תקראו את זה סופר דחוף !!!

../images/Emo45.gif צודקת לגמרי , אבל הבעיה היא

שאני מאד בספק שהסטיה שלו היא סטיה מינית בכלל. או כזאת שלא ניתנת לטיפול. בכל מקרה... קחי בחשבון שהחיים שלו נהרסו לגמרי , אז זה לא ממש משנה אם יוסיפו לזה סירוס כימי.. שיהיה.

Double U

New member
תודה רבה וכל הכבוד!

החזרת את הנושא הזה לחדשות, נושא חשוב שעל כולנו להיות מודעים אליו! תודה לך!

Cmona

New member
../images/Emo39.gif שלום לך אמא יקרה של הילד

אני אפרסם את את ההודעה שלך ואנעץ אותה בפורום תוכנה וחומרה, כמו כן אני אנסה שגם בעוד פורומים המנהלים יעשו אותו הדבר. כל הכבוד לך, את אמא שהצלת את הילד שלך וגם עוד כמה וכמה ילדים שהיו בדרך. צר לי על שאר הילדים שנפגעו. אי רק רוצה להדגיש לך שיש לו עו"ד טוב שהוציא לחופשי עברייני מין קשים יותר עם הוכחות על ביצוע פשעים קשים. אם אני לא טועה משה מרוז עו"ד שלו. והוא עו"ד טוב לפלילים. אם אני טועה אז מתנצלת מראש. אז כדאי לך ולשאר ההורים להיות עירניים כנגד מי אתם עומדים. צריך מישהו חזק וטוב יותר שיוכל לייצג אתכם. כי הרבה פעמים צוות מעולה אמל על המקרה אבל עו"ד טוב יוציא את הפושע עם קנס 200 ש"ח לחופשי. בברכה

dannyshadow

New member
רק מעניין אותי- איך גיליתם אותו?

הוטא השאיר אצל אחד הילדים כתובת?< גיליתם לפי IP? מה?

ba r2 0 1 0

New member
כי בכתבות הכינוי שהיה כתוב שהוא

משתמש בו היה בדיוק אותו הכינוי שהוא כתב בו בפורום הזה...!

korkusal

New member
שטויות! אפי טכנאי מחשבים היחיד בכפס

טכנאי הוא חבר שלי ואני מרגיש בטוח שזה רכילות! כדי להפיל אותו! אני אומר שהוא בחור נפלא. הוא לא היה עושה ככה וגם ילד בן 8 לא יכול לעשות ככה. הבעיה היא ריגול או פרסומת קופצת של דברי גסים. גם הוא לא יכול לקבוע פגישה איתו ככה אי אפשר לעשות ככה. הוא טכנאי כמוני דואג לתת עצות ולעזור. אני בטוח שמי שפוגע אותו מקווה שיצטער בעתיד על הטעות שעשה. אני אומר שהוא לא יכול לעשות דבר כזה הוא רק טכנאי חדש ומלומד. יש לו בעיה בשמיעה והוא רוצה לפתח את העסק זה כל הסיפור. אומרים שמי ש"מקנא אותו יסבול כמוהו" לידיעתכם אלון

Double U

New member
באמת?../images/Emo4.gif

אז האם שחשפה את הפרשה זייפה את שיחות הצ'אט של בנה עם אפי? המשטרה המציאה שיחות ריגול שניהלה עם אפי? 40 נערים מכפ"ס והסביבה התארגנו יחד והמציאו עלילה על אפי? בטח

chuti

New member
פאקקק

א. הוא היה מכוער בתמונה שהוא שלח ב. פאק לא חשבתי שזה הוא... יוו

אפי הטכנאי מחשבים היתי צולב אותו

בס"ד באמאשלי היקרה היתי צולב אותו חי... רק חבל שיש חוק של זונות במדינה הזאת
איך נותנים לחלאת אדם כזאת בגלל מחשב או לגלוש באינטרנט איךךךך? אני היתי שולח אותו להמון הזועם שצמאים לאנשים כאלו ברמאללה. שם היו עושים ממנו מסננת. ותאמינו לי הוא היה לומד לקח... אם בכלל.. מסכנים אותם ילדים שהוא פגע בהם. יש לנו חוק של זונות במדינה. זה לא בית סוהר לבת בבית סוהר זה להיות במלון 5 כוכבים. אבל שטויות בכלא יפתחו לו את הצורה. שם שונאים אנשים מהסוג שלו. שם יעשו לו כל לילה "כיפה אדומה" ויראו לו מה זה להתעסק עם ילדים.. נתקלתי בניק שלו בבלוגים בתפוז. עלק"טכנאי" היתי עושה מהתחת שלו מסננת ושלוח אותו לתא של טעוני הגנה בכלא שפ היו שמחים ללמד אותו הרבה דברים "טובים" רק חבל שיש לנו חוק שלא שווה לכלום.. הכל פה פרוץ במדינה הזאת.. קחו אותו למדינות ערב שם היו מביאים אותו למופתי אל גומבוריה. והדרך שלו היתה קצרה מאוד.... פשוט גועל נפש של בן אדם..... שבת שלום

BanjoKazooie

New member
תיראו את ההודעה על מפגש הפורום!

כבר אז היו אנשים שחששו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=594&msgid=55495120&FlagSybase=1

badboy3919

New member
מאז ומתמיד "שמו עין" על הבן אדם הזה

פשוט אף אחד לא רצה להגיד כלום עדי לא לפגוע (שמסתבר,בסופו של דבר,שזה היה הדבר הכי טוב לעשות).

ba r2 0 1 0

New member
לא רק כדי לא לפגוע

גם פחדנו אנחנו להיפגע. וללכת למשטרה לא הלכנו כי הוא לא עשה לנו משהו כי שללנו כל דרך להיפגש איתו (בהתחלה הוא רצה להיפגש סתם ככה עם כל מיני ילדים, אח"כ שלא הסכימו כדי לעבוד אצלו, אח"כ בפגישות של הפורום, ושלא רצו את זה הוא רצה דרך צ'ט עם מצלמה...!) ובריאן יש לך מזל גדול. יכול להיות שאחרי שהייתם יותר בונים אמון אחד בשני שעבדת אצלו........ הבנת את המסר

badboy3919

New member
חחח,אין לך מושג כמה ששום דבר

לא היה קורה,אני באמת שלא רוצה לפתוח פה דיון על כל מה שהיה כי יש דברים שפשוט כמו שאומרים:"השתיקה יפה להם",זה לא משהו מיני אבל דברים שעכשיו אני חושב עליהם פתאום נראים לי מאד מוזרים.אבל כמו שאמרתי,בחיים לא הייתי מתקרב לאדם בן 31 ועוד שיש לי מחשבות מוזרות כלפיו. ואגב,מה דעתכם על מפגש פורום לכבוד כל האירוע?

למעלה