🐣🐧🦚🐦אופי, אופי דוכיפת, המנהל שלי פסיכופט🦆🦜🦩🦢

Lhuna3

Well-known member
הולי שיט, אני שכחתי לחלוטין שמזה בא המשפט "בוקר טוב עולם, מה שלום כולם."
אני אומר את זה לאנשים כל בוקר ולא זכרתי שזה מכאן. או שזה גם מעוד מקומות?
אולי יש את זה בעוד מקומות (למשל בשיר של להקת אבטיפוס יש פרפראזה: "בוקר טוב עולם, יש ברבורים באגם") אבל אני מאמינה שהמקור זה השיר של פינוקיו.
נראה לי שהתכוונת לחורף. בסתיו עדיין יהיה חם מידי.
לפעמים בסתיו כבר נעים בלילות!
את צריכה לשתות יותר מים
נכון, אני יודעת. אני מנסה.
אני חושב שעליתי ל4.
קדימה עוד קצת מאמץ!
וואלה?!? לא ידעתי שלפי חוק אמור להיות סגור. אני הייתי במרכז מסחרי והכל היה פתוח. (באזור סופר חילוני אז לא מפתיע, אבל עדיין מפתיע אותי שיש פקחים שמורים לסגור מקומות.
הייתי מגיבה אבל אסור לי לפי החוק שקבעתי.
אוקי...
אז ראשי תיבות של זה: א.ב.כ.ל.ע.ל.כ.כ.
שבגימטריה זה 1 2 20 30 70 30 20 20
שזה גם 3 50 100 40
כלומר ג.נ.ק.מ
שזה "גם ניסים קיימים מתישהו"
הצלחתי?
o_O o_O o_O יואו אני בשוק - זה בול מה שחשבתי עליו!!!

LeAnnDyIan

Well-known member
בדקתי ו-70 זה 21 צלזיוס WTF יש לך מזג אוויר מושלם?!
מה? לא!😂 חח לא הבנת אותי.
אין לי 70 מעלות עכשיו! פינטזת על סתיו אז אמרתי שבא לי מזג אוויר של מתחת ל-70 שזה בדרך כלל מה שיש לנו בסתיו (כאילו טמפרטורה עד 70)
היום האמת לא כזה נורא (82) אבל כל דבר מעל 72 זה לא כיף לי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כי זאת לא היתה שאלה ולא ציפיתי שמישהו יענה על זה :rolleyes:
expect the unexpected
אני חושבת שפיספסת מילה מסויימת בשאלה.
אוי שיט. אני יכול לטעון שורוניקה מארס היא סדרת ילדים. טכנית עד גיל 18 הם עדיין ילדים לא?
אוקי אוקי.
אולי צבי הנינג'ה?
לא. עד כמה שאהבתי אותו הוא לא ממש יפה.
אז שאלתיאל קוואק
קודם כל לא ידעתי שגם אתה עושה 8-16. אני עשיתי את זה כמה שבועות, אבל עכשיו כבר לא ממש.
אני עושה את זה כבר כחצי שנה. זה עובד לי די טוב. בזמן העבודה אני לרוב עסוק מידי בשביל להרגיש רעב.
זה אוכל של מסיבת כיתה.
במבה ושטוחים זה מעולה לי כי זה חטיף, אבל כזה שלא מפתה אותי לאכול ממנו הרבה.
גיגלתי עכשיו.
גם אני עשיתי את זה כל החיים שלי.
בתקופה האחרונה יש לי הרבה יותר זמן פנוי בד"כ (כי אני עובדת רק חלקית) ולכן אין לי תירוץ לזה, אבל עדיין ההרגל להיות ערה בלילה זה משהו שקשה כבר לשנות.
איכשהו דווקא כשיש יותר זמן פנוי נוטים לזה אפילו יותר.
אז לפחות שהיא תקנה משהו טעים יותר.
הייתי אומר לה, אבל אני מנסה שתקנה פחות דברים טעימים. חוץ מזה אני מנסה לשכוח כמה טעים ואפלים של עלית.
דווקא הליכה קלה אחרי האוכל אמורה לעשות טוב, אולי היתה עוזרת לך.
באמת טוב הליכה אחרי אוכל. אבל לא הייתי רוצה להיות במצב שאני צריך לרוץ לשירותים ואני איפשהו ברחובות המושב.
אני אנטי-פודקאסטים אבל אני אולי אתן צ'אנס לקטע שהבאת.
שיט, הייתי צריך למצוא קטע טוב יותר. זה היה טוב, אבל לא הורס.
אני מזדהה במדויק עם יותר מידי דברים שאתה כותב...
אולי אני ואת בעצם אותו אדם.
(אנחנו לא כי אני לא יכול לראות סדרות בקצב שלך, ואני כבר הייתי רואה את סדרות הבת של סטארגייט.

