עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

BBB13

New member
עוד פעם אחת אני שומע את צבר חופר בשכל

אני ממלא את המבצע של מי עדן נכנס לוילה מעלה אותו להדחה ושיעוף קיבינימט

jaycom

New member
יוסי ואשר

ככל שעובר הזמן אני מתחיל לחשוד שיוסי ואשר הם זוג נשוי. יוסי הוא הגבר ואשר הוא האשה. יוסי קם בבוקר ראשון ומעיר את אשר והם הולכים ויושבים לעשן סיגריה של בוקר כשאשר עושה ליוסי פוזות כל הבוקר ובקושי עונה לו. יותר מאוחר אשר מכין אוכל ויוסי יושב לו על הראש ומחרפן לו ת'שכל עם שירים מעפנים שהוא ממציא להם מילים. הנה היום הגיע יום שישי וכל הילדים ישנים. האשה היקרה אשר מכינה אוכל לכל הבית ויוסי עוזר לה עם הקמח ועוד דברים ככה בקטנה, הכל בשביל שלא יפריע. בכל הזמן הזה אשר עושה לו פוזות ולא עונה לו כי נשבר לו המוח כבר, ויוסי מתחיל להתבאס שהוא התיישב לעזור לאישתו היקרה. אני לא יכול לחכות לעוד חודש, מעניין מה יהיה...

BBB13

New member
חשיפה - המניפולציות של אשר

שלשום אשר קם לפני כולם והתחיל להכין לכל הוילה חביתה עם כל מיני תוספות מיותרות - פטרוזילה כוסברה וכל מיני חרטה אחרים שי דיבר עם נעמה ואמר לה שתשמור על אשר במטבח שלא יכין לכולם כי אף אחד לא אכל את החביתה המגעילה שלו, ומי שרוצה שיכין לעצמו כל בוקר אשר בשיחה עם יוסי אמר לו שהוא לא רוצה שכל אחד יכין לעצמו 2 ביצים, אז הוא מכין מעט ביצים עבור כולם ודוחף חלב (לחביתה איכס) וירקות כדי להגדיל את הנפח אשר עושה מניפולציות כדי שיישאר אוכל עבור הארוחה המקודשת שלו ביום שישי - כי הוא רוצה לראות משהו מסויים על השולחן אז הוא עושה את זה בשקט על חשבון כולם מבחינתי אשר הוא מתמודד שרוף - ממתין להדחתו

../images/Emo6.gifכל מה שאמרת אני ראיתי בחיוב

אשר צודק, אם כל אחד יאכל 2 ביצים כל בוקר, לא ישאר להם כלום. אשר מוסיף ירקות שלא נאכלים (היה להם יותר מידי בצל) וחבל לזרוק. מי שלא אהב יכל להכין לעצמו, אבל ככה לא כל אחד מבזבז ביצים. ולמה שלא ישאר אוכל לארוחת יום שישי, כולם רוצים שתיהיה ארוחה מיוחדת לשישי. וחוץ מזה שחביתה עם חלב זה ממש טעים, אל תזלזל לפני שתטעם.
ואני לא מעריצה של אשר, הוא פשוט בחור נחמד לדעתי

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

יניבל1

New member
פשוט חוסר מקצועיות

בחול למשל , האח הגדול מחובר לעולם החיצוני , הוא קורא כתבתות, טוקבקים, פורומים. הוא מקבל תמונה כללית על דעת הקהל . בארץ זה לא קורה , וזו חוסר מיקצועיות בעליל . לא יכול ליהותשבחצי מהפעמים שפתחתי את הלייב היתה התקהלות גדולה של אנשים ועניין והבמאי החליט במקום לתת במה למופע חירטוטים של מיקי לעוד קורבן שלה . אם היינו כמו בחול אז בהפקה היו מבינים שמיקי מגעילה את הציבור ושהציבור רוצה לראות ולשמוע אותה כמה שפחות , ופועלת בהתאם.

יניבל1

New member
חחחחח ערן שובר שיאי טימטום

"אם הבוס של חברה שלי היה מטריד אותה מינית אותה הייתי מחסל אותו , צריל ליהות חלאה בשביל לעשות את זה" מה שהבן אדם לא יודע , שרק בוילה הוא עבר עבר על החוקי של הטרדה מינית כל כך הרבה ,שמגיע לו מאסר עולם . *כותב שורות אלה לא התכוון להביע בהודעה דעה על החוק

Saladin

New member
מאיפה צמחה האגדה ששי ערס?

האם זה בגלל שהוא מחדרה? מה הקשר? בכלל לא מדובר בערס, אלא באליל.

יניבל1

New member
הוא כמו ערס

הוא משחק אותה גבר-גבר, רק שביחס לערסים הוא רהוט , אזה די מבדיל אותו

Saladin

New member
הבעיה עם האמירה הזו, ששי הוא ערס,

היא שהיא לא מבטאת דיעה אובייקטיבית אלא פשוט קנאה. מה זה הבן אדם משחק אותה גבר-גבר? הוא גבר-גבר. כולכם הייתם מתים להיות גבר-גבר (לא מאצ'ו שוביניסט אלא גבר-גבר, יש הבדל). הקונוטציה השלילית של המילה ערס היא בדיוק חוסר רהיטות. על כן שי בכלל לא ערס. מתוך קנאה אנשים מכנים אותו ערס ומנסים להדביק לו במובלע תכונות ערסיות חוץ מהעזה או גבריות ערסית. זה פשוט שפל ומעורר רחמים.

tg151

Well-known member
על ונסה אבל

ג'ני אמרה לרנין משהו על ונסה אבל מה היא אמרה.

Michal Plath

New member
לא זה לא היה על מיקי

יכול להיות על נעמה? מה היא עשתה לרנין שהיא התעצבנה ככה?

למעלה