סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

debby12

New member
מנהל
תודה! חיפשתי אותו אתמול לרגל יום המכירות של אמזון

אבל האתר קרס ולא עבד

אני חוששת ש-6 קווארט זה קטן מדי עבורנו, אני רוצה את של ה-8 קווארט ושגם עושה ביצים רכות מהר.

נוגה, איזה גודל יש לשלך?

debby12

New member
מנהל
איששת את תחושת הבטן שלי

יש באמזון כל מיני משומשים במצב טוב, חלק אפילו עוד עם התויות וכו'. אולי אלך על זה.

debby12

New member
מנהל
וואו - תודה רבה! הזמנתי אמש כשראיתי את הודעתך

חכו לעדכונים של איך יצא התבשיל הראשון....

ואללה - שמעתי על קאמל קאמל קאמל אבל מעולם לא השתמשתי באתר הזה. למה הוא טוב?

John the Savage

New member
מראה גרף של היסטורית המחירים של מוצרים באמזון

ככה אפשר לראות באיזה מחיר המוצר נמכר בעבר, והאם הוא נמכר במבצע לעיתים קרובות. ובהתאמה, האם המבצע הנוכחי משתלם או שאולי כדאי לחכות למבצע טוב יותר.

nogala1

New member
אני קונה קורסים בקרפטסי כבר 6 שנים

והשנה כבר קניתי מנוי בקרפטסי אנלימיטיט (שהפך לבלו פרינט ...) . למדתי לאפות , לבשל , לסרוג , להכין שמיכות טלאים ועכשיו אני מקשיבה לקורס " כיצד לעבוד על המח שלך ".
כפי שאת מבינה - אני מאד אוהבת את האתר

נחמנית

New member
חיכיתי חיכיתי, ציפיתי ציפיתי ומי לא בא?

זה אני, או שהאמזון פריים דיי הזה לא שווה בכלל? מה פספסתי? האתר קורס, המבצעים עם הנחות זעומות ביותר שלא שונות ממבצעי סופ"ש זה או אחר.

לא הבנתי משהו? הייתי אמורה להגיע לאיזשהו מקום ב-4 לפנות בוקר כדי ללכת מכות על ארגז (במקרה של אמאזון, חצי ריק ומלא בפצפצים)?

מישהו קנה משהו או רוצה לחנך את ההמונים לקראת שנה הבאה?

metm98

New member
חס וחלילה ללכת מכות! (או גרוע מזה - לקום בארבע בבוקר)

גם בגלגול הנוכחי של האנושות כהומו קונסומוס אין הרבה טעם בקניית אבנים שאין להן הופכין. השימוש ההגיוני לפריים די הוא לנסות ולמצוא בהנחה (גם אם זעומה) רק את מה שתכננת לקנות ממילא.
את צודקת בזה שהבאזז בעיתונות היה מוגזם למדי. אם זכרוני אינו מטעה, העיתונאים פמפו לא פחות גם את בלאק פריידי וסייבר מונדי. כנראה שזה מה שעוזר למכור את העיתון וצריך פשוט ללמוד להתעלם.

נחמנית

New member
בדיוק מה שהתכוונתי, העיתונות השנה הגזימה לגמרי

שנה שעברה זה היה יום הנחות. השנה זה שווק כמינימום הבלק פריידי של אמאזון. אם בלק פריידי היה מתנהל כמו הבדיחה הזאת, בחיים הוא לא היה הופך לכזה תמה מוכרת

(מעולם לא הלכתי מכות על ארגז. עוד לא החלטתי אם זו חוויה תרבותית הכרחית למהגר המתחיל)

debby12

New member
מנהל
אני תוהה לעצמי אם זה כי זה מה שעוזר למכור את העיתון / למשוך

קוראים (לטס פייס איט - רוב העיתונים כבר חינמיים ברשת) או, להבדיל, אולי זו פשוט פרסומת והם מקבלים כסף מאמזון כדי לדחוף את זה.

Fellowship

New member
אם את צריכה משהו והוא בהנחה, אז זה שווה, אם לא, אז לא

לדוגמא, אנחנו רצינו לקנות קינדל, במקום 120$ הוא עלה 80$ אז היה שווה,
וגם אוזניות אלחוטיות (שכבר רכשנו פעם, היינו מרוצים ורצינו זוג נוסף) ועוד כמה פריטים שבכל מקרה התכוונו לרכוש.
&nbsp
ביום הראשון האתר קרס לסירוגין (כנראה שהם לא שמעו על AWS
),
ויתרתי על התענוג, ביום השני הוא עבד ללא תקלות והיה נחמד לבקר.
&nbsp
בכל מקרה, לא היסטרי, את המנוי אפשר לחלוק, אגב, עם משפחה (אפילו בסטייס אחר),
ואז זה ממתיק את הגלולה המעט מרה.
&nbsp

Boston Guy

New member
המטרה של PRIME DAY היא להיות STRESS TEST למערכות

מעבר לכל ההייפ ושילהוב הקונים, יש מאחרוי הארוע הזה סיבה טכנית ברורה.
והתקלות שהיו בהתחלת המבצע היו הדבר הכי חשוב שקרה בו. כך טכנולוגייה משתפרת - אתה מזהה מה "צוואר הבקבוק" שגרם לכשל - ומייצר פיתרון כך שזה לא יקרה בעתיד.

לגבי מה קניתי - הדבר היחיד שנקנה במסגרת "פריים דיי" היו אזניות לאחד הילדים (שהרס את הזוג הקודם שלו) ולאישתי שכבר מדברת על הצורך שלה באזניות כמה שבועות. אבל בשני המקרים מדובר בפריטים שאני יודע ועוקב אחרי המחירים שלהם כבר שנים - ולכן אני יודע ההנחות שקיבלתי היו רק טיפ טיפה יותר טובות ממה שניתן להשיג במבצעים אחרים על אותו מוצר במשך השנה.
מאוד התאפקנו ונמנענו מקניות אימפולסיביות - קשה לבזבז כשיש לך חשבון עם לוגו של אוניברסיטה בראשו על השולחן שהוא DUE ביום חמישי...

danakama10

New member
למדתי משהו. מעניין. ומעבר לזה,

אתמול קניתי את ה IP המדובר ב- 58 $. שמתי עליו עין לפני מספר חודשים, ולא רציתי להוציא על סיר 99 $. בשבוע שעבר המחיר ירד ל- 89 $ והתלבטתי, ועדיין לא שוכנעתי, אבל החלטתי להמשיך לעקוב. אתמול במקרה החלטתי לבדוק שוב (לא הייתי מודעת לפריים דיי), והתלהבתי כשראיתי את המחיר החדש.
נכון שהייתי צריכה לנסות מספר פעמים, כי המוצר כל הזמן נגמר מהמלאי, ופתאום שוב היו כמה יחידות שאפשר היה לקנות, ונכון שלבסוף כשקניתי זה הראה לי שקניתי 5 יחידות
, אבל סוף טוב הכל טוב, והיום יגיע הסיר.
בפריים דיי באמת חלק מההנחות היו נהדרות. חוץ מהסיר קניתי גם planter שכבר שמתי עליו עין בהנחה של 20%. אולי בזכות הפריים דיי נתחיל לאכול בבית ירקות אורגניים שנגדל בעצמנו...

למעלה