International Assassin מאי 2022 – סיכום חודש 🎶🐳🍓📕🎲🐘😤💥👒

dilia snake

Well-known member
לי ממש אין בעיה ללכת למסעדה לבד, לאכול זה פעולה בסיסית של האדם ואני לא צריכה מישהו איתי, לפעמים אני אפילו אוהבת ללכת לבד למסעדה עם איזה ספר טוב
גם לי לא, אבל לאכול עם ספר זו עברה שדינה מוות בספר החוקים שלי(שלא נדבר על החרדות, מה יקרה אם תכתימי את הספר?)|פטיש|.
למה אני לא בשוק שבחרת מישהו שיש לו בייבי פייס
כי הוא פדופיל?
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?נתב"ג
התשובה הנכונה היחידה|פטיש|.
אבל סיימת אותו בסוף?
כן, והוא היה בזבוז טהור של הזמן שלי. אלוהים, כואב לי על כול העצים שהולכים לאבד את החיים שלהם בגללו|נר|.
נחשב. {אבל תקשרי לסרטון}
זה הסרטון הזה שהוא עשה לדיסני+.
היתרון של יום העצמאות הוא שלפחות לא היו אף פעם ארוחות חגיגיות. מקסימום באמת מנגל עם בשר שאני יכול לאכול ולחזור לחדר/בית שלי
ואני סוציופטית|שפם|.
כמו היום הולדת שלו או היום נישואים שלו?
כמו הרצאה או אירוע חתימות או השקה של ספר.
הוא נראה כמו הבן האובד של ראש הכת מ-FIRE:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
(והוא גם היה בעונות הראשונות של הסדרה, אז אני בכלל מרגישה מוטרדת).

אלא אם פספסתי משהו, סיימתי גם עם זה.

ורק שתדעו שתוך כדי מעבר על התשובות שלכם הכתה בי המחשבה איזה ראנט איכותי יכולתי לכתוב על האירוויזיון אם היו לי את הכוחות הנפשיים לראות את זה.

אני חוזרת לקרוא|מצדיע| .

Lhuna3

Well-known member
גם לי לא, אבל לאכול עם ספר זו עברה שדינה מוות בספר החוקים שלי(שלא נדבר על החרדות, מה יקרה אם תכתימי את הספר?)|פטיש|.
רוב הספרים שקראתי בצעירותי מוכתמים מאוכל, כי לא היה אצלי דבר כזה לאכול בלי לקרוא.
אבל תגידי לי לפחות שכשאת לבד בבית ואת אוכלת, זה עם טלויזיה דלוקה, או עם אינטרנט.
כי אם יש מצבים שאת אוכלת לבד בלי שום אמצעי בידור, אז... אני לא יודעת מה להגיד על זה... זה פסיכי לגמרי!

ורק שתדעו שתוך כדי מעבר על התשובות שלכם הכתה בי המחשבה איזה ראנט איכותי יכולתי לכתוב על האירוויזיון אם היו לי את הכוחות הנפשיים לראות את זה.
אז חבל מאוד שאין לך כי אנחנו רוצים את הראנט |שוטר|
ייאי את גם אוהבת את קריצ'ר! |מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
|שפם||שפם| סגרתי בטעות את הדפדפן ותפוז לא שמר לי את ההודעה :-[ :-[
יש לך עכשיו סיפור עצוב למקרה שתהיי בתוכנית ריאליטי.
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): 68
איזה כיף לך שנולדת בשנה עגולה, הכי קל לחשב את הגיל תמיד ככה.
|קרקס|כריס מועדף? המסוורת'. זה חזק ממני. גם חתיך, גם אל וגם אוסטרלי.
תשובה נכונה! |כן|
|אגס|קראשי החודש: זהה לדמויות החודש:

אלן. נכון שהשפם מטריד
אני לא יודעת אם זה קשור לשפם או רק לשיניים, אבל הוא ממש דומה לארנב! חמוד אבל ארנב.
|אגס|ציטוט חודשי: לא כתבתי לי כלום בפתקים
"לא כתבתי לי כלום בפתקים" - מילי08, מאי 2022
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: שלום עולמי
o_O לא ידעתי שזה הולך לקרות החודש! עכשיו אני גם ממש מתרגשת!
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? אידיאלי - להמשיך לעשות את מה שאני תמיד עושה - בית, טלוויזיה, פורום. בלי הפרעות.
|כן|
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? ללכת למכון כושר למשל זה מקובל ללכת לבד, אבל לדברים אחרים לא. לצערי אני לא במקום של ללכת לבד למסעדות או מופעים או סרטים.
למסעדה לארוחת ערב גם אני לא אלך לבד, אבל בית קפה בבוקר-צהריים - גם לא?
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? הפעם הכינותי מראש!

הפעם הכינותי מראש!
:-D הדוקטור ורוז.
ואוף אני רוצה את העבודה הזאת של לטפל בפנדות!!! |מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
טוב אז ראיתי עכשיו לראשונה ובסדר כזה. הרבה ציטוטים מוכרים. יחסית לא נורא ביחס לנשים לתקופה ההיא. מניחה שזה משהו שהציטוט שלו בזכרון הקולקטיבי עולה על הסרט עצמו.
|כן| חושבת גם שזה העניין. [גבעת חלפון]
גם אותו ראיתי שבוע שעבר לראשונה ואותו דבר כמו שאמרתי על גבעת חלפון^^.
טוב עכשיו הורדת לי מאוד את הציפיות מזה [מבצע סבתא]

Lhuna3

Well-known member
מזכיר לי שבדיוק ראיתי ששוחררו הקלטות חדשות מיום כיפור:
OMG :-D
היתרון של יום העצמאות הוא שלפחות לא היו אף פעם ארוחות חגיגיות. מקסימום באמת מנגל עם בשר שאני יכול לאכול ולחזור לחדר/בית שלי
סוציומאט חובבן שכמוך. אחרי שאוכלים חייבים להשאר קצת ולעשות כאילו שלא באת רק בשביל האוכל אלא שאתה באמת מעוניין להיות בחברתם של האנשים.
השיר היחיד שלו שאני יכול לחשוב עליו
לא מאמינה לך.
צריכים להבהיר כאן חוקים. למשל האם יש סכנה שאני אעשה לעצמי טלפורטציה לתוך קיר? או אפילו ישר מול מכונית נוסעת.
אני שמחה שהעלת את זה כי זה עניין שתמיד מציק לי בקשר למסע בזמן (שזה גם סוג של טלפורטציה). כלומר מכונת זמן שרק מעבירה אותך לזמן אחר - איך היא קובעת איפה אתה תהיה במרחב? אם זה רנדומלי אז רוב הסיכויים שתמצא את עצמך באמצע החלל החיצון ואפילו לא בתוך גלקסיה.
אם זה ל"אותו מקום" שהיית, אז מה ההגדרה של זה? אותו מקום ביחס למה? אם זה אותו מקום "על פני כדור הארץ" אז יש את הבעיות שציינת ועוד (במקום שבדיוק נמצא בו מישהו אחר, מה יקרה?) אם זה ביחס למרכז היקום (הבנתי שאין דבר כזה למרות שלא הבנתי למה) אז כנ"ל וגם סיכוי טוב שכדור הארץ בכלל לא נמצא שם ושוב אתה בחלל, או שאתה תהיה בתוך האדמה או בשמש.

Lion_Heart

Well-known member
סוציומאט חובבן שכמוך. אחרי שאוכלים חייבים להשאר קצת ולעשות כאילו שלא באת רק בשביל האוכל אלא שאתה באמת מעוניין להיות בחברתם של האנשים.
מה,באמת? ושמדברים בטלפון, צריך לאמר גם "ביי" לפני שמנתקים? לא פלא שתמיד מעירים לי על זה
אני שמחה שהעלת את זה כי זה עניין שתמיד מציק לי בקשר למסע בזמן (שזה גם סוג של טלפורטציה). כלומר מכונת זמן שרק מעבירה אותך לזמן אחר - איך היא קובעת איפה אתה תהיה במרחב? אם זה רנדומלי אז רוב הסיכויים שתמצא את עצמך באמצע החלל החיצון ואפילו לא בתוך גלקסיה.
אם זה ל"אותו מקום" שהיית, אז מה ההגדרה של זה? אותו מקום ביחס למה? אם זה אותו מקום "על פני כדור הארץ" אז יש את הבעיות שציינת ועוד (במקום שבדיוק נמצא בו מישהו אחר, מה יקרה?) אם זה ביחס למרכז היקום (הבנתי שאין דבר כזה למרות שלא הבנתי למה) אז כנ"ל וגם סיכוי טוב שכדור הארץ בכלל לא נמצא שם ושוב אתה בחלל, או שאתה תהיה בתוך האדמה או בשמש.
א: אני זוכר שבסדרה "7 ימים" התיחסו לקטע שאת מדברת עליו, אבל רוב סדרות מסע בזמן הפיזי פתרו את הנושא ב" פשוט נניח שפתרנו את זה מתישהו ולעולם לא נזכיר את זה"
א-ב-ל יש גם מסע בזמן שהוא לא פיזי AKA "אפקט הפרפר" או quantum leap שבהם עקפו את זה שפשוט אין קטע פיזי ...בערך

dilia snake

Well-known member
אבל תגידי לי לפחות שכשאת לבד בבית ואת אוכלת, זה עם טלויזיה דלוקה, או עם אינטרנט.
כי אם יש מצבים שאת אוכלת לבד בלי שום אמצעי בידור, אז... אני לא יודעת מה להגיד על זה... זה פסיכי לגמרי!
אני כמעט תמיד אוכלת עם סדרה, ואם לא סדרה אז לייט נייט ואם לא אז אני תמיד מוצאת משהו ביוטיוב לראות. אני לא פסיכית. ואם אני לבד במסעדה אז תמיד עם הטלפון.

Lion_Heart

Well-known member
אני כמעט תמיד אוכלת עם סדרה, ואם לא סדרה אז לייט נייט ואם לא אז אני תמיד מוצאת משהו ביוטיוב לראות. אני לא פסיכית. ואם אני לבד במסעדה אז תמיד עם הטלפון.
TBH- אני אוהב לאכול ולצפות בתחרויות אוכל

