🧜‍♂️🧜‍♀️שרשור אוף, מרמורים, שטויות, חלומות מד"ב, ואשליות אופטיות ואחרות 🧜‍♂️🧜‍♀️

didalf

Well-known member
אני קוראת את הדיונים שלכם על העונה האחרונה של המאה (תהיו בריאים כמה כתבתם), וכל פעם שמישהו כותב שיידי זה כל מה שאני רואה
חחחחחחחחח זה לחלוטין מה שחשבתי כל הזמן:-D
כשהוא חזר אחרי ההיעדרות קלה או שחשבנו שהוא מת או משהו לדעתי גם כתבתי שיידי איז באק באק אגיין:-D
אפילו חיפשתי אם מישהו עשה עריכה עם השיר הזה ולא:-(
מה שמזכיר לי יש לנו בעבודה מושג שנקרא shadow לא משנה מה זה אומר אבל יש שיחות על ליצור slim shadow וכל פעם שהם אומרים את זה אני מתחילה לגחך כי אני שומעת בראש סלים שיידי ולאדעת איך אנשים אחרים לא חושבים את זה גם:-D

האמת שכן, יש דברים מעניינים. גם המון דברים מצחיקים, לפעמים אני מוצאת את עצמי נקרעת מצחוק מדברים מסויימים התיאור של סהר לכל הדברים שהוא שונא בבלאמי חנק אותי. "מקרסטל הדיוזות" :-D . אני קצת מסכימה עם לונה ששיידי-ראסל חתיך מעט |מובך|. מה עוד אמרתם? אמממ... לא קראתי את הכל, זה מוזר לראות אותכם מדברים על תיאוריות עתידיות כשאני יודעת את הסוף. היה עצוב לי על עדי שקיוותה שבלאמי ימות מוות גיבורים לפחות (אני באמת מנסה להבין מה השחקן עשה לכותבים שהם הרסו את הדמות שלו כ"כ בעונה האחרונה), היה איזה שירשור אחד שהם חיכו בפגרה של איזה 3 שבועות והתחרפנו וכולם כתבו הודעות שהם מעוצבנים ואני גיחכתי לי בכייף }-] רובם שם סוגדים למרפי כמו שצריך!... אממ... היה איזה שרשור שדילן הביאה כל מיני ממים, ואחד מהם זה היה הפליים באורז והיה כתוב שככה יחזירו את לקסה :-D נדמה לי שלונה שיפפה את ראסל-שיידי עם אינדרה 8-* הרבה דברים טובים, ולא קראתי עוד אלפית מכל המלל הזה שיש שם. את לא עברת בעצמך על הדיונים שלהם?
אח ימים כיפים כשהיינו פורום המאה.

והאמת שאין לי מושג מי זה |אילם|
את לא יודעת מי זה אמינם?!?@?@!?#@!
הנוער של היום

אהה, אמינם. כן בטח שאני מכירה אותו, פשוט לא מכירה את הרפרנס של שיידי |פנים|
אה אוקי|מזיע|
רק חצי מחדל.

לא על הכל, לפעמים קשה לי לעבור על תיאוריות עתידיות כשאני יודעת איך סדרה מסתיימת.
לא יודעת להסביר למה 8-* נראה לי כשאני יודעת שמשהו לא נכון (למרות שזו הפואנטה בתיאוריות עתידיות בעצם) זה יכול להרוס לי קצת כי אני אתרכז במה שמפריע לי ולא בדיון עצמו.
באמת?8-*
דווקא אני שונאת לקרוא תיאוריות תוך כדי אבל אוהבת לקרוא אח"כ לראות כמה קרובים ובעיקר כמה רחוקים הם היו.
לגבי השאלה השנייה, נראה לי שזה בגלל שאמרתי שאני לא מחבבת את בקה בעונה השלישית. למרות שככל שעבר זמן למדתי להעריך את הדמות שלה.
:-D:-D

It's Always Sunny

Well-known member
מה? שכאילו תאהבי את התיאוריה יותר ממה שקרה? מה הכוונה תתרכזי במה שמפריע לך?
בדיוק ההפך.שאני אדע כמה טעיתי בעבר ושאני לא אוכל לשנות את מה שכתבתי ;-#

אוקי. אני בקושי זוכרת אותה האמת.
באמת?
בקה פוצצה את כדור הארץ, כשחושבים על זה היא די הניעה את כל אירועי הסדרה. יצרה את אלי, הלהבה, היא נחשבת למפקדת הראשונה. יש לה אפילו קשר לסנקטום.

