שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

Slow Cheetah

New member
נהה, לדעתי זה היה הולך משהו כזה:

So this is the story of how I met your mother... We met at MacLaren's and than I used the "Lorenzo von Matterhorn" and got to bang her over and over again! Let me tell you, it was AWESOME! *Kids screaming* wait, why are you screaming?!

Thumpers

New member
חכי, יש לי - יש לי!!!

So, kids - this is the story of how I met your hot-ass mama! I went over to Ted's, told him to SUIT UP, and that we were going out to McLaren's and let me tell you guys, it was LEGEND-wait for it-ARY!

Slow Cheetah

New member
בואי נכתוב פיק כזה D:

ורציתי לכתוב לג'נדרי, אבל אני אף פעם לא בטוחה איך מפסקים את זה כמו שצריך אז אני מוותרת P:

Thumpers

New member
פיילוט לסדרת בת, הולך? :p

"How Barney Met Your Mum, and Yours. Yours as well. And Mine. And Theirs."

stagadish2

New member
יאללה, סופים פוטנציאליים ל"איך פגשתי"

מ-עכ-שיו! אני אתחיל! -סצינת סיום- טד: "אגב, ילדים, לאמא היה איידס...!" -סוף סצינת סיום-

Thumpers

New member
אני מקווה

שבקרוב נגלה מי האימא, כי זה מתחיל להטריף אותי :p אגב, זואי מדהימה. אהבתי אותה בהאוס - אבל היא הרבה יותר טובה בקומדיות...

stagadish2

New member
מה זה החוסר שיתוף פעולה הזה:(

ואני סך הכול בעונה השנייה, אבל אני מתחמקת די טוב מספוילרים, אז גם אם הסדרה תיגמר לפני שאני אסיים את הפרקים זה לא כזה נורא. ואסור. לסוף. להיות. קיטשי.

IkMfNiY

New member
העונה השנייה הכי טובה!

ראיתי לפני כמה זמן שוב את כל העונות וזו המסקנה שהגעתי אליה. חוץ מזה,הסוף יהיה קיטשי ומעפן, ברור, זה טד
חוץ מזה,והוא צריך למצוא את האימא עד 2014 כי הבת הגדולה שלו בערך בת 16 ב2030 [אז יש לך שלוש שנים להשלים את הסדרה] ודבר אחרון, כל החברות של טד מוכרות מסדרות אחרות וזה מבלבל: סטלה = אליוט קרן = דונה סינדי = סאמר זואי - קמרון יעל

DDN

New member
../images/Emo45.gif

זה בדיוק מה שאמרתי לבנות בארוחת צהריים מזמן מזמן, אלכס לא מייצג את המגזר שלי. הוא לא מהחנונים ששייכים לקהילה "שלי".

לא בקטע של להוקיע את אלכס חלילה,

בקטע של הוא אמנם חנון אבל מעבר לכך... בוא נאמר שלהנות מהחברה שלנו הוא לא יהנה
.

הוא בכלל לא חנון לדעתי.

לא כל מי שהוא נכה חברתית הוא חנון. שימו לב שזה בכלל לא הופיע בשרשור הסטריאוטיפים.

DDN

New member
גם לדעתי הוא לא חנון, ואת זה כבר כתבתי

innocence

New member
לדעתי יש כמה סוגים של "חנונים"

ובאנגלית יותר קל להפריד ביניהם. יש NERD ויש GEEK ושניהם דברים *שונים מאוד*.

למעלה