מילי08

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: עדי|נחש|, חוק וסדר, מלכת הראנטים
כל הכבוד על אימוץ תואר המלוכה
|קרקס|כריס מועדף? אודונול, כי אני נאמנה.
לגיטימי
|אגס|שירי החודש: יש לי הפעם! "קצר פה כ"כ האביב" של פוליקר, ברוח התקופה.
שיר נהדר!
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את נתב"ג:-D ויש יין ישראלי טוב.
יאפ
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם החבר'ה של שיקגו PD
לא עם החבר'ה של כיבוי אש שיקאגו. אולי הם יותר משעממים אבל לפחות ישמרו על כללי בטיחות...
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? מה????????????? רנד נחשב?
נחשב נחשב
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?
יש לי אני מנסה להשתפר ואם אני מוצאת משהו אני משתדלת לשמור.
כל הכבוד! הוכחה שמערכת החינוך (של ניק) עובדת
אוי זה מתוק! |מאוהב|
Crashing - כ"כ בתחילת החודש שכמעט שכחתי מזה. סופר קצר, חמוד מאד וקצת קרינג'י אבל החבר שלי ג'וני|מאוהב|
כן!! חבל שכל כך קצרה
אני יכולה להגיד ברידג'רטון אפילו שטכנית לא ממש ראיתי אבל ראיתי מלא סרטונים, עריכות ופרקים בדילוגים? כי לגמרי זה|מאוהב|
:-D
|אגס|סרטי החודש:|קדימה|CODA - זה הסרט שזכה באוסקר ואני לא יודעת אם שווה אוסקר אבל מאד חמוד ומקסים וגרם לי לבכות די חזק, אז עשה את עבודתו.
שמעתי עליו דברים טובים
|אגס|שירי החודש:|קדימה|Harry Styles - As It Was
סבבה, אבל מה זה הבגד המכוער הזה? ואז מה אם הוא הוריד אותו באמצע. לא יכלו למצוא משהו יותר הגיוני שהוא יפשוט?
|אגס|שחקני החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|
|אגס|קראשי החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|

כן כן וכן!!!! יאמי לגמרי |מאוהב| |מזיע|
|אגס|ציטוט חודשי:|קדימה|ברידג'טון (כי ראיתי את זה בכ"כ הרבה עריכות וסרטונים) -
you are the bane of my existence and the object of all my desires - הוו אנתוני תגיד לי את זה|מאוהב|
בהתחלה קראתי BONE!! :-D
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?):|קדימה|פסח היה נחמד אבל קצר מידי.
החופש היה קצר מידי בהחלט
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?|קדימה|הכי טוב זה הימים הטובים בתיכון של רוק עצמאות|מאוהב| הדבר הכי טוב ביום העצמאות והיתרון הכי גדול בלגור בראשון. הנוער של היום לא יודע מה הוא מפסיד. כיום יום העצמאות האידיאלי פשוט יכלול מישהו שיאכיל אותי. (ובחצר פרטית כן? לא בפארקים עם כולם).
אווו, אני זוכרת את רוק עצמאות. לא שהלכתי אי פעם נדמה לי אבל זוכרת את קיומו. פעם, כשעוד היו אמנים שלא שרים רק מזרחית וכפיים
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה:|קדימה|של פעם השיר שלנו והפיג'מות. חדש יותר האחיות המוצלחות שלי.
האחיות באמת חמוד אבל לא אחיד
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?|קדימה|החוסר פורמליות. לפעמים כשאני רואה בסדרות אמריקיאות איך אנשים פונים לאנשים כמיסטר משהו זה נראה לי הזוי המחשבה הזאת לפנות ככה להורים של חברות שלי ואפילו לבוסים שלי, גם בדרגות גבוהות. זה ישמע כ"כ מוזר בישראל ואני אוהבת את זה ככה.
נכון! העודף פורמליות הזה מעיק ומוגזם. יאללה, אתה רואה את הבן אדם כל יום, לפעמים ליותר זמן מאשר את בני המשפחה, למה צריך לקרוא לו מיסטר? אבל שמתי לב (כתמיד אני צוברת את המידע שלי מעולם הטלוויזיה) שזה אופייני רק לאמריקה. בסדרות בריטיות כן פונים לאנשים אחרים בשם פרטי אלא אם כן זה אדם זר
|פנים| רק בתשובות שלך קלטתי שיש theme לחלק הזה בשאלות |פנים|
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם?|קדימה|אקו קום אזגדה|מאוהב||כתר|
מלכה
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה?|קדימה|מרשמלווווווווווווו|מאוהב|
בעיה עם מרשמלו זה שצריך לדעת בדיוק כמה זמן להשאיר באש. כי מעט מידי לא קורה כלום ויותר מידי זה נהיה מסטיקי מידי במקרה הטוב או שרוף ולא אכיל במקרה הרע
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?|קדימה|הופעה של טיילור. כאילו בארץ 100000% כן. אבל מודה שלא בטוחה שהייתי טסה לבד לחו"ל להופעה. ואני רוצה להאמין שאם חלילה אחותי תנטוש את הארץ אני אלך לסרטי מארוול לבד.
נזכרתי שלפני שנים טסתי לחו" וחיפשתי הופעות של MUSE כי חשבתי לשנות את כרטיס הטיסה לאיפה שהם מופיעים. אבל לא מצאתי משהו סביר וויתרתי. מעניין אם באמת הייתי מביאה את עצמי ללכת אם הם היו מופיעים במקום שהיה מתאים לי
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר?|קדימה|הולכת איתה לכל הדברים שאני מתביישת ללכת לבד:-D מניחה שהיו לי הרבה שאלות. מעניין אם זה יהיה מביך או לא כי שתינו נהיה נורא ביישניות|תוהה|
חחח, תכלס זה רעיון טוב שיהיה עוד אני כדי ללכת להופעות (אבל זה לא באמת טוב שתהיה עוד אני באופן כללי)
ועוד. נסחפתי קצת סליחה|מובך|
זה מגניב שהיא מצליחה לספר סיפור שלם בשיר
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?|קדימה|
מתכון לצ'יפס:
1. קונים Air Fry של נינג'ה
2. מקלפים תפו"א, חותכים למקלות ומשרים במים חצי שעה
3. מייבשים את המקלות, שמים בנינג'ה, שמים כף שמן ומערבבים.
4. מכוונים ל20 דקות ומידי פעם מערבבים.
5. בתיאבון|זורו|
שמעתי שמוצרי המטבח של נינג'ה מעולים. אם הייתי עושה משהו שדורש בישול אולי זה היה מצדיק את ההשקעה
אין לי תמונה או סרטון מצחיק אז קבלו כלכלבים שמצאתי באיסנטגרם:
צפה בקובץ המצורף 46840
זה בדיוק מה שהייתי צריכה עכשיו. איך בא לי לאמץ עוד כלב

מילי08

Well-known member
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): integer overflow
|קרקס|כריס מועדף? :love: המסוורת'!! (אבל גם אוונס מתוק)
התשובה המלאה והנכונה
|אגס|סרטי החודש: את אנקנטו ראיתי החודש?
נראה לי חודש קודם. אני ראיתי החודש אז אל תגנבי לי!
|אגס|שירי החודש: השיר של לואיזה surface pressure מתוך אנקנטו (כשניסיתי להגמל מברונו)
|כן|
|אגס|ציטוט חודשי:
' - Lupin: '...Harry, I've left a letter telling your aunt and uncle not to worry
'Harry: 'They won't
'- that you're safe -'
'.That'll just depress them'​
אגב, נזכרתי שזה הדבר שהכי הפריע לי בספרים. היחסים בין הארי לדודים שלו. זה היה מוגזם ובלי סיבה הגיונית ובעיקר, כמו שאמרתי- מוגזם
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: התקלה רצינית, הלכתי לוויקיפדיה לנסות להזכר בסרט ישראלי שאהבתי, אבל אני זוכרת בעיקר כאלו שדי בטוח שהייתי שונאת היום (נגיד גבעת חלפון אינה עונה), או כאלו שכנראה אהבתי אבל לא זוכרת מהם כמעט כלום (בופור, לילסדה) אולי אני אנסה ביום העצמאות הזה להשלים טיפה קולנוע ישראלי טוב.
נו, והשלמת?
לילסדה חמוד.
את גבעת חלפון גם אני חשבתי שאני אשנא בצפייה חוזרת אבל איכשהו זה עובד. יש לה מלא בעיות כמובן, אבל זה עובד
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: רוב המיינסטרים הותיק: פוליקר, יהורם גאון, יהודית רביץ, שלמה ארצי, חווה אלברשטיין, בועז שרעבי, שלום חנוך, וכולי.
|כן| לדעתי אין על הקלאסיקה הישראלית. ושלמה ארצי הצעיר אוכל בלי מלח את שלמהארצי של היום
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? אממממממממ בשנים האחרונות, לא הרבה לצערי.
|כן|
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם כל הצוות של הבית הלבן. בעצם כל הצוות של פארקס. בעצם כל הצוות של באפי. בעצם כל הצוות של ברוקלין 99! טוב - כולם ביחד + עושים הייסט לג בעומ"ר!!!
:-D נשמע טוב. החברה של באפי וברוקלין בעיקר. אלה של פארקס יהיו עסוקים בקטנוניות ולסלי תהיה עסוקה בהם
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? חחח אני מכירה רק את קלינט ואת החץ, ואת החץ אני בעצם בקושי מכירה למרות שהוא נראה חמוד מאוד (ראיתי אותו רק בתפקיד אורח בסדרה הפלאש), אז התשובה היא קלינט (= הוקאיי).
זאת גם ככה התשובה הנכונה
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפוח אדמה במדורה זה ממש כיף וטעים! מרשמלו זה פיכסה למי שעבר את גיל 15.
תכלס
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): יש קצת מתח בניקוד, יש התחרות של ישראל נגד מדינות אחרות, אז יש קצת עניין.
יהיו אנטישמים או לא יהיו אנטישמים :-D
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לשירותים :-D לא יודעת.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? עם הטלפורטציה אפשר להתחכם ולקפוץ ק"מ ואז עוד אחד ועוד אחד... אז זה עדיין מאפשר לעבור מרחקים ממש גדולים ממש מהר.
חח, זה גם מה שאני אמרתי :-P:
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? In the year 2525 - זה יהיה אחלה אפוס מד"ב.
|כן||כן| כזה שיר אדיר
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): כלום. לפעמים הטלפון אומר לי שהצטברו תמונות ובואי תני לי לפנות לך מקום אז אומרת לו בסדר. (וככה צריכים לעבוד עבורנו כל המכשירים)
כל הכבוד שאת מצליחה לשחרר. אני לא. יש דברים שאני פוחדת למחוק למרות שחלקם שמורים במקומות נוספים
שניהם אבל השני פשוט מעולה :-D
הרופא הטוב - ממשיכה להיות די טובה באופן הדי פרוסדוראלי שלה.
חשבתי פעם לתת לה צ'אנס. ראיתי איזה פרק פה ושם והשחקן הראשי היה חמוד
The Baby - היו לי ציפיות בגלל הטריילר. בנתיים הפרק הראשון השאיר אותי די אדיש.
וואלה? היא בתוכנית שלי למתישהו
מורביוס - וואו זה היה גרוע. ברמות שקשה לתפוס.
לא מפתיע אותי. הטריילר היה נוראי ולא עשה חשק לראות את הסרט
הספר הירוק - הסרט זוכה האוסקר על נהג לבן שמסיע נגן שחור בדרום ארה"ב בשנות ה60. עשוי טוב מאוד ומרגש. היה גם מעניין לקרוא על הביקורות שהיו לגבי זה (כל קונספט המושיע הלבן למשל)
תמיד ראיתי חלקים מהסרט הזה ואף פעם לא את כולו
Everything Everywhere All at Once - ראיתי אתמול בערב. סרט ממש ממש טוב. הזוי באופן מעולה. מאוד ממליץ לכולם לראות
שמעתי גם. אני אראה מתישהו
Foster The People - Houdini
קליפ חמוד. יש לי מוזיקה ברקע אז אני רק רואה את הסרטונים...
אבל אני גם רוצה שיהיה לי מישהו מאינסטגרם כמו שיש לדילן, אז הנה בחור מאוד חתיך (שהייתי מקשר לסרטון שלו אבל אין אמבד לאינסטגרם:
כל הכבוד
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? יום העצמאות ה250. או אולי יום העצמאות האחרון כי יבטלו את הקונספט אחרי שכל הצורך במדינות שונות בעולם יתבטל וכולם יחיו בשיוויון ואחווה.
שיבטלו קודם את האנושות ואז יהיה מושלם
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? וואו, זה מרגיש כאילו בוחנים את הפטריוטיות שלי.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? הראשון שעולה לי זה אוליבר קווין שהוא הGreen Arrow. כי הוא משתמש בחץ וקשת כמו בר כוכבא (רגע, בר כוכבא היה משתמש בחץ וקשת או שזה סתם משהו שהתערבב לי בראש בכל הדבר הלא ברור הזה של לג בעומר?)
חץ וקשת באמת נהוג בלג בעומר אבל אף אחד לא יודע למה ומחפשים כל מיני צידוקים מטופשים
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? נראה לי שאתם מכירים אותי מספיק כדי לדעת שלא זה ולא זה. אבל אם יחתכו את התפוח אדמה לחתיכות דקות לפני אז אותו.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לשירותים! אבל ברצינות, ללכת לקנות בגדים אני מעדיף לבד.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? שואל אותו על החיים שלו כדי להבין איפה הדרכים שלנו נפרדו וגם לשמוע כיצד בחירות שונות השפיעו על חייו. באופן כללי זה נשמע לי הרבה יותר מעניין מאשר לפגוש אנשים נורמלים שהם לא וריאנטים שלי.
זה קטע שאנחנו כבר מתחילים לענות על שאלות באופן דומה. כבר כמה שאלונים.
הראשון שעולה לי לראש משום מה זה חנינא של גידי גוב. אבל בטוח יש אופציות טובות יותר שאני יכול לחשוב עליהן.
חמוד. לא הכרתי את השיר
נהדר! גאון מי שעשה את זה

