קצת על חנוניזם ואתאיזם

Thumpers

New member
../images/Emo45.gif דתיים = סכיזופרניים.

לא פעם ראשונה שאני אומרת את זה. תחשבו על זה. "המחלה מתאפיינת באוסף של תופעות נפשיות והתנהגותיות כמו: הזיות, מחשבות שוא, הפרעות באירגון הדיבור והחשיבה, צמצום רגשי, פגיעה בהנאה ובכוח הרצון והיוזמה, בעיות קוגניטיביות (בזכרון, קשב, פונקציות ניהוליות וכו'), התנהגוית מוזרות המוסברות על ידי החוויות הפנימיות החריגות (ההזיות, מחשבות השוא) ועל ידי שיבושי מערכות בקרה (קוגניטיביות), קשיים תפקודיים רבים בתחום התעסוקתי והחברתי.[1] סכיזופרניה היא מחלה בעלת מהלך מתמשך, עם אפשרות להתלקחויות חדות." מה פה לא מתאים לאנשים דתיים?

משפט מ"זן ואמנות אחזקת האפנוע":

"When one person suffers from delusion, it is called insanity. When many people suffer from delusion, it is called religion."

אחד הספרים הכי טובים שקראתי בחיים

ספר פילוסופי שגרם לי להבין את הדבר שלדעתי הכי חשוב להבין בעולם, והוא את הקונספט של "איכות". מומלץ יותר מכל דבר אחר שאני יכול להמליץ עליו.

svety

New member
רציני?!

ניסיתי לקרוא אותו כמה פעמים, יש לי אפילו עותק שלו בבית, ואני פשוט לא מצליחה להתקדם בו.

innocence

New member
זה לא מסוג הספרים האלו כמו "האלכימאי"

או שאר הדברים של פאולו קואלו? עם כל מיני פסיכולוגיה/פילוסופיה בשקל שרק בא לך להקיא בסוף? XD

Thumpers

New member
האלכימאי מזעזע.

אבל אחד הגילטי פלז'רס שלי זה 'ורוניקה מחליטה למות'. מצד שני, זה ספר שהתאהבתי בו בגיל 13 בערך, ככה שזה מראה על הרמה שלו :p

innocence

New member
ורוניקה פחות גרוע מהשאר,

אבל באופן כללי אני פחות אוהבת את הסגנון (שלא לומר מתעבת..) של ספרים שמלמדים אותך איך להיות מאושר בחלקך וחרטות כאלו...

Thumpers

New member
אוח, כן!

ספרים עם סוף הפי-הפי כזה, אמריקאי - מטריפים אותי. כאילו, אם הייתי רוצה לשמוח ולעלוז, הייתי קוראת רומן-רומנטי :p

svety

New member
../images/Emo45.gif שונאת האפי אנד!

יש לי הרבה גילטרי פלז'רס, בעיקר בתחום הקולנוע והטלוויזיה, ככה שאני לא מתרגשת מסוף שמח בסרטים, אני רואה צ'יק פליקס למען השם! אבל בספרים? אני חושבת שאני יכולה לספור על יד אחת את הספרים שיש לי בבית ויש להם סוף חמוד, וזה לרוב ספרים שלקחתי בלית ברירה כי היה 4 במאה והיה חסר לי ספר...

Thumpers

New member
המבצעים האלו שטניים!

כשיש 1+1, אני מוצאת רק ספר אחד. (או שלושה) כשיש 3 במאה, אני מוצאת רק שניים, או ארבעה. וכנה"ל. הם עושים לי דווקא.

innocence

New member
ואז אתה נתקע עם ספרים מבאסים/

בינוניים משהו שלא היית קונה בחיים אילולא המבצע. זה כנראה העניין P:

Thumpers

New member
סביר להניח...

אבל עם כמה שאני אוהבת לקנות ספרים חדשים - לספרים ישנים יש ריח... ממכר!

innocence

New member
אני אוהבת חדשים,

הבעיה היא שמעטים הספרים (ובעיקר החדשים) ששווים קניה מבחינתי.

למעלה