שרשור הכרות

תמונת חירפון.../images/Emo55.gif

שם: הדר תאריך לידה: 15.1.92 שיר אהוב של 30: Edge Of The Earth אלבום אהוב של 30: הראשון שיר אהוב בכללי: משתנה כל הזמן ואין לי 1 אהוב... יש המון! להקות אהובות חוץ מ30: מיי כמיקל רומנס, דה יוזד, לינקין פארק, פאראמור, אוונסנס, פול אאוט בוי וקצת דה אקדמי איז... פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: פורום MCR, פורום דה יוזד וקומונה עקומיםD: מסר לאומה: תאכלו דלעת! סתם לא, אממ תקבלו את השונה! זה חשוב! רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: אני לא מקורית>< אהבתי את הרעיון שלך... תמונה שלכם בלבד: תמונה מיומולדת של חברה שעשינו מלחמת מיםXD סורי על הכיעור.

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif איפה כיעור? ../images/Emo12.gif ../images/Emo99.gif

3> D:

Liquid Dreams

New member
אוקיי הייD:

[דנה
] אני לא אהיה פה הרבה בכללP: שם: לינטו תאריך לידה: 17.7 [כן נו עוד שבוע
] שיר אהוב של 30: דה קיל
אלבום אהוב של 30: ABL שיר אהוב בכללי: מה יש מלא;[ להקות אהובות חוץ מ30: אוונסנס, ווית'ין טמפטיישן, נייטוויש, סירניה כו וכו'P: פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: גם הרבה כתוב לי בחתימהP: מסר לאומה: שוודיה
רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: לא דעתס: תמונה שלכם בלבד: אין לי

danduuu

New member
לינטו../images/Emo99.gifמאיהקושקוש../images/Emo23.gif

תחזרי כבר לארץ

RoNittaH

New member
עונה:)

שם:רונית תאריך לידה: 8.6.92 שיר אהוב של 30: כרגע fallen אלבום אהוב של 30:הראשון!! להקות אהובות חוץ מ30: הרבה הרבה הרבהה אולי תמונה אח"כ^^

little WhiSper

New member
לא ידעתי שיש פורום! :-*

שם: אדווה תאריך לידה: 20.1.89 שיר אהוב של 30: אממ כרגע ביוטיפול ליי אלבום אהוב של 30: לאדעת. שיר אהוב בכללי: יש המוווון להקות אהובות חוץ מ30: להקות? היהודים, הים, אוונסנס, לינקין פארק, מייכימיקלרומאנס, ועוד... פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: הים, היהודים מסר לאומה: דנה משוגעת. רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: אני לא בקטע של רעיונות עכשיו...
תמונה שלכם בלבד: לארוצה.

little WhiSper

New member
נחשי מה

אני לא יודעת! כ@#$##שלהם... שבוע לפני ואני עדיין לא יודעת מה קורה איתי. ובעיקר בגלל שזה שבוע לפני, הסיכויים שואפים ל0. כמו שהסופשנה לא נתפס לנו- זה פי 10000 לא נתפס לי.

inbal287

New member
וואי איזה זונות, ואיזה חוסר אחריות!

אוף אני לא יודעת מה להגיד לך...
. את בטוחה שאין עם מי לדבר? אף אחד בלשכת גיוס לא יודע תשובה?

little WhiSper

New member
את לא צריכה להגיד כלום...

זה שאת מתעניינת זה כבר משו
וזה לא לשכת גיוס, זה העמותה שדרכה אני עושה נח"ל, ואיזה מדור שם... ואני ממש מפחדת להתגייס שבוע הבא.

inbal287

New member
יואו :$

אני ממש מקווה שזה ישתנה לך... ואם לא דוחים לך אז את מתגייסת ב16?

למעלה