** שרשור בוקר - היום ה-108 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
למה עשו את העונה המפגרת הזו...
כי החיים ממשיכים. כל עם ישראל כמעט הולך לעבודה, מסיבות, בתי קפה. מנסים לחזור לאיזה שיגרה מאולצת.
זה כואב מאוד מה שיקרה עם נועם אבל תמיד יש מצב שחלילה יקרה משהו לקרוב שלך בזמן שאתה תקוע שם כמעט 4 חודש.
ובינינו כולנו קיווינו גם אם לא האמננו שהמצב היה צריך להסתיים כבר מזמן

יונתנסקי

Well-known member
כי החיים ממשיכים. כל עם ישראל כמעט הולך לעבודה, מסיבות, בתי קפה. מנסים לחזור לאיזה שיגרה מאולצת.
זה כואב מאוד מה שיקרה עם נועם אבל תמיד יש מצב שחלילה יקרה משהו לקרוב שלך בזמן שאתה תקוע שם כמעט 4 חודש.
יפה כתבת "שיגרה מאולצת".
אבל עננה כבדה על הראש...
אתה יודע שאוטוטו יורד מבול.

Psy Bear

Well-known member
הנקודה היא שהעונה מפגרת

KAPSULA1

Well-known member
מצד אחד הוא גם לא אמור לשבת שבעה.
מצד שני תלוי איזה סוג של קשר היה איתו
מכל הצדדים זה מצב קשה ואני בטוחה שלא
ממש יודעים מה לעשות ולא מקנא במי צריך לקבל את ההחלטה
בכל מקרה שה שוק. אם יודיעו לו עכשיו זה 3 ימים של באסה ודכאון עד הגמר. גם כשייצא בגמר הוא יוצא לראיונות (בערב הגמר) ולכל ערב הגמר של ההתרגשות. לא יודיעו לו מיד רק שיילך הביתה טהכל יגמר.
לדעתי ככה יותר קל לעכל.

Moiya_1

Well-known member
מצד אחד הוא גם לא אמור לשבת שבעה.
מצד שני תלוי איזה סוג של קשר היה איתו
מכל הצדדים זה מצב קשה ואני בטוחה שלא
ממש יודעים מה לעשות ולא מקנא במי צריך לקבל את ההחלטה
רק המשפחה מחליטה. זו החלטה נוראית.. איך אפשר להחליט ? לו זה היה תלוי בנועם הוא היה מייד יוצא.. הוא בוגר מספיק להחליט לבדו כיצד לנהוג. זו דילמה קשה של המשפחה ובטח של האח. אם הוא היה אמור להיות מודח הערב, אז תארו לעצמכם איזו הדחה כואבת זו לקבל בומבה נוראית ואכזרית לצאת למשפחה אבלה וכואבת. מצד שני, אם האח ישאיר אותו, אז גם בשבת לצאת ולהשאב מיידית לאותה תחושת אבל נוראית..
עצוב עצוב מאוד.

yalian

Well-known member
רק המשפחה מחליטה. זו החלטה נוראית.. איך אפשר להחליט ? לו זה היה תלוי בנועם הוא היה מייד יוצא.. הוא בוגר מספיק להחליט לבדו כיצד לנהוג. זו דילמה קשה של המשפחה ובטח של האח. אם הוא היה אמור להיות מודח הערב, אז תארו לעצמכם איזו הדחה כואבת זו לקבל בומבה נוראית ואכזרית לצאת למשפחה אבלה וכואבת. מצד שני, אם האח ישאיר אותו, אז גם בשבת לצאת ולהשאב מיידית לאותה תחושת אבל נוראית..
עצוב עצוב מאוד.
איך שלא הופכים את זה, זה עצוב וקשה.
ואני הייתי ועודני מהמקוות שהוא יודח היום בלי קשר....

רותרות7

Well-known member
ממה שהבנתי הוא עצמו [כמו כולם] חתם עם הכניסה על בקשה להודיע לו על מקרה מוות רק אם מדובר בנפטרים מקרבה ראשונה. אם זה אכן כך, ההחלטה הייתה שלו מלכתחילה. ומעצם הקרבה המיוחדת שלו עם ברק, ברק ידע לומר מה צריך לעשות.

yalian

Well-known member
12:44 פרידה מספרת על נשים מפורסמות שהיא קיבלה מהן השראה והרגישה חיבור לסיפור שלהן:
טינקרבל
אתי אנקרי
עכשיו שאני חושבת על זה נראה לי שאני השראה ממיס פיגי 🤔
אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות
אני רק אבהיר
שמדובר בטינקרבל *האישה* שהיתה דוגמנית-שחקנית

צופה15

Well-known member
השלישיה ברורה.
בתחושה שלי-
הדר-מקום 3
פרידה-2
אור הזוכה.
בכל מקרה זה יהיה לדעתי בין פרידה לאור.

KAPSULA1

Well-known member
השלישיה ברורה.
בתחושה שלי-
הדר-מקום 3
פרידה-2
אור הזוכה.
בכל מקרה זה יהיה לדעתי בין פרידה לאור.
תרשמי, עוז לא יתן לאור בחיים את הזכיה.
מילא אם היה מנסה לרכך אותו קצת בפרקים האחרונים אבל ההיפך הוא ניסה לשדר שיחה רגילה והטרלה כתגובה בריונית של אור, שם מוסיקה מאיימת.
מתי בעונות האחרונות זכו מישהו בסגנון של אור? האח גם מפחד מהבקורת של הכתבים. מישהו נייטרלי שוב יקח העונה

צופה15

Well-known member
או אור או פרידה.
זאת התחושה שלי.
גם לי הגיוני פרידה אבל אם יצביעו משמעותית יותר לאור, הוא יזכה.

ערן .

Well-known member
אני חושב שזו טעות לא לספר לו. עם כל הכבוד להפקה ולמשחק, יש מציאות. ואני חושב שזכותו לדעת
שקרוב משפחה שלו נפל בקרב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה