עדכוני היום ה-91, 30 לנובמבר.

ביום ההוא נקבע גורלם../images/Emo31.gif

מאותו הרגע הם המשיכו במסלול הרכבת של לעוף אחד אחד מהוילה.

sometor

New member
נכון באמת לא ברור מי אוהב אותה בחוץ

אפילו הילדים באו וצעקו לה היום שיפרה את הולכת הביתה!!!

זהבלבן

New member
לא אוהבים אותה בבית וזה ברור../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|!

אולי אם תתחיל לסמס לה מעכשו ועד ה 16/12 בלי

הפסקה, אולי היא תגרד את השליש SMSים של הדורבן.

זו דרכי

New member
תתפלא כמה אוהבים את שיפרה

חוג מכרי הוא גדול מאוד . הרבה אקדמאים, אירגוני התנדבות. פעילים פוליטיים וסטודנים. וכולם תומכים ומסמסים לשיפרה. ומגנים את הברבריות הצעקנות וחוסר ההתחשבות בזולת של הבובלילים.

EMANUELA XD

New member
../images/Emo202.gifתסריט הזכיה

שפרה ללא ספק היא המנצחת הגדולה לא רק אירגוני חיות סטודנטים אקדימאים בוחרים בשפרה חוג החברים שלי מאוד גדול הומואים לסביות טרנסקסואליות ורב התל אביבים בוחרים בשפרה גם המשפחה שלי מעריצים את שפרה לא רק הפרידמנים מסמסמים לשפרה -כל מי שמאמין ומזדהה בעקרונותיה של שפרה חופש אהבה וחלומות מה יקרה ושפרה עלתה לגמר ויוצאת המנצחת המחלקה של עינב ויוסי יקטרו יתבכיינו
יתמרמרו
ויטענו הפקה סימסמה לשפרה SMS הכל היה מכור ולא אמין - רק תזהרו לא להוציא את
שד העדתי
השד הפעם מבקש לא להתערב כייף וטוב להשאר כצופה נטרלי של האח הגדול הפעם המשחק עם השד העדתי נגמר ואני לא פרידמנית- אני מזדהה עם שפרה המלכה

זו דרכי

New member
אמנואלה הזכרת לי

לא הוספתי את משפחתי הענפה שתומכת ומאמינה בדרכה של שיפרה. ואנחנו ממש ממש לא פרידמנים מתים. כולנו נישואי תערובת כשהרוב הוא מזרחי. כך שאין שום קשר בין אהדתנו לשיפרה לבין השד העדתי. שיפרה האדם הכי שפוי והכי אינטליגנטי בתוכנית הזו !!!!!!!!!! היא מייצגת אותנו בכבוד. אנחנו אוהבים אותה. וממש לא שונאים את האחרים . רק חושבים שהיא הכי ראויה לזכות ולכן תומכים בה מכל הלב.

אומנם אני פרידמן (ממוצא רומני)

אבל אחיותי נשואות למזרחים, והכל מעורב במשפחה שלנו כל המושב שלנו ו 7 מושבים וקיצובים סמוכים מסמסים לשפרה, עם כל הכבוד ליוסי ובתו, אין על שפרה תחי הוד מעלתה מלכת הלבבות שפרה, וסגניתה הנהדרת עמנואלה, אגב עמנואלה וכל תומכי מלכת הלבבות שלנו, מחר יום שני לפנות בוקר אני טס לאירופה לשבועיים, אני מעביר לך עמנואה יקרה את שרביט יושבת ראש העמותה בממלכת מלכת הלבבות שפרה, לך ולכל עריציה של שפרה, בהצלחה, אני לוקח את הלבטופ איתי לחו"ל ואשתדל להיכנס לפחות פעם פעמיים ביום אם אוכל,
נשיקות לכל מעריצי ותמכי שפרה, אני עשיתי את העבודה כראוי, כוחה של מלכת הלבבות שפרה עלה ועלה מיום שנכנסתי לפורום הנהדר הזה, אפילו ההפקה קבלה השראה מההודעות שלי והכינה לדיירים את משימת האדונים ומשרתים, אני מקוה שמחר בבוקר כשאנס לדיוטיפרי, לא אקיא את הנשמה כשאראה על המדפים טובלרון, בעעעעעעעעעעעעעעעעע יאללה אני עסוק מאוד, להתראות מעריצי המלכה, אוהב אתכם מאוד, ועמנואלה לא לשכוח לייצג את המלכה שלנו שפרה על הצד הטוב ביותר,
נ.ב.אני לא יכול לחכות ליום שבוא אטוס אל על ומלכת הלבבות שלנו תיהיה על אותה טיסה,

אף אחד לא אוהב את שיפרה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

פשוט כל אחד שלא אוהב את הבובלינים נהפך פתאום לאוהב של שיפרה, אבל בתוך ליבם אף אחד לא אוהב אותה, כי פשוט אי אפשר.

צאטמן14

New member
אנשים נאורים צריכים לאוהב את הצדק

ולא את שפרה,, הצדק הוא עם הבובלינים כמה חרא הם אכלו שם,,כמה הכפשות הנאורים שבעם יצביעו עם המצפון,, ולא לפי מי שהם אוהבים או שונאים

למעלה