הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

RageBot

New member
הישרדות זה משחק של שקרים ומזימות

ולכן הגיע לאריק לנצח. כמו שבכדורגל לא היית רוצה לראות את הקבוצה הכי נחמדה מנצחת, גם בהישרדות הנחמד לא צריך לנצח.

yossima

New member
תזכורת קטנה לצדיק איתי!

איתי, כמי שסיים שייטת, היה מוזר לי לראות אותך מתבכיין בצורה כל כך מעוררת גיחוך... ולעצם העניין, אני זוכר שאתה איתי הצדיק התאגדת עם גיא חברך וביחד הדחתם את מירית באמצע המשחק כשהכי מתבקש היה להדיח דווקא את אריק. למה בכל זאת בגדת אז במירית? אולי כי חשבת שעם אריק יהיה לך יותר קל להגיע לגמר ולנצח? אה?

לא זכור לי שהם קבעו שהם יחד עד הסוף.

בכל אופן..אם זה נכון.. אריק היה בן ברית שלו לפניה...הוא יצא ישר לדעתי..

alonnn

New member
הישרדות זה לא רק משחק של שקרים ומזימות

זו גם דרך לשחק, אבל לא היחידה

RageBot

New member
נכון, זאת לא הדרך היחידה לשחק

אבל זאת דרך, למירית לא באמת הייתה "דרך" במשחק, היא נסחפה בו. ברור שזה אפשרי להתקדם בלי לשקר, כמו שאיתי עשה, אבל מירית לא "התקדמה" , היא "קודמה", לאריק היה בכל נקודה שהיא במשחק מספיק כוח בשביל להדיח אותה אם הוא היה רוצה.

alonnn

New member
ובכל זאת היא הגיעה לגמר

בלי לתחמן ובלי לשקר, צריך להעריך את זה. זו אפילו דרך יותר קשה מהדרך של אריק. הדרך הזו כל כך קשה שהיא הודחה בגללה מהמשחק. ובגלל זה לא הגיע לה לזכות היום. אבל אם הייתה מגיע באותה דרך בלי שידיחו אותה פעם אחת אז היא הייתה השורדת המושלמת, לפחות בעיני.

RageBot

New member
לא, לא צריך להעריך את זה

אז היא הגיע לגמר, ביג דיל. היא הגיעה לגמר בגלל שלאף אחד לא היה אכפת ממנה, בגלל שמתמודדים אחרים היו יותר חזקים ויותר מאיימים ממנה, וזאת בדיוק הטענה שלי. בהישרדות מישהו יכול להיות המודח הראשון אחרי האיחוד, ועדיין להיות שחקן הרבה יותר טוב מאשר מישהו שהגיע לגמר, בגלל שלא כל מי שהגיע לגמר הגיע לשם בכוחות עצמו (ראה - מירית) ולא כל מי שהודח מוקדם הודח בגלל שהוא היה שחקן חלש (ראה - גיא ועידן, הודחו דווקא בגלל שהם שחקנים רציניים ואיום לגמר). לעומתה, אריק נלחם בעור שיניו בשביל להישאר כל הדחה, בשביל שבגמר יהיו לו כמה שיורת סיכויים לנצח, הוא לא נסחף עם הזרם כמו מירית, הוא שלט בזרם וקבע לאן מירית תלך.

alonnn

New member
אני ממש לא מסכים

"בהישרדות מישהו יכול להיות המודח הראשון אחרי האיחוד, ועדיין להיות שחקן הרבה יותר טוב מאשר מישהו שהגיע לגמר" לא נכון! במשחק הזה קובע מבחן התוצאה, אם אותו שחקן עף מוקדם אז כנראה שהוא לא באמת כל כך טוב. אני ממש לא חושב שגיא ועידן היו שחקנים טובים.הם היו בין הגרועים במשחק.

RageBot

New member
אז מה זה בדיוק מבחן התוצאה?

מי מגיע רחוק? כל אחד יכול להגיע רחוק בכל דרך, להגיע רחוק לא אומר כלום במשחק הזה. הדבר היחיד שקובע זה אם ניצחת, ואריק ניצח את מירית.

זבל של מושבעים ,בארדו!!!