didalf

Well-known member
אוף בא לי גם בורקס עכשיו😞
תמיד כשאני חושבת על לחיות בחו"ל קשה לי המחשבה שאין בורקס.

אבל אני גם אגיע לשאלון החודשי.
|יעני|

1. לאיזה תוכנית ילדים יש/היה את השיר פתיחה הכי יפה?
אוקי, כאן שמת את הסימן שאלה בסוף בלי בולד אז זה נחמד מצידך.
אם כי סיבכת אותי עם השאלה כי זאת לחלוטין שאלה שאני בקלות אקח עליה שעה לענות ותכלול חיפושי גוגל לרשימות של שירי הפתיח הכי טובות של סדרות. אני מוריד את באפי כי אני לא מחשיב את זה לשיר אלא לנעימה (לשיר יש מילים) (לדעתי, אני לא יודע לגבי החוקים). אז מה שעולה לי לראש ראשון והכי חזק זה We used to be friends שהוא שיר הפתיח של ורוניקה מארס. נצחי לעד. ואני מדבר על איך שהוא היה בשתי העונות הראשונות ולא הצורה המלודית או משהו שהייתה בעונה 3. מה בכלל היה בעונה 4? והאם זה מעניין אותי? בכל מקרה:
ניק השאלה הייתה תוכנית ילדים.
אולסו יאיי ורוניקה מארס אני חולה ועושה מרתון של זה בדיוק.

גם בא לי ללכת לישון מוקדם ואז להיות ערני מחר בעבודה, אבל הRBP שלי לא נותנת לי לעשות את זה. ואת רק נותנת לה את התחמושת שהיא חיפשה.
*RBP זה Revenge bedtime procrastination ומאז שגיליתי את המושג לפני כחודש אני קלטתי שאף פעם לא היה משהו שהזדהיתי איתו יותר.
מה זה אומר? שאתה נוקם בעצמך והולך לישון מאוחר?

*לא אכלתי לפני 13:00 בצהרים כי אני עושה 8-16
מתי אתה קם?? ואיך אתה מחזיק עד 1 בלי אוכל? סליחה אבל זאת נשמעת דיאטה מטומטמת.

והוא המון פעמים ממש גורם לי לצחוק בקול רם במהלך נסיעה. (לפני איזה שבוע זה הגיע לרמה שפחדתי שאני אסטה מהכביש, אני רציני).
חחחחחחחח זה מסוכן:-D

אני לא זוכר את עצמי ממש בוכה מאז היום לפני שאמא שלי מתה. שזה גם מעניין כי כשהיא מתה ביום למחרת ובמהלך השבעה אני לא זוכר שבכיתי ממש. אם כי זה הגיוני. יום לפני כן כשהודיעו לנו שהיא כבר לא תתעורר אז בכיתי.
|נחמה|

והיחיד שאני מצליח לזכור כרגע היה השיר SOS של אבבא.
|מאוהב||כתר|

הולי שיט, אני שכחתי לחלוטין שמזה בא המשפט "בוקר טוב עולם, מה שלום כולם."
אני אומר את זה לאנשים כל בוקר ולא זכרתי שזה מכאן. או שזה גם מעוד מקומות?
מכאן

זה אוכל של מסיבת כיתה.
:-D
אני אומרת מהיום לתת רק ללונה להכין שאלונים חודשיים אבל להודיע לה על זה רק באותו רגע שהיא צריכה לפרסם😂
יאללה!:-D

פיטר פן רוצה להיות רכבת?😂
(השיר שלו באמת מוצלח)
חחחחחחח עניתי ללונה בהמשך:
כשהייתי ילדה משומה שמעתי "פיטר פן שרוצה להיות רכבת" במקום "פיטר פן שרוצה להיות רק ילד" ומאז מבחינתי זה המילים:-D

אני אקח דקסמול סינוס לשינה.
אוי מה יש לך? כלבת??
:-D:-D
רק קורונה.
זה עדין מרגיש מועט מידי גם אם זה כל מה שעשית.
בסדר אולי 20
תשאלי את סירי כמה עשית היום, היא תגיד לך.
כיביתי את המד צעדים בטלפון.

