Bewitched יולי 2024 – סיכום חודש 🛡️🍜🙅‍♀️🖌️🦪🦺🐱

Lhuna3

Well-known member
|קרקס|סדרות החודש|קדימה| ברידג'רטון עונה 3 חלק ב' - MEH
על פיות וילדים אבודים - קצת מאכזב אחרי הבילדאפ שעשו לי פה.
אני רציתי גם לראות אותה אבל לא היה לי איפה.
זהו? נראה לי שזהו. כאילו ושחים של איך פגשתי את אמא
אוקיי אני לא זוכרת אם דיברנו על זה - את צפית ב"המשרד"? (US) כי אני בש"חים שלה באותו ערוץ.
הקול בראש 2 - ממש חמוד אבל קצת פחות טוב מהקודם.
אני מחכה לזה שיגיע לדיסני+
|קרקס|שיר החודש:|קדימה|יש לי 44 שירי החודש!!
אוקי אבל who's afraid of little old me ההופעה שלו עוצמתית ממש
|קרקס|סיבה או סיבות למסיבה:|קדימה|הייתי בהופעה של טייילור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני עוד לא מעכלת שזה קרה!!!;-( שום סיבה למסיבה לא תתעלה על זה לעולם!!!
כן, למה תצפי עכשיו? זאת הבעיה עם להגשים את החלומות שלך.
|קרקס|שחקנית החודש:|קדימה|טיילור סוויפט [יש לה קטע מערכוני קטן בהופעה זה מספיק משחק]
|קרקס|שחקן החודש:|קדימה|טראוויס קלסי [הוא עלה למערכון קצר בהופעה של טיילור זה מספיק משחק] [לא זאת שהייתי בה]
רמאות אבל בסדר.
|קרקס|דמות החודש:|קדימה|אנתוני בשניה וחצי זמן מסך שנתנו לו בברידג'רטון.
|קרקס|זוג או זוגות החודש:|קדימה|אני... עדיין צופה בסרטונים של טים ולוסי מהטירון|מובך| הם חמודים נו!|מאוהב| והעונה של ברידג'רטון שזה אמור להיות התפקיד שלה כשלה מאד בנושא.
הגעתי למסקנה שברידג'רטון בנויה כך שכל אחד יאהב ממש רק עונה אחת שלה.
|קרקס|סופר גיבור החודש:|קדימה|טיילור סוויפט. תראו את ההופעה שלה ותגידו לי שהיא לא גיבורת על!
גם בלי לראות את ההופעה שלה, אני מסכימה שכל הסימנים מעידים שהיא גיבורת על.
|קרקס|דמות אנימה\מנגה החודש:|קדימה|אינוסקה כפרעליו בא איתנו לטיול
מה/מי?
|קרקס|ציטוט החודש:|קדימה|Edinburgh, Welcome to the Eras Tour!
חחחחח
|קרקס|ירק החודש:|קדימה|עגבניה תמיד.
שרי או לא שרי?!
|קרקס|קראש החודש:|קדימה|בעלי האבוד והיפה תמיד|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 108326
אל תכעסי עלי, אבל אני קוראת לתמונה הזאת "המן-בוב" :-D
|ממתק|דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים:|קדימה|משפחת גלאגר. זה יהיה מבוכים ושיכורים מהר מאד.
אוי נכון :-D
|ממתק|מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים)|קדימה|מימדים מקבילים אני מתנגדת לשינוי זמן. עריכה: בעצם מסע בזמן ואני אחזור שוב ושוב להופעה של טיילור!
את רואה שמד"ב זה טוב?!
|ממתק|באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?|קדימה|וואי אף אחד מהם תמיד קורים שם אסונות?. נגיד העולם של המאה? זוועה. העולם של באפי? לא תודה. אני רוצה לחיות ביקום הפנטזיה של הספר אדום לבן כחול מלכותי שבו יש נשיאה אישה עם בן ביסקסואל חצי לטיני והעולם תומך בזה. עכשיו זאת פנטזיה נחמדה.
בהחלט נחמדה מאוד.
|ממתק|שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם:|קדימה|חחחחחחחח ליטרלי כל דבר על טיילור סוויפט:-D
"האם את רוצה כרטיסים בחינם להופעה הבאה של טיילור סוויפט?"
|ממתק|דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם:|קדימה|ג'יילס. לא אבל אני רוצה להתחתן איתו לא תשובה טובה.
:-D אבוי.
רון סוונסון.
אמממ, אוקיי בהתחלה חשבתי לא בחירה טובה, אבל אז נזכרתי (מחלקת גנים ונוף) שבסוף זה כן ומאוד חמוד.
|פיצה|ואם בא לכם לחלוק עוד משהו, אני לא אעצור בעדכם...|קדימה|

