הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

יניבל1

New member
ואני אהיה נדיב ואתן לך דוגמא אחת

(מתוך איזה אלף שמצאתי) באחד הפרקים הראשונים,למי שזוכר(וזה נמצא גם באתר של התכנית) היה איזה סשן וידויים על אופיר ומה חברי השבט חושבים עליו . עידן חביב אמר עליו "אופיר הוא בחר מאד נחמד ואני מתחבר אליו" , עכשיו מדובר כאן בצילומי השלמה שנעשו אחרי המשחק , אחרי המשחק עידן היה יכול להגיד דבר כזה על אופיר רק אם היו משקים אותו בהמון המון אלכוהול ומכריחים אותו לאמר את זה (מה שבטח קרה).

Lomsahne

New member
רגע,פנית אלי?

בגלל השעה לא שמתי לב שזה שורשר אלי. מה אתה רוצה?למה את חושב שאתה יודע מה אני חושב לגבי הוידווים?

יניבל1

New member
כי כתבת

"שמלכלך על ה"חברים" שלו מאחורי המצלמות ללא כל קשר למשחק אומר דברים שפוגעים באנשים גם מחוץ למשחק" חשבתי שהתכוונת ליודיים שבאו אחרי המשחק

Lomsahne

New member
התכוונתי...

מה הקשר להגיד על אנסטסיה שיש לה מוח של ציפור?ועוד כשהיא חברה שלו,בת ברית ואפילו אם לא זה לא משנה.זה לא משהו שקשור למשחק אז למה להגיד את זה?וגם מאחורי הגב הרי בפנים הוא לא אמר לה את זה כי הוא פחדן.איגור לפחות ניבל את הפה אבל בפנים {לא שזה מוצדק}. מחוץ למשחק לאנסטסיה פתאום לא יהיה מוח של ציפור?תחשוב על ההורים שלה שראו את זה,נראה לך שזה היה נעים להם?כולה משחק אז שישאר בגבולות המשחק.שיתקע סכינים שישקר זה ניחא אבל למה הליכלוכים האלה שמוסיפים שום דבר ולאף אחד? ולא לדבר על זה שהוא אמר לנטע לי בלונדינית מטומטמת שזאת אמירה שובינסטית לכל הדעות.

יניבל1

New member
עוד פעם

אריק לא אמר שום דבר בוידוים על דעת עצמו! ההפקה הנחתה אותו מילה במילה!

Lomsahne

New member
בסדר...

ואת זה אתה יודע כי?את מפיק שם,תסריטאי,כותב מונולוגים? אגב גם אם הנחו אותו להגיד את זה מילה במילה והוא אכן אמר את זה אז הוא עוד יותר אפס.שאומרים לו ללכלך על אחרים והוא לא מסרב.מילא זה היה בא לו טבעי.

יניבל1

New member
לא מההפקה

אבל מספיק לי לעבור על כל הוידויי(השלמה!!) ולראות את החוסר היגיון שלהם כדי להבין שהכל מכור . הדוגמא שנתתי למעלה של עידן חביב היא רק אחת מאינסוף. אתה מוזמן לעבור על כל התכניות המוקלטות ורלאות , מבטיח לך קומדיה אמיתית

יניבל1

New member
בקשר לאריק

זה לא שסתם מישהו הכריח אותו לאמר משהו, מדובר כאן בהפקה! האח הגדול! אתה לא יכול לשפוט בן אדם עד שלא היית במקומו.

Lomsahne

New member
תאמין לי גם כשצופים בזה בפעם הראשונה...

זה מצחיק.ממה שהבנתי בכל העולם עושים השלמות אז לא הבנתי למה כן זה חייב להיות אחר,שונה ומגוחך. אגב אני מניח שהבנת את הנקודה שלי,הוא יכול להיות תחמן שקרן אסטרטג כמה שהוא רוצה אבל כל הדברים האלה מסביב ממש מיותרים ורק מעידים עליו בתור בנאדם.

יניבל1

New member
תראה לי אחד שם שלא ליכלך בוידויים

ותראה לי אחד שלא צחק על השכל של אנסטסיה
אגב אני לא מבין איך אחד כמוך שמעריץ את שיפרה, בחורה עשתה קריירה מהליכלוכים , מתרעם על כמה ליכלוכים בהישרדות .

Lomsahne

New member
שתהיה לי בריא-אתה מתיש...

כרגע אני לא זוכר מישהו שצחק על השכל של אנסטסיה או שאני נאיבי מדי. אגב זה שפרה לא שיפרה,לך תראה את התוכנית של הבובלילים בביפ,זה יותר מעניין.

יניבל1

New member
גזען אתה עוד לא

(למרות שבטח תפלוט בהודעה הבאה שלך משהו על מזרחים או אתיופים כדי ללכת לישון בשקט) שובניסט והומופוב אתה בהחלט כן (והומופוביה הרי היא סוג של גזעמות) מבחינתך לא מתקבל על הדעת שגבר הוא ממש חלש פיזית . כי הרי כח פיזי זה מאפיין ידוע של גבר , אם אין לו את זה הוא לא גבר אמיתי . זה חלק מהומופוביה, כי אתה סולד מגברים שלא מחזיקים במאפיינים טיפוסים. אתה גם שוביניסט כי אתה מתפלא איך זה שאישה מנצחת במשימות פיזיות ,כאילו זה מובן מאליו שאישה היא חלשה פיזית וחסרת יכולת מנטלית למשימות פיזיות.

