הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

Lomsahne

New member
תשמע...

אני לא מבין גדול בהישרדות ואני גם לא מתיימר.במקרה את הטוד הזה אני מכיר כי ראיתי הישרדות סין והאמת שגם לא הכי עקבתי. מה שאני כן מבין הוא שבמדינה כה קטנה כמו שלנו לבנאדם שמייצר כל כך הרבה אנטגוניזם כמו אריק לא יהיה קל.

RageBot

New member
טוב יאללה

אני לא הולך לריב עם ילדון
תהנה עם השנאה שלך לבן אדם שלא פגשת, לא תפגוש ואפילו אם תפגוש אתה לא תעשה כלום.

Lomsahne

New member
מי שונא אותו בכלל?

רשמתי איפשהו שאני שונא אותו?מה יש לי לשנוא אותו הוא לא עשה לי כלום.זה שהוא בלתי נסבל ולא חביב בעליל זה ברור. אגב אם אני אפגוש אותו אני דווקא כן אעשה משהו,אזרוק עליו משהו שיהיה לידי סתם כי שלושה חודשים הוא טרח לעצבן אותי פעמיים בשבוע.

RageBot

New member
...

"כל פעם כשדיבר רציתי לזרוק משהו על הטלוויזיה.והוא כזה לוזר באופי שלו לא נלחם לא פייטר,הבנות חזקות ממנו פיזית וזה השורד האחרון.אבוי לכולנו."

Lomsahne

New member
רק אותי הוא עיצבן???

רגע הוא לא לוזר באופי שלו?לא נלחם במשימות,הבנות לא יותר חזקות ממנו פיזית? הא ואגב זה שהוא מעצבן אותי ולא פעם רציתי לזרוק עליו משהו זה משהו אחד,אבל זה שאתה טוען שאני שונא אותו זה משהו אחר,בקיצור יצאת טמבל.וגם כשהבאת כאן ציטוט שלי לא הוכחת כלום מלבד שאתה טמבל,אבל את זה כבר הבנו.

יניבל1

New member
"רגע הבנות לא יותר חזקות ממנו פיזית?"

כנראה שמאחורי כל לוחם אמיץ בשובניזם מסתתר לו שובניסט קטן

Lomsahne

New member
וואי אתה חרטטן בשקל...

בנים יותר חזקים מבנות-זאת עובדה,לא דעה.בטח שלא שוביניזם.בחיי תעשה לעצמך ולנו טובה ופשוט תסתום.קרציה.

יניבל1

New member
עובדה שאריק הפסיד להן כל הזמן

מה שאתה בעצם אומר זה שאם גבר הוא כל כך גרוע במשימות פיזיות עד שהוא מפסיד לבחורה אז הוא לוזר וחסר ערך אתה שובניסט וגם הומופוב

Lomsahne

New member
מה עם גזען?

וכשאמרתי שהוא חלש פיזית אפילו יותר מהבנות זה רק כדי להעיד שאפילו את היכולות הפיזיות המינמליות אין לו. זה שהוא לוזר-הוא לוזר בגלל שהוא לא פייטר ואין לזה כל קשר לבנות.

יניבל1

New member
גזען אתה עוד לא

(למרות שבטח תפלוט בהודעה הבאה שלך משהו על מזרחים או אתיופים כדי ללכת לישון בשקט) שובניסט והומופוב אתה בהחלט כן (והומופוביה הרי היא סוג של גזעמות) מבחינתך לא מתקבל על הדעת שגבר הוא ממש חלש פיזית . כי הרי כח פיזי זה מאפיין ידוע של גבר , אם אין לו את זה הוא לא גבר אמיתי . זה חלק מהומופוביה, כי אתה סולד מגברים שלא מחזיקים במאפיינים טיפוסים. אתה גם שוביניסט כי אתה מתפלא איך זה שאישה מנצחת במשימות פיזיות ,כאילו זה מובן מאליו שאישה היא חלשה פיזית וחסרת יכולת מנטלית למשימות פיזיות

RageBot

New member
הוא לא לוזר

אם הוא היה לוזר, הוא לא היה שולט במשחק, ולא קובע לכל ה"ווינרים" איפה ומתי הם יודחו. ואם אתה רוצה לזרוק על בן אדם, שתכלס אף פעם לא פגשת, ואף פעם לא דיברת איתו, משהו, סימן שאתה שונא אותו.

DoubleN

New member
משה הוא לוזר

אריק הוא ווינר, היה לו את השרירים של איתי וגיא, שתי בריתות נפרדות למקרה שאחת מהם תתפורר, ויכולת לקרוא את המשחק נכון. מירית היא במובן מסויים הגרסה הנשית של משה מלצר לוד, היא חיננית, מתוקה, יש לה אמנם כח פיזי לא מבוטל בניגוד למשה, אבל היא רכבה כל הדרך על הגב של אחרים, הייתה פסיבית וחנפנית. אני שמח שמירית הולכת להתפוגג מהתודעה, מצידי היא יכולה לקבל פינת כושר ב"שורדות בבית" במילא אף אחד לא רואה את החרא הזה.

WhiteShadows

New member
לא הייתי משווה את מירית למשה

משה ממש לא היה חינני ומתוק, הוא היה פשוט פתטי. הוא בגד בבנאדם היחיד שהחשיב אותו במשחק (אלכס) באופן הכי מטומטם שיכול להיות, בלי שום שכל, שום חשיבה ושום דבר חוץ מרצון לצבור קצת בטחון ולנסות להראות שהוא גבר (למרות שהוא עורר בי בחילה כל פפעם מחדש). משה היה יכול להיות מירית, אבל הוא פשוט זרק כל מאפיין חיובי ממנו. הוא יכל להיות המאמי אבל הוא היה כל כך מטומטם וניסה להוכיח שהוא גבר או משהו ופשוט שיקר בטימטום בלי שזה יוביל אותו לשוםמקום כדי להראות לאומה שגם הוא יכול לשקר ועלק לתחמן. מירית אמנם לא חשבה יותר מדיי, לא יזמה יותר מדיי מהלכים, אבל היא לפחות שמרה על הערכים שלי, על הכבוד העצמי שלה, וניסתה להיות הכי טובה שהיא יכולה. היא הבינה שהיא לא בנויה לתחמונים ואסטרטגיות, או הובלת מהלכים וניסתה לשרוד דרך משהו שכן היה בטבע שלה. האופי הנוח שלה וטוב הלב שלה. היא כן נאחזה במשהו, לא כמו משהו שפשוט החליט לזרוק הכל ולצאת הכי פתאטי שאפשר. מה גם שהיא נתנה פייט במשימות והצליחה בהרבה מהפעמים. משה היה הלוזר שבלוזרים. מירית לא.

יניבל1

New member
דבר אחד לי אליך

אם עוד לא שמת לב שה"וידויים" הם בהנחיית ההפקה אז אתה לא מבין שום דבר בטלויזיה .

למעלה