מילי08

Well-known member
מסכימה. גם בעבודה מול אמריקאים זה תמיד מציק לי, זה אמנם לא כזאת פורמליות איתם, אבל זה להיות סופר מנומסים ועדינים כי דיבור ישיר זה משהו שנחשב תוקפני ומעליב אצלם, אז כל מייל שאני כותבת שיגיע אליהם אני עוברת עליו שמונה פעמים להיות בטוחה שהוא מספיק מנומס לסטנדרט שלהם, וזה מעיק.
ממש. ומספיק שאנחנו מדברים רגיל והם ישר חושבים שאנחנו רבים. יאללה, עדינים כאלה ובסוף כולם שם רוצחים סדרתיים
חחח אני מצטערת אבל עם השימושים שאת רוצה לעשות בראיית העתיד זה חד משמעית יהיה בזבוז עליך!
אוקיי...
איבדת אותי פה.
:-D :-D
לא אל תדאגי אנחנו עדיין ביחד. יש לי הרמון של גברים:-P:.
כל הכבוד :-D |כן|
גם את סב לא שכחתי. הנה קטע שמשלב את שניהם כשהשחקנית שמשחקת לצידו בסדרה התבלבלה בינו לבין סב כי עד לא מזמן היא קידמה עם סב סרט אחר:

reasonforall

Active member

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עזבי אותך מ'גבעת חלפון'. תראי 'מבצע סבתא'.
גבעת חלפון היה ישן ונשאר ישן. מבצע סבתא לעומת זאת התיישן יותר טוב.
כלומר טכנית ב1976 גבעת חלפון לא הייתה ישנה. אבל ב2000 כן.

איזה קטע בעצם - בעוד שנתיים כמות השנים בין ההווה למבצע סבתא יהיה זהה לכמות השנים בין מבצע סבתא לגבעת חלפון.
(אוקי זה בטח משהו שרק מגניב בשבילי משום מה, אבל מה אכפת לי)

didalf

Well-known member
אני קצת מרגישה מרומה, למה לעשות שאלות שאת בקושי יודעת איך לענות עליהן?
כי אני אוהבת לעשות שאלות שקשורות לחג שיוצא באותו חודש.
וכן היו לי תשובות!!!

אני מתה על האסקים! משהו בביות שלהם נדפק לגמרי והם מצחיקים בטירוף|מאוהב|.
חחחח כן הסרטונים שלהם מדברים/שרים/צועקים:-D

אל תהי קטנונית כמו ניק|שפם|, תגידי תודה שטרחתי לחשב. חוץ מזה בגיל הזה שאת חצי רגל בקבר חצי שנה לפה/לשם לא משנה הרבה|בוקס|.
טוב עכשיו הורדת לי מאוד את הציפיות מזה [מבצע סבתא]
סליחה?:-]:-D

כן כן וכן!!!! יאמי לגמרי |מאוהב| |מזיע|
יאייי|זורו||לב|

אווו, אני זוכרת את רוק עצמאות. לא שהלכתי אי פעם נדמה לי אבל זוכרת את קיומו. פעם, כשעוד היו אמנים שלא שרים רק מזרחית וכפיים
תודההההההההה סופסוף מישהו פה שמע על הדבר הזה שכל המדינה שמעה עליו בשנים הרלוונטיות שרובכם הייתם בגיל המתאים בחלקן!!!!!|חבול|

|פנים| רק בתשובות שלך קלטתי שיש theme לחלק הזה בשאלות |פנים|
יופי מילי:-D

זה מגניב שהיא מצליחה לספר סיפור שלם בשיר
נכון?:-]|מאוהב|

שמעתי שמוצרי המטבח של נינג'ה מעולים. אם הייתי עושה משהו שדורש בישול אולי זה היה מצדיק את ההשקעה
הם באמת טובים, ובעיקר טובים לעצלנים דווקא כי לא צריך הרבה מאמץ.
זה בדיוק מה שהייתי צריכה עכשיו. איך בא לי לאמץ עוד כלב
החתולים מאשרים?
ממש. ומספיק שאנחנו מדברים רגיל והם ישר חושבים שאנחנו רבים. יאללה, עדינים כאלה ובסוף כולם שם רוצחים סדרתיים
וואי לגמרי:-D
כלומר טכנית ב1976 גבעת חלפון לא הייתה ישנה. אבל ב2000 כן.
האמת מבצע סבתא הרגיש לי יותר ישן מכולה שנת 99.