רפואה שלמה|סיוע||4U|
תודה|חיבוק|
אבל אחותך לא מצחיקה בכלל. היא סתם מרשעת. טוב אני מניחה שגם רשעים יכולים לה
בתור אחת שגם מרשעת וגם מצחיקה וגם מצחיקה ברשעות שלה את צריכה לדעת שזה עובד טוב ביחד.

חח טוב אם 10 זה מרתון אז כנראה שגם אני בחיים לא אהיה שם😂
אף אחד לא. חוץ מהחולי נפש באולימפיאדה שבאמת רצים מרתון.
חח יס רוצים שתסבלי עוד יותר.
מניאקים
משהו גיי?
רגע לא, יש זוג סטרייט ואימוג׳י בהלם. אז היא הגיעה הביתה ומצאה את בעלה בוגד בה עם גבר אחר ועכשיו העולם שלה שחור.
וואו, טיילור סוויפט כותבת שירים עגמומיים.
היא כותבת שירים עגומומיים בלי קשר:-D
אבל צריך לקרוא את זה מימין לשמאל האמת. וגם לונה כבר מצאה את התשובה בהמשך השרשור.

הסתיו ממש נעים אל תקשיבי לו הוא פסיכופט.

אז שאלתיאל קוואק
כן!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אולי יש את זה בעוד מקומות (למשל בשיר של להקת אבטיפוס יש פרפראזה: "בוקר טוב עולם, יש ברבורים באגם") אבל אני מאמינה שהמקור זה השיר של פינוקיו.
וואי, גם זה שיר טוב. מוסיף גם אותו לרשימה שלי.
גיגלתי את צירוף המילים "בוקר טוב עולם, מה שלום כולם" (בלי המרכאות) וזה נתן לי רק את השיר של פינוקיו אז זה כנראה באמת המקור.
כן, זה יתרון באמת. לפעמים מרגיש לי שהלילות יותר נוראיים מהימים עכשיו. כי ביום יש שמש וזה ברור שנוראי, אבל בלילה אני עומד בחושך ואני לא מבין איך זה גהנום עלי אדמות.
קדימה עוד קצת מאמץ!
אני צריך עוד להכין סנדוויץ (כן אני מכין סנדוויץ בערב לפני ושם במקרר כי יש לי פחות אנרגיה בבוקר)
וגם לסגור חור בחולצה שאני מתכוון ללבוש מחר (זה יותר נדיר, אבל לפני כמה חודשים אבא שלי לימד אותי איך עושים את זה אז לפעמים אני עושה את זה כי חבל לי שלא ללבוש חולצה שאני אוהב רק בגלל שיש בה חור גדול ואנשים יבקרו את זה בעבודה שבה אני אמור לעשות מודלינג. עם המשפחה אין לי בעיה להיות עם חולצות עם חורים.
בקיצור אני צריך עדיין קצת ערנות, אבל אני באמת מרגיש את העייפות עולה. אולי 5.
הייתי מגיבה אבל אסור לי לפי החוק שקבעתי.
אה, אני חשבתי שהחוק עוסק רק בריצה על האי.
o_O o_O o_O יואו אני בשוק - זה בול מה שחשבתי עליו!!!
אני גאון 🤯