יאפ:
צפה בקובץ המצורף 108324
:-D
יש איזה פארק לאומי ביוטה נראה לי עם צוות הסושיאל הכי גאוני בעולם נתקלתי בהם כמה פעמים, לאחרונה הם עושים כל מיני קטעים מסיקטומים.
זה מחלקת גנים ונוף וזה נהדר:
מגניבות חחחחחח
סרטון מושלם של פיונה עם שיר שנועד לה שמצאתי לגמרי במקרה;-(|מאוהב|
געגועים...
המלכההה שצילמתי במו ידייייייי כי הייתי שםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
צפה בקובץ המצורף 108328

וקצת תמונות מסקוטלנד:
צפה בקובץ המצורף 108329 צפה בקובץ המצורף 108330

צפה בקובץ המצורף 108331 (זה הנוף מקצה של ארתור סיט, לידיעת ניק שהביע בו עניין מאז סדרה מסוימת)
תמונות נהדרות!!

didalf

Well-known member
אני רציתי גם לראות אותה אבל לא היה לי איפה.
ממתי אין לך יס?

אוקיי אני לא זוכרת אם דיברנו על זה - את צפית ב"המשרד"? (US) כי אני בש"חים שלה באותו ערוץ.
ראיתי די הרבה בסבב האחרון שלהם ביס אבל לא התלהבתי מספיק להשלים באופן מסודר.
אבל רגע, ליטרלי עכשיו אמרת שעדיין יש לך יס!

כן, למה תצפי עכשיו? זאת הבעיה עם להגשים את החלומות שלך.
לאדעת אין לי מטרה בחיים יותר;-(
עכשיו אני מצפה למטאור שיעשה ריסט לכדור הארץ.
הגעתי למסקנה שברידג'רטון בנויה כך שכל אחד יאהב ממש רק עונה אחת שלה.
וואי ממש ככה

גם בלי לראות את ההופעה שלה, אני מסכימה שכל הסימנים מעידים שהיא גיבורת על.
את עדיין יכולה לראות........................
ונכון!
אינוסקה הוא דמות מסדרת האנימה דימון סלייר ואולסו האובססיה של אחותי, והוא בא איתנו לסקוטלנד
1719863280236.png
שרי או לא שרי?!

אל תכעסי אלי, אבל אני קוראת לתמונה הזאת "המן-בוב" :-D
:-D אבל יפיפה|מאוהב|

את רואה שמד"ב זה טוב?!
לפעמים.
"האם את רוצה כרטיסים בחינם להופעה הבאה של טיילור סוויפט?"
כןןןןןןןןן תודה

אמממ, אוקיי בהתחלה חשבתי לא בחירה טובה, אבל אז נזכרתי (מחלקת גנים ונוף) שבסוף זה כן ומאוד חמוד.
אני חשבתי להיות בת מאומצת כזאת כמו אפריל

