שרשור ההופעה!*|

MetalSinagouge

New member
Holy Wars

איך שקראתי את השורה האחרונה הרגשתי צביטה בלב על זה שלא היה לי שום רצון לבוא מקודם.

זונע

New member
גם אני, זה היה פשוט מטורף

אני לא ידעתי מה לעשות עם עצמי כשזה התחיל...

the Sithari

New member
גם אני! פאק איזו הופעה!

זה היה מטורף, לצרוח את השירים ביחד עם דייב ועוד אלפי אנשים, זה מדהים.

M e n s R e a

New member
היו גם קטעים ממש משעשעים אחרי ההופעה

לא יודע מה לגבי הפאנקיסטים האלה (דווקא ראיתי אותם, התפלאתי לראות את המוהיקנים האלה שם). אבל למשל: 1.ראיתי זוג הומואים מחזיקים ידיים בביישנות כזו, וצעקתי להם-הומואים, תתנשקו! אני יודע, לא שיא הבגרות, אבל הם ממש מצפים לזה הרי. 2.עברתי ליד האוטו שלי בחיפוש אחריו תוך כדי שאני שואל את האנשים שבאו איתי איפה האוטו (העייפות והעובדה שלא יכולתי לחכות להגיע להאנגר כבר גרמו לי לשכוח איפה הוא). 3.איזה רוסי התחיל לדבר איתי ברוסית. לזה אני רגיל כבר, שהם חושבים שאני רוסי, בקטנה. אבל אז אמרתי לו שאני לא יודע רוסית, אז הוא עבר לעברית. ואשכרה ביקש ממני כמה שקלים לוודקה. קולטים? הוא אפילו לא חיפש תירוץ, 5 ש"ח להגיע לב"ש או משהו כזה.

שכחת לציין שראית אחרי ההופעה

את הסולן של חבורת הסטרייטים
הפאנקיסטים האלה היו יותר הומואים מההומואים הבת צבטה אותי והבן לקח לי את הכיפה וזרק ><"

M e n s R e a

New member
נכון

אבל יוצא מזה, שאתה אומר שזה משעשע, ומשווה אתכם להומואים שראיתי שמחזיקים ידיים

ווואווו.... איזו הופעה

הופעה ע-נ-ק-י-ת חוץ מזה שהלכה לי חולצת צ'ילדן והמכנסיים לא במצב משו... אני ממש ממש נהניתי.. דייב המלך הזה הביא בראש.. הגיטריסט קצת מכוער אבל נסלח לו עלזה :) הם ממש הביאו בראש... מכהדת' המלכים... יהההה!!! א טוט לה מונד!!! :}

וואו וואו.

איזו הופעהה!!!! אז ככה, יצאתי בסביבות 6 מפתח תקוה...ומשם הגעתי לנמל בשתי אוטובוסים..לא ביג דיל... הלכתי ולקחתי את הכרטיס שלי בקופות, ולא ראיתי תור יותר מדי גדול כמו שחשבתי אז אני וחבר שלי הלכנו למכולת מול הברגר קינג וקנינו חצי ליטר קרלסברג
...ואז שתינו לנו בסבבה מחוץ להאנגר, בריבוע הזה שכולם ישבו, ואז החלטנו להכנס. הלכתי לדוכן שם ל ראות אם יש את החולצה של ההופעה עם כל הטור על הגב, אבל לא היה...(או לפחות שנגמר, אם היה). בסוף הסתכלתי בדיסקים ואמרתי לעצמי "הרבה זמן אתה רוצה לקנות את פיס סלס או יות'נזיה.אם לא עכשיו, אימתי?!ועוד ב35 שקל!!!", אז החלטתי שאחרי ההופעה אני בא וקונה את פיס סלס (אח"כ הסתבר שאני לא היחיד שחשב על לקנות אחרי ההופעה!!). למרות שאני ממש לא אוהב את בצפר והסגנון שלהם, הם ידעו לחמם... תפסתי מקום מכובד, אבל לא שורה ראשונה.לא רציתי לנסות לשרוד, רציתי להנות.8 מטר פחות או יותר משורה ראשונה... ואז חיכינו למגהדת'.לראות את הלהקה (נראה לי) מבעד לאיזה וילון בצד שמאל למעלה, ולחכות. הרגע שחיכיתי לו חודשיים הגיע. ההופעה היתה פצצה!!!הם כ"כ שיחקו אותה!!!גם וושינגטון איז נקס וגם נוור ווק אלון, גם מכניקס וגם א טו לה מונד... אחרי ההופעה הלכתי לחנות ובין ההמון קניתי את פיס סלס!! אחרי זה יצאתי וחיכיתי להם. ראיתי את כל הדרמה שהיתה שם עם המעריץ שניסה להכנס לוואן או-משהו-כזה, ואז המאבטח דפק לו אגרוף (שהשאיר לו וואחד פנס) ואז הוא עוד פעם התפרע ועוד מאבטח הצמיד אותו לקיר ודפק לו עוד אגרוף... אח"כ רק היה דיבורים וצעקות בין המעריצים למשטרה עד תביעות, בתי משפט, וכל מיני כאלה... מישהו יודע אם הם באמת יצאו משם אחרי זה, כי אני הלכתי.חבר שלי לא יכל לחכות יותר... חזרנו הביתה במונית עד עזריאלי, ומשם מונית שרות עד פ"ת... היה כ"כ טוב!איזו הנאה!! ועוד הוצאתי רק 132 שקל, וזה כולל כרטיסיה של דן שעולה 51 שקל, ודיסק של פיס סלס שעולה 35 שקל!!! מקווה שכולם נהנו לפחות כמוני!

NoKi2sh

New member
היו בכלל חולצות טור????../images/Emo2.gif

איפה ניתן להשיג???

StaffordshirE

New member
אל תתנו לו לחזור לקדמותו..

אם רק הייתי כל יום בבית...... או אפילו כל שבוע..

היה בהחלט סופר מוות! ../images/Emo3.gif

עוד באותו יום חשבתי שאני לא הולך כי לא רציתי להוציא 200 שקלים על ההופעה. אבל אז קיבלתי מכתב מאלוהים (במסווה של מכתב מבנק לאומי) שהתווספו לי 200 ש"ח לחשבון בנק שמקדונלדס היו חייבים לי מהקיץ שעבר. זה בהחלט היה סימן מה': "לך לך להופעה" והיה מטורף!
בהחלט שווה את הכסף והשרוכים שהתפוררו לי שם. ויש לציין שבצפר גם סיפקו את הסחורה.

למעלה