כשהוא חזר אחרי ההיעדרות קלה או שחשבנו שהוא מת או משהו לדעתי גם כתבתי שיידי איז באק באק אגיין:-D
חחח, לרגע חשבתי שאת מדברת על אמינם וחששתי שקרה לו משהו, ואז הבנתי שמדובר בשיידהדה :-D

לאנשים אין יצירתיות בימינו |שפם|

מה שמזכיר לי יש לנו בעבודה מושג שנקרא shadow לא משנה מה זה אומר אבל יש שיחות על ליצור slim shadow וכל פעם שהם אומרים את זה אני מתחילה לגחך כי אני שומעת בראש סלים שיידי ולאדעת איך אנשים אחרים לא חושבים את זה גם:-D
אולי גם הם חושבים על זה אבל כולם לא רוצים לומר משהו כי הם לא חושבים שהאחרים חושבים על אמינם??
אני שוקעת יותר ויותר בקונספירציות :-D

באמת?8-*
דווקא אני שונאת לקרוא תיאוריות תוך כדי אבל אוהבת לקרוא אח"כ לראות כמה קרובים ובעיקר כמה רחוקים הם היו.
והאמת את אוהבת לצחוק על התיאוריות כשאת יודעת איך סדרה הסתיימה?

didalf

Well-known member
כאילו אם את זאת שמעלה את התיאוריות?
אבל מה זה מפריע לך לקרוא תיאוריות של אחרים אחרי שסיימת?

בקה פוצצה את כדור הארץ, כשחושבים על זה היא די הניעה את כל אירועי הסדרה. יצרה את אלי, הלהבה, היא נחשבת למפקדת הראשונה. יש לה אפילו קשר לסנקטום.
בקה לא פוצצה את כדור הארץ, זאת אלי!!
אבל חוצמזה כן, בקה לגמרי הכוח המניע מאחורי כל הסדרה זה ממש מגניב.

חחח, לרגע חשבתי שאת מדברת על אמינם וחששתי שקרה לו משהו, ואז הבנתי שמדובר בשיידהדה :-D
:-D

אולי גם הם חושבים על זה אבל כולם לא רוצים לומר משהו כי הם לא חושבים שהאחרים חושבים על אמינם??
אני שוקעת יותר ויותר בקונספירציות :-D
נראה לי שאת בהחלט קונספרטיבית מידי:-D הם סתם מעפנים.
והאמת את אוהבת לצחוק על התיאוריות כשאת יודעת איך סדרה הסתיימה?
כן מאד, במיוחד אם הן ממש רוחוקות ומגוחכות בדיעבד.

keren or5

Well-known member
חחחח זה מתבקש
אפילו לא חשבתי על זה אבל זה באמת היה יכול להיות מגניב. רק שנדמה לי בסדרה קראו לו שיידהדה אם כבר ואף פעם לא שיידי, זה רק אתם קראתם לו ככה
:-D הם גם ילדודס כמו אור?
אח ימים כיפים כשהיינו פורום המאה.
;-)
את לא יודעת מי זה אמינם?!?@?@!?#@!
הנוער של היום

didalf

Well-known member
אפילו לא חשבתי על זה אבל זה באמת היה יכול להיות מגניב. רק שנדמה לי בסדרה קראו לו שיידהדה אם כבר ואף פעם לא שיידי, זה רק אתם קראתם לו ככה
זהו הופתעתי שלא כולם באינטרנט הלכו על הקיצור הזה. למרות שדילן טענה שאנחנו לא היחידים.
:-D הם גם ילדודס כמו אור?
להפך, זקנים|שפם|
למרות שהבוס שלי למשל בן 40+ כזה היה אמור להכיר את אמינם בציערותו. אני בטוחה שהוא מכיר. הם סתם מרוכזים מידי בעבודה לעשות את הקישור הזה כי הם לא כיפים|שפם|

:-D:-D
:-D|מאוהב|

keren or5

Well-known member
אבל את לא כתבת שם! את יכולה לעשות את הדבר הכי כייפי בעולם וזה לשבת ולראות מה האנשים התמימים האלה כתבו ולהתנשא מעליהם!
ספוילר: לכל העונות של המאה
אה. התכוונתי שאני בקושי זוכרת את האישיות שלה או את הדמות בקטע של לדעת אם אני אוהבת אותה או לא כדמות. כמובן שאני זוכרת מה היא עשתה בסדרה
אבל מה זה מפריע לך לקרוא תיאוריות של אחרים אחרי שסיימת?
|למעלה|