Cassadaga

New member
לא, אתה פשוט אדם מאוד קיצוני

קראתי את רוב ההודעות שלך כאן. אין ספק שחיפשת לעצמך פייבוריט שמייצג את הטוב ואתה סולד מאנשים שמגלים רוע (ועוד בזחיחות של אריק). כך למשל גם התמיכה שלך בשפרה ב"אח הגדול", בה גם אני תמכתי ולא שהיא לא חטאה בהתנשאות מפעם לפעם במהלך העונה, פשוט לעומת מתחריה היא הייתה אינטיליגנטית ושפויה יותר. אבל הדמוניזציה המוחלטת שעשית לאריק כאן, לא הוגנת בכלל. מדובר בבחור בעל הרבה תכונות טובות, חלקן נשגבות - היכולת לנצח קבוצה חזקה של גברים, כהומו, ע"י שכל בלבד ותוך שמירה על יחסים חברתיים מצויינים עם כולם - היא דבר מוערך ונדיר. מעבר לזה, הוא גם בחור משעשע, שתורם לחברה בעיסוקו ואוהב אדם באופן כללי. ואתה? אתה אוהב אדם? רגע אחד אתה מאחל שיקרה לאריק משהו רע ושנייה אחרי זה משקר לעצמך ולנו כשאתה טוען שאין בך שנאה כלפיו. רגע אחד אתה מרעיף עליו את כל רוע העולם, כמה הודעות אחרי שהכרזת - "שיבושם לו", יענו - מה אכפת לי. תחליט. מירית שיעממה אותי עונה שלמה ואני מהמר שגם אותך. איך אני יודע את זה? כי "מאמי מאמי מאמי" זה מאוד נחמד לכל ריאליטי אחר ובטח בחיים האמיתיים, אבל לולא הסכינאות, התככנות והמחנאות שחולל אריק ב"הישרדות", נשבע לך - לא הייתי שורד את העונה הזו. אתה אומר שלא ממש צפית בעונות של הישרדות בעולם, אז אולי באמת הגיע הזמן. צא ולמד. תיווכח לדעת שהישרדות היא אחרי הכל משחק ככל המשחקים, שה"רע" בו הוא פשוט סתם שחקן מצויין וה"טוב" בו הוא מי שלא הצליח או השכיל לנסוק מעבר לכישורים פיזיים במשחק. ועוד דבר אחרון, לך ולחבר'ה שהתנצחו איתך: חלאס עם האלימות המילולית. אתם משחקים בקקה. תשמרו את האנרגיות האלה כדי להיאבק למען ערכים ואנשים שמייצגים אותם, במקומות הטיפה יותר חשובים. מתחת לאף של כולנו צומחת הנהגה פשיסטית מבית היוצר של ליברמן. בואו נתווכח על זה, בואו נתלהם. אתם תגידו שכל הערבים הם חארות נקודה ואני אגיד לכם שאתם גזעניים מהזן הנחות ביותר. יש עסקה?

יניבל1

New member
מה קרה הגעת לפורום פתאום?

לשיפרה נמאס מהשירי הלל שאתה שר לה מתחת לחלון אז עכשיו יש לך צו הרחקה והחלטת להעביר את הזמן בפורום?

Lomsahne

New member
שלום גם לך...

זיכרון טוב יש לך-כנראה שהשארתי רושם,אני מקווה שטוב. קראתי פה מדי פעם לאורך העונה,הספיק לי הטירוף שהיה בפורום האח הגדול.

Imai

New member
יצא ענק בסוף!!!

בסוף כל בני הברית של אריק (מלבד נטע-לי) הצביעו נגדו. ואלו שנחשבו לאוייבים של אריק במשחק הצביעו בעדו. אנסטסיה, איתי וגיא שהצביעו נגד אריק שמרו לו טינה מסויימת, משום שהוא פעל להדחתם, ואילו כל השאר, מכיוון שבני הברית שלהם הודחו או עזבו את המשחק הם יכלו לבצע בחירה אובייקטיבית במי שלדעתם ראוי להיות השורד האחרון. טוב שלא נתנו ללחץ הצופים בבית להשפיע עליהם.

dbs1972

New member
חובה להיכנס

לאחר קריאה של 200 תגובות בערך אני אומר שוב אנחנו מדינה אוו חברה חולה זה לא "משחק " חברה זו צורת התנהגות לא להקל ראש באנשים כמו אריק שאומרים זה משחק עוד לפני הגמר הוא תמיד היה אומר אני אוהב לשקר ולתחמן תבררו לעומק לפני שאתם כותבים תגובה תעקבו אחרי הדמות ואיתי ענה לכולם אריק "רוצח" מכניס סכינים מאחרי הגב אין לו דרך ולא בושה ולא מוסר ולא כלום בעצם .חבל מאוד שבתגובות אנשים מעודדים דרך כמו שיש לאריק אני מקווה שלהם לא יעשו ככה שיחשבו שיתקעו להם סכין בגב "במשחק" גם הם יחשבו שזה "משחק" עזבו תתבגרו ותנו לראש לחשוב בשכל ישר . בהצלחה לכל הישרים בעולמנו והתוכנית הזו יפה רק חבל שהיא מגדלת לנו מלא זבל אורני הייתי שם את "אריק "בכלוב של בבונים

למעלה