שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

DDN

New member
הייתי מתאבד עליה בקטע של הWII

ישנם שני סרטונים באינטרנט, אחד שמראה על חברה קנאית שמשמידה לחבר שלה את האקסבוקס, ואחד אחר שמראה חברה קנאית שמוחקת לחבר שלה את הדמויות שלו בWORLD OF WARCRAFT. מצד אחד, אני לא הייתי מזניח את בת הזוג שלי ככה. מצד שני, אם הייתה עושה לי דבר כזה, הייתי נפרד ממנה במקום, ומאוד יכול להיות שהייתה מצליחה להוציא ממני את יצר הנקמה שבד"כ מנותב לדברים לא מזיקים (כמו מכות במשחקי מחשב או כתיבת סיפורים אלימים)

Mandy18

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מסכימה עם כל מילה! ואו אלון, חשבתי שאתה ממש מצחיק בתוכנית ונהנתי לקרוא את הדברים שלך בפורום אבל ההודעות שלך על אלכס פשוט מגעילות. אתה לא התחברת אליו? סבבה, אתה מעוצבן שהוא לא באמת מצחיק אבל מציגים אותו ככה בתוכנית? סבבה. פשוט תכבד אותו ואת עצמך ואל תכתוב הודעות מרושעות שמרמזות דברים אבל אתה לא באמת יוצא ואומר מה אתה באמת חושב... ועם זאת אתה רוצה שאחרים יכתבו דברים מרושעים כידי שאלכס יקרא את זה? אתה בן אדם ממש קטן ועלוב! לך אין את האומץ לכתוב מה אתה באמת חושב אבל מנסה לגרום לאחרים לעשות את זה... שפל!

גם אני6

New member
אתה כבר לא כאן, אבל אני מאחלת לך שלא יהיה לך

ילד אספרגרי. יום טוב.

"אבל אתה לא באמת יוצא ואומר

מה אתה באמת חושב" - חשבתי שדווקא על זה את מתלוננת. אם לא הייתי אומר את מה שאני באמת ושב לא היה לך קייס פה, נכון? אני אומר הכל בצורה ישירה ובפנים. מעולם לא הסתרתי את דעתי או עיוותתי אותה בשביל למצוא חן בעיני אף אחד. ואם זה לא מוצא חן בעיניך, זו בעיה אישית שלך.

Mandy18

New member
הקייס שלי הוא כזה

יש כמה דברים שמפריעים לי: - אתה מרמז דברים מרושעים על אלכס - כמו לדוגמא להגיד לי לדבר איתו 10 דק' ואז אני אראה כמה שצדקת כמה שהבן אדם באמת דפוק או משהו כזה... זה מפריע לי כי אני לא מבינה למה להיות רעים לבן אדם שלא עשה לך כלום. ואני באמת לא מבינה מה אלכס יכל לעשות לך/ איך הוא פגע בך... - מפריע לי שאם יש באמת משהו שמציק לך בקשר לאלכס למה אתה כבר לא יוצא ואומר את זה? למה הרמיזות? ולמה לשלוח אנשים אחרים לעשות את העבודה בשבילך? - "אני אומר הכל בצורה ישירה ובפנים. מעולם לא הסתרתי את דעתי או עיוותתי אותה בשביל למצוא חן בעיני אף אחד" - לא בפורום אתה לא. היו כמה הודעות נגיד חופית וגם שם רמזת דברים אבל לא יצאת ואמרת דברים בצורה ישירה ובפנים וגם בשירשור הזה אותו הדבר... אני מחפשת הודעה שלך אחרי הודעה איפה כתבת בצורה ישירה מה בדיוק מפריע לך באלכס ולא מוצאת... חוץ מהעובדה שאתה מחכה שמישהו יכתוב לו את האמת...

למה ההערות שלי מרושעות?

מה מרושע בלהגיד את האמת? עדיף להגיד דברים שהם בבירור לא נכונים, רק כי נחמד לשמוע אותם? ורק כי כולם אומרים אותם? סליחה, אני לא דוגל בגישה הזאת. ואת מוזמנת לחשוב מה שאת רוצה עליי. לא אגיד שזה לא מפריע לי, אבל אני אחיה

LoLo16

New member
יש אמת, יש טאקט ויש לפגוע בכוונה

יש הרבה דרכים להגיד את האמת, ולדעתי איך שבחרת להציג את האמת שלך בנוגע לאלכס הייתה מאוד נמוכה. האם אלכס פגע בך באופן אישי שאתה מחפש נקמה? אם לא, למה כל כך מפריע לך שהוא אהוד? למה חשוב לך כל כך שאנשים יידעו "את האמת" של מיהו אלכס? כל בר דעת יודע שריאליטי לא בדיוק משקפת את המציאות, ויש הרבה מאוד עריכה מאחוריה, אבל עדיין אנשים מתחברים לדמות שלו, כמו שיש אנשים שהתחברו אליך. אני פשוט חושבת שיכולת לצאת גדול יותר בשרשור הזה במקום ללכלך על "קולגה" (For a lack of a better word), במיוחד כשהוא לא כאן כדי להגן על עצמו.