It's Always Sunny

Well-known member
אבל את לא כתבת שם! את יכולה לעשות את הדבר הכי כייפי בעולם וזה לשבת ולראות מה האנשים התמימים האלה כתבו ולהתנשא מעליהם!
אני מאוד מוזרה בקטע הזה, לראות איך אנשים אחרים עושים תיאוריות שבסוף מתגלות כלא נכונות גורם לי לחרדה, אני אוהבת שהכל מסודר ומדויק. ואם אפשר להוסיף סרט כדי לעטוף את המתנה אני אשמח :-D|פנים|

אה. התכוונתי שאני בקושי זוכרת את האישיות שלה או את הדמות בקטע של לדעת אם אני אוהבת אותה או לא כדמות. כמובן שאני זוכרת מה היא עשתה בסדרה
(y)(y) עכשיו הבנתי את הכוונה שלך.

didalf

Well-known member
אני מאוד מוזרה בקטע הזה, לראות איך אנשים אחרים עושים תיאוריות שבסוף מתגלות כלא נכונות גורם לי לחרדה, אני אוהבת שהכל מסודר ומדויק. ואם אפשר להוסיף סרט כדי לעטוף את המתנה אני אשמח :-D|פנים|
זה באמת מוזר8-*
אבל זה בסדר כל אחד כאן מוזר בדרכו|חיבוק|

keren or5

Well-known member
חחח... לגיטימי. אבל לא הכל בשרשורים האלה תיאוריות. יש גם הרבה סתם דברים שהם כותבים על הפרקים עצמם.
להפך, זקנים|שפם|
למרות שהבוס שלי למשל בן 40+ כזה היה אמור להכיר את אמינם בציערותו. אני בטוחה שהוא מכיר. הם סתם מרוכזים מידי בעבודה לעשות את הקישור הזה כי הם לא כיפים|שפם|
נשמעים מעפנים. אין סיכוי שבגיל הזה הם לא יודעים מי זה סלים שיידי!

ככה זה גם עם כישור הזמן וסדרות על ספרים שאף אחד לא קרא
אוי אני שונאת את זה. זה כמו האנשים שקראו את משחקי הכס ובעונות הראשונות התנשאו על אלה שלא קראו שהם יודעים מה הולך לקרות. מזל שלא קראתי בפורום כשהייתה את העונה הראשונה של סיפורה של שפחה כי בטח גם עשית את זה אז לא? מעונה 2 אין קשר לספר יותר נכון?

זה באמת מוזר8-*
אבל זה בסדר כל אחד כאן מוזר בדרכו|חיבוק|
זה נכון מאוד!

didalf

Well-known member
אוי אני שונאת את זה. זה כמו האנשים שקראו את משחקי הכס ובעונות הראשונות התנשאו על אלה שלא קראו שהם יודעים מה הולך לקרות. מזל שלא קראתי בפורום כשהייתה את העונה הראשונה של סיפורה של שפחה כי בטח גם עשית את זה אז לא? מעונה 2 אין קשר לספר יותר נכון?
חחח דווקא עדי|נחש| לא יותר מידי התנשאה מעלינו כשראינו כישור הזמן. אולי בלב, אבל פה היא הייתה נחמדה:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
ובכן אם ככה את צריכה להיות שמחה שהתיאוריה שלי על זה ש-Heda is Coming התגלתה כנכונה|חיוךרחב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מרגישה כמו הנהגת הכי גרועה כרגע :-(
אני מניח שמה שזה לא היה לא היה רע כמו שאת חושבת.
...טוב, אני אקרא
כי רציתי לפנות שמאלה ביציאה מהחנייה וראיתי שצד ימין פנוי וחשבתי שגם צד שמאל פנוי וזה בעוד מתכוונת לצאת פתאום קלטתי שיש רכב שעובר. בלמתי מיד ועשיתי רוורס כדי שיוכלו להמשיך אבל הייתה שם אישה מבוגרת
הולי שיט.
אבל ברצינות כשקראתי והגעתי לחלק הזה אני דמיינתי שאת עשית רוורס ודרסת אישה זקנה שעברה מאחוריך.
אני לא יודע מה הייתי עושה אם זה היה קורה לי.
שנעצה בי מבטים והנהגת נראתה לא מאוד מרוצה, זה הרגיש כאילו הן נשארו שם נצח. ואין לי מושג איך אמורים להתנצל כשהצד השני לא שומע ;-#
אם הייתי חושבת קצת יותר הייתי גולשת עוד קצת כדי לראות אם פנוי ואז לא הייתה נוצרת הבעיה הזו.
כולם אומרים לי שזה היה ונגמר ואני מנסה לומר לעצמי שהדבר החשוב זה שלא עשיתי תאונת דרכים אבל זה לא מנחם, אני מרגישה כמו נהגת גרועה ושאסור לי יותר לעלות על הכביש.
וואו, לחלוטין נהגת נוראית ואת לעולם לא יכולה לחזור לכביש.
שלא כמוני שעשיתי 3 תאונות דרכים.
(את מבינה את הסרקזם כאן, נכון)

