שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

Xyphon11

New member
משהו שממש מציק לי

נלה באמת מטומטמת מספיק כדי להתווכח עם רופא שיניים, שוב ושוב, על נושא שהוא עוסק בו כבר 13 שנה?!

Xyphon11

New member
לא יודע למה

אבל כשלים לוגיים כאלה (ואחרים) מציקים לי. אולי אני פשוט בנוי עם ההנחה הפנימית שבכל אדם יש מידה מסוימת של אינטליגנציה, מספיק כדי לשים לב לדברים כאלו ולהימנע מהם.. וגם מציק לי למה לעזאזל אור יוצא/יצא? עם מישהי עם מוח בגודל של אפונה.

נלה בחורה מקסימה

אולי לא גאון, אבל ממש כיף לדבר איתה ויש לה חוש הומור. במיוחד כשמשווים אותה לשאר הבנות בתכנית, היא מדהימה...

Thumpers

New member
לרגע לא אמרתי שלא.

לעומת שאר הבנות בתוכנית היא גם חכמה, לפחות מהצד של הצופים. פשוט להתווכח עם בעל מקצוע, על משהו שהוא מבין בו - זה מפגר. אגב, לא לי היית צריך להגיב, אלא לזה מעליי.

DDN

New member
סעמק

שכחתי שעצרתי את השידור כשהלכתי לשטוף כלים, ולא הבנתי מאיפה אתן ממציאות פה "שגיא עובר מייקאובר" וכל אלה. ואז נזכרתי שאני מפגר בכמה דקות אחרי כולם. . .. הידד למדיה סנטר שאפשר לעצור.

Thumpers

New member
הופה!

שגיא עובר מייקאובר! *מחזיקה אצבעות שיורידו לו את הזקן*

Xyphon11

New member
אייי לימור, למה את חייבת להרוס כל רגע טוב..

"עכשיו גם היה לי יותר קל להתקרב אליו ולחבק אותו" באמת? לא השתנית בכלל? אכפת לך ממישהו רק בגלל המראה החיצוני שלו? חוץ מזה - הוא באמת נראה כמו דוגמן ככה..

Thumpers

New member
הוא נראה ממש טוב!

ולהנאתך המרובה, אור ונלה רבים. :\ הוא דווקא צודק.

Xyphon11

New member
להנאתי המרובה? ../images/Emo4.gif

אני אף פעם לא שמח כשזוג רב; חוסר לוגיקה בחיים מקפיץ לי קצת פיוזים. ודווקא במקרה הזה הרגשתי קצת שהצדק היה עם נלה - אבל הרבה יותר קל לי להגיד את זה בתור עובר אורח, ואם הייתי במקומו של אור (הלוואי
) כנראה הייתי אומר דברים דומים לאלו שהוא אמר.

Thumpers

New member
אז זהו...

ברור שעקרונית, נלה צודקת. אבל אם הייתי במצב הזה? סביר להניח שהייתי מתנהגת כמו אור - אז אני לא יכולה להאשים אותו...

StriX Starlight

New member
אני האחרונה שתעודד שיער קצר

אבל שגיא באמת נראה מיליון דולר כשהוא ירד במדרגות. מי היה מאמין שתספורת וגילוח יכולים לייצר כזו כמות של כריזמה...

Thumpers

New member
זה בעייתי.

כי תכלס, מה שיוצא מכל הסיפור - זה שבשביל להיות "מקובלים", צריכים להיות שווים. והוא היה גם חמוד לפני כן, אז זה בכלל מגוחך.

svety

New member
כל פעם שאלכס מזכיר את האמן ומרגריטה

אני רוצה יותר לחבק אותו ולנשק אותו ולאמץ אותו

למעלה