Lhuna3

Well-known member
מה? לא!😂 חח לא הבנת אותי.
אין לי 70 מעלות עכשיו! פינטזת על סתיו אז אמרתי שבא לי מזג אוויר של מתחת ל-70 שזה בדרך כלל מה שיש לנו בסתיו (כאילו טמפרטורה עד 70)
היום האמת לא כזה נורא (82) אבל כל דבר מעל 72 זה לא כיף לי.
אה אוקיי |מזיע|
אולי אני ואת בעצם אותו אדם.
(אנחנו לא כי אני לא יכול לראות סדרות בקצב שלך, ואני כבר הייתי רואה את סדרות הבת של סטארגייט.
וגם אני עונה על שאלונים חודשיים!
תמיד כשאני חושבת על לחיות בחו"ל קשה לי המחשבה שאין בורקס.
חחחחח ברצינות? דווקא בורקס?
זה משהו שאני לא מתנגדת לאכול כשאני רעבה למלוח, אבל מכל המאכלים שאני אוהבת יכולתי לוותר על קיומו (בכלל בצק עלים זה בצק נחות בעיני).
מתי אתה קם?? ואיך אתה מחזיק עד 1 בלי אוכל? סליחה אבל זאת נשמעת דיאטה מטומטמת.
זאת לא! |שפם| (אני עשיתי אותה בשעות 10-18 ותקופה מסויימת 11-19.)
כיביתי את המד צעדים בטלפון.
למה כיבית? (אני שואלת כי אני עכשיו לראשונה הדלקתי ורוצה לדעת אם יש סיבה משמעותית לכבות)
הסתיו ממש נעים אל תקשיבי לו הוא פסיכופט.
תודה.
אה, אני חשבתי שהחוק עוסק רק בריצה על האי.
כל מה שקשור במצב האומה והמדינה כולל פוליטיקה.
הצלחת בלי הרמז?
קראתי ישר את הרמז, הייתי תבוסתנית מראש.

didalf

Well-known member
חחחחח ברצינות? דווקא בורקס?
זה משהו שאני לא מתנגדת לאכול כשאני רעבה למלוח, אבל מכל המאכלים שאני אוהבת יכולתי לוותר על קיומו (בכלל בצק עלים זה בצק נחות בעיני).
וואי כן אני מתה על בורקס.
אני משתגעת מזה שיש רק מתוק לאכול בבתי קפה בחו"ל בבוקר. תנו לי רק קפה ובורקס.
יש לנו במשרד כל בוקר בורקסים קטנים זה האושר שלי (מזל שאני במשרד רק יומיים בשבוע:-D).

צטערת עדיין לא נשמע הגיוני.

למה כיבית? (אני שואלת כי אני עכשיו לראשונה הדלקתי ורוצה לדעת אם יש סיבה משמעותית לכבות)
לא בא לי שהטלפון יעקוב אחרי.

LeAnnDyIan

Well-known member
אני גם עושה 10:00-18:00 וזה הדבר הכי קל שיש.
(עושה את זה מתחילת השנה)
בזמן הקורונה עשיתי מ18:00 בערב עד 02:00 בלילה וזה גם עבד לי יופי (כי ישנתי כל היום)

LeAnnDylan

Well-known member
לאלא יש להם שיר מושלם!
שתדעי לך שהשיר הזה היה תקוע לי בראש כל היום בגללך:-D (וכן אני יודעת שאני מחרתי אותו, אבל לא שרתי אותו לעצמי עד שלא שמת קישור אליו!!) (יואו איזה חמוד היה התינוק בלש שתוקע מוצצים באוזן!:-D)
את הולכת לחדר כושר על הבוקר? וואו את הגיבורה החדשה שלי:-0
חח אין שום סיכוי בעולם שאלך אחרי עבודה, ככה שהבוקר זה הזמן היחיד שאני יכולה ללכת. חוץ מזה שזה מאוד מספק להגיע לעבודה כשכבר סגרתי את העיגול של האימון וכמעט סגרתי את זה של הקלוריות ואז נשאר לי רק העיגול של העמידה, אבל זה העיגול הכי קל אז אני מרגישה שאני יכולה להתבטל כבר מהשעה 10:00 בבוקר, שזה מאוד מעודד.
ואם התאמנת למה לא שתית מים?
ואיך את מתאמנת על בטן ריקה?
אני לא שותה לפני אימון כי זה עושה לי בחילה, ואני גם לא שותה ישר אחרי כי אין טעם לשתות ואז להישקל. ואני נשקלת לפני המקלחת ככה שטכנית אני יכולה לשתות רק אחרי המקלחת (ואחרי שהתלבשתי והתארגנתי לעבודה כי אני עושה את זה במקלחת) אז יצא היום שהגבתי לכם כשהייתי במקלחת בזמן שהתארגנתי לעבודה אז לא שתיתי עדין.
ולהתאמן על בטן ריקה זה הכי טוב כי ככה שורפים הכי הרבה קלוריות. חוץ מזה שאני לא יכולה לאכול לפני 10 בבוקר אז חייבים להתאמן על בטן ריקה. למרות שגם ביום שבת נגיד שאני יכולה להתעורר אחרי 10 ואני הולכת לחדר כושר מאוחר יותר אני לא אוכלת לפני כי המחשבה על לעמוד 40 דקות על האליפטי אחרי שאכלתי עושה לי בחילה.
החיים שלך זה סיטקום.
לפעמים הם מרגישים כמו סרט אימה, אבל אני בעד סיטקום. נשמע לי כיף יותר.
אוקי עדיין לא הבנתי לפי מה זה קובע אם את מוכנה אבל אני רואה שאת בחוב שינה:-D
בעיקרון לפי איך שישנת. אבל זה איזה מדד משונה של הנשימות שלך, הדופק, החמצן בדם ועוד כל מיני חירטוטים.
וכן, אני בחוב, אבל החדשות הטובות הן שלפי השעון שלי אני יכולה להיפטר מהחוב הזה ע"י כך שאשן הלילה 11 וחצי שעות:-D
thumbnail_Screenshot 2024-08-13 at 21.02.08.jpg