געגועים...
כל כך;-(
תמונות נהדרות!!
תודה:-]|לב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|אש|שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
|אש|גיל:|קדימה|32
32 שנה עד שענית על השאלון הזה
|קרקס|סרטי החודש|קדימה|ורוניקה מארס הסרט - היה במטוס:-D מדהים כמה לא זכרתי אבל זכרתי מה שחשוב. וגם לא זכרתי מה שחשוב (כלומר את הפתרון לתעלומה חח זה היה כמו לראות סרט חדש בקטע הזה מבחינתי). התגעגעתי מסתבר.
אני מתגעגע לורוניקה
הקול בראש 2 - ממש חמוד אבל קצת פחות טוב מהקודם.
כשיגיע לדניסני+
ארי ודנטה מגלים את סודות היקום - חמוד ממש. אני לא כזה זוכרת את הספר אבל זה נראה לי עיבוד מאד נאמן. תוך כדי נזכרתי בדברים.
זכור לי שאהבתי. וזכור לי שגם אני לא הייתי בטוח עד כמה זה נאמן לספר.
אגב, כשראיתי זה היה בקולנוע והיו בקהל בנות שהחזיקו את הספר איתן.
מוריס - זה איזה סרט גיי ישן אמור עם יו גרנט אבל לא התלהבתי.
כן זכור לי שמשהו שלא באמת הרגיש כל כך מיוחד. יותר מיוחד מהבחינה של זמנו ושזה מבוסס על ספר שממש הקדים את זמנו (ברמה שהוא יצא רק אחרי שהסופר מת)
|קרקס|שחקן החודש:|קדימה|טראוויס קלסי [הוא עלה למערכון קצר בהופעה של טיילור זה מספיק משחק] [לא זאת שהייתי בה]
זה נשמע מוזר. עשו מערכון? גם בניזוג קודמים שלה עלו למערכונים בהופעות?
|ממתק|דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים:|קדימה|משפחת גלאגר. זה יהיה מבוכים ושיכורים מהר מאד.
זה נשמע שיהיה מגניב באמת. כלומר אם כולם באמת נכנסים לזה. מרגיש לי שבמצב רגיל הם כולם יהיו יותר מידי ציניים בשביל באמת להכנס למשחק.
|ממתק|מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים)|קדימה|מימדים מקבילים אני מתנגדת לשינוי זמן. עריכה: בעצם מסע בזמן ואני אחזור שוב ושוב להופעה של טיילור!
אבל גם במסע למימדים אחרים את יכולה לראות הופעות של טיילור שוב. ולמעשה גם בלי זה ובלי זה, רק את צריכה כסף אז קונספט של משהו מדבי מבוזבז על זה. אלא אם כן את עוברת למימד שבו יש הופעה שמאגדת טיילורים מעולמות מקבילים רבים שונים ככה שיש המון שירים אחרים וסגנונות שונים שלה לפי הכיוון שהחיים שלה לקחו (כולם כמובן כאלו שבהם היא לא הצליחה במערכות יחסים כי אני מניח שטיילור במערכת יחסים מאושרת זאת טיילור בלי שירים). דמייני משהו כמו בקליפ של Look what you made me do, אבל אמיתי.
|ממתק|באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?|קדימה|וואי אף אחד מהם תמיד קורים שם אסונות?. נגיד העולם של המאה? זוועה. העולם של באפי? לא תודה. אני רוצה לחיות ביקום הפנטזיה של הספר אדום לבן כחול מלכותי שבו יש נשיאה אישה עם בן ביסקסואל חצי לטיני והעולם תומך בזה. עכשיו זאת פנטזיה נחמדה.
וואי זה באמת עולם מעולה.
באופן כללי זה מתואר כמו העולם שלנו רק שב2016 טראמפ הפסיד להילארי (והילארי הייתה מישהי אחרת)

Lhuna3

Well-known member
ממתי אין לך יס?
ראיתי די הרבה בסבב האחרון שלהם ביס אבל לא התלהבתי מספיק להשלים באופן מסודר.
אבל רגע, ליטרלי עכשיו אמרת שעדיין יש לך יס!
באמת שכחתי לספר: עברתי לסטינג 😭
הם מעבירים עכשיו את כל מנויי הלווין לשירות האינטרנטי, ואני הבנתי שאין לי הצדקה כלכלית כרגע (שאני ימים שלמים לא מדליקה את המכשיר הזה) לשלם על יס פלוס, ואפילו לא על החבילה היקרה יותר שנקראת "המושלמת" של סטינג (שבעצם אולי זה אותו דבר, לא הבנתי עד הסוף).
ולמעשה אני לא בטוחה שגם על זה יש לי הצדקה לשלם ואני שוקלת לעבור לFREE TV או לכלום.
אז לסיכום בסטינג הזה יש לי את ערוצי הסדרות כולל יס קומדי. אבל את הסדרה הזאת שדיברתם עליה - אין :( לפחות אני לא מצאתי.
לאדעת אין לי מטרה בחיים יותר;-(
עכשיו אני מצפה למטאור שיעשה ריסט לכדור הארץ.
כולנו.
אינוסקה הוא דמות מסדרת האנימה דימון סלייר ואולסו האובססיה של אחותי, והוא בא איתנו לסקוטלנד
צפה בקובץ המצורף 108369
אההה חחחחח חמוד.
אני חשבתי להיות בת מאומצת כזאת כמו אפריל
אה :-D

