הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

כן, זה באמת היה אמביוולנטי

הייתי מעדיפה מנצח אחר, אך אם הברירה היא אריק ומירית (תודה לאל שלא נטע לי) אזי אריק שיחק משחק והוסיף עניין. מירית נחמדה ומתוקה, וגם הייתי שמחה אם הייתה זוכה, אך לא יודעת עד כמה היא תרמה למשחק או לקבוצה. עובדה שהודחה כבר במהלך המשחק. בכל מקרה, הייתי מעדיפה מישהו אחר.

niro62

New member
יששששששש אריק ניצחחח

כמה טוב וכמה נחמד אני מקווה שהעונה הזאת תעשה לקהל את השיעור שלא הצליחה לעשות בעונה הקודמת הכוחחח לא קובע וגם לר מי שיותר נחמד. בתור חובב של הישרדות אמריקה הגמר היה בנוי מצוין ולא הייתה דרך אחרת לעשות אז מה אם הואלא היה כמו באמריקה לדעתי הוא היה אפילו יותר טוב

רק בישראל אפשר להגיד "העם אמר את דברו"../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

וגם טוב שלא ראו חצי מהאנשים שם מתחיל לכתוב את האות א' גמר שכונה.

dbs1972

New member
סוף עידן היושר והמאמיות

כאשר הרוב בוחר אריק אז אומר שאנחנו חברה חולה אוהבים נחשיות ותחמנות ושלא יספרו סיפורים "משחק". התגובה שלי הייתה חייבת להירשם מכייון שבתוכנית השרדות הראשונה כאשר הזוכה אמרת שהיה לה עצוב כשנודע לה שאבא שלה נפטר ממחלה זה בשביל להורר את הרגשות של המצביעים ואופ שוב אריק אומר לפני ההצבעה שאחיו נהרג בצבא. אוקיי לכל אחד יש סיפור עצוב בחיים הרי אריק אומר " משחק " מה למשחק ולסיפור הזה . לסיום חברה חולה ורקובה שאוהבת תחמנות ונחשיות ואת זה מעידים כל 5 המושבעים שרשמו"אריק".

סאמוואן

New member
בתכלס טוב שהמושבעים

האלה הם אלה שמושבעים ולא השחקנים שהודחו לפני...כי אם זה היה הפוך אני בספק אם אריק היה זוכה...

Drenthe

New member
אבל זה גם לא הוגן שהמודחים הראשונים יצביעו

הם לא חיו עם המתמודדים תקופה ארוכה, בהשוואה לחבר המושבעים. ההצבעה שלהם תתבצע על פי הצפייה בריאליטי מהבית, שזה שקול לכך שמעריץ מושבע יצביע...

barkoziva

New member
איזה מדינה מטונפת

רופא שקרן והומו זוכה בתחרות טלויזיונית חחח איזה זבל זוהממה

Mark902

New member
זוהמה תקרא לעצמך.

לך לישון ילד, כבר מאוחר ומחר יש בית ספר.

barkoziva

New member
רק במדינת השקרנים יכול שקרן לזכות בפרס

כל כך מאפיין את מדינת ישראל השקרן הרמאי הזבל של הבן אדם זכה בפרס ממש כמו אולמרט חולדאי הנשיא קצב וכל הזבל הזה שאנחנו נתקלים בהם כל יום איכס זבל זוהממ

GIOVANINI

New member
תראה הישרדות של חו"ל לפני שאתה מדבר שטויות

חלאס כבר זה משחק וכן יש דברים שלא אומרים, אני למשל הייתי בעד בובליל בהאח הגדול כי הוא הצחיק ושיחק את המשחק עד שהבנתי שהוא וביתו גזענים וזה אעצבן אותי לכן הצבעתי שפרה. בקשר להישרדות בנוסף לזה שזה משחק פיזי זה גם משחק אסטרטגי מה לעשות כדי להתקדם צריך לתחמן אין מה לעשות מה הקשר למדינה של שקרנים.

Mark902

New member
../images/Emo31.gif Get a life...

את דבריך ותלונותיך תשאיר בפורום "פולוטיקה". אין סיבה שתתבטא כך ובמיוחד תכתוב דברים כנ"ל.

RageBot

New member
טמבלולו ../images/Emo13.gif

תראה הישרדות ארה"ב, שם השקרן תמיד מנצח. ולמה במדינת השקרנים? אני חשבתי שזאת הישרדות :S

DoubleN

New member
חתיכת אפס

אתה וכל השרצים האחרים שצצים עם האמירות: "רק בישראל","לאן הגענו" והבולשיט שמתאים לטוקבקים סוג ז', ומשליכים בעיות חברתיות ופוליטיות על משחק אסטרטגיה נטו. החברה חולה בגלל גזענים פרמיטיבים כמוך, והפוליטיקה מושחתת בגלל דמגוגים בשקל כמוך. זוהמה מי שעשה אותך!

שירי116

New member
איזו מדינה מטונפת

שכשבחורה מודחת באסמסים כולם צרוחים באושר ושאנשים מעריצים אנשים במשחק בגלל איך שהם נראים ולא בגלל המשחק שלהם

Mark902

New member
../images/Emo45.gif מסכים עם התוכן.

אך הכותרת מיותרת לחלוטין.

למעלה