didalf

Well-known member
שתדעי לך שהשיר הזה היה תקוע לי בראש כל היום בגללך:-D
חחחחחח כיף
(וכן אני יודעת שאני מחרתי אותו, אבל לא שרתי אותו לעצמי עד שלא שמת קישור אליו!!) (יואו איזה חמוד היה התינוק בלש שתוקע מוצצים באוזן!:-D)
כן:-D
אני חולה על זה שהם שותים בבר חלב כמו בירה:-D

חח אין שום סיכוי בעולם שאלך אחרי עבודה, ככה שהבוקר זה הזמן היחיד שאני יכולה ללכת. חוץ מזה שזה מאוד מספק להגיע לעבודה כשכבר סגרתי את העיגול של האימון וכמעט סגרתי את זה של הקלוריות ואז נשאר לי רק העיגול של העמידה, אבל זה העיגול הכי קל אז אני מרגישה שאני יכולה להתבטל כבר מהשעה 10:00 בבוקר, שזה מאוד מעודד.
אמאלה אין שום סיכוי שאני יכולה להתאמן בבוקר הגוף שלי לא מתפקד.
מדהים כמה עיגולים בטלפון משפיעים עלייך:-D

אני לא שותה לפני אימון כי זה עושה לי בחילה, ואני גם לא שותה ישר אחרי כי אין טעם לשתות ואז להישקל. ואני נשקלת לפני המקלחת ככה שטכנית אני יכולה לשתות רק אחרי המקלחת (ואחרי שהתלבשתי והתארגנתי לעבודה כי אני עושה את זה במקלחת) אז יצא היום שהגבתי לכם כשהייתי במקלחת בזמן שהתארגנתי לעבודה אז לא שתיתי עדין.
:-0
אני לא יכולה לדבר -לא- לנשום בבוקר בלי לשתות דבר ראשון ואת מדברת איתי על ספורט?
חוצמזה ששותים *תוך כדי*. כשעוד הייתי עושה אליפטיקל היה לי בקבוק והייתי שותה תוך כדי. איך את לא מתעלפת??????????????

וכן, אני בחוב, אבל החדשות הטובות הן שלפי השעון שלי אני יכולה להיפטר מהחוב הזה ע"י כך שאשן הלילה 11 וחצי שעות:-D
thumbnail_Screenshot 2024-08-13 at 21.02.08.jpg
אנחנו יודעים שאת מסוגלת זה רק בעיה של זמן:-D

It's Always Sunny

Well-known member
אני כועסת על עצמי שאני לא מסוגלת להתיישב במושבים הראשונים של אוטובוס אם מישהו יושב שם.
עוד יותר, מבואסת שאנשים פשוט בוהים בי. לפחות הנהג היה נחמד כדי לחכות שאני אמצא מקום לשבת.