איך בוחרים בבן אדם שקרן ,תחמן ,מפר בריתות שמילא שהוא כזה וזו דרך שהוא בחר מכלתחילה אבל זה שהמושבעים ברובם טוענים שיש להם ערכים בראשם עידן ושאר חבריו ,בוחרים בסופו של דבר בו!!! אולי הם מושחתים והם קיבלו מאריק פיצוי כספי תמורת הבחירה בו ,זה בהחלט ייתכן. לא מבין למה עידן הלך נגד העם ,גם אפרת,גם איגור ,גם יואב גם אופרי ונטע לי שמילא פשוט קנאית חזירה. מה שבטוח קריירה לא תצא להם מכול הפירסום הזה אחרי שגילו את הפנים האמיתיות שלהם. חרא של זמרים חרא של אנשים חרא של ערכים,הם זוהמה מהלכת מי שבחר באריק. לעומת זאת מי שבחר במירית יזכה לעשות הרבה קופה מפירסומות וכדומה כמו איתי המלך, בשבקין,אנסטסיה,גיא וכול מי שבחר בה לא זוכר.אה גם דיווה כמובן שתמכה בה.

תתבגר!

וכמה שימאס לך לשמוע את זה אנחנו נגיד את זה פה(כן גוף שלישי!) זה לא האח הגדול! הגיע לו לזכות מבין השלושה וגם הוא סיפק את התשובות הכי משכנעות שיש. ככה שאני את הבחירה של המושבעים מבינה בהחלט. ותפסיקו להשמיץ -המשחק נגמר!!!!!

tigris12

New member
כמה מסקנות מהגמר

הראשונה: המושבעים הם אנשים תחמנים שמעריכים שקרים ותחמנות ולכן היה צריך לצפות שמירית לא תזכה השניה: עידן הוא צבוע ומושפע, הוא בחר בדרך של יושר והודח , במקום לתת את הקול שלו למי ששיחקה ביושר והגינות הוא הושפע כנראה מחבריו התחמנים , לא הלך בדרך שלו ולפי הערכים שלו והצביע לאריק וזה בושה השלישית: מספיק עם השטות הזאת של " זה משחק" יש ערכים שלא צריך לפגוע בהם גם במשחק. הרביעית: חבל שיש אנשים שמעבירים את המסר שבתחמנות מצליחים. מירית עדיין היא השורדת הראויה , אולי לא בעיני המושבעים התחמנים, אבל כנראה בעיני רוב הצופים בעם ישראל וזה מה שחשוב.

RageBot

New member
ראבק די לשפוט כבר אנשים אחרים

הישרדות זה משחק של שקרים ומזימות, ולכן לאריק הגיע לנצח בו. מירית לא הגיע לשם בשביל לנצח, מירית הגיעה לשם בשביל לקבל חוזה דוגמנות או משהו חביב אחר, אריק הגיע לשם בשביל לנצח, הוא שיחק ונלחם בשיניים שלו על כל הדחה והדחה בשביל להתקדם במשחק ובשביל שיוכל לנצח בסופו של דבר. אני לא מבין למה אנשים משליכים מהישרדות על המציאות, ראבק, אם אתם הייתם שם על האי מי אמר שאתם לא הייתם מתנהגים כמו אריק? כשמליון ש"ח מונחים על הכף, מי אמר שלא הייתם זורקים את ה"ערכים" החשובים שלכם לפח? מה, בשביל שבטלוויזיה לא יראו אתכם כתחמנים? ולא עבר שום מסר של "בתחמנות מצליחים", עבר מסר של "בהישרדות מצליחים עם תחמנות", וזה חבל שרוב הקהל לא מסוגל לתפוס את העובדה שהמציאות והישרדות זה דברים שונים.

tigris12

New member
אנשים מביאים לתוכנית את מה שהם לומדים במציאות

ולכן אין מה לנתק את המציאות מהחיים , לפחות לא באופן גורף, מי שבעד תחמנות בתוכנית הוא ככה גם במציאות, אדם תחמן לא יגיע לתחרות ויהפוך להיות ישר רק בשביל התוכנית ולהפך, אדם ישר לא יהפוך להיות תחמן, ולכן יש קשר בין הדברים.

RageBot

New member
אולי זה נכון

אבל אנשים גם לומדים לנתק בין המציאות למשחק, אף בן אדם לא מושלם ואף בן אדם לא יחזיק בערכים שלו עד המוות (אלא אם הוא אידיוט). בכל האנשים יש את יצר התחרותיות, שבמשחק כמו הישרדות, מתבטא בתחמנות אצל אחדים וביכולת לקחת אתגרים אצל אחרים. אני חושב שהבחירה של המושבעים באריק היא לא הייתה בחירה בעד "תחמנות", אלא בחירה בעד מי ששיחק יותר טוב, הכרה באדם ששלט במשחק ושהדיח אותם.

למעלה