סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

alphadelta

New member
לא

‏לא, וזה גם לא כזה פשוט. בכל ביטוח רפואי יש המון תוכניות בכל תוכנית המחיר שונה לפי הקבוצה שיש לה את הביטוח הספציפי הזה. לכן אפילו באותו בטוח שנינו משלם מחירים שונים על ‏טיפול באותה מחלה. אם יש שאלה ספציפית אפשר לצלצל למרפאה לשאול לגבי טיפול ספציפי או לקנות לבית המרקחת ולשאול לגבי תרופה ספציפית.

10utb

New member
אי אפשר לקבל הצעת מחיר מספק שירות רפואי

הם יכולים לתת הערכה, או אפילו הצעת מחיר בחלק מהמקרים או שום הערכה במקרים אחרים. אבל גם אם הצעת מחיר, בסופו של דבר אחרי קבלת השירות אפשר לקבל חשבון מנופח הרבה מעבר למצופה. אם מעורב בזה ביטוח אז בכלל יש הבדל תהומי בין העלות לכאורה שהם גובים מהביטוח ומההשתתפות העצמית של החולה. את ההשתתפות יגבו במקום אבל גם שנים אחר כך יכולים להגיע דרישות תשלום סותרות (בד"כ שיחה עם הביטוח ועם ספק השירות מסדירה את זה, אבל לא תמיד).
&nbsp
&nbsp
&nbsp

debby12

New member
מנהל
שרשור חיות ובכלל

מזמן כבר לא היה לנו!

הנה כתבה חמודה על מישהי שסירבה להרדים את הכלב שלה רק כי הוא הפך נכה
https://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5318802,00.html (בהמשך לשרשור "המתת חסד" שהיה פה לאחרונה)

אז מה שלום ההולכים על ארבע או בעלי הכנף/סנפיר/שיריון שבביתכם? ואיך הם מתמודדים עם החום (בהנחה שחם... פה בעיקר מעונן ויורד גשם)

הבו תמונות וקוים לדמותם

tair1986

New member
מרוב שהקירור בבית עובד 24/7 אז נראה לי קר להם קצת בפנים..

אז בנינו להם סוג של "קטיו", יציאה קטנה החוצה מהחלון, מתי שמתחשק להם.
בישראל היה לנו משהו בסגנון במרפסת, הם אהבו לשבת שעות בחוץ, נראה שגם פה הם אוהבית לצאת לשמש.
שאר החיות נשארות מרוחות בבית, הכלבים לפעמים אוהבית לרבוץ בגינה מאחורה.
בנוסף לשתי אלה יש עוד שתי חתולים ושתי כלבים בבית, בחוץ די סוער לאחרונה, סופות הרעמים קצת מפחידים את החתולים.

ilanvag

New member
וואו, אני מקנא!

מאוד רוצה בית עם כל כך הרבה שטח וחיות שמתרוצצות בבית (בנוסף לכלבים וחתולים, הייתי מוסיף גם מאקו שידבר וישעשע את כולם, ואולי גם ברווז -- וכמובן צריך לוודא שהחתולים לא יטרפו אותם...).
&nbsp
אפשר לשאול באיזה אזור אתם?

tair1986

New member
Lancaster county, PA

האמת שאשתי רוצה לאמץ Pygmy goat, באמת אבל, אני בינתיים נגד

debby12

New member
מנהל
וואו - איזה קבוצת חיות נחמדה!

4 חתולים + שני כלבים? נשמע full house שמח

אם הבנתי נכון - החתולים לא יוצאים החוצה בכלל? אף אחד מהם? זה מסיבות בטיחותיות?

ספר איך קוראים להם!

tair1986

New member
בהחלט Full house ב4 בבוקר

כן, 4 חתולים ושני כלבים שחיים בבית, יש חתולה נוספת שחיה בגראז' ולא ממש נכנסת לבית, יש לה דלת חתולים כזאת בדלת האחורית של הבית.
החתולים לא יוצאים בכלל כי הם גדלו כל החיים בבית, 2 מהם ישראלים שהבאנו איתנו לפה.
הישראלים, ואלה שבנינו להם את ה"catio" הם Sammy ו Cleo.
שני החתולים האחרים הם Grumpy ו Gracie, וחתולת הגראז' היא Salt.
הכלבים הם Tessie ו kaydee.
בהחלט לא משעמם פה..

debby12

New member
מנהל
החתולה הלבנה זו "סולט" חתולת הגראז'?

היא מפחדת להיכנס הביתה?

אחלה שמות ואחלה נבחרת פרוותית יש לכם

tair1986

New member
כן זאת סולט

היא הגיעה איכשהו לבית לפני כמה שנים, כנראה מאחת חוות האמישים באזור, היו ניסיונות להכניס אותה הביתה, היא לא אהבה את זה, אז הותקנה דלת חתולים בשבילה בגאראז'.
כל השאר אומצו/הוצלו מ puppy mills באזור.

debby12

New member
מנהל
הנה סנואו הכלבה (אולי יותר קרוב ל-
בגודל)

נחה לה על הספה הבוקר בעודי מתרוצצת להתכונן לצאת לעבודה. כמו שאתם רואים, החיים "קשים מנשוא" עבור החיות אצלנו בבית.

KallaGLP

New member
שלנו קצת דומה. הנה העצלן הזקן שלנו באחד הפארקים ליד הבית.

הכלב השני מנסה ללא הועיל להוציא אותו משלוותו.

debby12

New member
מנהל
הוא נראה קצת דעתן!

ולכשהוא כבר יוצא - הוא חוזר מיד ובלי בעיה?

KallaGLP

New member
הוא לא קצת דעתן, הוא החתול הדעתן והעקשן ביותר שאני מכירה.

חכם כמו שד. הוא גם מדבר איתנו כל הזמן ועונה כשפונים אליו.
כשהוא יוצא, הוא חוזר תוך שעה-שעתיים. זה חתול שאספו אותו מהרחוב והוא היה רגיל לצאת לפני שהגיע אלינו, אז קשה לו לא לצאת בכלל. אני לא מפחדת שיברח, אני מפחדת שיאכלו אותו. יש לנו המון חיות טרף באזור.

KallaGLP

New member
והנה אורח כל כך קבוע שהפך כבר לבן בית.

בדרך כלל הוא מסתפק בחצר, אבל כאן הוא כנראה החליט שהגיע הזמן להתארח בבית.

למעלה