שאלהלגבי אור...

stagadish2

New member
אימו קיד!!!

הוא בטח בהה בך במבט been there, done that כזה. וואו, לקב"נים חייב להיות צחוק ממש מטורף.

Thumpers

New member
אני ממש לא חיילת שלו.

הוא גם מכיר אותי מספיק טוב (עבדתי איתו הרבה) בשביל לדעת שאני לא אובדנית, ושרוב הסיכויים שזה בטעות.

Thumpers

New member
זה בסדר...

בד"כ אנשים לא שמים לב לכל הצלקות שלי. הם יותר מדי עסוקים בלהסתיר את הבחילה מהפנים שלי ;)

צלהגשם

New member
אני רואה שצה"ל מצלק פה הרבה אנשים

2 הצלקות שלי הן מהצבא - האחת בברך, אחרי שנפל עליי מחשב שהרמתי, השניה ביד - אחרי שניסיתי ברוב טפשותי לפתוח קופסת שוקולד למריחה בתורנות מטבח באמצעות סכין קצבים ענק, ואת מה שקרה אשאיר לדמיון שלכם. רק אציין שאפילו עם יד מדממת לא קיבלתי פטור משטיפת כלים באותה תורנות. ולמרות זאת, הן מזכירות לי זמנים טובים אז אני אוהבת אותן.

stagadish2

New member
גם לי יש צלקת הארי פוטר!

אבל וולדמורט כבר מת, אז היא אף פעם לא כואבת לי. בגיל 6 אבא שלי החליט שיהיה מגניב להכניס אותי למים העמוקים, וזאת למרות שהייתי בסך הכול אחרי שיעור שחייה אחד. התחלתי להשתולל במים, מה שנגמר בדפיקת המצח במעקה ובצלקת הארי פוטר (היא בצורת ברק, לא צוחקת). מניחה שיש לי עוד מלא, הייתי חתיכת טומבוי.

ספויילר מעליי:p

איזה מזל שבדיוק לפני שבוע סיימתי לקרוא הארי פוטר, אחרת זה היה יכול להיות ממש מבאס שהצלחתי שלא יספיילרו לי כל הזמן הזה, ובגלל הודעה בפורום זה היה נהרס.. :)

StriX Starlight

New member
ספרי לי על זה...

כשהחמישי יצא, לא דיברתי עם החברים שלי במשך 3 חודשיים ואכלתי בחדר האוכל לבד. ואז, יום לפני שקניתי את הספר נכנסתי לאתר עם הדפסי חולצות. על אחת מהם היה כתוב בדיוק מה קרה לו ובאיזה עמוד..

stagadish2

New member
אם הייתי קוראת את הספר היום,

ולא בין הגילאים 7-14, הייתי חושבת שהוא חתיכת ספר גרוע (בסדר, לא לגמרי, לברוא עולם כל כך עשיר בפרטים זה לא משחק ילדים, אבל הדמויות [למעט סנייפ], ההתפתחויות הצפויות בעלילה, הטוב המוחלט של הארי מול וולדמורט הרשע מרושע. ספר ילדים לכל דבר. אבל זה ספר שסגדתי לו במשך שנים (הוא, והסיפור שאינו נגמר), אז אני לא יכולה לקטול אותו לחלוטין) אבל אפילו לפני שלוש שנים, כשקראתי את הספר האחרון, כשהגעתי לקטע שהאהבה, האהבה החזירה את הארי לחיים, זעקתי "מההההההה" השמיימה. כאילו, ברצינות? אה, כן, ברור. רון והרמי!ני לנצח!!! כמה צפויה היא יכולה להיות, אלוהים. יאק. שונאת את הרמיוני. אגב, דמבלדור הומו. הנה, אמרתי את זה. בטח מסתובבים באינטרנט כמה פאנפיקים עם סוף יותר מוצלח משלה.

StriX Starlight

New member
אהבה החזירה את הארי לחיים?

על מה את מדברת?? בשביעי הארי חזר לחיים לאחר שההורקרוקס שהוא הכיל, הושמד...

stagadish2

New member
אוך כן

עזבי את הקטע של ה"חזר לחיים". טעות שלי. אבל היה את הקטע ההוא בלימבו שדמבלדור אמר להארי שלמרות הליבות התואמות של השרביטים, השרביט שלו היה חזק יותר מזה של וולדמורט בגלל שהארי ניחן בתכונות נעלות (אני די בטוחה שהייתה שם את המילה אהבה, אם אני אמצא ציטוט רלוונטי, אני אשלח, אם לא – ניצחת) וזה למה הוא הביס אותו. בכלל, נורא הערכתי את רולינג על זה שהארי לכאורה מת, אבל כשבסוף הפרק הוא החליט שיהיה מגניב לחזור שנאתי אותה. וכן, חייבת להודות שהעובדה שהארי עצמו הכיל הורקרוקס הייתה מפתיעה.

גם אני6

New member
השאלה מה הכניס אותו לקבר מלכתחילה..

אני מהמרת על נשים:) סתם:) האם הייתה זו אהבה שהרגה אותו?

למעלה