dilia snake

Well-known member
חחחח כן הסרטונים שלהם מדברים/שרים/צועקים:-D
לחבר של ההורים שלי יש האסקי והכלב הזה יכול לנהל איתך שיחות שלמות:-D:-D:-D:-D.
לא עם החבר'ה של כיבוי אש שיקאגו. אולי הם יותר משעממים אבל לפחות ישמרו על כללי בטיחות...
אבל כבר סיכמנו שמדובר בכת! ואני לא רוצה להצטרף לכת, הפורום הזה מספיק לי.
יהיו אנטישמים או לא יהיו אנטישמים :-D
ועד כמה הגרמנים עדיין מרגישים אשמה על השואה:-P:|פנים|.
ת'כלס:-D:-D.

LeAnnDylan

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: לונה3
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): integer overflow
|קרקס|כריס מועדף? :love: המסוורת'!! (אבל גם אוונס מתוק)
|כן|
|אגס|סרטי החודש: את אנקנטו ראיתי החודש?
אנחנו אמורים לעשות פתקים גם לחברי הפורום? אני בקושי מסתדרת עם שלי|חבול|
|אגס|קראשי החודש: אני חושבת שהיה לי מישהו ושכחתי.
לא מקובל.
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): רוב הזמן עוד לא היה חם מידי.
אוף אצלנו כבר התחיל להיות חם מידי בבקרים ועכשיו להתעורר ב-7 בבוקר להליכה זה לא מספיק מוקדם כי כבר אז השמש מעצבנת;-(
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? אידיאלי יהיה בלי סרחון של מנגלים.
סרחון של מנגלים?8-* את אוכלת בשר, לא? כאילו אם את צמחונית/טבעונית אז אני מבינה, אבל היה נדמה לי שאת כן אוכלת בשר, ואם כן, איך אפשר לא ליהנות מהריח של מנגלים?|מאוהב|
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: התקלה רצינית, הלכתי לוויקיפדיה לנסות להזכר בסרט ישראלי שאהבתי, אבל אני זוכרת בעיקר כאלו שדי בטוח שהייתי שונאת היום (נגיד גבעת חלפון אינה עונה), או כאלו שכנראה אהבתי אבל לא זוכרת מהם כמעט כלום (בופור, לילסדה) אולי אני אנסה ביום העצמאות הזה להשלים טיפה קולנוע ישראלי טוב.
נו והשלמת? ואם כן, יש לך דיווח על סרטים מועדפים?
באיזשהי תקופה בחיים שלי כשהייתי סטודנטית ענייה אחרי צבא, עבדתי באיזה בית קולנוע ויצא לי לראות לא מעט סרטים ישראליים. ונראה לי שחלקם אפילו לא היו רעים. אבל אני לא מצליחה להיזכר בשם של אפילו אחד מהם. אז קיוויתי שאתם תרשמו פה שמות של סרטים שאולי יזכירו לי שצפיתי בהם.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: (אבל מודה שמתמכרת לפעמים לשירים של סטטיק ובנאל).
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם כל הצוות של הבית הלבן. בעצם כל הצוות של פארקס. בעצם כל הצוות של באפי. בעצם כל הצוות של ברוקלין 99! טוב - כולם ביחד + עושים הייסט לג בעומ"ר!!!
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפוח אדמה במדורה זה ממש כיף וטעים! מרשמלו זה פיכסה למי שעבר את גיל 15.
:-0
טוב מה אני מצפה ממישהי שאוכלת פסטה עם קוטג' וקינמון|שפם|
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? הייתי מבקשת להתחלף בשביל לראות מה יש ביקום השני, זה מאוד מסקרן אותי.
אחרי שצפיתי בפרינג' אני קצת חוששת מלהחליף יקומים|אילם|
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? עם הטלפורטציה אפשר להתחכם ולקפוץ ק"מ ואז עוד אחד ועוד אחד... אז זה עדיין מאפשר לעבור מרחקים ממש גדולים ממש מהר.
איזה פורום של נודניקים אותם:-D
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): כלום. לפעמים הטלפון אומר לי שהצטברו תמונות ובואי תני לי לפנות לך מקום אז אומרת לו בסדר. (וככה צריכים לעבוד עבורנו כל המכשירים)

בדיוק כך|פנים|
זה ברור מה הולך לקרות פה אבל זה עדיין מצחיק אותי

זה נראה לי כמו משהו שהחתולים של מילי יעוללו לה:-D
כאילו לא בהכרח הקטע שלה עושה עמידת ידיים, אלא נגיד היא מגיבה פה בפורום במשך שעה ואז החתול בא, דורך לה על המקלדת, מוחק הכל ולוחץ שלח:-D

