הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

שירי116

New member
חח אני לא באמת חושבת שזו מדינה מטונפת ../images/Emo9.gif

אבל אם כבר אז מהבחינה הזאת ולא מה שהוא אמר :)

Amitush19999

New member
זה יהיה שורדים בבית עם אריק ואופיר

אריק יסביר כל מיני מושגים ברפואה ובעיקר יסביר לאמהות איך יודעים מתי להביא את הילד למיון, ואופיר ילמד על זוגיות טובה, איך פותרים בעיות בזוגיות ועל גירושים...

חושני6

New member
איזו אכזבה מהמושבעים גועל נפש

העיקר שיחקו אותה אנשים עם ערכים ,עלק ערכים יש להם ,פשוט זוהמה של אנשים כולל איגור ,בארדו!!! פשוט סאדיסטים אוהבים את הדברים שהם לא אוהבים, אולי יש להם פיצול אישיות . איך עידן עלק מר ערכים מצביע לכול מה שהוא לא מאמין בו !? איך איגור הזוהמה המהלכת הזו ,האוכל נבלות הזה ,מצביע נגד ערכי היהדות ,שיחזור לטיזנבי. איך יואב התינוק הזה ואפרת הנקמנית ונטע לי הקנאית הצביעו לבן אדם תחמן ,שקרן שבגד מהם אולי בחיים הם יקבלו שוב ושוב כמה פעמים את זה בפנים עד שילמדו כי אלה החיים,עד שלא לומדים ונזהרים מקבלים עונשים. לא פלא שגבי עזב את נטע לי. עידן פשוט אפס וכך גם החבר הזוהמה שלו. חרא של תוכנית בהישרדות הבאה אני מצביע ברגליים. כול המושבעים כדאי שתלכו בדרך של מירית ,בחורה אמיתית עם ערכים.

FunkyDrummer

New member
אני כל כך מסכים לגבי עידן, הוא יצא הכי צבוע

עידן כל העונה, (וגם בראיונות) אמר כמה הוא בעד הערכים, ו"מי שאתה במשחק זה מי שאתה בחיים" וכ'ו... ובסוף הוא הצביע לאריק, אני חושב שהסיבה לכך היא כי יש לו אגו גדול ומנופח, והוא לא יכל לשאת את זה שמירית, מישהי שמזכירה אותו, תזכה בגמר.....

s7m42

New member
גם אני חושבת שזה קשור לאגו

הוא אמר אם הוא לא זוכה אז לפחות שיזכה מישהו שעשה המון תחמונים ומהלכים, ולא מישהי ש"פשוט" הייתה נחמדה... קשה לי להסביר בשעה הזאת אבל זה מה שאני חושבת שגרם לו להצביע לאריק

השורד

New member
הפוך גוטה, הפוך...

אם לעידן היה אגו מנופח ו"יפות נפש" מזויפת, הוא היה מצביע למירית.

ינצה

New member
בא לי להקיא../images/Emo70.gif ../images/Emo5.gif

כמה שמחתי כשנטע-לי עפה, וכמה התבאסתי שהשמוק הזה זכה. שנה שעברה כ"כ שמחתי כשהצדק ניצח, והשנה פשוט אכזבה-וצר לי, אני לא מקבל את כל הקשקושים של "משחק את המשחק" וכו'..... מראש ידעתי שיואב יהיה סוג של לשון מאזניים ושאי אפשר לדעת מה יצביע, אבל אני חייב להודות שמאוד הופתעתי מעידן ובעיקר בעיקר מאיגור שהייתי פשוט בהלם שאחרי כל הברברת שלו הצביע לאריק.....
לפחות דבר אחד מעודד-הקהל בחר מירית. כן, כן, אפשר לרדת עלינו, להגיד שבארה"ב זוכים יותר מוכשרים באמריקן איידל, שבבריטניה זוכי האח הגדול הם אלה שמשחקים את המשחק, אבל זה ממש לא משנה. אנחנו לא אמריקאים, ולא אירופאים-אנחנו ישראלים חמים ואוהבים ואנחנו אוהבים מאמים לאומיים
וגם אם איזה תשעה אנשים הצביעו למניאק התחמן, עם ישראל הוכיח שהוא עדיין מצביע לילדה מקריית גת, לבחור ממעלה אדומים, לקאובוי התימני מהמושב או לילדון המסכן מבאר שבע. והיום-, גם אם זה לא מה שקבע בסוף, העם בחר במאמי מלוד. מיריתוש שיהיה המון בהצלחה בהמשך
| ואריקל'ה-דחוף את המיליון שלך לתחת
מחר מתחילה עונה חדשה של התכנית הטובה ביותץר בישראל-כוכב נולד
, ובעז"ה בסופה יוולד זמר חדש-ומי יודע, אולי (והלוואי) שהוא גם יהיה מאמי לאומי חדש

deathly hallows

New member
שנה שעברה הצדק זכה???!!!

הבכיינית! שהתקדמה על גבו של דן כל המשחק בדמעות סחטה את החסינות לגמר מנועם זה צדק??? מירית בדיוק כמוה! בכיינית ומתחסדת, חושבת שתרטיב את הריסים שלה ותזכה במיליון פויה על כאלה כמוה! ושיעשו טובה לאנושות שלא יגיעו להישרדות בכלל!

RageBot

New member
שנה שעברה לא היה צדק

לדן מנו, לנעם ולנעמה שלושתם לא הגיע, כי הם שלושתם הגיעו בחסדי ההפקה נטו ולא בכוחות עצמם. מתוך השלישיה, דווקא לנעמה הגיע לנצח, מאחר וכל הצבעה שהייתה במשחק הלכה בדיוק איך שהיא רצתה ותכננה מראש.

השורד

New member
לא מסכים עם המשפט האחרון שלך

זה היה מקרי. היא לא היתה אקטיבית כמעט באף אחת מההדחות - הכל ישק לפי פיו של דן מנו. חוץ מזה שההפקה למעשה הצילה אותה מהדחה מייד אחרי האיחוד, כששבט נדפקי/ממורמרי ההפקה רצה להדיח אותה. אבל עזוב, למה להתעסק בדברים ששייכים לעבר הנשכח. מי זוכר היום את נעמה בכלל? מהיום אמור אריק המלך!

RageBot

New member
מה פתאום

וויקה מול נעמה? וויקה עפה דן רצה להעיף את ליה ראשונה באיחוד, נעמה התעקשה על אחרים והם עפו. בתכלס בעונה הראשונה אי אפשר לדעת יותר מדי כי היא הייתה כל כך מכורה שזה דפוק. אבל תכלס צודק, אריק המלך!

חבורה של אפסים

במקום להצביע למירית הבן אדם הכי ישר לאורך כל המשחק הצביעו לאריק השקרן..נכון שזה משחק אבל עם כל הכבוד צריך להישאר ישרים ומירית היתה מהתחלה ועד הסוף ישרה. הגיע למירית לנצח.

למעלה