למה כל כך מפריע לו?

מי מביא את רוב אחוזי הרייטינג אם לא אלכס? מי נחשב "הפרצוף של התכנית"? מי קיבל קמפיין בעשרות אלפי שקלים עוד לפני תום התכנית? יש פה את סינדרום "שכחו אותי בבית". ואגב, הוזכר למעלה שחופית ואלון עשו חיים קשים אחד לשני אבל לא חצי-חצי, משום מה אני חושב שהחלק של חופית היה קטן יותר, ולו רק מההתרשמות מקריאת ההודעות כאן בפורום.

Minneapolis

New member
אלון, אני חייבת להגיד לך

שהאינטליגנציה הרגשית שלך שואפת לאפס. אם הגעת לגיל 23 (לפי מה שכתוב לך בכרטיס) ואתה לא יודע מתי כן אומרים את האמת ומתי צריך לשקר או לשתוק, אז אתה פשוט אדיוט! הנה האמת, קבל אותה! לגבי אלכס, לא יצא לי לשוחח איתו ואני גם לא מעוניינת. מה שמציק לי הוא שהבנאדם זכה לגל מסוים של הצלחה, ואתה עם הקנאה הדוחה שלך לא מסוגל לפרגן. אז הוא לא תקשורתי, אולי הוא סוג של אוטיסט, אבל מפה ועד לכלכך עליו בפורום ולנסות להוריד ממנו את הבאזז ואת האהדה הגורפת שלה הוא זכה? התנהגות פשוט נבזית שנובעת מתכונה מכוערת הנקראת קנאה. אתה בנאדם קטן ועלוב. לא פלא שאף אחד לא מתעניין בך. וסתם שתהיה בעניינים, בדומה לאלכס, גם אתה לא בדיוק יודע איך להתנהל בחברה. אמנם באופן שונה, אבל התוצאה אותה תוצאה. לא נעים להיות לידך, אתה סתם יוצר מסביבך אנטגוניזם ומריבות כי אתה אדם וכחן, עקשן ומגעיל. הנה האמת שלי ושל רבים אחרים.

Hinamori

New member
../images/Emo45.gif

גם אם אתה לא אוהב את ההתנהגות שלו, תגיד את זה *לו*, אל תכתוב את זה באינטרנט, זה ממש מגעיל מצידך...

elcool

New member
הופה... הנה יצא הנושא שכולם מדברים עליו.

אלכס. אז הנה דעתי על כל הנושא - כנראה, רוב מי שאומר שהוא צוחק עם אלכס, אומר את זה מתוך סוג של נימוס, ורצון להשאר במיינסטרימיות. כי אלכס הוא הפייבוריט של העם. כבר בההתחלה ההפקה גילתה שהיא נפלה על מכרה זהב והדגישה את אלכס מהפרסומת הראשונה. לא סתם הוא מקבל הכי הרבה חשיפה, אלה שההפקה פשוט חושפת אותו הכי הרבה. הכל מדוד, בדוק, ומתוכנן מראש. הבעיה האישית שלי עם אלכס היא לא הקמפיינים שלו או הפרסום. להרבה אנשים יש את זה, ואני לא הבן אדם הקנאי. הבעיה שלי היא שהוא עושה בדיוק 0 כדי להשיגאת הכל. מאז ש"התגלה" הכל נעשה בשבילו. המראה שלו לפני המייקאובר - של ההפקה. המראה אחרי - של ההפקה. הוא לא המציא את הדמות שלו. הוא לא עבד עליה. הוא לא שיכלל אותה. הוא עושה כל מה שאומרים לו מ-א' ועד ת'. קומיקאים עובדים קשה בשיל להגיע לדמויות מקוריות. אתלטים, רקדנים, אומנים, סוכני ביטוח... לכולם יש רצון ומטרה להגיע לאיזה הישג, והם נותנים מעצמם כדי להשיג את זה. אלכס... עומד על פס הייצור ונותן לאנשים מהפקה לעשות בו כרצונם. פאסיבי לגמרי לתהליך של עצמו. בראיון של יום ההולדת של ליטל בגיא פינס רואים את זה טוב - אלכס מתלונן במשך כמה דקות על כמה רע לו, הוא רוצה לצאת ולא שומע כלום... ואז יש ביפ של העריכה, ואז אלכס מחייך, מברך את ליטל יפה ליום הולדת ועשה מבט למצלמה. אני מניח שבין לבין מישהו מההפקה בא אליו ונתן לו הוראות. כמעט כל הקאסט החנוני (חוץ מרוברט שבאופן מודע הרחיק את עצמו מההפקה ולא בא לשום אירוע) נפגש לפחות פעם בכמה שבועות, מתקשר, מדבר... חוץ מאלכס. וזה לא שאנחנו לא מנסים. בהתחלה כן. עכשיו הרמנו ידיים. למפגשים מכינים של ההפקה הוא היה בא, שומע איתנו, וישר חוזר הביתה, בזמן שאנחנו הלכנו לאכול איזה משהו בעצמינו. הייתי רוצה לראות את אלכס מחווה דעה על משהו בעצמו. היית גם באמת רוצה לתפוס איתו שיחה לבד. אני לא שונא אותו. אני חושב שהוא פשוט ילד קטן (מנטאלית) ומאד מבולבל, ואני לא בטוח שהוא יודע איך לאכול את כל זה.