LeAnnDylan

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: ניק ניקולאי אב של טוני
לא הייתי נותנת לך להיות אב של קקטוס מפלסטיק.
|קרקס|כריס מועדף? אוונס כמובן
אני לא יודעת למה אבל זה הפתיע אותי.
|אגס|סרטי החודש:
ספיידרמן: אין דרך הביתה – שוב בקולנוע, הפעם עם אחיין שלי
איזה כיף שיש אחיינים לסנג'ר.
מענין אותי אם אתה יושב איתו ומתפנגריל על טום לידו, או שאתה מעמיד פנים שאתה שם בשביל העלילה.
|אגס|קראשי החודש: שון מנדז
הוא עשה משהו מיוחד החודש או שסתם בא לך עליו?
אבל אני גם רוצה שיהיה לי מישהו מאינסטגרם כמו שיש לדילן, אז הנה בחור מאוד חתיך (שהייתי מקשר לסרטון שלו אבל אין אמבד לאינסטגרם:
צפה בקובץ המצורף 46850
אני חושבת שכולם צריכים לאמץ את המסורת הזאת ולעשות לנו יפה בעיניים ולא רק פעם בשנה כשניק נזכר לפתוח שרשור חתיכים.
|אגס|ציטוט חודשי:
I'm sorry, a friend kidnapping her newborn self then collapsing time is a hard boundary for me
{בובה רוסית עונה 2}
זה נשמע מספיק מענין בשביל שארצה לצפות בזה. אבל בינתיים אני מחויבת לבינג' של פרינג' שהולך טוב יותר ממה שקיוויתי כי סהר ממש נהנה, אז אנחנו צופים באיזה 3 פרקים ביום (ובהתחשב בהפרשי השעות בנינו אני חושבת שזה מכובד מאוד. אם השם שלנו הוא לא לונה ז"א.)
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? (כלומר לא שאני סובל, אבל אני לא עושה משהו שאני נהנה בו)
זה יום שמיועד ללאכול בשר בלי צורך בתוספות אחרות. זה ליטרלי יום שנוצר בשביל הטעם הקולינרי המאוד ספציפי שלך. מה יש לך לא לאהוב בו יא נודניק?!
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? כי הוא משתמש בחץ וקשת כמו בר כוכבא (רגע, בר כוכבא היה משתמש בחץ וקשת או שזה סתם משהו שהתערבב לי בראש בכל הדבר הלא ברור הזה של לג בעומר?)
|פנים|
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? שואל אותו על החיים שלו כדי להבין איפה הדרכים שלנו נפרדו וגם לשמוע כיצד בחירות שונות השפיעו על חייו. באופן כללי זה נשמע לי הרבה יותר מעניין מאשר לפגוש אנשים נורמלים שהם לא וריאנטים שלי.
מענין אם אלטרניק יודע לאכול כמו שצריך או שגם הוא מציק.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? זאת שאלה מעולה. אבל לחלוטין דורשת הרבה יותר מחשבה ממה שיש לי. כלומר אני לא יכול עכשיו להזכר בכל השירים שאני מכיר ואוהב.
אני רוצה שתהפכי את הרעיון הזה לשרשור שבו נעלה שירים ונחשוב איך אפשר להפוך אותם לסדרות, כלומר איזו עלילה בערך תהיה להן.
אף אחד כאן חוץ ממך לא יהיה מעונין בשרשור כזה כי למה שנבזבז את הזמן שלנו בכתיבת תסריטים אם לא משלמים לנו על זה??
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): בעיקרון אוגר לנצח.
בטלפון הקודם שלי נאלצתי מידי פעם להעביר את כל התמונות שהצטברו בו (כולל אלו שצילמתי) למחשב. אבל בטלפון הנוכחי יש זיכרון הרבה יותר גדול ועדיין לא התלונן לי על מחסור במקום. כשיגמר המקום אני אעביר בגוש למחשב שלי על מנת שאני בעיקרון אוכל למצוא תמונות.
לא הבנתי מה הולך פה. לכולם כאן נשמרות התמונות באופן אוטומטית בגלריית התמונות של הטלפון? למה לא לבטל את זה ופשוט לשמור רק את מה שאתם רוצים?8-* הרי במילא זה נשמר בוואטאפ אלא אם בחרת שאופציה של מחיקת היסטוריה בסוף כל יום (ואלא אם כן אתם סוחרי סמים או סוכני מוסד, לא יודעת למה זה הכרחי).

LeAnnDylan

Well-known member
חחח אני מצטערת אבל עם השימושים שאת רוצה לעשות בראיית העתיד זה חד משמעית יהיה בזבוז עליך!
תפתחי אפליקציה זה יגיד לך מה מזג האוויר! ראיית עתיד זה בשביל דברים חשובים |שוטר|
:-D|כן|
לאאא האפליקציות האלה לא מספיק מדוייקות, במיוחד בעונת מעבר. צריך ג'קט? איזה עובי? אפשר ללכת עם שמלה או שיהיה קר מידי בערב? נעל סגורה או פתוחה???
תפסיקי להעמיד פנים כאילו את יוצאת מהבית.
|קרקס|שם/כינוי: יעל אוונס (חזרתי למקורות)
מזל טוב
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): אני גם ככה אהיה זקנה מדי בשביל לזכור את הגיל שלי
את נראית לי מצעירי הפורום אז תשבי בשקט עם המטרנה שלך.
|קרקס|כריס מועדף? נעלבתי מעצם הצורך בשאלה, ראה למעלה|למעלה|
* וגם כי חייבים אז
עדי בעצם כפתה עליכם לא במודע לשים פה תמונות של חתיכים וכולם נכשלו (חוץ ממך, אובייסלי)
|אגס|סרטי החודש: הראתי לאחיינים של פעם ראשונה את קוקו ועדיין בכתי כשראיתי אותו, סרט מופת
נראה לי שגם אני ראיתי אותו אבל יש כל מיני סרטים דומים (בשם) אז אני לא בטוחה שאני חושבת על אותו אחד ואין לי כוח לגגל.
|אגס|ציטוט חודשי: יש מלא פנינות חוכמה בבובה רוסית, מתעצלת לבחור משהו
:-[
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): חחחח, אני אוהבת שזה נהיה מהשאלות הקבועות
הנה סיבה למסיבה, נוספה שאלה קבועה לשאלון החודשי
🥳
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? מה זה שאלות הבגרות האלו?!?!?!
:-D ביטלו את הבגרות באזרחות אז תסבלו פה:-D
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? קחו תפוח אדמה חתכו לחצי, שימו בפנים מרשמלו, תעטפו בנייר כסף ואת זה תכניסו למדורה (אף פעם לא ניסתי אבל פתוחה ללנסות)
8-*
את סתם מנסה להתחבב על לונה, נכון?
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אירווזיון אבל בתנאי שיש שם את דפנה דקל עם זה רק ספורט
באירווזיון כזה גם אני מוכנה לצפות|מאוהב|
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לי ממש אין בעיה ללכת למסעדה לבד, לאכול זה פעולה בסיסית של האדם ואני לא צריכה מישהו איתי, לפעמים אני אפילו אוהבת ללכת לבד למסעדה עם איזה ספר טוב
איזה ניו יורקרית מעצבנת.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? :-[

