שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

IkMfNiY

New member
אני מבקשת- טכנודע

כל ילד חיפאי היה הולך אליו עם בי"ס :) רק בשנים האחרונות התחילו לקרוא לזה מדעטק.. מקום אדיר... יעל

Thumpers

New member
גם אני זוכרת את זה

בתור הטכנודע. אבל בשנים האחרונות זה כבר לא זה, אז... מתקדמים עם הטכנולוגיה :p וגם לך קוראים יעל? :O כיף.

IkMfNiY

New member
חחח, זה מפתיע אותך?

צפוי שבכל מקום תהיה יותר מיעל אחת. והפורום די שוקק חיים, אז בטח יהיו עוד.. אני בעד נוסטלגיה.. יעל

Thumpers

New member
חחח

למען האמת? לא, זה לא מפתיע אותי שיש עוד יעל. *תמיד* יש עוד יעל.

HouseAtreides

New member
אני מבקש - בניין הטכניון הישן

חבל שנולדתי בתקופה הלא נכונה ולא זכיתי ללמוד בו. מבחינה ארכיטקטונית זה עושה רושם של מקום רומנטי לאללה..

Thumpers

New member
וווווואו אתה ישן!

זה היה לפני טריליונתלפים שנה, אם אני לא טועה! :p

HouseAtreides

New member
לא אני - הבניין!

כשאני נולדתי הוא כבר נקרא "הטכנודע" לדעתי. ועוד מעט אני אהיה כמו כל הזקנים הפלגמטים האלה שמתעקשים להשתמש בשמות ישנים שאף אחד כבר לא זוכר.... כמה התעצבנתי פעם כשהמבוגרים היו עושים את זה. למשל קרית אתא - כפר אתא, קרית ים - גב ים וכו'. באיזו התלהבות הייתי ממהר לתקן אותם ועכשיו אני נדבק ל"טכנודע".. ווי ווי ווי לי

IkMfNiY

New member
בן כמה אתה?

והשמות הישנים שאמרת לא אומרים לי כלום, כי אני מחיפה וחיפאים לא אמורים להכיר את הקריות
אז סיכמנו על טכנודע? יעל

HouseAtreides

New member
32

(צליל של תקליט חורק)
אלוהים!
אני בן 34! אבל לא לספר לאף אחד... השמות הישנים הנ"ל היו לדעתי רלוונטיים עד שנות השישים לכל המאוחר. פשוט, המבוגרים ששמעתי בתור ילד עדיין השתמשו בהם. היו עוד כאלה, למשל "בית ספר עממי" כשהכוונה לבי"ס יסודי.

svety

New member
אני לא מבינה למה הן מתלהבות מהדר' הזה

עזבו את זה שהוא רופא שיניים ורופאי שיניים זה מלחיץ לחלוטין, הוא בכלל לא שווה...

DDN

New member
ראית חנות קטנה ומטריפה?

מי שלא ראה "חנות קטנה ומטריפה" לא ראה רופא שיניים מלחיץ מימיו

DDN

New member
אדיר אדיר, אבל היית נותן לו לטפל בשיניים שלך?

סרט גדול ../images/Emo45.gif.

הצמח אדיר, אני בדרך כלל נרתעת מסטיב מרטין ( אם כי גם ב"נוכלים עם סגנון" נתן הופעה מעלפת) אבל בתפקיד הזה ( של רופא השיניים) הוא ענק.

Slow Cheetah

New member
../images/Emo45.gif

מילא היה סקסי... אבל לא. (ליטל קצת הגזימה לגביי הגיל אבל XD)

StriX Starlight

New member
אם כבר דוקטור

אז ד"ר דניאל דריי.
איזו צווחת אושר יצאה ממני כשפיני הציג אותו. אני גרופית שלו מאז התוכנית ההיא שהייתה לו בביפ..

למעלה