שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

בא לי לתקוע לעינב בעיטה בפרצוף

עלק כולם כאן אומרים "היא אמיתית/לא צבועה"... היא הכי צבועה שם, והיא ערס ממין נקבה. טוב לא בדיוק נקבה כי אחרי הכל... אבל היא פשוט דוחה.

יניבל1

New member
באנה איך אני מרחם על זה מהחדר של הוידויים

שהוא צריך כל הזמן את ההתבכיינויות של רנין , נראה לי עוד שניה הוא מתפרץ עליה ועושה "חלאס יא אהבלה מה אני נראה לך באמת כומר!! תפסיקי לזיין כל הזמן בשכל ותחזרי כבר למשחק!"

tsiporganeden

New member
לרנין צר לי שאני כותבת מעל גבי הפורום הזה,

אבל תרשי לי להגיד לך משהו, איזה חינוך קיבלת תגידי, לא לכבד אנשים שמחליטים לשבת יחד בשולחן אחד ולאכול בנחת ובשמחה.? מי אמר לך שאתם יותר פחותים מאתנו? בשביל זה יש לכם את 7 מצוות בני נוח ולנו יש תריג מצוות? כי אתם פחותים מאתנו? או להיפך? מי מקבל יותר שיעורי בית? התלמיד הטוב בכיתה? או התלמיד הגרוע זה שלא קולט? כשתעזבי את הבית הגדול רוצי אבל מהר רוצי לפסיכולוג כי את מראה סימנים מובהקים של מתח נפשי, ובמקום לחפש אשמים אנא ממך שרשי בתוך עצמך את הזהות שלך, את ערביה נוצריה כמו שאני יהודיה ישראלית, את בן אדם ואני בן אדם, אנא כבדי את חבריך בזכות היותם אנשים, הגיע הזמן שתמצאי את הזיהוי שלך. את פשוט מתוסכלת, לא יותר מזה.

אני לא מסכימה איתה, אבל מבינה את התסכול

אבל היא הכניסה את עצמה לזה (כן, גם לתוכנית), אבל היא יכלה להגיד מההתחלה "לא נוח לי לשבת פה בקידוש, תקראו לי שתסיימו", אני בטוחה שכולם היו מבינים. ואגב, וונסה כזו בהמה!

כל מה שרע בצד הערבי

נמצא אצל רנין . לבכות כל הזמן על דיכוי ועל שוני ועל אי-שוויון ועל אי הכרה ויחס רע , ולא לתת צ'אנס לחיבור בין הצדדים . אני ימנית ובחייםם אני לא אחשוב על לא לכבד אמונה של מישהו אחר , להתייחס בזלזול לערב כמו קידוש . במקום לנסות ולחבר ולראות את הצד השני קצת ולקבל בפתיחות צדדים שונים היא סוגרת את עצמה וזורקת משפטים בלי תוכן ובלי כלום..נופלת בדיוק לסטיגמה "הערבי המסכן" שהם כ"כ אוהבים לטפח .. כל הדיירים התייחסו אליה בכ"כ הרבה כבוד , כל הזמן נזהרו לא לפגוע בה ולהתייחס אליה כאל שווה כי היא באמת שווה לכל אחד בבית , והיא (כמו רוב ערביי ישראל) אוהבת להתלונן על שוני וכו' ולא נותנת צ'אנס להתחבר, כ"כ נוח להם בסטיגמה הזו של "הערבי המסכן" .. יאללה להעיף אותה נמאס מהבכיינות , כ"כ רוצה ללכת כ"כ רע לה שתחזור הביתה..

omer719

New member
אני לא לגמריי בשום צד בנושא שלה.

כי אני לא חושב שהיא צודקת בעובדה שהיא מתלוננת על לעשות קידוש כול שישי, כי זה בדיוק כמו החילונים שעושים שם, כבוד מינימלי, לא חשוב מה היא. מצד שני לחיות עם 15 אנשים ששונים מכול מה שאתה מאמין בו זה קשה, אבל אם קשה לה היא לא צריכה לעבור את זה, אז אולי פרישה זה טוב. אבל לא יודע, אולי הדיעה שלי תשתנה בהמשך, כי בינתיים היא סתם מדברת ולא פורשת בכלל

אממ שמע יש דבריןם

שאי אפשר להתעלם מהם בהתנהגות שלה..היא כלל הזמן קוראת לאנשים בבית "נארו מיינדייד" ..יענו צרי מוח..והיא הכי צרת מוח שם..זה פשוט הבעיה של ערביי ישראל בבן אדם אחד וזה מוצג לנו הכי טוב בעיניים..פשוט נהנת לסבול וליהיות הערבייה המסכנה..כל הזמן מחפשת לשים ת'צמה בסטיגמה הזו..

ShukyD

New member
הקוראן לא רק שרואה אותי כנחות

אלא גם קורא להרוג אותי ועדיין אני בחיים לא אחשוב לזלזל באמונה של בנאדם מוסלמי שיזמין אותי אליו לארוחה או לחג ואני יודע שהיא לא מוסלמית אבל היא מזדהה איתם, היא "פעילת זכויות אדם" = שונאת ישראל והיא משייכת את עצמה לפלסטינאים שתבדוק בעצמה קודם כל אם היא סגורה על זה יותר לי בתור ערביה היה יותר מפריע שיראו את שי מחבק אותי בטלוויזיה, מאשר שיראו אותי יושב עם אנשים ועושה קידוש ולומד קצת על התרבות והמנהגים היהודיים שתנסה קצת להנות מזה, מה הבעיה? זו חוויה בסך הכל. אף אחד לא ביקש ממנה להאמין או לדעת מה כתוב. רק בוכה ובוכה ובוכה יאללה רצתה לפרוש אתמול כבר לא? למה היא מחכה?

עזוב הקוראן

היא נ-ו-צ-ר-י-ה ...נוצרים מאמינים גם בתנך..כאילו אלוהיםםם איזו בורות יש לאישה הזו..הנוצרים מאמינים בברית החדשה כהמשך לברית הישנה שזה התנך , לא במקום ..הם לא פוסלים את הברית הישנה אלא אומרים שהברית החדשה ממשיכה אותה.. אני פשוט בשוקק מהבורות שלה..

ShukyD

New member
בגלל זה אמרתי שהיא לא רואה את עצמה ככזאת

היא משייכת את עצמה למוסלמים יותר לפלסטינאים לאלימות והשנאה מצד אחד והרחמים העצמיים והמסכנוּת מצד שני אכלו לי שתו לי כנראה היא גדלה יותר ערביה מנוצריה <לא שזה סותר, אבל רואים את ההשפעה>

למעלה