Lion_Heart

Well-known member
שם:ליאון ברטפוד השלישי
ארץ שממש בא לך לבקר בה: הולנד...או דיסניוורלד
סדרות החודש:CR...
שיר החודש:
סיבה או סיבות למסיבה:
שחקן החודש:ליאם אובריאן
שחקנית החודש:לורה ביילי
דמות החודש: הולו, הזאבה החכמה
זוג או זוגות החודש: ריינה וריידו
סופר גיבור החודש: גמביט!
דמות אנימה\מנגה החודש: קנשירו
ספר החודש:לא
קומיקס החודש: ספיידרמן
ציטוט החודש:if you cant beat them, you date their mother
ירק החודש: חציל...אם אפשר בתנור עם טחינה

דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: הנשיא ברטלט מ"הבית הלבן"

באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית: הקפיטריה באנטרפרייז

מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים)מסע בזמן, 20 שנה אחורה

באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?"חיי חקלאות בעולם אחר" ...החיים הטובים!

איך אתם אוהבים את החביתה שלכם?מקושקשת\אומלט עם גבינה והמון יקרות

גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: מנצ'נגו כמהין

שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם אז אתה רוצה להתחיל מחדש ו לעבור לחיות בעולם פנטזיה שבו יהיו לך כוחות עיל מאגניבים?

דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם:אמא של אוזוקי צ'אן...הצחוקים לא יפסיקו לעולם

ואם בא לכם לחלוק עוד משהו, אני לא אעצור בעדכם...

Reutk

Active member
יש כדורסל באולימפיאדה?
כן. יש גם כדורגל אבל שם יש הגבלת גיל עד 23. ותנחשי מה יש באולימפיאדת חורף? :-P:

אפילו לי אין תשובה:-D
:-D :-D

חחחחח גרמת לי לבדוק והוא גם לא ציין את היורו ביוני. הוא קלירלי ספורטופובי.
(בעצם אני גם ספורטופובית)
לא היה לי מושג שיש יורו. ניק הוא ספורטופובי ידוע.

אני דווקא משתמש במטאפורות ספורט
מתי?

חתלתולים נשמע לי מעניין. אויש, אבל מתפוצצים?? :mad: זה תוכנית על התעללות בחיות?!?
אוי חחח איזה שם נורא.

ארץ שממש בא לך לבקר בה: ישראל במימד מקביל שהכל טוב בו
ממש זה!!!

אח"כ הכי הרבה עם מישהו הולך תמיד איתי - עפרה חזה
|מאוהב| מושלמת!

(הוספתי) סיפור החודש: אני חושבת שאכלתי תולעת מתה. לא נוגעת יותר באדממה בחיים. THE END
הגיוני בסך הכל.

ציטוט החודש: אין שום כנען, כנען היא בלב
אהבתי.

באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית: זה לא בדיוק מסעדה, אבל הייתי רוצה באולם האוכל של הוגוורטס
אוי זה מעולה!

איך אתם אוהבים את החביתה שלכם? עשבי תיבול + בצל, וליד זה קפה וקרואסון
וכרגיל אצלך זה מתחיל בסדר ומשם זה רק מתדרדר. למרות שיכול להיות שבמקרה הזה רק אני מרגישה ככה, שחביתה וקראסון זה לא קשור אחד לשני, וכל אחד מהם הוא ארוחה בפני עצמה.

didalf

Well-known member
32 שנה עד שענית על השאלון הזה
סליחה שהשקעתי|שפם|

אני מתגעגע לורוניקה
אני גם. אבל אני גם שונאת אותם על הסיום.
זכור לי שאהבתי. וזכור לי שגם אני לא הייתי בטוח עד כמה זה נאמן לספר.
דווקא מרגיש לי שממש כן אבל אני לא מספיק זוכרת לאשר את זה.
אגב, כשראיתי זה היה בקולנוע והיו בקהל בנות שהחזיקו את הספר איתן.
חמודות.
כן זכור לי שמשהו שלא באמת הרגיש כל כך מיוחד. יותר מיוחד מהבחינה של זמנו ושזה מבוסס על ספר שממש הקדים את זמנו (ברמה שהוא יצא רק אחרי שהסופר מת)
המממ.