זה ממש ממש בקטנה.
אני בכלל לא יכול לספור את כמות הפעמים שעשיתי משהו דומה לזה או שהייתי בצד ש"נפגע" ממישהו אחר שעשה משהו כזה. (ה"נפגע" הוא במרכאות כי אף אחד לא נפגע).
הייתי בהרבה מצבים שהרגשתי שמגיע לי התנצלות מנהג אחר והרבה מצבים שהייתי צריך להתנצל לנהג האחר. בדרך כלל מרימים יד מנופפת. אבל היא צריכה להראות כנועה כדיל להבדיל אותה מהיד שאתה עושה למישהו שאתה כועס עליו. אם כי כשאתה כועס על מישהו אתה לרוב מצפצף עליו. ולא נשמע כאילו ציפצפו עליך.

בקיצור, אני יכול להבין איך זה מרגיש חרא. אבל זה בעיקר כי לא נהגת הרבה עדיין. וגם כי זה תמיד לא נעים כשאתה עושה משהו לא בסדר ואנשים אחרים רואים.
כנראה את כן הנהגת הכי גרועה. הנהגת הכי גרועה בחדר שלך. (רוב הסיכוי שזה נכון גם אם אחותך במקרה בחדר שלך כשאת קוראת את זה)

לעומת זה עץ של הנרי ( אני אוהבת שכולם משפחה אחת גדולה |לב|)
הולי שיט זה ענק.
רגע, זלינה הייתה גם בת של קורה? (אה, בעצם זכור לי משהו כזה)
רובין הוד היה בקשר גם עם זלינה וגם עם רג'ינה?
לאמה וקפטן הוק היתה בת?
רגע, הנרי הוא זה שכתב את הספר?
ולצ'ארמינג ושלגייה היה עוד ילד?

יש שם דברים כאלו מוזרים.
למשל לפיטר פן ולפיה השחורה יש ילד שהוא כנראה נורמלי וגדל להיות אדם נורמלי. אבל כמעט במקרה הוא הורג את הdark one והופך להיות הdark one בעצמו.
זה גם מצחיק שראמפל הוא גם עוץ לי גוץ לי, גם החיה מהיפה והחיה וגם איכשהו התנין של קפטן הוק.
הקטע אז שרשמת את זה אני לא הגעתי לפרק הזה שאנחנו מגלים שזאת אמא שלו
ואני לא הבנתי למה הוא שונא פיות כל כך ( אפילו רציתי לשאול את מיקי בקשר לזה ולא יצא לי )
וואלה, לא סימנתי את ההודעה שלי כספוילר לכל הסדרה?
את סינדרלה הראשונה שיחקה מי ששיחקה את אנה בורוניקה מארס ( נראה לי קראו לה אנה)
אני לא זוכר שום אנה בורוניקה מארס (אבל עבר באמת הרבה זמן)
אגב בקשר לקו העלילה הגאה אז בעונה האחרונה
היה את אליס ורובין ( הבת של) אומנם זה לא היה קו העלילה ארוך כי זה היה בפרקים האחרונים
אבל עדיין יותר מרובי ודורתי או מולאן שאפילו לא הייתה לה מישהי
היה משהו בין רובי ודורותי?
מולאן הייתה מאוהבת באורורה, לא? לא קרה שום דבר בינהן?
אני רואה שהאליס הזאת הייתה בת של קפטן הוק, אבל מעולם אחר או משהו?
ובכן אם ככה את צריכה להיות שמחה שהתיאוריה שלי על זה ש-Heda is Coming התגלתה כנכונה|חיוךרחב|
זה הרגיש לי תמיד הגיוני פשוט כפאן סרביס הכרחי לאנשים שחיכו בשביל זה שנים

keren or5

Well-known member

keren or5

Well-known member
נראה לי דווקא ששמרו את זה בסוד ממש טוב.
ועדיין היא ממש לא היחידה שציפתה שיקרה משהו כזה.
חחח דווקא הסתירו את זה ממש טוב לא ידענו בכלל.
טוב, אבל לא היה קשה לנחש |למטה|
זה הרגיש לי תמיד הגיוני פשוט כפאן סרביס הכרחי לאנשים שחיכו בשביל זה שנים

למעלה