סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

ron1222

New member
פרינסטון

אכן מהממת, אבל הנסיעה על 206 היא סיוט יום יומי, דרך של 20 דקות על הנייר לוקחת 50 דקות כמעט בכל שעה של היום, וזה עוד בלי לעלות על 287 הפקוק בשעות העומס. (אני גרה בדיוק בין שני הכבישים ומשתמשת בהם האופן קבוע לעבודה ולחיים) אני הייתי מתקרבת לפרסיפני, יש ערים נחמדות ומה שחשוב זה שהחינוך ברובן משובח ביותר. את המשפחה תבקרי בקלות בסופי שבוע, שאז הנסיעה תיקח כשעה.
אם תרצי יותר פרטים על האזור , את מוזמנת לפנות בפרטי.

תודה רבה

כן, דעת הרוב היא שעלינו לרדת מפרינסטון.
אני בודקת עכשיו את montclair, חבל שהמס השנתי על הבית מטורף, לפחות בסדרי הגודל שאני מורגלת בהם. תודה על העזרה, אני אפנה אלייך בפרטי

tair1986

New member
טיסה ראשונה לישראל אחרי המעבר לארה"ב

עברנו לפני חודשיים לארה"ב, לפני כחודש קיבלתי את הגרין קארד בדואר, הפלסטיק.
אני מתכנן לטוס בחגים בספטמבר לשבועיים לישראל.
רק לוודא, כל מה שאני צריך איתי זה הגרין קארד והדרכון הישראלי נכון?

Midriff

New member
נכון

ואתה יכול ללכת לתור של בעלי האזרחות בכניסה לארה"ב.
נסיעה נעימה

John the Savage

New member
לגבי התור, לא בדיוק אבל בערך

תלוי בשדה התעופה. יש הרבה שדות תעופה בהם התור לבעלי גרין קארד ואזרחים הוא אותו תור, אבל לא בכולם.

debby12

New member
מנהל
מוסיפה הצעה קטנה

והיא לסרוק את הגרין קארד בצבע / איכות גבוהה, גם את החזית של הכרטיס וגם את הצד האחורי ולשמור על המחשב בבית. בנוסף, לקחת איתך עותק של הצילום/סריקה הזה שיהיה במקום אחר מהכרטיס עצמו

את זה אני מציינת כי פעם איבדתי את הג.ק. שלי בטיסה לאוסטרליה.

זה היה סיוט (זמן "איכות" ממושך בקונסוליה האמריקאית שם כדי לקבל מסמך שיאפשר לי לחזור לארה"ב בלעדיו בסוף אותו שבוע. וגם עלה אחר כך בהרבה טירחה ומאות דולרים כדי לארגן כרטיס חלופי). אבל מה שהקל על ההליכים בקונסוליה היה שבן זוגי שלח לי במייל את העותק הסרוק של הג.ק. שהלך לאיבוד. הוא עזר גם בקונסוליה וגם אחר כך בכניסה לארה"ב.

tair1986

New member
תודה על העצה!

אעשה זאת בהחלט, כמו שתמיד יש לי צילום של הדרכון, כך גם אסרוק את ויזת ההגירה שמוטבעת בו שמתפקדת כגרין קארד זמני עד לשנה לפי מה שרשום.

Sikh

New member
EIN - עצה ממביני עניין

היי ,

לפני מספר ימים יצרתי EIN לטובת יבוא סחורה לארהב. ה EIN נוצר על חברה בארופה ( יש הליך של יצירת EIN לחברה זרה) בקיצור , שלחתי את ה EIN לפקיד המכס והוא אומר שכיוון שזה על חברה זרה לוקח לזה זמן להתעדכן....וכרגע הסחורה שלי תקועה במכס....
כמה שאלות :
1. האם אתם יודעים כמה זמן לוקח ל EIN להתעדכן במערכות של המכס ?
2. האם אתם מכירים איזשהו שרות שיכול להשכיר ( או משהו כזה) EIN תמורת תשלום לצורך שימוש חד פעמי.
3. כמה זמן יעבור עד שיתחילו לחייב אותי בעלויות אחסון ?
תודה רבה לכל העוזרים...

liat1271

New member
cash app

האם למשהו יש ניסיון עם האפפ זה, אני צריכה להעביר כסף למשהו והוא רוצה שאני יעביר דרך האפפ זה.

John the Savage

New member
אין לי ניסיון עם האפ הזה

העברתי כספים דרך אפפים אחרים ולא היתה לי בעיה עד היום.

ממה שראיתי, האפפ הזה הוא של חברת square, אותה חברה שמייצרת את המכשיר שבעזרתו הרבה מאד עסקים גובים כיום תשלום דרך הטאבלט או הסמארטפון שלהם, כך שזה נראה לי אפפ מספיק אמין. ראיתי גם תלונות של משתמשים, אבל זה בעיקר מצד האנשים שמקבלים את התשלום (תלונות על כך שהחברה לפעמים מקפיאה תשלומים בחשד להונאה מבלי להודיע מראש וכו').

boneguy

New member
יש לי - אין בעיה איתה, ומנצל"ש

עובדת מצויין.

בהזמנות זאת שמחתי לגלות היום שהקומונה עברה לפורום משלה, ועדיין קצת פעיל פה.

אז הנה ההודעה הראשונה שלי

debby12

New member
מנהל
ארה"ב המדינה הכי מסוכנת ללדת בה מקרב המדינות המפותחות

די מטריד, לא?

https://www.cbsnews.com/news/us-mos...eveloped-world-usa-today-investigation-finds/

הם כותבים שם שזה בהקשר של דימום. לדעתי הדימום הזה לא מתרחש "בלי הקשר" אלא קשור לשיעור העצום של ניתוחי בטן לא הכרחיים (השיעור הגבוה של ניתוחים קיסריים יחסית למדינות אחרות, נגיד ישראל)

ilanvag

New member
עצוב. ארה"ב היא מדינת עולם שלישי בכל כך הרבה מובנים,

שזה פשוט מפחיד.

אם המחקר כולל לידות רק בבתי חולים, מעניין מהי הסטטיסטיקה הכוללת, כאשר מחשיבים גם לידות ביתיות, שהן בשיעור עצום בארה"ב, בייחוד באזורים כפריים שאין שום בי"ח או מרפאה בסביבה...

אגב, כל הנושא מזכיר לי את הקטע הזה -- נחשב לאחד ה-Master Pieces הגדולים בתולדות הטלוויזיה, בטח האמריקנית... הקטע שפותח את סדרת הטלוויזיה The Newsroom.

https://www.youtube.com/watch?v=x8JGNV0bSPQ

ספציפית, הכוונה היא כמובן למונולוג של ג'ף דניאלס (שמגלם של וויל מק'בוי, מנחה טלוויזיה מפורסם).

כתיבה של אהרון סורקין האחד והיחיד, שאחראי גם על The West Wing ועוד סדרות מופת.

gidishemer

New member
הזכרת לי נשכחות

היה לנו בזמנו דיון על הקטע הנ״ל בקומונה העליזה. חבל שהיא סגורה אז אני לא יכול לתת קישור. אש יאגולש כינה את הקטע הזה ״צואת שוורים״

יש פה לא מעט דברים נכונים לגבי איך האמריקנים מחזיקים מאמריקה תוך התעלמות מהנתונים האמיתיים, וזה בסדר, אבל יש פה גם הרבה ראייה מעוותת לעבר ה״נפלא והנאור״ תוך עוורון לגבי הנתונים האמיתיים, בדיוק כמו שנושא המונולוג מתאר את התפיסה המעוותת היום. בקיצור, גול עצמי

למעלה