(כן, מודעת שיש לי אחריות לא מעטה, שאני צריכה לדעת לבקש מאנשים, רציתי לכתוב משהו להגנתי אבל באמת שאין לי מה לומר, בסופו של דבר זאת בעיה שלי).

didalf

Well-known member
אני כועסת על עצמי שאני לא מסוגלת להתיישב במושבים הראשונים של אוטובוס אם מישהו יושב שם.
עוד יותר, מבואסת שאנשים פשוט בוהים בי. לפחות הנהג היה נחמד כדי לחכות שאני אמצא מקום לשבת.

(כן, מודעת שיש לי אחריות לא מעטה, שאני צריכה לדעת לבקש מאנשים, רציתי לכתוב משהו להגנתי אבל באמת שאין לי מה לומר, בסופו של דבר זאת בעיה שלי).
את מתכוונת למושבים הראשונים שמיועדים לאנשים עם מוגבלות?
והכוונה לשבת ליד מישהו או כשהכל תפוס?
כשהכל תפוס לגמרי מישהו צריך לקום בשבילך וזאת לא בעיה שלך שאנשים פה חצופים. אני השבוע ישבתי במקום של העגלות וכשעלתה אמא עם עגלה זזתי לבד.

אם לא נעים לך לשבת ליד מישהו כשיש עוד מקום באוטובוס אז אני ממש מבינה כי גם אני מעדיפה שלא ואז זה כבר תלוי בך וכמה קשה לך להמשיך לתוך האוטבוס. אם יש מקום בהמשך ואת מסוגלת אז תעשי מה שאת מסוגלת ותהיי גאה בעצמך.

Lhuna3

Well-known member

את לא צריכה לכעוס על עצמך ואין לך על מה להתגונן, כמו שעדי כתבה: אנשים צריכים לפנות לך מקום מעצמם, את לא צריכה בכלל להיות בסיטואציה של לבקש. אני ממש מבינה אותך שלבקש זה לא נעים :-( לפי דעתי בכלל במצב כזה, הנהג הוא זה שצריך להורות לאנשים במושבים האלו לזוז למקום אחר.
והנהג לדעתי חייב לחכות בסבלנות עד שתמצאי מקום לשבת (נראה לי אגב שהוא צריך לעשות את זה גם עבור נוסעים אחרים שעולים, כולל כאלו שיכולים ללכת רגיל, אבל באמת שהמינימום זה לחכות עבור מי שבסכנת נפילה גדולה יותר בגלל מגבלה פיזית.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני רוצה לעשות שוויץ רגע:
היום כשנכנסתי לקניון שבעת הכוכבים היה רכב תקוע באמצע העליה שיוצאת מהחניון התת קרקעי ובדיוק התחיל להיווצר פקק כפול גם של מי שניסה לצאת מהחניון וגם של מי שניסה להכנס לחניון כי המכוניות שעמדו לצאת מהחניון יצרו גוש שגרם לכך שמכוניות לא יכלו לעבור ולהכנס. ובגלל שזה בתוך העליה אז אין נתיב נוסף בשביל לעקוף את המכונית אלא אם כן כל המכוניות שכבר התאספו בנתיב הנגדי יעשו אחורה ארוך אחד אחד לתוך כביש. ובדיוק כשעברתי ליד המכונית התקועה ברגעי התנועה האחרונים של טור המכוניות שלי קלטתי איש זקן יוצא מהמכונית ונראה די חסר רעיון לגבי מה באמת לעשות. אז עשיתי מעשה עצרתי ויצאתי מהמכונית (הייתי עוצר בצד אבל לא היה צד אז פשוט עצרתי בתוך הטור מכוניות מה שאומר שאם באיזה נס התנועה פתאום הייתה זזה שוב אז אני הייתי הופך למי שתוקע את התנועה) והלכתי אליו לבדוק מה קורה. הוא הסביר לי שהאוטו פשוט מסרב לנוע פתאום. אז הצעתי להכנס ולראות אם אני מצליח לגרום לאוטו לנסוע. אז ישבתי במושב הנהג שלו, לצד אשתו, תוך כדי שהוא מנסה להסביר לי מה אולי לעשות באוטו שלא הכרתי. ובאורח נס הצלחתי לגרום לאוטו לקרטע קצת קדימה לאט ותוך דקה עברנו את העשרים מטר שהיה צריך בשביל לעבור את הרמפת עלייה ולהגיע למקום שטוח שבו גם המסלול התפצל לשניים ככה שיכלתי לעצור בנתיב צידי והתנועה יכלה לזוז. ואז חזרתי לאוטו תוך כדי שהתנועה מתחילה לזוז ונהגים מודים לי מהחלונות.
אני בשוק שעשיתי את זה אבל מה זה הייתי בעננים מהעניין.

