס. קראנו די מזמן, אז אני כבר לא זוכר אם אלוהי התולעים היה מעורב.

debby12

New member
מנהל
את מעלה נקודה חשובה

אח שלי, שהוא המצפן המוסרי שלי בענייני הסביבה, טוען אותו דבר.

בעיני לסגור חתול במאסר עולם בבית זה עונש אכזרי לחתול. שלא לדבר על כמויות ניקוי ה
שמגיעות עם זה.

אז במקום זה אנחנו מקיפים אותם בהרבה פעמונים ומחזיקים צי ילדות שבועט לעברן כדורגל כדי להפריע להם לצוד.

אפשר כמובן לטעון שאסור שיהיו לנו חתולים בכלל.

העולם איננו מקום מוסרי מושלם....

placid1

New member
נכון, ובגלל זה מגיע לחתולה של דבי שיהיה לה

פצע כואב וטראומה מהטיפול. מזל שאת לא אלוהי החתולים, הציפורים או הכלבים....

KallaGLP

New member
גם בני אדם הם invasive וגרמו להכחדת מינים של חיות.

אולי באמת הגיע הזמן להשמידם.

KallaGLP

New member
ואגב, מה חתולי הבר קשורים?

feral cat זה לא חתול בר, זה חתול רחוב.
ומה ההבדל בין להכחיד את חתולי הבר ללהכחיד כל אוכלוסיית חיות אחרת?

danakama10

New member
מסתבר שמדובר באגדה

חתולים לא באמת קיפ אנדר קונטרול את אוכלוסיית העכברים והעכברושים.
הנה הכתבה -
https://www.washingtonpost.com/opin...b5_story.html?utm_term=.0c17485f8aac#comments

והנה המחקר עצמו -
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2686234/

לדעתי, לחתולי בית אסור להיות משוחררים בחוץ, בדיוק כמו כלבים. בנוסף, במקום לעשות אינסוף תוכניות של catch and release, צריך לעשות catch and eutanize. כמו שהמאמר הזה טוען - catch and release והאכלת חתולי רחוב זה biological littering. חתולים הם invasive ולכן אין שום סיבה שלא להלחם בתופעה הזו.

https://www.washingtonpost.com/life...7278db80d86_story.html?utm_term=.bbf748bfdd66

מקווה שהיא תחזור

הייתי שמה לה קערה עם אוכל, שווה ביותר, בגינה, וכל כמה ימים מקרבת את זה לכיוון הדלת, בסוף כשזה יהיה ממש קרוב, והיא תבוא לאכול מזה, אז להעביר את זה לצד השני של דלת החתולים ולתת לה להתרגל שוב לאכול בבית.
אני מאמינה שזה עיניין של זמן עד שהטראומה תעבור.

בהצלחה ותעדכני

זיקנה... ואיך משחזרים את ההצלחה של המונדיאל?

כל כך נהנתי מהמונדיאל, ולא פתחתי טלוויזיה, ולא ראיתי אף משחק, אבל התמוגגתי מהנאה לראות את אבא שלי ואת האבא של האיש שאיתי חוזרים לחיים ונהנים כמו לפני 20 שנים. אבא שלי בן 98 (טפו X3 ו-
) והאבא של האיש שאיתי בן 94. לשניהם הייתה תקופה נהדרת, לאחרונה, בזכות משחקי הכדורגל. בשני המקרים מדובר על אנשים שמחוברים למציאות לגמרי, הגוף בוגד אבל המוח עדיין חד. שניהם מאוד בודדים כי רוב המשפחה והחברים כבר החזירו ציוד, ולשניהם בעיות שמיעה וראיה מה שמקשה עליהם לתפקד בחברה ולצאת מהבית (אחד גר בתל אביב והשני בחיפה, כך שחוץ משיחות טלפון פעם בכמה זמן הם לא בקשר בינהם). אנחנו מגיעים לביקור וחשבתי איך לשחזר את ההצלחה... אבא שלי יהנה מצפיה בכל ספורט, הוא שיחק טניס בצעירותו, וכשהכתף בגדה הוא עבר לפינג-פונג. הוא אפילו זכה באליפות הארץ לגיל 80 ומעלה בפינג פונג. האבא של האיש לא עשה ספורט אבל נהנה ממשחק כדורגל טוב בטלוויזיה. האם יש המלצות למשהו ב DVD שאפשר להביא להם?

תודה

debby12

New member
מנהל
אני לא מומחית גדולה...

המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש היתה לוודא שיש להם מנוי ל"ערוץ הספורט" בטלויזיה וככה הם יוכלו להנות ממקסימום משחקים ואירועי ספורט

עוד מחשבה היא אולי לקחת אותם או את אחד מהם למשחק ספורט "חי"? נגיד משחק כדורסל של מכבי תל אביב, או משחק כדורגל באצטדיון עופר בחיפה, או כל ספורט אחר החביב עליהם. אמנם זה לא פשוט - אני מניחה שהם לא מתניידים במהירות.... אבל אם לוקחים מונית / מישהו שמוריד אתכם בדיוק על הדלת של האצטדיון, קונים כרטיסים הכי יקרים ככה שיהיה קרוב והם יראו טוב (אולי מביאים משקפת?), מגיעים מבעוד מועד לפני שיש שם בלגן - יכול להיות להם משהו כיפי שמוציא מהשגרה?

בDVD וכאלה - אולי משחקים של BNA, יש גם את ההארלם גלובטרוטרז שזה משעשע אם כי לא ממש ספורט קונבציונלי

שתהיה לכם נסיעה טובה, ואל תבנו על טיסת הלילה המאוחרת של יונייטד מניוארק

תודה

אני בהחלט יבדוק אם יש להם מנוי לערוץ הספורט זה רעיון מצויין.

לגבי יציאה מהבית, זאת בדיוק הבעיה, הם לא רוצים לצאת מהבית, זה היה כל היופי במונדיאל זה היה בסלון ולא צריך לצאת בשביל זה.

תודה

נוסעים דרך אמסטרדם הפעם

אבא שלי טוען שאחת הסיבות שהוא הגיע לגיל 98

זה שהוא לא עישן בחייו שום עשב משום סוג
לא נראה לי שגיל 98 זה הגיל להתחיל.

למעלה