זה נשמע מוזר. עשו מערכון? גם בניזוג קודמים שלה עלו למערכונים בהופעות?
זה קטע קבוע. יש קטע שכאילו היא על הרצפה כזה ואז הטון משתנה לקרקסי והם כאילו מרימים אותה ומחליפים לה בגדים ומכריחים אותה להופיע ואז השיר הבא זה איי קן דו איט ויט א ברוקן הרט.
אז טרוואיס עלה בהפתעה כרקדן שלישי. ההיסטריה בפנאדום באותו יום:-D
ופחחחחחחחחחחח ממש ג'ו הזה היה עושה דבר כזה. הוא פחד להראות לידה בכלל.
זה נשמע שיהיה מגניב באמת. כלומר אם כולם באמת נכנסים לזה. מרגיש לי שבמצב רגיל הם כולם יהיו יותר מידי ציניים בשביל באמת להכנס למשחק.
או תחרותיים ממש.

אבל גם במסע למימדים אחרים את יכולה לראות הופעות של טיילור שוב. ולמעשה גם בלי זה ובלי זה, רק את צריכה כסף אז קונספט של משהו מדבי מבוזבז על זה. אלא אם כן את עוברת למימד שבו יש הופעה שמאגדת טיילורים מעולמות מקבילים רבים שונים ככה שיש המון שירים אחרים וסגנונות שונים שלה לפי הכיוון שהחיים שלה לקחו (כולם כמובן כאלו שבהם היא לא הצליחה במערכות יחסים כי אני מניח שטיילור במערכת יחסים מאושרת זאת טיילור בלי שירים). דמייני משהו כמו בקליפ של Look what you made me do, אבל אמיתי.
וואי די לבלבל את המוח לא צריך יותר מטיילור אחת אני רק רוצה ללכת שוב להופעה.

באופן כללי זה מתואר כמו העולם שלנו רק שב2016 טראמפ הפסיד להילארי (והילארי הייתה מישהי אחרת)
זה עולם הרבה יותר טוב.

באמת שכחתי לספר: עברתי לסטינג 😭
הם מעבירים עכשיו את כל מנויי הלווין לשירות האינטרנטי, ואני הבנתי שאין לי הצדקה כלכלית כרגע (שאני ימים שלמים לא מדליקה את המכשיר הזה) לשלם על יס פלוס, ואפילו לא על החבילה היקרה יותר שנקראת "המושלמת" של סטינג (שבעצם אולי זה אותו דבר, לא הבנתי עד הסוף).
ולמעשה אני לא בטוחה שגם על זה יש לי הצדקה לשלם ואני שוקלת לעבור לFREE TV או לכלום.
אז לסיכום בסטינג הזה יש לי את ערוצי הסדרות כולל יס קומדי. אבל את הסדרה הזאת שדיברתם עליה - אין :( לפחות אני לא מצאתי.
לונה. אני בסטינג. יש. ככה ראיתי חח.
וכן אין סיבה לשלם ליס המלא כשיש סטינג.

בדיוק.
אידיאלית אני אגיע אליהם בפורטל או טלפורטציה מסוג אחר.
טלפורטציה זה החלום.

אני חושב שהדבר הכי לא צפוי בכל השרשור הזה (או בכל החודש הזה) הוא שיש לך תשובה לשאלה הזאת.
נכון?:-D:-D
כן. יש גם כדורגל אבל שם יש הגבלת גיל עד 23. ותנחשי מה יש באולימפיאדת חורף? :-P:
הדבר הזה עם המטאטא?:-D
אבל הכדורסל באוליפיאדה נחשב? כי נגיד הכדורגל לא ככ יש להם ליגות משלהם יותר חשובות.

וכרגיל אצלך זה מתחיל בסדר ומשם זה רק מתדרדר. למרות שיכול להיות שבמקרה הזה רק אני מרגישה ככה, שחביתה וקראסון זה לא קשור אחד לשני, וכל אחד מהם הוא ארוחה בפני עצמה.
:-D:-D
זה נכון אבל.
אבל יחסית ללונה לא נורא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שם:ליאון ברטפוד השלישי
מה שלום שני הקודמים
הולי שיט.
את בטוח זוכרת את חסמבה
ארץ שממש בא לך לבקר בה: הולנד...או דיסניוורלד
הולנד כן. זאת ארץ החורים.
אבל דיסניוורלד זה לא ארץ, זה עולם.
סדרות החודש:CR...
CR?
שיר החודש:
אהבתי
דמות החודש: הולו,
הולו זה שירות סטרימינג לא דמות :rolleyes:
סופר גיבור החודש: גמביט!
כן כן כן!!!!!!
קומיקס החודש: ספיידרמן
את קראת קומיקס שלו החודש באמת?
ציטוט החודש:if you cant beat them, you date their mother
חחחחחחחח
מי אמר ואיפה?
באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית: הקפיטריה באנטרפרייז
10 פורוורד
מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים)מסע בזמן, 20 שנה אחורה
2003?
למה?
באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?"חיי חקלאות בעולם אחר" ...החיים הטובים!
מה? איזה עולם זה?