Lhuna3

Well-known member
"לעשות שוויץ" :-D:-D ניק לא אכפת לי בן כמה אתה פיזית, אתה יותר |אליהו| ממני!
היום כשנכנסתי לקניון שבעת הכוכבים היה רכב תקוע באמצע העליה שיוצאת מהחניון התת קרקעי ובדיוק התחיל להיווצר פקק כפול גם של מי שניסה לצאת מהחניון וגם של מי שניסה להכנס לחניון כי המכוניות שעמדו לצאת מהחניון יצרו גוש שגרם לכך שמכוניות לא יכלו לעבור ולהכנס. ובגלל שזה בתוך העליה אז אין נתיב נוסף בשביל לעקוף את המכונית אלא אם כן כל המכוניות שכבר התאספו בנתיב הנגדי יעשו אחורה ארוך אחד אחד לתוך כביש. ובדיוק כשעברתי ליד המכונית התקועה ברגעי התנועה האחרונים של טור המכוניות שלי קלטתי איש זקן יוצא מהמכונית ונראה די חסר רעיון לגבי מה באמת לעשות. אז עשיתי מעשה עצרתי ויצאתי מהמכונית (הייתי עוצר בצד אבל לא היה צד אז פשוט עצרתי בתוך הטור מכוניות מה שאומר שאם באיזה נס התנועה פתאום הייתה זזה שוב אז אני הייתי הופך למי שתוקע את התנועה) והלכתי אליו לבדוק מה קורה. הוא הסביר לי שהאוטו פשוט מסרב לנוע פתאום. אז הצעתי להכנס ולראות אם אני מצליח לגרום לאוטו לנסוע. אז ישבתי במושב הנהג שלו, לצד אשתו, תוך כדי שהוא מנסה להסביר לי מה אולי לעשות באוטו שלא הכרתי. ובאורח נס הצלחתי לגרום לאוטו לקרטע קצת קדימה לאט ותוך דקה עברנו את העשרים מטר שהיה צריך בשביל לעבור את הרמפת עלייה ולהגיע למקום שטוח שבו גם המסלול התפצל לשניים ככה שיכלתי לעצור בנתיב צידי והתנועה יכלה לזוז. ואז חזרתי לאוטו תוך כדי שהתנועה מתחילה לזוז ונהגים מודים לי מהחלונות.
זה בהחלט שוויץ שראוי ל-|גביע| אתה הוא מעכשיו משחרר הפקקים הרשמי של ישראל!
כל הכבוד על היוזמה, המעורבות, האחריות החברתית והציבורית, וההצלחה |כן|

didalf

Well-known member
והנהג לדעתי חייב לחכות בסבלנות עד שתמצאי מקום לשבת (נראה לי אגב שהוא צריך לעשות את זה גם עבור נוסעים אחרים שעולים, כולל כאלו שיכולים ללכת רגיל, אבל באמת שהמינימום זה לחכות עבור מי שבסכנת נפילה גדולה יותר בגלל מגבלה פיזית.)
פחחחחח.
נהג אוטובוס בישראל וסבלנות? זה פרדוקס.
כלומר כן הוא חייב אבל נהגי אוטובוס בארץ עושים לך טובה שהם עוצרים לך בכלל, ומעיפים זקנות לכל עבר. אז לחכות שמישהו ישב? הצחקת אותם|שפם|

וואו יפה מאד|כתר| גיבור היום ממש!
אני הייתי מתמרמרת בסבלנות בשקט כי אני לא מהמצפצפים המטרידים אבל גם לא מהעוזרים.

"לעשות שוויץ" :-D:-D ניק לא אכפת לי בן כמה אתה פיזית, אתה יותר |אליהו| ממני!
:-D:-D

dilly snake

Active member
נכנסתי היום לשני(!!!) סניפים של צומת ספרים ולא קניתי אף ספר.

להגנתי יאמר שהסתכלתי רק על אנגלית ולא היה מה שחיפשתי.

למעלה