../images/Emo45.gif

בוא נגיד שאתה אומר את מה שאני אומר, רק בצורה הרבה יותר מעודנת
אני אישית עזבתי את הדיון הזה. אמרתי את שלי ולהמשיך לא יעזור לאף אחד פה.

Thumpers

New member
האנשים שמגנים על אלכס, מתחלקים לשני סוגים.

1. Self-righteous שלועגים לו אבל מנסים להרגיש טוב עם עצמם בנוגע לזה. 2. אנשים עם תסמונת אספרגר, או אוטיזם קל, שאשכרה מתחברים לדמות.

Mandy18

New member
או יש גם קטגוריה שלישית

3. אנשים שלא נהנים לראות מישהו מושפל כאשר אין לו אפשרות להגן על עצמו במיוחד שהבן אדם לא עשה שום דבר רע ואני די בטוחה שהחנונים שלנו אמורים להזדהות למצב - מישהו ירד עליהם (אולי בביה"ס ), הם לא יכלו להגן על עצמיהם ופתאום בא מישהו חיצוני כידי לעזור להם - כי יש הרגשה של האנשים האלה לא יכולים להגן על עצמם אז אני אעזור...

b o t t e n

New member
מקווה שאתה לובש לבן, כי אולי המשיח יתקשר היום

ו
על הזילות לנושא חשוב.

כפרה עליך - איך הוא גאון אלעד הזה ../images/Emo99.gif?

מספר אחת
! אני מבינה את התסכול של שניכם, אני מבינה שבבסיס כל הדיון הזה עומד הרצון שלכם להעיר את מי שיש ב
ו של אלכס ע"מ ליצור איתו דו-שיח בוגר והגיוני ולהסביר לו שהוא מפסיד את חווית החיים שלו ( זאת הרי הבעיה העיקרית, הוא לא חי אלא קיים, נותן לאחרים לגבש את אישיותו, את מאפייניו החיצוניים והפנימיים, וכל העולם צוחק עליו - אני פחות טובת
מאלעד אז אני בדעה שהם טוענים שהם צוחקים איתו כדי לא להודות בפני עצמם ואחרים שהם צוחקים על בחור מוגבל, והם רואים שהוא מוגבל, בזה הם לא יודו מאותה סיבה בדיוק). אבל אתם חייבים להבין משהו - לו היה אלכס מסוגל להילחם בזה, לעמוד על שלו או לחוות דעה, הוא היה עושה זאת. שימו
שהוא תמיד חושב את מה שליטל חושבת וכשהיא שואלת לדעתו הוא חוזר על מה שאמרה בסלון הוילה קודם לכן. הוא לא הראשון שמנוצל ככה לצורך בידור ההמונים, הוא הראשון שיצא לכם להכיר ולכן כואב לכם עליו ואתם מסרבים להאמין שאבוד לו. ומה זה ילד, אנשים בגילו עולים על טנקים והולכים למלחמות במדינה שלנו. פגז של טנק - בשיקול הדעת של בני 19 שלנו. זה לא שאלכס ילד - אלכס ככה לכל החיים, לצערי. על פערים כאלה לא ניתן לגשר, וותרו עליו עכשיו או שתוותרו עליו בכל מקרה יותר מאוחר.

Saladin

New member
../images/Emo31.gif איזה שטויות.

מה את עושה ממנו, אוטיסט או בן אדם עם תסמונת אספרגר, לא הגזמת בכלל מה אני אגיד לך. מאיפה השטות הזאת שאין לו דיעה משל עצמו, כאילו שבן אדם חייב להיכנס לעימותים כמו שאלון נכנס עם חופית בשביל שתהיה לו דיעה משל עצמו. פשוט בולשיט. ולגבי גיל 19, כל אחד מתפתח בקצב שלו, ויש הרבה בני 19 שהולכים להרוג ערבים בנחישות של פגז של טיל וזה ממש לא אומר שיש להם דיעה משל עצמם. בקיצור, את לא רק פחות טובת לב (ולא ברור למה, כולה תכנית ריאליטי מסריחה אז בשביל מה להיות כזו) אלא את גם מקשקשת בריבוע.

למעלה