Lhuna3

Well-known member
נכון?!
מה 😲 באמת לא חשבתי שזה יהיה משהו שנוי במחלוקת :-D בוודאי שקרואסון וחביתה הולכים יחד!
לונה. אני בסטינג. יש. ככה ראיתי חח.
אני יודעת שאת בסטינג, אבל את כנראה בחבילה המושלמת. אצלי אין את זה :-(
חחחח את מתכוונת עם המגב? :-D קרלינג...
(ברגע הראשון חשבתי שאת מדברת על קווידיץ' חחחח)

אגב עוד דבר מוזר שהוסיפו השנה לאולימפיאדה זה ברייקדאנס.

didalf

Well-known member
מה 😲 באמת לא חשבתי שזה יהיה משהו שנוי במחלוקת :-D בוודאי שקרואסון וחביתה הולכים יחד!
לא, חביתה אוכלים עם לחם סלט ומטבלים והקוראסון אחכ כקינוח (מיותר בעיני)

אני יודעת שאת בסטינג, אבל את כנראה בחבילה המושלמת. אצלי אין את זה :-(
למה איזה חבילה לך יש?
את בטוחה שאין? גללת ליס ריינבואו?

חחחח את מתכוונת עם המגב? :-D קרלינג...
כן זה ברח לי השם:-D

8-*

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קווידיץ'?
(ברגע הראשון חשבתי שאת מדברת על קווידיץ' חחחח)
בדיוק!
ואז נזכרתי שבטח אין לה מושג מה זה קווידיץ'.
וואי די לבלבל את המוח לא צריך יותר מטיילור אחת אני רק רוצה ללכת שוב להופעה.
אבל את מדברת על לחזור בזמן ולראות שוב את ההופעה שכבר ראית.
למרות שבעצם יש הבדלי בין הופעות ושירי ההפתעה או איך שזה לא נקראה יכולים להיות טובים יותר בהופעות אחרות.
ופחחחחחחחחחחח ממש ג'ו הזה היה עושה דבר כזה. הוא פחד להראות לידה בכלל.
אני יודע שאני לא טוב בנושא הזיכרון, אבל אני ממש לא זוכר שאי פעם אמרת משהו לא טוב על ג'ו הזה לפני שהם נפרדו.
ועדיף שתתחילי לשים לב לכל הדברים הדפוקים בטראוויס כבר עכשיו. לפני שהם נפרדים.
כן, אני כתבתי על זה בהקשר לסדרה הישראלית החדשה הזאת ספין.
את מתכוונת לכן קשת?
(אני אוהב להצחיק את עצמי)

didalf

Well-known member
ואז נזכרתי שבטח אין לה מושג מה זה קווידיץ'.
הדבר הזה מהארי פוטר.

אבל את מדברת על לחזור בזמן ולראות שוב את ההופעה שכבר ראית.
למרות שבעצם יש הבדלי בין הופעות ושירי ההפתעה או איך שזה לא נקראה יכולים להיות טובים יותר בהופעות אחרות.
נכון אני רוצה גם וגם.
גם ללכת לעוד הופעות עם עוד שירי הפתעה וגם לחוות שוב להיות בהופעה לראשונה.
אני גם רוצה לחזור בזמן ללכת להופעות בארה"ב עם הסטליסט הקודם כי היא הורידה לי כמה שירים חשובים.

אני יודע שאני לא טוב בנושא הזיכרון, אבל אני ממש לא זוכר שאי פעם אמרת משהו לא טוב על ג'ו הזה לפני שהם נפרדו.
כן כי גם אנחנו וגם טיילור לא ידענו שאפשר אחרת והרבה יותר טוב.
ועדיף שתתחילי לשים לב לכל הדברים הדפוקים בטראוויס כבר עכשיו. לפני שהם נפרדים.
למה אתה תמיד בא לעצבן?

