עדכוני היום ה-91, 30 לנובמבר.

libe3

New member
לא מבינה איך אפשר לסבול את הבובליל הזה

שוהא כזה אנלפבית, ומניפולטור לא קטן מאשקלון. אוי ואבוי לנו אם הוא הפייבוריט של רוב העם. פשוט התנהגות מגעילה, אנוכית ודוחה. לא איכפת לו מאף אחד, וראו את שיא האדישות שלו, כשעינב בתו התעלפה. מעניין אותו רק מעצמו, מצידו לדרוך על גופות עם צריך. בעצם אם תשימו לב, ככה מתנהלת המדינה שלנו, אז זה ממש לא פלא... אגב, איך יתכן הדבר שאדם בגילו נכנס לתוכנית כזו? ואיך ההפקה קיבלה גם את בתו? משהו כאן מסריחחח ולאללה. טוב, מה שהכי חשוב, לערוץ 2 שמפניני חוכמתו הוא מעלה את הרייטינג הכי טוב. וכנראה לצערי שבגלל זה, משאירים אותו.

בוקר אור יקירה

אינה לא עשתה סיאנס, סתם עשתה שטויות. הרי קל מאד לומר שיוסי ינצח כי היא באה מבחוץ וידעה את הלך הרוחות. אם כבר בובליל אז אני מקווה שעינב. למרות שכמובן אני רוצה ששיפרה או לאון יזכו. שבוע נפלא

דרוג ראוי------------ המלך בראש../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

עכשו נקוה שהילדה הכי יפה בגן , תצא מקום שני בגמר.

Tomiki

New member
הבובלינים לשלטון ../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif|גבי

לבאל לב

New member
שימו לב כמה יוסי "חמוד" אתמול בדיון על התקציב

איך הוא דואג ליוני ומלחיץ אותו בשניות האחרונות לפני התקציב מסביר לו שעדיף לקנות עוד שתי חפיסות סגריות במקום יין משכנע ומלחיץ עוד ועוד... יוני בתמימות אומר" אבל אני מעדיף יין, סגריות יש מספיק. ניסיתי להבין למה יוסי יוצא מעורו ובכלל למה הוא מתערב בבחירות של אחרים בנושא האוכל.| ואז הבנתי יוסי יודע שיוני עף ביום שלישי וחושב כבר על השלל (סגריות של יוני) בקיצור זולל נבלות אין ספק שמגיע לו המליון.........

דטין

New member
../images/Emo45.gif

בנוסף לזולל נבלות והאנוכיות הקלינית שכל כך אופיינית לאיש הבובלילי, אין ישיבת תקציב בלי נעירות החמור האגרסיביות שלו שמנסרות ברקע. הוא לא מסוגל לנהל ויכוח בלי במה של נואם חד צדדי (מה ששימה לו כל התוכנית כורסת העישון..)

חיימלס

New member
ואיך תתארי את ההתנהגות של שפרה

שכשהרוב הסכים להכניס לחם מיוחד לרשימת הקניות וזה היה רשום על הלוח, בכ"ז על דעת עצמה לא הקריאה את הלחם לאח הגדול? אם זה לא מרושע, ואנוכי קליני (כלשונך) אני לא יודעת מה כן... לא חסרות עוד דוג' להתנהגות כזושל שפרה. אם תרצי, אפרט. שבוע טוב.

מאיה116

New member
אפרופו איינשטין - לאחר שראיתי את אחיה של עינב

אביתר וציון (וגם שמעתי...) - עינב ממש איינשטיין לעומתם.....

חשוב חשוב לכל אוהדי שפרה!../images/Emo18.gif../images/Emo18.gif

הגמר מתקרב וסבבה וטוב שתצביעו לה כדי שתגיע לגמר אךךךך חבל על כול גרוש שתבזבזו בגמר כי היא לא תנצח יש לה הרבה מעריצים אבל ההרבה הם חצי ממה שיש לעינב ויוסי אז למען כיסכם היקר אל תסמסו בגמר לילה בובלילי מאושר לכולם!!!

tziporim1

New member
בואי נוסיף שצריך את לאון לידה בגמר

כי אז בכלל כל הכסף שלהם ירד לטמיון, כל "הנאורים" כביכול יצביעו לשניהם ואז מרה תהיה האכזבה.

stars

New member
לאון ושיפ בגמר זה יהיה מצוין - כך ההפסד

שלהם לבובלינים מובטח.

יוסי: היה לי קשה חודש וחצי קשים עד שהלך

הדוגמן! חחחחחח מישהו זוכר את כול המשפט? אין על יוסי חא נשכח ולא נסלח על הרוע שיוסי חווה בחודש וחצי ההם!

stars

New member
כן לא נשכח לעד את סוכת הנחשים בשמחת תורה

וגם היום בערב לאחר שהשלימו שיפרה המשיכה להסית את לאון נגד עינב - טיפוס שכזאת.

למעלה