שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

Xyphon11

New member
אפשר לעשות מזה משחק שתייה

כל פעם שאלכס מזכיר ספר רוסי (גם סובייטיים נחשבים - סולזניצ'ין וכו'), צריך לקחת שוט.

אותי זה מצחיק

הבחור טוען שהוא "חובב ספרות רוסית", אבל איכשהו הספר היחיד שהוא מזכיר הוא "האמן ומרגריטה". זה כמו שמישהו יגיד שהוא חובב קולנוע, כשהסרט היחיד שהא ראה בחיים זה "שלגיה ושבעת הגמדים".

innocence

New member
יכול להיות שהוא מאוד אוהב את הספר,

אם תשאל אותי עם ספרי פנטזיה, למשל, רוב הסיכויים שאני אזכיר את אותם 2, למרות שקראתי הרבה יותר, ולו רק כי הכי התחברתי אליהם ולכן אני גם זוכרת אותם הכי טוב:)

innocence

New member
יכול להיות...

אבל לך תדע אם הוא לא הזכיר אנשים נוספים וספרים נוספים ופשוט בחרו להיטפל דווקא לזה;)

DDN

New member
אני אוהב סרטים

והסרט העיקרי שאני משתמש בו לדוגמאות וציטוטים הוא "הנסיכה הקסומה" (ואני גם כותב מאמר על כך שיש בו ציטוט מתאים לכמעט כל סיטואציה בחיים) נו טוב, אני מצטט מאוד הרבה סרטים. . .

איזה מייק אובר לשגיא!! יצא חתיך ../images/Emo13.gif

ובריב של נלה- אור... אני לגמרי יכולה להבין את נלה. לבוא מראש בגישה של אני הולך להכשל במשימה זה כבר לעשות חצי מהדרך לכשלון! והרי בשביל מה לעשות אותה מראש עם הכישלון ידוע?

Slow Cheetah

New member
אבל היא יצאה כלבה, היא יכלה לנסות לעודד אותו

ולומר לו שהיא יודעת שהוא יעשה כמיטב יכולתו ובטוחה שהוא מסוגל ושהיא באמת מאמינה בו. במקום זה, היא יורדת עליו כי הוא לא מאמין בזה ומחשיבה רק נצחון כדבר חיובי.

innocence

New member
אני לא יודעת מי מפה שיחק פיניקס רייט,

אבל באמת ששגיא פשוט נראה 2 טיפות כמו לארי באטז.

Thumpers

New member
לא!!!

דייב גרוהל מהמם! אבל גראנג'י כזה, שגיא נראה נקי יותר. בקיצור, הוא נראה קצת כמו דייב גרוהל אשכנזי שכזה.

למעלה