את מתכוונת לכן קשת?
(אני אוהב להצחיק את עצמי)

LeAnnDyIan

Well-known member
באמריקה הקרואסון הוא לא מתוק ואוכלים אותו בסנדוויץ׳ עם חביתה (או עם וואטאבר שרוצים) למעשה כמעט כל מקום יציע לך להחליף את הלחם בסנדוויץ׳ לקרואסון. (גם המבורגר נגיד את יכולה בקרואסון במקום בלחמנייה).

למרות שבמקרה של לונה זה היה נשמע כאילו היא רוצה את הקרואסון כקינוח לאחרי האוכל וזה נשמע לי לגיטימי. כלומר אני לא מתה על קרואסון באופן כללי, אבל אני לגמרי תומכת במתוק אחרי האוכל.

Lhuna3

Well-known member
WHAT
קרואסון זה לא קינוח, קרואסון זה סוג של לחם!!!!!!!!!!!!
טוב לא השארתם לי ברירה, את יודעת מה אני הולכת להעלות עכשיו.
למה איזה חבילה לך יש?
הבסיסית, הזולה יותר.
את צודקת, חיפשתי עכשיו עם השם שכתבת בעברית ויש את זה |פנים|
אני לא יודעת להסביר למה חיפשתי קודם רק באנגלית |פנים||פנים|
טוב יופי, יש לי עוד מה לראות מחר או בסופ"ש הקרוב.
:-D
באמריקה הקרואסון הוא לא מתוק ואוכלים אותו בסנדוויץ׳ עם חביתה
גם בישראל זה קיים, למעשה שבוע שעבר אכלתי פה בבית קפה קרואסון עם חביתה!
(או עם וואטאבר שרוצים) למעשה כמעט כל מקום יציע לך להחליף את הלחם בסנדוויץ׳ לקרואסון. (גם המבורגר נגיד את יכולה בקרואסון במקום בלחמנייה).
טוב, עד כדי כך עוד לא הגענו פה.
למרות שבמקרה של לונה זה היה נשמע כאילו היא רוצה את הקרואסון כקינוח לאחרי האוכל וזה נשמע לי לגיטימי.
לא לא לא |פנים|

didalf

Well-known member
באמריקה הקרואסון הוא לא מתוק ואוכלים אותו בסנדוויץ׳ עם חביתה (או עם וואטאבר שרוצים) למעשה כמעט כל מקום יציע לך להחליף את הלחם בסנדוויץ׳ לקרואסון. (גם המבורגר נגיד את יכולה בקרואסון במקום בלחמנייה).
כן גם בארץ יש, אני לא אוהבת.
למרות שבמקרה של לונה זה היה נשמע כאילו היא רוצה את הקרואסון כקינוח לאחרי האוכל וזה נשמע לי לגיטימי. כלומר אני לא מתה על קרואסון באופן כללי, אבל אני לגמרי תומכת במתוק אחרי האוכל.
אחרי כן. זה היה נראה שהיא אומרת זה לצד זה וזה קצת מוזר.
WHAT
קרואסון זה לא קינוח, קרואסון זה סוג של לחם!!!!!!!!!!!!
טוב לא השארתם לי ברירה, את יודעת מה אני הולכת להעלות עכשיו.
אהה טוב חשבתי על קוראסון שוקולד:-D
אם התכוונת רק לבצק אז בסדר:-D כאילו אני פחות אוהבת אבל לגיטימי יש כאלה.

הבסיסית, הזולה יותר.
מה יש בה? ומה אין בה לעומת המושלמת?

את צודקת, חיפשתי עכשיו עם השם שכתבת בעברית ויש את זה |פנים|
אני לא יודעת להסביר למה חיפשתי קודם רק באנגלית |פנים||פנים|
טוב יופי, יש לי עוד מה לראות מחר או בסופ"ש הקרוב.
תמיד להקשיב לעדי|פטיש|
מעניין אותי מה תהיה דעתך.

didalf

Well-known member
אין בה את ערוצי הספורט, ערוצי הסרטים וערוץ השעשועונים.
אני חושבת שזה ההבדלים מהמושלמת.
אין לך סרטים?:-0 אין גם סרטי ויאודי??
ספורט זה מיותר וגם שעשועונים.
וזהו היה לי לא הגיוני שאם יש לך חבילת סדרות חסרות בה סדרות כשזה ליטרלי כל מה שיש בה.

למעלה