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? כבר שיתפתי מתכון לתפו"א
עם המתכון ששיתפת אולי עדיף שנקבל יעל אלטרנטיבית. אולי היא לא תדלג לנו על שאלות ותביא מתכונים אכילים:-D

LeAnnDylan

Well-known member
כןןןן ימהבולים|חבול| אתם צריכים קורס מזורז בחגי ישראל אני מבינה.
יצא לי לעבוד במהלך הקורונה עם אנשים חדשים ובפעם הראשונה שראיתי אותם בלי מסיכה לא זיהיתי אותם
הייתי צוחקת עליך אבל גם אני לא מזהה אנשים. (גם בלי קשר לזה שהם פתאום בלי מסכה|פנים|)
שאלון!!!!!
תזכורת: להעתיק ולהדביק למטה, לא לעשות הוספת תגובה!
חח היית צריך את ההוראות של עדי בראש הדף כדי לזכור לא לרמות?:-D
|קרקס|כריס מועדף? רוק, למרות הבדיחה הגועלית על ג'דה. עשה וויל סמית' בשכל שהחטיף לו כהוגן.
שניהם גועלים באותה מידה.
|אגס|ספר החודש: תכתבו לי מינוס בתעודה.
מזל שלך שהורידו את ספרות מהבגרות:-D
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? וילאנל והפקיסטנית מפורעי החוק. אפשר להביא גם פראז מטהרן.
לא יודעת שהיית יוצא משם בחיים.
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? זינה הנסיכה הלוחמת.
איפה שירי בלוק שתעריך את התשובה שלך??
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? מזמין לו גלידת ריבת חלב.
יאמי|יאמי|
זה מזכיר לי שקניתי לי אחת כזאת לעבודה לשעת צרה. ואני עכשיו בעבודה וזו מרגישה כמו שעת צרה אז תודה לך שהזכרת לי|יאמי|
תפסיקי להלוות את הבדידים שלך לאנשים, את חסרת אונים בלעדיהם!!
אניווי אבל הנה בבקשה תהי בת 62 (אבל טכנית ביום העצמאות עדיין 61)
בשביל זה יש לך אותך, פליימקיפה שלי|לב|
עדי גאה בך!
:-]
יאיי דירדקטור הדה!!
קראתי את זה כדיקטטור ואני כזה לא, זה ניק:-D
אהה משם זה היה?:-D
אני מניחה שאת מרפרנסת לסטורי שלי, ואם כן, העליתי בדיוק את הקטע הזה, אז אם הבנת פה, היית צריכה להבין גם שם:-D
אז מה זה אומר בעצם? [סיבה למסיבה]
זו שאלה של ניק אז הוא יכול לתת את השני סנטים שלו. אבל איך שאני הבנתי אותה זה שבשונה מהשאלה של למה מצפים בחודש הקרוב, סיבה למסיבה זה משהו כמו נגיד אם סיימת בגרות בהצלחה, עברת טסט, התחתנת/התארסת. או במקרה שלך, נגיד טיילור סוף סוף מתעוררת מתרדמת החורף שלה ומכריזה על אלבום ו/או סיבוב הופעות בקיץ/חורף, ואז זה לא יתאים ל"מה מצפים בחודש הקרוב" כי זה לא בהכרח בחודש הקרוב, אבל זו אכן סיבה למסיבה. זה לא אומר שלא יכולים לבחור משהו שיקרה בחודש הנוכחי אם זו אכן סיבה למסיבה, אבל זה פשוט לא מגביל אותך לדברים של החודש הספציפי הזה.
מקווה שהסברתי את זה טוב.
יאא איזה כיף. איזה כיף שאת גרה באותה מדינה כמוה ולא צריך נס חג המולד כדי שהיא תופיע.
נכון, עכשיו אני צריכה גם ששאר הזמרות שאני אוהבת יתחשבו בי ויבואו להופיע קרוב אליי כי מיציתי מטוסים לכל החיים בערך.
היא תבהה לך בבובז כשתרדמי ליד המדורה
אני יודעת שכבר הגבתי לזה אבל זו הדה שלי ומגיע לה שאתייחס אליה שוב|לב|

טוב סיימתי להגיב לעמוד 2 ועכשיו אני צריכה ללכת לאכול גלידה.
TBC

למעלה