שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

תולי 23

New member
ועוד משהו

דוקא בגלל שהיא הערביה היחידה שם, היא יכולה לתת מעצמה את הידע שיש לה על הדת הנוצרית ,ובאמת לדבר ולגשר, בין שתי הדתות, לראות מה זה קידוש ואיך הדת השנייה נוהגת,הלוואי והיתה לי אפשרות לבלות ,חג אחד בקרבת נוצרים ולראות איך זה... במקום זה היא מתבכיינת ולא מוכנה לקבל את האחר....

lior12120

New member
אני נאלץ להסכים איתך

גם אני ימני ואני מכבד איש איש ואמונתו.ובתור גבר שרואה אישה קצת נחמדה,אז אוטומטית אני נעשה סלחן, ומנקודת המבט שלך(אישה)אין תסלחנות הזו,כך שההיגיון גבר עלי לאחר שקראתי תהודעה שלך, קיצקץ יאללה הביתה..

דורוN

New member
מדהים איך שבערוץ 2 נעמה ושי יוצאים

חסידי אומות העולם הורידו את כל הלכלוכים של נעמה, רואים אותה רק ברגעי משבר כדי שנרחם עליה. איזו עריכה שקרית.

actress

New member
הצופים האמיתים הם אלו שבאמת נמצאים בנט

וכותבים בפורום הזה וצופים, חליק אז ערכו טיפה, מי שבאמת קובע בסופו של דבר זה הצופים, והגולשים אנחנו שיש לנו את כח ההשפעה הכי עצום.

דורוN

New member
רוב הצופים

לא צופים 24 שעות בערוץ 20 או באינטרנט. הרוב צורכים את המידע מהתוכנית במרכזית של ערוץ 2.

יניבל1

New member
לא צריך לצפות 24 שעות

האמת שביום יום כל כך משעממם שם שאני עצמי הורדתי את המינון של הצפיה (למרות שאני מובטל) נראה לי לצפות שעה- שעתיים ביום זה די והותר. היום הייתי כל היום על האח הגדול, כי ימים ראשון ושלישי כשמריחים את השידור באוויר הם ממש מותחים.

יניבל1

New member
תשמע יש להם רק שעתיים

אחרי פירסומות , והקטע של ההדחה ופירסומות וקטעי מעבר של אסי וארז יש לך פחות משעה , שזה בחשבון פשוט 5-10 דקות לכל דמות , זה כלום. לא מספיק בשביל לשפוך אור על המתמודדים אם יש להם מינימום במינימום זמן הם יחפשו את הקטעים הכי פרובוקטיבים וזה מה שהם בחרו לשדר. אם הם היו בוחרים קטעים אחרים אז פתאום נעמה ושי היו יוצאים הרעים, בכזו קלות . כל העניין הזה נזיל ובעייתי.

omer719

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo12.gif

אתה לגמריי צודק, ואני שמח לשינוי לטובה שחל בהודעות שלך

יניבל1

New member
לא סתם יש שינוי לטובה

כי כותב כאן אריק, אחיו של יניב. את יניב החזירו למעון לאוטיסטים

קפרי

New member
חשבתם אולי שהרוב אוהב אותם בווילה?

ויחסית לשאר אולי הם הכי אמיתיים? שמעתי את כולן (לא בנים)מרכלות, מסתודדות ואף אחד לא טלית, שי לפחות אחלה מנהיג עם כל הקשיחות וולנעמה יש שכל ומתנהגת בטבעיות ללא כחל ושרק...

עוף החiל

New member
ראיתם?

מה דעתכם על ערן וקרן? סופסוף רואים התאהבות אמיתית ולא שתסריטאי עמד מאחורי הקלעים...

Come Alive

New member
זה לא לגמרי התאהבות..

זו התחלה של משהו שאי אפשר לדעת מה הוא

lior12120

New member
כוח המשיכה חזק מסלע

לא יעזור כלום, המתח בן המינים יכול לגבור על אחלה זוג ולא משנה גזע ,אמונה,דת. ע"פ המצב הנ"ל הולך להיות "סבטוחה"

עד עכשיו..

עינב קיבלה 5 קולות נעמה קיבלה 4 קולות מיקי קיבלה 4 קולות. יוסי - 2 שי -1 איתי - 1 אשר -1 ונסה - 1 קרן - 1

חחחחחחחח...כמה לא צפוי

שרנין פגעה בשי.....זה לא הפריע לא להדיח אותה אבל בגלל שעינב "אגרסיבית" אז כן............איך רואים שהם דואגים לאינטרס של נעמה
על יוסי

יניבל1

New member
תשמעי התוכנית אמורה לשקף מציאות

ובמציאות מי שהיא האוייבת של חברה שלך היא איפשהוא האוייבת שלך זה לא הישרדות שאתה יכול להעיף את החבר הכי טוב שלך רק כי זה לא מתאים לך אסטרטגית .

יניבל1

New member
מתוכנית לתוכנית אני מבין כמה

ארז טל הוא נכס טלוויזיוני ץ אני לא חושב שקיים היו מנחה יותר מקצועי ענייני ואינטיליגנט ממנו . וגם יודע להתבדח היטב כשצריך. על הליהוק של של ה-16 אפשר להתווכח , אבל עם ארז טל הם פגעו בול. אסי עזר נסבל

יNOT

New member
אתה באמת כותב מוזר

ארז טל הוא ממש לא מתאים להגשה של התוכנית, והיו על זה כבר תגובות , אבל הם נדחפו לתחתית הפורום. זה לא שהוא לא אינטלגנטי אלא הוא פשוא לא יוצר את האווירה הנכונה, אם היו מחליפים אותו במגישה , גם היה נקודת מבט נשית לכל הסיפור (כמו שיש 10 שניות בסוף התוכנית של המגישה מהתוכנית שאחריהם ) וגם הייתה דינמיקה יותר טובה בין אסי (אם זה שמו ) לבין המגישה. ארז טל הוא יותר מידיי מוכר לקהל הצופים, וגם הוא מלא בהתלהבות עצמית, שפורצת מהמסך. בדקה וחצי שראיתי היום נראה שהוא קצת התמתן. אבל בשורה התחתונה היו צריכים שם מגישה, נוצר רושם של פרץ טסטוסטרון בתוכנית. הליהוק של ה-16 הוא ליהוק, זה לא משנה איזה אנשים היו בוחרים תמיד יהיו למישהוא טענות לגבי זה. (אתה יכול לקרוא בפורום כמה מעריצים , וכאלה שמכירים את המשתתפים מהחיים האמיתיים פה כותבים , לכן יש שמסיתים נגד אחד או כנגד אחר )

למעלה